07:29' Simion   • 19:21' O´Neill   • 32:23' O´Neill
Us (Morrone) – Klofutar, Neill, Podrekar, Crnovič, Magovac, Stojan, Hebar – Dodero, Kapel, Simšič, Garreffa, Čimžar, Pance (C), Šturm, Sodja, Zajc, Koblar, Kalan, Mehle, Beričič.
Hollenstein (Genoni) – Hansson, Stadler, Geisser, Djoos, Schlumpf, Kreis, Gross, Nussbaumer – Klingberg, O´Neiil, Martschini, Simion, Kovář (C), Hofmann, Zehnder, Senteler, Herzog, Allenspach, Leuenberger, De Nisco.

Střely na bránu: 22:40
Vyloučení: 3:3
Zásahy brankářů: 37:21
Vyhraná vhazování: 21:25
Z tohoto utkání je to vše. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů zase někdy příště. Na počtenou! Hezký zbytek večera.
Utkání je za námi. Olimpija sice díky Čimžarovi skórovala, ale na vítězství to nestačilo. Dva góly Zugu vstřelil O´Neill. Českého fanouška může těšit fakt, že naprvní gól Zugu nahrál Jan Kovář. Lublaň tak prohrála i své páté utkání ve skupině. Naopak Zug přidal pátou výhru a má v tabulce skupiny 14 bodů. V úterý si zahraje ve Wolfsburgu proti domácímu týmu o první místo v tabulce.
Nejlepší hráči zápasu: Brian O´Neill (Zug)
Žiga Pance (Lublaň).
59:24'
Domácí to zkouší bez brankáře!
Oddechový čas pro tým HK SŽ Olimpija Lublaň.
59:24'
Panceho ránu z mezikruží chytá do lapačky Hollenstein. Vhazování před jeho bránou.
58:00'
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:55'
Hollenstein si nyní poradil se dvěma pokusy střílejícího Simsiče.
55:03'
Jeden z hráčů domácích pálil od modré. Hollenstein ale ránu viděl a sebral kotouč do lapačky. Po komerční pauze se bude vhazovat před jeho bránou.
53:45'
Puk doletěl až za Usovu bránu, kde ho přebírají domácí, čekají na dostřídání svých spoluhráčů a rozjíždí akci zpoza brány.
52:43'
Zug posílá do hry nové hráče ze střídačky a rozjíždí akci zpoza vlastní brány.
51:28'
O puk se bojovalo u mantinelu a nakonec ho vybojovali domácí, kteří povzbuzeni gólem, vyráží dopředu.
49:49'
Olimpija právě vstřelila branku!
Jeden z hráčů Zugu u mantinelu zachyboval a ztratil puk. K němu se dostal kapitán Pance, který poslal puk před bránu na hůl TADEJE ČIMŽARA, který překonal Hollensteina. Asistence: Žiga Pance.
49:18'
Geisser pálil od modré, ale jeho rána byla sražena mimo.
48:27'
Us pomohl s rozehrávkou a posílá puk do rohu.
47:49'
Martschini dostal dobrou přihrávku do prostoru před bránou. Svou střelu ale namířil jenom do výstroje Use, který zasahuje.
46:40'
Djoos tvrdě pálil od modré. Jeho rána skončila až v Usově lapačce.
46:16'
Ofsajd odpískán domácím. Po komerční přestávce se vhazuje ve středním pásmu.
45:51'
45:42'
Velký závar v brankovišti Zugu. Dodero se snažil dostat puk do branky, ale dřív stihl hru svým zásahem přerušit Hollenstein.
45:00'
Po icingu domácích se vhazovalo před gólmanem Usem.
44:44'
Domácí vyhodili puk až za Usovu bránu.
43:51'
Vyloučení v týmu EV Zug:
Martschini – 2 min., krosček.
42:48'
Neill pálil z mezikruží těsně vedle Hollensteinovy brány.
42:19'
Za svou bránou pomohl s rozehrávkou brankář Us.
41:10'
Ránu jednoho z hráčů Lublaně vytěsnil mimo Hollenstein.
40:24'
Zug se hned v úvodu poslední třetiny usadil před bránou Lublaně. O kotouč ale nakonec přišel a mají ho domácí.
40:01'
Oba týmy se vrací zpět na ledovou plochu.
Ve druhé třetině přidal Zug jeden gól, když se podruhé v utkání trefil americký útočník O´Neill. Lublaň zatím stále nemůže najít recept na dobře chytajícího Hollensteina. Vedení Zugu ale mohlo být vyšší, jenže Klingberg svůj samostatný únik neproměnil a puk poslal jen do Usova betonu. Uvidíme, co nám přinese poslední třetina. Třetí třetina začne zhruba ve 20:52.
40:00'
39:43'
39:41'
Us se nyní skvěle přesunul a předvedl skvělý zákrok lapačkou!
39:24'
Lublaň vyhazuje až za bránu Hollensteina.
39:06'
Poslední minuta druhé třetiny.
37:43'
Vyloučení v týmu HK SŽ Olimpija Lublaň:
Čimžar – 2 min., sekání.
37:10'
Us zasahuje proti ráně zápěstím jednoho z hráčů Zugu.
35:36'
Klingberg ujížděl sám na Use, ale svou střelu poslal jen do vytrčeného betonu brankáře Use
32:23'
Zug právě vstřelil branku!
Hosté přidávají třetí gól! Zug zavezl puk do útočného pásma a u levého mantinelu se k puku dostal Martschini. Ten následně z kruhu našel u tyčky úplně volného BRIANA O´NEILLA, který se trefil vedle Usova betonu. Asistence: Lino Martschini a Carl Klingberg.
31:07'
Puk dojel za branku Zugu. Icing to ale není a kotouče se zmocňují hosté.
29:43'
Icing domácích vrací hru před Use.
29:33'
Po střele jednoho z hráčů Zugu má puk ve své lapačce brankář Us. Po komerční přestávce se bude vhazovat před jeho bránou.
29:12'
28:20'
Martschiniho rána z mezikruží na bránu neproletěla, protože byla zblokována.
27:33'
27:20'
Icing Olimpije.
27:12'
2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Garreffa.
27:12'
Ofsajd Lublaně. Vhazování ve středním pásmu.
26:11'
Hosté ve čtyřech.
25:33'
Gross – 2 min., držení.
25:21'
Při vlastním oslabení se ke střele dostal O´Neill, ale minul.
24:11'
2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Hofmann.
23:32'
Allenspach se dostal s kotoučem až před bránu a chystal se vystřelit. Puk mu ale odebral jeden z domácích obránců.
22:35'
22:04'
Hosté kombinovali v útočném pásmu a kombinaci zakončil střelou z pozice před brankou Martschini. Gólman Us má ale puk ve své výstroji.
21:13'
Domácí vyhazují kotouč do středního pásma.
20:38'
První ránu v této přesilovce vyslal z mezikruží Klingberg. Trefil ale jenom nastavenou Usovu lapačku.
20:35'
Kapel – 2 min., držení.
20:01'
Zug už se také vrací na led.
Domácí se vrací na led.
První třetina je za námi. Zug po brankách Simiona a O´Neiila vedou 2:0. Lublaň si žádnou větší šanci nevytvořila a naráží zatím na dobře chytajícího brankáře Hollensteina. Domácí měli ale i štěstí, protože Senteler nastřelil břevno Usovy brány. Druhá třetina začne zhruba ve 20:04.
20:00'
19:21'
Hosté krátce před přestávkou zvyšují náskok! Martschini vyslal do samostatného úniku BRIANA O´NEILLA, který gólmana Use prostřelil přesně umístěnou ranou mezi betony. Asistence: Lino Martschini a Arno Nussbaumer.
18:52'
Allenspach nahodil kotouč na branku, ale Us si s jeho pokusem poradil a zasahuje. Vhazování před jeho bránou.
18:12'
Další útočná akce domácích. Olimpija zavezla puk do útočného pásma a ke střele ze strany se dostal Stojan. Hollenstein raději přikryl puk pod lapačku.
17:00'
O puk se bojovalo u levého mantinelu, kde ho nakonec vybojovali domácí. Jeden z hráčů pak pálil od modré, ale trefil jenom připraveného Hollensteina.
16:04'
Zakázané uvolnění Lublaně vrací hru před Use.
15:54'
Další ofsajd odpískán Zugu. Vhazování ve středním pásmu.
15:10'
Puk doklouzal až za bránu Use. Zakázané uvolnění to ale není a puk získávají domácí.
14:28'
Kapelova rána z levého kruhu končí zásahem Hollensteina.
13:58'
Ofsajd zastavil akci Zugu. Po další komerční pauze se bude vhazovat ve středním pásmu.
13:30'
Geisser hledal před bránou Hofmanna, ale tomu kotouč přeskočil hůl
12:50'
Domácí měli v útočném pásmu puk na holi, ale přišli o něj a zmocnili se ho hosté.
11:37'
Schlumpf pálil od modré, Us má jeho pokus v lapačce.
10:16'
Olimpija vyhodila puk až do obranného pásma Zugu. Ten musí začít zpoza vlastní brány.
09:30'
Ofsajd odpískán domácím. Vhazování ve středním pásmu.
08:53'
Senteler nastřelil horní tyč Usovy brány!
07:29'
Hosté se dostávají do vedení! DARIO SIMION se protáhl podél mantinelu až do útočného pásma a povedenou bekhendovou střelou překonává brankáře Use. Asistence: Jan Kovář.
06:53'
Rána jednoho z hráčů Zugu jen těsně prolétla kolem Usovy brány.
06:40'
Nussbaumer pálil od modré čáry, Us ale ránu viděl a chytil ji do lapačky. Po komerční pauze se bude vhazovat před jeho bránou.
06:01'
Zug posílá na led čerstvé síly a rozjíždí akci zpoza vlastní brány.
04:50'
Hosté kombinují před bránou Olimpije, ale zatím se k ničemu nedostali.
03:48'
Puk je za bránou Zugu, odkud ho rozehrává brankář Hollenstein.
02:45'
O´Neill pálil z kruhu, Us vyrazil střelu betonem do rohu.
01:28'
Puk se dostal až k Hollensteinovi. Ten ho holí posílá svým spoluhráčům.
01:10'
Zehnder dostal nahrávku před bránu a vypálil. Us ale chytá puk do lapačky.
00:28'
Klofutar poprvé prověřil Hollensteina. Ten má puk v lapačce.
00:01'
Nyní hymna Slovinska.
Nyní následuje hymna Švýcarska.
Halou zní hymna hokejové Ligy mistrů.
Oba týmy jsou nastoupeny na modré čáře.
Olimpija dnes oblékne zelené dresy, Zug v bílých.

HK SŽ Olimpija Lublaň: Us (Morrone) – Klofutar, Neill, Podrekar, Crnovič, Magovac, Stojan, Hebar – Dodero, Kapel, Simšič, Garreffa, Čimžar, Pance, Šturm, Sodja, Zajc, Koblar, Kalan, Mehle, Beričič.
Trenér: Mitja Šivic

EV Zug: Hollenstein (Genoni) – Hansson, Stadler, Geisser, Djoos, Schlumpf, Kreis, Gross, Nussbaumer – Klingberg, O´Neiil, Martschini, Simion, Kovář, Hofmann, Zehnder, Senteler, Herzog, Allenspach, Leuenberger, De Nisco.
Trenér: Dan Tangnes

Rozhodčí: Ofner (AUT), Sternat (AUT) – Zgonc (AUT), Hribar (SLO).
Zdravím všechny hokejové příznivce! Liga mistrů pokračuje dalšími zápasy. My se zaměříme na souboj Lublaně a hostujícího Zugu. Slovinský tým zatím ve skupině B prohrál všechna utkání, naposledy nestačil 10.9. na Wolfsburg, jemuž na domácím ledě podlehl 0:4. Olimpija tak svou pouť Ligou mistrů skončí již v základní skupině. To švýcarský Zug skupině B vévodí, když ve 4 utkáních získal 11 bodů. Naposledy 10. 9. doma rozstřílel finské TPS Turku 6:1. Zug tak půjde do utkání v roli jasného favorita. Úvodní buly v Hale Tivoli bude vhozeno v 19:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:15.