Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Rögle BK : Fehérvár - 8. září 2022   18:05

Rögle BK
Rögle BK
05:35' Rosdahl  • 07:40' Sund  • 11:44' Kasper  • 31:42' Lesund  • 38:13' Edström  • 47:07' Sheen  • 53:56' Lyrenäs
Fehérvár

Domácí hokejisté si ještě užívají děkovačku se svými skalními příznivci, zatímco hráči Fehérváru se už ztratili v útrobách stadionu. To byla ode mě poslední informace z tohoto utkání, děkuji všem za pozornost a u dalších online textových přenosů se budu těšit. Na počtenou!
Utkání je úspěšně za námi! Domácí hráči Rögle se v průběhu třetí třetiny prosadili ještě dvakrát, načež vyhráli nad svým soupeřem vysoko 7:1. Znamená to jediné, hokejisté ze švédského Ängelholmu si připsali na své konto další tři body a aktuálně vévodí tabulce skupiny D s devíti získanými body. Už v sobotu budou hráči Rögle bojovat o čtvrté vítězství v letošním ročníku Ligy mistrů.
59:54'
Poslední akce. Strömgren ještě kombinoval se svými spoluhráči u mantinelu v prostoru útočné modré čáry, ale domácí se nakonec už ke střele nedostali.
59:10'
Kim Rosdahl vyzkoušel svou střelou pozornost hostujícího brankáře, ale ten nakonec zřejmě ani nemusel zasahovat. Základní hrací doba se blíží ke konci.
58:28'
Tony Sund si sebral vyhozený kotouč ve svém obranném pásmu a domácí hokejisté založili jeden z posledních útoků v tomto utkání. Vítězství je zcela zasloužené.
58:08'
Poslední dvě minuty, troufám si říct zápasu. Hosté se teď osvobodili vyhozením kotouče až na druhou stranu kluziště k brankáři Clangovi.
57:29'
A co teprve teď. Na trestnou lavici usedl Adrew Sarauer (FEH), jenž obdržel menší dvouminutový trest podrážení a domácí si ještě zahrají přesilovou hru.
57:18'
William Strömgren dojel kotouč u mantinelu, rozhlédl se a poslal puk do do středního pásma. Trenér Fehérváru se už drží za hlavu a nevěřícně kouká na ledovou plochu.
56:22'
Magosi ještě bojoval o kotouč před brankářem Clangem, nicméně domácí obrana byla pozorná a poslala puk včas do bezpečí. Třetí třetina se chýlí ke konci
56:11'
Ben Betker se protáhl podél mantinelu do dobré akce, ale brankář Clang schoval kotouč pod svou lapačku a přerušil hru.
55:50'
Kuralt počkal na najetého spoluhráče, nicméně domácí hokejisté jsou dnes téměř bezchybní. Rögle se znovu osvobodilo a poslalo kotouč na druhou stranu kluziště.
54:56'
Velká možnost pro domácí ve vlastním oslabení. Lesund ujel do přečíslení dvou proti jednomu, kdy se snažil nahrávat spoluhráči, ale hosté přihrávku zablokovali.
54:40'
Petan posunul puk na svého spoluhráče do pravé strany, kde však domácí byli úspěšnější a berou si kotouč zpátky na své hokejky. Hra rychle plyne dál.
54:08'
Domácí hokejisté půjde ještě pykat na trestnou lavici, kam usedá obránce Adam Engström (RGL). Domácí bek vyfasoval menší dvouminutový trest za hákování.
53:56'
Tým Rögle BK právě vstřelil branku! Nedáš – dostaneš. Rögle podniklo rychlý výpad po pravé straně kluziště a Oscar Stål Lyrenäs svou střelou ze strany nedal hostujícímu brankáři šanci zasáhnout. Domácí se prosadili už posedmé v utkání. Bez asistence.
53:48'
Kuralt vybojoval díky svému dobrému napadání kotouč na svou hokejku a následně vybízel svého spoluhráče na druhé straně. Slovinský útočník nebyl úspěšný.
53:18'
Dennis Everberg ještě zdržoval hostující rozehrávku v obranném pásmu, domácí se už nikam neženou. Hosté naopak statečně bojují o druhý vstřelený gól v utkání.
52:18'
Brett Findlay obdržel přihrávku v obranném pásmu a hosté založili rychlou protiakci. Následná střela z levého kruhu pro vhazování byla zablokovaná.
51:45'
Tohle bylo těsné! Kuralt nejprve promáchl ve velké příležitosti, ale posléze střílel Dobmayer, který však nastřelil jen připraveného Clanga.
51:36'
Szabo nepřesně rozehrával na svého spoluhráče v útočném pásmu, ale hosté se ještě udrželi na kotouči. Clang tak musí být se svými spoluhráči v pozoru.
50:50'
Linus Sjödin udělal výhybku na střed kluziště, ale svou střelou narazil na betony Roye. O dorážku se postaral Kasper, který rovněž neskóroval.
50:25'
Do konce řádné hrací doby nám zbývá necelých deset minut. Rögle pohodlně kráčí za dalším tříbodovým vítězstvím, zatímco Fehérváru se body vzdalují.
49:44'
Theodor Niederbach se svou letkou zavítali do útočného pásma a brankář Roy tentokrát připravený na svém místě. Hostující gólman podržel puk v lapačce.
49:18'
Roy vyjel ze svého pracoviště a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Hra nabrala vysoké tempo, což samozřejmě domácím hráčům vyhovuje.
48:54'
Daniel Szabo si sebral kotouč v obranném pásmu a zpoza branky vyvezl černou gumu alespoň do středního pásma. Tam však hostující postup do útoku končí.
48:28'
Sund přijel ze středního pásma a na poslední chvíli ještě udržel hru v útočném pásmu. Domácí hráči ještě kombinovali, ale do zakončení se už nedostali.
47:51'
Hosté se ovšem lacino nevzdávají a chtějí ještě alespoň jednou skórovat. Bartalis se tlačil dopředu a na chvíli zaměstnal Clanga.
47:07'
Tým Rögle BK právě vstřelil branku! Domácí tuto přesilovou hru využívají a pohodlně kráčí za vítězstvím. Tambellini narýsoval přesnou přihrávku RILEYMU SHEENOVI, jenž svou střelou z kruhu neomylně poslal puk do sítě. Asistence: Adam Tambellini, William Wallinder.
46:32'
Po vhazování v útočném pásmu se dostali ke kotouči hosté, kteří nabrali kotouč na své hokejky a okamžitě jej poslali až na druhou stranu kluziště ke Clangovi.
46:27'
Domácí se okamžitě usadili v útočném pásmu a brankář Roy měl plné ruce a nohy práce. Před brankou byl ještě zaparkovaný Everberg, ale nic z toho nebylo.
46:08'
Rozhodčí chystají opět vylučovat. Janos Hari (FEH) půjde na trestnou lavici za hákování a Rögle si po komerční přestávce zahraje další přesilovou hru.
45:39'
Newell se tlačil před bránícího hráče u mantinelu, ale domácí hráč byl úspěšnější a sprinterský souboj nakonec ovládl. Hra se přelévá ze strany na stranu.
45:05'
Balint Magosi se dostal s kotoučem do středního pásma a hosté na chvíli okupovali útočnou zónu. Tam se však k dalšímu ohrožení branky už nedostali.
44:17'
Sund nejprve přitlačil svého protihráče na mantinel a domácí z toho mohli těžit. Domácí obránce posléze vyslal jemné nahození od modré čáry, které bylo neúspěšné.
43:24'
Kasperovu přihrávku si našel připravený Oskar Stål Lyrenäs, jenž se protáhl před soupeřovu branku, kde však narazil na připraveného brankáře hostí.
43:11'
Domácí špatně střídali a hosté zaútočili! Hari posunul puk do strany Newellovi a jeho ránu zneškodnil Clang. Ten máchl svou lapačkou a přerušil hru.
42:46'
A pozor také na druhé straně. Niederbach přihrával před branku a kotouč se záhadně odrazil až k betonům domácího gólmana, který rychle přerušil hru.
42:14'
Teď ovšem ano! Vertes střílel do prázdné branky, ale odražený kotouč si našel Clang svou rukavicí a sklidil ovace z publika.
41:48'
Istvan Terbocs si počkal na vhodný okamžik a posléze přihrál svému spoluhráči u mantinelu na druhou stranu kluziště. Clang zatím nemusel zasahovat.
41:08'
Brett Findlay se vydal pomoct svým spoluhráčům do obranného pásma a hosté byli v rohu kluziště úspěšní. Fehérvár rychle obrací hru na druhou stranu hřiště.
40:30'
Janos Hari obdržel přihrávku v obranném pásmu, ale hosté nezaložili úspěšný protiútok. Domácí formace byla včas připravena a odrazila útočnou akci.
40:01'
Hráči už krouží po ledové ploše Catena Areny, třetí třetina začne za několik málo okamžiků.
Další třetina začne přibližně v 19:45 hodin.
Prostřední část nabídla celkem dvě branky. Čtvrtou branku domácího týmu přidal obránce Erlend Lesund a krátce před koncem druhé třetiny skóroval Adam Edström. Zdá se, že Rögle v tomto utkání pohodlně kráčí za svým třetím vítězstvím v základní skupině D, ale uvidíme, Fehérvár určitě nesloží zbraně a pokusí se duel zdramatizovat.
40:00'
39:57'
Poslední vteřinky z druhé třetiny. Kuralt ještě napadal na druhé straně domácí rozehrávku, ale slovinský forvard se k zakončení nedostal. Třetina končí.
39:07'
Běží poslední minuta druhé třetiny. Domácí hokejisté stále nemají dost a mladičký útočník Niederbach už krouží v útočném pásmu. Rögle má hru pod kontrolou.
38:13'
Tým Rögle BK právě vstřelil branku! Krátce před koncem druhé třetiny tu máme pátou branku domácího týmu. ADAM EDSTRÖM se prezentoval velmi dobrou individuální akcí, když si potáhl kotouč na své hokejce a následně se dostal až před branku, kde dopravil touš do sítě. Asistence: Michael Kapla, Kim Rosdahl.
37:50'
Riley Sheen si sebral kotouč u mantinelu a svými kličkami si udělal prostor pro přihrávku spoluhráčům. Ti se však do další dobré akce už nedostali.
37:26'
Henrik Nilsson se nabízel svému spoluhráči na střelu, ale hosté ještě kombinovali. Clang si nakonec stáhl kotouč svou rukavicí ze vzduchu a přerušil hru.
36:48'
Michael Kapla si udělal výlet až před brankáře hostí, kterému chtěl přehodit puk do branky, ale domácí obránce nebyl ve svém počínání příliš úspěšný.
35:59'
Daniel Zaar ještě bojoval o kotouč v rohu kluziště a na podporu se vydal ještě Tambellini. Domácí hokejisté se i přesto k ohrožení branky nedostali.
35:21'
Prudká rána od modré čáry jednoho z hostujících obránců byla velmi dobrá, ale brankáři Clangovi nenadělala sebemenší potíže.
35:14'
Druhá třetina se pomalu chýlí ke svému konci a domácí hokejisté mají v zádech pohodlný čtyřbrankový náskok. Za chvíli se bude vhazovat v obranné zóně domácích.
34:35'
Adam Edström číhal na případnou přihrávku od svého spoluhráče od mantinelu, ale hosté byli úspěšnější a přenesli hru alespoň do středního pásma kluziště.
33:58'
Rosdahl uklidnil hru a raději posunul kotouč zpátky na svého obránce. Oba týmy mezitím poslaly na ledovou plochu čerstvé síly ze svých střídaček.
33:01'
Samuel Jonsson si rychle najížděl na střelu z bezprostřední blízkosti, ale domácí obránce nebyl přesný. Roy nakonec ani nemusel zasahovat.
32:50'
Teď však domácí hokejisté rychle přebrali kotouč zpátky na své hokejky a přenesli těžiště hru na druhou stranu kluziště. Roy musí být opět v pozoru.
32:13'
Po vhazování v útočném pásmu se ke kotouči dostali domácí hokejisté, ne však na dlouho. Obránce Szabo zapracoval a ještě udržel hru v útočné zóně.
31:42'
Tým Rögle BK právě vstřelil branku! Edström nejprve neproměnil svou velkou šanci v samostatném úniku, ale o pár chvil později se domácí přeci jen prosazují. ERLEND LESUND prudce vypálil od modré čáry a Roy na jeho střelu nedokázal včas zareagovat. Asistence: Adam Tambellini, Daniel Zaar.
30:57'
Kristof Nemeth bojoval o kotouč v útočném pásmu, kde však nebyl úspěšný a k puku se dostávají znovu domácí hokejisté. Ti se dostávají do pásma.
30:42'
Kim Rosdahl je dnes velmi aktivní, podobně jako v předchozích zápasech CHL. Domácí útočník se svou formací znovu zaměstnal domácího brankáře.
30:13'
Hosté vyčkávali na svého spoluhráče ve středním pásmu, i přesto se však Sheen se svou letkou dostal až do útočné zóny. Tam však dlouho nezůstal.
29:40'
Kasper poslal kotouč podél mantinelu svému spoluhráči a domácí hokejisté rozjeli další kombinaci. Kolotoč přihrávek však nevedl k úspěšnému konci.
29:23'
A zase na druhou stranu. Linus Sjödin vyslal střelu od mantinelu a brankář Roy bez problémů ukryl kotouč pod svou lapačkou. Hra je přerušena a bude se vhazovat.
28:23'
Nebezpečná rána Fourniera z pravé strany kluziště byla velmi svižná a nadělala brankáři Clangovi menší potíže. Ten pohotově zasáhl.
28:11'
Findley uspěl na vhazování v útočném pásmu, ale podle rozhodčích to bylo nedovoleným způsobem. Vhazování v útočné zóně hostů se bude opakovat.
28:11'
Vertes ohrozil domácího brankáře, který raději ukryl kotouč v náruči a nadále drží dvoubrankový náskok svého celku. Následuje další komerční přestávka.
27:29'
Přesilová hra domácího týmu je u konce, domácí hokejisté se k vážnějšímu útoku nedostali. Mezitím Vertesova formace dostává hru na druhou stranu kluziště.
25:36'
Tambellini kombinoval společně se svými spoluhráči za brankou soupeře, ale domácí hokejisté se i přes velkou snahu k ohrožení branky nedostali.
25:06'
Pozor. Dalšími vyloučenými hráči jsou z domácích řad mladičký útočník Marco Kasper (RGL) a z hostujícího týmu je to Gleason Fournier (FEH).
25:06'
Ano, domácí hokejisté budou hrát přesilovou hru. Na trestnou lavici usedl Andrew Sarauer (FEH) za hrubost. Rögle má k dispozici klasickou početní výhodu.
25:06'
Rozhodčí teď posuzuje zákrok jednoho z hostujících hráčů na domácího borce a radí se, zda budou vylučovat. Na konečný verdikt si musíme počkat.
24:56'
Kasper napadal hostující rozehrávku a mohl využít velkou chybu v rozehrávce. Mladý útočník se však v bezprostřední blízkosti ke střele nedostal.
24:20'
Domácí hokejisté byli usazeni krátkou dobu v útočném pásmu, ale čtvrtá útočná řada vedená Sjödinem se k velkému ohrožení hostující branky už nedostala.
23:33'
Riley Sheen se prohnal do útočného pásma a brankář Roy musel být v pozoru. Domácí útočník v dresu top scorera nebyl úspěšný.
23:23'
Rögle hrálo několik vteřin přesilovou hru, kterou ovšem nevyužilo. Rosdahl sice hledal své spoluhráče v útočném pásmu, kde však byli úspěšnější hosté.
22:15'
Ben Betker se schoval za svou brankou a hosté založili rychlou útočnou akci. Bartalisova slabá rána z levé strany kluziště nebyla pro Clanga žádný problém.
21:22'
Síly na ledě se vyrovnají. Marco Kasper si svým dobrým pohybem vynutil faul právě Alexandera Petana (FEH), který dostal od rozhodčích dvě minuty za sekání.
21:04'
Alex Petan se svou formací byl zabydlen v útočném pásmu, nicméně hosté se zatím k nějakému podstatnějšímu ohrožení branky nedostali.
20:36'
A je to obránce Tony Sund (RGL), který vyfasoval dvě trestné minuty za držení hole. Fehérvár si zahraje přesilovou hru, ve které bude mít šanci udeřit.
20:18'
Elitní formace domácích týmu se dostala do útočného pásma, kde však dlouho nezůstala, ale rozhodčí bude znovu vylučovat, a to z domácích řad.
20:01'
Hráči jsou zpátky na ledové ploše, druhá třetina začne co nevidět.
Další třetina začne přibližně v 18:55 hodin.
První třetina je za námi a viděli jsme v ní celkem čtyři branky. Za domácí tým se prosadili Kim Rosdahl, posléze Tony Sund a jako poslední zatím Marco Kasper. Za hosty korigoval skóre svou povedou střelou Andrew Sarauer. Zabere Fehérvár ve druhé třetině a zdramatizuje skóre?
20:00'
19:45'
A nakonec ještě musel zasahovat brankář Clang. Domácí brankář bez problémů udržel kotouč ve své výstroji a následovat bude další vhazování.
19:08'
Poslední minuta první třetiny. Rögle se samo vyhnalo z útočného pásma a hosté se snaží ze všech sil dohrát třetinu v útočném pásmu a nepustit soupeře k zakončení.
18:13'
Teď měli hosté na mále! Jeden z domácích hráčů svou až moc přesnou střelou rozezvučel tyčku! Roy měl velké štěstí.
17:38'
Domácí hokejisté jsou pevně usazeni v útočném pásmu a kombinují. Rosdahl byl nejméně třikrát u kotouče, ale domácí se k pořádnému ohrožení branky nedostali.
16:50'
Teď už se však vylučovat bude určitě. Alex Petan (FEH) vyfasoval od sudích menší dvouminutový trest za hákování a už sedí na lavici hanby. Domácí hrají přesilovku.
16:40'
Vypadalo to, že se bude vylučovat, ale nakonec nikoliv. Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat v útočném pásmu Fehérváru po pravici Clanga.
16:02'
Velká možnost pro domácí celek! Mozíkova prudká rána z levého kruhu pro vhazování byla velmi nadějná, ale Roy dokázal zasáhnout.
15:36'
Fehérvár právě vstřelil branku! A skutečně je tomu tak! ANDREW SARAUER se natáhl svou dlouhou hokejkou, následně si zpracoval kotouč a posléze vypálil přesně na bližší tyčku domácí branky. Domácí vedou opět pouze o dvě branky.
15:24'
Balint Magosi si sebral kotouč v obranném pásmu a hosté míří dopředu. Uvidíme, zda se jim podaří proniknout až k brance domácího týmu Rögle.
14:32'
Kotouč vzápětí končí až v ochranné síti, rozhodčí znovu přerušuje hru. Po krátce chvilce bude hra pokračovat po levé ruce hostujícího brankáře Roye.
14:18'
Adam Tambellini hledal svým bekhendovým pokusem spoluhráče na druhé straně, kde však žádný ze spoluhráčů nebyl úspěšný a hra pokračuje dál.
13:18'
Linus Sjödin přebruslil v obranném pásmu domácích hostujícího Terbocse, čímž získal kotouč pro svůj tým. Rögle hraje zatím ve velké pohodě a diktuje tempo hry.
13:03'
Theodor Niederbach se svou formací udělal závar na brankovišti hostů a brankář Roy musel znovu zasahovat. Hra je nyní přerušena, následuje komerční přestávka.
12:28'
Jonsson kombinoval na modré čáře s obráncem Sundem, nicméně domácí hokejisté se i přes několik povedených přihrávek k následné střele už nedostali.
11:44'
Tým Rögle BK právě vstřelil branku! Domácí hokejisté odstartovali své počínání na výbornou a vedou už o tři branky. MARCO KASPER v situaci dva na jednoho vzal zodpovědnost na sebe a svou střelou prostřelil Roye potřetí v utkání. Asistence: Oskar Stål Lyrenäs, Vojtěch Mozík.
11:08'
Everberg pomohl svým obráncům s rozehrávkou v obranném pásmu a domácí hokejisté se prokombinovali až na druhou stranu kluziště. Roy nemusel zasahovat.
10:10'
Adam Edström nebezpečně střílel v útočném pásmu a hostující brankář Roy podržel kotouč ve své výstroji. Hra je znovu přerušena, bude se vhazovat.
09:36'
Domácí hráči jsou na koni a stále útočí. Samuel Jonsson střílel od modré čáry a útočník Zaar chtěl dorážet! K tomu se však už nedostal.
08:52'
Vojtěch Mozík jemně posunul kotouč u mantinelu na svého spoluhráče a domácí hokejisté se bez větších potíží dostali až na druhou stranu kluziště.
08:05'
Pozor na hostující celek. Jeden z hráčů se dostal až do bezprostřední blízkosti domácího gólmana, který si však poradil a poslal kotouč do bezpečí.
07:40'
Tým Rögle BK právě vstřelil branku! Máme tu druhou branku domácího týmu. Marco Kasper našel na modré čáře TONYHO SUNDA, který se zbavil clonícího hráče a posléze svou střelou prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Rögle vede v utkání o dvě branky. Asistence: Marco Kasper.
07:28'
Sund spěchal za kotoučem zpátky do obranného pásma a rychle rozehrál na svého spoluhráče u levého mantinelu. Domácí se rychle dostávají do útočné zóny.
07:11'
Na ledě je opět elitní formace domácího týmu. Zaar se snažil spolu se svými spoluhráči zatopit hostující defenzivě, ale brankář Roy si bez problémů poradil.
05:35'
Tým Rögle BK právě vstřelil branku! Domácí hokejisté ujeli do protiútoku dva na jednoho, přičemž Sheen našel svou přihrávkou připraveného KIMA ROSDAHLA, který střelou z dobré rychlosti nedal brankáři hostů šanci zasáhnout. Riley Sheen.
05:15'
Tony Sund musel rychle spěchat do obranného pásma pro puk a domácí útočník si poradil bez větších potíží. Domácí hokejisté rychle otáčí hru na druhou stranu.
04:54'
Clang rozehrál svou hokejkou na obránce, ale domácí hokejisté se nikam neženou. Rögle mezitím poslali na ledovou plochu čerstvé síly a hra pokračuje dál.
04:25'
Dennis Everberg se vyhnul svému protihráči a ještě přihrál Zaarovi. Druhý jmenovaný před brankou nezakončil přesně, brankář Roy si poradil.
03:41'
William Wallinder kombinoval spolu se svými spoluhráči, když hledal některého z hráčů v zeleném dresu svou přihrávkou zpoza branky. Neúspěšně.
02:52'
Přesilová hra hostí rychle končí. Na trestnou lavici pro změnu zavítal obránce Andrew Sarauer (FEH), který vyfasoval dvě trestné minuty za hákování
02:35'
Bude se poprvé v utkání vylučovat. Na trestnou lavici usedl Adam Edström (RGL), který vyfasoval menší dvouminutový trest za nedovolené bránění.
02:08'
Ben Betker obdržel přesnou přihrávku v obranném pásmu a útočník Magosi pokračoval v útočném tažení. Hosté se však do další akce už nedostali.
01:15'
Hosté měli problémy se založením útočné akce a ke kotouče se dostali hráči Rögle. Erlend Lesund vyslal nahození od modré čáry, které nebylo úspěšné.
00:20'
Anže Kuralt pozorně číhal, kudy vyplave kotouč zpod bruslí několika hráčů. Slovinský útočník se kotouče nedočkal a vzápětí je hra přerušena.
00:01'
Hráči jsou připraveni na úvodní vhazování, jdeme na to!
Ještě jednou přeji všem hokejovým fandům příjemný čtvrteční den u sledování třetího kola hokejové Ligy mistrů. Utkání mezi Rögle a Fehérvárem startuje přesně v 18.05 hodin a vy si můžete níže přečíst sestavy obou celků pro dnešní mač.

Rögle BK: Clang (Rifalk) – Sund, Jonsson, Mozík, Wallinder, Kapla, Lesund, Engström – Everberg, Tambellini, Zaar – Larsson, Kasper, Stål Lyrenäs – Sheen, Ferguson, Rosdahl – Edström, Sjödin, Niederbach – Strömgren.
Trenér: Cam Abbott

Fehérvár AV19: Roy (D. Horvath) – Stipsicz, Nilsson, Fournier, M. Horvath, Betker, Szabo, Dobmayer – Newell, Hari, Kuralt – Erderly, Findlay, Petan – Vertes, Bartalis, Terbocs – Magosi, Sarauer, Nemeth.
Trenér: Kevin Constantine

Rozhodčí: Hebeisen, Sjöqvist – Svensson, Persson.
Krásný den u sledování pokračování hokejové Ligy mistrů. Dnes jsou na programu další zápasy a my se zaměříme na duel mezi domácím Rögle a Fehérvárem. Odvetné utkání obou soupeřů startuje přesně v 18.05 hodin, buďte u toho!
Před Fehérvárem je těžký úkol. Hokejisté z Maďarska po vysoké porážce nad Curychem nestačili ani na švédský celek Rögle, byť to dlouhou dobu vypadalo, že se rýsuje jedno velké překvapení. Fehérvár však své vedení ztratil v průběhu třetí třetiny, kdy na krátkou chvíli vypadl z tempa a z utkání si neodnesl ani bod. Nyní musí maďarští hokejisté bojovat na hřištích soupeřů, kde to rozhodně nebudou mít jednoduché.
Rögle odstartovalo novou sezonu CHL na kluzištích soupeřů a svěřenci trenéra Cama Abbotta si počínali velmi dobře. Ti nejprve otočili napínavý duel v Katowicích a po urputné bitvě porazili také maďarský Fehérvár, kde podobně jako v předchozím utkání otáčeli průběh utkání až ve třetí třetině. Rozhodující trefu si připsal na své konto mladičký útočník Marco Kasper. Jak si povedou hokejisté z Rögle na domácí půdě?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:05.