Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Wolfsburg : Lublaň - 4. září 2022   19:00

Wolfsburg
Wolfsburg
01:07' Archibald  • 07:38' Schinko  • 19:25' Machacek  • 26:24' Jeffrey  • 41:21' Schinko  • 45:20' Zajac  • 46:38' Bittner

Vyloučení: 1:3
Z tohoto zápasu je to všechno. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit zase někdy příště u dalších přenosů. Na počtenou! Hezký zbytek víkendu a úspěšný vstup do nového týdne.
Utkání je za námi. Ve třetí třetině jsme viděli dohromady čtyři góly a nakonec domácí potvrdili roli favorita zápasu a zvítězili jasně 7:2. Hlavním strůjcem domácího vítězství byl útočník Luis Schinko, který skóroval hned dvakrát. Čtyřmi body (1+3) přispěl k vítězství také Darren Archibald. Wolfsburg si tak připisuje první tři body do tabulky skupiny, naopak Lublaň i nadále zůstává na nule.
59:13'
Poslední minuta zápasu.
58:17'
Dumont se řítil sám na Morroneho, který následně chytil jeho ránu z mezikruží.
57:32'
Puk se nyní došoural až ke Strahlmeierovi, který raději pro jistotu puk skryl pod lapačku.
56:32'
Morleyho ránu vyrazil betonem do rohu Morrone.
56:17'
Střela jednoho z hráčů Olimpije ztečována do ochranné sítě.
55:25'
Strahlmeier zasahuje a má puk v lapačce. Vhazování před jeho bránou.
54:21'
Olimpija právě vstřelila branku! V mezikruží se do kotouče opřel GREGOR KOBLAR a na jeho tvrdou ránu neměl Strahlmeier nárok. Asistence: Aleksandar Magovac.
53:29'
Strahlmeier skvělým zásahem na brankové čáře chytá šanci Čimžara.
52:15'
Ofsajd zastavuje také útočnou akci hostů.
51:27'
Ofsajd zastavuje akci domácích.
51:16'
Také domácí střídají a rozehrávají zpoza vlastní brány.
50:10'
Hosté posílají do hry čerstvé síly ze střídačky a rozehrávají zpoza vlastní brány.
49:36'
První zásah si připisuje nový muž v bráně hostů Morrone.
48:04'
46:38'
Střídání v týmu HK SŽ Olimpija Lublaň:
ze hřiště odchází Us, přichází Morrone.
46:38'
Wolfsburg právě vstřelil branku! Wolfsburg skóruje při vlastním oslabení! Pfohl ujel do samostatného úniku společně s DOMINIKEM BITTNEREM, kterému následně předložil puk k levé tyči a Bittner překonal Use. Asistence: Fabio Pfohl.
46:04'
Vyloučení v týmu Grizzlys Wolfsburg:
Machacek – 2 min., držení.
45:20'
Wolfsburg právě vstřelil branku! Další branka v síti Slovinců. Schinko nahrával před bránu, kde puk od brusle NOLANA ZAJACE skončil za zády Use. Videorozhodčí ještě prohlížel, jestli nešlo o úmyslné kopnutí, ale branka byla uznána. Asistence: Luis Schinko a Darren Archibald.
44:50'
Šturm
43:50'
Ránu z mezikruží likviduje Us.
41:21'
Wolfsburg právě vstřelil branku! Další gól Wolfsburgu hned zkraje třetí třetiny. Další chyba hostů v obraně znamenala ztrátu kotouče. Archibald následně předložil do předbrankového prostoru puk LUISI SCHINKOVI, který udělal tři rychlé kroky a poté prostřelil Use. Asistence: Darren Archibald.
40:41'
Ofsajd zastavil v útočné akci Olimpiji.
40:01'
Druhá třetina přinesla dva góly. Nejprve skórovala Lublaň zásluhou Kapela, ale za dvě minuty znovu skórovali domácí, kdy se trefil Jeffrey po chybě hostující obrany. V průběhu druhé třetiny předvedl na brankové čáře fantastický zákrok gólman Us. Třetí třetina začne zhruba ve 20:43.
40:00'
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
37:41'
Vallerandovu střelu z mezikruží chytá Us.
35:52'
Us má znovu puk v lapačce.
35:21'
Us má puk pod svou lapačkou.
34:59'
Wolfsburg střídá a rozjíždí útočnou akci zpoza vlastní brány.
33:40'
Dva hráči Lublaně ujížděli na bránu domácích, jeden z hráčů hledal svého spoluhráče před brankou, ale přihrávku nepustila domácí obrana.
32:14'
Icing hostujícího týmu.
31:18'
Strahlmeier má puk v lapačce. Vhazování před jeho bránou.
30:46'
Další rána domácích od modré a další zákrok Use.
29:46'
Hosté zachybovali v obraně a na druhou stranu se hned vydal Morley. Jeho rána skončila v lapačce Use.
28:51'
Tvrdou ránu od modré likviduje svým zásahem Us.
28:18'
Zakázané uvolnění odpískáno domácím.
27:40'
Puk mají nyní za bránou hosté.
26:24'
Wolfsburg právě vstřelil branku! Další gól pro domácí. Jeden z obránců Olimpije chybně rozehrál a nechal puk za sebou, čehož využil DUSTIN JEFFREY a bekhendem zasunul puk za záda Use. Bez asistence.
25:59'
Icing hostů.
25:05'
Strahlmeier má puk ve své lapačce.
24:41'
Olimpija právě vstřelila branku! Také hosté se poprvé dočkali gólu. V mezikruží dostal puk na hůl ROK KAPEL, který následně propálil Strahlmeiera. Asistence: Nik Simšič a Aleksandar Magovac.
23:43'
Prakticky jasný gól, který měl na holi Archibald, ale Us předvedl na brankové čáře fantastický zákrok.
23:35'
22:30'
Us má zákrok poté, co si z výšky stáhl puk do lapačky.
22:07'
Schinko pálil z kruhu, ale narazil na připraveného Use, který má puk mezi betony.
21:35'
Vyloučení v týmu HK SŽ Olimpija Lublaň:
Crnovič – 2 min., vysoká hůl.
20:29'
První zákrok Strahlmeiera v této části hry.
20:01'
Oba týmy jsou nastoupeny a čekají na vstup na led.
Skončila první třetina a Wolfsburg má zatím jasně navrch díky vedení 3:0, které zajistili svými trefami Archibald, Schinko a Machacek. Hosté si příliš mnoho příležitostí nevytvořili, ale párkrát také prověřili gólmana Strahlmeiera. Druhá třetina začne přibližně v 19:51.
20:00'
19:25'
Wolfsburg právě vstřelil branku! Těsně před koncem první třetiny skórují domácí potřetí. Bittnerovu střelu od modré ještě před brankou tečoval SPENCER MACHACEK, který překonává Use. Asistence: Dominik Bittner a Rhett Rakhshani.
19:01'
Poslední minuta první třetiny.
17:17'
Us zasahuje po střele z mezikruží.
17:01'
16:50'
Sodja naopak v oslabení dostal přesnou nahrávku, ale narazil na připraveného Strahlmeiera.
16:32'
Wolfsburg zatím v přesilovce nevymyslel.
15:07'
Hra přerušena, protože hostující branka vypadla ze svého postavení.
15:01'
Neill – 2 min., podrážení.
14:31'
Mehle pálil od modré čáry mimo.
13:45'
Pance tvrdě pálil od modré čáry. Jeho rána trefila pouze zadní mantinel a puk se potom nečekaně dokutálel před Strahlmeiera, který raději puk přikryl pod lapačku. Po komerční pauze se bude vhazovat před jeho brankou.
13:10'
12:48'
Lublaň čelila velkému tlaku, ale nakonec se jí podařilo puk vyhodit.
11:10'
Crnovič – 2 min., faul kolenem.
10:55'
Archibald hledal nahrávkou jednoho ze svých spoluhráčů, ale přihrávka neprošla.
10:19'
A znovu.
10:11'
Další icing domácího týmu.
09:34'
Strahlmeier má další zákrok po střele z mezikruží.
09:17'
Zakázané uvolnění Wolfsburgu.
07:38'
Wolfsburg právě vstřelil branku! Archibald za bránou přihrál přesně na hůl LUISE SCHINKA, který se posléze vytočil zpoza brány a tvrdou ranou propálil Use. Asistence: Darren Archibald a Tyler Morley.
06:50'
Závar před brankou vyřešil zákrokem Us.
06:08'
Hra přerušena, protože puk vyletěl na jednu ze střídaček.
05:27'
Po střele z pravého kruhu má puk mezi betony Strahlmeier.
03:50'
Hosté střídají a rozjíždí akci zpoza vlastní branky.
03:14'
Strahlmeier likviduje další střelu, i následnou dorážku a posílá puk svým spoluhráčům.
02:57'
Na druhé straně zasahuje Us.
02:44'
Po ráně Sodji z předbrankového prostoru zasahuje Strahlmeier.
02:33'
Strahlmeier má další zásah.
01:53'
Machacek nikoho ze svých spoluhráčů svou přihrávkou nenašel.
01:07'
Wolfsburg právě vstřelil branku! Hned v úvodu domácí vedou! DARREN ARCHIBALD se s pukem otočil u levého mantinelu a následně z levého kruhu poslal puk za záda Use. Asistence: Luis Schinko.
00:22'
První Strahlmeierův zásah po střele ze strany.
00:01'
Nyní hymna Německa.
Nyní hymny obou zemí, nejprve ta slovinská.
Wolfsburg dnes oblékne oranžové dresy, hosté z Lublaně nastoupí v bílých dresech.

Grizzlys Wolfsburg: Strahlmeier (Pogge) – Button, Bittner, Murray, Moser, Zajac, Krupp, Wurm, Mass – Machacek, Jeffrey, Rakhshani, Archibald, Morley, Schinko, Braun, Beaudin, Dumont, Klos, Pfohl, Reichel.
Trenér: Michael Stewart

HK SŽ Olimpija Lublaň: Us (Morrone) – Neill, Crnovič, Čepon, Erving, Stojan, Magovac, Klofutar, Mehle – Garreffa, Simšič, Vallerand, Čimžar, Dodero, Pance, Koblar, Kalan, Kapel, Beričič, Sodja, Šturm.
Trenér: Mitja Šivic

Rozhodčí: Hansen (NOR), Hunnius (GER).
Zdravím všechny příznivce hokeje! V rámci dalšího střetnutí Ligy mistrů tu máme souboj mezi domácím Wolfsburgem z Německa a hostující slovinskou Lublaní. Bude to souboj týmů, které zatím v základní skupině B nezískaly ani bod, ovšem Lublaň díky lepšímu skóre drží třetí místo v tabulce. Slovinský tým v posledním utkání prohrál ve Finsku na ledě TPS Turku těsně 2:3. Lublaň se sice dostala do vedení ve druhé třetině díky Sodjovi, ale TPS dokázalo ještě v té samé třetině třemi góly otočit skóre. Na začátku třetí třetiny Lublaň snížila, ale Turku nakonec vítězství udrželo. Dva góly ze tří domácího týmu dal finský bek Teemu Kivihalme.
Wolfsburg v minulém zápase také prohrál, když doma nestačil na úřadujícího švýcarského mistra z Zugu poměrem 2:5. Jedinými střelci německého týmu byli němečtí útočníci Laurin Braun a Luis Schinko. První z nich navíc využil přesilovku.
Čeká nás tedy jistě velmi zajímavé utkání. Úvodní buly v Eis Areně ve Wolfsburgu bude vhozeno v 19:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.