Čeljabinsk - Astana | ONLINE | 18.10.2018 16:00 | KHL 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

KHL - KHL (hlavní část) -  ONLINE PŘENOS -  Čeljabinsk : Astana - 18. října 2018   16:00

Ukončeno
Čeljabinsk
Čeljabinsk
11:05' Šarov (Rybakov) • 26:42' Glinkin (A. Petrov, Kravcov) • 35:23' Rybakov  • 38:53' Šarov (Bergström, Stoa)
4:5
(1:0, 3:2, 0:2 - 0:1)
Astana
Astana
24:27' A. Petersson   • 36:03' Bochenski  (Dallman) • 54:57' Blacker   • 59:30' Frattin  (Dietz) • 61:09' Bochenski  (Frattin)
Čeljabinsk
Sestavy:
Děmčenko (Sudnicin) – Šinin, Bailen, A. Petrov, Rjasenskij, Borodkin, Isajev, N. Chlystov – Enlund, Szczechura, Kravcov – Lapenkov, Glinkin, Polygalov – Rybakov, Šarov, Kokujov – Bergström, Stoa, Jerofejev – Šolochov.
Rozhodčí
Belov, Ravodin – Ponamarenko, Zacharov
Traktor Arena
Astana
Sestavy:
Hrachovina (41. H. Karlsson) – Dallman, Blacker, Makljukov, Dietz, M. Semjonov, Klimontov, Danijar, Polochov – Frattin, Bochenski, Boyd – A. Petersson, Cormier, R. Starčenko – Valk, Michajlis, Ševčenko – Gurkov, Akolzin, Sagadejev.
Přenos se aktualizuje automaticky

Ode mě to je pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Statistiky po celém zápase:

Střely na bránu: 19 – 43.
Vhazování: 33 – 27
Zblokované střely: 8 – 9
Hity: 14 – 9
Přesilové hry: 0/5 – 0/3
Je konec! Z prodloužení nakonec utekla jen minutka, když se trefil Brandon Bochenski, který svému týmu přisoudil bod navíc. Svou šanci měli i domácí, jenže ti nebyli schopni dostat puk za ležícího Karlssona. Astana tedy z dnešního utkání bere bod navíc.
Konec zápasu.
61:09'
Astana právě vstřelila branku!
Nedáš, dostaneš! Tentokrát ovšem v opačném gardu! Frattin vyslal dobrou střelu, kterou Děmčenko vyrazil do strany. Tam byl připravený BRANDON BOCHENSKI, jehož rána z první skončila v síti. Asistence: Matthew Frattin.
60:45'
Gólovka v podání Čeljabinsku nekončí brankou! Karlsson byl již na zemi, přesto domácí útočník ho buď trefil nebo poslal puk do tyče!
60:22'
Úvodní buly vyhráli domácí hokejisté, kteří se po krátkém čekání vydali do útočného pásma. Raději ovšem po chvilce obrátili zpět, aby nevzniklo přečíslení.
60:01'
Začalo prodloužení.
Ani šedesát minut nám nerozhodlo o dnešním vítězi. Hostující hráči dokázali srovnat stav utkání, když v posledních šesti minutách vstřelili dvě branky. Vyrovnávací branku zařídil 30 vteřin před koncem Matt Frattin. My tedy uvidíme minimálně ještě prodloužení.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:30'
Je to tak, branka je uznána!
59:30'
Jenže celá situace se ještě řeší s kolegou u videa! Děmčenko se totiž ocitl na zemi, ale nejspíše ho trefil vlastní hráč. Branka nejspíše bude platit.
59:30'
Astana právě vstřelila branku!
Jenže Barys měl obrovský tlak v útočném pásmu, což dokazuje vstřelenou brankou! Dietz vyslal parádní střelu od mantinelu a Děmčenko jí vyrazil jen vedle sebe, kde byl připravený MATTHEW FRATTIN, jenž dostal puk do sítě. Asistence: Darren Dietz.
58:51'
Tentokrát se k puku dostal Traktor, který ho poslal až do svého útočného pásma. Hostujícímu celku ubíhá čas velmi rychle.
58:35'
Hostující celek znovu vyhrál vhazování a netrvalo to dlouho, než přišla střela. K té se dostal Brandon Bochenski, ale domácí gólman puk drží.
58:26'
Čeljabinsk čekají horké chvilky. Přišla střela od modré a Děmčenko neměl nejlepší výhled. Přesto puk vyrazil betonem a poté ukryl pod lapačkou.
58:06'
Astana to zkouší v šesti!
58:06'
Oddechový čas pro hosty.
57:46'
Anton Glinkin dostal puk do útočného pásma, kde ušetřil několik vteřin. Chtěl se dostat do zakončení, ale v tom mu dobře zabránil Blacker.
56:52'
Astana se dostala do útočného pásma, ale ne na dlouho. Hostující obránce skákal vysoko, ale na kotouč stejně nedosáhl. Puk je až u Karlssona.
56:10'
Přesto se dostali domácí hráči k zajímavé střele. Ještě lepší zákrok ovšem vytáhl Karlsson, jenž vytáhl parádní zákrok ramenem.
55:32'
Hokejistům v bílém se zvedlo sebevědomí a je jich najednou plný led. Čeljabinsk se jen brání a má s touto činností plné ruce práce.
54:57'
Astana právě vstřelila branku!
Už je to zase jen o gól! Hosté přestáli oslabení a hned potom se vydali do útoku. Kotouč se dostal k mantinelu, kde byl připravený JESSE BLECKER, jehož parádní rána na zadní tyč se od ní odrazila a zaplula do branky. Bez asistence.
54:22'
Astana hraje v pěti!
53:40'
Navíc tam hráči z hlavního města Kazachstánu bojovali o puk a odkrojili spoustu vteřinek z trestu Peterssona. U puku už jsou ale domácí.
53:16'
Traktor si zatím nahrával jen po mantinelu, což s emu nakonec vymstilo, jelikož přišel o puk. Astana vyhodila až za Děmčenka.
52:36'
Ani domácí tým nezačal přesilovou hru ideálně, naopak! Do útoku se hnali hostující hráči, ale domácí obrana se stihla zformovat a překazit zakončení.
52:22'
Vyloučení v týmu Barys Astana (André Petersson – 2 min., držení).
52:08'
Domácí budou hrát přesilovou hru! Zatím to ovšem zkoušejí se šesti muži v poli a šetří čas za svou brankou. To nakonec hosté zastavili.
51:45'
Atak drží kotouč Čeljabinsk, který se o něj připravil nepřesným pasem. Proto přišla střela z velkého úhlu, kterou Děmčenko vyrazil do ochranné sítě.
51:03'
Hostující hráči jsou znovu u puku, jenže několik vteřin si přihrávali obránci jen mezi sebou. Poté se dostali do útočné třetiny, jenže ne na dlouho.
50:22'
Jenže místo kombinace to je spíše souboj o kotouč v útočném pásmu, ten navíc vyhráli hokejisté ruského celku, kteří stále vedou o dvě branky.
49:51'
Nahození ze středního pásma Děmčenko viděl a vyrazil ho směrem k mantinelu. Zde ho ovšem sebrali hráči kazašského celku, kteří mohou útočit.
49:25'
Domácí útočník to zkoušel osamocený, ale o puk ho obral první hráč, který se proti němu vydal. Astana to tak může zkusit znovu v útoku.
49:00'
To tedy nebyla ideálně sehraná početní výhoda od hostujícího celku. Nevypracoval si pořádnou střelu, natož gólovou příležitost.
48:24'
Domácí hrají v pěti!
48:01'
Konečně jsou hokejisté v bílých dresech v tlaku a obstřelují Děmčenka. ten si místo u bližší tyčky pohlídal a Traktor znovu vyhazuje přes všechny čáry.
47:25'
Barys se konečně dostal ke střele, jenže ta vůbec nemířila mezi tři tyče, navíc se k puku dostali domácí, kteří vyhodili za Karlssona.
46:58'
Čeljabinsk začal své oslabení na jedničku. Již dvakrát vyhodil přes všechny čáry a Astana se nemůže dostat do kombinace v útočné třetině.
46:27'
Pro hostující hráče je to ideální situace na snížení stavu, ale jak si pamatujeme, při poslední přesilové hře inkasovali. Na to si musí dát pozor.
46:24'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Arťom Borodkin – 2 min., nedovolené bránění).
45:55'
Semjon Kokujov si vzal puk a dostal se se svými spoluhráči do rychlého útoku. Nakonec domácí hráči ztratili puk po dobrém napadání hostí.
45:15'
Co dokáže čistě vyhrané buly! Přišla okamžitá střela od modré a Děmčenko předvedl skvělý reflex, když vytrčil svůj pravý beton a puk vyrazil.
45:03'
To ovšem nemusel na druhé straně ani Henrik Karlsson, jenž do třetí třetiny vystřídal Dominika Hrachovinu.
44:31'
U kotouče jsou tedy znovu hostující hokejisté, kteří se mohou hnát do útoku a nic vymyslet. Moc se jim to zatím nedaří a Děmčenko nemusí zasahovat.
43:56'
Domácí útočník si jako první dojel odražený puk, ale už neměl moc sil, a tak nakonec ani nevystřelil. Jen posunul puk hlouběji do útočného pásma.
42:38'
Čeljabinsk se s tím poté moc nepáral a jen poslal puk na zakázané uvolnění. Vhazování po levici domácího gólmana a hosté se mohou dostat jednoduše k puku.
42:01'
Teď už jsou ale u kotouče hostující hráči, kteří se dostali k zakončení! Jeden z hostí objel branku a chtěl zasunout puk k bližší tyči. Děmčenko byl ovšem pozorný.
41:23'
Čeljabinsk zatím hraje velmi dobře, ale přechod do útoku mu nevyšel. Byl mu odpískán ofsajd a vhazovat se bude na útočné modré Traktoru.
41:05'
V útoku jsou hokejisté v černím, kteří se o něj sami připravili nepřesným pasem. Astana ovšem poslal puk jen do středního pásma, kde ho získali domácí.
40:27'
Barys to bude mít v dnešním utkání hodně těžké, jestli si chce odvézt nějaké body. Svého soupeře sice vysoko přestřeluje, ale šance moc nemá.
40:01'
Střídání v týmu Barys Astana: ze hřiště odchází Dominik Hrachovina, přichází Henrik Karlsson.
40:01'
Začala třetí třetina.
Statistiky po druhé třetině:

Střely na bránu: 14 – 27
Zblokované střely: 3 – 9
Hity: 6 – 6
Vhazování: 22 – 19
Přesilové hry: 0/4 – 0/2
Oslabení: 1/2 – 0/4
Je za námi velmi zajímavá druhá třetina! Netrvalo totiž dlouho a Astana srovnala na 1:1 zásluhou Andrého Peterssona a hosté mohli jít klidně do vedení, jenže Dietz trefil jen tyč. Z následné akce se prosadili domácí, když se povedenou tečí prezentoval Anton Glinkin. Čeljabinsk navíc navýšil svůj náskok v oslabení, když se trefil Alexandr Rybakov. Hostím pokračovala přesilová hra, po které se trefili. Brando Bochenski si najel na křižný pas, jenž v pohodě uklidil do brány. Traktor ovšem ještě odskočil na rozdíl dvou branek, když se znovu trefil Alexandr Šarov, který dnes zapsal druhou branku.
40:00'
Druhá třetina skončila.
38:53'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Domácí tým střílí další branku a bere si zpět dvoubrankové vedení! ALEXANDR ŠAROV se šikovně odpoutal od svého protihráče, dostal se k odraženému puku a střelou z první překonal Hrachovinu v bráně! Asistence: Alexandr Bergström a Ryan Stoa.
38:29'
Teď jsou to hráče v černém, kteří jsou v útoku. Znovu vidíme hokej nahoru dolů, ve kterém častěji útočí domácí celek.
38:08'
Barys se hnal do útoku, jenže jeden z jeho hráčů zde byl o něco dříve, než by měl. Hostujícímu týmu je tak odpískáno postavení mimo hru.
37:08'
Barys se hnal za kotoučem, díky čemuž jí nebylo odpískané zakázané uvolnění. Dlouho se u něj ovšem neudržela a útočit může Traktor.
36:03'
Astana právě vstřelila branku!
Jenže už je to znovu zase jen o gól! Po přesilové hře se hosté udrželi v útočném pásmu, z čehož pramení snížení. BRANDON BOCHENSKI si skvěle najel na křižný pas a z hranice brankoviště uklízel do prázdné brány. Asistence: Kevin Dallman.
35:49'
Traktor hraje v plném počtu!
35:23'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Domácí tým se prosazuje v oslabení a už vede o dvě branky! ALEXANDR RYBAKOV zachytil puk ve středním pásmu a jel se spoluhráčem do přečíslení. Celou akci vzal na sebe prosadil se parádní střelou na přední tyč! Bez asistence.
34:52'
Astana je znovu nastěhovaná v útočném pásmu poté, co Čeljabinsk odpálil puk až za Hrachovinu. Dlouho se zde ovšem neudržela.
34:21'
Následovala dobrá pobídka pro Matthew Frattina, který si najel mezi kruhy. Střela z první mu moc nesedla a domácí gólman v pohodě zasáhl.
34:10'
Dobrou střelu od modré vyslal hostující útočník v pozici falešného beka. Ta byla ovšem sražena mimo nebezpečí do rohu kluziště.
33:49'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Igor Polygalov – 2 min., podrážení).
33:07'
Vypadalo to, že Jesse Blacker ztratí puk po dobré přihrávce, ale hostující obránce se nakonec dostal ke střele. Děmčenko v pohodě vyrazil.
32:33'
Hosté se okamžitě dostalo do rychlého protiútoku, ale Děmčenko vyrazil puk do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka, druhá v této třetině.
32:19'
Ševčenko je na ledě!
31:27'
Obrovská šance hostujícího týmu! Z úhlu se jeden z jeho hráčů dostal do úniku a mířil na zadní tyč. Děmčenko vytáhl důležitý levým betonem.
31:05'
Přesto nakonec přišla svižná střela! Paul Szczechura se napřáhl a jeho ránu našel Hrachovina v lapačce. Měl výhodu, že na puk dobře viděl.
30:43'
Domácí tým je usazený v útočném pásmu, kde kombinuje, ale hostující čtyřka celkem dobře přistupuje a dělá to domácím těžší.
30:15'
První trest Ševčenka je fuč!
29:24'
Teď se Barysu podařilo vyhodit přes všechny čáry, čímž ušetřil cenné vteřinky. navíc celá čtyřka stihla vystřídat a jsou zde čerstvé síly.
29:05'
Astana hraje ve čtyřech!
28:28'
Kousek byli hostující hráči od toho, aby puk vyhodili. Domácí obránce ho ovšem stihl ještě před modrou a Traktor může pokračovat v tlaku.
28:19'
Vyloučení v týmu Barys Astana (Dmitrij Ševčenko – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).
28:11'
Na Hrachovinu léta jedna střela za druhou, ovšem většina z nich ani nejde na bránu. Domácí gólman řešil jen jednu těžší situaci.
27:42'
Astana celkem rychle vyhodila přes všechny čáry, ovšem domácí už jsou usazeni v útočném pásmu, kde jsou hodně nebezpeční.
27:05'
Vyloučení v týmu Barys Astana (Matt Frattin – 2 min., pozdní dohrání).
26:42'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Nedáš, dostaneš! Toto sousloví naprosto vystihuje současnou situaci. Petrov vyslal pobídku na teč k tyči, kde byl připravený ANTON GLINKIN, jenž poslal puk mimo dosah Hrachoviny. Asistence: Alexej Petrov a Vitalij Kravcov.
26:32'
Darre Dietz trefuje parádní střelou zápěstím jen levou tyčku!
25:59'
Hokejisté v černém bojují o kotouč v útočném pásmu, jenže tento souboj prohráli. Ani hostující hráči se na něm dlouho neudrželi.
25:33'
Teď jsou to naopak hostující hokejisté, kterým trochu narostla křídla. Přesto se museli bránit a poslali puk jen na zakázané uvolnění.
24:27'
Astana právě vstřelila branku!
Ne, že by toho hostující hokejisté zatím předvedli mnoho, přesto jim to stačí na srovnání! ANDRÉ PETERSSON získal puk v útočném pásmu u mantinelu, najel si do dobré střelecké pozice a vymetl pavučiny v domácí brance. Bez asistence.
24:14'
Teď už to vypadalo, že se hosté dostanou k puku v útočném pásmu, jenže stačilo několik nepřesných odrazů a u puku je znovu Traktor.
23:34'
Druhá část nám zatím nenabídla skoro nic zajímavého. Astana se snaží, jenže se jí nedaří udržet kotouč na své hokejce.
22:52'
Hokejisté kazašského celku bojovali v útočném pásmu o kotouč, ovšem nakonec ho ztratili. Čeljabinsk rozvážkou kombinací míří do útoku.
22:13'
Teď už se konečně hráčům Astany podařilo vystřídat. Hostující hráč si najel s pukem na středovou čáru a poslal puk do útočné třetiny.
21:39'
Tentokrát dostali hosté puk do středního pásma, ale vystřídat nestihli, jelikož mají střídačku od své branky daleko. Ani Traktor toho ještě moc nepředvedl.
21:16'
Dvě zakázaná uvolnění v podány Barysu během pár vteřin. Několik hráčů se pokusilo vystřídat, ale rozhodčí už si pro ně na střídačku jedou.
20:54'
Velmi nepřesným pasem se prezentovali hostující hráči, díky čemuž se dostal Čeljabinsk do protiútoku. Nakonec domácí hráči ani nezakončili.
20:28'
Na druhé straně se hnali do útoku domácí hokejisté. Daleko se ovšem nedostali, jelikož je zastavil ofsajd. Navíc posouzený jako úmyslný.
20:18'
První vteřiny druhé periody přinesly zajímavou pozici Boydovi! Jeho střelu vyrazil Děmčenko jen nad sebe, ale tento puk poté sebral ze vzduchu do lapačky.
20:01'
Začala druhá třetina.
Statistiky po první třetině:

Střely na bránu: 6 – 12
Zblokované střely: 3 – 3
Vhazování: 12 – 7
Hity: 3 – 2
Přesilové hry: 0/1 – 0/1
Je za námi první část dnešního duelu ruské nejvyšší soutěže, ve kterém spolu bojuje Čeljabinsk a Astana. Začátek utkání byl hodně živý, ale pak tempo hry trochu opadlo. O něco více příležitostí měli hostující hráči, ovšem prosadit se nedokázali. Tak se prosadil Traktor. Sražená přihrávka se dostala přesně na hůl Alexandra Šarkova, který střelou o tyč překonal Hrachovinu. Domácí mohli přidat ještě jednu braku, jenže překonaného českého gólmana zachránila tyč.
20:00'
První třetina skončila.
19:41'
Hostující hokejisté ještě chtěli něco udělat s nepříznivým výsledkem. Nakonec se ovšem ani nedostali ke střele a je zde konec třetiny.
19:00'
Minuta do konce první třetiny!
18:50'
Hostující obranná čtyřka už byla hodně unavená, a tak se vydal do útoku jen Akolzin. Ten byl ovšem rychle od puku odstaven a i on jde střídat.
18:32'
Akolzin je na ledě!
17:44'
Za Hrachovinou zazvonila horní tyč!
17:19'
Teď už je Čeljabinsk zpět v útočném pásmu a kombinuje. Nutno dodat, že obrana hostujícího celku zatím funguje celkem slušně.
16:51'
Domácí hráči tak mají ideální pozici na zvýšení svého náskoku. Sice vyhráli první buly, jenže Astana za nedlouho vyhodila přes všechny čáry.
16:32'
Vyloučení v týmu Barys Astana (Pavel Akolzin – 2 min., podrážení).
15:57'
Curtis Valk se probíjel ke střele, jenže proti trojici soupeřů to měl těžké. Nakonec vypálil, ale trefil jen prvního hráče, který stál před ním.
15:07'
Znovu se bez větších potíží dostal domácí celek ke kotouč v útočném pásmu. Obrana hostí teď byla důsledná a odvezla puk do středního pásma.
14:29'
Znovu jsou hokejisté v černém nastěhování v útočném pásmu, kde dobře kombinují. Nakonec přišla přihrávka přes šíři hřiště, jenže domácí hráč jí netrefil dobře.
13:42'
Dobrá střela v podání hostujícího obránce od modré. Děmčenko ovšem znovu před sebou nikoho neměl a puk vyrazil vyrážečkou do rohu kluziště.
13:09'
Další zákrok v podání Dominika Hrachoviny! ten se má co ohánět v první třetině a obrana mu moc nepomáhá. Následuje další komerční pauza.
12:44'
Další chyba v podání Astany! Díky tomu se dostal ke střele domácí obránce, jehož rána Hrachovina vyrazil. Poté hosté vyhodili jen na zakázané uvolnění.
12:09'
Čeljabinsk po vstřelené brance úplně ožil. Barys najednou neví, kudy kam a puk mu přeskakuje hokejky.
11:05'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Už to vypadalo, že domácí o svou šanci přišli, jenže oni jdou do vedení! Rybakov chtěl poslat puk na obránce, jenže pas byl sražen bruslí hostujícího hráče přesně na hůl ALEXANDRA ŠAROVA, jehož rána se zastavila až o síť v bráně. Asistence: Alexandr Rybakov.
10:20'
Závar před brankou Hrachoviny! S nerozhodným stavem chtěl něco udělat Šolochov, jenž se s pukem dostal před bránu. Hrachovina s obranou ovšem zvládli útoku odolat.
09:57'
Jesse Blecker se šikovnou kličkou zbavil dvou protihráčů. Poté zkusil střelu, ovšem ta mu nesedla a pro Děmčenka to byl jednoduchý zákrok.
09:35'
V dalším rychlém útoku ho navíc zastavilo ofsajdové postavení. Vhazování na obranné modré domácího celku. To vyhrála Astana.
09:03'
Čeljabinsk toho jinak dopředu zatím moc nepředvedl. V utkání se píše brání, ale Barys není schopen proměnit své dobré příležitosti.
08:24'
Hokejisté v bílém se znovu drží v útočném pásmu a v průběhu zápasu jsou zatím o něco lepším celkem. Gól tomu však zatím chybí.
07:39'
Tak se dostali do gólové šance také hosté! Dallman si sjel na vrcholek kruhu, odkud pálil. Děmčenkovi jeho střela vypadla, ale ani nikdo z hosít nebyl schopen dostat puk do prázdné brány.
06:55'
No, to byla první zajímavější šance pro domácí! Hrachovina těžkou střelu vyrazil betonem jen před sebe, kam si sjížděl útočník Traktoru. ten byl na poslední chvíli odzbrojen!
06:28'
Dobře zapracovala hostující obrana, jež získala kotouč ve středním pásmu. Díky tomu se Astana dostal do útočného pásma, jenže ani nevystřelila.
06:03'
První oslabení tak domácí tým ustál. Hosté sice měli puk na svých hokejkách, ale nevymysleli skoro nic. Máme zde první komerční přestávku.
05:39'
Polygalov je na ledě!
05:25'
Kazaši jsou sice usazení v útočném pásmu, ale je to skoro bez střelby. Spíše si jen přihrávají a Traktor vyhodil přes všechny čáry.
04:29'
Následně Čeljabinsk vyhodil přes všechny čáry, avšak po krátké chvilce byla znovu Astana v útoku. I další střelu domácí brankář bez potíží chytil.
03:57'
Hokejisté v bílém vyhráli buly , díky čemuž se dostal do kombinace. Nakonec vypálil Starčenko, jenže Děmčenko měl před sebou dálnici a puk chytil do lapačky.
03:39'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Igor Polygalov – 2 min., hákování).
03:32'
Poté získal Barys puk ve středním pásmu, díky čemuž se dostal do přečíslení. vše na sebe vzal Bochenski, jehož ránu domácí gólman našel ve výstroji.
03:04'
Astana sice zahrála puk jen na zakázané uvolnění, ovšem následující vhazování vyhrála a do útoku se hnal Bochenski. Nakonec ani nevystřelil.
02:39'
V tom se po krátké chvilce dostal obránce Barysu ke střele. Jeho rána byla sražena do ochranné sítě. Vhazování po pravici Děmčenka.
02:13'
Traktor byl usazený v útočném pásmu, jenže nikam to nevedlo. Nepřesná přihrávka šla přesně na hůl hostujícího hráče, který rozjel útok.
01:35'
Zatím vidíme spíše takový hurá hokej. Útoky se střídají na obou stranách velkou rychlostí, ale více práce má zatím gólman kazašského týmu.
00:56'
Zajímavá pozice také na druhé straně. Na vrcholek kruhu dostal pas Polygalov, jehož plácnutí Hrachovina ukryl. Bude se před ním vhazovat.
00:32'
Dobrá šance hostujícího celku, který mohl jít do vedení! Cormier ukázal, že je hodně rychlý, přebruslil svého soupeře a šel sám na Děmčenko. Ten jeho pokus vychytal!
00:18'
Start utkání je za námi! Úvodní buly vyhrál domácí tým, který nastupuje v černých dresech. Hostující Astana zvolila bílou variantu.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Sudnicin) – Šinin, Bailen, A. Petrov, Rjasenskij, Borodkin, Isajev, N. Chlystov – Enlund, Szczechura, Kravcov – Lapenkov, Glinkin, Polygalov – Rybakov, Šarov, Kokujov – Bergström, Stoa, Jerofejev – Šolochov.

Barys Astana: Hrachovina (H. Karlsson) – Dallman, Blacker, Makljukov, Dietz, M. Semjonov, Klimontov, Danijar, Polochov – Frattin, Bochenski, Boyd – A. Petersson, Cormier, R. Starčenko – Valk, Michajlis, Ševčenko – Gurkov, Akolzin, Sagadejev.

Rozhodčí: Belov, Ravodin – Ponamarenko, Zacharov.
Československá stopa v utkání

Dominik Hrachovina (AST)
text Barys Astana

To hostům vyšel vstup do nové sezóny o něco lépe. Barys dosud odehrál šestnáct zápasů, v nichž vyhrál celkem devětkrát. Čtyřikrát si v zápase připsal alespoň bod a třikrát padl v základní hrací době. Astana celkově získala dvacet dva bodů, což jí řadí na solidní šesté místo Východní konference. Útok hostí je podstatně lepší než soupeře. Celkem nasázel totiž padesát devět branek, zatímco jich inkasoval čtyřicet devět.

Nejproduktivnější hráči:
Roman Starčenko – 18 bodů (8+10)
Darren Dietz – 17 bodů (6+11)
Patrice Cormier – 16 bodů (9+7)
Andé Petersson – 16 bodů (5+11)
text Traktor Čeljabinsk

Domácímu se v dosavadním průběhu sezony moc nedaří. Odehrál sedmnáct zápasů, ve kterých zvítězil jen pětkrát v základní hrací době. Dvakrát vyhrál za bonusový bod. Jednou pak padl v prodloužení a devětkrát v základní hrací době. Tyto výsledky mu přinesly patnáct bodů, které ho poslaly na desáté místo Východní konference. Traktor navíc vstřelil zatím jen třicet branek, ale inkasoval jich už dvaapadesát.

Nejproduktivnější hráči:
Alexandr Bergstrom – 10 bodů (3+7)
Paul Ščechura – 8 bodů (7+1)
Igor Polygalov – 7 bodů (4+3)
Nick Bailen – 7 bodů (1+6)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.


Články odjinud