Čeljabinsk - Novosibirsk | ONLINE | 22.2.2020 13:00 | KHL 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

KHL - KHL (hlavní část) -  ONLINE PŘENOS -  Čeljabinsk : Novosibirsk - 22. února 2020   13:00

Čeljabinsk
Čeljabinsk
24:55' Bailen (Sedlák, Alexejev) • 50:29' Hyka (Calof) • 54:37' Sedlák (Menšikov, Hyka) • 55:17' Sedlák (Hyka, Isajev)
Novosibirsk

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Česká stopa v utkání
Lukáš Sedlák (CLJ) 2+1
Tomáš Hyka (CLJ) 1+2
Čeljabinsk se postavil papírovým předpokladům a v utkání s favorizovaným Novosibirskem vyhrál 4:0. Výrazně se na této výhře podíleli čeští útočníci Lukáš Sedlák a Tomáš Hyka, kteří oba zaznamenali tři kanadské body.
59:44'
Ještě jedno přerušení hry. Osnovin Krasikova neprostřelil.
59:01'
Hraje se poslední minuta utkání.
58:20'
Fedotov musel zasahovat proti střele zpoza kruhů. Dál drží čisté konto.
57:40'
Traktor se vydal do útočného pásma, ale bez střelby. Nedostal se od mantinelu.
56:50'
Utkání se bude nejspíš už jen dohrávat. Sibir je bez šance na zvrat a Čeljabinsk spokojený s jasným vítězstvím. Alespoň jedna z mála náplastí v nevydařené sezoně.
55:17'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Domácí využili přesilovku čtyř proti třem! Krásnou střelou pod horní tyčku se prosadil z pravé strany LUKÁŠ SEDLÁK! Asistence: Tomáš Hyka, Igor Isajev.
55:08'
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Ilja Morozov – 2 min., držení).
54:37'
Hosté odvolali brankáře, ale hrubě chybovali a domácí vyrazili do útočného pásma. Jenže do jejich přechodu středního pásma zasáhl jeden z hráčů ze střídačky a rozhodčí tak uznávají gól, který nakonec ani nepadl! Autorem branky je LUKÁŠ SEDLÁK. Asistence: Vitalij Menšikov, Tomáš Hyka.
Opět se rozjel kolotoč vyloučení. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.
53:51'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Anton Glinkin – 2 min., podrážení).
53:41'
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Konstantin Alexejev – 2 min., podrážení).
53:01'
Mezitím se na ledě poprali Korotkov s Bailenem, kteří skončili v klinči na ledě. Oba dostávají dvě minuty za hrubost.
53:01'
Ještě jedna komerční pauza.
52:17'
Po zákroku Fedotova, který přerušuje hru, přichází komerční pauza.
50:29'
Ne, zvrátit rozhodnutí se nepovedlo. Branka platí!
Rozhodčí ale ještě jednou míří k videu, tentokrát na popud střídačky Sibiru.
50:29'
Gól platí!
50:29'
Ovšem rozhodčí zamířil k videu.
50:29'
Krasikov podruhé v utkání kapituluje! TOMÁŠ HYKA se prosadil z dorážky před brankovištěm, když doklepl odražený puk na levou stranu vymezeného území, kde si ho brankář ani útočící Sedlák vůbec nevšimli a starali se o "imaginární" kotouč u pravé tyče. Asistence: Andrew Calof.
49:20'
Hraje se ze strany na stranu, v tuto chvíli ovšem bez šancí.
48:04'
Tlak do brankoviště Fedotova, který ovšem znovu uhájil své brankoviště! Nadále drží čisté konto a trochu překvapivý výsledek.
47:27'
Domácí se snažili dostat puk mezi kruhy, ale nepovedlo se jim vystřelit. Musí se vrátit až do svého pásma.
46:45'
Oba týmy se střídají v držení kotouče. Sibir vede na střely 27-22.
45:20'
Třetí třetina má zatím hodně rychlý spád. Příliš se nepřerušuje.
44:22'
Calof se neuhlídal a vjel do postavení mimo hru.
43:59'
Krasikov zastavil rychlý výpad Čeljabinsku a přerušil hru.
42:38'
Domácí se zmocnili kotouče a dostali jej do neutrální zóny.
42:15'
Novosibirsk je sice v útoku, ale nedaří se mu zatím vystřelit na branku.
40:51'
40:01'
Další třetina začne přibližně v 14:41.
Čeljabinsku se povedlo ve druhé třetině otevřít skóre zápasu po gólu Nicka Bailena, jenž se prosadil v oslabení. Ve druhé třetině se hojně vylučovalo na obou stranách, Sibir hrál dlouhou přesilovku pět na tři a přesilovky si užili i domácí. Další gól ale nepadl.
40:00'
39:38'
Začíná zkrácená přesilovka hostů.
38:51'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nick Bailen – 2 min., vysoká hůl).
38:51'
Je po přesilovce. Bude se vylučovat na straně Čeljabinsku.
38:04'
Isajev protečoval před brankou puk směrem na branku, ale Krasikov pohotově zasáhl.
37:38'
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Alexandr Loginov – 2 min., podrážení).
37:38'
Jen se Sibir dostal do plného počtu, znovu se bude na jeho straně vylučovat. Napřed ale komerční pauza.
37:25'
Kosov pálil zpoza pravého kruhu, Krasikov kotouč chytá a přerušuje hru.
36:32'
Hostům se povedlo dokonce v oslabení zaútočit, obešlo se to však bez střelby.
35:46'
Sibir hraje opět ve čtyřech.
35:39'
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Jaroslav Chabarov – 2 min., podrážení).
34:55'
Hostům se povedlo po krátkém náporu soupeře vyhodit puk přes všechny čáry.
33:49'
Začíná přesilovka Čeljabinsku.
33:46'
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Mikael Ruohomaa – 2 min., příliš mnoho hráčů).
33:15'
Domácí se osvobodili.
32:30'
Sibir se snaží z přesilovky vytěžit vyrovnávací branku, zatím ale gólovou šanci nevybojoval.
31:49'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Vitalij Menšikov – 2 min., hrubost).
31:03'
Nápor domácích na branku Krasikova. Ten neměl moc přehled, kde je puk, ale své brankoviště uhájil. Hra pokračuje.
29:55'
Milovzorov rovněž nenašel recept na brankáře domácích, který dál drží čisté konto. Střelu z mezikruží podržel v lapačce.
29:05'
Sibir sice vede na střely 16-11, zatím ale nedokázal překonat brankáře Fedotova.
27:45'
Fedotov zastavil prudkou střelu z mezikruží a přerušil hru.
26:30'
Hra je přerušena. Na řadě je komerční přestávka.
25:33'
24:55'
Domácí dokonce v oslabení vyrazili do útoku a NICK BAILEN, jenž se vrátil z trestné lavice, svůj únik přetavil v úvodní gól zápasu! Asistence: Lukáš Sedlák, Dmitrij Alexejev.
24:41'
Čeljabinsk je ve čtyřech.
24:10'
Domácí se ale dobře brání.
23:37'
Sibir je v plném počtu a začíná dlouhá přesilovka pět na tři. Hosté ji mají už podruhé v utkání
23:33'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Vjačeslav Osnovin – 2 min., hákování).
23:30'
Čeljabinsk je v problémech, bude se znovu vylučovat!
22:41'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nick Bailen – 2 min., podrážení).
22:07'
Hostům se povedlo vyhodit puk přes všechny čáry.
21:37'
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Andrej Jermakov – 2 min., hrubost).
21:31'
Přeci vypálil Šarov z pravé strany brankoviště. Krasikov vytěsnil puk mimo tři tyče.
21:17'
Okamžitě Čeljabinsk vyráží do útočného pásma, ohrozit Krasikova se ale nepovedlo. Prozatím.
21:02'
20:07'
Pokračuje klasická přesilovka hostů.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 13:50.
Ač Čeljabinsk v závěru první třetiny hrál jen ve třech, dokázal se soupeři ubránit a po první třetině drží smírný stav 0:0.
20:00'
19:39'
Zblokovaná střela z pravého kruhu, domácí díky tomu vytěsnili puk do středního pásma.
19:20'
Sibir se usadil v útočném pásmu a ohrožuje bránící trio Čeljabinsku.
19:02'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Lukáš Sedlák – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
18:46'
Domácí bleskově vyhazují puk ze svého pásma.
18:42'
Fedotov drží kotouč ve své moci po bekhendovém zakončení Puustinena, jenž při střele sice padal, ale rozhodně se jednalo o jednu z více nebezpečných střel.
18:18'
Domácí poslali kotouč až za branku Sibiru.
18:07'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Vjačeslav Osnovin – 2 min., podrážení).
16:56'
16:35'
Sibir se znovu musí vracet do útočného pásma.
15:52'
Fedotov přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho levici.
15:15'
Domácím se povedlo rychle vyhodit puk.
14:56'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Ivan Fedotov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
14:55'
Hra je přerušena, komerční přestávka. Po ní se bude vylučovat na straně Čeljabinsku.
13:20'
Poměr střel je po více než 13 minutách 5-5.
11:40'
Domácí Šarov se přiblížil k brance Sibiru z levé strany, jenže Krasikov puk chytá.
10:55'
Ačkoliv už jsme viděli dvě přesilovky, zatím tento zápas moc útočný není.
10:15'
Domácí byli zastaveni postavením mimo hru.
09:30'
Oba týmy se střídají v útocích, příliš k ohrožení brankářů ovšem nedochází.
08:00'
Komerční přestávka.
07:36'
07:26'
Krasikov drží puk pod svou kontrolou a přerušuje hru
06:40'
Hosté výborně forčekují a šetří čas mimo své pásmo. Čeljabinsk má problémy s rozehrávkou.
06:23'
Sibir vyhazuje puk ze svého pásma.
05:36'
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Nikolaj Děmidov – 2 min., nedovolené bránění).
05:20'
Calof vypálil zpoza kruhů na brankáře Novosibirsku, Krasikov přerušuje hru.
04:15'
Hraje se dlouhý úsek bez přerušení.
03:32'
03:10'
Čeljabinsk se znovu osvobodil. Dobře hraje toto oslabení.
02:20'
Domácí vyhazují puk ze svého pásma.
01:32'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Jegor Stěpanov – 2 min., vysoká hůl).
00:45'
V úvodu se oba týmy především oťukávají.
00:01'

Traktor Čeljabinsk: Fedotov (S. Galimov) – Bailen, Isajev, Kalinin, Karpuchin, Borodkin, Menšikov, Jasinskij, Alexejev – Sedlák, Hyka, Calof – An. Popov, Glinkin, Osnovin – Podkorytov, Stěpanov, Kosov – Fatějev, Tridčikov, Šarov.

HC Sibir Novosibirsk: Krasikov (Säteri) – Jokipakka, Loginov, K. Alexejev, Ilja Morozov, Jermakov, Děmidov, Jefremov, J. Chabarov – Puustinen, Ruohomaa, Šarov – Milovzorov, Sajustov, J. Peltola – Zyrjanov, Česalin, Romancev – A. Jakovlev, Jurov, N. Korotkov.

Rozhodčí: Bukin, Gamalej – Sazonov, Strelcov.
Ze tří vzájemných zápasů této sezony se Sibiru podařilo vyhrát dvakrát. Pouze v září, hned první vzájemný duel, dokázal vyhrát Čeljabinsk.
Čeljabinsk je nejhorším týmem Východní konference, zatímco ve stejné části ligy figuruje Novosibirsk na slušném pátém místě a zatím stále ještě může usilovat o posun na čtvrtou příčku, kterou drží Jekatěrinburg. Kromě toho, že potřebuje, aby Jekatěrinburg prohrál oba zbývající zápasy, tak sám musí nutně sbírat body a nejlépe vyhrát všechny tři zbývající. Začít musí v Čeljabinsku.
Základní část KHL se chýlí ke svému vyvrcholení, týmy čeká odehrát posledních pár zápasů a poslední tři duely v sezoně čekají na Čeljabinsk, který už dávno přišel o šanci proniknout do play off. Na svém ledě přivítá Novosibirsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.