CSKA Moskva - Novosibirsk | ONLINE | 26.1.2020 15:00 | KHL 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

KHL - KHL (hlavní část) -  ONLINE PŘENOS -  CSKA Moskva : Novosibirsk - 26. ledna 2020   15:00

Ukončeno
CSKA Moskva
CSKA Moskva
19:38' Slepyšev (Kaprizov) • 47:44' Grigorenko (Vey) • 48:52' Kaprizov (Slepyšev, M. Kempe)
3:0
(1:0, 0:0, 2:0)
Novosibirsk
Novosibirsk
CSKA Moskva
Sestavy:
I. Sorokin (Lars Johansson) – Blažijevskij, Nestěrov, Dahlbeck, Naumenkov, M. Robinson, Kiselevič, A. Romanov – Slepyšev, M. Kempe, Kaprizov – Okulov, Šalunov, Mamin – P. Karnauchov, Kalinin, Al. Popov – Vey, Grigorenko, Sorkin – Rtiščev.
Rozhodčí
Akuzovskij, Sidorenko – Ponamarenko, Savenkov
CSKA Arena, Moskva
Novosibirsk
Sestavy:
Krasikov (Säteri) – Jokipakka, Loginov, K. Alexejev, Děmidov, Timašov, Ilja Morozov, Jefremov, Jermakov – Puustinen, Ruohomaa, Šarov – Michajlov, Sajustov, Milovzorov – Česalin, V. Komarov, I. Makarov – A. Jakovlev, Torčeňuk, Romancev.
Přenos se aktualizuje automaticky

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou.
Československá stopa v utkání

Do tohoto zápasu nakonec nenastoupil ani jeden český nebo slovenský hokejový hráč.
Statistiky po celém zápase:

Střely na branku: 27 – 19
Trestné minuty: 10 – 8
Vhazování: 27 – 29
Zblokované střely: 12 – 10
Hity: 6 – 8
Je konec! CSKA nakonec potvrdilo roli favorita, když v poslední periodě přidalo ještě další dvě branky. Nejprve Michail Grigorenko si vyměnil kotouč se spoluhráčem, načež si sjel k tyčce a pohodlně zakončil do odkryté sítě. O minutu později se navíc trefil ještě Kirill Kaprizov, který dostal přihrávku před branku, kterou nekompromisně proměnil střelou z první. To bylo z hlediska výsledku vše a Moskva bere dva body za výhru v základní hrací době.
Konec zápasu.
59:26'
Jevgenij Česalin posunul kotouč do strany, kam si najel jeho spoluhráč. Ten vyslal vcelku pěknou střelu, ale Ilja Sorokin stihl zasáhnout levým ramenem.
59:00'
Minuta do konce třetiny!
58:19'
Danil Romancev se snažil získat kotouč za každou cenu, ale jen ho odpálil směrem k domácímu hokejistovi. Následně se navíc ještě hra přerušila.
57:39'
Arťom Blažijevskij držel kotouč na své hokejce v obranném pásmu, navíc ani nikdo ze soupeřů se nesnažil napadat. Sibir už je s porážkou smířen.
57:00'
Zbývají nám přesně tři minuty do konce třetiny i zápasu! Domácí hokejisté nadále drží kotouč na svých hokejkách a soupeře k ničemu nepouštějí.
55:53'
První útočná formace domácího týmu se vydala do přečíslení, avšak nakonec jí to k ničemu nebylo. Střela byla totiž zablokována obráncem.
55:15'
Alexej Jakovlev znovu vypálil. Hosté se ještě snaží něco udělat se stavem zápasu, ale střela výše zmíněného borce nedokázala rozvlnit síť branky.
54:25'
Poslední komerční přestávka je tu!
54:09'
Hosté se ještě snaží se zápasem něco udělat a Dmitrij Sajustov dorážel před gólmanem. Jeho dorážky ale k úspěchu v podobě snížení ale nevedly.
53:35'
Michail Naumenkov jen zkontroloval kotouč letící do útočného pásma, ale za ním se už nevydal. Oba týmy následně vystřídaly a jsou zde čerstvé síly.
52:51'
Juuso Puustinen dostal přihrávku mezi kruhy, ale byl dobře dostoupen soupeři, kteří ho nepustili ke střele. Jinak by z této situace mohlo přijít snížení.
52:07'
Alexej Jakovlev dostal přihrávku do strany a táhl celou akci svého týmu. Jakovlevse nakonec dostal ke střele, ale Ilja Sorokin kotouč vyrazil do rohu.
51:38'
Novosibirsk se prosadil skrze střední pásmo, ale nakonec se znovu nedostal ani ke střele.
50:46'
Domácí hokejisté vyhráli buly v útočném pásmu a dostali se ke střele. ta přišla od modré, ale tuto ránu zablokoval někdo z hostujících hokejistů.
50:01'
Michail Grigorenko zaútočil na svou druhou branku v tomto zápase, avšak jeho střelu chytil Alexej Krasikov do lapačky. Před námi je ještě komerční pauza.
48:52'
CSKA právě vstřelilo branku!
Nyní už domácí hokejisté definitivně rozhodují o svém vítězství za dva body! Anton Slepyšev našel přihrávkou od mantinelu před bránou volného KIRILLA KAPRIZOVA, jenž střelou z první rozvlnil síť! Asistence: Anton Slepyšev a Mario Kempe.
47:44'
CSKA právě vstřelilo branku!
Moskvané dost možná právě rozhodli o svém vítězství, jelikož střílí dvanáct minut před koncem další branku! MICHAIL GRIGORENKO si vyměnil kotouč se spoluhráčem a najel si k tyčce, kam dostal přihrávku! Tam už mu jen stačilo nastavit hůl a trefit se do prázdné. Asistence: Linden Vey.
47:05'
To s emu sice na první dobrou nepovedlo, ale ani Sibir nepředvedl směrem dopředu vůbec nic světoborného. V KHL jsme na standardu branek...
46:14'
Anton Slepyšev táhnul akci svého týmu, když jel po straně. Neměl však komu nahrát, takže jeho tým se bude muset znovu ke kotouči dostat.
45:40'
Ilja Sorokin se musel mít také po delší době na pozoru a jeho zákrok byl také úspěšný. Následné buly po jeho pravé ruce vyhráli jeho spoluhráči.
45:12'
Moskvané ale aktivně napadali v útočné třetině, kde se nakonec dostali k touši. Alexej Krasikov ovšem tuto ránu dobře viděl a vyrazil částí výstroje.
44:42'
Maxim Mamin dlouho držel kotouč za brankou, nakonec si dojel až na modrou. Jeho následná přihrávka ale nebyla přesná a skončila i v rohu.
44:00'
Jsou za námi už čtyři minuty v rámci poslední periody a nutno říct, že nesledujeme ani trochu atraktivní hokej. Hosté nyní zahráli puk na icing.
43:10'
Konstantin Okulov si jel pro kotouč do středního pásma. Tam se k němu sice nedostal, přesto ho znovu vybojovali Moskvané. Zatím to je ale nepěkný hokej.
42:20'
Znovu jinak vidíme hodně nepřesností, a to na obou stranách. Přesto touš zase získali domácí hokejisté, kteří se nadále drží v útočném pásmu.
41:44'
Což se jim nakonec podařilo. Alexej Krasikov musel zasahovat, což se povedlo i jemu, takže se hra přerušila a vhazovat se bude po jeho levici.
41:06'
Mat Robinson zachytil kotouč za svou brankou, avšak sám se na daleký pas nezmohl. Proto to zatím domácí hokejisté zkoušejí postupným útokem.
40:16'
Hostující celek se chtěl okamžitě dostat dopředu, ale jeden z hráčů byl mnohem rychlejší. Proto se Novosibirsku nakonec odpískalo zakázané uvolnění.
40:01'
Začala třetí třetina.
Statistiky po druhé části:

Střely na branku: 19 – 13
Trestné minuty: 10 – 8
Vhazování: 21 – 16
Zblokované střely: 11 – 6
Hity: 3 – 6
Již jsou za námi dvě třetiny dnešního zápasu, po kterých nadále vede Moskva o jednu branku. Ve druhé třetině se toho moc nestalo, i když domácí celek měl nějaké šance, které mohly skončit brankou. To se však nestalo, a tak je to nadále o pouhou branku.

Další třetina začne přibližně v 16:41.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:00'
Minuta do konce třetiny!
38:24'
Nikolaj Děmidov byl nejspíše tím, kdo nahazoval kotouč od modré. Alexandr Šarov se snažil touš tečovat před brankářem, ale nebyl úspěšný.
37:43'
Domácí hokejisté se nadále snaží aktivně útočit, ale zatím se jim nedaří přejít přes útočnou modrou. Ani Novosibirsk ale nepředvádí dopředu vůbec nic.
36:54'
Mikael Ruohomaa byl dalším hráčem hostí, kdo se pustil ke střele, avšak Ilja Sorokin na jeho pokus dobře viděl a vyrážečkou ho poslal do rohu.
36:15'
Juuso Puustinen vyslal pěknou ránu od modré, ale jeho ránu zblokoval někdo před brankou, takže domácí gólman nakonec nemusel zasahovat.
35:41'
Anton Slepyšev dostal znovu přihrávku do kruhu, odkud mířil na zadní tyč. Alexej Krasikov však jeho střelu tentokrát viděl a lapil ji do lapačky.
35:05'
Nikolaj Děmidov je na ledě!
34:57'
Bogdan Kiselevič dostal nabito na modrou, odkud vyslal solidní ránu. Alexej Krasikov puk neudržel a Maxim Mamin se snažil dorážet, ale nebyl úspěšný.
34:26'
Michail Grigorenko dostal nabito na vrcholek druhého kruhu, odkud vyslal pořádnou bombu, která nakonec zazvonila o horní tyčku!
33:53'
Anton Slepyšev chtěl vypálit ránu z první z vrcholku kruhu, ale puk vůbec netrefil ideálně. Puk mu sice sjel, přesto zůstali domácí nadále u puku.
33:21'
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Jevgenij Česalin – 2 min. + 2 min., hrubost).

Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Mat Robinson – 2 min. + 2 min., hrubost).
33:21'
Moskvané nezačali svou početní výhodu ideálně, načež se touš odrazil před branku domácího gólmana, který puk schoval pod svou lapačku.
33:05'
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Nikolaj Děmidov – 2 min., držení).
32:35'
Komerční přestávka!
32:05'
Moskvané se po delší době připomněli střelou, která však byla zblokována. Poté se puk odrazil jen mezi kruhy, ale tam ho sebrali zase hostující hráči.
31:25'
Ilja Sorokin znovu v akci, avšak zatím nemusel předvést nějaký těžší zákrok. Danil Romancev byl nejspíše tím, kdo pálil, ale brankář má puk v lapačce.
30:40'
Ilja Sorokin se po delší době dotkl kotouče, když musel čelit dalšímu pokusu. Sibir si zatím nevypracoval nějakou větší možnost v této periodě.
30:12'
Klas Dahlbeck podržel kotouč ve svém obranném pásmu a posunul kotouč dále na útočnou modrou. Jeho pas ale nebyl tolik přesný a získali ho soupeři.
29:38'
Jenže tento atak nakonec nedopadl nějak slavně. Hosté se totiž provinili špatným přechodem skrze útočné pásmo, takže jim je odpískán ofsajd.
29:17'
Mario Kempe odvedl se spoluhráči dobrou obrannou práci v rohu kluziště. Novosibirsk se však po nějaké chvilce dostal znovu ke kotouči a bude útočit.
29:00'
Komerční přestávka.
28:38'
Anton Slepyšev si klepl o přihrávku na útočnou modrou, kde sebrali kotouč zase hosté. Zatím nevidíme nějakou zajímavou přetahovanou o každý gól.
27:41'
Od prvního přerušení uběhla už vcelku dlouhá doba, avšak ani jeden z pokusů neskončil v síti. Novosibirsk se nedostal také do nějaké zajímavé šance.
26:35'
Čehož využili k dalšímu pokusu! Jeden z domácích hráčů se dostal až před samotného gólmana, ale Alexej Krasikov sklapnul své betony naprosto včas.
25:58'
Maxim Mamin se ocitl na zemi po jednom z osobních soubojů, avšak nyní se hostujícímu celku faul nepíská. Domácí jsou však jasně lepším týmem.
25:25'
Anton Slepyšev se snažil napadat soupeře v útočném pásmu. Sice kotouč nezískal, ale hosté se ho zbavili jen vyhozením, které sebral Bogdan Kiselevič.
24:53'
Nikita Michajlov se chtěl probít skrze obrannou modrou, ale to se mu na první dobrou nepovedlo. Následně se stejně Sibir dostal až do útočného pásma.
24:16'
Alexandr Popov posunul kotouč na modrou, avšak následně hosté posunuli puk zpět do středního pásma. V posledních minutách se skoro nepřerušuje.
23:25'
Hra je nadále plná nepřesných přihrávek. Moskvané jsou o něco aktivnější, avšak zatím toho nedokážou využít k nějaké větší příležitosti.
23:02'
Alexandr Šarov je na ledě!
22:04'
Nikita Nestěrov se snaží rozdávat jeden pas za druhým, avšak nakonec se sám postaral o střelu. Tu Alexej Krasikov vyrazil ramenem nad horní tyčku.
21:35'
Ani domácím se zatím nedaří usadit se v útočném pásmu, dokonce se jeden z hostí dostal až ke střele, ale ta nakonec nebyla přesná.
21:01'
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Alexandr Šarov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
21:01'
Nikita Nestěrov by chtěl trest pro hostujícího Alexandra Šarova, který podle něj odpálil kotouč rovnou do hlediště, nyní se o tom všichni sudí radí.
20:48'
Sergej Kalinin si připsal první šanci svého týmu, která nebyla vůbec špatná! Útočník CSKA si kotouč potáhl, ale nedokázal ho umístit k levé tyčce.
20:12'
Už se hraje i druhá perioda! Domácí, kteří jsou favoritem dnešního zápasu, budou hájit jednogólové vedení. Hosté naopak nevyužili tři početní výhody.
20:01'
Začala druhá třetina.
20:00'
První třetina skončila.
19:38'
CSKA právě vstřelilo branku!
Následně navíc přišla obrovská chyba v obranném pásmu hostí, které hosté využili! Kirill Kaprizov zadovkou našel ANTONA SLEPYŠEVA, jenž ranou z prostoru mezi kruhy překonal gólmana hostí! Asistence: Kirill Kaprizov.
19:23'
Domácí hrají v pěti!
19:18'
Novosibirsk si zase musel dojet pro touš až do středního pásma a vypadá to, že promarní i třetí početní výhodu. Právě v té by si potřeboval pomoci.
19:00'
Minuta do konce třetiny!
18:12'
Moskvanům se zatím hra v početní nevýhodě daří, jelikož vyhodili i další kotouč přes všechny čáry. Sibir se však během chvilky dostal zpět do pásma.
17:44'
Novosibirsk nezačal svou třetí početní výhodu v první periodě ani trochu ideálně. Prohrál buly, navíc poté ještě zahrál jen na zakázané uvolnění.
17:23'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Maxim Šalunov – 2 min., sekání).
17:01'
Konstantin Okulov je na ledě!
16:49'
Domácí hokejisté navíc následně vyhodili a vypadá to, že se jim podaří ustát i druhé oslabení v tomto zápase. Sibir naopak ještě ani jedno nehrál.
16:13'
Jevgenij Česalin si to namířil k brance, načež následoval pas a střela. Ilja Sorokin ji sice neudržel ve výstroji, ale Danil Romancev nedokázal zakončit.
15:38'
Juuso Puustinen ukazoval, kam by chtěl přihrávku, ale ta se jeho spoluhráčovi ani trochu nepovedla. Přesto se hosté na puku udrželi.
15:14'
Alexandr Šarov vymyslel moc pěknou přihrávku mezi kruhy, kde byl Jyrki Jokipakka. Tomu se však nepovedlo vypálit a puk se odrazil do rohu hřiště.
15:01'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Konstantin Okulov – 2 min., podrážení).
14:26'
Alexandr Šarov posunul puk dále po mantinelu a hostům se daří tlačit svého soupeře. Ilja Sorokin si ale za tu dobu ještě nemusel připsat zákrok!
13:43'
Sibir se po delší době usadil v útočné třetině, ale nedaří se mu vystřelit. Konstantin Alexejev posunul puk mezi kruhy, ale ani zde nebyl pro pokus prostor.
13:12'
Alexej Jakovlev zrychlil hru přihrávkou do strany a jeho tým se okamžitě dostal do pásma. Zde se sice dostal do osobního souboje, přesto puk získal.
12:57'
Maxim Sorkin zavážel puk do útočné třetiny, ale jeden z jeho spoluhráčů byl rychlejší, takže je z toho ofsajd. Před námi je druhá komerční přestávka zápasu.
12:17'
Hra je zatím hodně rozhádaná. Jevgenij Česalin taktéž ukázal, že je rychlým bruslařem, ovšem hostující tým této výhody znovu nedokázal nějak využít.
11:23'
Která měla nakonec velikou šanci! Kirill Kaprizov se dostal s kotoučem až do pásma, když pasem zpoza branky našel volného Antona Slepyševa, které gólman host vychytal!
11:03'
Alexandr Torčeňuk dobře zabojoval a díky jeho rychlému bruslení se jeho týmu nepískalo zakázané uvolnění.Přesto se u touše znovu nachází Moskva.
10:30'
Konstantin Okulov se točil s kotoučem, ale nenašel nějakou uličku pro kžiřný pas. Nakonec sice jeho tým přišel o kotouč, ale Sibir je směrem dopředu marný.
09:55'
Dlouhým pasem dopředu to pro změnu zkusili hostující hokejisté, ale dopadlo to stejně jako jejich poslední akce. Tady by to chtělo brzy nějakou branku.
09:22'
Sergej Kalinin byl nyní u mantinelu podražen, ale rozhodčí si toho nevšiml. Maxim Sorkin se ještě poté dostal ke střele, ale Alexej Krasikov puk chytil.
08:57'
Juuso Puustinen se hnal za kotoučem na polovině hřiště, ale mel k němu podstatně dále než hráč domácího týmu. CSKA si však nemůže nic vytvořit.
08:15'
Alexandr Torčeňuk se snažil posunout puk z obranného pásma alespoň do toho středního, což se mu nepovedlo. Sibir se nemůže nyní dostat do útoku.
07:54'
Nikita Nestěrov se nyní trochu bál vystoupit dopředu, což byla pro jeho tým škoda. Nejspíše by byl u kotouče dříve a udržel byl tak útočnou třetinu.
07:03'
Vypadá to, že domácí hokejisté se už dostali do tohoto utkání a Alexej Krasikov si už musel připsat několik zákroků. Skóre se nám však zatím nemění.
06:25'
Michail Grigorenko se dostal ke střele, když jeho tým šel do rychlé protiakce. Všechno ale bylo předčasné, jelikož Moskvě byl odpískán ofsajd.
06:01'
Více zaměstnaným gólmanem je zatím ten domácí. Ten předvedl další zákrok po teči Danila Romanceva a před námi je první komerční přestávka zápasu.
05:33'
Moskvané se dlouho v útočném pásmu neudrželi, ale to samé se dá říct o Novosibirsku. Zatím na ledě vidíme hodně časté nepřesnosti na obou stranách.
05:03'
Oba týmy se snaží hodně útočit, ale v této činnosti jsou zatím lepší hosté. Nikolaj Timašov vypálil od modré, ale Ilja Sorokin udržel tuto ránu ve výstroji.
04:08'
Avšak nyní měl gólman hostujícího celku obrovské štěstí! Jeden z domácích ho totiž střelou z blízka překonal, ale trefil horní tyčku!
03:44'
Domácí celek se ještě pořádně nedostal do hry v tomto utkání. Nyní sice přišli takové jemné nahození od modré, ale brankář nemusel vůbec zasahovat.
03:23'
Mario Kempe je na ledě!
02:45'
Ovšem hostující celek už je nastěhován zpět a to byla první lepší šance! Alexandr Šarov mířil moc pěkně pod horní tyčku, ale Ilja Sorokin ramenem zasáhl!
02:19'
Jyrki Jokipakka vyslal pěknou ránu od modré, ale ta trefila jen zadní mantinel. Následně se Moskvané dostali ke kotouči a vyhodili až za gólmana.
01:48'
Novosibirk ještě v početní výhodě nepředvedl vůbec nic. Nemohl se usadit v pásmu, ale nyní se mu to po delších peripetiích konečně povedlo.
01:23'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Mario Kempe – 2 min., nedovolené bránění).
00:56'
CSKA se zatím pořádně nedostalo ze svého pásma. Poprvé jen vyhodilo kotouč na zakázané uvolnění, poté musel Ilja Sorokin zasáhnout.
00:18'
A už se hraje! Velkým favoritem tohoto zápasu je domácí Moskva, která nastupuje v červených dresech. Novosibirsk má na sobě převážně bílou.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

CSKA Moskva: I. Sorokin (Lars Johansson) – Blažijevskij, Nestěrov, Dahlbeck, Naumenkov, M. Robinson, Kiselevič, A. Romanov – Slepyšev, M. Kempe, Kaprizov – Okulov, Šalunov, Mamin – P. Karnauchov, Kalinin, Al. Popov – Vey, Grigorenko, Sorkin – Rtiščev.

HC Sibir Novosibirsk: Krasikov (Säteri) – Jokipakka, Loginov, K. Alexejev, Děmidov, Timašov, Ilja Morozov, Jefremov, Jermakov – Puustinen, Ruohomaa, Šarov – Michajlov, Sajustov, Milovzorov – Česalin, V. Komarov, I. Makarov – A. Jakovlev, Torčeňuk, Romancev.

Rozhodčí: Akuzovskij, Sidorenko – Ponamarenko, Savenkov.
Československá stopa v utkání

Jiří Sekáč (MOS) 44 zápasů, 12+12 – zranění
Poslední vzájemný zápas:

Sibir – CSKA 2:1

Branky a nahrávky: 20. Puustinen (Michajlov), 32. Pervušin (Torčeňuk) – 20. Vey (Grigorenko, Kaprizov).

HC Sibir Novosibirsk: Säteri (Krasikov) – Jermakov, Jokipakka, Ilja Morozov, K. Alexejev, Timašov, Chabarov, Piganovič – Romajev, Michajlov, Ruohomaa – Puustinen, Milovzorov, Sajustov – Šarov, Česalin, Romancev – Peltola, Jakovlev, Torčeňuk – Pervušin.

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – M. Robinson, Dahlbeck, Marčenko, Kiselevič, Nestěrov, Naumenkov, A. Romanov – Grigorenko, Vey, Sekáč – Okulov, Šalunov, Kaprizov – Tělegin, Kalinin, Slepyšev – Tolčinskij, P. Karnauchov, Al. Popov.
CSKA Moskva

Moskva patří k největším favoritům soutěže, což ostatně potvrzuje i v letošní sezóně KHL. Po padesáti jedna zápasech má na svém kontě osmasedmdesát bodů a v současné době vede tabulku Západní konference a patří mu i první pozice v rámci celé ligy. K tomu si moskevský celek jako první zajistil účast ve vyřazovacích bojích! CSKA je nejlépe skórujícím celkem, když nasázel svým soupeřům 159 branek. V posledních pěti zápasech brala Moskva čtyři výhry a jednu porážku v nájezdech. Právě bod brala v prvním z těchto zápasů, když neudržela vedení 2:0 a padla 2:3 po nájezdech. Následovaly však výhry s Dinamem Minsk, Soči, Petrohradem a v posledním zápase také s Jaroslavlí.

Nejproduktivnější hráči:
Kirill Kaprizov – 47 bodů (23+24)
Linden Vey – 37 bodů (12+25)
Konstantin Okulov – 33 bodů (16+17)
Sibir Novosibirsk

Sibir si letos hodně hlasitě říká o účast ve vyřazovacích bojích. Po padesáti zápasech má totiž na svém kontě padesát devět bodů a patří mu velmi dobré páté místo v rámci Východní konference. Novosibirsk má spíše jeden z těch horších útoků, který má na svém kontě 116 branek. Na druhou stranu v kolonce inkasovaných branek svítí číslo 117, což je naopak jedno z těch lepších čísel. Z posledních tří utkání brali hostující hokejisté dvě vítězství.Porazili totiž Chabarovsk 2:1 po nájezdech a Čeljabinsk celkem jasně 5:2. V posledním utkání ale padli s Nižněkamskem 3:6.

Nejproduktivnější hráči:
Mikael Ruohomaa – 38 bodů (11+27)
Juuso Puustinen – 30 bodů (17+13)
Jegor Milovzorov – 25 bodů (14+11)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.


Články odjinud