Novosibirsk - Nižněkamsk | ONLINE | 3.1.2020 11:30 | KHL 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

KHL - KHL (hlavní část) -  ONLINE PŘENOS -  Novosibirsk : Nižněkamsk - 3. ledna 2020   11:30

Ukončeno
Novosibirsk
Novosibirsk
23:17' Loginov (Ruohomaa)
1:2
(0:0, 1:1, 0:1)
Nižněkamsk
Nižněkamsk
21:45' White   • 52:13' Padakin  (Berglund)
Novosibirsk
Sestavy:
Säteri (Krasikov) – Jermakov, Loginov, J. Chabarov, Ilja Morozov, Děmidov, K. Alexejev, Romajev, Timašov – Puustinen, Ruohomaa, Šarov – Milovzorov, Sajustov, J. Peltola – I. Makarov, Torčeňuk, Česalin – Romancev, V. Komarov, A. Jakovlev.
Rozhodčí
Kuljov, Solin – Gorděnko, Susujev
Ledovyj dvorec sporta, Sibir
7420 diváků
Nižněkamsk
Sestavy:
Barulin – Rjasenskij, R. Murphy, S. Zacharčuk, Pajgin, Bryncev, Šaripzjanov, Aťušov – Chafizov, White, Berglund – Padakin, Bikmullin, Enlund – Šiksatdarov, Chajrullin, P. Kulikov – Černikov, Chisamutdinov, Šarifjanov – Denis Kazionov.
Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Ještě doplním, že utkání sledovalo 7420 diváků.
V dnešním duelu jsme nesledovali nikoho z českých a slovenských hráčů.
Střely na branku: 28 – 22
Je konec! Neftěchimik Nižněkamsk nakonec zvládl utkání na ledě Novosibirsku a vítězí 2:1. O svém triumfu rozhodl hostující celek až ve třetí třetině. Po rychlém protiútoku se dokázal prosadit Pavel Padakin, který poslal puk do sítě! Domácí v závěru zkoušeli vyrovnat při hře bez brankáře, ale obranu soupeře už nepřekonali.
Konec zápasu.
59:37'
Nižněkamsk vyhodil puk do útočného pásma, ale kotouč nedoklouzal do opuštěné branky. Domácím už ale zbývá opravdu minimum času.
59:10'
Harri Säteri je na střídačce a domácí celek zkouší vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!
58:36'
Matt White uspěl v souboji v rohu útočného pásma. Hostující hráč poté přitlačil kotouč k mantinelu a nasbíral pro Neftěchimik důležité sekundy k dobru.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:36'
Ilja Morozov si sjel na přihrávku na pravou stranu útočného pásma a vyslal svižnou střelu zápěstím. Jeho pokus skončil na levé ruce připraveného brankáře.
57:07'
Domácí mužstvo už vrhá všechny síly do útoku, jenže Nižněkamsk se dnes brání opravdu fantastickým způsobem. Domácí to v závěru nebudou mít snadné.
56:23'
Jacob Berglund schytal v souboji na modré čáře tvrdý úder a poroučel se k ledu. Uvidíme, zda se ještě v závěru třetí části vrátí zpět na kluziště.
56:12'
Jukka Peltola projel s kotoučem do útočného pásma, kde si jej přehodil na forhend, jenže jeho projektil prosvištěl kolem vzdálenější tyčky.
55:28'
Pavel Kulikov napadal rozehrávku soupeře v jeho obranném pásmu. Hráči v bílém se tentokrát dostali k puku, jenže dlouho se na něm neudrželi.
55:02'
Mikael Ruohomaa si sjel na krásnou přihrávku do středního pásma, jenže si nepotykal se zpracováním a puk mu od čepele uskočil k prvnímu obránci.
54:35'
Obrovská šance na vyrovnání! Ilja Morozov si nabruslil na přihrávku mezi kruhy a krásnou dělovkou forhendem trefil jen přesouvajícího se brankáře!
54:02'
Dmitrij Sajustov si najel na dlouhou přihrávku na útočnou modrou čáru, jenže si nepotykal se zpracováním a kotouč mu utekl k obráncům.
52:35'
Hosté se usadili v útočném pásmu, jenže nikdo v bílém dresu se tentokrát nedostal do střelecké pozice. Naopak hokejisté v modrém se skvěle pohybují.
52:13'
Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Hostující celek se podruhé v utkání dostává do vedení! Neftěchimik dokázal udeřit z rychlého protiútoku. Na přihrávku zpoza branky si najel PAVEL PADAKIN a dobře nastavenou holí poslal puk do sítě! Asistence: Jacob Berglund.
51:40'
Další rozehrávka domácího celku skončila na zakázaném uvolnění. Hra se tak přestěhuje zpátky před klec domácího Novosibirsku.
51:10'
Viktor Komarov dostal přihrávku na levou stranu, jenže byl příliš aktivní a projel do útočného pásma ještě před kotoučem. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
50:30'
Do konce základní hrací doby zbývá posledních deset minut a ani jeden z týmů se zatím není schopen dostat do vedení. Ve třetí části se navíc vytratily i šance.
50:05'
Ilja Morozov dostal přihrávku mezi kruhy, kde se krásně otočil a zakončil příklepem. Jeho dělovku přizvedl hned první obránce do ochranné sítě.
49:32'
Mikael Ruohomaa projel na útočnou modrou čáru, kam dostal prudkou přihrávku, jenže jeho následný průnik neměl dlouhého trvání a skončil u obránců.
49:10'
Denis Kazionov se rychlou przdou v útočném pásmu zbavil dotírajícího soupeře, přihrál na modrou čáru, jenže nikdo v bílém opět nezakončil.
48:31'
Pavel Kulikov nahodil puk do útočného pásma a sám své vlastní nahození dojel. Hostující hráč poté přihrál bekhendem mezi kruhy, kde nebyl nikdo v bílém.
48:10'
Domácí v plném počtu.
47:30'
Jaroslav Chabarov získal odražený puk v rohu obranného pásma. Domácí obránce vyhodil kotouč ven z obranného pásma a spolu s kolegy odjel na střídačku.
47:10'
Hosté se usadili v útočném pásmu. Hokejisté v bílých dresech si připravili puk do střelecké pozice, jenže nikdo z nich si netroufl na zakončení.
46:10'
Znovu se bude vylučovat! Dvě minuty za podrážení dostává domácí brankář Harri Säteri.
46:10'
Pavel Padakin projel do útočného pásma, jenže jeho průnik neměl moc šancí na úspěch. Domácí zadáci se k němu ihned stáhli a usnadnili gólmanovi práci.
45:35'
Dmitrij Sajustov projel do útočného pásma, kde si puk přehodil na bekhend, jenže jeho zakončení skončilo na holi pozorného brankáře.
45:10'
Jaroslav Chabarov dostal přihrávku na modrou čáru, odkud vypálil příklepem, jenže jeho dělovka skončila na betonu připraveného brankáře.
44:30'
Novosibirsk se usadil v útočném pásmu, jenže nikdo v modrém dresu se nedostal do zakončení. Domácí celek ale nyní stupňuje svou snahu o vstřelení vítězné branky.
44:05'
Alexandr Loginov tečoval před brankou Nižněkamsku nahození od mantinelu. Jeho pobídku ale ukryl pozorný brankář do lapačky.
43:37'
Domácí v plném počtu.
43:04'
Harri Säteri si povyjel proti zakončení od modré čáry a ukryl kotouč mezi betony. Finský brankář v dresu Novosibirsku poté přerušil hru. Vhazuje se po jeho pravici.
42:38'
Nižněkamsk se stále není schopen usadit v útočném pásmu. Domácí hokejisté se skvěle pohybují a znepříjemňují soupeři kombinaci s kotoučem.
42:10'
Ilja Morozov uspěl v souboji na modré čáře a bekhendem vyhodil puk do středního pásma. Jeho vyhození dojel jen první obránce v bílém.
41:37'
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Jaroslav Chabarov – 2 min., vysoká hůl).
41:36'
Rafael Bikmullin si nabruslil na nádhernou přihrávku na modrou čáru a pohotově zakončil příklepem. Jeho dělovka skončila mezi betony brankáře.
41:10'
Alexandr Černikov ustál souboj v rohu obranného pásma. Hostující hokejista poté přihrál za branku, kde v souboji uspěl domácí Milovzorov.
40:38'
Domácí pouze nahodili puk za branku soupeře a raději odjeli na střídačku. Čerstvé síly posílá na ledovou plochu také hostující kouč.
40:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny. Novosibirsk se ihned vydal do útoku, jenže nikdo v modrém dresu se nedostal do zakončení.
40:01'
Začala třetí třetina.
Střely na branku: 20 – 14
Druhá třetina končí! Ve druhé části dnešního souboje jsme se nakonec dočkali branek. Hned v jejím úvodu se ve vlastním oslabení prosadil Matt White! Domácí celek ale dokázal rychle vyrovnat, když se v přesilovce prosadil Alexandr Loginov. Po čtyřiceti minutách tak platí stav 1:1.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:20'
Ilja Morozov spěchal za odraženým pukem do středního pásma, jenže skákavý kotouč mu přeskočil přes čepel a skončil u hráčů v bílém.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:42'
Alexandr Bryncev si podél mantinelu vybruslil do střelecké pozice, kde si srovnal puk na forhend, ale jeho nahození skončilo u obránce.
38:04'
Nikolaj Děmidov dostal přihrávku na modrou čáru, odkud vypálil příklepem, jenže jeho dělovka prosvištěla kolem vzdálenější tyčky hostující klece.
37:38'
Alexandr Šarov se dostal mezi kruhy, jenže si rovnal kotouč na forhend tak dlouho, že mu jej jeden z obránců v bílém dresu dokázal vypíchnout.
37:05'
Novosibirsk se usadil v útočném pásmu, jenže hráči v modrém opět nedokázali zakončit. Milovzorov si totiž nebyl schopen puk zpracovat.
36:38'
Novosibirsk se opět usadil v útočném pásmu. Přihrávku na pravý kruh dostal Viktor Komarov, který pálil zápěstím, ale opět trefil jen Barulina.
36:08'
Barulin drží Neftěchimik ve hře o vítězství! Mikael Ruohomaa si nabruslil na krásnou přihrávku mezi kruhy, ale hostující brankář vytáhl parádní reflexivní zákrok!
35:45'
Alexandr Bryncev se usadil v útočném pásmu, jenže jeho bekhendové zakončení skončilo jen na bočním obloku domácí klece.
35:15'
Mikael Ruohomaa projel do útočného pásma a pokusil se překvapit Barulina nahozením od modré čáry. Hostující gólman tentokrát nemusel vůbec zasahovat.
34:45'
Neftěchimik se vydal do útočného pásma po levém křídle, jenže nikdo v bílém dresu se tentokrát nedostal do zakončení. Domácí brání opravdu dobře.
34:03'
Harri Säteri musel také vytahnout dobrý zákrok. Finský brankář se nalepil k brankové konstrukci a nenechal pro kotouč ani kousek prostoru.
33:38'
Timur Šarifjanov si nabruslil na přihrávku na levou stranu útočného pásma, odkud poslal pobídku mezi kruhy, jenže jeho přihrávku zastavil obránce.
33:07'
Barulin předvedl další důležitý zákrok. Hostující brankář si dal pozor na mezírku u levé tyčky a schoval kotouč mezi tělo a ruku.
32:28'
Mikael Ruohomaa projel do útočného pásma za vlastním nahozením, jenže jeho průnik zastavil důrazným hitem Rafael Bikmullin.
32:05'
Damir Šaripzjanov získal odražený puk ve středním pásmu a poslal prudkou přihrávku do útočného pásma. Hokejisté v bílém mohou zaútočit.
31:29'
Hostující brankář Barulin si připsal další povedený zákrok. Gólman Neftěchimiku ukryl tvrdou střelu do své lapačky. Vhazuje se po jeho pravici.
31:07'
Ilja Morozov nezvládl bruslařský souboj s jedním ze soupeřů a byl u kotouče o chvíli později. Hosté tak získali útočné pásmo, ve kterém se však dlouho neudrželi.
30:32'
Pavel Kulikov vypálil z pravé strany hrací plochy, jenže jeho zakončení příklepem skončilo přesně na betonu pozorného brankáře v bílém dresu.
30:05'
Ilja Morozov získal odražený puk v obranném pásmu, objel vlastní klec a projel do bezpečí. Domácí hokejista poté hledal Loginova, ale neposlal mu přesnou přihrávku.
29:23'
Stěpan Zacharčuk tentokrát nahodil puk do útočného pásma, jenže to učinil ještě před červenou čárou a dopustil se zakázaného uvolnění. Vhazuje se před hostující klecí.
29:10'
Zacharčuk nahodil puk do útočného pásma, ale ani tam nebyl nikdo v bílém dresu Neftěchimiku. Pokračuje obrovský boj o každý metr ledu.
28:38'
Alexandr Loginov získal odražený puk v obranném pásmu, projel kolem vlastní klece a rozehrál na levé křídlo. Hráči v modrém ale pokračují v dobré hře.
28:10'
Jevgenij Česalin projel do útočného pásma, kde se krásnou kličkou zbavil obránce, jenže jeho následné zakončení prolétlo kolem zadní tyčky.
27:45'
Alexandr Bryncev projel do útočného pásma, ale nikdo ze spoluhráčů mu nepřijel pomoci. Hokejisté v modrých dresech se stačili vrátit na místo.
27:10'
Jevgenij Rjasenskij projel po levém křídle do útočného pásma a od modré čáry nahodil puk před branku Neftěchimiku. Hráči v modrém teď zlepšují svůj pohyb.
26:38'
Ilja Morozov uspěl v přetlačované v rohu obranného pásma. Domácí hokejista poté našel dlouhou přihrávkou Sajustova, jenže ten už nemohl vypálit.
26:10'
Juuso Puustinen projel do útočného pásma, kde si přehodil puk na forhend, jenže jeho pokus prolétl kolem zadní tyčky a zaduněl o zadní mantinel.
25:40'
Čárový rozhodčí teď viděl Loginovovu přihrávku rukou v útočném pásmu a vytáhl hru za modrou čáru. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
25:20'
Ildar Šiksatdarov neuspěl v přetlačované v útočném pásmu, jenže nikdo v bílém dresu mu nepřijel pomoci. Hokejisté v bílém se ťed spíše hledají.
24:45'
Jonas Enlund projel do útočného pásma, kde si přehodil puk na forhend, ale jeho projektil prosvištěl nad horní tyčkou domácí klece.
23:17'
Sibir právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Domácí celek se dočkal rychlého vyrovnání! Novosibirsk už svou třetí početní převahu dokázal přetavit v branku, když se prosadil ALEXANDR LOGINOV! Asistence: Mikael Ruohomaa
22:35'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Rafael Bikmullin – 2 min., podrážení).
22:35'
Nižněkamsk teď chyboval při rozehrávce a Jegor Milovzorov se prosmýkl do útočného pásma. Domácí útočník ale neustál souboj a vůbec nevypálil.
21:45'
Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Hosté se dostávají do vedení při vlastním oslabení! MATT WHITE projel po levé straně do útočného pásma a povedenou střelou zápěstím překvapil domácího brankáře!
21:10'
Danil Romancev projel po pravém křídle na pravý kruh, kde si přehodil kotouč na forhend, ale jeho zakončení skončilo na betonu připraveného brankáře.
20:38'
Hosté se nyní zmocnili kotouče a vyhodili jej k brance domácího celku. Novosibirsk tak musí rozjet novou útočnou akci.
20:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování první třetiny. Novosibirsk se ihned vydal do útoku, jenže Alexandr Loginov byl příliš netrpělivý a projel do útočného pásma před kotoučem.
20:01'
Začala druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 12:19.
Střely na branku: 8 – 5
První třetina končí! V úvodní dvacetiminutovce jsme se branky nedočkali. O něco aktivnější byl domácí Novosibirsk, ale obrana Neftěchimiku v čele s dobře chytajícím Barulinem nepouštěla domácí hráče do šancí. Na druhé straně hrozili hosté hlavně v přesilovce, ale ani oni nedopravili kotouč do sítě. Do kabin se proto jde bez branek.
20:00'
První třetina skončila.
19:59'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Stěpan Zacharčuk – 2 min., podrážení).
19:35'
Igor Makarov se skvěle vrátil před domácí branku a bekhendem odehrál kotouč mimo obranné pásmo. Vypadá to, že v první části se branky nedočkáme.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:52'
Pavel Kulikov se rychlou brzdou v útočném pásmu zbavil obránce, jenže jeho přihrávka na modrou čáru byla příliš pomalá a domácí stačili puk vypíchnout.
18:12'
Mikael Ruohomaa tentokrát neudržel pro domácí celek útočné pásmo a raději odjel na střídačku. Čerstvé síly posílá na ledovou plochu také hostující kouč.
17:42'
Mikael Ruohomaa se prosmýkl přes modrou čáru, jenže už musel zakončovat v pádu a trefil jen pozorného brankáře Barulina.
17:15'
Nižněkamsk se opět usadil v útočném pásmu, nicméně hokejisté v bílých dresech dlouho na kotouči nezůstali. Obrana Novosibirsku byla pozorná.
16:38'
Matt White si sjel na přihrávku mezi obránce v modrém dresu, jenže si nepotykal se zpracováním a kotouč mu uskočil k pozorným soupeřům.
16:10'
Nikolaj Timašov dostal puk do středního pásma, pokusil se probít do pásma útočného, ale na modré čáře jej zastavil hned první obránce.
15:39'
Denis Kazionov nabral velkou rychlost na levém křídle, objel branku domácího celku, jenže jeho pobídka směřující mezi kruhy byla nepřesná.
15:00'
Domácí v plném počtu.
14:45'
Domácí hráči se dostali k odraženému kotouči a vyhodili jej přes všechny čáry za branku Nižněkamsku. Přesilovka hostujícího celku se chýlí ke konci.
14:15'
Ildar Šiksatdarov si sjel na další přihrávku na pravé křídlo, jenže tentokrát si nepotykal se zpracováním a jeho následné zakončení prosvištělo kolem zadní tyčky.
13:41'
Rafael Bikmullin dostal přihrávku na pravou stranu, kde si přehodil puk na forhend, ale jeho pokus prolétl kolem vzdálenější tyčky domácí branky.
13:00'
Přesilovku si zahrají také hosté. Dvě minuty za hákování dostává Milovzorov.
12:38'
Hosté kombinují s pukem za vlastní brankou a snaží se hrát hodně opatrně. Nižněkamsk má však velké problémy s přechodem přes střední pásmo.
12:10'
Timur Šarifjanov dostal přihrávku na levé křídlo, prosmýkl se za modrou čáru, kde si puk přehodil na forhend, ale jeho pokus skončil na betonu brankáře.
11:23'
Hosté v plném počtu.
11:10'
Mikael Ruohomaa neudržel pro domácí celek útočné pásmo, kotouč mu na modré čáře přeskočil do středního pásma a skončil u obránců v bílém.
10:33'
Igor Makarov projel na levý kruh a pokusil se překvapit hostující brankáře střelou z ostrého úhlu. Jeho pokus byl ale nepřesný a hosté vyhodili odražený kotouč přes všechny čáry.
10:10'
Mikael Ruohomaa dostal krásnou přihrávku na levou stranu, protečoval kotouč za branku soupeře, jenže tam nebyl nikdo v modrém dresu.
09:23'
Bude se vylučovat! Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Denis Kazionov.
09:15'
Timur Šarifjanov dostal přihrávku k hrazení a vymyslel prudkou pobídku mezi kruhy. Na jeho pobídku si sjel Kazionov, který ale nezakončil.
08:32'
Brankář Barulin si povyjel proti zakončení z levé strany a schoval kotouč do své lapačky. Po jeho dobrém zásahu se vhazuje před brankou Neftěchimiku.
08:10'
Alexandr Loginov napadal rozehrávku soupeře v jeho obranném pásmu. Domácí hokejista dostal pod tlak jednoho z obránců, který rozehrál na poslední chvíli.
07:48'
Viktor Komarov poslal dlouhou přihrávku na útočnou modrou čáru, jenže jeho spoluhráč Makarov na kotouč nedosáhl. Zakázané uvolnění, vhazuje se před Barulinem.
07:20'
White se zcela osamocený zjevil před klecí domácího celku, přehodil si kotouč na forhend, jenže hostující brankář jeho pokus zastavil parádním zákrokem!
06:45'
Alexandr Loginov projel do útočného pásma, kde dostal přesnou přihrávku na forhend, ale jeho zakončení prosvištělo kolem vzdálenější tyčky.
06:08'
Juuso Puustinen projel do útočného pásma ještě před kotoučem a zavinil postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
05:29'
Mikael Ruohomaa dostal přihrávku do jízdy do středního pásma, jenže jeho průnik skončil u pozorného Aťušova. Obrana Neftěchimiku si musí dát pozor.
05:10'
Viktor Komarov projel do střelecké pozice, jenže jeho pokus hostující brankář nějakým záhadným způsobem zastavil ještě před brankovou čárou!
04:15'
Alexandr Loginov dostal přihrávku na modrou čáru, jenže jeho zakončení prolétlo kolem pozorného obránce v dresu soupeře.
03:48'
Jacob Berglund zastavil rodící se akci soupeře a zavezl kotouč za jeho branku. Stále se hraje bez přerušení, ale také bez zakončení.
03:15'
Domácí brankář si dal pozor na nahození ze středního pásma. Brankář Sibiru zastavil prudké nahození a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.
02:50'
Ildar Šiksatdarov uspěl v souboji u hrazení a bekhendovým vyhozením poslal kotouč do středního pásma. Hokejisté v bílém se ale nemohou dostat do útoku.
02:18'
Alexej Jakovlev se natahoval po odraženém puku ve středním pásmu, jenže špičkou hokejky jej pouze protečoval k obráncům, kteří stačili zasáhnout.
01:45'
Ilja Morozov se snažil udržet útočné pásmo pro domácí Sibir. Hokejista v modrém dresu následně rozjel další útok, ale obrana Nižněkamsku byla pozorná.
01:10'
Alexandr Černikov projel po pravém křídle do útočného pásma, kde si přehodil kotouč na forhend, ale jeho zakončení forhendem skončilo na brusli obránce.
00:35'
Nikolaj Timašov získal odražený puk na vlastní modré čáře a rozjel útočnou akci Sibiru. Domácí celek následně přišel o kotouč.
00:10'
Nižněkamsk uspěl na úvodním vhazování první třetiny. Hostující celek se ihned vydal do útoku, jenže obránci v modrém dokázali rychle zasáhnout.
00:01'
Utkání právě začalo.
Ještě před úvodním vhazováním zazní ruská hymna.
Oba týmy už naskakují na ledovou plochu. Sibir bude hrát v modrém, zatímco Nižněkamsk oblékne bílou sadu.
Do dnešního duelu nezasáhne nikdo z českých a slovenských hráčů.
Vzájemné zápasy

14.10.2019 Nižněkamsk – Novosibirsk 2:1 v prodloužení
5.10.2019 Novosibirsk – Nižněkamsk 4:2
HC Sibir Novosibirsk

Domácí Novosibirsk je na tom o něco lépe. Po jednačtyřiceti odehraných duelech má na svém kontě čtyřicet sedm bodů. S tímto ziskem mu zatím patří šestá pozice Východní konference. Na pátý Kunlun navíc ztrácí jediný bod. V posledním duelu Sibir přehrál na svém ledě právě Kunlun 3:2 po nájezdech. Nejproduktivnějším hráčem Novosibirsku je s devětadvaceti body Ruohomaa.
Neftěchimik Nižněkamsk

Hostující Neftěchimik zatím prožívá hodně průměrný ročník. Ve dvaačtyřiceti duelech vybojoval jen čtyřicet dva bodů a zatím mu patří až desátá pozice Východní konference. Ze spodních pater se na něj navíc lepí Amur Chabarovsk. V posledním duelu Nižněkamsk prohrál doma 2:6 s Omskem. Nejproduktivnějším hráčem je s třiadvaceti body White.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Sibirem Novosibirsk a Neftěchimikem Nižněkamsk. Duel začíná v 11:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.


Články odjinud