Petrohrad - Astana | ONLINE | 23.1.2020 17:30 | KHL 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

KHL - KHL (hlavní část) -  ONLINE PŘENOS -  Petrohrad : Astana - 23. ledna 2020   17:30

Ukončeno
Petrohrad
Petrohrad
03:30' Ivan Morozov (Hellberg, K. Marčenko) • 25:57' Glotov  • 34:17' Podkolzin (Bengtsson) • 40:14' Jakupov (Bengtsson) • 42:16' Lehterä (A. Bělov, Tkačjov) • 53:38' Kuzmenko  • 54:41' Jakupov 
7:4
(1:0, 2:3, 4:1)
Astana
Astana
24:00' Valk  (Michajlis) • 29:06' Michajlis  (Ohtamaa, Videll) • 32:38' Michajlis  (Šestakov) • 49:03' Knight  (Makljukov)
Petrohrad
Sestavy:
Hellberg (Samonov) – Bengtsson, A. Bělov, Ožiganov, Tokranov, Zub, Chafizullin, Galeňuk – Jakupov, Lehterä, Tkačjov – Ketov, Kemppainen, Karpov – Glotov, Koskiranta, Kuzmenko – Podkolzin, Ivan Morozov, K. Marčenko.
Rozhodčí
Běljajev, Naumov – Šalagin, Šišlo
Ice Palace
11 891 diváků
Astana
Sestavy:
Pasquale (H. Karlsson) – Blacker, Ohtamaa, Dietz, Metalnikov, Makljukov, Šalapov, Orechov – Videll, Knight, R. Starčenko – Šestakov, Valk, Michajlis – Ševčenko, Boyd, Akolzin – Petuchov, Sagadejev, Gurkov.
Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 11 891 diváků.
Do dnešního duelu nezasáhl nikdo z českých a slovenských hokejistů.
Střely na branku: 27 – 37
Je konec! Petrohrad nakonec zvládl dnešní duel s Barysem Nur-Sultan a vítězí vysoko 7:4. Ve třetí třetině domácí Petrohrad naprosto kraloval. Celek ze severu ve třetí části vsítil čtyři branky a svému soupeři s přehledem odskočil. Dnešní výhru domácího mužstva řídil Nail Jakupov, který ve třetí části vsítil dvě branky, z čehož jedna byla z trestného střílení.
Konec zápasu.
59:43'
Kuzmenko ještě získal puk v rohu útočného pásma, ale už nikam nespěchal a raději nasbíral pro Petrohrad cenné vteřinky k dobru. O osudu duelu je rozhodnuto.
59:15'
Ivan Morozov projel do útočného pásma, jenže jeho nahození bekhendem bylo nepřesné a skončilo vedle branky hostujícího mužstva.
58:38'
Danila Galeňuk uspěl v souboji ve středním pásmu a se štěstím dokázal poslat přihrávku do pásma útočného. Hráči Barysu rychle získali puk a ještě zkoušejí zaútočit.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:35'
Nigel Dawes diriguje rozehrávku Barysu, jenže hráči v bílém dresu už vypadají velmi unaveně a nemohou se dostat do tlaku. Petrohrad brání na jedničku.
57:10'
Jarno Koskiranta získal volný puk v rohu obranného pásma a vyhozením odrazem o mantinel jej poslal ven z obranného pásma. Domácí mohou vystřídat.
56:35'
Kuzmenko dostal dlouhou přihrávku na útočnou modrou čáru, jenže nikdo v modrém dresu Petrohradu jej nepodpořil a hráč domácího mužstva o puk přišel.
56:03'
Pasquale si dal pozor na střelu od pravého mantinelu a schoval puk do své lapačky. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
55:38'
Kuzmenko dostal přihrávku na útočnou modrou čáru, jenže domácí útočník tentokrát nepřesnou střelou rozezvučel jen mantinel za brankou Barysu.
55:30'
Hellberg si dal pozor na zakončení z levé strany útočného pásma a bez problémů schoval kotouč do své lapačky. Vhazuje se po jeho levé ruce.
54:41'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Další zásah pro domácí celek! Po faulu jednoho z obránců jel NAIL JAKUPOV trestné střílení a se štěstím procedil kotouč za záda brankáře!
53:38'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Petrohrad přidává další branku a byl to opravdu fantastický kousek! ANDREJ KUZMENKO vyplaval sám před hostující brankou, prohodil si kotouč mezi nohy a střelou za tělem uklidil kotouč pod břevno!
53:35'
Barysu se vůbec nepovedla rozehrávka. Nahození do útočného pásma skončilo zakázaným uvolněním. Vhazuje se před brankou kazašského celku.
53:15'
Corban Knight dostal pobídku na pravou stranu ledové plochy, jenže jeho nahození skončilo v lapačce dobře postaveného Hellberga, který nahození skvěle viděl.
52:45'
Pavel Akolzin projel do útočného pásma, zkoušel si prohodit kotouč za beton domácího brankáře, jenže Hellberg skvěle zasáhl špičkou čepele.
52:10'
Hellberg si dal pozor na nahození ze středního pásma a vyrazil jej do rohu obranného pásma. Odražený kotouč získali hokejisté v bílém, kteří pokračují v kombinaci.
51:39'
Až nyní se domácím hokejistům podařilo vyjet s kotoučem do útočného pásma. Hokejisté v modrém hrají velice obětavě a bojují o vítězství.
51:10'
Pavel Akolzin poslal prudkou přihrávku na levé křídlo, nicméně nikdo v bílém dresu se tentokrát nedostal do útočného pásma. Petrohrad brání skvěle.
50:29'
Darren Dietz dostal přihrávku na pravou stranu, projel s pukem do útočného pásma, nicméně nikdo v bílém dresu Barysu jej nenapodobil.
50:10'
Ketov si nabruslil na přihrávku do útočného pásma, jenže měl velké problémy se zpracováním a puk mu z čepele utekl mimo střelecký úhel.
49:50'
Barys se znovu usadil v útočném pásmu a postupnou kombinací se snaží dostat do zakončení. Posledních deset minut základní hrací doby bude hodně zajímavých.
49:03'
Barys právě vstřelil branku!
Barys se dočkal další branky a znovu dramatizuje vývoj dnešního souboje! CORBAN KNIGHT projel po pravém křídle do útočného pásma a nahozením od mantinelu zaskočil domácího Hellberga! Asistence: Alexej Makljukov.
48:25'
Ketov poslal přihrávku do útočného pásma, jenže Podkolzin puk jen protečoval za branku Barysu a podobně jako jeho spoluhráči odjel na střídačku.
48:05'
Hellberg dobře viděl dělovku od modré čáry a bez problémů schoval kotouč do své lapačky. Gólman Petrohradu zatím ve třetí třetině působí jistým dojmem.
47:20'
Jarno Koskiranta vyslal prudkou přihrávku na útočnou modrou čáru, jenže na jeho pobídku si nenabruslil nikdo ze spoluhráčů. Tempo hry v posledních minutách opadlo.
46:38'
Joonas Kemppainen dostal přihrávku do rohu útočného pásma, jenže jeho pobídka mezi kruhy skončila u dobře postaveného obránce v dresu Barysu.
46:10'
Vasilij Tokranov zachytil rozehrávku soupeře na modré čáře, projel s pukem do útočného pásma, jenže bekhendovým nahozením brankáře nepřekonal.
45:20'
Jori Lehterä napadal rozehrávku Barysu v jeho obranném pásmu. Domácí hokejisté napadali hned ve třech, jenže kotouč stejně nezískali.
44:40'
Petrohrad získal kotouč a domácí obránce Zub uklidnil rozehrávku za svou brankou. Domácí celek si vypracoval vedení a snaží se nepustit soupeře do tlaku.
44:12'
Jesse Blacker poslal prudkou přihrávku do útočného pásma, jenže nikdo v bílém dresu se nedostal do střelecké pozice. Hráči v bílém se ale snaží útočit.
43:35'
Hellberg znovu vyjel za svou branku a zastavil prudké nahození soupeře. Domácí brankář následně odehrál kotouč na levou stranu ledové plochy.
43:05'
Kuzmenko projel do útočného pásma, jenže jeho nahození nedostihl nikdo v modrém dresu. Zadáci Barysu tentokrát získali puk a odehráli jej do středního pásma.
42:16'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Petrohrad přidává další branku a odskakuje na rozdíl dvou branek! Domácí hokejisté se znovu usadili v útočném pásmu. Na přihrávku před branku si sjel JORI LEHTERA, který obešel brankáře a doklepl puk do sítě! Asistence: Anton Bělov, Vladimor Tkačjov.
41:34'
Darren Dietz zastavil pokus domácího celku o vyhození, jenže hostující obránce nebezpečnou střelou o kousek minul klec domácího celku.
41:10'
Vasilij Glotov napadal rozehrávku soupeře na modré čáře. Domácí střelec se dostal ke kotouči, ale sám si jej poslal daleko před sebe a už jej nedohnal.
40:32'
Domácí mužstvo mohlo přidat další branku. Hokejisté Petrohradu se usadili v útočném pásmu, jenže Jakupov tentokrát z dorážky trefil jen beton brankáře.
40:14'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Domácí celek prožil fantastický vstup do třetí třetiny! Petrohrad udeřil hned z prvního útoku. Krátce po vhazování přišli hosté o puk. Do útočného pásma poté vlétl NAIL JAKUPOV a svižnou střelou na přední tyč poslal domácí celek do vedení! Asistence: Lukas Bengtsson.
40:01'
Začala třetí třetina.
Další třetina začne přibližně v 19:15.
Střely na branku: 15 – 23
Druhá třetina končí! Prostřední perioda přinesla parádní hokej! Hostující Barys hned v úvodu brankou Curtise Valka vyrovnal. Petrohrad se vrátil do vedení brankou Glotova. Kazašský celek ale rychle dokázal utkání otočit, když se dvakrát trefil Nikita Michajlis. Poslední slovo měl nakonec domácí Podkolzin. Po čtyřiceti minutách tak platí stav 3:3.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:31'
Igor Ožiganov projel po levém křídle do útočného pásma, kde si kotouč přehodil na forhend, ale pohotovou střelou zápěstím vůbec netrefil branku.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:27'
Andrej Kuzmenko si v útočném pásmu našel střeleckou pozici, jenže jeho uakončení skončilo nad břevnem Barysu. Vhazuje se po levici hostujícího brankáře.
38:15'
Darren Dietz získal odražený kotouč v obranném pásmu, nicméně nikdo v bílém dresu se mu nedokázal uvolnit do volného prostoru.
37:35'
Hellberg vyjel za branku Petrohradu a zastavil prudké nahození po mantinelu. Brankář domácího Petrohradu následně rozehrál na jednoho ze spoluhráčů.
37:10'
Vasilij Podkolzin dostal přihrávku na modrou čáru, odkud nahodil puk před branku soupeře, jenže nikdo v dresu Petrohradu jeho pobídku nedokázal tečovat.
36:40'
Jevgenij Ketov získal odražený puk v obranném pásmu, poslal přihrávku na levou stranu, jenže nikdo v modrém dresu se znovu nedostal do zakončení.
36:10'
Igor Ožiganov dostal přihrávku na útočnou modrou čáru, objel branku soupeře, jenže nikdo v modrém dresu Petrohradu na jeho pobídku nedosáhl.
35:40'
Zadáci Barysu se zbavili napadajícího soupeře, nicméně nikdo v modrém dresu Petrohradu rozehrávku Nur-Sultanu neatakoval.
35:05'
Petrohrad se znovu hnal do útočného pásma, jenže obránci v bílém se tentokrát dokázali vrátit včas a odehráli kotouč mimo obranné pásmo.
34:17'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Je znovu vyrovnáno! Ani kazašskému celku jeho vedení moc dlouho nevydrželo! VASILIJ PODKOLZIN projel do útočného pásma, kde se dostal k odraženému puku a střelou zápěstím rozvlnil síť! Asistence: Lukas Bengtsson.
34:10'
Ivan Morozov projel do útočného pásma, kde ustál souboj s obráncem, jenže už neměl moc sil k zakončení. Obrana Barysu se tak znovu ubránila.
33:20'
Vladimir E. Tkačjov si sjel na přihrávku mezi kruhy, jenže teč se mu vůbec nepovedla a kotouč se od jeho čepele odrazil mimo tři tyče.
32:38'
Barys právě vstřelil branku!
Hostující celek otáčí vývoj dnešního souboje! Arkadij Šestakov dostal krásnou přihrávku na levou stranu útočného pásma, odkud přihrál před branku a NIKITA MICHAJLIS doklepl puk do prázdné branky! Asistence: Arkadij Šestakov.
32:05'
Bengtsson ustál souboj v rohu obranného pásma, odkud odehrál puk v pádu do pásma středního. Unavení hokejisté Petrohradu odjeli střídat.
31:23'
Hokejisté Barysu znovu vybojovali kotouč v obranném pásmu a odehráli jej bekhendem do pásma středního. Tempo hry v posledních minutách opadlo.
31:04'
Atte Ohtamaa poslal zadovkou přihrávku na modrou čáru, odkud střílel Leonid Metalnikov, jenže jeho pokus prolétl kolem levé tyče domácí klece.
30:30'
Ketov dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, jenže nikdo v modrém dresu jej nepodpořil. Proti přesile obránců v bílém neměl Ketov nárok.
30:08'
Petrohrad se usadil v útočném pásmu, jenže nikdo v modrém dresu se nedostal do zakončení. Glotov svou ránou vůbec netrefil branku.
29:06'
Barys právě vstřelil branku!
Je znovu vyrovnáno! Barys se opět usadil v útočném pásmu. Na přihrávku před branku si nabrusll NIKITA MICHAJLIS a pohotovým zakončením překvapil Hellberga! Asistence: Atte Ohtamaa, Linus Videll.
28:35'
Jesse Blacker získal kotouč na levé straně útočného pásma, poslal přihrávku mezi kruhy, jenže Leonid Metalnikov pohotovou střelou minul branku.
28:10'
Atte Ohtamaa poslal dlouhou přihrávku na útočnou modrou čáru, kam si najel Starčenko, ale jeho pohotovou ránu zápěstím přizvedl obránce Petrohradu do ochranné sítě.
27:45'
Dmitrij Gurkov se prosmýkl mezi dvojici obránců, dostal se mezi kruhy, jenže jeho rána forhendu prosvištěla nad břevnem domácího Petrohradu.
27:10'
Hellberg si dal pozor na teč mezi kruhy, jenže k odraženému puku se znovu probili jen hosté. Nur-Sultan se drží v útočném pásmu.
26:39'
Barys se usadil v útočném pásmu, jenže nikdo v bílém dresu se tentokrát nedostal do zakončení. Hráči kazašského celku se zatím skvěle pohybují.
26:15'
Petrohrad se usadil v útočném pásmu, jenže dělovka od modré čáry si nakonec našla cestičku do lapačky připraveného brankáře.
25:57'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Petrohrad si bleskově bere zpět své ztracené vedení! Domácí celek se usadil v útočném pásmu. Kuzmenko získal puk za brankou, poslal jej k mantinelu a VASILIJ GLOTOV jej poslal příklepem do sítě!
25:35'
Hellberg vyjel za svou branku, kde zastavil prudké nahození po mantinelu a pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou.
25:05'
Jesse Blacker se prosmýkl do rohu útočného pásma, kde si jej vzal do parády Arťom Zub, který jej přitlačil k mantinelu. Rozhodčí se rozhodl nevylučovat.
24:30'
Barys se po vstřelení vyrovnávací branky nadále tlačí do útočného pásma, jenže nahození od modré čáry tentokrát zablokoval dobře postavený Koskiranta.
24:00'
Barys právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Barys udeřil hned ze své první možnosti po změně stran! CURTIS VALK se před brankou Petrohradu dostal k odraženému kotouči a bekhendem jej krásně poslal pod břevno Petrohradu. Asistence: Nikita Michajlis.
23:38'
Anton Bělov střílel od modré čáry, jenže zakončení příklepem mu zrovna nesedlo a jeho pokus zablokoval hned první obránce v bílém dresu Barysu.
23:10'
Barys se znovu ubránil jen za cenu vyhození do středního pásma. Kazašský celek se ve druhé třetině není schopen vydat do útoku.
22:41'
Ivan Morozov dostal přihrávku na levý kruh, kam dostal přihrávku zpoza branky, jenže jeho zakončení mířilo jen do prostoru, kde stál připravený brankář.
22:10'
Jarno Koskiranta se skvěle vrátil do obranného pásma, kde včasným zásahem vypíchl rozjetému soupeři kotouč a odehrál jej do středního pásma.
21:20'
Igor Ožiganov získal kotouč za brankou domácího celku, vyjel s ním na útočnou modrou čáru, jenže jeho zakončení prosvištělo kolem vzdálenější tyčky.
21:05'
Barys se nyní osvobodil jen za cenu vyhození na útočnou modrou čáru. Unavení hráči hostujícího mužstva následně raději odjeli na střídačku.
20:10'
Petrohrad uspěl na úvodním vhazování druhé třetiny. Domácí celek v ní bude chtít navázat na dobrý výkon z první periody dnešního souboje.
20:01'
Začala druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 18:25.
Střely na branku: 8 – 13
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce může být spokojenější domácí Petrohrad! Domácí celek sice musel v první třetině ubránit tři přesilovky kazašského mužstva. Naopak krátce po skončení jedné z přesilovek udeřil individuálním průnikem Morozov! Do kabin se proto jde za stavu 1:0.
20:00'
První třetina skončila.
19:22'
Vasilij Tokranov si sjel na přihrávku mezi kruhy, jenže v těžké pozici nedokázal kotouč ideálně trefit a připravil domácí celek o skvělou možnost!
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:35'
Jarno Koskiranta nahodil puk do útočného pásma. Hostující brankář vyjel za svou klec a zastavil prudké nahození.
18:12'
Ketov si v útočném pásmu přehodil puk na bekhend a pokusil se zakončit pod břevno. Pasquale ale dával dobrý pozor a schoval puk v lapačce. Vhazuje se po jeho levici.
17:40'
Kuzmenko si sjel na přihrávku na levou stranu, ale nikdo v modrém dresu jeho akci nepodpořil. Hokejisté Barysu se mezitím stáhli a obrali jej o kotouč.
17:15'
Nikita Michajlis dostal přihrávku na pravou stranu útočného pásma a následně nahodil kotouč před domácí klec. Nikdo v bílém dresu jeho pobídku netečoval.
16:35'
Kirill Marčenko dostal krásnou přihrávku do útočného pásma, kde se skvěle otočil, jenže jeho pokus bekhendem prolétl nad horní tyčkou.
16:10'
Koskiranta ustál souboj v rohu útočného pásma, jenže jeho přihrávka mezi kruhy skončila u pozorného obránce Blackera. Barys se může osvobodit.
15:41'
Igor Ožiganov poslal přihrávku na útočnou modrou čáru, jenže protečoval kotouč jen k pozornému obránci v bílém dresu kazašského mužstva.
15:10'
Barysu se nyní vůbec nepovedla rozehrávka a dlouhá přihrávka na útočnou modrou čáru skončila na zakázaném uvolnění. Vhazuje se před Pasqualem.
14:35'
Ketov dostal přihrávku za branku Barysu a ihned rozehrál odrazem o mantinel na modrou čáru. Jeho spoluhráči následně nedokázali zakončit.
14:05'
Curtis Valk projel do útočného pásma a bez váhání zakončil příklepem. Jeho pokus ale skončil na betonu pozorného brankáře Hellberga.
13:35'
Blacker procedil kotouč do středního pásma, jenže tam se k jeho pobídce nedostal nikdo v bílém dresu Barysu. Petrohrad skvěle brání už od červené čáry.
13:00'
Hosté v plném počtu.
12:45'
Dinar Chafizullin měl problémy se zpracováním na modré čáře, jenže neudržel puk v útočném pásmu. Petrohradu se úvodní přesilovka nepovedla.
12:10'
Kuzmenko projel do útočného pásma, jenže hosté jej ihned obrali o kotouč a vyhodili jej přes všechny čáry za Hellbergovu klec. Petrohrad musí začít znovu.
11:52'
Domácí v plném počtu.
11:00'
Vylučuje se také na straně Barysu. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Videll.
10:35'
Hellberg si dal pozor na nahození od modré čáry, skvěle se přesunul k pravé tyči a vyrazil puk do rohu obranného pásma. Domácí zatím brání obětavě.
10:10'
Petrohrad se hned v úvodu oslabení dostal k odraženému kotouči a domácí hráči jej vyhodili přes celé kluziště za branku hostujícího Barysu.
09:52'
Třetí přesilovka pro Barys! Dvě minuty za držení dostává Lukas Bengtsson.
09:28'
Další útočnou snahu Barysu zastavuje postavení mimo hru. Příliš netrpělivý byl tentokrát při přechodu do útočného pásma Jegor Šalapov.
09:10'
Jori Lehterä projel do útočného pásma, kde se krásným obloukem zbavil obránce, jenže jeho následné zakončení bekhendem skončilo vedle branky.
08:52'
Domácí v plném počtu.
08:24'
Danila Galeňuk se zmocnil kotouče v obranném pásmu a vyhodil jej přes všechny čáry za branku hostujícího Barysu. Kazašský celek se zatím v přesilovce trápí.
08:05'
Domácí brankář Hellberg si dal pozor na zakončení od modré čáry a ukryl puk do připravené lapačky. Vhazuje se po jeho levé ruce.
07:26'
Darren Dietz dostal krásnou přihrávku na pravý kruh, skvěle střílel do horního rohu, ale domácí brankář Hellberg jeho pokus vyrazil ramenem!
07:05'
Linus Videll se před brankou domácího celku dostal k odraženému kotouči, jenže jeho pokus mířil jen do míst, kde zrovna číhal pozorný brankář.
06:50'
Barys si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Bengtsson.
06:35'
Jarno Koskiranta poslal přihrávku do středního pásma, jenže nikdo v modrém dresu na jeho pobídku nedosáhl. Zatím se hraje opatrně.
05:28'
Vasilij Tokranov napadal rozehrávku soupeře v obranném pásmu Barysu. Domácí hokejista dostal pod tlak Blackera, který rozehrál jen do středního pásma.
05:08'
Jevgenij Ketov ustál souboj za brankou soupeře, krásně si s kotoučem vybruslil do střelecké pozice, jenže jeho pokus skončil vedle pravé tyčky.
04:25'
Petrohrad je po vstřelení úvodní branky dnešního utkání pořádně na koni a nadále se tlačí do útoku. Obrana Barysu musí být neustála na pozoru.
03:30'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Petrohrad se krátce po skončení přesilovky soupeře dostává do vedení! Do útočného pásma projel ve velké rychlosti IVAN MOROZOV, který ustál souboj s obráncem a zakončil přesnou střelou pod břevno! Asistence: Magnus Hellberg, Kirill Marčenko.
03:29'
Domácí v plném počtu.
03:10'
Joonas Kemppainen se během vlastního oslabení dostal do útočného pásma a dokonce se mu podařilo zakončit. Brankář Pasquale jeho pokus vykopl betonem.
02:28'
Linus Videll poslal přihrávku na modrou čáru, odkud ihned vypálil Jesse Blacker, jenže jeho pokus prolétl kolem levé tyčky domácí klece. Petrohrad se poté osvobodil.
02:00'
Petrohrad zahájil oslabení povedeně. Jevgenij Ketov získal kotouč v obranném pásmu a vyhodil jej přes všechny čáry za branku Barysu.
01:29'
Barys si zahraje přesilovku. Domácí střídačka je potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě.
01:15'
Vasilij Glotov získal volný kotouč na modré čáře a protečoval jej do středního pásma. Zatím sledujeme velice opatrné dění na ledové ploše.
00:35'
Blacker poslal prudkou přihrávku na útočnou modrou čáru, jenže jeho pobídku jeden z obránců v modrém dresu vypíchl mezi diváky.
00:10'
Petrohrad uspěl na úvodním vhazování dnešního souboje. Domácí celek se ihned vydal do útoku, jenže Tkačjov nepřesnou střelou daroval puk soupeři.
00:01'
Utkání právě začalo.
Ještě před úvodním vhazováním zazní kazašská a ruská hymna.
Oba týmy už jsou na ledě. Petrohrad bude hrát v modrém, zatímco Barys oblékne bílé dresy.
Úvodní sestavy:

SKA Petrohrad: Hellberg (Samonov) – Bengtsson, A. Bělov, Ožiganov, Tokranov, Zub, Chafizullin, Galeňuk – Jakupov, Lehterä, Tkačjov – Ketov, Kemppainen, Karpov – Glotov, Koskiranta, Kuzmenko – Podkolzin, Ivan Morozov, K. Marčenko.

Barys Nur-Sultan: Pasquale (H. Karlsson) – Blacker, Ohtamaa, Dietz, Metalnikov, Makljukov, Šalapov, Orechov – Videll, Knight, R. Starčenko – Šestakov, Valk, Michajlis – Ševčenko, Boyd, Akolzin – Petuchov, Sagadejev, Gurkov.

Rozhodčí: Běljajev, Naumov – Šalagin, Šišlo.
Vzájemný zápas

Dnešní soupeři se spolu utkali na konci prosince. Petrohrad vyhrál v Kazachstánu vysoko 6:2.
SKA Petrohrad

Domácí Petrohrad také zažívá povedený ročník. Jeden z největších favoritů na zisk Gagarinova poháru sehrál padesát zápasů, ve kterých vybojoval šedesát devět bodů a patří mu druhá pozice Západní konference. Na vedoucí CSKA ale ztrácí už sedm bodů. V posledním duelu navíc prohrál 2:3 právě na ledě CSKA. Nejproduktivnějším hráčem Petrohradu je s pětatřiceti body Tkačjov.
Barys Nur-Sultan

Jediný kazašský zástupce v Kontinentální hokejové lize zatím předvádí parádní zápasy. Barys sehrál padesát zápasů, ve kterých vybojoval šedesát sedm bodů a patří mu třetí pozice Východní konference. Na vedoucí Kazaň navíc ztrácí pouhé tři body. Poslední čtyři duely v řadě navíc Barys dokázal opanovat. Naposledy vyhrál 5:1 na ledě Jokeritu. Nejproduktivnějším hráčem je Corban Knight, který má na kontě třicet čtyři kanadských bodů.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi SKA Petrohrad a Barys Nur-Sultan. Duel začíná v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.


Články odjinud