Red Star Kunlun - Vladivostok | ONLINE | 17.12.2019 12:30 | KHL 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

KHL - KHL (hlavní část) -  ONLINE PŘENOS -  Red Star Kunlun : Vladivostok - 17. prosince 2019   12:30

Ukončeno
Red Star Kunlun
Red Star Kunlun
08:57' Foo (Wong) • 13:10' Palola (Lockhart, Wong) • 24:06' Miller (T. Murphy, J. Smith) • 30:25' Smith-Pelly (Kane, Bartley)
4:0
(2:0, 2:0, 0:0)
Vladivostok
Vladivostok
Red Star Kunlun
Sestavy:
J. Smith (Hrubec) – Sproul, T. Murphy, Chelios, Bartley, G. Reinhart, D. Osipov – Yip, DeFazio, Miller – Foo, Lockhart, Wong – Magee, Smith-Pelly, Kane – Palola, Hunt, Werek.
Rozhodčí
Fraňo, Ščenjov – Zacharenkov, Sivov
Sportoviště univerziády Šen-čen
2610 diváků
Vladivostok
Sestavy:
Krasotkin (Veremčuk) – Lalonde, Almqvist, Ugolnikov, Miščenko, A. Osipov, Bobrjašov, Kozlovskij, Želdakov – Ljungh, Vicharev, Bakoš – J. Petrov, V. Butuzov, Pilipenko – Glazačev, Mereskin, K. Voronin – Lisin, I. Zacharčuk, Drobin.
Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 2610 diváků.
Češi a Slováci

Martin Bakoš (VLD) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:13
Střely na branku: 42 – 27
Je konec! Domácí Kunlun zvládl dnešní duel a poráží Vladivostok vysoko 4:0. Čínský celek si ve třetí části pouze hlídal své vedení. Hosté se naopak tlačili do útoku, jenže dnes měli špatný pohyb a nedokázali si najít mezírku v obraně soupeře. Domácí brankář Smith si tak připsal čisté konto.
Konec zápasu.
59:27'
Admiral se opět usadil v útočném pásmu, jenže nikdo v bílém dresu se zatím nemůže dostat do zakončení. Duel se jen dohrává.
59:08'
Glazačev se ve velké rychlosti opřel příklepem do odraženého kotouče. Smith měl ale naprosto dokonalý výhled a bez problémů jeho pokus chytil.
58:20'
Martin Bakoš projel do útočného pásma, jenže jeho pokus zápěstím prolétl kolem zadní tyč. Kotouč následně opustil třetinu.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:30'
Kunlun se osvobodil vysokým obloučkem do středního pásma. Pokračuje snaha Vladivostoku o vstřelení čestné branky.
57:10'
Alexej Drobin sice obdržel přihrávku mezi kruhy, ale okamžitě se u něj zjevili dva hokejisté v červeném, kteří jej od puku odstavili čistým způsobem.
56:30'
Jurij Kozlovskij si před napadajícím soupeřem pomohl rozehrávkou o mantinel. Hokejisté domácího celku nechtějí Vladivostok pustit do zakončení.
56:10'
Jurij Kozlovskij dostal přihrávku na modrou čáru, jenže místo zakončení ještě vymyslel přihrávku, kterou domácí obrana bez problémů přečetla.
55:31'
Cory Kane se natahoval po přihrávce na brankoviště. Domácímu útočníkovi teď scházely opravdu jen centimetry.
55:05'
Devante Smith-Pelly projel po levé straně útočného pásma do nebezpečného prostoru a vyslal bekhendovou přihrávku mezi kruhy. Nikdo v červeném se k puku nedostal.
54:25'
Glazačev narýsoval dlouhou přihrávku na útočnou modrou čáru. Rozjetí hráči v bílém se však ke kotouči nedostali. Pokračuje spíše ospalá pasáž hry.
54:05'
Martin Bakoš si vybruslil na modrou čáru, odkud prověřil pozornost domácího brankáře. Smith však pokračuje ve skvělém výkonu a drží čisté konto.
53:35'
Wong se tlačil před branku Admiralu za odraženým kotoučem. Puk mu ale na poslední chvíli přeskočil přes čepel a skončil vedle branky Admiralu.
53:10'
Olli Palola střílel od modré čáry. Před Krasotkinem stál dobře Jake Chelios, jenže pobídku na teč neusměrnil za záda hostujícího brankáře.
52:40'
Murphy dojel nepřesnou rozehrávku Vladivostoku a uklidnil rozehrávku za domácí klecí. Oba trenéři posílají na ledovou plochu čerstvé hráče.
52:20'
Ethan Werek spěchal za nahozením do rohu útočného pásma, ale nesetkal se s podporou svých spoluhráčů a zadáci v bílém jej obrali o puk.
51:45'
Hostující zadáci uklidňují hru v obranném pásmu. Nikdo z hráčů Kunlunu rozehrávku Admiralu neatakuje. Domácí celek už nemusí spěchat.
51:02'
Na druhé straně musel po delší době zasahovat Krasotkin. Hostující brankář si bez problémů poradil s nahozením od modré čáry.
50:45'
Snad první obrovská šance Admiralu v utkání! Aktivní Pilipenko se dostal do zakončení, jenže trefil pouze tyčku, od které se puk odrazil ven z brankoviště!
50:25'
Ljungh se podél hrazení prosmýkl do útočného pásma, kde si puk přehodil na forhend, ale jeho rána trefila jen brusle prvního soupeře.
49:35'
Ethan Werek zavezl puk středem ledové plochy do útočného pásma, jenže neměl moc prostoru pro zakončení a obránci v bílém jej o puk obrali.
48:12'
Butuzov upadl po souboji v útočném pásmu a dožadoval se odpískání nedovoleného zákroku. Rozhodčí však nechávají pokračovat ve hře.
47:44'
Pilipenko se dostal k dorážce v předbrankovém prostoru, ale kotouč se mu na poslední chvíli svezl po čepeli a skončil vedle levé tyčky.
47:23'
Glazačev se před domácí klecí natahoval po přihrávce z levé strany, jenže špičkou čepele nedokázal puk umístit mezi betony připraveného Smithe.
46:55'
Lalonde se za brankou soupeře pustil do potyčky s domácím Wongem, ale rozhodčí oba kohouty stačili včas uklidnit.
45:35'
Kozlovskij vyčkal s rozehrávkou za vlastní brankou a následně nepřesnou pobídkou vyhodil puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Vhazuje se před Krasotkinem.
45:10'
Bartley skvěle napadal rozehrávku soupeře v jeho obranném pásmu. Zadáci Admiralu si ale poradili a dostali kotouč za modrou čáru.
44:15'
Denis Vicharev projel do útočného pásma, kde si přehodil kotouč na forhend, ale jeho pokus Smith dobře viděl a ukryl puk do lapačky.
43:15'
Adam Almqvist se na modré čáře natahoval po vyhození Kunlunu, ale špičkou čepele už puk neudržel v útočném pásmu.
42:27'
Ivan Lisin dojel vlastní nahození do rohu útočného pásma, jenže v přetlačované s obráncem neměl nárok a nedostal šanci rozehrát.
42:05'
Domácí si nechtěli přidělávat práci a pomohli si vyhozením puku mimo obranné pásmo. Vladivostok se stále není schopen dostat do ideálního tempa.
41:36'
Další zásah pro domácího brankáře. Smith si tentokrát poradil také s nepříjemnou dorážkou směřující pod horní tyč jeho klece.
41:08'
Glazačev se pokusil překvapit domácího brankáře střelou z ostrého úhlu. Gólman Smith si ale pokryl mezírku u pravé tyčky a nenechal puk projít za svá záda.
40:25'
Brandon Magee poslal přihrávku do středního pásma, jenže k jeho pobídce se nedostal nikdo z hráčů domácího mužstva. Odražený puk získal Admiral.
40:10'
Kunlun uspěl na úvodním vhazování třetí třetiny a vydal se do útoku. Domácí celek bude chtít udržet svůj vypracovaný náskok.
40:01'
Začala třetí třetina.
Další třetina začne přibližně v 14:19.
Střely na branku: 33 – 13
Druhá třetina končí! Také prostřední perioda se mnohem lépe povedla domácímu Kunlunu, který přidal další dvě branky a kráčí za vítězstvím. Nejprve se v tvrdou střelou prosadil Andrew Miller, na jehož zásah navázal v oslabení Devante Smith-Pelly. Po čtyřiceti minutách tak platí stav 4:0.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:28'
Lockhart pálil od modré čáry, ale ani jeho pokus nemohl Krasotkina překonat. Hostující brankář si připsal pěkný zákrok.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:17'
Chelios zavezl puk středem ledové plochy do útočného pásma, ale jeho nahození prolétlo kolem levé tyčky.
37:25'
Ivan Zacharčuk uspěl v souboji u hrazení a vyhodil puk bekhendem za modrou čáru. Hokejisté Kunlunu následně uspěli v souboji o volný puk.
37:00'
Krasotkin si dal tentokrát pozor na nahození od modré čáry a vychutnal si zásah lapačkou. Vhazuje se po jeho levé ruce.
36:40'
Hosté v plném počtu.
36:12'
Ryan Sproul střílel od modré čáry. Krasotkin jeho ránu viděl čistě a bez problémů dokázal puk vyrazit do rohu ledové plochy.
35:38'
Olli Palola dojel přihrávku za branku a špičkou čepele prodloužil kotouč na svého spoluhráče. Hráči Vladivostoku teď ale skvěle napadají rozehrávku domácích.
35:10'
Kunlun v úvodu přesilovky sice kombinoval v útočném pásmu, jenže jedna z přihrávek na modrou čáru byla nepřesná a puk propadl do středního pásma.
34:40'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Nikita Bobrjašov – 2 min., vysoká hůl).
34:35'
Chelios nahodil puk od červené čáry do útočného pásma, jenže jeho úmysl byl předem čitelný a hokejisté v bílém se stačili včas srovnat.
33:45'
Lalonde pálil od modré čáry, ale ani jeho pokus nenašel cestičku mezi tři tyče. Následně se k odraženému kotouči opět dostali hráči Kunlunu.
33:15'
Domácí zadáci si nechtěli přidělávat problémy a pomohli si vyhozením kotouče do středního pásma. Kunlun už nikam nemusí spěchat.
32:38'
Olli Palola projel středem ledové plochy do útočného pásma, kde si puk přehodil na bekhend, jenže jeho nahození skončilo za brankou, kde kralovali obránci.
32:04'
Vladivostok v posledních minutách tlačí na pilu, ale hostům dnes prostě není přáno. Hokejisté v bílém se velmi těžce dostávají ke střelbě.
31:35'
Až nyní se hosté dokázali usadit v útočném pásmu, jenže slabou střelu od modré čáry domácí brankář Smith viděl a ukryl puk do lapačky.
31:13'
Domácí v plném počtu.
30:25'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Domácí celek se dokázal prosadit také v oslabení! Do úniku se dostal DEVENTE SMITH-PELLY, který si rozhýbal Krasotkina a uklidil puk mezi jeho betony! Asistence: Cory Kane, Victor Bartley.
30:10'
Vladivostoku se v další přesilovce vůbec nedaří. Hosté se nejsou schopni udržet v útočném pásmu a ztrácejí jeden kotouč za druhým.
29:13'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brandon Yip – 2 min., nedovolené bránění).
29:07'
Adam Almqvist obdržel krásnou přihrávku proti hokejce a bez váhání vypálil příklepem. Pozorný obránce Trevor Murphy jeho pokus srazil k hrazení.
28:35'
Lisin si nabruslil do krásné pozice v útočném pásmu, odkud střílel zápěstím, ale jeho ránu ukryl Smith do lapačky.
28:05'
Další přechod čínského klubu do útočného pásma zastavuje postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
27:35'
Spencer Foo si udělal prostor na pravém kruhu a vyslal svižnou střelu zápěstím. Jeho pokus trefil jen boční síť.
27:05'
Kunlun se znovu usadil v útočném pásmu. Po krátké kombinaci u hrazení si do střelecké pozice nabruslil Palola, jenže zápěstím trefil jen hráče před sebou.
26:24'
Krasotkin musel znovu zasahovat. Tentokrát jeho pozornost prověřil střelou příklepem Andrew Miller, ale hostující brankář jeho dělovku přizvedl ramenem do ochranné sítě.
26:10'
Kunlun se vydal do útočného pásma středem ledové plochy, jenže Wong poslal z levé strany střelu vysoko nad branku.
25:22'
Ethan Werek dotíral v prostoru před Krasotkinem, jenže hostující brankář přikryl puk lapačkou. Následně se před ním strhla mela, ale rozhodčí vše vyřešili.
25:00'
Domácí fanoušci si užívají výkon svého celku. Kunlun dnes hraje opravdu výborně a prakticky nepouští svého soupeře do hry.
24:06'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Domácí celek přidává třetí branku! ANDREW MILLER dostal dlouhou přihrávku do úniku, s ničím si nelámal hlavu a tvrdou dělovkou propálil Krasotkina! Asistence: Trevor Murphy, Jeremy Smith.
24:00'
Vladivostok se sice dostal k puku, jenže další špatnou rozehrávkou jej poslal až za branku domácího celku. Hostům se zkrátka nedaří.
23:32'
Hra je přerušena! Domácí obránce Bartley schytal zásah kotoučem do kotníku a zůstává ležet před vlastní brankou. Podle všeho ale bude schopen pokračování ve hře.
23:10'
Miščenko diriguje rozehrávku Vladivostoku za vlastní brankou. Hostující obránce poté přihrál na levou stranu, jenže nikdo v bílém se k jeho pobídce nedostal.
22:25'
Ani domácím se nyní zrovna nepovedla rozehrávka. Spencer Foo sice spěchal za pobídkou do středního pásma, jenže kotouč mu utekl až k zadákům Admiralu.
22:04'
Hosté chtěli překvapit domácí obranu. Alexandr Osipov proto poslal prudkou přihrávku na levé křídlo, ale puk propadl na zakázané uvolnění.
21:25'
Kunlun uklidnil rozehrávku ve středním pásmu. Domácí celek zvládl úvodní minuty druhé třetiny a nenechal Vladivostok vrátit se do hry.
21:03'
Na druhé straně se do střelecké pozice prosmýkl Tyler Wong, jenže jeho slabé nahození brankář Krasotkin viděl a ukryl kotouč do lapačky.
20:29'
Shawn Lalonde dostal přihrávku na modrou čáru, jenže si netroufl na zakončení a raději nahodil puk za branku. Admiral však drží útočné pásmo.
20:10'
Na úvodním vhazování druhé části dnešního utkání uspěli hokejisté Admiralu. Vladivostok bude muset pořádně zlepšit svůj výkon z první části.
20:01'
Začala druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 13:23.
Střely na branku: 20 – 5
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce může být spokojenější čínský celek, který byl mnohem aktivnější a zaslouženě vede. O první branku se po devíti minutách hry postaral důrazný Spencer Foo! Domácí poté hráli přesilovou hru, kterou přesnou střelou zužitkoval Olli Palola. V závěru si v početní převaze zahrál také Vladivostok, ale hosté si šance nepřipravili. Po dvaceti minutách tak platí stav 2:0.
20:00'
První třetina skončila.
19:29'
Kirill Voronin si udělal prostor v útočném pásmu, jenže jeho následné zakončení forhendem prosvištělo kolem levé tyče domácí branky.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:33'
Svou první přesilovku si zahraje také Vladivostok. Miller dostává dvě minuty za vysokou hůl.
18:10'
Ljungh se středem ledové plochy tlačil do útočného pásma, jenže si posunul puk daleko před sebe a už jej nedohnal před důrazným zadákem v červeném.
17:35'
Kunlun se usadil v blízkosti branky Vladivostoku, jenže nikdo v červeném se dlouho nemohl dostat do zakončení. Následná střela z ostrého úhlu pro změnu minula branku.
17:02'
Grigorij Želdakov uklidnil rozehrávku Vladivostoku za jeho brankou. Hostující obránce následně poslal přihrávku na pravé křídlo, jenže neoslovil své spoluhráče.
16:28'
Victor Bartley zvládl bruslařský souboj s hostujícím útočníkem a bez problémů odehrál puk bekhendem do bezpečí.
16:02'
Další zakázané uvolnění na straně Vladivostoku. Hostující celek si v úvodní části dnešního utkání není schopen přesně přihrát.
15:24'
Martin Bakoš byl příliš netrpělivý při přechodu do útočného pásma a projel přes modrou čáru ještě před kotoučem. Ofsajd, vhazuje se ve středním pásmu!
15:05'
Kozlovskij si dal pozor na dotírajícího Wonga a raději před ním odpálil puk odrazem o mantinel do středního pásma. Kunlun opět získal kotouč.
14:28'
Olli Palola napadal obránce Vladivostoku za jeho brankou. Domácí hokejisté jsou po druhé vstřelené brance pořádně nabuzení a ženou se do útoku.
14:05'
Vladivostok se po pravé straně dostal do útočného pásma, jenže hostující celek se před brankou Kunlunu moc dlouho neohřál. Wong vypíchl přihrávku za modrou čáru.
13:31'
Smith byl opět pozorný a dokázal vyrazit Mereskinovu ránu od modré čáry. Od betonu domácího brankáře vyletěl puk do ochranné sítě. Vhazuje se po jeho pravé ruce.
13:10'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Domácí celek využívá přesilovou hru a odskakuje na rozdíl dvou branek! OLLI PALOLA dostal přihrávku zpoza branky na levý kruh a pohotovou střelou propálil Krasotkina! Asistence: Luke Lockhart, Tyler Wong.
12:29'
Znovu se Admiralu podařilo vyhodit puk přes všechny čáry za branku Kunlunu. Domácí celek musí zlepšit přechod přes modrou čáru.
12:05'
Vladivostok vstoupil do oslabení opravdu výborně. Hosté se dostali k odraženému puku u hrazení a bez problémů jej vyhodili směrem do středního pásma.
11:42'
Bude se vylučovat! Dvě minuty za podrážení dostává Lalonde.
11:28'
Sproul vymyslel krásnou přihrávku mezi kruhy, kam si nabruslil Brandon DeFazio, jenže jeho zakončení mířilo jen do míst, kam se stačil přemístit Krasotkin.
11:10'
Wong projel přes modrou čáru, připravil si kotouč na forhend, jenže slabou střelou zápěstím trefil jen prvního obránce před sebou.
10:45'
Chelios uklidnil rozehrávku domácího celku za Smithovou klecí. Oba týmy mezitím stačily poslat na led čerstvé síly.
10:04'
Smith si dal pozor na zakončení od modré čáry a ukryl puk do lapačky. Vhazovat se bude po jeho levé ruce. Admiral začíná stupňovat tempo hry.
09:48'
Nikita Bobrjašov získal volný puk na modré čáře a uklidnil hru za vlastní brankou. Hráčům Admiralu zatím schází lepší pohyb.
09:15'
Vladivostok opět hraje s pukem ve středním pásmu a snaží si najít cestičku do pásma útočného. Snaha hostujícího mužstva je zatím marná.
08:57'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Domácí celek se z první velké šance dnešního duelu dostává do vedení! SPENCER FOO se dostal k volnému puku v mezikruží, posunul si jej kolem bezmocného brankáře a bekhendem z otočky otevřel skóre! Asistence: Tyler Wong.
08:28'
Domácí hráči teď střídali hodně nešťastně a málem pustili Vladivostok do další vyložené šance. Nakonec se ale stačil vrátit Murphy, který puk vypíchl za modrou čáru.
08:03'
Další zakázané uvolnění domácího Kunlunu. Tentokrát se po prudké přihrávce marně natahoval Ethan Werek.
07:32'
Kirill Pilipenko se v útočném pásmu probil k odraženému puku a bez váhání jej poslal směrem na domácí klec. Připravený Smith jeho slabý pokus vyrazil.
07:10'
Ivan Lisin skvěle napadal rozehrávku Kunlunu na jeho polovině. Nikdo v bílém dresu mu ale nepřišel pomoci. Osamocený Lisin tak neměl šanci na úspěch.
06:23'
Luke Lockhart si svou aktivitou v útočném pásmu vytvořil slibnou střeleckou pozici. Jeho zakončení zápěstím však ukryl Krasotkin do lapačky.
06:05'
Vicharev si nabruslil na přihrávku do útočného pásma a bez váhání vyslal tvrdou střelu příklepem. Jeho dělovku však dokázal vykopnout domácí brankář Smith.
05:25'
Ryan Sproul se dostal k odraženému puku v útočném pásmu, jenže jeho zakončení bylo hodně slabé a připravený gólman kotouč s přehledem vykopl.
05:03'
Palola se po pravém křídle probil do útočného pásma, kde si přehodil puk na forhend, jenže jeho zakončení bylo nepřesné a puk jen zaduněl o mantinel za brankou.
04:28'
Krasotkin si dal pozor na nahození ze středního pásma a bez problémů vyrazil puk do rohu ledové plochy. Hokejisté Vladivostoku jej následně poslali za modrou čáru.
04:02'
Ani Vladivostok se nedokázal probít do útočného pásma přesnou rozehrávkou. Prudké nahození skončilo na zakázaném uvolnění.
03:22'
Další zpackaná rozehrávka čínského celku. Odražený kotouč opět prosvištěl až na zakázané uvolnění. Vhazuje se před klecí Kunlunu.
03:06'
Kunlunu se tentokrát vůbec nepovedla rozehrávka. Palola chtěl dlouhou přihrávkou rozjet aktivního Ethana Wereka, jenže jeho pobídka skončila na zakázaném uvolnění.
02:22'
Ethan Werek chtěl nahodit puk do útočného pásma, jenže do jeho pobídky vložil hokejku jeden z obránců soupeře, který puk srazil mimo ledovou plochu.
02:05'
Pilipenko se vydal napadat rozehrávku domácího celku za jeho brankou. Nováček v dresu Admiralu ale kotouč nevybojoval a musí se rychle vrátit.
01:28'
Ivan Miščenko poslal prudké nahození do útočného pásma, jenže za jeho pobídkou se nedostal nikdo v bílém dresu Admiralu. Kunlun zatím brání pozorně.
01:10'
Hosté si nyní pomohli pouze dlouhým vyhozením na polovinu soupeře. Hokejisté Kunlunu se ale stačili vrátit a rozjeli další útočný výpad.
00:35'
Wong projel s pukem do útočného pásma, kde si jej krásně srovnal na forhend, ale Krasotkin jeho pokus zápěstím schoval do lapačky. Vhazuje se po jeho pravé ruce.
00:10'
Vladivostok uspěl na úvodním vhazování dnešního utkání. Hosté se ihned vydali do útoku, jenže přihrávku na modré čáře zastavil dobře postavený Yip.
00:01'
Utkání právě začalo.
Ještě před úvodním vhazováním zazní ruská a čínská hymna.
Oba týmy už nastupují na led. Kunlun bude hrát v červeném, zatímco Admiral Vladivostok přijel do Číny v bílé sadě.
Úvodní sestavy:

Red Star Kunlun: J. Smith (Hrubec) – Sproul, T. Murphy, Chelios, Bartley, G. Reinhart, D. Osipov – Yip, DeFazio, Miller – Foo, Lockhart, Wong – Magee, Smith-Pelly, Kane – Palola, Hunt, Werek.

Admiral Vladivostok: Krasotkin (Veremčuk) – Lalonde, Almqvist, Ugolnikov, Miščenko, A. Osipov, Bobrjašov, Kozlovskij, Želdakov – Ljungh, Vicharev, Bakoš – J. Petrov, V. Butuzov, Pilipenko – Glazačev, Mereskin, K. Voronin – Lisin, I. Zacharčuk, Drobin..
Češi a Slováci

Andrej Šustr (KUN) – 37 zápasů, 0 gólů, 5 asistencí
Dávid Bondra (KUN) – 18 zápasů, 1 gól, 2 asistence
Šimon Hrubec (KUN) – 18 zápasů, 93,6%
Martin Bakoš (VLD) – 33 zápasů, 9 gólů, 15 asistencí
Vzájemné zápasy

Vladivostok – Kunlun 5:4 po nájezdech
Vladivostok – Kunlun 2:1
Red Star Kunlun

Domácí Kunlun je na tom velmi podobně. Čínský celek však odehrál třicet sedm zápasů, ve kterých získal čtyřicet bodů a patří mu devátá pozice Východní konference. Zdá se však, že Kunlun bude v letošním ročníku bojovat o umístění v play-off. Naposledy však dokázal zvítězit 3:2 na ledě Amuru Chabarovsk.
Admiral Vladivostok

Hostující Vladivostok zatím může být s průběhem letošního ročníku KHL spokojen. Admiral totiž ve třiceti čtyřech zápasech vybojoval čtyřicet dva bodů a patří mu šestá pozice Východní konference. Tabulka je však velice vyrovnaná a Admiralu se hodí každý získaný bod. V posledním duelu před reprezentační přestávkou přehrál na svém ledě Kunlun 5:4 po nájezdech.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Red Star Kunlun a Admiralem Vladivostok. Duel začíná ve 12 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.


Články odjinud