KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Soči : Vitaz - 1. února 2020   15:00

Soči
Soči
20:56' Altybarmakjan (Rundblad, Strömwall) • 26:26' Točickij (Rundblad) • 36:36' Točickij (Mosaljov) • 39:56' Archipov  • 42:20' Strömwall (Šmeljov, Altybarmakjan)
5:4
(0:2, 4:2, 1:0)
Vitaz
Vitaz
11:56' Q. Howden  (A. Sjomin) • 15:07' A. Sjomin  (Makejev) • 24:45' A. Sjomin  (Q. Howden) • 27:05' Jo. Nättinen  (Jevsejenkov, Makejev)
Soči
Vasiljev, Sojn – Goljak, Sadovnikov
Bolšoj dvorec sporta, Soči
Vitaz

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
V dnešním utkání nenastoupili žádní čeští nebo slovenští hokejisté.
Nicméně jim to vadit nemusí. Čechov už se do útoku nedostal, a tak v dnešní divoké přestřelce vítězí Soči 5:4! Domácí sice prohrávali 2:4, ale dokázali ještě do konce druhé třetiny vyrovnat na 4:4 a ve třetí třetině byli jediní, komu se podařilo skórovat.
59:33'
Mohlo být rozhodnuto, když si domácí dojeli pro vyhozený kotouč. Na zadním hrazení ale zaváhali a puk před branku nedostali.
59:04'
Domácí vytěsnili hru do středního pásma. Stále ale má Čechov dost času.
58:35'
Tvrdá střela Nattinena zpoza levého kruhu. Nalimov ji vychytal.
58:08'
Čechov si vzal oddechový čas a brankář zůstává na střídačce.
56:59'
Tentokrát však do útoku vyrazili domácí. Dopustili se postavení mimo hru.
56:45'
Třetí třetina se blíží ke svému konci. Soči odráží útoky soupeře, který mobilizuje síly k závěrečnému tlaku.
55:53'
Pokus o brejk domácích končí pouze zakázaným uvolněním.
55:45'
Laričev zkoušel štěstí zpoza kruhů, ale Nalimov byl i na jeho střelu připravený.
54:37'
Další vhazování. Rychlá střela po buly Nalimova nepřekvapila.
54:31'
Hosté vybojovali vhazování v útočném pásmu. Čas, během něhož mohou něco s výsledkem udělat, se krátí.
52:30'
Poslední komerční přestávka.
50:42'
Trochu napravit se to hosté pokusili nyní, ale znovu, střela Šinkeviče šla z pozice, ze které se příliš neskóruje. A Nalimov neměl se zákrokem problém.
50:10'
Třetí třetina plyne velmi rychle, což příliš nevyhovuje Čechovu. Ten je po přesilovkové brance soupeře zatím stále pod jakousi dekou a nedaří se mu vůbec kombinace.
48:40'
Komerční přestávka.
47:43'
Zakázané uvolnění hostů.
47:15'
Rychlý přechod Soči do útoku, střela zpoza kruhů na brankáře Ježova nestačila.
46:40'
Menší závar před brankou, domácí brankář vyrazil letící puk.
46:22'
Hraje se dlouho bez přerušení. V útoku jsou po delší době také hosté. Střela od modré neprošla.
45:30'
Domácí jsou nadále aktivnější, tlačí na soupeře, ale do gólových šancí se nyní nedostávají.
44:43'
Domácí se dopustili zakázaného uvolnění.
44:22'
Dlouhé postavení Soči v útoku končí ztrátou po křižné přihrávce podél modré čáry.
43:30'
Čechov, byť potřebuje nyní obracet skóre, je zatlačen ve vlastní obraně.
42:20'
Soči právě vstřelilo branku!
Domácí využívají přesilovou hru! Střelou z mezikruží se prosadil MALTE STRÖMWALL. Asistence: Sergej Šmeljov, Andrej Altybarmakjan.
40:59'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Jevgenij Katičev – 2 min., hákování).
40:50'
Třetí třetina je zcela otevřená, oba týmy mají vyrovnané šance na zisk dvou bodů za vítězství.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 16:44.
Ve druhé třetině jsme viděli hned šest branek! Čechov přišel o dvoubrankový náskok a po 40 minutách je vyrovnáno 4:4. Zápas nabral na obrátkách a je to jen dobře, je k vidění skutečně zajímavý hokej se spoustou šancí a hlavně branek.
40:00'
39:56'
Tomu se říká gól do šatny! Jen pár vteřin před koncem druhé třetiny dokázal vyrovnat po rychlém protiútoku ránou zpoza pravého kruhu DMITRIJ ARCHIPOV! Bez asistence.
39:12'
39:10'
Parádní střela Šmeljova z pravého kruhu, která mířila pod horní tyč. Ježov fantasticky zasáhl svou lapačkou.
38:38'
Domácí se musí znovu vracet do svého pásma.
38:00'
Čechov dobře brání toto oslabení. Daří se mu čistit své pásmo.
37:12'
Bude se vylučovat na straně hostí. Dvě minuty dostává Varfolomejev.
36:36'
Soči znovu vstřelilo kontaktní branku! Rychlý přechod středního pásma zakončil po trochu šťastném odrazu od brusle bránícího hráče v prostoru mezi kruhy NIKITA TOČICKIJ! Asistence: Denis Mosaljov.
36:25'
Stále se hraje ze strany na stranu ve velmi rychlém tempu.
35:50'
Domácí se snaží v útočném pásmu získat puk, ale nedostávají se s ním od mantinelu.
34:20'
Oba týmy se prohání po celé délce kluziště. Převahu nyní nemá ani jeden.
32:36'
Po zákroku Nalimova přichází řada na komerční přestávku.
31:56'
31:26'
Hostům se nedaří udržet v útočném pásmu na delší herní úsek.
30:40'
Domácí tým dobře brání toto oslabení. Znovu vyhazuje puk ze svého pásma.
30:15'
Střela z levého kruhu byla vyražena ramenem domácího brankáře. Puk se odrazil dokonce mimo pásmo Soči.
29:56'
Vyloučení v týmu HK Soči (Andrej Altybarmakjan – 2 min., hákování).
29:31'
Grudkov pronikl s pukem až k brankovišti, ale brankáře domácích překonat nedokázal. Bude se vhazovat po jeho pravici.
27:35'
Zatím ve druhé třetině probíhá hodně divoká přestřelka.
27:05'
Viťaz právě vstřelil branku!
Vhazování v útočném pásmu, střelu Jevsejenkova zpoza pravého kruhu tečoval mezi kruhy JOONAS NÄTTINEN, jehož teč propadla za záda Nalimova. Asistence: Alexandr Jevsejenkov, Alexej Makejev.
26:33'
Viťaz si zahraje přesilovou hru.
26:26'
Soči ovšem nechce přijít o možnost bodovat. Střílená přihrávka z levé strany našla volného NIKITU TOČICKÉHO, jenž zakončil do odkryté branky. Asistence: David Rundblad.
24:45'
Odpověď Čechova je rázná! ALEXANDR SJOMIN zvyšuje vedení hostů po střele z mezikruží na 3:1! Asistence: Quinton Howden.
22:00'
Domácí se snaží po vstřelení kontaktní branky zvýšit svou aktivitu.
20:56'
Soči velmi rychle využívá přesilovku! Autorem branky je ANDREJ ALTYBARMAKJAN. Asistence: David Rundblad, Malte Strömwall.
20:30'
Domácí si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za hákování dostává Sjomin.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 15:49.
Hosté se dokázali v první třetině hned dvakrát střelecky prosadit a říkají si o úspěch v dnešním utkání. Na ledě mají převahu a to nejen střeleckou.
20:00'
19:01'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:00'
První třetina se blíží ke svému konci. Čechov vede na střely 9-4, mnohem podstatnější ovšem je, že vede také 2:0 na góly.
16:30'
Hosté jsou stále lepším týmem na kluzišti. Brankář Soči má rozhodně víc práce než jeho protějšek.
15:07'
Hosté vsítili druhou branku! Nalimov se marně snažil zastavit zakončení ALEXANDRA SJOMINA, který zvyšuje na 2:0! Asistence: Alexej Makejev.
14:30'
Také hosté se dostali do svých šancí, zvýšit vedení se jim nepodařilo.
13:45'
Trochu nápor domácích, kteří dvěma střelami protáhli Ježova, jenž ovšem odolal.
13:00'
Že by nějak vstřelená branka rozhýbala tempo zápasu se ovšem říct nedá. Hosté vedou na střely 4-2.
11:56'
Hosté otevírají skóre zápasu! Nalimov tentokrát zasáhnout nedokázal a inkasoval po střele QUINTONA HOWDENA. Asistence: Alexandr Sjomin.
10:00'
Na střely zatím vedou hosté 3-2.
07:30'
Hosté se dostali do šance, ale jejich akci zastavil Nalimov, který nedovolil soupeři dorážku.
05:45'
Viťaz se natlačil do útoku, Nalimov musel řešit druhou střelu hostů v utkání.
04:30'
Ježov si musel poradit se dvěma střelami soupeře. Obě hrozby odvrátil.
03:30'
Zatím to není z útočného hlediska nijak divoké utkání. Oba týmy se svými střeleckými pokusy dost šetří.
02:56'
01:40'
Hosté si připisují první střelu na branku, kterou Nalimov dokázal vyrazit a zabránit dorážce.
00:01'

HK Soči: Nalimov (A. Achmetov) – Rundblad, Pogorišnyj, Bertilsson, A. Petrov, D. Alexandrov, Abrosimov, Gordějev – R. Rosén, Strömwall, Altybarmakjan – Starkov, Lugin, Collins – Točickij, Mosaljov, Šmeljov – Archipov, Makarenko, Vyglazov – Rybakov.

HC Viťaz Moskevská oblast: I. Ježov (Saprykin) – Pylenkov, Jevsejenkov, Vorobej, V. Lajunen, Golovkov, Šinkevič, Katičev – Q. Howden, A. Sjomin, Makejev – Byvalcev, Jo. Nättinen, Varfolomejev – Laričev, P. Černov, Grebenščikov – Petrakov, A. Ševčenko, Koltygin – Orlovič-Grudkov.

Rozhodčí: Vasiljev, Sojn – Goljak, Sadovnikov.
Na tu aktuálně ztrácí šest bodů, což je stále hratelná ztráta, ale nutně potřebují sbírat body. S Čechovem se bude jednat o vyrovnaný zápas. Sedmý tým Západní konference má na kontě o 8 bodů více než domácí.
Hokejisté Soči přivítají na svém ledě hráče Čechova a budou usilovat o mírné stažení své bodové ztráty na první osmičku Západní konference.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.