KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vladivostok : Red Star Kunlun - 7. prosince 2019   08:00

Vladivostok
Vladivostok
18:49' K. Voronin  • 26:32' J. Petrov (Lisin) • 37:03' Bakoš (V. Butuzov, Lalonde) • 43:40' Ljungh (Bakoš, Vicharev) • ' Glazačev
5:4
(1:0, 2:2, 1:2 - 0:0)

3:2 (SN)

Red Star Kunlun
25:35' Yip  (Brulé) • 36:19' Wong  (Werek, Sproul) • 56:24' Wong   • 57:15' Werek  (T. Murphy)
Vladivostok
Romaško, Sidorenko – Zacharenkov, Sivov
Fetisov Arena, Vladivostok
4537 diváků

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 4537 diváků.
Československá stopa v utkání

Martin Bakoš (VLD) – 1+1, 2 střely, čas na ledě 22:08
Dávid Bondra (KUN) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 1:56
Andrej Šustr (KUN) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:47
Střely na branku: 31 – 32
Je rozhodnuto! Druhý bod nakonec získává domácí Admiral Vladivostok, který uspěl v samostatných nájezdech. V sedmé sérii totiž neuspěl Wong, zatímco Glazačev zmátl hostujícího brankáře a poslal puk pod břevno.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Admiral Vladivostok.
Autorem vítězné branky je KONSTANTIN GLAZAČEV!
Glazačev zamíchal hokejkou kolem puku a uklidil jej pod břevno!
Wong měl sice rychlé ruce, ale nohy nestačily měnit směr. Střelec tak upadl a nevypálil.
Martin Bakoš tlačil svou střelu mezi betony brankáře, ale Smith jej tentokrát vychytal.
Olkinuora vychytal také Palolu.
Ethan Werek se dostal daleko od branky a z úhlu Olkinuoru nepřekonal.
Ani Adam Almqvist se střelou mezi betony neuspěl.
Brandon Yip hledal mezírku mezi betony, ale Olkinuora tam měl hokejku.
Martin Bakoš si všiml nízkého postavení brankáře a vymetl horní roh.
Wong několikrát zamíchal kotoučem a nakonec našel mezírku mezi rukou a tělem!
Ljungh zkoušel bekhendový blafák, ale trefil Smithovu lapačku.
Millerovi sice kotouč při blafáku ujel hodně daleko, ale přesto jej kolem ležícího gólmana uklidil do branky.
Glazačev přijel hodně blízko ke gólmanovi a poslal puk kolem jeho lapačky do sítě.
Lockhart zkoušel střelu na lapačku, ale Olkinuora ji měl na správném místě.
Jako první se rozjel Juril Petrov, ale jeho bekhendový blafák Smith přečetl.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani v prodloužení jsme se nedočkali vítěze. Domácí Vladivostok sice hrál dlouhou přesilovku, jenže Kunlun předvedl obětavý výkon a nepustil kotouč za brankovou čáru. Po krátké pauze tak budou následovat samostatné nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:27'
Chelios zachránil hostující výběr! Obránce Kunlunu zastoupil na brankové čáře svého brankáře a zastavil ránu Marcuse Ljungha!
64:12'
Martin Bakoš vymyslel zajímavou přihrávku před branku, kde zakončoval Lalonde, jenže tomu se puk svezl po hokejce a skončil vedle branky.
63:40'
Domácí trenér si vyžádal oddechový čas!
63:40'
Admiral dostává velkou možnost. Hosté totiž hráli ve čtyřech a darovali domácím přesilovku.
63:20'
Na druhé straně musel Olkinuora vytáhnout dobrý zákrok! Brankář domácího celku si poradil s rozjetým Werekem a vyčíhl i jeho bekhendový blafák!
63:05'
Markus Ljungh projel do útočného pásma, kde dokonce zakončil bekhendem, ale Smith jeho přízemní pokus vykopl pravým betonem.
62:38'
Až nyní se domácí celek trvale usadil v útočném pásmu a snaží se kombinovat s kotoučem na vlastních hokejkách.
62:10'
Wong si dělal prostor na modré čáře, jenže důrazný Osipov mu dokázal uzmout kotouč. Hráči v modrém však nepředvedli dobrý přechod do útoku.
61:28'
Lalonde nahodil puk z pravé strany před branku Kunlunu, jenže na jeho pobídku nedosáhl nikdo v modrém dresu domácích.
61:10'
Gilbert Brulé si raději pomohl přihrávkou do zadních řad. Hosté se nikam neženou a spíše vyčkávají na skulinku v řadách Vladivostoku.
60:26'
Na opačné straně ledové plochy si prostor udělal Tyler Wong, jehož pokus zápěstím prosvištěl nad horní tyčí branky Admiralu.
60:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování prodloužení, ale nedostali se do zakončení.
60:01'
Střely na branku: 28 – 30
Šedesát minut hry nám o vítězi dnešního souboje nerozhodlo. Domácí Vladivostok sice v úvodu třetiny navýšil své vedení brankou Marcuse Ljungha, ale hostující celek nesložil zbraně a v závěru třetiny dokázal vyrovnat. Během jediné minuty se prosadili Tyler Wong a Ethan Werek. O vítězi tak rozhodne prodloužení nebo následné samostatné nájezdy.
60:00'
59:27'
Jake Chelios pálil od modré čáry, jenže jeho dělovka příklepem prosvištěla kolem branky a odraženého puku se zmocnili pouze hráči Admiralu.
59:02'
Martin Bakoš se tlačil před Smithe, jenže bekhendem nedokázal kotouč umístit mezi jeho betony. Vhazovat se bude po levé ruce brankáře Kunlunu.
58:25'
Jurij Kozlovskij poslal přihrávku na modrou čáru, jenže Alexandr Strelcov si nepotykal s převzetím kotouče a jeho následné nahození mířilo mimo tři tyče.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:35'
Butuzov napadal rozehrávku Kunlunu za jeho brankou. Domácí celek se nyní musí oklepat z ledové sprchy, kterou utrpěl v posledních minutách.
57:15'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Neskutečné! Kunlun dokázal vyrovnat! Olkinuora pouze vyrazil nahození od modré čáry. K puku se okamžitě dostal aktivní ETHAN WEREK a rozjásal hostující fanoušky! Asistence: Trevor Murphy.
56:50'
Hosté se znovu usadili v útočném pásmu a snaží se vyrovnat. Závěrečné minuty ještě slibují obrovský boj o každý metr ledu.
56:24'
Pozor! Hosté ještě dokázali zdramatizovat závěr duelu. Kunlun zůstal i po skončení přesilovky v útočném pásmu. Důrazný TYLER WONG ustál souboj a krásnou střelou přidal svou druhou branku v utkání! Bez asistence.
55:32'
Werek projel do útočného pásma, natlačil se za branku, jenže bekhendem z otočky neoslovil nikoho v bílém. Domácí puk znovu vyhodili přes celé kluziště.
55:05'
Vladivostok se v obranném pásmu zmocnil volného puku a bez problémů jej vyhodil přes všechny čáry za branku čínského mužstva.
54:09'
Kunlun si ještě zahraje přesilovku. Denis Vicharev dostává dvě minuty za vysokou hůl.
54:05'
Victor Bartley dostal nabito na modrou čáru, odkud pohotově zakončil příklepem, jenže jeho dělovka prosvištěla kolem levé tyčky domácí klece.
53:28'
Tyler Wong projel do útočného pásma, jenže jeho zakončení zápěstím prolétlo kolem zadní tyčky domácí klece. Kunlun ale drží útočné pásmo.
53:10'
Adam Almqvist získal puk ve středním pásmu, odkud jej nahodil do rohu útočného pásma, nicméně jeho pobídka skončila na hokejkách hráčů v bílém.
52:35'
Vladimir Butuzov si dal pozor na rozehrávku hostujícího celku a obětavým zákrokem vypíchl puk na modré čáře do středního pásma. Vladivostok kontroluje své vedení.
52:10'
Voronin vyjel z rohu útočného pásma před branku Kunlunu a zkoušel zakončit bekhendem do horního rohu. Smith proti němu vytáhl skvělý zákrok!
51:28'
Brandon Yip si udělal prostor v útočném pásmu, ale jeho pokus z otočky prosvištěl kolem zadní tyčky domácí klece. Admiral pak vybojoval odražený puk.
51:05'
Osipov vymyslel přihrávku na pravé křídlo, odkud dostal zpětnou pobídku mezi kruhy, jenže ve velké rychlosti netrefil kotouč zrovna ideálně.
50:35'
Lockhart vyhodil puk za modrou čáru, nicméně nikdo v dresu čínského klubu se k jeho pobídce nedostal. Domácí celek pokračuje v napadání.
50:10'
Lalonde projel do útočného pásma, přenechal kotouč Bakošovi, ale slovenský hokejista se od hrazení nedokázal vymanit do palebné pozice.
49:32'
Andrej Šustr pálil od modré čáry, ale jeho nahození zápěstím zastavil obětavý obránce Shawn Lalonde. Vladivostok následně vyvezl puk z obranného pásma.
49:15'
Wong poslal přihrávku do útočného pásma, kam si nabruslil Gilbert Brulé, který však z ostrého úhlu neměl proti přesile zadáků v modrém šanci na úspěch.
48:45'
Butuzov se s pukem otočil v útočném pásmu a pohotově zakončil forhendem. Jeho projektil však prosvištěl nad horní tyčí hostující branky.
48:08'
Ryan Sproul se natlačil před branku domácího mužstva a bekhendovým zakončením hledal mezírku mezi betony domácího brankáře Olkinuory.
47:40'
Wong spěchal za nahozením do útočného pásma, jenže bekhendovou rozehrávkou neoslovil nikoho v bílém dresu mezi kruhy. Admiral brání opravdu dobře.
47:15'
Andrew Miller střílel z pravého kruhu, jenže jeho pokus prolétl kolem zadní tyčky. Odražený puk poté vybojovali domácí, kteří jej vyhodili do bezpečí.
46:45'
Osipov uspěl v souboji za domácí brankou a nenechal rozjetého Wonga rozehrát přihrávkou před klec Vladivostoku. Čínský klub se ve třetí třetině spíše trápí.
46:10'
Lalonde se středem ledové plochy tlačil do útočného pásma, jenže si nedokázal obhodit obránce a následným zakončením zápěstím minul pravou tyč.
45:40'
45:10'
Ivan Miščenko dojel vyhození soupeře do středního pásma a pohotově zavezl puk zpátky do pásma útočného. Vladivostoku se v této přesilovce moc nedaří.
44:35'
Jurij Kozlovskij střílel od modré čáry, jenže jeho pokus zápěstím hostující brankář Smith dokázal vykopnout pravým betonem mimo tři tyče.
44:15'
Glazačev si dal pozor na dotírajícího soupeře a pomohl si rozehrávkou o mantinel. Domácí celek se může vydat do útoku.
43:40'
Hosté neuspěli s trenérskou výzvou a Kunlun dostává dvě minuty za zdržování hry.
43:40'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Vladivostok přidává také čtvrtou branku a výrazně se přibližuje k trumfu! Martin Bakoš dostal přihrávku do střelecké pozice, ale ještě vyslal přihrávku před branku a MARCUS LJUNGH měl snadnou práci! Asistence: Martin Bakoš, Denis Vicharev.
43:10'
Dávid Bondra skvěle napadal rozehrávku domácího mužstva za jeho brankou. Hokejisté v bílém se však k puku nedostali. Admiral si pomohl vyhozením za modrou čáru.
42:35'
Jurij Kozlovskij získal odražený puk v rohu ledové plochy, natlačil se před rozjetého soupeře a bekhendem uklidnil hru domácího celku. Vladivostok zatím nepouští Kunlun do zakončení.
42:03'
Vladivostok se vydal do útočného pásma, jenže Konstantin Glazačev byl příliš netrpělivý a přejel přes modrou čáru ještě před pukem. Vhazuje se ve středním pásmu.
41:21'
41:10'
Martin Bakoš vypálil zápěstím od modré čáře a jeho ránu zastavila horní tyč hostující branky! Skvělý vstup Admiralu do třetí části.
40:42'
Shawn Lalonde střílel z pravého kruhu, jenže jeho rána mířila do míst, kam se stačil přesunout pozorný brankář Smith, který jeho ránu vyrazil do rohu.
40:10'
Admiral uspěl na úvodním vhazování třetí třetiny. Domácí celek bude v jejím úvodu dohrávat přesilovou hru po vyloučení Bartleyho z konce druhé třetiny.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 9:49.
Střely na branku: 19 – 21
Druhá třetina je minulostí! V prostřední periodě jsme sledovali parádní útočný hokej. Hostující Kunlun nejprve srovnal zásluhou Brandona Yipa! Domácí ale bleskově zareagovali brankou Petrova. Čínský celek se však dokázal vrátit do hry. Přesilovou hru zužitkoval Tyler Wong. Za necelou minutu ale opět vrátil Admiralu vedení Martin Bakoš. Po čtyřiceti minutách tak platí stav 3:2.
40:00'
39:21'
Vladivostok si v závěru druhé třetiny vybojoval přesilovku. Dvě minuty za sekání dostává Bartley.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:18'
Další zakázané uvolnění hostujícího Kunlunu. Domácí celek si teď užívá příjemné chvíle v podobě vhazování v útočném pásmu.
38:05'
Ryan Sproul se hnal za dlouhou přihrávkou, jenže na kotouč nedosáhl a puk skončil na zakázaném uvolnění. Vhazuje se před brankou Kunlunu.
37:26'
Devante Smith-Pelly nahodil puk z pravé strany útočného pásma na domácí klec, ale pozorný Olkinuora si připsal skvělý zákrok lapačkou.
37:03'
Vladivostok si i na druhý pokus dokázal vzít vedení okamžitě zpátky! Domácí vlétli do útočného pásma. Butuzov poslal přihrávku na levý kruh a MARTIN BAKOŠ pohotovou střelou překonal brankáře! Asistence: Vladimir Butuzov, Shawn Lalonde.
36:19'
Je znovu vyrovnáno! Kunlun dokázal v posledních sekundách zužitkovat přesilovou hru. Hosté si trošičku nerozuměli v útočném pásmu, ale TYLER WONG se opřel do volného puku a vymetl horní roh! Asistence: Ethan Werek, Ryan Sproul.
36:05'
Až nyní se hokejisté Admiralu dostali ke kotouči a vyhodili jej přes celé kluziště za branku Kunlunu. Přesilovka se pomalu chýlí ke konci.
35:29'
Brandon Yip střílel z levé strany útočného pásma, ale jeho zakončení prosvištělo kolem zadní tyče. Čínský celek však nadále drží útočnou třetinu.
35:05'
Kunlun se v úvodu přesilovky usadil v útočném pásmu, nicméně nikdo v bílém dresu si zatím netroufl na zakončení. Kvarteto domácích hráčů se skvěle pohybuje.
34:18'
Poprvé v utkání se bude vylučovat. Dvě minuty za hrubost dostává Adam Almqvist.
34:12'
Palola projel ve velké rychlosti do útočného pásma a zakončil zápěstím. Jeho ránu však pozorný Olkinuora bez problémů vykopl pravým betonem.
34:03'
Právě Cory Kane se pro změnu zjevil ve střelecké pozici, nicméně Olkinuora přitlačil své tělo k brankové konstrukci a pokryl si zakončení na bližší tyč.
33:38'
Kane chyboval při rozehrávce ve středním pásmu a odevzdal puk Butuzovovi. Druhý jmenovaný se dostal do útočného pásma, ale nevypálil.
33:10'
Olkinuora vyjel ven z branky a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Finský brankář musel hodně rychle spěchat zpátky do brankoviště, protože jeho spoluhráči přišli o puk.
32:35'
Alexandr Strelcov získal volný puk ve středním pásmu a rozehrávkou o mantinel chtěl uvolnit Vasilije Strelcova. Druhý jmenovaný se ale nedostal do zakončení.
32:05'
Hosté zahodili neskutečnou šanci! Hráči Kunlunu jeli ve třech proti gólmanovi Vladivostoku, předvedli rychlou kombinaci, ale Olkinuora vytáhl skvostný zákrok!
31:38'
Yip se rychlou kličkou zbavil domácího obránce, jenže si dal puk daleko před sebe a už jej nedostihl před dalším zadákem v dresu čínského mužstva.
31:10'
Andrew Miller si najel na přihrávku na modrou čáru a protečoval kotouč do středního pásma, kde však nebyl nikdo z jeho spoluhráčů. Pokračuje boj o každý metr ledu.
30:35'
Lisin si prodloužil pobyt na ledové ploše, jenže jeho pobídka zpoza hostující branky skončila přímo na holi dobře postaveného Wonga.
30:08'
Ivan Lisin ustál souboj u mantinelu v útočném pásmu, natlačil se před soupeře a poslal bekhendovou přihrávku před branku. Hráči v modrém ale nedokázali zakončit.
29:38'
Vicharev získal puk v rohu útočného pásma a poslal bekhendovou přihrávku na modrou čáru. Nikdo v dresu Admiralu na puk nedosáhl.
29:10'
Alexandr Strelcov projel do útočného pásma a od modré čáry zakončil příklepem. Jeho dělovka prosvištěla kolem vzdálenější tyčky hostující klece.
28:35'
Jurij Petrov si vzal volný puk ve středním pásmu, dobrým obloučkem se zbavil obránce, jenže bekhendovou přihrávkou neoslovil spoluhráče.
28:10'
Vasilij Strelcov spěchal za nahozením na modrou čáru, jenže jeho pobídka skončila u pozorného obránce v bílém dresu Kunlunu.
27:35'
Olkinuora vyjel za svou branku, kde zastavil prudké nahození po mantinelu a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Finský brankář zatím podává spolehlivý výkon.
27:10'
Kunlun se v obranném pásmu dostal k odraženému puku a hosté kotouč opět pouze vyhodili daleko od vlastní branky. Admiral může zaútočit.
26:32'
Domácí celek si bere zpět své ztracené vedení! Hráči Admiralu ukázali skvělý důraz v předbrankovém prostoru. JURIJ PETROV objel branku hostujícího celku, dostal se zpět k odraženému kotouči a střelou o beton ležícího brankáře poslal puk do sítě! Asistence: Ivan Lisin.
26:10'
Kunlun se nadále tlačí do útočného pásma a dere se do zakončení. Domácí zadáci se však skvěle pohybují a nedávají soupeři prostor.
25:35'
Je vyrovnáno! Čínský celek se dočkal vytoužené odměny! BRANDON YIP se ihned po vyhraném vhazování dostal do zakončení a propálil Olkinuoru bekhendem. Asistence: Gilbert Brulé.
25:28'
Shawn Lalonde se skvěle zmocnil puku, ale důrazný Werek jej o něj připravil a pohotově se tlačil do branky. Olkinuora předvedl další dobrý zákrok.
25:05'
Butuzov projel do útočného pásma, nicméně jeho pokus zápěstím vyrazil Smith snad hřbetem lapačky. Nebezpečné zakončení na obou stranách.
24:29'
Ethan Werek se krásným sólem prosmýkl před branku domácího mužstva a snažil se zasunout puk kolem betonu Olkinuory. Domácí brankář teď zasáhl snad nožem brusle!
24:05'
Smith musel dávat dobrý pozor. Alexandr Osipov totiž tvrdě vypálil od modré čáry, hostující brankář měl dobře zakrytý výhled, ale nakonec našel puk mezi betony.
23:25'
dojel prudkou přihrávku do rohu útočného pásma, vymyslel přihrávku mezi kruhy, jenže nikdo v bílém dresu se k jeho pobídce neprosmýkl.
23:08'
Kunlun se vydal do útočného pásma, jenže Palola svým nahozením minul domácí klec a zadáci Vladivostoku následně vybojovali odražený puk pro sebe.
22:19'
Smith musel zasahovat po další chybné rozehrávce hostů. Se zakončením Bakoše z ostrého úhlu však neměl moc práce a bezpečně ukryl puk do lapačky.
22:10'
Další nepovedená rozehrávka domácího Admiralu. Puk sice tentokrát neskočil na zakázaném uvolnění, ale pouze u obránců čínského klubu.
21:35'
Alexandr Strelcov napadal rozehrávku Kunlunu v jeho obranném pásmu. Zkušený Andrej Šustr si s ním ale poradil a dokázal přesně rozehrát.
21:05'
Konstantin Glazačev si nabruslil na přihrávku z rohu útočného pásma a pohotově zakončil forhendem. Jeho pokus prosvištěl kolem horního rohu!
20:35'
Shawn Lalonde poslal přihrávku na levé křídlo, jenže nikdo v modrém dresu na jeho pobídku nedosáhl. Pokračuje obraz hry z první třetiny. Dvě zakázané uvolnění v první minutě.
20:10'
Vladivostok uspěl na úvodním vhazování druhé třetiny a vydal se do útoku. Nahození na Alexandra Strelcova skončilo na zakázaném uvolnění.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 8:53.
Střely na branku: 8 – 10
První třetina končí! V úvodní dvacetiminutovce jsme sledovali hodně opatrný hokej. Domácí celek se v úvodních minutách trápil v rozehrávce. Vladivostok se poté ale zlepšil a dostal se do tlaku. V závěru třetiny už ale jeden z hostujících zadáků a Kirill Voronin otevřel skóre. Po dvaceti minutách tak platí stav 1:0.
20:00'
19:25'
Ivan Zacharčuk dostal přihrávku na modrou čáru, ale jeho zakončení skončilo na hrudi prvního obránce v bílém dresu. Domácím však patří závěr periody.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:49'
Domácí celek se dostává do vedení! Nakonec jsme se v úvodní periodě dočkali branky. KIRILL VORONIN obral o kotouč obránce na modré čáře, dostal se do úniku a zakončil mezi betony brankáře! Bez asistence.
18:12'
Denis Vicharev projel do útočného pásma, ale jeho slabé nahození od modré čáry mířilo mimo tři tyče. Domácí celek zatím pokračuje v aktivní hře.
17:33'
Smith při předchozím zákroku přišel o hokejku, ale vyjel si pro ni ven z branky. Hostující brankář dnes zatím předvádí spolehlivý výkon.
17:00'
Alexandr Mereskin se v pádu natáhl po odraženém kotouči a snažil se jej uklidit k přední tyči! Jeden z obránců Kunlunu jeho slabou střelu stačil vypíchnout.
16:38'
Ivan Zacharčuk si najel na přihrávku za obranku soupeře, jenže musel pálit z ostrého úhlu a Smith jeho pokus bez větší námahy vyrazil do ochranné sítě.
16:10'
Markus Ljungh si nabruslil na přihrávku o mantinel, probil se do útočného pásma, ale jeho pokus zápěstím skončil pouze na hrazení za brankou Kunlunu.
15:26'
Další nepovedená rozehrávka. Domácí Glazačev očekával, že někdo v modrém se bude hnát za pukem do útočného pásma, jenže se zmýlil. Zakázané uvolnění.
15:10'
Andrej Šustr dostal přihrávku na modrou čáru a pohotově zakončil příklepem. Jeho ránu ještě tečoval Cory Kane, ale Olkinuora vytáhl skvělý zákrok!
14:45'
Ivan Lisin si tentokrát sám udělal výlet do útočného pásma, podél hrazení se prodral za branku Kunlunu, jenže jeho zpětnou přihrávku obrana přečetla.
14:15'
Ivan Lisin získal volný puk za brankou Vladivostoku a rozjel aktivního Alexandra Strelcova. Druhý jmenovaný se sice prodral do útočného pásma, ale nevypálil.
13:28'
Konstantin Glazačev vybojoval puk za brankou Kunlunu, poslal přihrávku na modrou čáru, jenže Grigorij Želdakov dlouho váhal se zakončením a o puk přišel.
13:05'
Konstantin Glazačev udělal dobrou kličku na útočné modré čáře, ale důrazný obránce v bílém jej skvělým napadáním vytlačil zase zpátky do středního pásma.
12:18'
Kirill Voronin si rychlou kličkou udělal prostor v útočném pásmu, ale s jeho zakončením z ostrého úhlu neměl Smith sebemenší problém a ukryl puk do lapačky.
12:04'
Po delší době přišel nejčastější jev úvodní periody – zakázané uvolnění. Tentokrát se jej dopustil hostující Griffin Reinhart. Vhazuje se před Smithem.
11:28'
Lalonde nahodil puk od modré čáry před branku Kunlunu, jenže před Smithem bylo tolik hráčů, že kotouč neměl šanci dostat se až ke gólmanovi.
11:10'
Gilbert Brulé získal puk za brankou Vladivostoku a bez váhání vymyslel přihrávku mezi kruhy. K jeho smůle se do zakončení nikdo v bílém nedostal.
10:34'
Na druhé straně se do zakončení prosmýkl Petrov, jehož pokus zápěstím Smith raději vyrazil ramenem do ochranné sítě. Vhazuje se po jeho pravici.
10:10'
Alexandr Strelcov dojel odražený puk do útočného pásma, jenže jeho bekhnendovou přihrávku zastavil dobře postavený Andrej Šustr levou bruslí.
09:23'
Hosté získali odražený puk v obranném pásmu, ale jejich rozehrávka končí jen dalším zakázaným uvolněním. Rozhodčí stěhují hru zpátky před Smithe.
09:10'
Adam Almqvist dostal přihrávku do rohu útočného pásma a vymyslel bekhendovou přihrávku před branku. Jeho pobídku však nikdo v modrém nezachytil.
08:35'
Zakázané uvolnění také na straně čínského klubu. Zatím tomu schází větší plynulost. Vhazovat se bude po levé ruce gólmana Smithe.
08:08'
Markus Ljungh projel s pukem do útočného pásma, ustál souboj s důrazným obráncem, jenže z otočky už nedokázal přesně přihrát.
07:28'
Ryan Sproul získal odražený puk za brankou Vladivostoku a poslal bekhendovou přihrávku před Olkinuorou. Na jeho pobídku však nikdo v bílém nedosáhl.
07:03'
Další zakázané uvolnění domácího Vladivostoku. Domácím útočníkům se zatím moc nechce bruslit směrem do útočného pásma. Vhazuje se před Olkinuorou.
06:16'
Tyler Wong srazil rozehrávku domácího celku mimo ledovou plochu. Pokračuje tak hodně rozkouskovaná pasáž hry. Ani jeden z týmů se není schopen dostat do tlaku.
06:05'
Alexandr Osipov znovu zkoušel poslat dlouhou přihrávku do útočného pásma, jenže i jeho pobídka skončila na zakázaném uvolnění. Zatím je to takové oťukávání.
05:23'
Adam Almqvist bojoval o puk v rohu obranného pásma. Domácí hokejista si dal do souboje tělo a nepustil ke kotouči dotírajícího Palolu.
05:08'
Alexandr Osipov dojel nepřesné nahození hostujícího celku, pěkně se zorientoval, ale svou přihrávkou poslal kotouč pouze na zakázané uvolnění.
04:35'
Alexandr Mereskin se dostal k odraženému puku a poslal jej bekhendem za modrou čáru do středního pásma. Jeho pobídku ale zastavili hráči Kunlunu.
04:10'
Kirill Voronin se sice prodral přes modrou čáru, jenže proti přesile obránců neměl sebemenší šanci na úspěch. Domácí útočník tak přišel o kotouč.
03:35'
Smith vyjel za domácí branku a zastavil prudké nahození po mantinelu. Brankář domácího celku následně rozehrál na volného Andreje Šustra.
03:05'
Adam Almqvist získal volný puk v obranném pásmu a obloučkem jej nahodil do pásma středního. Nikdo v modrém dresu na jeho pobídku nereagoval.
02:35'
Ivan Lisin se nechal obhodit u mantinelu, jenže pořádně zabral, dojel rozjetého soupeře a zamezil mu v přihrávce do předbrankového prostoru.
02:08'
Další přechod domácího Vladivostoku do útočného pásma zastavuje postavení mimo hru. Příliš netrpělivý byl Alexandr Strelcov. Vhazuje se ve středním pásmu.
01:35'
Vasilij Strelcov byl pozdě u odraženého kotouče ve středním pásmu a bekhendem odehrál puk do bezpečí. Domácím se v kombinaci zatím moc nedaří.
01:08'
Jurij Kozlovskij si pěkně zpracoval odražený kotouč, zbavil se dotírajícího soupeře a rozehrál prudkou přihrávkou do středního pásma.
00:28'
Markus Ljungh obdržel přihrávku na levé křídlo, našel rozjetého Bakoše, jenže slovenský útočník se nechal vytlačit mimo ideálně střelecký úhel.
00:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování dnešního utkání. Admiral se v úvodu dnešního duelu rozhodl pro uklidnění hry za vlastní brankou.
00:01'
Ještě před úvodním vhazováním zazní čínská a ruská hymna.
Oba týmy už nastupují na led. Admiral bude hrát v modrém, zatímco Kunlun přijel v bílých dresech.

Admiral Vladivostok: Olkinuora (Krasotkin) – Lalonde, Almqvist, Kozlovskij, Ďjakov, A. Osipov, Želdakov, Ostrovskij, Miščenko – Vicharev, Ljungh, Bakoš – K. Voronin, Mereskin, Glazačev – A. Strelcov, V. Strelcov, I. Zacharčuk – V. Butuzov, J. Petrov, Lisin.

Red Star Kunlun: J. Smith (Hrubec) – Sproul, T. Murphy, Bartley, Chelios, Šustr, G. Reinhart – Brulé, Miller, Yip – Bondra, Lockhart, Wong – Smith-Pelly, Kane, DeFazio – Palola, Werek, Hunt..
Češi a Slováci

Martin Bakoš (VLD) – 32 zápasů, 8 gólů, 14 asistencí
Dávid Bondra (KUN) – 17 zápasů, 1 gól, 2 asistence
Andrej Šustr (KUN) – 35 zápasů, 0 gólů, 5 asistencí
Šimon Hrubec (KUN) – 17 zápasů, 93,4%
Vzájemný duel

Dnešní soupeři se spolu utkali na začátku října. Vladivostok doma vyhrál 2:1.
Admiral Vladivostok

Domácí Admiral Vladivostok je na tom mnohem lépe. Celek z východního Ruska vybojoval v třiatřiceti utkáních čtyřicet bodů a vybojoval si tak šestou pozici Východní konference. Vladivostok získává většinu bodů na kluzištích soupeře. V posledním utkání dokázal v pátek po bojovném výkonu přehrát 3:1 Viťaz Čechov.

Jediný čínský celek v Kontinentální hokejové lize zatím sehrál pětatřicet zápasů a vybojoval třicet osm bodů. S tímto ziskem patří Kunlunu desátá pozice Východní konference. Kunlun zatím má problémy s útokem. V posledním duelu však dokázal na domácím ledě zvítězit 4:3 v prodloužení nad Spartakem Moskva.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Admiralem Vladivostok a Red Star Kunlun. Duel začíná již v 8 ráno.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 08:00.