Z tohoto zápasu, který rozhodla třetí třetina je to vše, přeji Vám příjemně strávený páteční den.

Vasilevskij: 92.59%.
Velice důležitý bod v této osmifinálové sérii zaznamenala Ufa, která jako první dokázala vyhrát na domácím hřišti. Samotné utkání bylo poměrně vyrovnané a hlavní roli v něm hrály přesilové hry. Celkem v přesilovkách dnes padlo pět branek, Ufa proměnila početní výhodu třikrát, soupeř z Novgorodu dvakrát.
60:00
59:58
Poslední střela hostů přesná nebyla, kotouč proletěl vedle branky Salavatu.
59:50
Ještě jedno přerušení, které se odpískalo po zakázaném uvolnění domácího mužstva z Ufy.
59:27
Domácí fanoušci už slaví výhru, puk se opět nachází za brankou Novgorodu.
58:57
Ke střele se tlačil kazašský útočník Krasnoslobodcev, tomu ale nepovolil soupeř vystřelit na svého gólmana.
58:38
Ufa drží puk v útočné třetině, Nižnij Novgorod už nemá prakticky žádné šance na obrat.
58:18
Ufa právě vstřelila branku!
S největší pravděpodobností je rozhodnuto! Novgorodu se risk nevyplatil a čtvrtou branku domácích střelou do prázdné branky zaznamenal ANTTI PIHLSTROM. Asistence: Alexej Kajgorodov, Andrej Vasilevskij
57:50
Dvakrát se střely hostů zastavily až o zadní mantinel, střely přesné nebyly.
57:34
Gelašvili je na střídačce, hosté hrají v pěti proti čtyřem.
57:23
Lotyšský trenér Novgorodu Skudra si vyžádal oddechový čas.
57:23
Po chycené střele Salminena se píská zakázané uvolnění Ufy.
56:51
Hrát se tedy bude čtyři na čtyři, faul Valentanka na Tolpeka k mému údivu potrestán nebyl.
56:35
Benackij (NNO) a Dubrovskij (UFA) dostávají dvě minuty za hrubost.
56:35
Tolpeko byl v rohu hřiště hodně tvrdě poslán krosčekem na led, následuje rozmíška, ve které se ocitlo asi osm hráčů.
56:27
Zákrok lapačkou musel předvést po střele Grigorjeva od modré Vasilevskij, který poté přerušil hru.
56:05
Skačkov se pokusil o střelu, puk mu ovšem v klíčový moment přeskočil čepel hole.
55:43
Kajgorodov několik vteřin držel na pravé straně kotouč, který hosté odpálili na zakázané uvolnění.
54:13
Hostům pomalu ale jistě dochází čas, Ufa je v útoku a Torpedu zbývá už jen necelý pět minut na vstřelení branky.
54:52
Rychlý brejk 2 na 2 dokázali vyřešit bránící hosté, kteří vytlačili soupeře k mantinelu.
54:20
Druhá řada Novgorodu dokázala zahrozit, střelu z krátké vzdálenosti však Vasilevskij dokázal zneškodnit.
53:50
Zubarev vyslal dopředu prudkou přihrávku, kterou však Mirnov nedokázal zpracovat. Kdyby se mu to povedlo, tak by se Mirnov ocitl sám před Gelašvilim.
53:20
Puk několikrát přeletěl celé hřiště bez toho, aby jej sebral útočící hráč.
52:59
Obě mužstva střídají, puk je za brankou Torpeda.
52:30
Na dnešní utkání se přímo do haly přišlo podívat 6 530 diváků.
52:23
Po dlouhé přestávce se vydali do delšího útoku domácí, ti ale nevyslali na branku soupeře žádnou střelu.
51:55
Paršin a po něm také Immonen se snažili udržet puk v útočné třetině, to se jim nepovedlo.
51:33
Nedorozumění hostů se mohlo proměnit v přečíslení Ufy, domácí hráči se však vydali raději střídat.
51:24
Vasilevskij raději pokryl kotouč v lapačce, následuje vhazování právě před gólmanem Salavatu.
51:06
Útočná snaha Ufy trvala velice krátce, Novgorod se snaží rychle vyrovnat.
50:46
Opět v hlavní roli Vasilevskij, který betonem vyrazil střelu z pravé strany.
50:41
Po zákroku Vasilevskije se u levé tyčky do sebe pustilo hned několik hráčů, Wolski se dostal do obklíčení soupeřů, vylučovat se přesto nebude.
50:21
Hietanenova střela od modré byla tečovaná, i proto puk skončil v rohu hřiště.
50:09
O čtyři vteřiny později se situace po střele Immonena opakuje, vhazovat se bude po pravé ruce gólmana domácích.
50:05
Zase museli sudí pískat do píšťalky, tentokrát kvůli zákroku Vasilevskije, jenž se neodvážil rozehrát.
49:57
Od hole jednoho z hostujících hráčů se puk vydal na střídačku domácích, hra je pochopitelně přerušena.
49:35
Ufa vyhodila puk za branku Gelašviliho, zakázané uvolnění se však nepíská, kotouč byl tečovaný.
49:11
Sporný moment ve středu hřiště hlavní rozhodčí jako faul neposoudili, akce hostů může pokračovat.
49:08
Jen co se Salavat odvážil rozehrát, tak je hra přerušena.
48:58
Domácí nikam nespěchají a drží puk u své vlastní branky.
48:33
Ani nadvakrát se Torpedu nezdařil přechod přes útočnou modrou čáru, Ufa se lehce dostala k puku.
47:56
Po útoku Novgorodu se vydala do brejku také Ufa, která však do dvoubrankového vedení neodskočila.
47:02
Oba týmy jsou v přesilových hrách hodně produktivní! Chlystov posílal kotouč před branku, kde si ho jako první našel JEGOR DUBROVSKIJ, který svou střelou z blízka vystřelil pod horní tyč. Gelašvili byl bezmocný. Asistence: Denis Chlystov.
46:46
Přesilovka bude následovat až po komerční přestávce.
46:46
Skačkov (NNO) trefil u mantinelu soupeře vysokou holí, hlavní rozhodčí Anisimov hostujícího útočníka posílá na trestnou lavici.
46:23
Grigorjev se vydal na útočný výlet, nakonec však chyběl vzadu po rychlém brejku Ufy.
45:59
Puk je sice v útočném pásmu Ufy, ta ale jen tahá černý kus gumy po mantinelech.
45:35
Domácí kapitán se ocitl na ledě, zákrok na Chlystova nebyl však posouzen jako faul.
45:13
Skoro jsem to zakřiknul, do samostatného nájezdu se dostal Badjukov, třináctý útočník Torpeda však nedokázal blafákem oklamat Vasilevskije.
44:53
Úvod třetí části se nese v duchu velkého počtu nepřesností, brankáři moc práce nemají.
44:20
Útok Ufy příliš nebezpečný nebyl, vše pokazila nepřesná křižná přihrávka z pravého mantinelu.
43:55
Útok Ufy je přerušen kvůli ofsajdu, vhazovat se bude u modré čáry poblíž branky hostů.
43:45
Mereškin se sápal po kotouči, jeho rybička však udržení puku neznamenala.
43:21
Puk se často nachází za brankou Ufy, kde ho často drží obránci Salavatu, kterým se příliš nedaří rozehrávka.
42:55
Další střela, kterou vyslal Hietanen byla zablokovaná domácími hráči.
42:23
Bernackij to zkusil táhlou střelou z osy kluziště, Vasilevskij byl připraven.
41:55
Znova se na chvíli ocitl u puku Wolski, který opět předal kotouč protihráčům.
41:31
Wolski v boji o puk úspěšný nebyl, svou akci můžou založit domácí.
40:50
Velké problémy pro Gelašviliho! Hostující brankář netušil kde má kotouč a tak všemožnými pohyby alespoň černý kus gumy vyrazil před sebe.
40:20
Ani Ufa nedokázala z protiútoku zamířit přesně, kotouč se nachází u obránců Salavatu.
40:09
Novgorod se opět rychle hnal do útoku, tentokrát první střela ve třetina mířila příliš vysoko.
40:01
Oba týmy jsou zpátky na ledě, třetí třetina, která nemusí být dnes poslední může začít.
Statistiky po 2. třetině:

Střely na branku 24 – 19
Vyloučení: 5 – 3
Trestné minuty: 10 – 8
Využité přesilové hry: 2 – 2
Vyhrané vhazování: 24 – 18
Úvod prostřední třetiny díky využité přesilovce zvládli sice lépe hosté, poté však následoval solidní nápor Ufy, který také vyvrcholil vyrovnávající brankou Ščitova. Nižnij Novgorod se dostával do útoku jen příležitostně, anebo díky vyloučení domácích. Třetí třetina začne zhruba v 15:40.
40:00
39:57
Hosté však vyhráli buly, v této třetině se už nic nestane.
39:52
Pár vteřin před koncem se ještě jednou bude vhazovat před Gelašvilim, který raději podržel puk.
39:39
Nyní však musel po střele z úhlu zasahovat Gelašvili, jenž si připsal úspěšný zákrok.
39:26
Kotouč se nachází u červené čáry, oba gólmani si můžou odpočinout.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:46
Skačkov mohl jet blíže brance, přesto se pokusil o střelu z těžké pozice, která tížené ovoce nepřinesla, kotouč branku netrefil.
38:29
Hra zůstane v obraném pásmu Salavatu, který se osvobodil jen díky icingu.
38:24
38:15
Střela švihem Sentjurina mezi tři tyče nezamířila, tato přesilovka se hostům moc nepovedla.
37:55
Až teď to zkusil Kolcov, úspěšný ale nebyl.
37:37
Této přesilovce chybí hlavně střelba, Vasilevskij zatím zasahovat vůbec nemusel.
37:03
Nižnij Novgorod zatím tahá puky pouze po mantinelech, od kterých žádné nebezpečí pro domácí branku nehrozí.
36:35
Přechod do útoku se Novgorodu nepovedl, čárový sudí viděl postavení mimo hru.
36:24
Přesilovka pro hosty, vyloučen je útočník Vasilevskij (UFA), který dostal menší trest za vražení na hrazení.
36:15
Jeden z hostujících hráčů se ocitl po přihrávce sám před gólmanem Ufy, Vasilevskij zasahovat nemusel.
36:08
Hosté vyhodili a hráči Novgorodu se tak vydali hromadně střídat.
35:56
Opět se přerušuje hra, tentokráte se tak stalo kvůli zakázanému ovolnění Torpeda.
35:41
Lotyšský obránce Kulda prověřil pozornost Gelašviliho, který se nenechal nachytat.
35:27
Ten se změnil ve ztrátu puku, Salavat má ale problém s přechodem přes modrou čáru.
34:59
Ufa vyhodila jen k druhé modré čáře, pokračuje tak útok Novgorodu.
34:31
Novgorod je usadil v útočném pásmu, střea Potapova příliš problému domácí obraně nenadělala.
34:11
Po postavení mimo hru se chvíli hrát nebude, následuje totiž reklamní přestávka.
33:58
Puk létá od jedné branky k druhé, příliš nebezpečí ale v posledních chvílích k vidění není.
33:20
Vasilevskij měl velké potíže s napadajícím soupeřem, nakonec to však zvládl.
32:53
Od červené čáry to zkusil Zubarev, jehož dělovku dokázal vyrazit Gelašvili na hokejky hostů.
32:20
Dobré střídaní obou týmů, Ufa trápila Novgorod ve své útočné třetině, Torpedo se však s přehledem ubránilo.
31:50
Kulda a poté také Hartikainen ztratili při snaze dostat puk k zadnímu mantinelu puk.
31:30
Vhazování bylo sice před Vasilevskijem, Ufa se však rychle dostala do útočné snahy.
31:10
Po nepovedeném úvodu třetiny převzala Ufa taktovku zápasu. Obránci Novgorodu v čele s Gelašvilim se mají co ohánět.
30:22
A ta je po několika vteřinách proměněna v branku! Po závaru před branku se puk odrazil na pravou stranu, kde stál připravený NIKITA ŠČITOV, jehož dorážka z úhlu skončila v síti. Asistence: Denis Chlystov, Denis Tolpeko.
30:10
Alexej Potapov (NNO) sekl soupeře, což rozhodčím neuniklo. Následuje přesilová hra pro Salavat.
30:10
Úplně volný Stěpanov dostal z rohu hřiště dobrou přihrávku, byl však příliš blízko brankáři hostů, který jeho střelu chytil.
29:57
Hra se přelévá ze strany na stranu, střelu Tolpeka však pohodlně lapil Gelašvili.
29:40
Fanoušci Salavatu se dožadují vyloučení, to ovšem nepřichází.
29:16
Paršin vyvezl puk do útočné třetiny, Galuzinovi ovšem ujel puk z čepele a tak hostující hráč nemohl vystřelit.
28:40
Krátce poté přišla další šance domácích, ani teď ale Ufa nedokázala Gelašviliho překonat.
28:22
Na útočný výlet se vydal Kolcov a jen tak tak, že nesrovnal stav zápasu, Gelašvili se uvedl dobrým zákrokem.
28:00
Opět musel zasahovat Vasilevskij, tentokrát vyrazil za sebe střelu z levého kruhu.
27:35
Další zákrok předvedl Vasilevskij, který střelu Skačkova raději podržel ve své výstroji.
27:23
Dubrovskij se ze všech sil natahoval u mantinelu, puk však před ním odehrál bránící hráč Torpeda.
26:55
Dobrou defenzivní práci předvedl Zubarev, jenž dokázal získat puk na hokejky svého týmu.
26:39
Autor jedné z branek Salminen zkusil překvapit gólmana Ufy střelou z levé strany, Vasilevskij nejprve vyrazil puk do rohu a poté ho v poklidu chytil do své lapačky.
26:04
Situace jako přes kopírák, Gelašvili vyrazil střelu jen před sebe, kde ovšem dokázal jako první zasáhnout obránce Novgorodu.
25:58
25:21
Obránci dali Mirnovovi spoustu prostoru, domácí útočník však vůbec netrefil branku Torpeda.
24:59
Novgorod se dokázal krátce na to opět vysvobodit.
24:25
Po vyhození zakládá Ufa útok zpoza vlastní branky.
24:13
Gelašvili má velké potíže s tvrdými střelami od modré čáry, v tomto případě jen s velkými potíži zasáhl svým betonem.
23:58
Ten byl ovšem zastaven faulem Novgorodu. Dvě minuty na trestné lavici si odsedí Krasnoslobodcev, jenž je vyloučen za sekání.
23:42
O další útok se postarají domácí hráči...
23:31
Puk se vrátí před gólmana Ufy po zakázaném uvolnění Salavatu.
23:19
Hostující Immonen na chvíli uklidňuje hru, kotouč je ve středním pásmu.
22:49
Další střela z větší vzdáleností opět přinesla velkou šanci pro Ufu, která ovšem ani teď nedokázala srovnat skóre.
22:00
Někteří fanoušci již zvedali ruce nad hlavu, po tvrdé ráně od modré ale volný kotouč v brankovišti dokázal odpálit jeden z bránicích hráčů Novgorodu!
21:21
Snad poprvé ve druhé třetině jsou u puku domácí, Zubarev však s rozehrávkou rozhodně nepospíchá.
20:53
Sentjurin opět ohrozil Vasilevskije, jenž si tentokrát poradil. Hosté vstoupili do druhé části aktivně.
20:20
Torpedo právě vstřelilo branku!
To je studená sprcha pro Salavat! Zpoza branky se kotouč odrazil na hůl volného hráče, kterým byl SAKARI SALMINEN. Finský útočník byl naprosto nehlídaný a tak měl dost času na úspěšnou střelu. Asistence: Wojtek Wolski, Jarkko Immonen.
20:08
Hosté vyhráli vhazování a rychle se tlačí do útoku.

Vyhrané vhazování: 14 – 9
Úvodní dvacetiminutovku zápasu výrazně ovlivnily vyloučení, obě mužstva vstřelili své branky právě v přesilové hře. Mírně více střel má na svém kontě Ufa, Novgorod ale zatím nezaostává. Druhá třetina začne zhruba ve 14:51.
20:00
19:50
Poslední vteřiny zápasu se odehrávají u mantinelu, v úvodní periodě se už nic nestane.
19:15
Valentanko vyzkoušel své štěstí střelou od modré, tu vyrazil svým betonem před sebe Vasilevskij.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:47
Wolski zachránil puk, který už pomalu putoval do rychlého protiútoku, hosté tak stále kombinují.
18:17
Dmitrij Makarov (UFA) zahákoval jednoho ze soupeřů, na závěr první třetiny je tu přesilovka pro Novgorod.
18:16
A právě Vasilevskij musel předvést výborný zákrok, brankář Ufy byl sice na zádech, přesto dokázal zasáhnout po střele Salminena.
17:55
Na druhé straně zasáhl Vasilevskij, jenž raději přerušil hru.
17:43
Po dlouhé době přišla velká šance Ufy! Po nebezpečné střele Slepyševa ovšem žádný hráč v zeleném nedokázal dorazit volný kotouč do branky.
17:20
Oba týmy střídají, pár vteřin se puk ocitl za brankou domácího týmu.
16:48
Nabídku pře branku žádný domácí hráč nepochopil a tak se puku ujali hosté, kteří můžou zahrozit.
16:37
Opět nemůžou hosté střídat, sudí odpískali icing Torpeda.
16:20
To jen potvrzuje další zakázané uvolnění, vhazovat se bude před Gelašvilim.
16:02
Příliš hokejové krásy nyní k vidění není, obrany často ihned při rozehrávce přichází o kotouč.
15:45
Po delší době se do útoku podívali také domácí, obrana Novgorodu jen vyhodila na zakázané uvolnění.
15:14
Až teď vypálil obránce Grigorjev, jehož pokus Vasilevskij krásně viděl a puk tak chytil.
15:13
14:53
Bránící čtveřina je natlačena před svou brankou, žádné další střely zatím ale nepřichází.
14:30
Hosté kombinují v útočném pásmu, Vasilevskij poté kryl nepříliš prudkou střelu Krasnoslobodceva.
14:00
Pochopitelně pokračuje klasická přesilovka Novgorodu, který může rychle otočit průběh zápasu.
13:33
Dvojnásobná přesilovka je rychle využitá. K odraženému puku se dostal WOJTEK WOLSKI, který svou dorážkou Hietanenovy střely překonal bezmocného Vasilevskije. Asistence: Juuso Hietanen, Sakari Salminen.
13:13
To je velká nepříjemnost pro Ufu, která bude hrát po dalším faulu Tolpeka téměř celé dvě minuty ve třech hráčích v poli! Denis Tolpeko (UFA) se opět provinil sekáním.
13:04
A právě Alexand Stěpanov (UFA) o pár vteřin později přišpendlil jednoho ze soupeřů na zadní mantinel, rozhodčí ho odměňují dvouminutovým trestem za hrubost.
12:54
Stěpanov po přechodu modré čáry přišel o kotouč.
12:30
Hartikainen nabil na modrou Kuldovi, jehož dělovka trefila jen mantinel za brankou Torpeda.
12:06
Další vyhození icingem neskončí, puk byl podle sudích tečovaný ve středním pásmu.
11:55
Hra se po zakázaném uvolnění Salavatu vrátí před brankáře Ufy, vhazovat se bude po jeho pravici.
11:52
11:36
A další vyhození domácích, tato přesilovka se Novgorodu opravdu nepovedla.
11:05
Žádnou střelu jsme neviděli, přesto fanoušci Salavatu oceňují svůj tým potleskem.
10:47
Obránci Ufy dobře vyřešili situaci, domácí dokonce můžou v oslabení zaútočit.
10:23
Nižnij Novgorod se zatím nedostal do útočné třetiny, Ufa se lehce ubránila.
09:52
Denis Tolpeko (UFA) se provinil nedovoleným zákrokem a odsedí si dvě minuty za sekání na trestné lavici.
09:40
Novgorod se snažil rychle odpovědět, Ufa však dokázala vyhodit na zakázané uvolnění a hra se tak vrátí před Vasilevskije.
09:15
Galuzin míří z trestné lavice na střídačku, domácí tým vstřelil první gól zápasu. JEGOR DUBROVSKIJ si od mantinelu nabruslil až před branku, kde střelou zblízka překonal Gelašviliho, jenž musí poprvé vytahovat puk ze své branky. Asistence: Denis Chlystov, Denis Tolpeko.
08:48
Jeden z domácích obránců při střele od modré čáry smolně zlomil hokejku a tak se Torpedo dokázalo na chvíli osvobodit.
08:29
Finský útočník Hartikainen měl na pravé straně hodně času ke střele, kterou dokázal Gelašvili chytit do své výstroje.
08:05
Až nyní se hosté osvobodili, puk se nachází u branky Salavatu.
09:55
Ufa je stále v útočném pásmu, kde předvádí dlouho kombinaci u modré čáry.
07:23
Před brankou se po dobré přihrávce ocitl Pihlstrom, který ani ve své druhé velké šanci neuspěl!
07:03
Ihned po vhazování přišla střela z pravé strany, Gelašvili dokázal vyrazit.
06:57
Tlak Ufy je přerušen kvůli faulu. Za vysokou hůl dostává Vladimir Galuzin (NNO) 2+2 trestné minuty, v obličeji Kolcova je zjevný krvavý šrám.
06:35
Další zákrok musel předvést Gelašvili po střele Zubareva, hostující obrana má plné ruce práce.
06:11
Velká chyba obrany Novgorodu zůstala nepotrestána, střelu z blízka dokázal vyrazit Gelašvili.
05:47
Další útočnou snahu Torpeda přerušuje postavené mimo hru, ve kterém se ocitl polský útočník Wolski.
05:20
Tomu se ovšem nepodařilo proniknout před branku, kterou hájí Vasilevskij.
05:00
První pětiminutovka je za námi, kotouč ve vlastní obrané třetině drží Nižnij Novgorod.
04:42
Na druhé straně to zkusil Badjukov, jehož střela moc potíží brankáři Ufy nenadělala.
04:10
Velká šance Ufy! Přihrávku z pravé strany od Mirnova však Pihilstrom nedokázal nasměřovat do branky.
03:40
Krasnoslobodcev vybojoval ve svém pásmu puk, který poté kvůli špatné přihrávce ztratil.
03:00
Do dobré střelecké pozice se dostal obránce Kulda, který ale nedokázal překonat soupeře v brankovišti Novgorodu.
02:49
Střelu, kterou z pravé strany na Gelašviliho vyslal Dubrovskij bez potíží chytil do lapačky brankář hostů.
02:26
Po zákroku gólmana Salavatu se hra přerušuje, úvod zápasu je poměrně kouskovaný.
02:13
Hned na úvod vznikla před brankou Ufy menší rozmíška, vše se obejde bez vyloučení, Vasilevskij kotouč přikryl.
01:55
Domácí obránce čeká na dostřídání svých spoluhráčů za svou vlastní brankou.
01:30
Člen čtvrtého útoku Vasilevskij zamířil z dobré pozice mimo branku.
01:08
Hostující brankář raději chytil kotouč a přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
00:47
Ufa se dvakrát dostala do útočné třetiny, Gelašvili však ani jednou zasahovat nemusel.
00:10
Úvodní buly zápasu vyhráli domácí, kteří hrají v zelených dresech. Soupeř z Novgorodu hraje v bílém.
00:01
Hráči jsou již na ledové ploše, po hymně Ruské federace může tento pátý zápas začít.

Salavat Julajev Ufa: Vasilevskij (Sochackij) – Sopel, Kulda, Višněvskij, Sčitov, Zubarev, Kolcov, A. Vasilevskij, Isangulov – Hartikainen, Makarov, Pankov – Mereškin, Chlystov, Dubrovskij – Mirnov, Kajgorodov, Pihlstrom – Slepyšev, Mereškin, Stěpanov – Tolpeko

Torpedo Nižnij Novgorod: Gelašvili (Kasutin) – Hietanen, Chomickij, Belochvostikov, Valentanko, Bernackij, Grigorjev, Osipov – Paršin, Salminen, Immonen – Galuzin, Krasnoslobodcev, Skačkov – Wolski, Sentjurin, Kolanos – Badjukov, Konkov, Potapov – Dvurečenskij.
Série

První dvě utkání se pochopitelně odehrály na půdě Salavatu, který ovšem nedokázal na svém stadionu zaznamenat ani jedno vítězství. V úvodním duelu Ufa vstřelila jen jedinou branku a prohrála s Novgorodem 1:3. V tom druhém dokonce Salavat neskóroval ani jednou, Novgorod si tak připsal nejtěsnější možné vítězství 0:1.

Výbornou výchozí pozici ovšem Novgorod nedokázal využít, na svém domácím ledě totiž následující dva zápasy těsně prohrál. Jeden z nejdelších zápasů historie soutěže skončil v úterý výhrou Ufy, která rozhodla až ve třetím dvacetiminutovém prodloužení.

V zatím posledním zápase si to Nižnij Novgorod pokazil hlavně ve druhé třetině, ve které dostal tři branky. Torpedo poté dokázalo ještě zdramatizovat zápas, ten ale definitivně rozhodl gólem do prázdné branky Dubrovskij.
Základní část

Obě mužstva měli po čtyřiapadesáti odehraných zápasech na bodovém kontě shodně 94 bodů. V tabulce byla na tom o trochu lépe Ufa, která skončila ve východní konferenci čtvrtá. Hokejisté Novgorodu se museli uspokojit s pátou příčkou.
Příjemné páteční odpoledne při sledování online přenosu z playoff Kontinentální hokejové ligy. Od čtrnácti hodin nás čeká pátý zápas čtvrtfinálové série mezi Ufou a Novgorodem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.