Lvi dokonali obrat a po napínavém a krásném utkání vítězí 4:3 po samostatných nájezdech! Já se s vámi loučím a těším se zase někdy u onlajnů z KHL na shledanou.
65:00
V samostatných nájezdech zvítězil tým Lev Praha

Vítězný nájezd proměnil MICHAL BIRNER.
A Brent nedává! Je rozhodnuto!
Martin Thörnberg za Lev proměnuje! Tim Brent musí dát!
Sakari Salminen na druhé straně nechal vyniknout Vehanenův beton.
A Birner dává! Svižná střela přesně zamířená!
Jako první Michal Birner!
Samostatné nájezdy začínají.
Je po prodloužení! Gól nepadnul, a tak o vítězi zápasu musí rozhodnout až loterie v podobě samostatných nájezdů.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:11
Lvi jsou v prodloužení aktivnější, svůj tlak ale nedokáží využít.
63:55
Klepišova střela sražena do ochranné sítě, bude se vhazovat před Gabašvilim.
62:37
Další tyč, tentokrát Martin Thörnberg!
62:18
Řepíkova jedovaté střela letí těsně vedle branky.
60:52
Torpedo je v plném počtu, Salminen na ledě, a píská se icing.
60:26
Oystrick trefuje tyč!
60:01
Torpedo hraje ve třech proti čtyřem, ještě pětačtyřicet vteřin.
Po šedesáti minutách jsme vítěze nenašli. Za stavu 3:3 nás tedy čeká po tříminutové přestávce pětiminutové prodloužení s náhlou smrtí.
60:00
59:47
Martin Ševc najel do Gelašviliho a je vyloučen! Na druhé straně je vyloučen gólman Gelašvili za podražení Ševce.
59:20
řepík dostal nabito na levou stranu, branku ale netrefil.
58:45
Lev ale poslední dvě minutky hry odehraje v početní výhodě! Je vyloučen Sakari Salminen.
58:00
Blíží se nám prodloužení. Do konce základní hrací doby zbývají dvě minuty.
55:48
Domácí publikum si žádá další gól. Lvi jsou v útočném pásmu s pukem.
54:17
A Lev je na koni! Hned po útočném vhazování dvakrát tvrdě pálil Gragnani. Galašvili má puk v lapačce.
53:35
Torpedo je v plném počtu.
53:07
Lev Praha právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! MARTIN THÖRNBERG dostal přihrávku do mezikruží s přesností švýcarského hodináře. Střelou z první pak neomylně prostřelil zmateného Gelašviliho. Hned po střele inkasoval tvrdý úder hokejkou do zubů, a tak svůj gól ani pořádně neoslavil a s bolestivou grimasou se odebírá na střídačku. Důležité pro Lev ale je, že dokázal využít pětiminutovou přesilovku a vyrovnává! Asistence: Patrick Zackrisson, Jiří Sekáč.
52:39
Nakládal teď neměl kam přihrát, a tak byl vytlačen z útočného pásma.
52:09
Němcova dělovka od modré skončila ve výstroji Gelašviliho. Domácím zbývá ještě dvaaosmdesát sekund hry z trestu Wolského.
50:59
Domácí poprvé během pětiminutové přesilovky ztrácí pásmo. Ale jen na okamžik.
50:50
A už se to zase mele! Po střele Sekáče se strhla další menší potyčka v brankovišti, tu ale rychle rozpouští rozhodčí. Bude se vhazovat v útočném pásmu Lva.
50:42
Němcova nabídka na teč skončila na betonu Gelašviliho.
49:30
Řepíkova dělovka letí mimo bránu. Lvi stále drží puk v pásmu.
49:16
Lvi jsou rozestaveni v útočném pásmu.
48:31
Ještě před vhazováním ve středním pásmu ale rozhodčí rezolutním gestem posílají do šaten Wojtka Wolského! Je vyloučen na pět minut plus do konce utkání. Patrně za píchnutí koncem hole. Lvi tedy čeká pětiminutová přesilovka.
48:31
K Potapovovi si sedá ještě Kuljomin, k Ševcovi Klepiš. Zákrok na Novotného tudíž nejspíš nebude potrestán.
48:31
Zatím jsou na trestné Ševc a Potapov.
48:31
Nabuzení lvi se hnali do útočného pásma, když byl ostře zasažen do hlavy kapitán Novotný. Strhlo se několik pěstních soubojů, kluziště vypadá jako bitevní pole. Uvidímě, jak budou rozděleny tresty.
48:00
Lvům se daří snížit na rozdíl jediné branky! JAKUB KLEPIŠ švihl zápěstím na levém kruhu útočného pásma a prostřělil Gelašviliho. Asistence: Niko Kapanen, Martin Ševc.
47:43
Ševcovo nahození vyráží Gelašvili do rohu.
47:33
Thörnbergův útočný výlet skončil v rohu útočného pásma.
46:31
Další střílený pas obránců Lva končí na zakázaném uvolnění. Hra se nám teď hodně kouskuje.
45:55
Zakázané uvolnění hostí. Buly před Gelašvilim.
45:05
Schovaná Cingelova střela Gelašviliho překvapila, nicméně přesto na ni dokázal zareagovat a puk vyrazit do oblasti svých obránců.
44:12
Je to marný boj, domácí zkouší přejít přes dobře chráněnou útočnou modrou čáru, ale nedaří se.
43:14
Tak Gelašvili už stojí, toho chlapíka jen tak něco neskolí!
43:14
Novotný v blízkosti nechal vyniknout Gelašviliho. Ten ale schytal patrně pukem znovu do krku, tentokrát to vypadá o něco hůř než poprvé.
42:58
Zakázané uvolnění Torpeda. Lev má zatím problémy v přechodu přes útočnou modrou, útočníci v červených dresech se jen stěží dostávají do nějaké lepší pozice pro střělu.
42:07
Thörnberg vyzkoušel Gelašviliho pozornost. Hostující gólman schoval puk do výstroje.
41:25
Salminen je autorem první střely v poslední dvacetiminutovce. Vehanen zase majitelem prvního zákroku.
40:17
Lvi začínají třetí třetinu na puku, zatím se ale do útočného pásma neprobojovali.
40:01
Na buly znovu Kapanen s Galuzinem, centři elitních formací.
Hráči už jsou připraveni k akci. Závěrečné dějství začne za minutku.
Ve druhé třetině měli více ze hry hosté z Nižného Novgorodu. Lépe útočili, důsledně bránili a trávili méně času na trestné lavici. Co je ale nejdůležitější, dokázali vstřelit dvě branky. Po gólech Žarkova a Wolského tak před závěrečnou dvacetiminutovkou vedou 3:1. Uvidíme, jestli se lvům podaří utkání zvrátit. Pokračujeme ve 20:43, buďte u toho!
40:00
38:53
Icing hostí. Hra je teď plná nepřesností.
38:47
Azevedo si našlápnul ve středním pásmu k typickému úniku, domácí ofenzívě se ale nepovedlo přejít modrou čáru, píská se ofsajd.
38:10
Několik tvrdých soubojů u hrazení nechal rozhodčí bez povšimnutí, puk mají hosté v útočném pásmu.
37:15
Lvi se ke konci prostředního dějství brání tlaku Torpeda.
36:52
Další nepřesná rozehrávka domácích – icing.
36:17
Pjotr Ščastlivij vypálil od červené čáry. Vehanen skryl puk do lapačky a počkal na hvizd sudích.
34:52
Domácí teď dostali puk do branky, podle rozhodčího to bylo však kopnutím, takže skóre se protentokrát měnit nebude.
34:06
Torpedo právě vstřelilo branku!
Hosté využívají přesilovou hru, když Hietanenovu střelu od modré dorazil za Vehanena WOJTEK WOLSKI. Asistence: Juuso Hietanen.
33:26
Vehanen proti střele Hietanena neviděl skoro nic. Puk propadl mezi klubky těl do jeho levého betonu.
32:57
Domácí vyvážejí puk z obranného pásma.
32:46
Petr Vrána se provinil, když podrazil Valentěnka, Lev se bude muset sedm minut před koncem druhé třetiny dvě minutky bránit ve čtyřech.
32:40
Hosté si zahrají další přesilovku, zatím je ponechaná výhoda.
32:06
Novotný nahrával skrz útočné pásmo Nakláddalovi až příliš okatě, do jejich kombinace se vložil Kuljomin, a tak domácí ztrácejí útočné pásmo.
31:30
Na druhé straně udržuje v provozní teplotě Vehanena Kulakov. Finskkému gólmanovi puk nebezpečně vypadl z výstroje, stačil se po něm ale natáhnout jako první.
30:55
Sekáč se hned po buly elegantně uvolnil a vypálil. Jeho pokus byl ale zblokovaný obráncem.
30:48
Ke střele se propracoval až Martin Ševc, zatím jediný střelec ve lvím dresu. Druhou trefu ale zatím nepřidal, když jeho pokus zneškodnil zatím skvělý Gelašvili.
30:34
Lvi po buly kombinují v útočné třetině, zatím se ale ke střele nedostali.
30:05
Novotný dostal puk na modrou čáru do jízdy. Jeho svižný střelecký pokus skončil kdesi hluboko mezi betony Gelašviliho. Bude se vhazovat v útočném pásmu Pražanů.
29:28
Čtvrtá formace lvů v obrovské šanci! Po Kubalíkově střele doráželi volný puk Azevedo i Ridderwall, Gelašvili ale všechny pokusy z blízkosti pochytal.
28:49
Krasnoslobodtsev dostal přihrávku před odkrytou bránu, Vehanen se ale skvěle přesunul a šanci zneškodnil.
27:45
Ševc odstavil od puku Žarkova, Sekáč ale nabídnutou šanci nevyužil.
27:13
Icing hostí. Vhazovat se bude před Gelašvilim.
26:10
Branka však padá na druhé straně! Vadim Krasnoslobodtsev získal puk za bránou, nalákal Vehanena k bližší tyči, a pak předložil kotouč před odkrytou bránu nehlídanému DANIILU ŽARKOVOVI, který už měl jednoduchou práci. Asistence: Vadim Krasnoslobodtsev, Pjotr Ščastlivij.
25:16
Lvi se teď snaží dostat co nejblíže ke Gelašviliho bráně, hosté ale skvěle brání modrou čáru a mezikruží, a jinam než do rohů útočného pásma Pražany nepouštějí.
24:34
Makarov přišpendlil na mantinel Thörnberga. Lví střídačka si vyžadovala trest pro ruského obránce, rozhodčí ale zmíněný střet nevyvedl z míry. Vylučovat se nebude.
24:05
Vrána provětral Gelašviliho vyrážečku. Gólman posílá puk do rohu kluziště.
23:31
Vehanen kryje střelu Grigorjeva, bude se vhazovat v útočném pásmu Torpeda.
23:08
Kapanen vystihl rozehrávku hostí a řítil se na jediného obránce, klička mu však nevyšla a o puk rychle přišel.
22:31
Klepiš vyvezl kotouč do útočného pásma, kde získal šikovným kličkováním cenné vteřinky.
22:07
Bránící čtveřici se daří znovu vyhodit puk!
21:55
Střelu Hietanena posílá Vehanen vyrážečkou do rohu kluziště.
21:25
Vránovi se daří vyhodit až k brance hostí.
21:11
Pražané si dnes již podruhé nepohlídali střídání a za hru v šesti bruslařích dostanou další dvouminutový trest. Chystá se početní výhoda pro Torpedo Nižnij Novgorod.
20:49
Skrumáž před Gelašvilim vyřešil až Valentěnko, který vyvezl kotouč do středního pásma.
20:30
Hosté jsou v plném počtu.
20:25
Kapanenův pokus z kruhu jen těsně minul Gelašviliho branku.
20:02
Novotný, Klepiš, Kapanen, O'Byrne a Oystrick, to je přesilovková lajna číslo jedna.
20:01
Lvům zbývá ještě šestadvacet vteřin hry v početní výhodě z trestu Vladimira Galuzina, uvidímě, jak s nimi naloží.
Hráči už se trousí z kabiny na led, druhá třetina začne za malý okamžik.
Je za námi úvodní třetina atraktivního souboje mezi Lvem a Torpedem. Hra je vyrovnaná, sledujeme útočný hokej plný akcí, skóre je vyrovnané. Druhé dějství začne v Tipsport Areně v 19:53, tak buďte u toho!
20:00
19:52
Oystrick teď propadl na modré a sám proti Vehanenovi ujížděl Jarkko Immonen. Svůj blafák ale nedokázal dotáhnout ke gólu.
19:10
Bránící čtveřici Torpeda se daří vysokým obloukem vyhodit puk až k Vehanenovi.
19:00
Lvi se dostávají do útočného pásma teprve teď.
18:26
Galuzin ale dostává 2+2 minuty, tudíž domácí mužstvo čeká přesilová hra.
18:26
Nakládal dostal nabito na modrou. Jeho střela Gelašvilimu vypadla z chráničů, takže se pochopitelně o volný kotouč strhla větší potyčka v brankovišti. Galuzina s Birnerem museli roztrhnout až dva rozhodčí. Oba zmínění aktéři šťouchanice dostávají dvě minuty za hrubost.
17:19
Klepiš přejel útočnou modrou čáru a bez rozpaků vypálil na bránu. Gelašvili vyráží.
16:01
Žarkov už mohl ujíždět do tandemu, když získal po nepřesné rozehrávce lvů puk ve středním pásmu, skvěle jej ale odstavil vracející se Ridderwall.
15:35
Galuzin si nabruslil z kruhu před bránu, Vehanena ale svižnou střelou zápěstím nepřekvapil. Bude se vhazovat po levici finského gólmana.
15:09
Ofsajd Pražanů.
14:47
Vrána zahrozil tvrdou ranou v oslabení. Ta letěla ale jen těsně nad branku.
14:20
Další ofsajd Torpeda.
14:09
Lvi se zatím dobře brání, znovu vyhazují.
14:01
Vehanen schoval puk do výstroje a počkal na hvizd sudích, aby uklidnil hru.
13:40
Grigorjev si sjel za obranou před branku, kam dostal skvělý pas. Puk ale netrefil ideálně, a tak odkrytou klec nedokázal trefit.
13:17
Domácím se daří vyhodit puk alespoň do středního pásma.
13:02
Teď se jim ale nepovedla přihrávka a píská se ofsajd.
12:58
Grigorjevovu střelu Vehanen vyráží, hosté však stále drží puk v útočném pásmu.
12:47
Domácí si teď nepohlídali střídání a na okamžik hráli v šesti. To se podle pravidel nesmí, a tak si Torpedo zahraje další přesilovou hru.
11:59
Sražená střela Martina Ševce. Puk skončil po teči jednoho z hostujících obránců v obranné síti nad brankou, bude se vhazovat v útočném pásmu Pražanů.
11:25
První útočná lajna lvů se snažila o závar v útočném pásmu, nakonec si Gelašvili nemusel připsat žádný zákrok.
10:55
Němec teď uklidňuje hru a krouží s pukem až za vlastní bránu.
10:09
Pjotr Ščastlivij ujížděl sám na Vehanena, forhendovou kličku finský gólman zlikvidoval a vysloužil si tak mohutný potlesk publika.
09:47
Němec je na ledě, Lev kompletní.
09:26
Po krátké kombinaci hostující přesilovkové lajny se daří lvům znovu odpálit puk až ke Gelašvilimu.
08:45
Ještě minutka z trestu Ondřeje Němce, lvi vyhazují.
08:05
Hostům se daří využít už první z trestů! PAVEL VALENTĚNKO od modré čáry propaluje Vehanena a vyrovnává stav utkání na 1:1. Asistence: Maxim Potapov, Jarkko Immonen.
08:01
Skrumáž před Vehanenem likviduje Oystrick odpálením puku do rohu.
07:43
Tak to je nepříjemné. Ondřej Němec přišpendlil na hrazení Tima Brenta, takže lvy teď čeká minutu dlouhé oslabení ve třech proti pěti.
06:47
Torpedo bude mít šanci na vyrovnání. Jakub Nakládal se provinil proti pravidlům a už sedí na trestné lavici, když podrazil jednoho z hostujících. Přesilovka pro hosty.
06:45
Na druhé straně pálil nebezpečně Hietanen. Jeho reprezentační kolega v brance Pražanů ale bezchybně puk zlikvidoval.
06:10
Neujala se ani střela Calleho Ridderwalla, a tak končí zkrácená přesilovka Lva bez využití.
05:40
Němec na poslední chvíli zastavil vyhozený puk na modré čáře a po kombinaci s Gragnanim tvrdě pálil. Gelašvili vyráží.
04:57
Lev se tedy ujímá vedení, navíc je právě v plném počtu a zbývá mu něco přes minutu hry v početní převaze z trestu Tima Brenta.
04:18
Domácím se rychle daří využít útočného buly při hře ve čtyřech na obou stranách. Puk se dostal na modrou čáru k MARINU ŠEVCOVI, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Jakub Klepiš.
04:07
Síly na ledě se srovnají. Tim Brent je vyloučen za sekání.
03:57
Hosté už jsou znovu nastěhování v pásmu, zatím ale nedokázali vystřelit.
03:15
Bránící čtyřka lvů ale vystihla přihrávku od modré čáry a vyhodila puk až ke Gelašvilimu.
03:05
Hosté se už rozestavili v útočném pásmu a kombinují.
02:55
Úvodní přesilovku dnešního zápasu si zahrají hosté. Další útočný výpad Torpeda zastavil až Nathan Oystrick, který si pomohl krosčekem.
02:25
Útok Torpeda je zastaven na útočné modré čáře pro ofsajd.
01:55
Thörnbergova dělovka trefila Gelašviliho do nechráněné oblasti krku. Brankář Torpeda je hodně otřesený, ale po krátkém ošetření se staví znovu do brankoviště.
01:40
Lukin si nerozuměl se spoluhráči, a tak hosté ztratili útočné pásmo.
01:00
Řepíkovi se nepovedlo protečovat střílenou Ševcovu přihrávku, a tak se po odpískaném zakázaném uvolnění vrátí hra znovu před finského gólmana ve službách Pražanů.
00:45
Vehanen raději schoval do rukavice nahozený puk ze středního pásma. Bude se vhazovat v pásmu Lva.
00:17
Domácí mají po úvodním buly puk a zakládají první kombinaci zápasu.
00:01
Zaznějí státní hymny Ruska a České republiky, pak už půjdeme hrát hokej.
Na úvodní buly se postaví Niko Kapanen a Vladimir Galuzin.
Na led už nastupují obě mužstva, utkání začne za necelých pět minut.
Sázkové kanceláře dnes favorizují domácí celek, s kurzem 1.8 na vítězství.
V sestavě lvů se dnes neobjevuje Eric Christensen, s Azevedem bude ve formaci Ridderwall a Kubalík. V letní přípravě to těmto třem hodně klapalo, tak uvidíme, jak se bude dařit dnes. Rudý dres se lvem na prsou navlékne i Ondřej Němec, který byl ošklivě zfaulován v ke konci úterního zápasu s Viťazem Čechov.
HC LEV Praha

Na prvním tripu se lvům vedlo poměrně slušně, ze čtyř zápasů si přivezli svěřenci trenére Sýkory celkem sedm bodů. Na dobrý výkon dokázali navázat i v prvním domácím utkání, když v úterý přesvědčivě přehráli Viťaz Čechov poměrem 4:1. Do dnešního utkání možná nenastoupí Ondřej Němec, jehož ošklivě přišpendlil k mantinelu Koroljuk. O Němcově startu rozhodne až čtvrteční rozbruslení.

Torpedo Nižnij Novgorod

Parta okolo polské hvězdy Wojtka Wolského získala z pěti odehraných zápasů sedm bodů. V úterý se ruský tým utkal se Slovanem Bratislava, který přehrál hladce 3:0, dnes si brousí zuby na Lev. Brankář Georgij Gelašvili drží procentuální úspěšnost na skvělých 97,1%. Tak uvidíme, jak se mu povede proti Pražanům.
Zdravím všechny fanoušky dobrého hokeje! Je čtvrtek a dnes na nás čeká další porce zápasů KHL! V pražské Tipsport Areně v Holešovicích se představí letos podruhé jediný český zástupce této soutěže – HC LEV Praha. V utkání šestého kola KHL vyzve tým Torpedo Nižnij Novgorod. Utkání startuje v 19:00, tak buďte u toho!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.