Základní část - ONLINE PŘENOS - Vitaz : Novgorod

Vitaz

Novgorod
0:6
- 08:52'Varnakov
- 28:04'Urakov
- 36:33'Calof
- 40:35'Calof
- 51:30'Varnakov
- 52:52'Nazarevič
Přenos se aktualizuje automaticky.
Události zápasu:
Vitaz
Novgorod
- 08:52'Varnakov
- 28:04'Urakov
- 36:33'Calof
- 40:35'Calof
- 51:30'Varnakov
- 52:52'Nazarevič
Další informace:
- Rozhodčí
- Fatějev, Odinš – Golovlev, Savenkov
- Stadion
- Viťaz Ice Palace
- Návštěvnost
- 3286 diváků
![]() | ![]() |
---|---|
Základní sestava | |
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Góly: 0-6
Střely na branku: 40-43
Zásahy gólmanů: 37-40
Zblokované střely: 8-14
Vyloučení: 7-7
Využití: 0-2
Vyhraná buly: 34-27.
Hosté využívají i pokračující početní výhodu, a to další pohlednou kombinací. I přes Švec-Rogovojovo dobré napadání udržel Šenfeld puk na modré. Dal přihrávku na pravou stranu pro Baranceva, který výborně našel u levé tyče ILJU NAZAREVIČE a ten se z první nemýlil. Ortio se nemohl stačit přemístit. Asistence: Denis Barancev, Anton Šenfeld.
Naprostá destrukce domácích. Hosté sice s potížemi udrželi puk na modré, ale povedlo se jim to. Calof dával křížem puk na levou stranu před branku pro Mieleho, který z první našel u druhé tyče MICHAILA VARNAKOVA, jenž pohodlně zametl puk do sítě a dává svůj hattrick, ke kterému dnes má i dvě přihrávky a je tak u všech gólů svého týmu. Asistence: Andy Miele, Andrew Calof.
Jestli si domácí zadali do třetí třetiny nějaký plán, jako je třeba alespoň první gól a poté snaha o kontaktní, tak mají hotovo. Tedy s tímto plánem. Viťaz sice hned po buly zaútočil, ale střela od modré v podání Golovkova šla jen do bránícího hráče. Hosté poté zaútočili Mielem, na útočné modré přebral kotouč Varnakov, který i zády k brance dokázal najít spoluhráče ANDREW CALOFA, který se s ničím nerozpakoval a rychlou, tvrdou a hlavně přesnou střelou poslal Ortiovi čtvrtou navštívenku. Asistence: Michail Varnakov, Andy Miele.
Tohle je pro domácí ekipu již hodně neveselé. Nejprve střílel hned po buly Bodie, poté Varnakov z otočky z levé strany nahodil kotouč na branku a Ortio ho nestihl zastavit. Puk tak poskakoval na brankovišti. Přes dva přihlížející domácí beky se k němu dostal ANDREW CALOF a zvedl ho nad gólmana do sítě. Asistence: Michail Varnakov, Mat Bodie.
Domácí celek si opět nedal pozor na rychlý protiútok, tentokrát v podání tři na dva ve prospěch Torpeda, a to trestá druhou brankou. KIRILL URAKOV po levé straně přejel do pásma a protože dva jeho spoluhráči byli krytí, nabruslil si přesně na kruh, odkud nekompromisně propálil Joni Ortia.
Urakov ukázal obránci Vojtěchu Mozíkovi na levém kruhu kolotoč, když si ho dvěma fintami s pukem povodil a český bek neudržel stabilitu. Poté si to namířil před branku, kde sice skoro nezakončil, ale vylákal Joni Ortia z branky. MICHAIL VARNAKOV dostal přiťuknutý puk od Nazareviče a zakončil do volné části klece. Asistence: Ilja Nazarevič, Kirill Urakov.
HC Viťaz Moskevská oblast: Ortio (Samonov) – Katičev, Mozík, Stasenko, Jevsejenkov, Šinkevič, Golovkov, Kožemjakin – A. Sjomin, M. Aaltonen, Stoljarov – A. Nikulin, Řepík, Makejev – A. Ševčenko, Petrakov, Kokarev – N. Komarov, P. Černov, Švec-Rogovoj – Gončarov.
Torpedo Nižnij Novgorod: Brust (Tichomirov) – Orlov, Barancev, Holm, Bodie, Aljajev, Nazarevič, Rodionyčev – Miele, Varnakov, Calof – Šenfeld, Galuzin, Paršin – Urakov, Makarenko, Verjajev – D. Sjomin, Stalnov, Žafjarov.
Rozhodčí: Fatějev, Odinš – Golovlev, Savenkov.
Vojtěch Mozík (VTZ): 45 zápasů, 22 bodů (5+17)
Marek Hrivik (VTZ) 26 zápasů, 15 bodů (8+7)
Michal Řepík (VTZ) 7 zápasů, 3 body (2+1).
Torpedo – Čechov 4:1 (7.9.2018)
Torpedo – Čechov 2:1 pr. (1.3.2018)
Torpedo – Čechov 4:1 (7.12.2017)
Čechov – Torpedo 0:1 (29.9.2017)
Torpedo – Čechov 3:2 (26.12.2016).
Situace hostí je lepší minimálně v tom ohledu, že na postup do play-off mají náskok již devíti bodů. Torpedo je totiž v konferenci sedmé a na devátý Kunlun má tak dobrý bodový polštář, navíc tým z Číny nyní čtyřikrát za sebou prohrál. Ale ani Nižnému Novgorodu se nyní zcela nedaří, v posledních pěti utkáních vyhrál jen jednou a nyní odešel třikrát v řadě poražen bez bodu. Z 51 zápasů jich Torpedo vyhrálo 22.
Poslední zápasy Torpeda:
Spartak – Torpedo 6:1
Čeljabinsk – Torpedo 3:2
Torpedo – Dynamo Moskva 1:3 ¨
Torpedo – Jekatěrinburg 3:2
Nižněkamsk – Torpedo 4:3 pr.
Domácí hokejisté potřebují každý bod, aby se dostali do play-off. Aktuálně jich mají 54, což znamená celkově sedmé místo v Konferenci a čtvrté v divizi. Avšak s náskokem pouze jednoho bodu na osmé Soči a čtyřbodovým náskokem na lotyšskou Rigu, která je aktuálně na první nepostupové pozici. Bývalý tým z Čechova v posledních pěti utkáních čtyřikrát vyhrál a vyznačuje se tak dobrou formou. Celkem má Viťaz z 50 zápasů 25 výher.
Poslední zápasy Viťazu:
Nižněkamsk – Viťaz 1:2
Minsk – Viťaz 2:3 pr.
Petrohrad – Viťaz 3:1
Slovan Bratislava – Viťaz 1:3
Omsk – Viťaz 2:3 pr.