KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Astana : Petrohrad - 25. prosince 2019   14:30

Astana
Astana
00:10' Ohtamaa (Ševčenko) • 12:11' Makljukov (Blacker, R. Starčenko)
2:6
(2:3, 0:3, 0:0)
Petrohrad
Petrohrad
03:06' Lehterä  (Tkačjov) • 03:39' Zub  (Jakupov, Kagarlickij) • 11:25' Zub  (Jakupov, Kagarlickij) • 25:26' Jakupov  (Kagarlickij, Kuzmenko) • 28:28' Tokranov  (Tkačjov, Bengtsson) • 37:42' Zub  (Ketov, Tkačjov)
Astana
H. Karlsson (12. Pasquale) – Ohtamaa, Makljukov, Metalnikov, Dietz, Šalapov, Blacker, Orechov – Akolzin, Boyd, Ševčenko – Valk, Knight, Videll – Michajlis, R. Starčenko, Šesťakov – Petuchov, Paňukov, Sagadejev – Asetov.
Sidorenko, Soin – Berseňjov, Judin
Barys Arena, Nur-Sultan
6 230 diváků
Petrohrad

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Československá stopa v utkání

Do tohoto utkání nezasáhl ani jeden český či slovenský hokejový hráč.

Dnešní utkání sleduje 6 230 diváků.
Je konec! V této třetině už se naopak nestalo téměř nic zajímavého, přesto jsme viděli osm branek, což je na KHL spíše nadprůměr. Petrohrad si byl evidentně vědom svého vysokého vedení a nechal Barys tvořit hru. Ten však nedokázal zdramatizovat stav dnešního zápasu, a tak padl vcelku jednoznačně 2:6.
60:00'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Dmitrij Kagarlickij – 2 min., vysoká hůl).
59:00'
Minuta do konce zápasu!
58:40'
Tady už se opravdu zápas jen dohrává, což se dá říct téměř o celé třetí periodě. Hosté jsou si vědomi velkého náskoku, takže nechali domácí tvořit hru.
57:52'
Arťom Zemčonok se tím teď moc nepáral, evidentně si nechtěl moc přidělávat starosti. Odpálil kotouč ale tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
57:24'
Jegor Petuchov ještě získal puk u mantinelu v útočném pásmu a posunul ho dále. Nakonec přišla střela od modré, kterou Alexej Melničuk vyrazil vyrážečkou.
56:35'
Hosté znovu zahráli na zakázané uvolnění a o chvilku později to tak vypadalo zase. To však došlo k teči, takže icing se nakonec nepískal.
56:02'
Avšak nyní jsme viděli další nepřesnou rozehrávku, možná jen odpálení kotouče. Výsledek je každopádně stejně a Petrohrad zahrál na zakázané uvolnění.
55:35'
Tuhý boj za brankou Melničuka vyhráli hostující hokejisté, kteří se však s kotoučem dostali jen do středního pásma, než ho zase získali ti domácí.
55:02'
Oddechový čas pro hosty.
55:02'
Ovšem nyní k tomu budou mít šanci. Alexandr Barabanov nedosáhl na dlouhou přihrávku, a tak je Petrohradu pískáno jen zakázané uvolnění.
54:30'
Hráči v modrém tak předvádějí nejdelší pasáže, ve kterých se drží v útočném pásmu. přesto si ještě nedokázali vypracovat nic zajímavého.
53:47'
Už je vidět, že hosté se zaměřují opravdu jen na defenzivní činnost, což jim zatím nedělá větší problémy. Skoro to však vypadá, že další góly už neuvidíme.
53:00'
Dustin Boyd to nemyslel vůbec zle! V rychlé protiakci posílal kotouč před branku na najíždějícího spoluhráče, který byl ale těsně bráněn a nedokázal zakončit.
52:32'
Domácí to zkusili ranou od modré, ale ta došla jen k prvnímu stojícímu hráč Petrohradu, který ji zblokoval do středního pásma. Tam puk sebrali zase domácí.
52:17'
Vladimir A. Tkačjov je na ledě!
51:36'
Až teď se tam Barys dostal. Sice musel chvilku čelit napadání soupeře, přesto se dostal ke střele. Alexej Melničuk ovšem našel kotouč ve své lapačce.
51:05'
Jenže Nur-Sultanu se zatím v početní výhodě vůbec nedaří. Ještě se ani nedostal do útočného pásma, natož do nějaké zajímavé příležitosti.
50:35'
Pro domácí celek je to vlastně úplně první přesilová hra v tomto utkání, dohromady jsme viděli jen tři tresty, z nichž dva byly za příliš mnoho hráčů na ledě.
50:17'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Vladimir A. Tkačjov.
49:43'
Hokejisté v modrém se však nevzdávají a rádi by vstřelili nějakou branku. Přesto jsme viděli protiútoku, který ale skončil velmi nepřesným pasem.
49:00'
Do konce zápasu nám chybí přesně jedenáct minut a SKA nadále vede o čtyři góly. V této třetině už Petrohrad hlavně brání, Barys se naopak nemůže prosadit.
48:32'
Barys předvedl rychlý protiútok, ale nakonec ani nezakončil, kvůli dobré obraně hostí. Následně však Petrohrad poslal puk jen na zakázané uvolnění.
47:55'
To nebyla vůbec špatná možnost pro Petrohrad! Miro Aaltonen táhl přečíslení dva na jednoho které vzal na sebe! Dostal se i k dorážce, ale nezamířil přesně!
47:06'
Což hostující brankář dokázal i nyní. Našel si totiž kotouč pod několika hráči a schoval ho raději pod lapačku. Následuje tak předposlední komerční přestávka.
46:44'
Alichan Asetov dovezl puk do útočného pásma a domácí nyní hýří aktivitou, otázkou je, jestli už na to není trochu pozdě. Alexej Melničuk navíc chytá spolehlivě.
46:07'
Kotouč se teď odrážel všemožně a chvílemi to vypadalo na brejky na obou stranách. Každopádně ani jeden z nich nebyl ani zakončen nějakou střelou.
45:08'
A to navíc neúspěšně. Hosté zatím hrají v klidu a nechtějí připustit nějaké drama. To navíc nejspíše nehrozí, vždyť mají luxusní náskok čtyř branek.
44:39'
Edward Pasquale nechtěl buly po své pravé ruce, tak raději rozehrál. Barys se navíc dostal až do útočné třetiny, ale tam zase spíše o kotouč jen bojuje.
43:58'
Alichan Asetov zabojoval v útočném pásmu a málem se to jemu týmu vyplatilo. Vznikl totiž závar před brankou Melničuka, ale gól z toho zase není.
43:22'
Zatím se hraje vcelku aktivní hokej, ale dopředu najednou ani jeden z týmů nemá takovou kvalitu jako v první periodě. Snad ještě uvidíme nějaké góly.
42:42'
Alexej Melničuk se natlačil ke své levé tyčce, takže tam nebylo místo, kudy by mohl projít puk. Přesto se Barys ještě chvilku držel v útočném pásmu.
42:12'
Arkadij Šesťakov se spoluhráčem se snažili napadat v útočné třetině, ale nebyli úspěšní. Tentokrát ani Petrohrad směrem dopředu nic nevymyslel.
41:34'
Nyní však přišlo nahození v podání hostujícího obránce, které skončilo jen těsně vedle branky. Edward Pasquale měl před sebou hráče, takže moc neviděl.
41:00'
Hosté navíc vstoupili i do této třetiny aktivně a byli usazení v útočném pásmu. Přesto z toho nevyplodili ani jednu střelu na branku Pasqualeho.
40:23'
Je před námi posledních dvacet minut a už nyní si troufám tvrdit, že více času se hrát nebude. Petrohrad vede o čtyři branky a dnes nejspíše vyhraje.

Hity: 8 – 10
Nesmírně zajímavé utkání mělo grády i v této periodě, ve které ale stříleli branky už jen hosté. Lukas Bengtsson se trefil už po třiceti sekundách, ale jeho branka nebyla uznána. Petrohradu to ale evidentně moc nevadilo, jelikož pak využil dvě přesilové hry za sebou. Tu první už po deseti sekundách, kdy se trefil Nail Jakupov. Tu druhou sice až na jejím konci, ale i to se počítá. Vasilij Tokranov si sjel na křižný pas a ranou z první nedal brankáři šanci. Dvě minuty před koncem se ještě jednou trefil Arťom Zub, který v tomto zápase tak jako obránce zapisuje hattrick!

.Další třetina začne přibližně v 16:17.
40:00'
39:00'
Minuta do konce třetiny!
37:42'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Jeho bránění navíc není úspěšné a Petrohrad vede už o čtyři góly, a to naprosto zaslouženě. ARŤOM ZUB vypálil od modré a jeho ránu nedokázal gólman zkrotit. Puk se ještě nejspíše odrazil od někoho před brankou, a tak Zub střílí jako obránce hattrick v tomto utkání! Asistence: Jevgenij Ketov a Vladimir A. Tkačjov.
37:08'
Jenže vše zhatila jedna nepřesná přihrávka na straně domácího celku. Barys navíc krátce nato ještě ztratil kotouč a zase se musí bránit.
36:35'
Jegor Šalapov dostal přihrávku do strany k mantinelu, ale ke střele se neodvážil. Nur-Sultan přesto zůstává v útočném pásmu a snaží se kombinovat.
35:52'
Barys měl po první třetině méně hitů než jeho soupeř, ale to se nyní nejspíše změní. Domácí začali hrát mnohem víc do těla, i když to nepomáhá.
35:25'
Corban Knight zachytil nepřesnou rozehrávku hostí u mantinelu v útočném pásmu. Dostal se však do dalšího osobního souboje, ze kterého odešel jako poražený.
35:00'
Hostující brankář musel čelit dalšímu střeleckému pokusu. Domácí centr vyhrál buly čistě na hráče na modré, jehož ránu Alexej Melničuk vyrazil do rohu.
34:41'
Jegor Petuchov byl sice těsně napadán, přesto udržel kotouč na své hokejce. Jeho přihrávka před branku našla spoluhráče, ale ten nemířil přesně.
34:05'
Alexej Melničuk a jeden z hráčů domácího celku se ocitli na zemi, ovšem branku jsme z toho neviděli. Barys se však drží v útočném pásmu i s pukem.
33:43'
SKA nadále hraje dobře a je pánem na hřišti. Vasilij Tokranov pálil z útočné modré, ale do jeho rány vstoupil soupeř, který ji srazil jen do ochranné sítě.
32:53'
Alexandr Barabanov mohl navýšit náskok svého celku! Dostal se totiž do samostatného úniku, když si položila Pasqualeho, ovšem ten stejně stačil zasáhnout betonem!
32:20'
Arťom Zub si poradil s napadajícím soupeřem a dnes hraje v opravdu velké pohodě. To ostatně dokazují i jeho dvě vstřelené branky v tomto utkání.
31:53'
Tak je vepředu zase Petrohrad. Ten kombinuje v útočném pásmu a snaží se obstřelovat branku soupeře, co to jde. Edward Pasquale už musel zasahovat.
31:25'
To nebyla vůbec špatná akce v podání Barysu! Dustin Boyd si najel na střed hřiště, ale střela z první mu nesela a šla jen vedle levé tyčky.
31:00'
Po delší době jsme viděli střelu v podání domácího celku. Rána od modré se však nevešla mezi tři tyče a Alexej Melničuk mohl zůstat v klidu.
30:21'
Edward Pasquale se zase musel mít na pozoru a domácí brankáři si rozhodně nemohou stěžovat na nedostatek práce. Hosté ale nakládají se šancemi skvěle.
29:38'
Hokejisté v bílém navíc nepolevují ze své aktivity a nadále jsou jasným vládcem na hřišti. Nur-Sultan se ve druhé periodě ještě nedostal do tempa.
28:28'
Další parádně sehraná přesilová hra, takže vidíme další gól! Vladimir A. Tkačjov našel krásným křižným pasem VASILIJE TOKRANOVA, jehož bomba z první se zastavila až v síti. Asistence: Vladimir A. Tkačjov a Lukas Bengtsson.
27:40'
Navíc se jim nedaří dostat se do útočného pásma. Nur-Sultan dobře brání své střední pásmo a obrannou modrou a posílá ven jeden puk za druhým.
27:10'
Tentokrát nezahrál Petrohrad přesilovou hru tak dobře jako v první případě. Domácí navíc vyhodili přes všechny čáry a hosté si musí pro puk dojet.
26:47'
Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Alichan Asetov.
26:44'
Ani další přechod do útočné třetiny navíc nepatří mezi ty úspěšné. Kotouč se navíc dostal mimo mantinely, tak je hra přerušena. Následuje komerční pauza.
26:28'
Hostům se nepovedla rozehrávka vevnitř útočného pásma, a tak se musí Petrohrad stáhnout.
25:26'
Hostům trvalo jen deset sekund, než vstřelili branku v početní výhodě a tentokrát nebude o regulérnosti gólu pochyb! Dmitrij Kagarlickij našel skvělým pasem před brankou volného NAILA JAKUPOVA, jehož rána z první šla do odkryté části sítě. Asistence: Dmitrij Kagarlickij a Andrej Kuzmenko.
25:16'
Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Corban Knight – 2 min., podrážení).
24:26'
Hosté si zahrají první přesilovou hru v utkání! Hráč Petrohradu chtěl vyjet rychle zpoza vlastní branky, jenže při této snaze byl podražen a je tu výhoda pro SKA.
23:41'
Linus Videll se ihned po buly vydala napadat do útočného pásma, jenže měl proti sobě hodně velkou přesilu, po které neměl zrovna moc šancí na úspěch.
23:04'
Andrej Kuzmenko se snažil dostat až k zakončení, jenže nakonec mu to nevyšlo. Při otočce ho totiž dokázal odzbrojit jeden z domácích obránců.
22:21'
Nur-Sultan ovšem nic zázračného v útočném pásmu tedy nevymyslel. Poslal jen nepřesnou přihrávku po mantinelu, která skončila mimo útočné pásmo.
21:49'
Nikita Michajlis zachyril puk za brankou a poslal ho dále po mantinelu. O kotouč se následně strhla menší mela, kterou však vyhrál domácí celek.
21:20'
Hostující hokejisté ale pokračují v úvodním náporu a znovu byli v útočném pásmu. Pak však vymysleli nepřesnou přihrávku, tak se zase musí vystěhovat.
20:32'
A branka nejspíše právě z tohoto důvodu není uznána! Hosté tak nevedou o dvě branky, navíc jsou ještě vykázáni do středního pásma.
20:32'
Těsně před brankou totiž došlo ke kontaktu hráče hostí a brusle domácího brankáře.
20:32'
V akci ale ještě bude video!
20:32'
Což je dokonce možné, jelikož už po půl minutě zase vidíme první branku v zápase! Alexandr Barabanov posunul kotouč na LUKASE BENGTSSONA, jehož ránu nejspíše tečoval domácí hráč přesně pod horní tyč. Edward Pasquale neměl šanci zareagovat. Asistence: Alexandr Barabanov a Jori Lehterä.
20:14'
Tak už nám začal i druhá třetina, která snad přinese podobné gólové hody jako ta první.

Hity: 3 – 4
Tak to byla paráda, co jsme sledovali v první třetině utkání mezi Nur-Sultanem a Petrohradem. Domácí šli záhy do vedení, když se po chybě hostí dostal ke střele Atte Ohtamaa a ranou z první nedal gólmanovi šanci. O chvilku později ale bylo srovnáno. Jori Lehterä dostal puk do slotu a střelou srovnal stav utkání. O třicet sekund později se navíc hosté dostali poprvé v zápase do vedení. Arťom Zub vyslal ránu z kruhu a s pomocí teče dostal puk do sítě. Arťom Zub se navíc prosadil ještě jednou, když se ranou z první trefil přesně k tyči. To už bylo moc na Karlssona, který přenechal své místo Pasqualovi. Barys navíc ještě snížil rozdíl zápasu na jeden gól, když se trefil Alexej Makljukov.

Další třetina začne přibližně v 15:24.
20:00'
19:25'
Maxim Karpov dostal přihrávku, ale měl zablokovanou hůl, tak nemohl střílet. Proto posunul puk na obránce, jehož rána nešla na místo určení.
19:00'
18:31'
Arťom Zemčonok si jako obránce udělal trochu útočný výlet. Sice zavezl puk do útočné třetiny, ale dlouho se na něm neudržel, jelikož musel do souboje.
17:54'
Tak se střelou prezentovali domácí hráči. Alexej Melničuk celou situaci viděl, a tak stihl předvést zákrok betonem, od něhož šel puk do rohu kluziště.
17:15'
Vladimir A. Tkačjov zavezl puk do útočného pásma a jeho tým se tam dokázal usadit. Rána od modré však byla tečována obráncem jen do rohu.
16:44'
Přesto jsme viděli nahození na druhé straně. Domácí obránce to zkusil od modré, ale jeho pokus byl hodně vysoký a Alexej Melničuk ho má v lapačce.
16:05'
Hokejisté v bílých dresech jsou zatím lepším celkem v utkání a jejich vedení je zasloužené. Edward Pasquale se musel znovu pořádně ohánět v brance.
15:35'
Andrej Kuzmenko zůstává na hřišti a snažil se probít až do útočného pásma. Vcelku brzy ale dostal stopku, přesto se Barys na puku dlouho neudržel.
15:00'
Andrej Kuzmenko nestihl dlouhou přihrávku, a tak se hra bude vracet do petrohradského pásma. Hosté totiž zahráli jen na zakázané uvolnění.
14:47'
Alexej Melničuk musel zasahovat na druhé straně, když toho zrovna moc neviděl. Přesto kotouč udržel a ani nikdo z domácích hokejistů nemohl dorážet.
14:15'
Edward Pasquale má za sebou už nějaký ten zákrok od té době, co přišel na hřiště. Nyní udržel střelu, což bylo důležité z hlediska případných dorážek.
13:49'
Petrohrad drží kotouč na svých hokejkách, ale zatím s ním je jen na své obranné polovině. Oba týmy se rozhodly pro střídání, tak vidíme čerstvou krev.
13:00'
Nur-Sultan cítí šanci na srovnání tohoto zápasu! Pavel Akolzin se hned dvakrát snažil dorazit vyražený puk gólmanem, ale do sítě ho nedostal.
12:11'
Barys právě vstřelil branku!
Wow, tohle je totiž pátá branka v tomto zápase, když je za námi jen něco málo přes dvanáct minut! Roman Starčenko posunul puk na Blackera. Ten si připravil pas na ALEXEJE MAKLJUKOVA, jehož dělovka z první šla nad beton gólmana a do sítě! Asistence: Jesse Blacker a Roman Starčenko.
11:25'
Střídání v týmu Barys Nur-Sultan: ze hřiště odchází Henrik Karlsson, přichází Edward Pasquale.
11:25'
Hosté vedou už o dvě branky a my sledujeme opravdu parádní zápas! SKA totiž dobře napadalo v útočném pásmu. Nakonec přišla přihrávka na ARŤOMA ZUBA, jehož další rána z první zapadla přesně k tyči! Pro tohoto obránce je to už druhá branka v zápase. Asistence: Nail Jakupov a Dmitrij Kagarlickij.
11:08'
Henrik Karlsson i připsal zákrok, který nepatřil do kategorie těch těžších. Bylo to totiž nahození z poloviny hřiště, které brankář dobře viděl.
10:28'
Vasilij Tokranov si vyměnil kotouč se spoluhráčem a posílal přihrávku na útočnou modrou. Ta však byla zastavena už ve středním pásmu domácím hráčem.
10:01'
Alexej Makljukov se už chtěl vydat za pukem v útočném pásmu, ale nakonec si to rozmyslel. Kdyby byl u puku později, vzniklo by přečíslení.
09:06'
Vladimir A. Tkačjov se chtěl prokličkovat až na střed hřiště. Nechybělo mu moc, ale nakonec mu byla nadzvednuta hokejka, takže nemohl zakončit.
08:30'
Diváky musí hokej v kazašském městě hodně bavit. Hra se stěhuje z jedné strany na stranu, ovšem hostující hráči zatím mají o dost více ze hry.
07:58'
Jenže vhazování vyhráli hostující hokejisté, kteří na nic nečekali a vrhli se do dalšího ataku. Henrik Karlsson tentokrát zasahovat vůbec nemusel.
07:39'
Alexej Makljukov byl u kotouče jako první, což se Petrohradu zrovna nehodilo. Takto je to jen zakázané uvolnění pro hosty a buly u Melničuka.
06:50'
Hosté se snažili napadat soupeře v jeho obranném pásmu a málem ho donutili k chybě. Kotouč se však dostal do středního pásma, kde ho uzmuli domácí.
06:09'
A nyní se už kotouč dostal jen mimo mantinely. Hra je tedy znovu přerušena a na hřiště nabíhá úklidová četa. Před námi je tak první z komerčních přestávek.
06:00'
Petrohrad pokračuje v aktivitě a trochu to vypadá, že střela domácí do sítě byla jen náhodou. Ona je to svým způsobem i pravda, jelikož byla po chybě hostí.
05:36'
Jori Lehterä se snažil zase něco vymyslet v útočném pásmu, ale na branku nedosáhl. Jeho rána totiž skončila sražena v ochranné síti.
04:53'
Tak to byly neuvěřitelné momenty, které se právě odehrály. V KHL obecně nepadá tolik branek, ale my jsme viděli rovnou tři během necelých čtyř minut.
03:39'
Neskutečné, přestřelka totiž pokračuje i nadále, hosté jdou poprvé v zápase do vedení. ARŤOM ZUB napřáhl na vrcholku kruhu a s pomocí teče soupeře překonal Karlssona. Asistence: Nail Jakupov a Dmitrij Kagarlickij.
03:06'
Jelikož máme za sebou jen tři minuty a v Nur-Sultanu je srovnáno! JORI LEHTERA dostal nabito do dobré pozice a ranou z první překonal gólmana. Asistence: Vladimir A. Tkačjov.
02:48'
Zatím vidíme hodně útočný hokej, kdy se kotouč přesouvá ze strany na stranu. Dnes se dá očekávat nejspíše hodně branek...
01:59'
Jenže následný atak hostujícího celku skončil ještě dříve, než vlastně vůbec začal. Jeden z jeho hráčů si nepohlídal modrou, tak je z toho jen ofsajd.
01:29'
Arťom Zub si nakonec musel dojet pro kotouč do svého obranného pásma, jelikož ten se zastavil už před zakázaným uvolněním. Petrohrad tak může zaútočit.
00:51'
No, tak takový start čekal asi málokdo, jestli vůbec někdo. Každopádně Kazaši se dostali do vedení rychle a začali podstatně lépe než soupeř.
00:10'
Tak to je neskutečná rychlost domácího celku, který se po chybě domácích dostává do vedení už po deseti vteřinách! Hostující obránce poslal přihrávku na střed svého obranného pásma, kam si najel ATTE OHTAMAA, jehož rána z první se zatřepotala v síti! Asistence: Dmitrij Ševčenko.
00:01'

Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Pasquale) – Ohtamaa, Makljukov, Metalnikov, Dietz, Šalapov, Blacker, Orechov – Akolzin, Boyd, Ševčenko – Valk, Knight, Videll – Michajlis, R. Starčenko, Šesťakov – Petuchov, Paňukov, Sagadejev – Asetov.

SKA Petrohrad: Melničuk (Hellberg) – A. Bělov, Bengtsson, Zubarev, Zub, Ožiganov, Tokranov, Zemčonok – Tkačjov, Lehterä, Barabanov – Kemppainen, Kagarlickij, Jakupov – Karpov, M. Aaltonen, Kuzmenko – Kablukov, Burdasov, Švec-Rogovoj – Ketov.

Rozhodčí: Sidorenko, Soin – Berseňjov, Judin.

Do tohoto utkání nezasáhne ani jeden český či slovenský hokejový hráč.
Poslední vzájemný zápas:

Nur-Sultan- Petrohrad 2:3

Branky a nahrávky: 2. A. Petersson (R. Starčenko, Cormier), 32. Dietz (Frattin) – 12. Jakupov (Rundblad, Koskiranta), 17. Dacjuk (Barabanov, N. Gusev), 24. Jakupov (N. Gusev, Dacjuk).

Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Malgin) – Makljukov, Svedberg, Orechov, Dietz (A), M. Semjonov, Blacker, Polochov, Lipin – Michajlis, Frattin, Bochenski (C) – R. Starčenko, Cormier (A), A. Petersson – Ševčenko, Boyd, Akolzin – Petuchov, Sagadejev, Asetov.

SKA Petrohrad: Hellberg (Davydjuk) – Rundblad, Gavrikov (A), A. Bělov, Chafizullin, Zub, Zubarev, Sjomin – S. Plotnikov (A), Dacjuk, Kručinin – Barabanov, Byvalcev, Kuzmenko – Jakupov, Koskiranta, N. Gusev – Ketov (C), V. Tichonov, Kablukov – Ivan Morozov.
Dobrý den, chtěla bych Vás přivítat u dnešního zápasu v rámci KHL. Zde se spolu zaměříme na duel mezi Nur-Sultanem a Petrohradem. Úvodní buly je naplánováno na 14:30 a my budeme u toho!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.