34:11' Šmeljov  (J. Alexandrov, A. Petrov) • 45:16' Strömwall  (Altybarmakjan)
H. Karlsson (Pasquale) – Ohtamaa, Svedberg, Metalnikov, Dietz, Šalapov, Blacker, Orechov – Knight, Videll, Pakarinen – Michajlis, Valk, Šestakov – Boyd, Sagadejev, Ševčenko – Petuchov, Paňukov, Gurkov.
Barys Arena, Nur-Sultan
6532 diváků
Soči
Nalimov (Proskurjakov) – Rundblad, Pogorišnyj, Abrosimov, Bertilsson, J. Alexandrov, A. Petrov, Gordějev – R. Rosén, Strömwall, Altybarmakjan – Lugin, Leščenko, Collins – Točickij, Mosaljov, Šmeljov – Starkov, Kaletnik, Tomilin – Vyglazov.

Barys Nur-Sultan vyhrává tento zápas 3:2, a tak získává body do tabulky. Střelecky byl Barys rovněž aktivnější 31:21 přestřelil svého soupeře. Rozhodující branku zaznamenal Dmitrij Ševčenko ve třetí třetině.
59:55'
Ještě jedno přerušení hry.
59:37'
Hosté hrají bez brankáře, domácí vyhodili přes všechny čáry. Píská se zakázané uvolnění.
59:26'
Henrik Karlsson (Barys) kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
59:05'
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry.
58:30'
90 sekund zbývá do konce zápasu, sledujeme aktivní hru domácích, kteří hrají přesilovku.
58:05'
Nikita Michajlis (Barys) to zkoušel individuálně, dostal se před branku, ale gólmana neprostřelil.
57:30'
Přesilovku hraje domácí celek,ale hosté se dostali do zakončení. Kotouč končí vedle branky.
57:05'
Vyloučení v týmu HK Soči (Denis Mosaljov – 2 min., sekání).
55:32'
Curtis Valk (Barys) to zkoušel individuálně, ale jeho pokus překazila obrana soupeře.
55:01'
Dostáváme se v tomto nepříliš atraktivním zápase do finální fáze třetí třetiny.
54:46'
Sergej Šmeljov (Soči) to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se nedostal. Následně hosté špatně pronikli do útočného pásma, píská se ofsajd.
52:50'
Domácí rozehrávají od své branky, Dustin Boyd hledal spoluhráče v útočném pásmu, přihrávka však nebyla příliš přesná.
52:07'
Komerční přestávka.
52:02'
Hra je nyní přerušena, domácí špatně rozehráli, jejich akce byla nepřesná, píská se icing.
51:17'
Po zásahu domácího brankáře byla hra přerušená, vhazovat se bude před jeho brankou.
50:52'
Barys právě vstřelil branku!
Domácí hokejisté si berou vede znovu zpět na svou stranu, z bezprostřední blízkosti uspěl a kotouč za brankovou čáru dotlačil DMITRIJ ŠEVČENKO. Asistence: Jesse Blacker.
50:02'
49:32'
Henrik Karlsson má kotouč u své branky, velmi dobře hraje hostující celek oslabení.
49:04'
Polovina přesilovky domácího celku je pryč, zatím ale Barys výrazněji neohrozil branku.
48:02'
Vyloučení v týmu HK Soči (Sergej Šmeljov – 2 min., vysoká hůl).
47:00'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokoušel něco vymyslet, jedna ze střel postrádala přesnost.
45:16'
Soči právě vstřelilo branku!
Z ničeho nic je vyrovnáno, hostující celek se dostal do útočného pásma, a pak střelou do horní části branky překvapil přesunujícího se brankáře MALTE STRÖMWALL. Asistence: Andrej Altybarmakjan.
Oleg Pogorišnyj (Soči) byl nepříjemně zasažen kotoučem před brankou, zdá se, že je otřesený, ale bude v pořádku.
44:13'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí celek dál hraje opticky aktivněji. Dustin Boyd (Barys) pálil nepřesně.
43:40'
43:02'
Domácí celek sice hraje přesilovku, ale vůbec se nemůže dostat stabilněji do útočného pásma, hosté se brání zodpovědně.
41:40'
Vyloučení v týmu HK Soči (Vjačeslav Leščenko – 2 min., hákování).
40:17'
Utkání pokračuje třetí třetinou, domácí celek má na jejím začátku těsné vedení.
40:01'
Curtis Valk navýšil ve druhé třetině vedení svého celku, následně se při vlastním oslabení dokázal prosadit tým Soči, přesně pálil Sergej Šmeljov.
40:00'
39:25'
Jesse Blacker od modré minul branku, hostující brankář zasahovat nemusel.
38:50'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině.
38:15'
Kirill Paňukov pálil od modré, jeho projektil vyrazil Ivan Nalimov nad branku.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině, domácí celek hraje aktivně a snaží se něco vymyslet.
36:45'
Jegor Petuchov (Barys) byl v dobré pozici před brankou, dostal přihrávku a zakončoval . Kotouč mu nesedl podle představ, rána byla nepřesná.
35:58'
Darren Dietz pálil od modré čáry, jeho projektil končí nad brankou.
34:50'
Obrovské šance nyní měl domácí tým, ale brankáře Soči prostřelit nedokázali.
34:11'
Při vlastním oslabení se prosazuje hostující celek, před branku si vybruslil SERGEJ ŠMELJOV a jeho rána k bližší tyči zapadla přesně do sítě. Asistence: Jurij Alexandrov a Alexej Petrov.
34:00'
Přesilovku sice hraje domácí celek, ale nemůže se prosadit.
33:36'
Domácí brankář má kotouč za svou brankou, přenechal je pro spoluhráče.
33:01'
Vyloučení v týmu HK Soči (Oleg Pogorišnyj – 2 min., podrážení).
32:52'
Hostující Soči se usadilo v útočném pásmu, kde faulovalo.
32:16'
Henrik Karlsson přerušuje hru. Buly před jeho brankou, nejprve ale komerční přestávka.
31:57'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma. Gólmani mnoho práce nemají.
29:52'
Henrik Karlsson přerušuje hru, buly před jeho brankou.
29:24'
Dmitrij Lugin (Soči) pálil z první, rána se mu však nepovedla, a tak mohou hrát domácí. Ti rychle vyhodili přes všechny čáry.
28:13'
Přesilovku tedy hrají krátce před polovinou zápasu hosté, kteří tak mají šanci vstřelit kontaktní branku.
28:13'
Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Arkadij Šestakov – 2 min., podrážení).
27:13'
Kirill Paňukov si vybruslil před branku,m nakonec pálil Atte Ohtamaa. Ivan Nalimov kryje kotouč. Komerční přestávka.
26:54'
Jesse Blacker (Barys) se dostal k zakončení, jeho pokus nebyl přesný a neujala se ani dorážka.
26:38'
Barys hraje aktivně, ale na další výraznější šanci zatím čeká.
26:21'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, ale obrázek hry je stále stejný.
25:29'
Ivan Nalimov se výborně natáhl a dokázal kotouč po střele Curtise Valka zastavit. Pěkné zakončení od domácího hráče.
24:24'
Mnoho šancí k vidění není, hostující celek špatně rozehrál, Atte Ohtamaa byl u puku dříve, a proto se píská zakázané uvolnění.
22:55'
Darren Dietz (Barys) pálil nepřesně od modré čáry.
22:22'
Domácí celek tedy ve vede o dvě branky a dál pokračuje v aktivní hře. Sledujeme rychlý hokej, který musí diváky bavit.
21:31'
Po konzultaci s videem branka platí, hosté si vyžádali výzvu.
21:31'
Videorozhodčí po dlouhém a opakovaném přezkoumání záběrů rozhodl o tom, že tato branka platí. CURTIS VALK vypálil, jeho ránu brankář vyrazil jen do Valka, který pak znovu dorážel.
20:15'
Zápas pokračuje druhou třetinou, sledujeme aktivnější hru domácího celku. Barys pokračuje v aktivní hře.
20:01'
Anton Sagadejev se dokázal prosadit jako jediný v první třetině, a tak díky jeho přesnému zakončení vede Barys na svém ledě o jednu branku nad Soči.
20:00'
19:40'
Už se pravděpodobně nic nestane.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:02'
Domácí celek se z jedné z mála šancí dostává do vedení. Před brankou dostal přihrávku zcela volný ANTON SAGADEJEV. Jeho rána zapadla přesně do brány, gólman na kotouč nedosáhl. Asistence: Jesse Blacker a Dmitrij Gurkov.
16:25'
Podobný přestupek nyní předvedli také hosté. Zakázané uvolnění na druhé straně.
15:42'
Barys špatně rozehrál, je z toho jen zakázané uvolnění, takže Henrik Karlsson musí být pozorný.
15:23'
Domácí komanda se usadila v útočném pásmu, ale Kirill Paňukov nedokázal přesněji vypálit. Jeho ráně z otočky chyběla přesnost.
14:55'
14:49'
Sean Collins rozehrával od své branky, ale nic vymyslet nedokázal, následně je přerušená hra.
14:20'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, kde se bojuje o kotouč.
13:41'
Barys špatně rozehrál, a tak se bude vhazovat po zakázaném uvolnění před jeho brankou.
13:20'
Alexej Petrov (Soči) zakončoval od modré čáry, jeho pokusu chyběla přesnost.
11:57'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, Arkadij Šestakov (Barys) pálil z dobré pozice, jeho rána byla nepřesná.
11:50'
Vjačeslav Leščenko (Soči) se dostal do postavení mimo hru, akce hostujícího celku tedy končí.
11:30'
Sledujeme nepříliš atraktivní hokej, který nabízí velmi málo šancí.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině.
09:44'
Corban Knight (Barys) to zkoušel individuálně po návratu z trestné lavice, ale prosadit se nedokázal.
09:40'
09:05'
Oleg Pogorišnyj dostal kotouč do útočného pásma, ale dlouhou dobu se tam neusadil.
08:40'
Rána od modré čáry byla domácí obranou zblokovaná, Barys následně vyhodil přes všechny čáry.
07:40'
Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Corban Knight – 2 min., hákování).
07:36'
Sean Collins (Soči) se dostal do šance, a před brankou si vynutil faul soupeře.
07:17'
Alexej Petrov (Soči) rozehrával od své branky, následně se do zakončení dostal Dmitrij Lugin, Jeho ránu kryje Henrik Karlsson. Komerční přestávka.
06:54'
Na výraznější šanci v tomto zápase zatím čekáme, brankáři mnoho práce neměli, domácí navíc neproměnili přesilovku.
05:44'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Karlsona.
05:20'
Nikita Michajlis (Barys) to zkoušel individuálně, ale prosadit se nedokázal. Jeho pokus byl hodně nepovedený.
04:27'
Henrik Karlsson po střele Seana Colinse přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
03:40'
Kirill Paňukov zakončoval z prostoru mezi kruhy. S jeho pokusem si brankář dokázal celkem snadno poradit.
03:16'
02:52'
Anton Sagadejev pálil a Ivan Nalimov kryje kotouč. Buly před jeho brankou.
02:30'
Domácí rozehrávají od své branky, postupně se dostali do útočného pásma, ale Atte Ohtamaa útočné pásmo neudržel.
02:10'
Hostující celek vyhazuje přes všechny čáry, sledujeme nepříliš povedenou přesilovku Barysu.
01:30'
Jesse Blacker (Barys) pálil od modré čáry, jeho pokus vyrazil brankář. Následně pálil další bek. Leonid Metalnikov neuspěl ránou od modré.
01:16'
Vyloučení v týmu HK Soči (Simon Bertilsson – 2 min., krosček).
01:00'
Curtis Valk (Barys) se pokoušel dostat do útočného pásma. Následně si domácí vynutili faul.
00:40'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
00:01'
Poslední vzájemný zápas se hrál v Soči a Barys vyhrál 4:1.
Barys Nur-Sultan je aktuálně na druhé pozici své divize a postup do play-off má jistý. Z posledních pěti zápasů Barys vyhrál všechny. Postupně si poradil s Jekatěrinburgem 4:2 a 4:2, Nížněkamskem 2:1, Omskem 4:3 a CSKA Moskvou 3:2.
HK Soči je v Tasasově divizi na pátém, prvním nepostupovém místě. Na čtvrtý Novgorod ztrácí tři body. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál tři. Poradil si s Čerepovcem 3:0,Viťazem 5:4 a Novosibirskem 3:2 na nájezdy. Tým nestačil na Jaroslavl 2:4 a na Viťaz 1:2 v prodloužení.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Barys Nur-Sultan a HK Soči.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.