KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čeljabinsk : Petrohrad - 4. září 2019   16:00

Čeljabinsk
Čeljabinsk
22:54' Sedlák (Calof) • 23:24' Calof  • 34:05' Thomas (Menšikov)
3:4
(0:1, 3:2, 0:0 - 0:1)
Petrohrad
Petrohrad
12:41' Tkačov  (Lehterä, S. Plotnikov) • 35:35' Kagarlickij  (Byvalcev) • 35:53' Lehterä  (Barabanov) • 61:52' S. Plotnikov  (Tkačov)
Čeljabinsk
Bělov, Lavrantěv – Kučava, Novikov
Traktor Arena
Petrohrad

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Československá stopa v utkání

Lukáš Sedlák (CLJ) – 1+0, 2 střely, čas na ledě 18:25
Tomáš Hyka (CLJ) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:33
Střely na branku: 19 – 46
Je konec! Petrohrad zvládá i druhý venkovní duel v letošním ročníku a na ledě Traktoru Čeljabinsk vítězí 4:3 v prodloužení. V prodloužení byli hosté mnohem aktivnější. Obrovskou šanci zahodil po minutě Tkačov. Stejný hráč poté ale našel Sergeje Plotnikova a kapitán SKA zajistil svému týmu druhý bod.
61:52'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Petrohrad nakonec vítězí v prodloužení! Vladimir Tkačov projel do útočného pásma, neměl moc sil na zakončení, ale rozhodl se přihrát pod sebe. SERGEJ PLOTNIKOV jeho pobídku našel a v tísni dopravil puk do branky! Asistence: Vladimir Tkačov.
61:15'
Tkačov dostal přihrávku mezi kruhy, kde byl úplně sám, ale ve stoprocentní šanci minul branku!
60:45'
Barabanov se prosmýkl do útočného pásma, ale jeho otočka v útočném pásmu celou útočnou akci hostujícího mužstva zbrzdila.
60:10'
Petrohrad uspěl na úvodním vhazování prodloužení a může se jako první vydat do útoku.
60:01'
Střely na branku: 17 – 43
Uvidíme prodloužení! Ani šedesát minut hry nám o vítězi dnešního souboje nerozhodlo. Petrohrad byl ve třetí části aktivnější, zahrál si dvě přesilovky, jenže Traktor v čele s vynikajícím Děmčenkem tuto dvacetiminutovku přečkal bez inkasované branky.
60:00'
59:30'
Další útočnou snahu domácího mužstva zastavuje postavení mimo hru. Vhazuje se ve středním pásmu a vše nasvědčuje tomu, že uvidíme prodloužení.
59:00'
Rundblad dostal přihrávku na modrou čáru a pohotově vypálil. Děmčenko jeho pokus viděl a ukryl puk do připravené lapačky.
58:18'
Karpov se natahoval po odraženém puku, ale Kručinin se stačil skvěle vrátit a odehrál puk bekhendem mimo nebezpečný prostor.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:35'
Thomas vystihl chybu v rozehrávce Petrohradu, dostal se před hostujícího brankáře, ale ani nadvakrát Kočetkova nepřekonal!
57:10'
Lukáš Sedlák udržel puk v útočném pásmu, ale následnou přihrávkou neoslovil nikoho v černém dresu. Petrohrad ale také chyboval při rozehrávce.
56:38'
Joonas Kemppainen vlétl do útočného pásma, ale netroufl si na kličku a nechal se obrat o kotouč. Traktor je blízko bodovému zisku.
56:11'
55:38'
Rundblad střílel od modré čáry, jenže do jeho rány se obětavě položil Karlin, který dělovku zastavil za cenu bolestivého zásahu do kolena.
55:03'
Byvalcev dostal krásnou přihrávku před branku, měl moře času, ale trestuhodně netrefil branku!
54:11'
Petrohrad si zahraje přesilovku. Vitalij Menšikov dostává dvě minuty za sekání.
54:03'
Jakupov zakončil přečíslení hostů 3 na 2. Střelec z pondělního duelu s Magnitogorskem tentokrát trefil lapačku domácího brankáře.
53:35'
Byvalcev vyhodil puk za branku domácího celku a spěchal za svými spoluhráči na střídačku. Petrohrad se teď vůbec nemůže dostat do hry.
53:18'
Čeljabinsk je v posledních minutách aktivnější a nadále se drží v útočném pásmu. Domácím hráčům však chybí zakončení.
52:38'
Alexej Kručinin rozjel další útočnou akci domácího celku, ale jeho pobídka na levé křídlo byla nepřesná a skončila na holi obránce.
52:07'
Andrew Calof získal na modré čáře odražený kotouč, přehodil si jej na forhend, ale trefil jen hruď hostujícího brankáře. Vhazovat se bude po jeho levici.
50:28'
Unavená čtveřice domácích hokejistů dokázala vyhodit puk do bezpečí a mohla odjet na střídačku. Skvěle odehraná přesilová hra Petrohradu.
50:13'
49:35'
Tkačov si vybruslil na levý kruh. Před brankářem ještě clonil Plotnikov, ale Děmčenko se štěstím vykopl puk levým betonem!
49:07'
Tkačov dostal puk na levou stranu útočného pásma, vyměnil si přihrávku s Rundbladem, ale zakončení od modré čáry zablokovala domácí obrana.
48:13'
Traktor i ve třetí části dostává trest za příliš mnoho hráčů na ledě.
48:04'
Rukavišnikov nahodil puk od modré čáry. Před domácí brankou clonil Tichonov, ale ten nedokáza pomalé nahození tečovat.
47:23'
Další nepřesná rozehrávka Traktoru. Prudká přihrávka na Dyblenka byla hodně nepřesná a skončila zakázaným uvolněním. Vhazuje se před domácí klecí.
47:08'
Ilja Karpuchin vymyslel pouze nepřesnou zadovku do útočného pásma. Nikdo v černém dresu se k jeho pobídce nedostal.
46:35'
Lukáš Sedlák se hnal do bleskového protiútoku, jenže jeho akci zastavilo postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
46:14'
Jakupov si dovolil bekhendovou přihrávku před branku domácího celku. Tam dotírali hned dva hráči v bílém, ale ani jeden z nich nezasáhl kotouč.
45:17'
Ketov se probil po levém křídle do útočného pásma, ale z ostrého úhlu trefil jen boční síťku. Zatím je to takové nemastné, neslané.
45:00'
Jegor Fatějev napálil puk od modré čáry do útočného pásma. Nikdo z černých medvědů se ke kotouči nedostal. Petrohrad může zaútočit.
44:35'
Maxim Karpov zkusil překvapit domácího brankáře z ostrého úhlu, ale jeho pokus prolétl nad břevnem.
43:29'
Lukáš Sedlák získal odražený puk na modré čáře, ale musel si pomoci zpětnou přihrávkou. Traktor se v závěrečné třetině zatím nemůže dostat do hry.
43:05'
Barabanov vymyslel zajímavou přihrávku zpoza branky mezi kruhy. Nikdo v bílém dresu se v tomto prostoru nepohyboval.
42:22'
Rundblad dostal pobídku na modrou čáru a pohotově zakončil příklepem. Jeho dělovka od modré čáry byla obránce přizvednuta do ochranné sítě.
42:08'
Rukavišnikov nahodil puk od modré čáry na branku Traktoru. Domácí brankář Děmčenko si zapisuje snadný zákrok.
41:35'
Petrohrad už je znovu v útočném pásmu. Tichonov tečoval nahození od modré čáry, ale domácí brankář našel kotouč ve své lapačce. Vhazuje se po jeho pravici.
41:08'
Jaroslav Dyblenko dostal přihrávku na levý kruh, měl před sebou prázdnou polovinu branky, ale dělovkou příklepem minul!
40:48'
Vitalij Menšikov nahodil puk do útočného pásma, ale podobně jako jeho spoluhráči odjel na střídačku. Čerstvé síly posílá na led také hostující kouč.
40:10'
Petrohrad uspěl na úvodním vhazování třetí třetiny. Hosté se ihned vydali do útoku, ale jejich přechod po levém křídle skončil špatným zpracováním Tichonova.
40:01'
Střely na branku: 14 – 26
Druhá třetina končí! Prostřední dvacetiminutovce přinesla parádní podívanou! Domácí bleskově otočili vývoj hry, když se prosadili Lukáš Sedlák a Andrew Calof! Šest minut před přestávkou navíc navýšil vedení v signalizované výhodě Thomas! Petrohrad se dokázal rychle zvednout a Kagarlickij a Jori Lehterä dokázali během devatenácti sekund vyrovnat! Po čtyřiceti minutách tak platí stav 3:3.
40:00'
39:42'
Ruslan Karlin operoval na levé straně, jenže už nedokázal přihrát na modrou čáru. Domácí hokejisté se teď trápí v kombinaci.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:45'
Zubarev našel rozjetého Vladimira Tkačova, který se dostal do útočného pásma, ale kolem pozorného obránce neprocedil kotouč mezi tři tyče.
38:22'
Jegor Fatějev napadal rozehrávku Petrohradu před jeho brankou. Domácí hokejista se málem dostal do zakončení z vyložené pozice!
37:30'
Hosté sice hrají s kotoučem na hokejkách, ale nyní se nemohou usadit v útočném pásmu. Domácí znovu začali napadat ve středním pásmu.
37:10'
Rundblad nahodil puk na modrou čáru. Ketov jeho pobídku pouze protečoval za branku. Petrohrad však zůstává na kotouči.
36:25'
Karpuchin sice propadl na modré čáře, ale zachránil jej Lukáš Sedlák, který se bleskově vrátil a zastavil rodící se akci Petrohradu.
35:53'
Neskutečné! Petrohrad dokázal vyrovnat opravdu rychle! Tomáš Hyka se nechal připravit o kotouč, ke kterému se následně dostal JORI LEHTERA a střelou pod ruku domácího brankáře vyrovnal! Asistence: Alexandr Barabanov.
35:35'
Je sníženo! Petrohrad dokázal bleskově snížit! DMITRIJ KAGARLICKIJ si najel na dobrou přihrávku, nic nevymýšlel a dělovkou pod břevno překonal brankáře! Asistence: Alexej Byvalcev.
35:05'
Rundblad rozjel další útočnou akci Petrohradu. Švédský obránce nepřesnou přihrávkou odevzdal kotouč domácímu celku.
34:05'
Sergej Plotnikov navíc dostává osobní desetiminutový trest za úder do oblasti hlavy a krku.
34:05'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Čeljabinsk přidává třetí branku v době, kdy rozhodčí signalizoval trest! CHRISTIAN THOMAS dostal přihrávku na modrou čáru, navedl si puk na forhend a střelou pod břevno nachytal Kočetkova! Asistence: Vitalij Menšikov.
33:28'
Andrew Calof si najížděl na přihrávku Tomáše Hyky zpoza branky, ale dvojice hráčů v bílém jej ustrážila. Puk opustil útočné pásmo.
33:20'
Plotnikov dostal přihrávku do jízdy, zakončil zápěstím, nicméně Děmčenko měl čistý výhled a schoval kotouč do lapačky.
32:40'
Jevgenij Ketov zkusil nahodit puk od modré čáry, ale nastřelil pouze výborně hrajícího Kosova, od nějž se kotouč odrazil do středního pásma.
32:09'
Karpuchin táhl brejk Traktoru 2 na 1. Domácí útočník však dlouho vyčkával s přihrávkou a trefil Zuba, který se rybičkou položil do přihrávky.
31:58'
Domácí hrají v plném počtu.
31:31'
Plotnikov zkoušel zpoza branky poslal kotouč před branku, kde číhal Viktor Tichonov, ale domácí brankář Děmčenko ukryl puk do lapačky.
31:08'
Hráči Traktoru navíc nasbírali cenné vteřinky v útočném pásmu a brzdí přesilovou hru Petrohradu. Hosté jsou ve druhé třetině bezzubí.
30:44'
Domácí už jsou ve čtyřech! To nejhorší už má Traktor za sebou.
29:58'
Traktor půjde do tří! Ilja Karpuchin se zcela zbytečně nechal vyloučit za sekání!
29:22'
Plotnikov dostal přihrávku k mantinelu, vybruslil si do střelecké pozice, jenže místo zakončení ještě servíroval kotouč Tichonovovi.
28:44'
Petrohrad si zahraje přesilovku. Traktor vyfasoval druhý trest za příliš mnoho hráčů na ledě.
28:17'
Glinkin dostal fantastickou přihrávku na levý kruh, pohotově zakončil, ale jeden z obránců Petrohradu vykopl kotouč před brankovou čárou!
28:03'
Domácí brankář vyjel ven z branky, zastavil prudké nahození po mantinelu a našel jednoho ze svých spoluhráčů.
27:30'
Thomas se snažil udržet puk na modré čáře, ale neposedný kotouč nedokázal zkrotit a musel pomoci obráncům.
26:57'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Ruslan Karlin – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Vladimir Tkačov – 2 min., hrubost).
26:57'
Vladimir Tkačov a Ruslan Karlin se pustili do pěstního souboje na modré čáře! Tkačov skončil s roztrženým rtem!
26:31'
Kagarlickij se po levém křídle probil do útočného pásma, jenže Ruslan Karlin jej bez váhání přitlačil k mantinelu a zbrzdil útočnou akci Petrohradu.
26:02'
Těreščenko nepříjemně nahodil puk z pravé strany na brankoviště. Puk se několikrát odrazil, ale obrana Petrohradu puk odehrála do bezpečí.
25:34'
Kagarlickij se probil před obránce v černých dresech, ale neustál bruslařský manévr a poroučel se k zemi. Vylučovat se v tomto případě nebude.
25:04'
Jakupov se na opačné straně dral za odraženým pukem, ale Lukáš Sedlák se rychle vrátil a na poslední chvíli vypíchl kotouč do bezpečí.
24:38'
Až nyní se hosté po dlouhé době dostali ke kotouči, ale příliš prudkou přihrávkou se dopustili zakázaného uvolnění.
24:10'
Domácí jsou fanoušci jsou ve varu! Traktor během jediného střídání dokázal otočit nepříznivě se vyvíjející duel s hvězdným Petrohradem.
23:24'
Otočka je na světě! Tohle byl hodně kuriózní gól! ANDREW CALOF měl prostor v rohu útočného pásma, snažil se najít spoluhráče na kruhu, ale puk se od jednoho z hráčů Petrohradu odrazil do sítě! Bez asistence.
22:54'
Je vyrovnáno! Domácí udělali tlak v útočném pásmu, kde puk získal Tomáš Hyka. Kotouč nakonec propadl před branku, kam si najel LUKÁŠ SEDLÁK a ve druhém utkání vsítil své druhé utkání v dresu Traktoru! Asistence: Andrew Calof.
22:19'
Christian Thomas se dostal k odraženému puku a bekhendem jej poslal na branku Petrohradu! Košečkov však vytáhl neskutečný zákrok betonem!
22:04'
Dyblenko využil prostor ve středním pásmu, prosmýkl se s kotoučem na modrou čáru, ale zápěstím daroval gólmanovi snadný zákrok.
21:28'
Zub musel rozehrávat v tísni, ale nakonec dokázal kotouč procedit ven z obranného pásma. Domácím dnes kotouče jednoduše odskakují.
21:05'
Christian Thomas si najel na zpětnou přihrávku mezi kruhy, měl moře času na zakončení, ale střelou zápěstím trefil hruď hostujícího brankáře!
20:35'
David Rundblad vyslal nebezpečnou střelu zápěstím od modré čáry. Děmčenko jeho střelu dobře viděl a bez problémů vykopl.
20:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. Petrohrad se ihned vydal do útoku, jenže ten byl zastaven hned na modré čáře.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 16:49.
Střely na branku: 5 – 13
První třetina je minulostí! Úvodní dvacetiminutovka se lépe vydařila favorizovanému Petrohradu. Hosté vlétli do utkání velmi aktivně, ale nemohli se dostat do šancí. Traktor se poté začal lehce zvedat, ale ve 13. minutě mu zasadil úder Vladimir Tkačov! Hosté poté ještě hráli přesilovou hru, ale v té podržel domácí mužstvo skvělými zákroky Děmčenko. Do kabin se proto jde za stavu 0:1.
20:00'
19:17'
Děmčenko si včas všiml odraženého kotouče na brankovišti a lvím skokem jej schoval pod své tělo. Vhazovat se bude po pravici domácího brankáře.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:38'
Děmčenko předvedl parádní zákrok! Domácí brankář dokázal zlikvidovat nájezd jednoho ze soupeřů!
18:20'
Dyblenko se snažil přihrát do středního pásma, ale trefil jen brusli dobře postaveného Kosova, který však rovněž rozehrál nepřesně.
17:40'
17:02'
Rundblad dostal přihrávku na modrou čáru, přehodil si kotouč na forhend, ale jeho dělovka skončila v lapačce domácího obránce Děmčenka.
16:31'
Kagarlickij číhal před brankou, jenže kotouč se od nohy jednoho z obránců odrazil k mantinelu. Traktor se znovu osvobozuje.
16:10'
Petrohradu se úvod přesilové hry vůbec nepovedl. Kagarlickij překážel svému spoluhráči a hosté přišli o útočné pásmo.
15:40'
Petrohrad si zahraje první přesilovku. Domácí špatně střídali a dostávají dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.
15:15'
Vasilij Děmčenko znovu vypomohl spoluhráčům s rozehrávkou zpoza branky. Hokejisté Petrohradu však skvěle napadají domácí rozehrávku.
14:45'
Na stadionu panuje parádní atmosféra. Domácí fanoušci ženou Traktor do útoku, ale proti pozorné obraně Petrohradu je to hodně těžké.
14:12'
Tichonov číhal na modré čáře na prudkou přihrávku za obranu Traktoru. Ofenzivní hokejista Petrohradu si ale nedokázal skákavý puk zpracovat.
13:45'
Karpov spěchal za prudkou přihrávkou před branku, ale jeden z domácích obránců na poslední chvíli předvedl důležitý obranný zákrok.
13:12'
Petrohrad je po vstřelení úvodní branky hodně aktivní a tlačí se do útoku. Přihrávku před branku dostal Kemppainen, ale trefil jen prvního soupeře.
12:41'
Parádní branka hostujícího celku a Petrohrad se dostává do vedení! Jori Lehterä se neunáhlil, všiml si postavení VLADIMIRA TKAČOVA, kterému poslal přihrávku do bekhendu a Tkačov s přehledem zakončil kolem brankáře! Asistence: Jori Lehterä, Sergej Plotnikov.
11:34'
Těreščenko dostal přihrávku na modrou čáru, přehodil si kotouč na forhend, ale jeho přízemní pokus Kočetkova nepřekvapil.
11:09'
Dyblenko bojoval o kotouč v rohu útočného pásma, nicméně domácí obránci byli mnohem důraznější a odehráli puk do bezpečí.
10:29'
Zadáci Petrohradu nyní vyčkávají s rozehrávkou za vlastní brankou. Oba trenéři mezitím posílají na ledovou plochu čerstvé síly.
10:03'
Kagarlickij dostal přihrávku mezi kruhy a pohotovou střelou pořádně protáhl domácího brankáře. Děmčenko vytáhl dobrý zákrok!
09:37'
Zemčonok předvedl ukázkový bodyček! Obránce Petrohradu za něj sklidil potlesk domácích příznivců. Tohle v hokeji moc často nevidíme.
09:10'
Vitalij Menšikov se snažil dorážet odražený kotouč, ale byl dobře tísněn a nedokázal puk přizvednout nad beton hostujícího brankáře.
08:42'
Sedlák dostal přihrávku na pravé křídlo a prodloužil puk do útočného pásma. V důrazném souboji byl nyní lepší obránce Petrohradu.
08:10'
Až nyní se domácí hokejisté mohou dostat ke své kombinaci. Tomáš Hyka protečoval puk do útočného pásma, kde hokejisté Traktoru získali puk.
07:45'
Jori Lehterä číhal na přihrávku mezi kruhy, ale Tichonov mu jí poslal kousek za tělo a finský útočník se vůbec nedostal do zakončení.
07:18'
Petrohrad uklidňuje hru kombinací v zadních řadách. Tkačov musel svým spoluhráčům pomoci. Nabídka je zatím hodně slabá.
06:41'
Zakázané uvolnění Petrohradu. Ilja Kablukov poslal příliš prudkou přihrávku na levé křídlo a nikdo ze spoluhráčů puk nedokázal zachytit.
06:02'
Tomáš Hyka se z pravého křídla prosmýkl do útočného pásma, stáhl si kotouč špičkou čepele, ale jeho rána zápěstím až k brance neprošla.
05:39'
Kagarlickij si prodloužil svůj pobyt na ledové ploše. Důrazný hokejista Petrohradu tentokrát vymyslel hodně nepřesnou přihrávku do útočného pásma.
05:17'
Dmitrij Kagarlickij dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, ale jeho rána příklepem skončila v lapačce pozorného brankáře.
04:49'
Joonas Kemppainen zastavil vyhozený kotouč na modré čáře a udržel pro Petrohrad útočné pásmo. Traktor se musí v úvodních minutách bránit.
04:06'
Jori Lehterä dostal nádhernou přihrávku před branku, mohl si vybrat, kam kotouč umístí, ale trestuhodně poslal puk mimo tři tyče!
03:40'
Sergej Těreščenko dostal přihrávku na modrou čáru, odkud zkusil nahození zápěstím, jenže jeho pokus zablokoval hned první soupeř v bílém.
03:06'
Viktor Tichonov vypomohl spoluhráčům v obranném pásmu. Hokejista se slavným příjmením vyhodil puk bekhendem do středního pásma.
02:29'
Kagarlickij se probil do útočného pásma, kde chtěl obejít Kalinina, ale ten jeho průnik vystál a vypíchl puk za modrou čáru.
02:10'
Děmčenko musel vyjet ven z branky, aby před rozjetým Karpovem odehrál kotouč mimo nebezpečný prostor. Petrohrad vstoupil do utkání velmi aktivně.
01:35'
Popov poslal přihrávku po mantinelu na modrou čáru, jenže jeho pobídku přečetli hráči v černém, kteří kotouč odklidili do bezpečí.
01:03'
Jesse Virtanen si pomohl v rohu obranného pásma se spoluhráčem a s vypětím všech sil dokázali puk vyhodit za modrou čáru.
00:45'
Také hosté se poprvé vydali do útočného pásma. Plotnikov měl puk na levém křídle, ale přihrávkou mezi kruhy neoslovil spoluhráče.
00:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování dnešního souboje. Traktor se ihned vydal do útoku, ale nahození skončilo za brankou Petrohradu.
00:01'
Ještě před úvodním vhazováním zazní ruská hymna.
Oba týmy už jsou na ledě. Petrohrad bude hrát v bílém, zatímco Traktor sehraje dnešní duel v černých dresech.

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Fedotov) – S. Těreščenko, Virtanen, Karpuchin, Menšikov, Kalinin, Žiljakov, Sergijenko, Jasinskij – Calof, Hyka, Sedlák – Kručinin, Thomas, An. Popov – Malychin, Šolochov, Glinkin – Kosov, Karlin, Fatějev.

SKA Petrohrad: Kočetkov (Melničuk) – Rukavišnikov, Rundblad, Zub, Dyblenko, Zemčonok, Zubarev, Galeňuk – Tkačov, Lehterä, S. Plotnikov – Barabanov, Kemppainen, Jakupov – Karpov, Kagarlickij, Byvalcev – Ketov, V. Tichonov, Kablukov – Podkolzin.

Rozhodčí: Bělov, Lavrantěv – Kučava, Novikov.

Tomáš Hyka (CLJ)
Lukáš Sedlák (CLJ)
Traktor Čeljabinsk

Domácí Traktor vstupuje do dnešního souboje v roli velkého outsidera! Traktor je považován za jeden z nejslabších celků ve Východní konferenci a měl by bojovat o účast v play-off spolu s týmy jako Vladivostok či Chabarovsk. Vstup do nového ročníku se Traktoru navíc vůbec nepovedl. Na úvod totiž prohrál 2:4 s Viťazem Čechov.
SKA Petrohrad

Hostující Petrohrad patří tradičně mezi největší favority celé Kontinentální hokejové ligy. V minulém ročníku ztroskotal na CSKA Moskva ve finále Západní konference. Letos si však Petrohrad brousí zuby na Gagarinův pohár. V úvodním duelu letošního ročníku předvedlo SKA dobrý výkon a zvítězilo 3:1 na ledě Magnitogorsku.Skvělý výkon předvedl zejména Rundblad, který si připsal gól a asistenci.
Dobré odpoledne všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Traktorem Čeljabinsk a SKA Petrohrad. Utkání začíná v 16 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.