KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Chabarovsk : Red Star Kunlun - 3. října 2019   11:00

Chabarovsk
Chabarovsk
03:41' H. Zohorna (Fajzullin, V. Vasiljev) • 13:46' Vl. Ušenin (Vj. Ušenin, Kondratěv) • 45:12' T. Zohorna (Jordán, Fajzullin)
3:2
(2:1, 0:1, 1:0)
Red Star Kunlun
14:31' Wong  (Foo, Brulé) • 36:08' Kane  (Chelios, Bartley)
Chabarovsk
Beljalev, Fatějev – Bersenjov, Judin
Platinum Arena, Chabarovsk
4493 diváků

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 4493 diváků.

Střely na branku: 31 – 28
Je konec! Amur Chabarovsk nakonec zvládl domácí duel s Kunlunem a vítězí 3:2. Domácí mužstvo o svém triumfu rozhodlo ve třetí třetině. Amur do závěrečné periody vstoupil mnohem aktivněji a dočkal se přesilové hry. Tu po krásné akci proměnil Tomáš Zohorna! Kunlun se poté sice snažil útočit ve snaze vyrovnat, ale hosté si nevypracovali mnoho šancí. Tu největší zahodil dvě minuty před koncem Lockhart. Čínský celek v samotném závěru zkusil hru bez brankáře, ale ani při té se nedokázal prosadit.
59:31'
Adam Cracknell si řekl o přihrávku na modrou čáru, nahodil puk do předbrankového prostoru, ale nenašel nikoho v bílém.
59:04'
Anton Lazarev se v obranném pásmu dostal k odraženému puku a výhozem o mantinel jej poslal až do obranného pásma Kunlunu.
58:32'
Smith je na střídačce a čínský celek se pokouší o vyrovnání v šesti bruslařích na ledě!
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:26'
Luke Lockhart dotíral před brankou Amuru Chabarovsk, ale nepřekonal ležícího Alikina. Domácí gólman vytáhl zákrok večera a schoval puk do lapačky!
57:10'
Igor Ruděnkov dojel puk na modré čáře a probil se s ním za branku Kunlunu. Domácí celek zatím zvládá závěrečné minuty na jedničku.
56:29'
Anton Lazarev si udělal prostor v útočném pásmu, ale jeho rána brankáře Smithe nepřekvapila. Zadáci v bílém okamžitě rozehráli dlouhou přihrávkou.
56:04'
Tomáš Zohorna nabral rychlost ve středním pásmu, projel do pásma útočného, jenže bekhendem poslal puk jen do boční sítě.
55:30'
Denis Osipov poslal přihrávku na levou stranu ledové plochy. Na jeho pobídku však nedosáhl ani rozjetý Wong. Amur znovu vyhodil do bezpečí.
55:10'
Maxim Kapiturov přečetl rozehrávku soupeře, mohl se hnát do útočného pásma, ale kotouč si posunul příliš daleko od hokejky.
54:32'
54:08'
Znovu se Kunlunu podařilo vyhodit puk přes všechny čáry do bezpečí. Nikdo v bílém dresu se za vyhozením nevydal.
53:50'
Hosté vybojovali odražený puk a okamžitě jej vyhodili přes všechny čáry za branku domácího Amuru.
53:27'
Hynek Zohorna dostal nabito na modrou čáru, ale jeho dělovka těsně minula vzdálenější tyč!
52:32'
Chabarovsk bude hrát další přesilovku. Dvě minuty za hákování si odsedí Spencer Foo.
52:10'
Dmitrij Korobov mohl pálit od modré čáry, ale místo zakončení zvolil přihrávku na Antona Lazareva. Amur se snaží hrát na kotouči.
51:21'
Alikin si poradil s nahozením od modré čáry a před dotírajícím Wongem raději přikryl kotouč lapačkou. Vhazuje se po jeho levici.
51:10'
Valerij Vasiljev znovu sebral odražený kotouč a výhozem o mantinel rozehrál do bezpečného prostoru. Kunlun se nemůže dostat do tlaku.
50:26'
Dmitrij Korobov ustál souboj za vlastní branku, vyměnil si přihrávku s Michalem Jordánem a vyhodil puk odrazem o mantinel do středního pásma.
50:10'
Adam Cracknell skvěle zasáhl na vlastní modré a přerušil slibně vypadající protiútok Amuru. Hostující hráč sklízí pochvaly od svých spoluhráčů.
49:47'
Gilbert Brulé dojel nahození do útočného pásma a bekhendem poslal puk za branku Chabarovsku. Po velkém boji však získali puk domácí hráči.
49:15'
Hynek Zohorna zavezl puk do útočného pásma, jenže zadovkou na levý kruh nenašel nikoho v oranžovém. Hosté mohou opět zaútočit.
48:50'
Zadáci Kunlunu uklidňují hru postupnou kombinací v zadních řadách. Nikdo v oranžovém dresu Amuru Chabarovsk rozehrávku soupeře nenapadá.
48:10'
Igor Ruděnkov bojoval o puk v útočném pásmu. Domácí hráč dostal pod tlak Andreje Šustra, ale bývalý obránce Tampy se nenechal rozhodit.
47:27'
Lazarev tentokrát nevyslal přesnou přihrávku a poslal kotouč pouze na zakázané uvolnění. Vhazuje se před brankou Kunlunu.
47:10'
Hostům se nedaří při přechodu do útočného pásma. Hráči v oranžovém skvěle brání od červené čáry a nenechávají Kunlunu moc prostoru.
46:35'
Alikin si musel dát pozor na bekhendovou střelu z ostrého úhlu. Brankář Amuru byl připraven a lapil puk lapačkou. Vhazuje se po jeho levici.
46:12'
Miller se obětavě položil do dělovky od modré čáry a srazil kotouč do ochranné sítě. Vhazovat se bude před klecí čínského mužstva.
45:45'
Kunlun pouze vyhodil puk do obranného pásma Amuru a hostující hráči odjeli na střídačku. Amur je po vstřelení branky hodně živý.
45:12'
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Amur Chabarovsk využívá další přesilovou hru a bere si zpět své ztracené vedení! Po krásné kombinaci dostal přihrávku na kruh TOMÁŠ ZOHORNA a dělovkou pod břevno překonal Smithe! Asistence: Michal Jordán, Danil Fajzullin.
44:42'
Amur si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za hákování dostává Trevor Murphy.
44:29'
Arťom Železkov svedl souboj o puk v rohu útočného pásma, jenže přihrávkou mezi kruhy nenašel nikoho v oranžovém a navíc zahnal své spoluhráče ven ze třetiny.
44:10'
Gilbert Brulé projel s pukem do útočného pásma, kde si na něj počkal Michal Jordán, který jej čistým hitem přitlačil k mantinelu.
43:35'
Vladislav Ušenin dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, nicméně jeho nahození skončilo u obránce Kunlunu. Zatím se hraje bojovný hokej.
43:10'
Olli Palola projel do útočného pásma, nicméně jeho ránu zablokoval hned první obránce v oranžovém dresu Amuru Chabarovsk.
42:45'
Alikin vyjel ven z branky a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Domácí brankář bekhendem nahodil puk do středního pásma, kde jej ale získali hosté.
42:10'
Michal Jordán se z pozice obránce dostal až do rohu útočného pásma, ale jeho akce nemohla pokračovat, jelikož sudí přerušil hru. Na ledě se v bolestech svíjí Igor Veličkin.
41:40'
Nikita Kamalov nahodil puk za branku Kunlunu, jenže to udělal ještě před červenou čárou. Zakázané uvolnění, vhazuje se před Alikinem.
41:21'
Tomáš Zohorna rozjel další útočnou akci Amuru, jenže nikdo v oranžovém jeho hbitý průnik do útočného pásma nepodpořil.
40:38'
Adam Cracknell dostal přihrávku na útočnou modrou čáru, nicméně jeho střelecký pokus byl předem odsouzen k neúspěchu.
40:10'
Amur uspěl na úvodním vhazování poslední třetiny. Hynek Zohorna okamžitě nabral rychlost, dostal se do útočného pásma, ale jeho ránu lapil pozorný brankář.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 12:45.
Střely na branku: 23 – 17
Druhá třetina končí! Prostřední perioda se o něco lépe vydařila Kunlunu, který dokázal vyrovnat! Hosté byli celou třetinu o něco aktivnějším celkem, ale dlouho si nemohli připravit velkou šanci. Až ve 37. minutě neuhlídala domácí obrana Coryho Kanea, který svižnou střelou zápěstím překonal brankáře! Amur poté sice hrál přesilovou hru, ale sehrál ji opravdu bídně. Po čtyřiceti minutách tak platí stav 2:2.
40:00'
39:10'
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:20'
Znovu se hokejistům v bílém dresu podařilo vyhodit puk do bezpečí. Nikdo v oranžovém dresu zatím není schopen udržet pro Amur útočné pásmo.
38:00'
Kunlun zatím hraje další oslabení s velkým přehledem. Hosté se zmocnili kotouče a sami jej vyvezli do útočného pásma.
37:10'
Amur si zahraje přesilovku. Dvě minuty za hákování dostává Trevor Murphy.
37:10'
Hynek Zohorna střílel od levého mantinelu, ale trefil vlastního spoluhráče. Arťom Železkov navíc zůstává ležet s bolestivou grimasou v obličeji.
36:40'
Kunlun se nadále tlačí do útočného pásma a pokračuje v silném tlaku. Hokejisté v bílých dresech se snaží dostat soupeře pod tlak.
36:08'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Čínský celek dokázal vyrovnat! Kunlun se rázem vrací zpátky do hry! CORY KANE dostal přihrávku na modrou čáru, odkud vyslal táhlou střelu zápěstím a rozvlnil síť! Domácí brankář měl dobře zakrytý výhled! Asistence: Jake Chelios, Victor Bartley.
36:03'
Garet Hunt projel s kotoučem do útočného pásma, jenže jeho zadovka skončila na holi pozorného obránce Korobova.
35:28'
Michal Jordán zablokoval vysokou přihrávku mířící do útočného pásma Kunlunu. Český obránce srazil puk zpátky do středního pásma.
35:10'
Amur se z tlaku svého soupeře vymanil jen za cenu vyhození kotouče na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po pravici brankáře Alikina.
34:20'
Alexandr Gorškov svedl souboj o kotouč v rohu útočného pásma. Jeho pobídka na modrou čáru byla velmi prudká a Amur se sám zahnal z útočného pásma.
34:02'
Tyler Wong si našel prostor na levém kruhu a pohotově vypálil zápěstím. Jeho ránu však Alikin viděl a ukryl kotouč do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
33:20'
Jake Chelios dostal přihrávku do rohu útočného pásma, nicméně jeho zadovka na modrou čáru skončila u připraveného obránce.
33:05'
Trevor Murphy dojel další nahození do rohu útočného pásma, zpětnou přihrávkou našel Brandona Yipa, ale jeho zakončení skončilo vedle branky.
32:29'
Brandon Yip obdržel přihrávku na levou stranu útočného pásma, krásně si kotouč přehodil na forhend, ale jeho rána prolétla kolem vzdálenější tyče.
32:03'
Smith si dal pozor na nebezpečné nahození ze středního pásma a schoval kotouč do lapačky. Vhazuje se po pravé ruce hostujícího brankáře.
31:28'
Cory Kane střílel z levého kruhu příklepem. Jeho dělovka skončila na hokejce prvního obránce v dresu Amuru Chabarovsk. Domácí hrají nesmírně obětavě.
31:05'
Dávid Bondra projel kolem branky domácího celku, nicméně jeho zpětná přihrávka skončila na hokejce pozorného obránce.
30:30'
Kunlun se tlačí do útočného pásma, jenže nikdo v bílém se nedokáže uvolnit do pozice, odkud by mohl nebezpečně ohrozit branku Amuru Chabarovsk.
30:06'
Spencer Foo dostal přihrávku na modrou čáru, jenže jeho zakončení zápěstím skončila na hrudi pozorného brankáře.
29:33'
Adam Cracknell dojel nahození do útočného pásma, jenže jeho zpětnou přihrávku na modrou čáru bez problémů zastavil hráč Amuru.
29:00'
Čárový rozhodčí viděl přihrávku rukou. Hra je proto přerušena. Ve druhé třetině zatím nesledujeme velké množství příležitostí.
28:30'
Nikita Kamalov vypálil od modré čáry, ale brankář Smith jeho přízemní dělovku dobře viděl a vykopl puk levým betonem mimo tři tyče!
28:04'
Igor Ruděnkov dojel nahození do útočného pásma, kde svedl bruslařský souboj s obráncem a nakonec udržel kotouč na své hokejce.
27:28'
Vjačeslav Ušenin si prodloužil svůj pobyt na ledové ploše, nicméně jeho bekhendová rozehrávka skončila u obránců v bílém.
27:10'
Vjačeslav Ušenin bekhendem vyhodil puk do středního pásma, kde si jej vzal osamocený Arťom Železkov, jenže ten se do zakončení neprobil.
26:20'
Tomáš Zohorna získal odražený puk na modré čáře a bekhendem posunul puk do útočného pásma. Spoluhráči v oranžovém se k jeho pobídce nedostali.
26:10'
Spencer Foo dojel další nepřesnou rozehrávku Amuru a získal kotouč pro čínský Kunlun. Hostující celek ve druhé třetině skvěle brání.
25:29'
Arťom Železkov střílel od modré čáry, jenže ani jeho dělovka se až ke Smithovi nedostala. Obrana Kunlunu hraje velice obětavě.
25:06'
Alexandr Gorškov se ve velké rychlosti dostal do útočného pásma, ale jeho dělovku příklepem srazila obrana Kunlunu mimo tři tyče.
24:35'
Gilbert Brulé se se štěstím prosmýkl do útočného pásma, jenže jeho následná střela skončila na brusli prvního obránce v oranžovém dresu.
24:05'
Dávid Bondra nahodil přihrávku do útočného pásma, jenže nikdo v bílém dresu na jeho pobídku nedosáhl. Obrana Amuru se zatím nenechává překvapit.
23:28'
Adam Cracknell se snažil zachytit kotouč na modré čáře, nicméně puk mu přeskočil přes čepel a skončil ve středním pásmu. Kunlun musí vyklidit útočné pásmo.
23:05'
Trevor Murphy dostal přihrávku na modrou čáru, jenže puk pouze protečoval do útočného pásma, kde nebyl nikdo v bílém dresu.
22:35'
Denis Osipov střílel od modré čáry, nicméně proti jeho ráně vystoupil jeden z obránců, který kotouč srazil mimo ideální trajektorii.
22:10'
Dmitrij Korobov si dal pozor na nahození za branku Amuru a bekhendem odehrál puk za modrou čáru. Kunlun se opět nemůže dostat do útoku.
21:38'
Alexandr Gorškov projel s pukem do útočného pásma, nicméně jeho slabé nahození brankář Smith s přehledem vykopl pravým betonem.
21:10'
Andrej Šustr uklidnil rozehrávku Kunlunu za jeho brankou. Český obránce po vystřídání svých spoluhráčů rozehrál na levou stranu.
20:35'
Luke Lockhart se probil do útočného pásma, jenže se nedokázal otočit kolem svého strážce a nenahodil puk do nebezpečného prostoru.
20:10'
Kunlun uspěl na úvodním vhazování druhé třetiny. Hostující celek se ihned vydal do útoku, jenže nikdo v bílém se neprobil až do zakončení.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 11:53.
Střely na branku: 17 – 7
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce mohou být spokojenější hokejisté domácího Amuru. Chabarovsk se do vedení dostal ve čtvrté minutě, kdy se prosadil Hynek Zohorna! O deset minut později navíc využili přesilovou hru Vladislav Ušenin! Kunlun ale v pravou chvíli zlepšil svou hru a Tyler Wong bleskově snížil. Chabarovsk ale ve zbytku třetiny kontroloval hru a nepustil Kunlun do dalších šancí.
20:00'
19:27'
Turbin ještě pálil od modré čáry, nicméně do jeho dělovky vložil hokejku jeden z obránců, který kotouč přizvedl do ochranné sítě.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:35'
Vjačeslav Ušenin si kolem branky vybruslil do střelecké pozice. Jeho zakončení zápěstím prosvištělo kolem přední tyče.
18:10'
Anton Lazarev dojel nahození hostujícího celku do útočného pásma. Domácí zadák si kotouč následně zpracoval a bez problémů založil další akci.
17:38'
Gilbert Brulé se na druhou stranu prosmýkl podél hrazení. Hostující hokejista měl proti sobě přesilu domácích obránců, kteří jej obrali o puk.
17:05'
Hynek Zohorna vybojoval kotouč na modré čáře, ihned se prosmýkl do útočného pásma, jenže už nedokázal zakončit.
16:30'
Zadáci Kunlunu opět uklidňují hru v obranném pásmu. Čínský celek v posledních minutách přeci jen trošičku vyrovnal obraz hry.
16:10'
Denis Osipov získal volný puk za vlastní brankou a pohotově rozehrál do středního pásma. Nikdo v bílém dresu na pobídku nedosáhl.
15:30'
Hokejisté Amuru nyní uklidňují hru v obranném pásmu. Nikdo v bílém dresu Kunlunu nyní rozehrávku soupeře neatakuje.
15:03'
A mohlo být bleskově vyrovnáno! Korobov neodehrál kotouč ven z obranného pásma a Palola málem překonal domácího brankáře!
14:31'
Tak jsem to zakřikl! Kunlun dokázal bleskově snížit na rozdíl jediné branky! Na krásnou přihrávku zadovkou si nabruslil osamocený TYLER WONG a pohotově uklidil míč do sítě! Asistence. Spencer Foo, Gilbert Brulé.
14:10'
Domácí hokejisté pokračují ve skvělém pohybu. Naopak hráči Kunlunu působí hodně zaraženě a nemohou se dostat do útoku.
13:46'
Domácí celek využívá přesilovou hru a přidává svou druhou branku v utkání! Vjačeslav Ušenin střílel od z levého kruhu a jeho bratr VLADISLAV UŠENIN ránu tečoval mezi tři tyče! Asistence: Vjačeslav Ušenin, Maxim Kondratěv.
13:35'
Maxim Kondratěv střílel od modré čáry, jenže jeho zakončení prolétlo kolem zadní tyče a kotouč pouze zaduněl o mantinel.
13:10'
Amur se v přesilovce usadil v útočném pásmu, jenže nikdo v oranžovém se zaítm nedostal do zakončení. Hráči v oranžovém hrají skvěle.
12:08'
Amur bude hrát první přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Yip.
12:05'
Dmitrij Korobov projel do útočného pásma a nahodil puk bekhendem z ostrého úhlu. Pozorný Smith si připsal další dobrý zákrok.
11:38'
Další zákrok si naopak musel připsat hostující brankář Smith. Hostující brankář si dal pozor na dělovku od mantinelu a ukryl puk do lapačky.
11:10'
Kunlun uklidňuje rozehrávku v obranném pásmu. Nikdo v bílém dresu se zatím nemůže dostat do zakončení. Amur napadá velmi vysoko.
10:28'
Stanislav Kacuba dostal přihrávku do útočného pásma, kde se snažil otočit kolem obránce, jenže důrazný Andrej Šustr jej obral o puk.
10:06'
Hokejisté Amuru uzamkli soupeře v jeho obranném pásmu. Domácí celek prožívá opravdu povedený vstup do dnešního souboje.
09:28'
Andrew Miller dostal přihrávku do rohu útočného pásma, nicméně jeho nahození před branku skončilo na holi pozorného obránce.
09:05'
Victor Bartley dostal přihrávku na modrou čáru, jenže jeho nahození od modré čáry skončilo na betonu pozorného brankáře Alikina.
08:27'
Smith si připsal další důležitý zákrok. Tentokrát si brankář Kunlunu poradil s nahozením od modré čáry. Vhazuje se po jeho pravé ruce.
08:04'
Hynek Zohorna zavezl kotouč do rohu útočného pásma, odkud bekhendem přihrál mezi kruhy, jenže tam nebyl nikdo v oranžovém dresu Amuru.
07:19'
Skvělou práci zatím odvádí domácí brankář Alikin. Brankář Amuru Chabarovsk si dal pozor na nahození od modré čáry a ukryl kotouč do lapačky.
07:10'
Andrew Miller nahodil kotouč do útočného pásma, ale Spencer Foo byl u jeho pobídky o něco později. Kunlun tak přišel o kotouč.
06:38'
Trevor Murphy projel s pukem do útočného pásma, kde se krásně zbavil svého strážce, jenže jeho rána zápěstím prolétla kolem zadní tyče.
06:12'
Tomáš Zohorna uspěl v souboji v rohu útočného pásma, odkud přihrál na modrou čáru, jenže nenašel nikoho v oranžovém dresu Amuru.
05:41'
Hynek Zohorna tentokrát střílel od levého mantinelu. Jeho zakončení mířilo jen do míst, kde číhal pozorný brankář v bílém dresu.
05:10'
Dávid Bondra poslal přihrávku do útočného pásma, jenže nikdo v bílém na jeho pobídku nedosáhl. Obrana Amuru poté odehrála puk do bezpečí.
04:35'
Kunlun se znovu vydal do útočného pásma, jenže nikdo v bílém dresu se nedostal do zakončení. Obrana Amuru Chabarovsk zatím hraje dobře.
04:06'
Alikin musel také zasahovat. Domácí brankář si dal pozor na nahození Eathana Wereka, které ukryl do své připravené lapačky.
03:41'
Amur se bleskově dostává do vedení! Domácí celek prožívá povedený vstup do utkání. Danil Fajzullin poslal zpoza branky pobídku do prostoru před brankou, kde se nadvakrát dokázal prosadit HYNEK ZOHORNA! Asistence: Danil Fajzullin, Valerij Vasiljev.
03:10'
Hynek Zohorna dostal přihrávku na levé křídlo, projel s pukem do útočného pásma, jenže jeho rána skončila vedle branky.
02:35'
Adam Cracknell střílel od modré čáry, jenže jeho ránu zablokoval hned první obránce v oranžovém dresu Amuru Chabarovsk.
02:05'
Smith vyjel ven z branky a zastavil prudké nahození po mantinelu. Hostující brankář následně rozehrál podél mantinelu.
01:30'
Domácí celek uklidňuje hru v obranném pásmu. Hokejisté v oranžovém se zatím nikam neženou a spíše vyčkávají.
01:08'
Brandon Yip dostal přihrávku na pravý kruh. Hostující útočník ihned zakončil příklepem ale trefil jen připraveného brankáře v oranžovém.
00:42'
Amur se také poprvé v utkání vydal do útoku. Přihrávku na modrou čáru však zastavil pozorný Andrej Šustr.
00:10'
Kunlun uspěl na úvodním vhazování první třetiny. Čínský celek se ihned vydal do útoku, ale nahození zastavil český obránce Michal Jordán.
00:01'
Ještě před úvodním vhazování zazní ruská hymna.
Oba týmy už nastupují na ledovou plochu. Amur bude hrát v oranžovém, zatímco Kunlun bude oblékne bílou sadu.

Amur Chabarovsk: Alikin (Langhamer) – Jordán, Korobov, V. Vasiljev, Kondratěv, Kamalov, Turbin, Alexandrov – Fajzullin, T. Zohorna, H. Zohorna – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, A. Lazarev – Gorškov, Kapiturov, Ruděnkov – Veličkin, Železkov, Kacuba.

Red Star Kunlun: J. Smith (Hrubec) – Šustr, T. Murphy, Bartley, Chelios, Tam, D. Osipov – Palola, Brulé, Wong – Foo, Miller, Yip – Lockhart, Cracknell, Werek – Bondra, Kane, Hunt.

Rozhodčí: Beljalev, Fatějev – Bersenjov, Judin.