KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Chabarovsk : Vladivostok - 26. září 2019   11:00

Vladivostok
22:36' V. Strelcov  (Konnov, Lomako) • 37:21' Lalonde  (Almqvist, Vicharev)
Chabarovsk
Belov, Oskirko – Zacharenkov, Sivov
Platinum Arena, Chabarovsk
4497 diváků
Vladivostok

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Československá stopa v utkání

Marek Langhamer – celé utkání, 2 inkasované branky, úspěšnost zákroků – 92,9%.

Michal Jordán – 0+0, 1 střela na bránu, 2 trestné minuty, čas na ledě – 24:50.

Ondřej Vitásek – 1+0, 4 střely na bránu, čas na ledě – 14:14.

Hynek Zohorna – 0+1, 4 střely na branku, čas na ledě – 24:21.

Tomáš Zohorna – 0+0, 3 střely na branku, čas na ledě – 25:54.

Martin Bakoš – 0+0, 3 střely na branku, čas na ledě – 19:19.
Statistiky po celém zápase:

Střely na branku: 27 – 28
Trestné minuty: 12 – 12
Vhazování: 30 – 36
Zblokované střely: 11 – 21
Hity: 8 – 10
Už je za námi celé utkání mezi domácím Chabarovskem a Vladivostokem, po kterém si hosté vezou domů dva body za výhru v základní hrací době. Admiral rozhodl o svém vítězství ve druhé třetině, kdy dal dvě branky a otočil stav duelu ve svůj prospěch. Další branku jsme už v dnešním utkání neviděli a Amur ani neměl moc šancí v poslední periodě a hostující celek bránil celkem v pohodě svůj náskok.
59:52'
Tak to je poslední šance pro domácí celek. Vladivostok poslal puk znovu jen na zakázané uvolnění. Do konce utkání chybí posledních osm vteřin!
59:35'
Domácí si nyní nerozuměli na modré čáře, a tak se hosté dostali k puku a poslali ho do středního pásma. Amur tak musel vyklidit útočné pásmo.
59:20'
V posledních vteřinách se opravdu hodně přerušuje. Nyní se kotouč dostal mimo hrací plochu, ovšem rozhodčí signalizuje, že to bylo s tečí plexiskla.
59:14'
Hokejisté Chabarovsku se nemohou dostat do útočného pásma, i když teď budou mít šanci. Střela z obranného pásma totiž skončila těsně vedle prázdná branky.
59:00'
Minuta do konce utkání!
58:25'
A mohlo být klidně rozhodnuto! Hostující hráč se dostal jako první k odraženému kotouči a prázdnou branku minul opravdu jen o kousek.
58:08'
A po oddechovém čase zůstává Marek Langhamer na střídačce, domácí to zkusí v šesti!
58:08'
Oddechový čas pro domácí.
58:00'
Do konce zápasu zbývají poslední dvě minuty. Domácí celek nadále prohrává o jednu branku a nevypadá to, že by mohl srovnat.
57:21'
Shawn Lalonde je na ledě!
56:56'
Ne, takhle to v podání domácích hokejistů opravdu nepůjde. Ti se nemohou dostat do nějakého tlaku v útočné třetině, natož k nějaké zajímavé šanci.
56:28'
A znovu to Chabarovsku nevyšlo. Admiral se bez nejmenších problémů dostal ke kotouči a poslal ho do středního pásma.
56:05'
Což nyní naprosto potvrdil. Domácí hráči totiž poslali kotouč jen na zakázané uvolnění, a tak následuje buly po pravé ruce Marka Langhamera.
55:55'
Nyní má Amur obrovskou šanci na srovnání stavu. Pár minut před koncem hraje přesilovou hru, ovšem ta se jim zatím moc nedaří.
55:21'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Shawn Lalonde – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
55:17'
Alexandr Gorškov je na ledě!
54:32'
Ondřej Vitásek je v dnešním zápase hodně vidět. Nyní vybojoval puk u mantinelu a poslal ho až přes všechny čáry za branku gólmana soupeře.
54:03'
Shawn Lalonde posílal puk na teč, ovšem ten byl zastaven znovu hned prvním hráčem, přesto se Admiral nadále drží v útočném pásmu.
53:40'
Domácí hráč nyní odvedl dobrou práci, když dlouhou hokejkou vypíchl kotouč soupeři, načež ho poslal alespoň do středního pásma.
53:17'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Alexandr Gorškov – 2 min., vysoká hůl).
53:16'
Hra je přerušena a následuje poslední komerční přestávka tohoto zápasu. Chabarovsku začíná ubíhat velmi drahocenný čas.
52:38'
Admiral předvedl rychlý přechod do útoku a Amur se nestíhal vrátit. Hostující hráč ovšem celou akci zbrzdil, načež napálil první hráče, jenž byl před ním.
52:20'
Alexandr Konnov je na ledě!
51:47'
Tomáš Zohorna byl druhým hráčem, který za přesilovku vystřelil. Měl dobrou pozici na vrcholku kruhu, Jussi Olkinuora ale jeho ránu viděl a zastavil.
51:15'
Je za námi minuta početní výhody domácího celku, který se nemůže dostat do kombinace v útočné třetině. Nyní znovu začíná ze své vlastní obranné třetiny,
50:40'
Chabarovsk nezačal svou početní výhodu dobře, nejenže prohrál buly v útočném pásmu, následně se ještě provinil zakázaným uvolněním.
50:20'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Alexandr Konnov – 2 min., napadení).
50:00'
Do ojedinělé útočné akce se dostal Vladivostok a hned z toho mohla být branka! Hráč hostí se totiž dostal na střed hřiště, ale jeho dobrá rána minula těsně branku!
49:39'
Jussi Olkinuora si už tentokrát musel připsat úspěšný zákrok. Alexandr Gorškov se kličkou dostal ke střele, ale pro brankáře hostí to byl jednoduchý zákrok.
49:01'
Amur se musel vrátit pro kotouč zpět do svého obranného pásma až za Langhamera. Admiral se snaží napadat hodně aktivně, ale není úspěšný.
48:28'
Ondřej Vitásek vypálil od modré a před gólmanem hostů byla celkem velká zácpa. Nejspíše i proto puk nedošel až ke gólmanovi.
47:38'
Domácí se dostali do menšího tlaku v útočném pásmu, jenže následná střela šla těsně vedle tyčky! Poté hosté poslali puk do středního pásma.
47:00'
Vladivostok nechává celkem otevřená vrátka vzadu, což je celkem překvapivé, jelikož o gól vede. Amur toho zatím ale využít nedokázal.
46:08'
Tahle krásná akce na jeden dotek nekončí vyrovnáním! Domácí naprosto vyšachovali obranu hostujícího celku, ale Jussi Olkinuora se skvěle roztáhl na brankové čáře a střelu zastavill
45:30'
Už se celkem dlouho nepřerušovalo. V současné době mají puk na svých hokejkách hráči Vladivostoku, ale Amur hodně napadá ve svém obranném pásmu.
44:43'
Nyní vidíme hodně nepřesností na obou stranách. Oba týmy mají problémy s přesnou nahrávkou, a tak nevidíme zrovna záživnou pasáž hry.
44:05'
Chabarovsk nyní jen poslal puk do útočného pásma, jenže tam nikdo z jeho hráčů nebyl. Amur se tak musí znovu složitě dostávat ke kotouči.
43:12'
Hosté však vyhráli buly a dobře podrželi kotouč za brankou. Díky tomu mohli všichni vystřídat a Admiral má na na ledě čerstvé síly.
43:08'
Hostující hokejisté se ještě nedostali k žádné střele na branku v této třetině. Nyní znovu poslali kotouč jen na zakázané uvolnění.
42:23'
Ondřej Vitásek zastavil puk na modré a udržel tak svůj tým v útočné třetině. Vladivostok ovšem krátce na to poslal puk do středního pásma.
42:15'
Nakonec přišla střela od modré, ovšem tam se nevešla mezi tři tyče. Následně Admiral vyhodil a je z toho jen zakázané uvolnění.
41:30'
Hokejisté v oranžovém dobře napadali rozehrávku svého soupeře. Znovu se jim navíc podařilo získat kotouč v útočné třetině, kde kombinují.
40:53'
Anton Lazarev se zkoušel individuálně probít do útočné třetiny. Na chvilku o kotouč sice přišel ovšem domácí hráči ho rychle vybojovali zpět.
40:10'
Úvodní buly vyhráli hostující hokejisté, kteří jen nahodili kotouč do útočného pásma, kde si ho sebrali hokejisté Chabarovsku. Ti musí dát alespoň gól.

Hity: 6 – 7
Již jsou za námi dvě třetiny, po kterých vede hostující celek o jeden gól. Vasilij Strelcov nejdříve vyrovnal krásnou ranou na začátku druhé třetiny. Amur měl pak jasně více ze hry, jenže svou převahu nedokázal zužitkovat ke vstřelení branky. Tak se prosadili hosté ještě jednou, a to ke konci druhé periody. Shawn Lalonde vypálil od modré a jeho krásná rána zapadla přesně k bližší tyči.

Další část začne přibližně v 12:55.
40:00'
39:00'
Minuta do konce druhé části!
37:21'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Hosté využívají přesilovou hru a dostávají se poprvé v tomto zápase do vedení, toto je studená sprcha pro domácí! SHAWN LALONDE dostal přihrávku na modrou a jeho rána z první zapadla přes ně bližší tyč nad beton Marka Lagnhamera. Asistence: Adam Almqvist a Denis Vicharev.
37:14'
Admiral se nadále drží v útočném pásmu, ovšem zatím si spíše jen nahrává. Nakonec přišla střela od Kirilla Voronina, ovšem jeho ránu Marek Langhamer viděl a bez problémů zachytil do lapačky.
36:15'
Kirill Ďakov chvíli kroužil s pukem na útočné modré. Následně poslal puk na Kirilla Voronina, ovšem ten nepálil a jen poslal přihrávku na hráče za brankou.
36:00'
Vladivostok může předvést něco ze svého ofenzivního umění, které jsme v tomto zápase ještě moc neviděli. Marek Langhamer má za sebou první zákrok.
35:37'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Ondřej Vitásek.
34:52'
Snad poprvé v této třetině se hostující hráči dostali na delší dobu do útočné třetiny. Pokusili se o několik střel, jenže Marek Langhamer to zvládl.
34:16'
Admiral se znovu s kotoučem dostal jen na úroveň útočné modré čáry. Od hostů to není v této třetině vůbec dobrý výkon směrem dopředu, přesto dokázal srovnat.
33:48'
Maxim Kondratěv nakonec vypálil tvrdě od modré. Jussi Olkinuora toho však viděl celkem dost, a tak pro něj nebyl zákrok nejmenším problémem.
33:26'
No, už to vypadalo, že se požene dvoje z Admiralu sama do zakončení. Amur však zachytil puk ve středním pásmu a znovu se žene do útoku.
32:48'
Tomáš Zohorna si sjel na pozici obránce, kde vybojoval kotouč. Po krátké kombinaci ovšem domácí hokejisté zase ztratili kotouč v útočné třetině.
32:24'
Chabarovsk si připsal další střelu na branku, a ty se na jeho straně jen kupí. Byl to pokus z dobré pozice ze středu hřiště, ovšem nemířil mezi tři tyče.
32:16'
Hra je po delší době přerušena a tato třetina plyne mnohem rychleji než ta první. Nyní je před námi druhá komerční přestávka v této periodě.
31:33'
Domácí hráči byli nyní v útočné třetině, ovšem o kotouč tentokrát celkem rychle přišli.
30:54'
Jenže teď to byla velká šance Admiralu! Markus Ljungh poslal pas na spoluhráče, který jel sám na gólmana. Marek Langhamer se však skvěle roztáhl na brankové čáře a puk zastavil!
30:23'
Amur hodně hrozí rychlými akcemi, ale ty zatím domácímu týmu moc nevychází. Vladivostok se však nemlže dostat k nějaké střele na branku.
29:47'
Chabarovsk je navíc v tomto utkání lepším celkem, který by si zasloužil vedení. Ondřej Vitásek znovu pálil, ale Jussi Olkinuora jeho pokus chytil.
29:18'
V posledních minutách se hraje hokej nahoru dolu, který musí diváky na domácím stadionu rozhodně bavit. Ondřej Vitásek vybojoval buly v útočném pásmu.
28:54'
Vjačeslav Ušenin dobře potáhl kotouč do útočného pásma, načež našel zadovkou svého spoluhráče. Ten však při kličce o puk přišel.
28:22'
V utkání už se zase pokračuje a Vladivostok se vymanil z obrovského tlaku soupeře. Markus Ljungh pálil na druhé straně, ale jeho pokus byl sražen mimo hřiště.
27:48'
Jurij Kozlovskij byl tím obětavým hráčem, který ránu zablokoval rukou! Už předtím však dostal do nohy a nyní míří ze střídačky rovnou na ošetřovnu. Po jedné noze jen skáče a zápas pro něj nejspíše dnes skončil!
27:48'
Až teď je hra přerušena a hosté si mohou oddechnout! Přišla rána od modré, která trefila hostujícího hráče do ruky, od níž se puk odrazil do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka a hostující pětka si může odpočinout.
27:08'
Hráči v oranžovém se nadále drží na puku v útočné třetině, kde mají solidní tlak. Admiral zblokoval hodně střel, ale celá pětka už je hodně unavená.
26:25'
Jenže Chabarovsk vybojoval puk zpět a nebyla z toho vůbec špatná příležitost! Přišla totiž křižná přihrávka, jenže znovu domácí hokejista nedokázal trefit kotouč!
25:55'
Amur vyhrál vhazování v útočné třetině a chvilku zde s pukem kombinoval. Vladivostok ovšem dobře napadal a po krátké chvilce se dostal ke kotouči.
25:46'
Dnešní utkání sleduje 4497 diváků.
25:06'
Stanislav Kacuba je na ledě!
24:49'
Jenže do té doby se Admirla znovu nedostal do útočné třetiny. Jussi Olkinuora vyjel daleko pro puk, ale byl tam o chvilku dříve než Vjačeslav Ušenin.
24:08'
Nyní se však hostující hráči rozestavěli do přesilovkového vzorce. Shawn Lalonde vypálil od modré, ovšem jeho rána jen zaduněla o zadní mantinel.
23:37'
Jenže Vladivostoku se dnes početní výhody opravdu nedaří. Chabarovsk se znovu dostal bez větších problémů ke kotouči a poslal ho přes všechny čáry.
23:06'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Stanislav Kacuba.
22:36'
Wow, Admiral sice neměl nějaký tlak, jenže stačí jedna střela a je srovnáno! VASILIJ STRELCOV dostal přihrávku na vrcholek kruhu a parádní bombou z první se trefil přesně do horního růžku Langhamerovy branky! Asistence: Alexandr Konnov a Oleg Lomako.
22:05'
Domácí hráč se snažil dostat přes útočnou modrou, ovšem nepodařilo se mu to. Obránce hostí ho zastavil čistě tělem a získal puk do své moci.
21:33'
Michal Jordán je na ledě!
21:09'
Jenže Vladivostok se znovu dostal do útočného pásma, kde se snaží motat hlavy Chabarovsku. Ten se však brání opravdu velmi dobře a bez problémů.
20:38'
Jenže Chabarovsk se celkem dobře brání. Po krátkém napadání se dostal ke kotouči a poslal ho přes všechny čáry až ke gólmanovi hostujícího týmu.
20:05'
A už se zase hraje! Vladivostok má k dispozici ještě téměř minutu a půl dlouhou početní výhodu, tak uvidíme, jestli jí dokáže využít.

Hity: 4 – 2
Je za námi první třetina, po které vede domácí celek o jednu branku. Chabarovsk byl od poloviny první třetiny jasným vládcem na hřišti, do té doby byla hra opravdu vyrovnaná. Pak se ale v početní výhodě trefil Ondřej Vitásek, jenž si sjel od modré před branku a bekhendem překonal gólmana hostí. Amur poté dostal ještě jeden puk do sítě, ovšem Tomáš nebo Hynek Zohorna trefil kotouč vysokou holí, a tak nemohl být gól uznán. Admiral bude muset přidat.

Další třetina začne přibližně v 12:00.
20:00'
19:33'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Michal Jordán – 2 min., hákování).
19:00'
Minuta do konce první třetiny!
18:38'
Jenže Vladivostok směrem dopředu v první třetině toho nic moc nevymyslel. To se navíc zatím nezměnilo, a tak Admiral nadále prohrává o jeden gól.
18:12'
Hostující hokejisté na druhou stranu mohli pokračovat i nadále v útočné třetině. Dlouho se zde však nevydrželi a Admiral vybojoval buly na druhé straně.
18:03'
Oba týmy hrají v plném počtu!
17:32'
Přišla další střela, jenže Jussi Olkinuora znovu nemusel vůbec zasahovat. Následně hosté vyhodili kotouč až za Langhamera.
16:56'
Jenže tento tlak jim k ničemu nebyl. Sice jsme viděli dvě velmi zajímavé střely od modré, ale ani jedna se nevešla mezi tři tyče, jen zaduněly o mantinel.
16:15'
Vladivostok vybojoval vhazování v útočné třetině, čímž ušetřili několik cenných vteřin. Na druhou stranu Amur se již nachází zpět v útoku.
16:03'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Anton Lazarev – 2 min., hrubost).

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Ivan Miščenko – 2 min., hrubost + 2 min., krosček).
15:45'
Chabarovsk vybojoval kotouč v útočné třetině a Vladivostok absolutně nestíhá! Hostující hokejisté si hodně koledují i inkasovanou branku.
15:17'
Vladivostok se po delší době vydal do útočného pásma, ale nepředvedl zde vůbec nic. Na druhé straně se hnal do útoku Amur, ale ani on nevypálil.
14:57'
Dmitrij Korobov si sjel s kotoučem do dobré pozici na střelu. Jeho pokus šel ovšem těsně nad horní tyčku! To byla velmi dobrá šance na vstřelení branky.
14:21'
Jenže domácí hokejisté hrají, jako by je někdo polil živou vodou. Jsou najednou v soubojích vždycky první a jsou jasnými pány na hřišti.
14:00'
A branka nakonec není uznána! Jak Tomáš, tak Hynek měli svou hokejku nad úrovní horní tyčky a teč přišla, stále je to tedy jen o jeden gól!
13:52'
Jenže oba bratři měli svou hokejku celkem vysoko! Sudí se proto ještě radí s viedorozhodčím, je však otázkou, jestli ho opravdu jeden z bratrů tečoval!
13:52'
A Amur se po rychlém protiútoku dostává už do dvoubrankového vedení Maxim Kondratěv vyslal krásnou ránu od modré, kterou nejspíše tečoval jeden z bratrů Zohornů.
13:21'
Vladivostok se snaží s nepříznivým stavem něco udělat a tlačí se do útočné třetiny. Marek Langhamer ovšem žádnou složitou situaci nemusel řešit.
10:51'
Chabarovsk právě vstřelil branku!
A Amur využívá svou početní výhodu a dostává se do vedení o jednu branku! ONDŘEJ VITÁSEKsi z pozice obránce sjel před brankou a bekhendem překonal gólmana soupeře! Asistence: Hynek Zohorna a Danil Fajzullin.
10:12'
Jenže hostující hokejisté začali svou početní nevýhodu dobře. Vyhráli vhazování, načež poslali kotouč přes všechny čáry za branku soupeře.
10:01'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Kirill Voronin – 2 min., držení).
09:34'
Nyní se však Amur nepřesnou přihrávkou vyhnal z útočného pásma. Na druhou stranu se hosté při napadání provinili faulem a bude tu další přesilovka.
09:01'
Vjačeslav Ušenin se nakonec dostal ke střele, ovšem stav zápasu se nadále nemění. Jussi Olkinuora ovšem kotouč chytil a bude se vhazovat po jeho levici.
08:40'
Domácí hokejisté mají kotouč na svých hokejkách. Zatím však jen čekají na vystřídání útočné formace, aby se mohli dostat do nějaké útočné akce.
Přesto se Admiral dostal ke střele. Ivan Lisin sice trefil Langhamera, ale mohl za to hráč Chabarovsku, takže faul se v žádném případě nepíská.
07:38'
Ivan Lisin vybojoval kotouč u mantinelu v útočné třetině. K ničemu mu to však nebylo, jelikož jeho spoluhráč ztratil kotouč v souboji za brankou.
07:00'
Anton Lazarev pádil za kotoučem, který se nacházel za brankou. To mu však nebylo nic platné, jelikož Jussi Olkinuora puk rozehrál na spoluhráče.
06:42'
Každopádně je za námi nějakých sedm minut hry a zatím se hraje velmi vyrovnaný zápas. Nyní je před námi první komerční přestávka.
06:06'
To nevypadalo vůbec špatně v podání Chabarovsku! Přišla totiž dlouhá křižná přihrávka, ovšem domácí hráč nedokázal kotouč trefit!
05:44'
Osamocený hráč hostujícího celku se snažil prokousat do útočné třetiny. Měl proti sobě však přesilu čtyř soupeřů, přes které neměl šanci se probít.
05:15'
Vladivostok hraje v plném počtu!
04:40'
Při založení útoku se však Chabarovsk dostal jen do ofsajdu. Vyhrál však následné buly na útočné modré a ihned se dostal do útočné třetiny.
04:10'
Domácí hokejisté mají k dispozici první přesilovou hru v zápase. Vladivostok tu svou nesehrál úplně špatně, tak uvidíme, co Amur předvede.
03:51'
Pavel Turbin je na ledě!
03:15'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).
03:11'
A nyní je hra po delší době znovu přerušena. Je otázkou proč, jelikož hlavní rozhodčí následně šel něco vysvětlovat oběma střídačkám.
02:38'
A ty vyvrcholily ztrátou puku. Amur poslal kotouč do středního pásma, takže hosté museli vyklidit útočné pásmu a dostat se do něj znovu,
02:05'
Admiral vyhrál vhazování v útočném pásmu. Snaží se kombinovat, ovšem Chabarovsk dobře napadá a Vladivostok s tím mí značné problémy.
01:51'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Pavel Turbin – 2 min., hákování).
01:47'
Tentokrát to zkoušel hostující tým dlouhým pasem, ale ten byl zastaven. Poté přišla ještě střela Vladivostoku, ovšem Marek Langhamer sklapl betony včas.
01:01'
To byla velká šance v podání Vladivostoku! Nikita Bobrjašov poslal puk zpoza branky na najíždějícího spoluhráče. Ten byl v ideální pozici na středu hřiště, ale jeho ránu Marek Langhamer vytěsnil lapačkou!
00:22'
Admiral vlétl do úročného pásma, kde nadělal domácímu týmu značné problémy. Chabarovsk to však ustál a může pokračovat s pukem na hokejce.
00:10'
Oba týmy jsou připraveny a zápas právě začal! Domácí celek dnes nastupuje v klasických oranžových dresech, zatímco Vladivostok v bílých.
00:01'

Amur Chabarovsk: Langhamer (Alikin) – Korobov, Jordán, V. Vasiljev, Kondratěv, Turbin, Kamalov, Alexandrov, Vitásek – H. Zohorna, T. Zohorna, Fajzullin – A. Lazarev, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Ruděnkov, Kapiturov, Gorškov – Gizdatullin, Kacuba.

Admiral Vladivostok: Olkinuora (Krasotkin) – Lalonde, Almqvist, Miščenko, Kozlovskij, Ďakov, Bobrjašov, Ostrovskij – Vicharev, Ljungh, Bakoš – Lisin, J. Petrov, V. Butuzov – Mereskin, Glazačev, K. Voronin – V. Strelcov, Konnov, Lomako – Zajcev.

Rozhodčí: Belov, Oskirko – Zacharenkov, Sivov.

Chabarovsk – Vladivostok 3:2

Branky a nahrávky: 8. Vj. Ušenin (Vl. Ušenin, A. Lazarev), 26. Gorškov (A. Lazarev), 60. V. Vasiljev – 47. Ljungh (Almqvist, Lalonde), 48. Glazačev.

Amur Chabarovsk: Langhamer (46.–47. Alikin) – Jordán, Vitásek, V. Vasiljev, Kondratěv (A), Kamalov, Turbin, Alexandrov (C) – Fajzullin, T. Zohorna, H. Zohorna – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, A. Lazarev – Gorškov, Kapiturov (A), Ruděnkov – Jazkov, Železkov, Kacuba.

Admiral Vladivostok: Krasotkin – Almqvist, Lalonde, Kozlovskij, Miščenko, Ďakov, Bobrjašov, Ibatullin, Ostrovskij – Bakoš (A), Ljungh, Vicharev – V. Butuzov, J. Petrov, Lomako (A) – K. Voronin (C), Mereskin, Glazačev – Zajcev, V. Strelcov, Lisin.
Admiral Vladivostok

Ani Admiral se neřadí mezi favority na zisk Gagarinova poháru, spíše patří mezi týmy, které budou bojovat o postup do play-off. Novou sezónu KHL ovšem začal o něco lépe než jeho dnešní soupeř. Po devíti utkáních mají na svém kontě osm bodů a nachází se na devátém místě Východní konference. Celkem mají na svém kontě čtyři výhry a pět porážek, které přišly v základní hrací době. V posledním utkání padl Vladivostok na ledě Chabarovsku 2:3 a má mu tedy co vracet.

Nejproduktivnější hráči:
Konstantin Glazačev – 7 bodů (5+2)
Konstantin Vicharev – 4 body (3+1)
Kirill Voronin – 4 body (0+4)

Brankáři:
Olkinuora Juho – 7 zápasů, 3 výhry, úspěšnost zákroků – 93,8%, průměr obdržených branek – 2,00.
Anton Krasotkin – 2 zápasy, 1 výhry, úspěšnost zákroků – 93,4%, průměr obdržených branek – 2,44.
Amur Chabarovsk

Chabarovsk nepatří každoročně k favoritům Kontinentální hokejové ligy, což dokazuje i letos. Po deseti odehraných zápasech se totiž krčí na posledním místě Východní konference, když získal pouhých pět bodů. Výhru si letos Amur připsal jen jednu jedinou, třikrát poté padl v nastaveném čase. To není od domácího celku moc dobrý vstup do sezóny. Chabarovsk si připsal výhru v posledním zápase, když hrál na domácím ledě právě proti Admiralu 3:2.

Vladislav Ušenin – 4 body (2+2)
Anton Lazarev – 4 body (1+3)
Igor Ruděnkov – 3 body (3+0)

Brankáři:
Marek Langhamer – 9 zápasů, 1 výhra, úspěšnost zákroků – 92,2%, průměr obdržených branek – 2,09.
Jevgenij Alikin – 2 zápasy, 0 výher, úspěšnost zákroků – 86,2%, průměr obdržených branek – 3,97.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.