KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jaroslavl : CSKA Moskva - 15. února 2020   15:00

Jaroslavl
Jaroslavl
0:4
(0:1, 0:0, 0:3)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
08:51' Nestěrov  (Slepyšev, Vey) • 47:29' Světlakov  (A. Romanov, Mamin) • 49:03' Kaprizov  (Slepyšev, A. Romanov) • 52:19' Kaprizov  (Slepyšev, Vey)
Jaroslavl
Lavrentěv, Sergejev – Gordenko, Zacharov
Arena 2000, Jaroslavl
8063 diváků
CSKA Moskva

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Česká stopa v utkání
Jakub Nakládal (JAR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:03
Moskva vyhrála na ledě Jaroslavli 4:0 a potvrdila roli favoritů v dnešním utkání. Domácí dlouho bojovali, prohrávali jen těsně, ale pak mezi 48. a 53. minutou třikrát inkasovali, což jejich odpor doslova zlomilo.
59:01'
Hraje se poslední minuta utkání.
58:20'
Oba týmy zápas evidentně dohrávají.
56:50'
Tempo hry dost povadlo, což se ale za tohoto stavu a v této fázi zápasu dá očekávat.
55:45'
Moskva se snaží utkání už především v klidu dohrát a neriskovat žádné případné zranění.
54:10'
Domácí, samozřejmě, ještě nic nezvdávají a přinejmenším hrají o čestný gól.
53:17'
Komerční přestávka.
52:46'
Zakázané uvolnění domácích.
52:19'
CSKA právě vstřelilo branku!
Moskva využívá přesilovku! KIRILL KAPRIZOV vypálil z prostoru mezi kruhy a vsítil svou druhou branku v utkání! Asistence: Anton Slepyšev, Linden Vey.
51:08'
Domácí rychle vyhodili puk ze svého pásma.
51:02'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Staffan Kronwall – 2 min., podrážení).
50:29'
49:03'
Zdá se, že o vítězi bude rozhodnuto. KIRILL KAPRIZOV střílel z hodně ostrého úhlu na pravé straně, puk přesto procpal mezi ramenem Konovalova a tyčkou jeho branky. Asistence: Anton Slepyšev, Alexandr Romanov.
48:25'
Domácí rychle vyrazili do útoku a snaží se své zaváhání napravit.
47:29'
Prakticky z ničeho dokázali hosté udeřit a přidávají svému vedení pojistku! Ránu od modré sice ještě Konovalov vyrazil, ale proti dorážce ANDREJE SVĚTLAKOVA už byl krátký. Asistence: Alexandr Romanov, Maxim Mamin.
46:48'
Hraje se ze strany na stranu. Bez šancí z obou stran.
45:45'
Domácí se dokázali uvolnit v útoném pásmu a ohrozit Sorokina, ale ten neměl s vyražením střely žádné problémy.
44:49'
Hosté předvádí velmi dobrý forčeking a obtěžují rozehrávku domácích.
43:36'
Zatím se hraje hodně ospalý hokej. K vidění toho na ledě moc není, útoky končí ztrátami puku.
42:10'
Hraje se převážně ve středním pásmu. Útoky jsou neúspěšné z obou stran.
40:45'
Na začátku třetí třetiny hrají oba týmy opatrně a hlídají si zadní vrátka.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 16:36.
Ve druhé třetině nebyla k vidění žádná branka. CSKA tak stále vede těsně 1:0.
40:00'
39:14'
Zakázané uvolnění Jaroslavli.
39:05'
Hra je přerušena, bude se vhazovat před Konovalovem.
38:52'
Útok domácích byl bez střelby, hosté vyráží do kontru.
38:25'
Domácí se dostali do postavení mimo hru, které zastavilo jejich rodící se útok.
37:51'
Konovalov znovu přerušuje hru, tentokrát po zakončení Sorkina.
37:20'
Konovalov si pohlídal střelu Slepyševa a přerušil hru.
36:45'
Hosté se v závěru druhé třetiny snaží vytvořit na své soupeře tlak a jsou usazeni v útočném pásmu.
35:53'
34:55'
Hosté mají puk za svou brankou a vyčkávají na prostřídání.
34:15'
Obrázek hry se příliš nemění. Stále se oba celky střídají pravidelně u puku.
33:05'
Ve druhé třetině je to zatím spíš takový boj, přetahovaná. Hokej příliš pohledný není.
32:26'
Vhazuje se před brankou Konovalova.
31:38'
Ač se to povedlo, tak střela od modré byla sražena už před kruhy.
31:20'
Hosté se snaží vymanit od mantinelu a dostat puk do střelecké pozice.
30:55'
Hraje se dlouhý úsek bez přerušení, ale zároveň i bez šancí.
30:00'
Teď se Lokomotivu dokonce střela odrazila až do vlastního pásma. Puk měl obrovskou rychlost.
29:12'
Domácí mají v posledních minutách o něco více ze hry, jsou častěji v útoku, ale prosadit se ke střele je stále obtížné. Puk je po většinu času u mantinelu.
28:31'
27:24'
Domácí se dostali do menšího tlaku, ale Paajarvi z pravé strany brankoviště Sorokina nepřekonal.
26:35'
Komerční pauza.
26:25'
Druhá třetina má zatím hodně rychlé tempo, oba týmy se nyní střídají v útocích.
24:48'
Postavení mimo hru domácích. Vhazuje se ve středním pásmu.
23:52'
Pokus o rychlý návrat do útoku ze strany hostů končí zakázaným uvolněním.
23:05'
Hraje se dlouhý úsek bez přerušení. Hosté jsou v útočném pásmu a hrozí Konovalovovi.
21:51'
21:19'
Další vyhození CSKA. Po slibném začátku se Jaroslavl nedokáže v přesilovce udržet v útoku.
21:02'
Hostům se povedlo osvobodit.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 15:51.
Úvodní třetina zatím přinesla jen jednu branku, které dosáhli favorité z Moskvy při přesilovce. Jaroslavl ovšem ukázala, že v tomto střetnutí chce hrát o body a předvedla velmi útočný výkon. Prozatím se domácím nedaří koncovka.
20:00'
19:51'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Klas Dahlbeck – 2 min., hákování).
19:32'
Konovalov musel zasahovat svou lapačkou, střelu zpoza kruhů ovšem zastavil.
18:55'
Hraje se delší úsek bez přerušení. Závěr třetiny patří, zdá se, CSKA, kteří jsou usazeni v útoku a vytváří na své soupeře tlak.
17:45'
První třetina se pomalu blíží ke svému konci. Domácí jsou stále aktivnější, jenže ve vedení jsou hosté.
17:06'
Hosté se dopustili zakázaného uvolnění po snaze o dlouhou přihrávku na útočnou modrou.
16:45'
Vhazovat se bude před brankou domácího týmu.
15:50'
Postavení mimo hru, do kterého se dostal Mamin.
15:29'
A nakonec ani nepodaří. Hosté dostali puk mimo svou třetinu.
15:10'
Domácí se usadili v útoku, zatím se jim nedaří dostat puk od mantinelu.
14:30'
Kiselevič vypálil od modré čáry, Konovalov jeho střelu zlikvidoval a podržel puk u sebe.
13:17'
Postavení mimo hru hostů. Komerční pauza.
13:05'
Oba týmy se pravidelně střídají ve vedení puku. Ke střelbě se nyní nedostávají.
11:46'
Konovalov má puk pod kontrolou a přerušuje hru.
10:30'
Domácím se daří pronikat do útočného pásma, i hrozit brankáři Moskvy, ale zatím se snaží o gól marně.
09:40'
Jaroslavl, ač měla lepší vstup do zápasu, je nyní trochu jako opařená po inkasované brance. Stále se však snaží hrát aktivně.
08:51'
CSKA využívá přesilovku! Střelou zpoza levého kruhu se prosadil NIKITA NESTĚROV! Asistence: Anton Slepyšev, Linden Vey.
08:44'
hosté si zahrají přesilovou hru.
08:44'
Za brankou hostí se strhla mela, dva hráči dokonce skončili v klinči na ledě. Rozhodčí budou vylučovat.
08:33'
08:10'
Moskvané se velmi dobře brání v oslabení, soupeře moc k ničemu nepouští.
07:12'
Hosté vyhodili puk ze svého pásma.
06:33'
Dvě minuty vyfasoval Kaprizov a domácí si zahrají přesilovku.
06:33'
05:05'
Hra je přerušena, vhazovat se bude před brankou hostů.
04:40'
V dobré pozici byl Tkačjov, jenže se mu nepovedlo přehodit rameno Sorokina.
04:20'
Stále se hraje bez přerušení. Oba celky předvádí rychlé útoky, v nichž jsou trochu nebezpečnější domácí. Gólovou šanci však žádný z týmů zatím neměl.
03:03'
Útok domácích po pravém křídle, Sorokin si ovšem prostor v brankovišti pohlídal a puk vytěsnil mimo.
02:10'
Hraje se dlouhý úsek bez přerušení. Oba celky se střídají ve vedení puku.
01:14'
Rychlý průnik hostů až před branku, puk ovšem dokázal vypíchnout jeden z obránců Lokomotivu.
00:40'
Sorokin musel poprvé zasahovat, střela z předbrankového prostoru mu ovšem příliš problémů nenadělala.
00:01'

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Lazušin) – Savčenko, Kronwall, Nakládal, Markov, M. Osipov, Čerepanov, Rafikov – Pääjärvi, Lander, Kudrjavcev – Tkačjov, S. Da Costa, Polunin – Kajumov, Kovalenko, Alexejev – Děnisenko, Svitov, Iljenko – Kraskovskij.

CSKA Moskva: I. Sorokin (Lars Johansson) – Nestěrov, A. Romanov, A. Marčenko, Dahlbeck, Kiselevič, M. Robinson, Blažijevskij – M. Kempe, Slepyšev, Kaprizov – Grigorenko, Vey, Mamin – Okulov, Tolčinskij, Šalunov – Kalinin, P. Karnauchov, Sorkin – Světlakov.

Rozhodčí: Lavrentěv, Sergejev – Gordenko, Zacharov.
Ve třech vzájemných zápasech se vždy radovali hráči CSKA. Naposledy hráli na ledě Lokomotivu a vyhráli tento zápas 3:0.
Hokejisté Jaroslavli přivítají na svém ledě CSKA Moskvu. V utkání budou favority právě hosté, kteří vévodí tabulce Západní konference. Jaroslavl je ve stejné konferenci aktuálně na šestém místě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.