KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Astana : Red Star Kunlun - 30. října 2020   14:30

Astana
Astana
09:26' Lilja (Valk, Michajlis) • 13:26' Frattin (R. Starčenko, Ševčenko)

Hity 13:15
Body z tohoto zápasu bere domácí celek, který vyhrává těsně 2:1. Barys se dostal do dvoubrankového vedení, ale hosté ve druhé třetině v přesilovce dokázali snížit. Vyrovnat se Kunlunu nepovedlo ani při hře šest na čtyři v závěru zápasu.
59:42'
Barys vyhazuje až k brance soupeře.
59:25'
Cory Kane (Kunlun) měl na hokejce vyrovnání, ale jeho rána končí vedle.
59:10'
Kunlun se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje, Joni Ortio byl pozorný.
58:54'
Hosté hrají v šesti.
58:54'
Oddechový čas pro hosty.
58:54'
Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Anton Sagadejev – 2 min., podrážení).
58:46'
Joni Ortio rozehrává ta svou brankou, následně vypadl kotouč mimo hrací plochu, bude se vylučovat.
58:23'
Šimon Hrubec (Kunlun) má kotouč za svou brankou, Kunlun se nemůže propracovat stabilněji do útoku.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, Red Star rozehrává od své branky.
57:42'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
56:04'
Kunlun rozehrává od své branky, rychle se dostal do útočného pásma, ale vypálit nedokázal.
55:30'
Buly před domácí brankou, ale kotouč vybojoval Red Star.
55:10'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, stále platí těsné vedení domácích.
54:30'
Barys se nastěhoval na útočnou část hrací plochy, kde kombinuje. Následná rána od modré byla zblokovaná.
53:34'
Přesilovku hraje domácí celek, Jakob Lilja se dostal do střelecké pozice, jeho pokus končí mimo branku.
53:00'
Linus Videll se dostal v přesilovce do dobré střelecké pozice, z úhlu trefil brankovou konstrukci.
52:47'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Jake Chelios – 2 min., držení).
51:01'
Komerční přestávka.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Barys stále vede o jednu branku.
48:51'
Nur-Sultan rozehrává od své branky, Curtis Valk se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale jeho snaha přišli v niveč, neboť spoluhráčův pas postrádal přesnost.
48:31'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Ethan Werek – 2 min., podrážení).
47:47'
Joni Ortio (Barys) má kotouč za svou brankou, následně se dostali hráči Barysu do střelecké pozice, ale rána byla vracejícím se bekem zblokovaná.
47:00'
Sedm minut hry je pryč, Kunlun se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale Sam Lofquist pálil nepřesně.
46:03'
Ve třetí třetině na nějakou výraznější šanci momentálně čekáme.
45:50'
44:58'
Joni Ortio (Barys) uklidňuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
44:35'
Anton Sagadejev (Barys) se dostal do střelecké pozice, jeho pokus na vzdálenější tyč tak tak vytěsnil brankář Šimon Hrubec do ochranné sítě.
43:03'
Arkadij Šestakov (Barys) se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus kryje Šimon Hrubec. Český brankář si následně poradil i se střelou soupeře.
42:37'
Domácí celek se nyní ubránil akci první formace Kunlunu, následně se sám dostal do útoku, ale vypálit Barys nedokázal.
42:00'
Šimon Hrubec přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
41:11'
Hraje se ve středním pásmu, ani jeden celek se momentálně nikam nežene.
40:32'
Kunlun rozehrává od své branky, rychlou akci vedl Ivan Nikolišin. Ale nedokázal vypálit.
40:01'
Utkání pokračuje dál třetí třetinou.
40:01'
Po dvou třetinách vede domácí celek 2:1. Jakob Lilja a Matt Frattin poslali domácí celek do dvoubrankového vedení. Ve druhé třetině v přesilovce dokázali hosté snížit, trefilse Ivan Nikolišin.
40:00'
39:30'
Darren Dietz (Barys) pálil mimo branku, domácí neproměnili přesilovku.
39:00'
Poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:50'
Curtis Valk (Barys) se dostal do útočného pásma, ale vypálit na branku nedokázal.
38:37'
Kunlun vyhazuje přes všechny čáry, už hraje ve čtyřech.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, Leonid Metalnikov pálil z mezikruží, jeho rána končí mimo.
37:35'
Prakticky minutu hrají přesilovku pět na tři domácí hokejisté.
37:33'
Domácí celek bude hrát přesilovku pět na tři.
37:33'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Cory Kane – 2 min., sekání).
36:50'
Přesilovku hraje domácí celek.
36:26'
Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Anton Sagadejev – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Trevor Murphy – 2 min., hrubost + 2 min., sekání).
36:21'
Šimon Hrubec si s první střelou poradil, a pak už odehráli kotouč obránci do bezpečí.
36:00'
Domácí defenziva rozehrává od své branky, Curtis Valk (Barys) se chtěl dostat v útoku k puku, ale obrana Kunlunu byla pozorná.
35:35'
Ve třech hráčích se Kunlun dostal do střelecké pozice, ale obrana si dokázala poradit.
35:10'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, hra se rychle přelévá ze strany na stranu.
33:23'
Casey Wellman (Kunlun) se zkoušel rychlou otočku za brankou, ale jeho úmysl překazila domácí obrana.
32:05'
Souboje o kotouč probíhají zejména na polovině hrací plochy.
29:46'
Barys pokračuje v aktivní hře, Roman Starčenko (Barys) pálil z dobré pozice, jeho ránu vyrazil Šimon Hrubec (Kunlun) maskou za branku.
29:01'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Kunlunu.
28:55'
Leonid Metalnikov (Barys) pálil od modré čáry jako správný obránce, ale jeho pokus nekončí v brance, snadno jej zastavil Šimon Hrubec.
28:03'
Luke Lockhart (Kunlun) se dostal k puku po napadání spoluhráče, ale nedokázal vypálit na domácí branku.
26:46'
Kunlun vybojoval kotouč za brankou, ale následná přihrávka před branku byla nepřesná. Sergej Monachov se k puku nedostal.
26:18'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do střeleckých pozic.
25:14'
23:50'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Bleskově využití přesilovka. Po krásné přihrávce před branku se prosazuje obranou neobsazený IVAN NIKOLIŠIN. Asistence: Luke Lockhart a Igor Larionov.
23:39'
Sam Lofquist (Kunlun) pálil od modré čáry, jeho pokus kryje Joni Ortio.
23:09'
Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Curtis Valk – 2 min., hrubost).
22:12'
Další rána Barysu od modré čáry, gólman vyrazil před sebe, ale obrana si dokázala pak poradit a dostala kotouč do bezpečí.
21:02'
Aktivně vstoupil domácí tým do druhé třetiny, Matt Frattin zkoušel před brankou tečovat střelu od modré čáry, ale neuspěl.
20:40'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, ale rána byla sražená do ochranné sítě.
20:26'
Hra je přerušena, buly před brankou Kunlunu.
20:01'
20:00'
19:36'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Barysu, který se nyní musí bránit tlaku soupeře. Kunlun hraje nejlepší pasáž třetiny.
19:22'
Joni Ortio (Barys) vůbec nevěděl, kde má kotouč, ale vyrazit jej dokázal.
19:00'
Poslední minuta, Andrej Šustr udržel útočné pásmo.
18:41'
Domácí celek se brání tlaku soupeře, ale Kunlun na nějakou svou výraznější šanci čeká.
18:21'
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:46'
Red Star rozehrává od své branky, rychle se dostal do útoku, ale pak o kotouč přišel.
17:10'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Andrej Bakanov to vzal na sebe, jeho rána končí mimo branku.
16:50'
Nyní hraje přesilovku hostující celek, který má možnost vstřelit kontaktní branku.
16:21'
Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Nikita Michajlis.
16:04'
Hosté hrají v plném počtu.
15:41'
Šimon Hrubec (Kunlun) měl nyní štěstí, že jeden z domácích hráčů letící kotouč neusměrnil za jeho záda.
15:17'
Nyní nepřesná domácí rozehrávka znamená, že mají kotouč hosté, kteří šetří čas a hrají co nejdál od své branky.
14:02'
Přesilovka domácích pokračuje dál, ránu od modré čáry zblokovala obrana Kunlunu, která pak puk dostala pryč ze své třetiny.
13:26'
Barys právě vstřelil branku!
Velké šance měli domácí už v přesilovce pět na tři, kterou neproměnili, nyní se ale už prosazuje MATT FRATTIN. Do branky poslal odražený kotouč od brankáře Hrubce, který první střelu vyrazil před sebe. Asistence: Roman Starčenko a Dmitrij Ševčenko.
11:07'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Cory Kane – 2 min., hákování).
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Spencer Foo – 5 min. + osobní trest do konce utkání, bodnutí koncem hole).
10:56'
Domácí mají ponechanou výhodu.
10:22'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, domácí celek se nyní prezentuje aktivním hokejem, ale má problémy s přesností finální přihrávky.
09:26'
Domácí celek se dostává do vedení, Po rychlé akci se ke střele dostal JAKOB LILJA. Jeho nedůrazná střela ovšem propadlu brankáři pod betonem až za brankovou čáru. Asistence: Curtis Valk a Nikita Michajlis.
08:25'
Gólmani zatím žádné výraznější situaci čelit nemuseli, sledujeme klidnější pasáž hry.
07:34'
Domácí celek rozehrává od své branky, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře, kam se rychle dostal. Obrana Red Star byla pozorná.
06:43'
Hosté se usadili v útočném pásmu, ale na branku vypálit nyní nedokázali, rychle se otočí směr hry.
06:25'
Joni Ortio (Barys) mohl rozehrávat, ale raději ukryl kotouč v rukavici, bude se vhazovat před jeho brankou.
06:00'
Mnoho šancí k vidění není, Viktor Baldajev pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná.
05:33'
04:24'
Barys se usadil v útočném pásmu, ale vypálit na branku Hrubce nedokázal.
02:43'
Hosté se nyní usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Rána od modré čáry byla zblokovaná.
02:06'
Mnoho šancí momentálně k vidění klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do střeleckých pozic.
01:10'
Šimon Hrubec (Kunlun) musel zasahovat proti nahození domácích z ostré pozice. Český brankář si poradil.
00:33'
Kunlun vedl útočnou akci, Igor Larionov (Kunlun) hledal spoluhráče před brankou, ale přihrávka před branku byla zblokovaná.
00:10'
Utkání začalo, jako první se do útočného pásma dostali domácí.
00:01'

Barys Nur-Sultan: Ortio (Karatajev) – Dietz, Metalnikov, Blacker, Svedberg, Šalapov, Kleščenko, Gajtamirov – Frattin, Videll, Šestakov – Michajlis, Valk, Lilja – Ševčenko, R. Starčenko, Sagadejev – Musorov, Petuchov, Gurkov – Asetov.

Red Star Kunlun: Hrubec (Šikin) – Chelios, Sproul, T. Murphy, Lofquist, Šustr, Baldajev, Starikov – Wellman, Shinkaruk, Wong – Lockhart, Foo, Foo – Werek, Kane, Toropčenko – Bakanov, Larionov, Nikolišin – Monachov.

Rozhodčí: Kuljov, Morozov – Gorděnko, Zacharov.
Poslední vzájemný zápas se odehrál 10. září a Barys vyhrál na domácí půdě 3:2.
Hrát se bude s omezeným počtem diváků v Barys Arena v Nur-Sultanu. Favoritem zápasu je domácí celek.
Barys Nur-Sultan odehrál 16 zápasů s bilancí 2-4-4-6 a získal 16 bodů. V tabulce Východní konference je tým na desáté pozici. Týmu se nedaří, z posledních pěti zápasů prohrál čtyři. Nestačil na Helsinky 4:5 v prodloužení, Kazaň 1:3, Novosibirsk 1:3 a Soči 0:3. Tým porazil Kazaň 1:0 v prodloužení.
Red Star Kunlun odehrál 19 zápasů s bilancí 5-0-1-13 a získal 11 bodů. V tabulce Východní konference je tým na poslední pozici, bod ztrácí na předposlední Nižněkamsk. Z posledních pěti zápasů Red Star vyhrál čtyři. Poradil si s Ufou 5:3, Novgorodem 3:1,Magnitogorskem 6:4 a Petrohradem 2.1. Tým nestačil na CSKA Moskvu 2:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Barys Nur-Sultan a Red Star Kunlun.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.