KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čeljabinsk : Jekatěrinburg - 26. listopadu 2020   15:00

Čeljabinsk
Čeljabinsk
15:44' Sedlák (Åberg, Bailen) • 33:47' Hyka (Kravcov, Sedlák) • 59:03' Åberg  • 61:11' Kalinin (Bailen, Byvalcev)
4:3
(1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)
Jekatěrinburg
16:44' Makejev  (Golyšev, Bělousov) • 30:45' Bělousov  (Golyšev, Dacjuk) • 48:49' Holland  (Sexton, Alexej Vasilevskij)
Čeljabinsk
Bělov, Spirin – Viljugin, Gordenko
Ledová aréna Traktor
2973 diváků

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Československá stopa v utkání

Tomáš Hyka (CLJ) 1+0, 3 střely, čas na ledě – 22:36.

Lukáš Sedlák (CLJ) 1+1, 6 střel, 12/24 vyhraných vhazování, 1 hit, čas na ledě – 21:32.

Hity: 15 – 15
Je konec! Dva body nakonec v tomto utkání vyválčili domácí hokejisté. Ti rozhodli už po minutě prodloužení, když se z prostoru mezi kruhy trefil Sergej Kalinin. S Čeljabinskem to ještě minutu před koncem utkání nevypadalo dobře, ale nakonec stav otočil a pokračuje ve velmi dobrých výkonech.
61:11'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Nakonec jsme neviděli vůbec dlouhé prodloužení, bod navíc zůstává na domácím ledě! Pěknou akci zakončil SERGEJ KALININ, jenž dostal přihrávku na střed hřiště a Galkina překonal pokusem nad beton. Asistence: Nick Bailen a Alexej Byvalcev.
60:44'
Lawrence Pilut táhl ofenzivní akci svého týmu, ale dostal se mimo střelecký úhel. Proto hledal z druhé vlny Lukáše Sedláka, ale nepřihrál mu vůbec přesně.
60:14'
A už se zase hraje! Dočkáme se rozhodnutí v prodloužení? To se hraje v klasickém formátu tři na tři. Rozhodně bychom se mohli dočkat velkých šancí.
60:01'
Už je za námi celá základní doba a oba týmy si zapíšou z tohoto utkání minimálně bod. I v poslední periodě jsme viděli po jednom gólu na každé straně. Dlouho to vypadalo, že hosté budou brát dva body poté, co se prosadil Peter Holland. 57 sekund před koncem ale stav srovnal Pontus Åberg, a tak uvidíme přídavek.
60:00'
59:03'
Traktor to zkusil se šesti lidmi v poli bez gólmana a brzy se dočkal vyrovnání! PONTUS ABERG to zkusil ze zajímavé pozice na bližší tyčku a trefil se neomylně! Nejspíše poslal zápas do prodloužení. Bez asistence.
58:30'
Čeljabinsku se nyní nepovedla rozehrávka, a tak nyní budou muset o puk bojovat. Moc síly jim to ale nedalo, jelikož hosté jen nahodili puk do útočného pásma.
58:02'
A do konce zápasu máme poslední dvě minuty, podaří se domácímu celku srovnat? To se během následujících několika okamžiků rozhodně dozvíme.
57:35'
Denis Bodrov je na ledě!
57:03'
Mohlo být srovnáno! Vitalij Kravcov šikovně tečoval nahození od modré, ale mířil těsně vedle. Následně jsme viděli ještě obrovský závar před brankou Galkina, ale ten to se spoluhráči ustál!
56:36'
Pontus Åberg následně střílel z podobného místa jako při první brance, avšak tentokrát se jeho pokus dostal jen vedle tyčky. Oba týmy následně vystřídaly.
56:02'
Přesilovková formace domácího celku, má znovu velký tlak. Tomáš Hyka vypálil z vrcholku kruhu, avšak jeho pokus vyrazil gólman betonem do bezpečí.
55:35'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Denis Bodrov – 2 min., vysoká hůl).
55:16'
Pavel Kulikov nahodil kotouč do útočného pásma a to hostům nyní stačí. Následně se však domácí dostali dopředu a zahrají si přesilovou hru, vyrovnají?
54:37'
Vladimir Galkin nyní znovu neudržel kotouč po střele Sedláka. Ten se ještě následně pokoušel o dorážku, jenže tentokrát se mu letící kotouč nepovedlo trefit.
53:44'
Komerční přestávka.
53:00'
Do konce utkání nám chybí posledních sedm minut a domácí celek prohrává o jednu branku! Sice je v utkání aktivnější, ale góly to zatím nevyjádřil.
52:33'
Brooks Macek je na ledě!
52:06'
Lukáš Sedlák se uvolnil na brankovišti, kam také přihrávku dostal, Vladimir Galkin se však prezentoval velmi dobrým zákrokem betonu, o chvilku později navíc chytil puk do lapačky a nechal přerušit hru.
51:35'
Stejná situace se navíc o několik vteřin později opakovala. Až nyní to vypadá, že se Čeljabinsk usadí, opět v tom mají prsty oba čeští útočníci v sestavě.
51:03'
Domácí hokejisté sice hrají početní výhodu, ale zatím to tak na hřišti nevypadá. Hosté vyhazují jeden kotouč za druhým a bez problémů se brání.
50:33'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Brooks Macek – 2 min., držení).
50:10'
Domácí se snažili rozjet kombinaci v útočném pásmu, ale o kotouč brzy přišli. Nyní si proto musí dojet ke své brance a rozjet novou ofenzivní akci.
49:11'
Lawrence Pilut nepříjemně narazil do mantinelu a měl problémy s tím, aby dojel až na střídačku. Nakonec to zvládl, ale jeho další pokračování je otázkou.
48:49'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Nyní jsme ale viděli chybu v obraně domácích, kterou hosté bez zbytku využili! PETER HOLLAND se dostal na vrcholek kruhu, odkud se prosazuje střelou zápěstím. Asistence: Dan Sexton a Alexej Vasilevskij.
48:03'
Avšak jejich kombinace neměla nějaké úspěšné zakončení. To stejné se ale dá říct také o Avtomobilistu, takže na nějakou větší šanci v této periodě čekáme.
47:30'
Nyní se nám nic moc zajímavého nestalo. Domácí hráči se akorát sami po chybě dostali z útočného pásma, nyní jsou již ale zpět a kombinují.
46:58'
46:32'
Jinak se zase hraje dlouho bez přerušení, už jsou to téměř čtyři minuty. Čeljabinsk bojoval ve středním pásmu o puk, avšak nakonec se k němu nedostal.
45:50'
Avšak většina akcí nyní končí těsně před finální fází. Zatím to vypadá, že nejspíše směřujeme do prodloužení, ale času je před námi ještě hodně.
45:12'
Pontus Åberg to zkusil individuálně, jelikož zbytek hráčů šel střídat. Tato akce ale nevedla ani ke střele, a tak mohl hostující brankář zůstat v klidu.
44:31'
Lawrence Pilut se hnal za pukem, když se ocitl na zemi. Nakonec mu to ale nevadilo, jelikož stejně dokázal dostat kotouč na najíždějícího spoluhráče.
43:45'
To nevypadalo na straně Traktoru vůbec špatně! Vjačeslav Osnovin vyslal nenápadnou střelu, kterou Vladimir Galkin nedokázal udržet. Sergej Kalinin se pokoušel o dorážku, ale kotouč do branky nedostal.
43:03'
Alexej Makejev už čekal na letící kotouč, ovšem ten nakonec nedokázal trefit pořádně. Akce domácího celku ovšem měla hodně podobný průběh.
42:34'
Hokejisté v bíločervených dresech se dostali ke střele od mantinelu, ale domácí gólman to zvládl bez větších potíží. Má puk v lapačce a nechal hru přerušit.
41:40'
Nick Bailen je na ledě!
41:06'
Až nyní se mu to povedlo, ale Ivan Fedotov žádné místečko u své bližší tyčky nenechal. Následně se jeho spoluhráči dostali k puku a vyhodili ho do bezpečí.
40:35'
Hostující celek má ještě k dispozici minut z početní výhody, ale zatím se nemlže dostat ani do útočného pásma. To by byla první přesilovka, kterou by nevyužil.

Hity: 11 – 12
A už jsou za námi dvě třetiny dnešního utkání, ve které jsme se dočkali znovu dvou branek, po jedné na každé straně. Tentokrát se jako první prosadili hosté, kteří znovu využili početní výhodu. Po krásné kombinaci dával vlastně do prázdné Georgij Bělousov. Jenže ani vedení Avtomobilistu nemělo dlouhého trvání. Domácí totiž dali gól v rovnovážném počtu. Vitalij Kravcov posunul kotouč na Tomáše Hyku, jenž prostřelil Galkina mezi betony.

Další třetina začne přibližně v 16:42.
40:00'
39:40'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nick Bailen – 2 min., hrubost).
39:00'
Minuta do konce třetiny!
38:39'
Avtomobilist se ještě držel v pásmu, ale obrana domácího celku si poradila bez větších problémů. Nyní se navíc bude vhazovat ve středovém kruhu.
37:50'
Nyní jsou v útočném pásmu pro změnu hosté, ale ti se ke střeleckému pokusu pro změnu nemohou dostat. Peter Holland ovšem bekhendem mířil vedle.
37:18'
Viděli jsme nyní dvě rychlé akce, kdy domácímu celku stačilo pár vteřin na přechod z obranného pásma. Vladimir Galkin navíc musel zasahovat lapačkou.
36:30'
Kotouč se nám dostal mimo hrací plochu. Vhazovat se bude na útočné modré domácího celku. Dočkáme se ještě v tomto duelu branky do šatny?
35:58'
Traktor se nyní držel v pásmu, ale musel zde spíše o kotouč bojovat. Nakonec však v těchto soubojích zvítězili hosté, kteří puk vyhodili do bezpečí.
35:11'
Už i druhá perioda dnešního duelu se nám začíná blížit ke konci a my jsme znovu viděli dvě branky. Opět po jedné na obou stranách, dočkáme se prodloužení?
34:19'
Nyní jsou u touše hostující hokejisté, kteří se však k žádnému střeleckému pokusu nedostali. Čeljabinsku se však nepovedlo vyhodit kotouč do bezpečí.
33:47'
Ale v dnešním utkání je zase srovnáno, poprvé padla branka v rovnovážném počtu! Vitalij Kravcov pěkně přiťukl touš na volného TOMÁŠE HYKU, který si ještě s pukem popojel, načež ho poslal k tyči do sítě. Asistence: Vitalij Kravcov a Lukáš Sedlák.
33:11'
Ilja Karpuchin to zkusil nahozením na branku, avšak do jeho pokusu nakonec nikdo ze spoluhráčů nesáhl. Vladimir Galkin zapsal jednoduchý zákrok.
32:41'
Pavel Kulikov se jako první dostal k odraženému kotouči v obranném pásmu a hosté už se hnali do ofenzivní akce. Ta ovšem skončila ve střední třetině.
32:14'
Střely na branku: 21 – 12!
31:39'
Hosté toho sice v tomto utkání moc nepředvedli, avšak domácím se nyní nedaří dostat svého soupeře pod tlak. Času na srovnání však ještě mají hodně.
30:45'
Avtomobilist předvedl skvělou kombinaci v útočném pásmu, která znamená druhou využitou početní výhodu v zápase! Viděli jsme rychle přihrávky z hokejky na hokejku, když ti finální dostal GEORGIJ BĚLOUSOV, jenž uklízel kotouč do prázdné branky. Asistence: Anatolij Golyšev a Pavel Dacjuk.
29:58'
Hosté měli obrovský tlak v brankovišti, kde se skvěle prezentoval Georgij Bělousov. Ten tam dělal obrovské problémy, ale Ivan Fedotov vše dokázal zvládnout.
29:33'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Igor Polygalov – 2 min., podrážení).
28:40'
Hráči v černých dresech jsou v útočném pásmu, kde musí absolvovat souboje u mantinelu. Ty se jim však povedlo vyhrát, a tak domácí nadále kombinují.
27:58'
Domácí celek se dostal do další dobré šance! Jeden z nich byl totiž sám před gólmanem, kam také přišla přihrávka, ale Vladimir Galkin sklapl své betony včas!
27:11'
Vhazovalo se po komerční přestávce v obranném pásmu hostujícího celku, kam se hra po chvilce také vrátila. Jekatěrinburg se tam musel vrátit pro puk.
26:48'
26:18'
Už se hraje téměř tři a půl minuty bez přerušení, což dnes není v utkání nijakou výjimkou. Znovu se navíc hra stěhuje z jednoho pásma do druhého.
25:45'
Vladimir Galkin byl nyní pod obrovským tlakem a v nepříliš dobré pozici dokázal zastavit nebezpečnou možnost svého soupeře, domácí mohli zase vést!
25:02'
Jenže časté chyby v rozehrávkách nám pokračují i nadále. Pontus Åberg až zavel puk do pásma a vybídl spoluhráče, jeho střelu vyrazil gólman and.
24:20'
A nyní přišla další ztráta, tentokrát hostujícího celku ve středu hřiště. Ani Čeljabinsku se však útok nepovedl, a tak se dopředu může hnát znovu Avtomobilist.
23:43'
Hraje se celkem rychlý hokej, ve kterém se střídají akce z jedné strany na druhou, jenže nyní je ti bez šancí. Dočkáme se v prostřední části hry branky?
22:54'
Na druhé straně jsme poté viděli střelecký pokus a vhazování v útočném pásmu hostujícího celku. To vyhráli domácí, kteří se ženou do ofenzivní akce.
22:22'
Hráči v černých dresech se zase dostali do kombinace v útočné třetině, ale nedostali se ke střele. Zatím se hraje svižný hokej, ve kterém vidíme i šance.
21:38'
Na druhé straně jsme nyní viděli mnohem zajímavější šanci! Peter Holland byl sám úplně před gólmanem, kterého chtěl roztáhnout. To se mu sice povedlo, ale Ivan Fedotov přesto skvěle zasáhl betonem!
21:14'
Čeljabinsk se dostal do útočného pásma a viděli jsem ránu domácího obránce. Vladimir Galkin ale zasahovat nemusel, tato rána šla nad horní tyčku.
20:36'
A před námi je i druhá třetina dnešního utkání! Potvrdí domácí celek svou dominanci nebo se hosté zvednou? To se velmi brzy ještě dozvíme.

Hity: 3 – 6
Je za námi první třetina dnešního utkání, ve které jsme se dočkali dvou branek a stav je vyrovnaný! Čeljabinsk byl lepším týmem v první části, čehož využil ke vstřelení první branky, která padla v početní výhodě. Pontus Åberg vypálil kousek od modré a do jeho rány ještě sáhl Lukáš Sedlák, jenž povedenou tečí nedal gólmanovi šanci. Také Jekatěrinburg se ale trefil v přesilové hře. Alexej Makejev se dostal k odraženému puku, který poslal do poloodkryté sítě.

Další třetina začne přibližně v 15:53.
20:00'
19:48'
Ilja Ovčinnikov se ještě dostal v samotném závěru periody ke střele, kterou Ivan Fedotov bez nejmenších potíží chytá. Ještě ale bude muset čelit vhazování.
19:00'
18:46'
Čeljabinsk je sice v prvním třetině lepším celkem, ale nejspíše se do kabin půjde za vyrovnaného stavu. Přece jen jsme se dočkali alespoň nějakých gólů.
17:59'
Pontus Åberg vyslal prudkou ránu z pravého kruhu, avšak jeho bomba nakonec letěla vedle zadní tyče. O chvilku později u Galkin zasahovat musel.
17:19'
Nick Bailen si sjel na přihrávku kousek od modré a vyslal solidní ránu. Vladimir Galkin však mohl zůstat celkem v klidu, domácí obránce mířil vedle.
16:44'
Jenže během chvilky je zase srovnáno! Snad se nám rozjely střelecké mušky obou týmů. Odražený kotouč od hráčů před brankou se nakonec dostal na pravou stranu, kde byl připravený ALEXEJ MAKEJEV, jenž potvrzuje parádní formu na začátku sezóny. Asistence: Anatolij Golyšev a Georgij Bělousov.
16:04'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexej Byvalcev – 2 min., držení).
15:44'
Domácí nakonec využívají přesilovou hru a dostávají se do vedení! Pontus Åberg poslal střílenou přihrávku na branku, do kterého sáhl LUKÁŠ SEDLÁK, jenž protrhnul střeleckou smůlu z posledních duelů povedenou tečí! Asistence: Pontus Åberg a Nick Bailen.
15:01'
Až nyní se Čeljabinsk dostal do útočného pásma, konkrétně formace s dvěma českými hráči. Ani oni se však delší dobu v útočném pásmu nedokázali zdržet.
14:21'
Hosté vyhodili kotouč dvakrát během krátké chvíle do bezpečí a domácí mají velké problémy se založením kombinace. Takto přesilovou hru nevyužijí.
13:54'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Sergej Zborovskij – 2 min., podrážení).
13:42'
Hostující gólman byl znovu v akci, když si poradil se střelou Ruslana Karlina. Ten ještě následně obtěžoval gólmana, a tak domácí získali buly v pásmu.
13:06'
Traktor se dostal do ofenzivní akce, ale Vladimir Galkin si svou bližší tyčku pohlídal. Nějaká branka by dnešní podívané rozhodně pomohla, snad se dočkáme.
12:49'
Komerční přestívka.
12:29'
Už se hraje téměř čtyři minuty bez přerušení, a tak nám hra celkem plyne. Zatím to nevypadá, že bychom se dnes měli dočkat nějaké větší přestřelky.
11:57'
Fedotov se po delší době musel prezentovat zákrokem, ale pokus na něj nebyl nijak nebezpečný. Stačil zásah betonem a domácí se po chvíli k puku dostali.
11:22'
Střely na branku: 10 – 1!
10:55'
Zatím je první perioda plná nepřesností, což je veliká škoda. Více ze hry mají domácí hokejisté, ale ke vstřelení branky toho ještě nedokázali využít.
10:21'
Denis Bodrov byl sice aktivně napadán svým soupeřem, přesto ještě zvládl rozehrát. Následně jsme sice viděli chybu, jenže domácí celek si počínal stejně.
09:34'
Tomáš Hyka sebral kotouč z hokejky svému sokovi a hnal se do akce jeden na jednoho z levé strany. Jeho pokus však hostující gólman vyrazil betonem.
08:55'
To byla velká šance na domácí straně, která ujela do přečíslení dva na jednoho! Nakonec to na sebe vzal hráč, který celou akci táhl, ale Vladimir Galkin kotouč vyrazil ramenem.
08:23'
Hráči v bíločervených dresech se dostali do útočného pásmu, kam se zase vrátí. Domácím se totiž nepovedla rozehrávka a puk skončil na zakázaném uvolnění.
07:35'
Vladimir Galkin pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou, ale hosté se na kotouči dlouho neudrželi. Stejný útok však předvedli také domácí hráči.
06:59'
Zatím nesledujeme úplně to nejzáživnější utkání pod sluncem. Na nějakou vyloženější šanci čekáme. Snad se do konce první periody dočkáme gólu.
06:21'
05:50'
Domácí hokejisté tedy nevyužili poměrně zajímavou možnost, a tak se hraje zase v pěti na obou stranách. Stan je nadále vyrovnaný a na první gól čekáme.
05:15'
Pavel Kulikov je na ledě'
04:28'
Lawrence Pilut nevyslal vůbec špatnou ránu od modré! Vladimir Galkin na ní vůbec nereagoval, avšak naštěstí pro něj letěla tato rána od modré těsně vedle.
03:59'
Anatolij Golyšev je na ledě!
03:40'
Avtomobilist mohl vyhodit puk, ale jeden z domácích ho zastavil ještě v útočném pásmu. Na druhý pokus byli hosté úspěšnější a poslali kotouč do bezpečí.
03:15'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Pavel Kulikov – 2 min., krosček).
02:58'
Následně se Jekatěrinburgu povedlo vyhodit, ale domácí jsou zpět v pásmu. Avtomobilist však znovu fauloval, takže půjde dokonce do tří!
02:20'
Pěknou kombinaci nyní sehráli hokejisté Čeljabinsku! Vjačeslav Osnovin posunul kotouč na střed hřiště, kde byl Alexandr Avcin, ale jeho pokus gólman vyrazil.
01:59'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Anatolij Golyšev.
01:46'
Zatím jsme neviděli žádnou zajímavou možnost, ale Vladimir Galkin nemusel už za sebou zákrok má. Ivan Fedotov na něj nadále čeká a ještě bude.
01:20'
Dvakrát během několika desítek sekund se domácím hokejistům nepovedla rozehrávka. Ta znovu skončila daleko od všech, a tak je Traktoru pískán icing.
00:39'
Lukáš Sedlák vyhrál buly v útočném pásmu a kotouč se postupně dostal až na hokejku Tomáše Hyky. Ten však následně prohrál tuhý souboj u mantinelu.
00:14'
A dnešní utkání nám práv začalo! Za favorita je považován domácí celek, který dnes nastupuje v černých dresech. Hosté zvolili bíločervenou kombinaci.
00:01'

Traktor Čeljabinsk: Fedotov (Sudnicin) – Pilut, Tělegin, Bailen (A), Karpuchin, Ogurcov, S. Garejev, Jevenko, Jasinskij – Osnovin, Byvalcev, Kalinin (C) – Sedlák (A), Hyka, Kravcov – Polygalov, Åberg, Švarjov – Karlin, Avcin, Kosov.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Galkin (Jakub Kovář) – Trjamkin (A), Arzamascev, Zborovskij, Ch. Genoway, D. Bodrov, Alexej Vasilevskij, D. Zajcev – Golyšev, Dacjuk (C), Makejev – Holland (A), Sexton, Ovčinnikov – Macek, P. Kulikov, Bočarov – Platt, Bělousov, Chripunov – Protapovič.

Rozhodčí: Bělov, Spirin – Viljugin, Gordenko.

Roman Will (CLJ) 19 zápasů, 11 výher, úspěšnost zákroků 92,5%, průměr obdržených branek – 1,99.

Tomáš Hyka (CLJ) 29 zápasů, 7+12

Lukáš Sedlák (CLJ) 29 zápasů, 5+10

Jakub Kovář (JEK) 25 zápasů, 15 výher, úspěšnost zákroků 92,5%, průměr obdržených branek – 2,33.
Poslední vzájemný zápas – 11.10.2020:

Jekatěrinburg – Čeljabinsk 3:1

Branky a nahrávky: 8. Dacjuk (Golyšev, Makejev), 48. Obidin (Dacjuk, Makejev), 58. Dacjuk (Trjamkin, Makejev) – 47. Byvalcev.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Gross) – Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Zborovskij, Ch. Genoway, Berezin, Mamkin, D. Zajcev – Dacjuk, Golyšev, Makejev – Sexton, Holland, Litovčenko – Macek, P. Kulikov, Bočarov – Platt, Ovčinnikov, Obidin – Protapovič.

Traktor Čeljabinsk: Will (Fedotov) – Pilut, Manuchov, Bailen, Isajev, Ogurcov, Karpuchin, Jevenko, Tělegin – Byvalcev, Kalinin, Åberg – Sedlák, Osnovin, Hyka – Šarov, Avcin, Kosov – A. Michejev, Polygalov, Lukin.
Avtomobilist Jekatěrinburg

To Jekatěrinburg má konzistentní výkonnost již několik sezón. V té současné za sebou má sedmadvacet utkání, ve kterých vybojoval třicet osm bodů. Nachází se tak na čtvrtém místě Východní konference jen dva body za svým dnešním soupeřem. Avtomobilist sice odehrál méně zápasů, ale inkasoval šedesát osm branek, což je o třináct více než jeho dnešní soupeř. Na druhou stranu dal více branek, konkrétně osmdesát sedm. Na výhru čeká hostující celek už tři zápasy. Nejprve nestačil na Kazaň 0:3, načež doma padl v samostatných nájezdech s Nižnim Novgorodem 2:3. Poslední duel se Jekatěrinburgu nepovedl ani trochu, když znovu nestačil Nižnij Novgorod, tentokrát 2:5.

Nejproduktivnější hráči:
Alexej Makejev – 29 bodů (16+13)
Pavel Dacjuk – 21 bodů (6+12)
Brooks Macek – 18 bodů (11+7)
Traktor Čeljabinsk

Čeljabinsk platil v loňské sezóně za otloukánka, ale letos hraje prostě skvěle a patří k nejlepším týmům v celé KHL! Po dvaceti devíti zápasech má na svém kontě čtyřicet bodů, což mu stačí na třetí pozici Východní konference. Jestli může být s něčím spokojený, pak je to obranná činnost. Dosud inkasoval padesát pět branek, což je jedno z nejnižších čísel celé KHL. Sám jich pak dal sedmdesát osm. Čeljabinsk v posledních tří utkání vyhrál dvakrát. Nejprve otočil duelu na hřišti Jokeritu, kde deset minut před koncem prohrával 0:1, avšak vyhrál 3:1. Následně vyhráli i na ledě SKA, když mu k tomu stačila jediná branka. Poslední duel ovšem Traktoru nevyšel, jelikož na domácím ledě padl s Dynamem Moskva 2:5.

Tomáš Hyka – 19 bodů (7+12)
Sergej Kalinin a Alexej Byvalcev – 15 bodů (7+8)
Lukáš Sedlák – 15 bodů (5+10)
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u utkání v rámci KHL! V tomto střetu se spolu podíváme na zápas mezi Čeljabinskem a Jekatěrinburgem. Úvodní buly je naplánováno na 15:00 a my budeme u toho.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.