KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čerepovec : Magnitogorsk - 23. října 2020   18:00

Čerepovec
Čerepovec
25:23' Jo. Nättinen (Liška) • 30:47' Geraskin (Kapustin, Kudako) • 35:38' Čižikov  • 48:00' Čižikov (Liška)
4:5
(0:0, 3:1, 1:4)
Magnitogorsk
20:55' N. Chlystov  (A. Nestrašil, Beck) • 44:03' Mozjakin  (Košelev) • 48:33' Pesonen  (J. Jakovlev, Zemčonok) • 54:35' Pesonen  (J. Platonov) • 57:14' Beck  (Jurov, N. Chlystov)
Čerepovec
Podjapolskij (Šugajev) – Provolněv, Vittasmäki, Adamčuk, Kudako, Afanasjev, M. Tichonov, Rogov, Čižikov – Geraskin (A), Vicharev (C), Kapustin – Liška, Jo. Nättinen, Roberts Bukarts – Petunin, Kodola, Vovčenko (A) – Dumbadze, A. Alexejev, Kara.
Fatějev, Judakov – Ivanov, Šalagin
Ledovyj dvorec, Čerepovec
1516 diváků
Zagidulin (Nosov) – J. Jakovlev (A), Zemčonok, N. Chlystov, Dronov, Va. Antipin, Sjomin, Nilolajev, Krochaljov, Penzin – Košelev, S. Plotnikov (A), Mozjakin (C) – Pesonen, Čibisov, J. Platonov – Jurov, A. Nestrašil, Beck – Zacharov, Varjagan.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Československá stopa v utkání

Adam Liška (CER) – 0+2, 2 střely, čas na ledě 19:58
Andrej Nestrašil (MET) – 0+1, 0 střel, čas na ledě 19:56
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 1516 diváků.
Střely na branku: 32 – 23
Je konec! Metallurg zvládl parádní obrat a vítězí 5:4. V úvodu třetí části dokázal snížit Mozjakin, ale domácím vrátil dvoubrankové vedení Čižikov. Hostující celek ale našel spasitele v Pesonenovi, který se prosadil dvakrát a dokázal vyrovnat. O rozhodující branku se tři minuty před koncem postaral v úniku Taylor Beck!
59:30'
Hosté dokázali vyhodit puk za modrou čáru. Severstal tak musí rozjet podle všeho poslední pokus o vyrovnání dnešního souboje.
59:00'
Domácí brankář už je na střídačce a Severstal zkouší vyrovnat v šesti!
58:25'
Magnitogorsk se skvěle brání a nepouští hokejisty domácího celku do zakončení. Severstalu už moc času na vyrovnání nezbývá.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:14'
Metallurg právě vstřelil branku!
Neskutečný výkon Metallurgu! Hostující celek krátce před koncem základní hrací doby obrací vývoj duelu ve svůj prospěch! Do úniku se dostal TAYLOR BECK, který jej zakončil střelou nad lapačku! Asistence: Danila Jurov, Nikita Chlystov.
56:35'
Arťom Zemčonok dostal přihrávku na pravou stranu a od mantinelu zakončil. Jeho ránu však schoval do lapačky gólman domácího Severstalu.
56:10'
Ilja V. Nilolajev se dostal do zakončení z levé strany, nicméně jeho dělovka skončila na hrudi brankáře. Magnitogorsk ale nadále drží třetinu.
55:06'
Metallurg nadále pokračuje v útočném snažení a tlačí se do zakončení. Další dělovku od modré čáry vyrazil domácí brankář ramenem do ochranné sítě.
54:35'
Je vyrovnáno! Metallurg pět minut před koncem dokázal stáhnout náskok domácího celku! V útočném pásmu si prostor udělal HARRI PESONEN, který si puk navedl do střelecké pozice a poslal puk do sítě! Asistence: Juril Platonov.
54:02'
Andrej Nestrašil zavezl puk do útočného pásma a nahodil jej na branku. Nikdo v bílém dresu se však nedokázal probít k odraženému puku.
53:35'
David Dumbadze spěchal za dlouhou přihrávkou do útočného pásma, jenže ve velké rychlosti už nedokázal přihrát před branku.
53:09'
52:36'
Edgar Varjagan vyhodil puk přes všechny čáry za branku soupeře, nicméně nikdo v bílém za jeho vyhozením nespěchal. Severstalu se v přesilovce nedaří.
52:10'
Severstal se dostal do útočného pásma, ale nikdo ve žlutém tentokrát nezakončil. Hosté se ubránili vyhozením kotouče.
51:35'
Arťom Zemčonok se obětavě položil do zakončení od modré čáry a pádem do střely srazil kotouč k mantinelu. Hosté puk následně vyhodili.
51:09'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Harri Pesonen – 2 min., podrážení).
50:45'
Adam Liška střílel od modré čáry, nicméně jeho zakončení skončilo vedle levé tyče hostující branky. Severstal ale drží pásmo i nadále.
49:25'
Igor Geraskin si sjel na přihrávku před branku soupeře, ale zakončení se mu vůbec nepovedlo. Deset minut před koncem je vše stále otevřené.
49:00'
Vadim Kudako rozjel další akci domácího Severstalu po levém křídle, jenže jeho nahození nenadělalo hostujícímu brankáři problémy.
48:33'
Metallurg se však bleskově vrací zpátky do hry! Dvoubrankové vedení Severstalu moc dlouho nevydrželo. HARRI PESONEN se před brankou dostal k odraženému puku a dostal jej do sítě! Asistence: Jegor Jakovlev, Arťom Zemčonok.
48:00'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Domácí celek si bere zpět své dvoubrankové vedení! Přihrávku do středního pásma dostal JEGOR ČIŽIKOV, který ujel obráncům a svůj únik zakončil střelou k tyči! Asistence: Adam Liška.
47:30'
Arťom Zemčonok dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, nicméně jeho průnik skončil nepřesným zakončením kolem zadní tyče.
46:23'
Arťom Zemčonok se v útočném pásmu probil k odraženému kotouči, ale jeho dělovka skončila na holi prvního obětavého obránce.
46:10'
Bogdan Krochaljov se zmocnil volného kotouče v obranném pásmu a vyhodil jej do pásma útočného. Tam však nebyl nikdo z hráčů Metallurgu.
45:28'
Vladislav Sjomin se dostal do útočného pásma, nicméně jeho zakončení skončilo vedle levé tyčky. Třetí třetina je opravdu dramatická.
45:04'
Adam Liška dostal přihrávku do útočného pásma, kde si puk přehodil na bekhend, jenže jeho rána skončila vedle levé tyčky.
44:25'
Vadim Antipin střílel z pravé strany útočného pásma, ale jeho ránu srazil obránce mimo tři tyče. Zatím se pokračuje v solidním tempu.
44:03'
Metallurg nakonec přetavil aktivní vstup do třetí třetiny ve vstřelenou branku a ještě dramatizuje třetí část! Střelou z pravé strany útočného pásma se prosadil SERGEJ MOZJAKIN! Asistence: Semjon Košelev.
43:35'
Vladislav Sjomin střílel od modré čáry, nicméně jeho zakončení mířilo mimo tři tyče. Také třetí třetina se zatím hraje ve vysokém tempu.
43:10'
Vladislav Kodola dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, odkud pohotově zakončil forhendem, ale jeho rána prolétla kolem zadní tyčky.
42:22'
Další útočnou akci Magnitogorsku zastavuje postavení mimo hru. Příliš rychlý byl při přechodu do útočného pásma Michal Tichonov.
42:10'
Andrej Nestrašil střílel z pravé strany útočného pásma, ale jeho pokus forhendem skončil na betonu dobře postaveného brankáře.
41:35'
Ilja V. Nilolajev střílel od modré čáry, nicméně jeho dělovka skončila vedle branky. Domácí Severstal přestál vstup soupeře do závěrečné části.
41:10'
Denis Vicharev se zmocnil odraženého kotouče na levé straně útočného pásma, jenže zadovkou neoslovil nikoho ze svých spoluhráčů.
40:38'
Nikita Chlystov dostal krásnou přihrávku na modrou čáru, nicméně jeho dělovka skončila vedle levé tyče domácí branky.
40:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny. Uvidíme, zda Severstal zvládne třetí třetinu s přehledem jako třetinu druhou.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:33.
Střely na branku: 26 – 12
Druhá třetina končí! Po čtyřiceti minutách se mohou radovat domácí. V úvodu druhé části sice poslal hosty do vedení Nikita Chlystov. Za domácí celek se ale rychle prosadil Joonas Nättinen a druhou branku přidal Igor Geraskin. Čtyři minuty před přestávkou pak přidal další branku Jegor Čižikov.
40:00'
39:32'
Vladislav Kara dostal přihrávku na levou stranu, jenže zakončení forhendem se mu vůbec nepovedlo. Hráči ve žlutém ale kralují na ledě.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:35'
Denis Vicharev si sjel na přihrávku na modrou čáru, dostal se do útočného pásma, ale jeho rána forhendem nemířila mezi tři tyče.
38:10'
Jegor Jakovlev střílel z levé strany útočného pásma, jenže před brankou stáli hráči domácího Severstalu, kteří puk sehráli do bezpečí.
37:38'
37:02'
Sergej Mozjakin dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, odkud zakončil forhendem, ale jeho dělovka mířila mimo tři tyče.
36:28'
Domácí celek se zmocnil odraženého kotouče a vyhodil puk přes všechny čáry za branku Metallurgu Magnitogorsk.
36:00'
Hosté budou hrát přesilovku. Kudako dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
35:38'
Domácí celek ještě před přestávkou přidává i třetí branku! JEGOR ČIŽIKOV se dosta k puku ve středním pásmu, dostal se do pásma útočného a jeden z obránců si jeho pobídku nechtěně srazil do branky!
35:10'
Joonas Nättinen se dočkal kotouče před brankou, jenže jeho pohotové zakončení forhendem zastavil dobře postavený brankář.
34:23'
Veli-Matti Vittasmäki poslal přihrávku na rozjetého Denise Vichareva, nicméně druhý jmenovaný se do zakončení nedostal. Hráči Metallurgu brání pozorně.
34:05'
Adam Liška se z pravého křídla dostal do zakončení forhendem, jenže jeho rána skončila na rameni dobře postaveného brankáře.
33:35'
Domácí celek si dal pozor na nahození do obranného pásma a bez problémů uklidnili rozehrávku. Oba týmy stačily vystřídat.
33:05'
Vladislav Kodola se prodral do útočného pásma, kde si krásně obhodil obránce, ale zakončení forhendem se mu moc nezdařilo.
32:34'
Andrej Nestrašil získal odražený kotouč za brankou soupeře a bekhendem přihrál na modrou čáru. Nikdo v bílém však následně nezakončil.
32:10'
Vadim Kudako si v útočném pásmu počkal na přihrávku na modrou čáru a pohotově zakončil příklepem. Poté se strhla mela před brankou, ale puk zůstal před brankovou čárou.
31:35'
Domácí brankář si dal pozor na nahození ze středního pásma a schoval puk do lapačky. Po jeho zásahu se hráči Metallurgu udrželi ve třetině.
31:10'
Sergej Mozjakin dostal prostor na levé straně a zakončil forhendem. Jeho dělovka prolétla kolem branky. Severstal může znovu zaútočit.
30:47'
Domácí Severstal přidává druhou branku a otáčí vývoj dnešního souboje! IGOR GERASKIN se zmocnil volného kotouče, vybruslil si s ním mezi kruhy a zápěstím nedal gólmanovi šanci! Asistence: Kirill Kapustin, Vadim Kudako.
30:23'
Arťom Zagidulin si připsal skvělý zákrok! Hostující brankář takřka neměl výhled, ale dokázal puk vyrazit mimo tři tyče.
30:05'
Veli-Matti Vittasmäki dostal přihrávku na modrou čáru, odkud zakončil bez přípravy, ale dobře postavený obránce srazil jeho ránu k mantinelu.
29:32'
Vladislav Podjapolskij si sjel na přihrávku mezi kruhy, odkud zakončil forhendem, nicméně jeho dělovka prolétla kolem zadní tyčky.
29:04'
Po dalším souboji v obranném pásmu domácích se puk odrazil na střídačku. Rozhodčí nařídili vhazování ve středním pásmu.
28:32'
Vadim Kudako se zmocnil volného puku na levé straně útočného pásma, jenže jeho zakončení příklepem skončilo na betonu brankáře.
28:10'
Joonas Nättinen se vrátil do obranného pásma, kde dostal pod tlak Zemčonoka, který puk bez problémů vybojoval pro Magnitogorsk.
27:30'
Jegor Jakovlev si sjel na přihrávku na levou stranu, odkud zakončil forhendem, jenže domácí brankář si připsal snadný zákrok lapačkou.
27:10'
Joonas Nättinen se z pravého křídla dostal do zakončení, nicméně jeho rána skončila na betonu dobře postaveného brankáře Metallurgu.
26:30'
Andrej Čibisov dostal přihrávku do středního pásma, jenže vinou špatného zpracování se o něj nechal připravit.
26:08'
Joonas Nättinen se znovu dostal do útočného pásma, jenže jeho zakončení z levé strany prosvištělo kolem vzdálenější tyčky.
25:23'
Je vyrovnáno! Domácí celek dokázal odpovědět opravdu velmi rychle! První nahození od mantinelu hostující brankář vyrazil jen před sebe, kde byl JOONAS NATTINEN, který puk dopravil do branky! Asistence: Adam Liška.
25:10'
Denis Vicharev získal volný puk v rohu obranného pásma, odkud našel Vovčenka, jehož průnik skončil hned u prvního hráče v bílém dresu.
24:28'
Hraje se velmi dlouho bez přerušení. Metallurg se nyní znovu usadil v útočném pásmu, jenže nikdo v bílém dresu se není schopen dostat do zakončení.
24:10'
Sergej Mozjakin dostal přihrávku na levý kruh, odkud pohotově střílel zápěstím, ale jeho rána nakonec trefila jen boční síť domácí klece.
23:32'
Daniil Vovčenko se dostal s pukem na čepeli do útočného pásma, ale jeho rána forhendem prolétla kolem levé tyče hostující branky.
23:10'
Sergej Plotnikov se v obranném pásmu dostal k odraženému kotouči, který odrazem o mantinel vyhodil do středního pásma.
22:15'
Joonas Nättinen se dostal do zakončení z levé strany útočného pásma, ale ani jeho dělovka příklepem nenašla cestičku mezi tři tyče.
21:10'
Severstal se vydal do útoku se snahou o bleskovou odpověď. Nahození z levé strany však prolétlo mimo tři tyče.
20:55'
Hostující celek se hned v úvodu druhé třetiny dostává do vedení! Hráči v bílém se usadili v útočném pásmu, kde soupeře pořádně zamkli. Nahozením od modré čáry se pak prosadil NIKITA CHLYSTOV! Asistence: Andrej Nestrašil, Taylor Beck.
20:38'
Bogdan Krochaljov projel s pukem na čepeli do útočného pásma, jenže jeho dělovka skončila vedle zadní tyčky.
20:10'
Domácí celek uspěl na úvodním vhazování druhé třetiny. Severstal se ihned vydal do útoku, ale tam se nikdo ve žlutém nedostal do zakončení.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:49.
Střely na branku: 19 – 6
První třetina končí! V úvodní dvacetiminutovce jsme sledovali velmi zajímavé utkání, ale úvodní branky jsme se nedočkali. Domácí celek vstoupil do zápasu o něco aktivněji, ale hostující obrana většinu střel zastavila. V přesilovce Severstal soupeře doslova zamkl před brankou, ale všechny rány pochytal Arťom Zagidulin. Do kabin se proto odchází bez branek.
20:00'
19:37'
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:25'
Plotnikov si sjel na pravý kruh na přihrávku zpoza branky, jenže musel zakončovat z těžké pozice a trefil jen soupeře. Hosté ale drží pásmo.
18:00'
Grigorij Dronov dostal přihrávku na modrou čáru, odkud zakončil příklepem, jenže jeho dělovku zablokoval hned první zadák.
17:37'
První přesilovku si zahrají i hosté. Dvě minuty za podrážení dostává Vladislav Kodola.
17:00'
Arťom Zagidulin byl znovu pozorný! Hostující brankář si skvěle pokryl prostor u levé tyče a schoval puk mezi betony.
16:35'
Vadim Kudako poslal prudké nahození na modrou čáru. Joonas Nättinen puk protečoval až k mantinelu, ale tam zasáhla obrana soupeře.
16:10'
Vadim Kudako dostal přihrávku na pravou stranu, odkud nahodil puk před branku Magnitogorsku. Nikdo ve žlutém dresu se za jeho nahozením nevydal.
15:58'
Danila Jurov si sjel na krásnou přihrávku za obranu a dostal se do úniku. Jeho zakončení zápěstím schoval brankář Severstalu do lapačky!
15:20'
Domácí Severstal pokračuje v ofenzivním snažení i po skončení přesilové hry. Obrana Metallurgu má plné ruce práce.
14:13'
14:00'
Domácí rozjeli další rychlou kombinaci v útočném pásmu, jenže obrana Metallurgu zatím hraje opravdu na hranici sebeobětování.
13:26'
Vladislav Provolněv dostal nádhernou přihrávku mezi kruhy, jenže ani jeho zakončení nenašlo recept na pozorného brankáře. Severstal stále drží pásmo.
13:00'
Vladislav Provolněv operoval s pukem na modré čáře, odkud zakončil zápěstím. Hostující brankář střelu dobře viděl a bez problémů puk vyrazil.
12:13'
Severstal si zahraje první přesilovku dnešního souboje. Dvě minuty za hákování dostává Harri Pesonen.
12:02'
Kirill Adamčuk dostal přihrávku na modrou čáru, odkud zakončil příklepem, ale jeho dělovka nenašla cestu skrz hráče před brankou.
11:28'
Igor Geraskin se uvolnil na levé straně útočného pásma a pokusil se o zakončení zápěstím. Jeho projektil však skončil na boční síti.
11:00'
Nestrašil se na modré čáře krásným manévrem zbavil obránce a dokázal puk nahodit na branku. Poté ale napodobil spoluhráče a odjel střídat.
10:25'
Joonas Nättinen se hnal za přihrávkou za obranu Metallurgu, ale hostující obránce mu nedal ani metr prostoru. Finský hráč se do zakončení neprosmýkl.
10:02'
Další útočnou akci domácího Severstalu zastavuje postavení mimo hru. Příliš netrpělivý byl v tomto případě rozjetý Vladislav Kara. Vhazuje se ve středním pásmu.
09:28'
Kodola dohnal prudkou přihrávku na levé křídlo a dostal se do zakončení. Jeho střela z ostrého úhlu však nemohla brankáře překvapit.
09:02'
Plotnikov se dostal do zakončení z levé strany, ale domácí obránce Veli-Matti Vittasmäki vložil do jeho střely hokejku a přizvedl puk do ochranné sítě.
08:35'
Sergej Plotnikov projel po pravém křídle až do rohu útočného pásma, kde k němu přistoupili hned dva hráči ve žlutém, kteří mu zmařili rozehrávku.
08:10'
Taylor Beck vybojoval odražený kotouč, ale místo průniku do útočného pásma zařadil zpátečku a pomohl si rozehrávkou s obráncem.
07:28'
Sergej Plotnikov poslal přihrávku na rozjetého Taylora Becka, který následně pálil forhendem, jenže jeho rána nebyla přesná.
07:05'
Sergej Plotnikov spěchal za nahozením na modrou čáru, jenže si nepotykal se zpracováním a kotouč mu utekl k obránci.
06:38'
Maxim Afanasjev dostal fantastickou přihrávku před hostující branku, kde měl moře času na zakončení, ale brankář Arťom Zagidulin jeho ránu ukryl do lapačky!
06:04'
Bogdan Krochaljov se v útočném pásmu opřel do odraženého kotouče, ale jeho ránu před brankou domácího celku zastavil dobře postavený zadák.
05:32'
Zadáci Metallurgu nyní uklidňují rozehrávku ve vlastním obranném pásmu. Nikdo ve žlutém dresu domácího Čerepovce jejich rozehrávku neatakují.
05:10'
Joonas Nättinen dostal krásnou přihrávku do jízdy, středem ledové plochy se dostal do útočného pásma, jenže už nezakončil.
04:28'
Denis Vicharev střílel z levé strany útočného pásma, ale jeho nahození zípěstím nikdo ze clonících spoluhráčů nedokázal tečovat.
04:02'
Před branku Severstalu spěchal Andrej Nestrašil, jenže český hokejista zakončil v krkolomné pozici jen špičkou hole a poslal puk do lapačky brankáře.
03:35'
Joonas Nättinen udržel pro domácí celek útočné pásma, jenže bekhendem poslal puk jen do prostoru, kde nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
03:10'
Roberts Bukarts nahodil puk do útočného pásma, kde se k němu dostal Vladislav Kodola, ale zpětnou přihrávkou už lotyšského spoluhráče nenašel.
02:28'
Arťom Zemčonok udržel kotouč na modré čáře, odkud zakončoval příklepem, ale jeho dělovka skončila vedle branky. Domácí se pak osvobodili.
02:10'
Daniil Vovčenko dostal přihrávku na levou stranu, dostal se do útočného pásma, jenže jeho rána zápěstím skončila vedle vzdálenější tyčky.
01:35'
Arťom Zemčonok dostal přihrávku na červenou čáru, odkud protečoval kotouč do útočného pásma, ale hráči Metallurgu puk neudrželi.
01:10'
Hostující brankář vyjel ze své klece a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Jeho odehrání kotouče o mantinel skončilo jen u soupeře.
00:27'
Také Severstal se poprvé dostal do útoku. Kapustin zakončoval po přihrávce na levou stranu, ale jeho rána přiklepem skončila na betonu brankáře.
00:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování první třetiny. Metallurg se ihned vydal do útoku, ale akce skončila nepřesnou přihrávkou.
00:01'
Oba týmy už jsou na ledě. Domácí budou hrát ve žlutém, zatímco Metallurg oblékne bílou sadu.
Češi a Slováci

Andrej Nestrašil (MET) 18 zápasů, 6 gólů, 4 asistence
Adam Liška (CER) – 15 zápasů, 2 góly, 1 asistence
Severstal Čerepovec

Domácí celek je na tom podobně jako jeho dnešní soupeř. Severstal dosud sehrál šestnáct zápasů, ve kterých získal devatenáct bodů a patří mu sedmá pozice Západní konference. Na devátý Viťaz má zatím k dobru pouze dva body. Poslední dva duely ale Severstal ovládl. Po výhře nad vedoucí Jekatěrinburgem porazil i Soči.
Metallurg Magnitogorsk

Hostující Metallurg Magnitogorsk prožil solidní vstup do sezóny. Po osmnácti odehraných duelech má na svém kontě dvacet čtyři bodů a patří mu pátá pozice Východní konference. Na vedoucí Jekatěrinburg ale ztrácí pět bodů. Poslední dva duely Metallurgu vůbec nevyšly. Po porážce s Nižněkamskem padl také na ledě Kunlunu, kde dostal dokonce šest branek. Hostující kouč navíc postrádá velké množství hráčů. Do utkání určitě nezasáhne brankář Košečkin.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Severstalem Čerepovec a Metallurgem Magnitogorsk. Duel startuje v 18 hodin.