KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Chabarovsk : Petrohrad - 2. října 2020   11:00

Petrohrad
15:31' Čibrikov   • 18:44' Volodin  (Dyblenko) • 22:14' Tkačjov  (Kuzmenko)
Chabarovsk
Langhamer (23. Alikin) – Mašín, Korjagin, Alexandrov, Jordán, Turbin, Kamalov, Zimin – Polunin, V. Butuzov, Pjanov – T. Zohorna, H. Zohorna, Jakupov – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Fajzullin, Železkov, Rasskazov.
Belov, Ovčinikov – Parikov, Černyšov
Platinum Arena, Chabarovsk
2 130 diváků
Petrohrad
Brinkman (Berdin) – Brinkman, A. Bělov, Grjaznov, Kirsanov, Dyblenko, Zorkin, Jarulin – Tkačjov, Ivan Morozov, Nikolajev – Podkolzin, Trenin, Kuzmenko – M. Malcev, Timkin, Zavgorodnij – Čibrikov, Glotov, Volodin – A. Cyplakov.

Střely: 37:29
Trestné minuty 8:8
Vyhraná vhazování 20:38
Hity: 22:12
Zblokované střely 8:20
Petrohrad vyhrává tento zápas 3:1 a získává do tabulky další body. Hosté rozhodli o své výhře v první třetině, kterou vyhráli 2:0. SKA svůj náskok ve zbytku zápasu kontrolovalo a hrálo aktivněji. Za domácí dokázal snížit v čase 44:46 Tomáš Zohorna.
59:02'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Gleb Korjagin – 2 min., podrážení).
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině i zápase.
58:35'
Mnoho času už domácí hokejisté v tomto zápase nemají.
58:22'
Jevgenij Timkin (Petrohrad) pálil z dobré pozice, jeho pokus kryje domácí brankář.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:36'
Michail Berdin kryje kotouč po střele Alexandera Gorškova.
57:02'
Gleb Korjagin (Chabarovsk) pálil z otočky, jeho pokus zblokoval dobře postavený obránce.
56:42'
Domácí budou chtít hrát pravděpodobně bez brankáře až to bude možné.
56:36'
Oddechový čas pro hosty.
56:30'
Tomáš Zohorna (Chabarovsk) pálil, jeho ránu kryje Michail Berdin. Vhazovat se bude před jeho brankou.
56:16'
Anton Bělov (Petrohrad) drží kotouč za svou brankou, hosté hrají výborně defenzivně.
55:15'
Amur se usadil v útočné třetině, Alexandr Polunin od modré čáry minul branku.
54:48'
SKA zdařilým vyhozením dostalo kotouč přes všechny čáry. Domácí tak musí rozehrávat od své branky.
54:30'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Michail Berdin – 2 min., hrubost). Trest odpyká Nikita Čibrikov.
54:30'
Vladislav Ušenin (Chabarovsk) pálil z otočky, jeho pokus výborně zastavil hostující brankář. Michail Berdin (Petrohrad) nyní své spoluhráče podržel.
53:18'
Nail Jakupov (Chabarovsk) vybojoval kotouč v útočném pásmu, a tak mohl domácí celek pokračovat v aktivní hře.
52:52'
Komerční přestávka.
52:52'
Vladimir E. Tkačjov (Petrohrad) se propracoval do střelecké pozice. Jeho rána končí vedle branky.
52:09'
Arťom Železkov (Chabarovsk) pálil z dolní hranice kruhu, jeho pokus končí vedle.
51:46'
Michail Berdin (Petrohrad) musel za svou branku, odkud rozehrává. Pokus o rychlý brejk ale úspěšný nebyl.
51:12'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji propracovat do útočného pásma a vypracovat si střeleckou pozici.
50:26'
Michal Jordán (Chabarovsk) zkoušel protečovat kotouč do útočného pásma, ale jeho pokus nebyl povedená. Ve středním pásmu puk vybojovali hosté.
50:01'
Nikita Kamalov (Chabarovsk) pálil od modré čáry, nebyla to vůbec špatná střela. Jeho pokus končí jen malý kousek vedle branky.
49:20'
Vladimir E. Tkačjov (Petrohrad) hledal spoluhráče před brankou, ale obrana Amuru byla připravená a dokázala si poradit.
48:19'
Michal Jordán (Chabarovsk) přišel o kotouč, a tak mohli hrát soupeři. Tvrdou ránu Jevgenij Alikin vyrazil před sebe, a pak hráli obránci.
48:00'
Osm minut ze hry ve třetí třetině je pryč, hostující celek jednou inkasoval, ale i tak drží stále náskok.
47:36'
Zakázané uvolnění, vhazovat se bude v domácím útočném pásmu.
46:50'
Michail Malcev (Petrohrad) pálil z otočky jeho pokus ale končí vysoko nad brankou.
46:46'
Arťom Železkov (Chabarovsk) výborně přihrával před branku, Vladimir Butuzov tečoval jeho střílenou přihrávku, ale Michail Berdin byl připravený.
46:23'
Amur prohrává o dvě branky a momentálně je sice lepším týmem, ale hostující celek si drží těžce vybudované vedení.
45:45'
Aktivně hra domácích pokračuje dál, nyní se ale dostali do postavení mimo hru.
44:46'
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Domácí celek se prosazuje a snižuje na rozdíl dvou branek. Hynek Zohorna už mohl zakončovat, ale všiml si dobře postaveného TOMÁŠE ZOHORNY, který zakončoval do odkryté části branky. Asistence: Hynek Zohorna a Nail Jakupov.
44:00'
Vladimir Butuzov (Chabarovsk) hledal přihrávkou spoluhráče před brankou, ale obrana si dokázala poradit
43:37'
Přesilovku domácí celek proměnit nedokázal, čas ve třetí třetině se nezadržitelně krátí.
43:00'
Michail Berdin (Petrohrad) byl připravený a dokázal si poradit se střelou soupeře z kruhu.
42:35'
Pavel Turbin (Chabarovsk) se dostal do střelecké pozice, ale ránu mu nesedla podle představ.
42:19'
Domácí byli blízko první brance v zápase, ale střela byla na poslední chvíli zblokovaná.
41:50'
Tomáš Zohorna (Chabarovsk) zůstává na hrací ploše, zdá se, že není úplně zdravotně v pořádku. Vypadá to ale, že bude pokračovat.
41:25'
Michail Malcev (Petrohrad) se dostal do brejku, ale blafák nedokázal přesněji zakončit.
41:00'
Chabarovsk rozehrává od své branky, Michal Jordán (Chabarovsk) hledal rychlou přihrávkou spoluhráče. Ale do výraznější šance se Amur nedostal.
40:46'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Andrej Kuzmenko – 2 min., podrážení).
40:01'
Utkání pokračuje třetí třetinou, Chabarovsk má tříbrankový deficit.
40:01'
Hostující celek dokázal ve druhé třetině přidat další branku, čímž ukončil působení Marka Langhamera v tomto zápase. Petrohrad vede 3:0, a tak má blízko k výhře v tomto mači.
40:00'
39:33'
V poklidném tempu se tato část hry dohrává.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:30'
19:19, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, hosté měli velkou šanci. Kotouč se odrazil od zadního mantinelu, a pak si jej málem gólman stazil do brány.
37:19'
Aktivní hra domácích, pokračuje dál. Pavel Turbin (Chabarovsk) pálil od modré čáry, jeho pokus ale kryje Michail Berdin.
36:04'
Danil Fajzullin (Chabarovsk) dostal kotouč do útočného pásma, spoluhráči se usadili před brankou, ale střely jsou nepřesné.
35:43'
Vladimir Butuzov (Chabarovsk) se pokoušel propracovat do zakončení, ale v předbrankovém prostoru netrefil kotouč podle představ.
35:05'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, mnoho šancí momentálně k vidění není.
34:26'
Alexandr Polunin (Chabarovsk) se pokoušel dostat se do útočného pásma, ale jeho pokus byl neúspěšný, obrana vybojovala kotouč.
33:47'
Nikita Zorkin (Petrohrad) pálil od modré čáry, jeho rána byla nepřesná. Následně Jakov Trenin (Petrohrad) pálil lépe, ale brankář Jevgenij Alikin byl připravený.
32:50'
Arťom Železkov (Chabarovsk) se pokoušel dostat do útočného pásma, Danil Fajzullin (Chabarovsk) chtěl zakončovat, ale jeho pokus byl nepovedený. Kotouč netrefil podle představ.
32:16'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.
31:39'
31:00'
Chabarovsk se propracoval do aútročného pásma, Michal Jordán (Chabarovsk) pálil od modré čáry, jeho pokus vyrazil Michail Berdin ramenem nad sebe.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v tomto zápase, Petrohrad hraje v oslabení, ale vede aktuálně o tři góly.
29:39'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Arsenij Brinkman – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
29:18'
Hostující celek se znovu dostal do útočného pásma, Vladimir E. Tkačjov (Petrohrad) pálil z dobré pozice z kruhu, jeho rána byla nepřesná.
28:35'
Sledujeme rozehrávku hostů od své branky, Jaroslav Dyblenko (Petrohrad) dostal kotouč do útočného pásma.
28:10'
Chabarovsk vypálil od modré čáry, jeho rána byla nepřesná, přesilovka Amuru končí.
27:00'
Amur rozehrává od své branky, rychle se dostali do útočného pásma, Nail Jakupov se dostal do útočného pásma, ale jeho spoluhráči zakončit nedokázali. Tomáš Zohorna byl blízko.
26:36'
Domácí celek hraje v početní výhodě, pokouší se něco vymyslet na útočné části hrací plochy,. Zatím ale marně.
26:08'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Michail Malcev – 2 min., držení).
25:53'
Po krátké přestávce hra pokračuje dál.
25:49'
25:05'
Hynek Zohorna (Chabarovsk) pálil z dobré pozice, jeho pokus končí vedle branky. Střelecky aktivnější jsou hostující hokejisté.
24:30'
Pavel Turbin nahodil kotouč do útočného pásma, ale obrana soupeře si odkázala celkem snadno s domácí akcí poradit.
24:08'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se momentálně nemůže dostat do střeleckých pozic
23:44'
Hostující celek v začátku druhé třetiny navýšil své vedení a vyhnal českého brankáře z branky. Amur není v jednoduché pozici.
22:48'
Jevgenij Alikin (Chabarovsk) musel rychle zasahovat proti střele soupeře, ale dokázal si poradit, vhazovat se tak bude před jeho brankou. Marek Langhamer odchytal necelých 23 minut tohoto zápasu.
22:14'
Střídání v týmu Amur Chabarovsk: ze hřiště odchází Marek Langhamer, přichází Jevgenij Alikin.
22:14'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Hostující celek sice přesilovku neproměnil, ale využil pokračujícího tlaku. Kotouč za brankovou čáru dokázal dostat po hotovou střelou VLADIMIR E. TKAČJOV. Asistence: Andrej Kuzmenko.
22:03'
Domácí těžkou zkoušku zvládli, jsou kompletní.
21:41'
Vladimir E. Tkačjov (Petrohrad) čekal před brankou na přihrávku, ale spoluhráči mu nedokázali poslat kotouč přesněji.
20:47'
Hostující celek se usadil v útočné třetině, kde se pokouší něco vymyslet. Jevgenij Timkin (Petrohrad) pálil a jeho pokus byl zblokovaný.
20:03'
Hosté hrají přesilovku pět na tři.
20:01'
Hostující celek byl střelecky v první třetině aktivnější, vypálil deset střel, dvě byly úspěšné. Domácí měli velké šance, ale všech sedm střel pochytal Michail Berdin. Po první třetině vede Petrohrad o dva góly.
20:00'
20:00'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Tomáš Zohorna – 2 min., sekání).
19:52'
Už se pravděpodobně nic nestane.
19:22'
Máme zde informaci pro novináře, dnešnímu utkání přihlíží 2 130 diváků.
19:22'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Nikita Kamalov – 2 min., hákování).
18:44'
Hostující celek sice přesilovku proměnit nedokázal, ale i tak se dostává do dvoubrankového vedení. Po pěkné individuální akci poslal kotouč mezi betony Langhamera IVAN VOLODIN. Asistence: Jaroslav Dyblenko.
18:00'
Hosté dál hrají aktivně, do konce první třetiny zbývají dvě minuty. Valentin Pjanov vedl bleskovou protiakci, nezakončil.
17:37'
Střela z křídla končí vedle branky, Petrohrad nezachytil na modré, a tak se připravil o útočné pásmo.
17:05'
Hostující celek hraje přesilovku, pokouší se něco vymyslet na útočné polovině, ale zatím na nějakou výraznější šanci čeká.
16:22'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Pavel Turbin – 2 min., vražení na hrazení).
15:31'
Hostující celek se dostává do vedení, prosazuje se z bezprostřední blízkosti NIKITA ČIBRIKOV. Jeho pokus tečoval nechytatelně domácí bek Pavel Turbin. Asistence: a Ivan Volodin.
14:50'
Michal Jordán (Chabarovsk) zakončoval a jeho projektil kryje Michail Berdin. Buly před jeho brankou.
14:24'
Alexandr Gorškov (Chabarovsk) se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale nedokázal kotouč přesněji trefit.
13:40'
Dostali se do potíží, z nichž těžil Tomáš Zohorna. Ani jeho druhá rána nebyla přesná. Střelce chybí přesnost.
13:23'
Zakázané uvolnění se nepíská, hostující beci musí rozehrávat od své branky.
12:52'
Kotouč vypadl z hrací plochy, bude se přerušovat. Komerční přestávka.
12:27'
Dvě a půl minuty se nyní nepřerušovala hra, sledujeme rychlejší pasáž utkání.
11:48'
Jakov Trenin (Petrohrad) výborně zakončoval z předbrankového prostoru, jeho pokus kryje brankář domácích. Následně hra pokračuje dál.
10:49'
Alexandr Gorškov (Chabarovsk) ujel po křídle a rychle vypálil. Jeho projektil dokázal zastavit brankář, který odrazil kotouč do rohu hrací plochy.
09:50'
Michail Berdin (Petrohrad) skvěle vychytal soupeře. Situaci dva na jednoho vyřešil domácí hráč pasem na spoluhráče, jehož střelu skvěle zastavil brankář SKA.
09:30'
Alexandr Polunin (Chabarovsk) protečoval kotouč do útočného pásma, jeho spoluhráči se do zakončení ale nedostali.
09:02'
Mnoho šancí jsme v tomto zápase zatím neviděli, aktivněji se prezentuje hostující celek, ale domácí se pokouší hrozit z brejků.
07:51'
Domácí Michal Jordán (Chabarovsk) nabral rychlost ve středním pásmu, dostřel se přes modrou čáru, jeho rána byla nepřesná.
07:38'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Hostující celek se protlačil do zakončení, Marek Langhamer měl co dělat, aby kotouč udržel před brankovou čárou. Nakonec se mu to podařilo.
05:47'
Nikita Čibrikov (Petrohrad) nahodil kotouč do útočného pásma, Ivan Volodin (Petrohrad) pokračoval v akci, ale do střelecké pozice se hostující celek probojovat nedokázal.
05:32'
04:10'
Tomáš Zohorna (Chabarovsk) pálil z dobré pozice před brankou, jeho pokus dokázal Michail Berdin (Petrohrad) vyrazit před sebe, a pak už hrála obrana.
03:50'
Michail Berdin (Petrohrad) byl připravený a poradil si se střelou domácího hráče od modré čáry. Uvidíme buly v útočném pásmu Amuru.
02:40'
Arťom Železkov (Chabarovsk) se pokoušel dostat do útočného pásma, to se mu ale nepodařilo. Danil Fajzullin (Chabarovsk) rozehrává další domácí akci, ta končí chybnou přihrávkou.
02:10'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, hosté rozehrávají od své branky, pokouší se co nejrychleji získat útočné pásmo. Nyní to bylo v rozporu s pravidly, a tak se píská.
01:13'
Petrohrad začal aktivně, dohrává osobní souboje, domácí mají problémy.
00:54'
Ivan Volodin (Petrohrad) byl připravený v útočném pásmu na střelu, kotouč se k němu nedostal.
00:33'
Domácí celek rozehrává od své branky, následně se rychle pokoušel získat útočné pásmo, ale to se nepodařilo.
00:01'

Amur Chabarovsk: Langhamer (Alikin) – Mašín, Korjagin, Alexandrov, Jordán, Turbin, Kamalov, Zimin – Polunin, V. Butuzov, Pjanov – T. Zohorna, H. Zohorna, Jakupov – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Fajzullin, Železkov.

SKA Petrohrad: Brinkman (Berdin) – Brinkman, A. Bělov, Grjaznov, Kirsanov, Dyblenko, Zorkin, Jarulin – Tkačjov, Ivan Morozov, Nikolajev – Podkolzin, Trenin, Kuzmenko – M. Malcev, Timkin, Zavgorodnij – Čibrikov, Glotov, Volodin.

Rozhodčí: Belov, Ovčinikov – Parikov, Černyšov.
Oba týmy mají početnou marodku, někteří hráči jsou z obou týmů v karanténě.
Hrát se bude v Chabarovsku v Platinum Areně za omezeného počtu diváků.
Amur Chabarovsk odehrál 11 zápasů s bilancí 1-1-1-8 a získal 5 bodů. V tabulce Východní konference je na předposlední pozici o dva body nad Kunlunem. Tým z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si s Rigou 2:1 a Novgorodem 3:2 v prodloužení. Nestačil na Čeljabinsk 0:5, v nájezdech na Nižněkamsk 2:3 a na Spartak Moskvu 1:3.
SKA Petrohrad odehrál 11 zápasů s bilancí 7-0-2-2 a získal 16 bodů. V tabulce Západní konference je na druhé pozici za CSKA Moskva o bod. Tým z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si se Spartakem Moskva 2:0, Novgorodem 2:1 a Novosibirskem 6:4. Nestačil na Novosibirsk 1:4 a v nájezdech na Kazaň 2.3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Amur Chabarovsk a SKA Petrohrad.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.