KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jaroslavl : Spartak Moskva - 20. října 2020   18:00

Martin Bakoš (Spartak Moskva) 0+0, 5 střel, čas na ledě 19:50
Domácí celek byl v tomto zápase střelecky lepší, ale v základní hrací době ani v prodloužení diváci platný gól neviděli. Rozhodovaly až samostatné nájezdy, v nichž Július Hudáček dostal dva góly a Edward Pasquale ani jeden. Bonusový bod bere domácí celek.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Lokomotiv Jaroslavl.
Autorem vítězné branky je JEGOR KORŠKOV.
Andrej KUTĚJKIN neproměňuje. Nedal, je konec. domácí tým vyhrává v nájezdech.
Pavel KRASKOVSKIJ proměňuje. Krásný blafák byl úspěšný.
Martin BAKOŠ neproměňuje. Chtěl poslat kotouč do protipohybu brankáře, ale nepodařilo se mu to.
André PETERSSON neproměňuje. Nemyslel to zle, ale kotouč do horní části branky nedostal.
Sergej ŠIROKOV neproměňuje. Přijel k brance a nic nevymyslel.
Vladimir A. TKAČJOV neproměňuje. Zkoušel rychlou střelu, ale neuspěl.
Arťom FJODOROV neproměňuje. Upadl, a pak už nájezd neprovedl podle představ.
Jegor KORŠKOV proměňuje. Počkal si na pohyb brankáře, a pak střelou po ledě zakončil.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nerozhodlo, a tak uvidíme nájezdy.
63:50'
Martin Bakoš (Spartak Moskva) pálil a jeho pokus kryje brankář Lokomotivu.
63:30'
Domácí se ke střele dostat nedokázali, směr hry se otáčí.
62:44'
Nyní se hostující celek pokoušel dostat do útoku, ale neuspěl.
62:14'
Mnoho šancí momentálně k vidění není. Denis Alexejev pálil vysoko nad branku.
61:34'
Anton Lander (Jaroslavl) se dostal do útočného pásma, ale vypálit po souboji s obráncem nedokázal.
60:59'
Ofsajd domácích, buly ve středním pásmu.
60:23'
Velkou šanci měli domácí, ale nedokázali ji proměnit, na druhé straně neuspěl ani Robin Hanzl.
60:01'
Zápas pokračuje.
60:01'
Ani ve třetí třetině jsme se regulérní branky nedočkali, a tak uvidíme po tříminutové přestávce prodloužení.
60:00'
59:33'
Už se pravděpodobně nic nestane.
59:20'
Vladimir A. Tkačjov (Jaroslavl) pálil nad branku, Július Hudáček zasahovat nemusel.
59:00'
Mnoho času už ve tře třetině není.
58:45'
Jegor Korškov (Jaroslavl) pokoušel něco vymyslet, ale obrana si dokázala poradit.
58:00'
Poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:30'
Hostující celek rozehrává od své branky, zejména nechce chybovat.
57:10'
Mnoho času už ve třetí třetině nezbývá, sledujeme rychlý hokej.
56:17'
Edward Pasquale (Jaroslavl) měl nyní plné ruce a nohy práce, aby kotouč udržel před brankovou čárou, což se mu podařilo. Jori Lehterä (Spartak Moskva) byl hodně blízko skórování.
55:25'
Buly před brankou Moskvy, píská se zakázané uvolnění.
55:05'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.
54:14'
Rušan Rafikov (Jaroslavl) pokračoval v akci, jeho tým se usadil v útočném pásmu, ale do výraznější šance se domácí nedostali.
54:00'
Šest minut hry zbývá do konce třetí třetiny.
53:21'
Atmosféra v aréně je velmi dobrá, fanoušci ženou domácí hráče vpřed, navíc je přítomný trumpetista, který rovněž přispívá k atmosféře.
52:25'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme aktivní hru domácího celku, hosty drží brankář.
52:10'
Komerční přestávka.
51:07'
Hraje se spíše ve středním pásmu, kotouč mají pod kontrolou domácí. Atte Ohtamaa se dostával do útočného pásma, kam nahodil kotouč pro spoluhráče.
50:50'
Arťom Fjodorov (Spartak Moskva) pálil a jeho ránu našel v rukavici Edward Pasquale.
50:46'
50:31'
Velký tlak v útočném pásmu Spartaku. Domácí se tak tak brání.
50:05'
Tlak hostujícího celku pokračuje dál, Spartak se usadil v útočném pásmu.
48:43'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Arťom Iljenko – 2 min., nedovolené bránění).
47:32'
Přes tři minuty se nyní nepřerušovalo, sledujeme rychlý hokej, který se musí divákům líbit.
47:00'
Stále platí bezbrankový stav, branka domácího celku nebyla uznaná.
46:17'
45:41'
André Petersson (Jaroslavl) pálil nepřesně, Július Hudáček zasahovat nemusel.
45:10'
Oba týmy střídají, Magnus Pääjärvi se pokoušel dostat do útočného pásma, to se mu podařilo. Jeho tým pokračuje v akci.
44:20'
Přesilovku hraje domácí celek, který se znovu rychle pokouší dostat do zakončení.
44:17'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Andrej Kutějkin – 2 min., držení).
43:30'
Lokomotiv se dostal do situace dva na jednoho, ale finální přihrávka byla nepřesná.
43:12'
Obrázek hry je stejný, domácí mají převahu, hrají aktivně, tlačí se do zakončení, ale obrana v čele s brankáře Moskvy je pozorná.
42:23'
Vladimir A. Tkačjov (Jaroslavl) se pokoušel něco vymyslet, rychle pálil právě tento hráč, ale nepřekonal brankáře.
42:01'
Sledujeme dál aktivní hru domácích hokejistů. Ti vybojovali buly v útočném pásmu po zakázaném uvolnění.
40:57'
Hra tedy za stavu 0:0 pokračuje dál.
40:50'
Gól neplatí, domácí celek sice dostal kotouč za brankovou čáru, ale sudí viděl po poradě s videem nedovolené bránění brankáři. Alexej Marčenko (Jaroslavl) byl podle všeho příliš důrazný.
40:25'
Vladimir A. Tkačjov (Jaroslavl) pálil a hostující brankář Július Hudáček byl připravený a dokázal si poradit.
40:01'
Čekání na gól pokračuje i po druhé třetině. Domácí jsou jednoznačně aktivnějším týmem, střelecky vedou 35:17, ale Moskvu drží Július Hudáček. Neinkasoval ani Edward Pasquale.
40:00'
39:30'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu, ale vypálit na branku Lokomotivu nedokázal.
39:20'
38:46'
Martin Bakoš (Spartak Moskva) pálil a jeho ránu udržel ve výstroji Edward Pasquale.
38:21'
Hostující celek se nyní v přesilovce usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Střela byla zblokovaná.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:15'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Pavel Kraskovskij – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Arťom Fjodorov – 2 min., vražení na hrazení).
37:11'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, pak bude následovat hostující přesilovka.
37:11'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Alexej Marčenko – 2 min., nedovolené bránění).
36:39'
Alexej Marčenko (Jaroslavl) pálil, ale ani tentokrát neprostřelil brankáře Moskvy.
36:23'
Jaroslavl se usadila před brankou soupeře, sledujeme domácí aktivní hru.
36:04'
André Petersson (Jaroslavl) poslal kotouč před branku, ale obrana si dokázala poradit.
35:49'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Andrej Kutějkin – 2 min., hákování).
35:15'
Alexander Nikišin (Spartak Moskva) rozehrává od své branky, s kotoučem se dostal do útočného pásma, kde nahodil puk na branku. Edward Pasquale byl připravený.
35:11'
Nikita Čerepanov (Jaroslavl) pálil a jeho pokus kryje hostující brankář Július Hudáček. Ten je jednoznačně zaměstnanějším brankářem.
34:05'
34:00'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině.
33:35'
Hra se rychle přelévá ze strany na stranu, ani tato přesilovka nebude úspěšná.
33:25'
Buly před brankou slovenského brankáře.
33:09'
Rušan Rafikov (Jaroslavl) znovu, Július Hudáček byl připravený.
32:54'
Rušan Rafikov (Jaroslavl) to zkoušel z mezikruží, jeho rána byla zblokovaná.
32:34'
Lokomotiv hraje v přesilovce, usadil se v útočném pásmu.
32:25'
32:05'
Sledujeme hru čtyři na čtyři. Převahu má domácí celek, Georgij Ivanov dostal hru do útočného pásma.
31:51'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Maxim Cyplakov – 2 min., krosček).
31:03'
Lokomotiv nyní zahrozil při vlastním oslabení, ale obrana si dokázala poradit a soupeře nenechala vypálit.
30:25'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Atte Ohtamaa – 2 min., nedovolené bránění).
29:27'
29:27'
Július Hudáček (Spartak Moskva) kryje další střelecký pokus domácího celku.
29:15'
Stále čekáme na první střelecký úspěch v tomto zápase. Buly v domácím útočném pásmu.
27:27'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Dmitrij Višněvskij – 2 min., hákování).
27:10'
Daniil Misjul (Jaroslavl) si vybruslil až před branku, ale netrefil podle představ.
26:47'
Lokomotiv se usadil v útočném pásmu, Atte Ohtamaa se pokoušel něco vymyslet, ale přišel o puk.
26:30'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.
25:33'
Alexej Marčenko (Jaroslavl) si sjel z druhé vlny do dobré pozice, ale jeho ránu vyrazil brankář betonem, obránci pak odvrátili směr hry.
24:30'
Magnus Pääjärvi (Jaroslavl) měl velkou šanci, ale kotouč dokázal hostující brankář udržet před brankovou čárou., Július Hudáček měl nyní štěstí.
23:10'
Buly před brankou Lokomotivu, rychle se hosté dostali do střelecké pozice, ale rána byla zblokovaná. Ilja Talalujev následně netrefil podle představ.
Máme zde informaci pro novináře, dnešnímu zápasu přihlíží 1 809 diváků.
22:30'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, Denis Alexejev (Jaroslavl) pálil z dobré pozice, ale rána byla zblokovaná.
22:00'
Arťom Iljenko (Jaroslavl) to vzal na sebe, natlačil se před branku, ale gólman byl pozorný.
21:16'
Jakov Rylov (Spartak Moskva) pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná.
21:00'
Ani tato přesilovka nebyla úspěšná, hra tak pokračuje pět na pět.
20:50'
20:10'
Utkání pokračuje dál druhou třetinou, domácí celek rozehrává od své branky.
20:01'
Po první třetině platí vyrovnaný bezbrankový stav. Střelecky jsou aktivnější domácí hokejisté. V tomto ohledu vedou 15:10.
20:00'
19:15'
Lokomotiv se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Obrana Moskvy ale hraje zodpovědně.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:50'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Jevgenij Kulik – 2 min., hákování).
18:33'
Jevgenij Kulik (Spartak Moskva) čeká na dostřídání spoluhráčů a čeká na výraznější příležitost.
18:28'
17:36'
Spartak se usadil v útočném pásmu.
17:06'
Jori Lehterä (Spartak Moskva) měl velkou šanci, zkoušel bekhendovou kličku, ale brankáře prostřelit nedokázal. Tak tak udržel Edward Pasquale puk před brankovou čárou.
16:46'
Další přesilovku hraje hostující celek, který se však nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
16:28'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Pavel Kraskovskij – 2 min., sekání).
16:06'
Jegor Korškov (Jaroslavl) to zkoušel individuálně v útočném pásmu, ale před brankou se do střelecké pozice nedostal.
15:45'
Po krátké přestávce pokračuje dál.
15:15'
14:10'
Július Hudáček (Spartak Moskva) rozehrává od své branky, ale jeho akce byla nepřesná, Moskva nedokázala nic vymyslet.
13:44'
Dlouhou dobu, už přes tři minuty, se nepřerušovala hra, sledujeme plynulou část utkání.
12:50'
Rušan Rafikov (Jaroslavl) rozehrával od své branky, dostal se do útočného pásma, ale pak přihrávka před branku postrádala přesnost.
12:14'
Jori Lehterä (Spartak Moskva) pálil z dobré pozice, jeho pokus však končí vedle branky. Gólman se po kotouči natahoval marně.
11:04'
Spartak hraje nyní aktivněji, jeden z hráčů se dostal ke střele, ale ta končí mimo. Následně se domácí dostali do situace dva na jednoho. Pokud o střelu byl zblokovaný.
10:47'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se tak bude před brankou domácích. Edward Pasquale zasahovat nemusel, jeho spoluhráči vybojovali puk.
09:12'
Daniil Misjul (Jaroslavl) to zkoušel od modré čáry, jeho pokus byl zblokovaný. Následně už musel Július Hudáček zasahovat, to pálil Georgij Ivanov.
08:29'
Hraje se spíše ve středu hrací plochy, gólmani zatím mnoho práce neměli.
08:08'
Špatná domácí rozehrávka, následně je hra přerušená, buly před brankou Moskvy. Rána od modré čáry byla zblokovaná.
07:50'
Na nějakou výraznější šanci v tomto zápase zatím čekáme. Sledujeme klidnější pasáž hry.
07:10'
Magnus Pääjärvi (Jaroslavl) pilil a Július Hudáček kryje kotouč do rukavice. Komerční přestávka.
06:48'
05:44'
Špatná přihrávka na modrou čáru, a tak se domácí mohli dostat do situace dva na jednoho. Puk ale po střele končí mimo.
05:00'
Přesilovku hraje hostující celek, který se usadil v útočném pásmu a pokouší se něco vymyslet.
04:48'
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Alexej Marčenko – 2 min., vražení na hrazení).
04:36'
Maxim Cyplakov (Spartak Moskva) pálil z bezprostřední blízkosti, ale jeho rána končí nad brankou, kam ji ztečoval brankář.
04:00'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do střelecké pozice. Mnoho šancí nyní k vidění není.
03:10'
Buly před brankou Spartaku, domácí hokejisté vyhráli buly, a pak se dostali do zakončení. Július Hudáček byl připravený.
02:01'
Arťom Iljenko (Jaroslavl) pálil a jeho pokus kryje hostující Július Hudáček.
01:50'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku domácího celku.
00:51'
Hosté se dostali do útočného pásma, Martin Bakoš vypálil, ale domácí brankář jeho pokus kryje.
00:30'
Utkání začalo, domácí hrají v červeném, hosté v červenobílém.
00:01'

Lokomotiv Jaroslavl: Pasquale (Konovalov) – M. Osipov, Rafikov, Ohtamaa, A. Marčenko, Malyšev, Čerepanov, Misjul – Korškov, Tkačjov, Kraskovskij – Lander, Pääjärvi, A. Petersson – Alexejev, Iljenko, Kudrjavcev – J. Averin, Ivanov, Kajumov – Berjozkin.

Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Rylov, Pivcakin, D. Višněvskij, D. Musin, Kulik, Zubarev, Kutějkin, Nikišin – Širokov, Lehterä, Radil – Bakoš, R. Hanzl, Fjodorov – Talalujev, M. Cyplakov, Juňkov – Novruzov, Arkalov, Zlobin.

Rozhodčí: Naumov, Ravodin – Bersenjov, Judin.
Československá stopa
Lukáš Radil (Spartak) 12 zápasů, 7+2, 9 bodů
Robin Hanzl (Spartak) 13 zápasů, 2+4, 6 bodů
Julius Hudáček (Spartak) 7 zápasů, úspěšnost 90,1 %
Poslední vzájemný zápas se odehrál 8. října a Spartak Moskva vyhrál 21 v prodloužení.
Hrát se bude v Areně-2000 Lokomotiv v Jaroslavli a na stadion může omezený počet fanoušků.
Lokomotiv Jaroslavl je v tabulce po 16 zápasech na třetí pozici v Západní konferenci. Tým prožívá povedené období, z posledních pěti zápasů všechny vyhrál. Poradil si se Spartakem 2:1 v prodloužení, Dynamem Moskva 3:2 v prodloužení, Helsinkami 4:2, Rigou 3:2 v nájezdech a Dynamem Minsk 1:0 v základní hrací době.
Spartak Moskva je po 16 zápasech s bilancí 5-1-3-7 v tabulce na osmé pozici, poslední postupové. Z posledních pěti zápasů však vyhrál jen dva. Poradil si s Kunlunem 6:4 a Dynamem Minsk 3:0. Nestačil na Helsinky 1:7, v prodloužení na Jaroslavl 1:2 a v prodloužení na Barys 2:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Lokomotiv Jaroslavl a Spartak Moskva.