KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Magnitogorsk : CSKA Moskva - 12. října 2020   16:00

Magnitogorsk
05:58' Čibisov  • 06:31' Martynov (S. Plotnikov, Prochorkin) • 15:01' A. Nestrašil (Beck) • 23:36' J. Jakovlev (Zemčonok, Čibisov) • 29:30' Karpov (S. Plotnikov, Prochorkin) • 59:20' Košelev
6:4
(3:1, 2:2, 1:1)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
06:13' P. Karnauchov  (Dahlbeck, Andronov) • 21:43' M. Kempe  (Goldobin) • 26:03' Loktionov   • 44:21' Mamin  (Samorukov)

Andrej Nestrašil (MET) 1+0, 3 střely, čas na ledě 13:58
Metallurg Magnitogorsk vyhrává tento zápas a získává body do tabulky za výhru 6:4. V zápase se jednou dokázal prosadit Andrej Nestrašil. Domácí hokejisté byli v zápase sice méně střelecky aktivnějším týmem, ale na body to stačilo.
59:29'
Hosté to zkouší bez brankáře.
59:20'
Metallurg právě vstřelil branku!
Domácí celek vyhrává tento zápas, kotouč do prázdné branky poslal SEMJON KOŠELEV.
59:00'
Poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:44'
Harri Pesonen (Magnitogorsk) se dostal do útočného pásma, kde ale kotouč dlouho neudržel, hrát tak mohou hosté.
58:09'
Domácí momentálně drží hru daleko od své branky, ale hosté hrají aktivně a rychle se dostávají do útoku.
57:23'
Sledujeme pasáž hry, která je plná nepřesností, více ze hry mají ale hosté.
57:00'
Tři minuty zbývají do konce třetí třetiny.
56:36'
Andrej Světlakov (CSKA Moskva) pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná, následně si poradil brankář.
56:11'
Sledujeme hodně bojovný hokej, bojuje se o každý metr hrací plochy.
55:41'
Magnitogorsk se díky rychlé akci dostal do útočného pásma, ale vypálit nedokázal.
55:24'
Hostující celek se dostal do zakončení, Nikolaj Goldobin (CSKA Moskva) to vzal na sebe, jeho rána končí mimo branku.
54:20'
Domácí celek rozehrává od své branky a pokouší se něco vymyslet. Puk vypadl z hrací plochy, přerušuje se.
53:08'
Domácí celek se propracoval do střelecké pozice, ale střela byla zblokovaná.
52:51'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku CSKA Moskvy, gólman musí být pozorný.
52:07'
Domácí celek se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale do střelecké pozice se Magnitogorsk nedostal.
51:58'
Mario Kempe (CSKA Moskva) se dostal do střelecké pozice, ale obrana si s jeho pokusem dokázala poradit. Komerční přestávka,
51:06'
CSKA Moskva se pokouší hrát aktivně, ale zatím hraje obrana Metallurgu aktivně a snaží se držet hru daleko od své branky.
Dnešní utkání sleduje 2 280 diváků.
50:34'
Andrej Nestrašil (Magnitogorsk) se probojoval do útočného pásma, ale jeho pěkná individuální akce nebyla zakončená.
49:24'
Domácí Sergej Plotnikov rozehrává od své branky, Michail Pašnin pokračoval v akci, ale přes středné pásmo se domácí nedostali.
49:00'
Devět minut hry ze druhé třetiny je pryč, hostující celek se dokázal prosadit a dál pokračuje v aktivní hře.
48:31'
Nyní se píská zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou hostujícího celku.
48:24'
Magnitka se dostala do postavení mimo hru, buly ve středním pásmu. Nejprve ale komerční přestávka.
47:09'
Maxim Karpov (Magnitogorsk) se dostal do jakéhosi brejku, ale nedokázal přesněji trefit branku.
45:32'
Konstantin Okulov (CSKA Moskva) se dostal do velmi dobré střelecké pozice, jeho projektil však končí jen na výstroji brankáře. Jussi Olkinuora své spoluhráče podržel.
45:01'
Vsevolod Skotnikov (CSKA Moskva) přerušuje tlak domácího celku v útočném pásmu, nyní se bude vhazovat před brankou CSKA.
44:21'
CSKA právě vstřelilo branku!
Tento gól jde za domácím brankářem. Hodně nevinná střela MAXIMA MAMINA propadla Jussi Olkinuorovi až za brankovou čáru. Je sníženo na rozdíl jediné branky..
43:10'
Konstantin Okulov (CSKA Moskva) pálil z otočky, jeho rána byla zblokovaná. Následně se domácí pokoušeli o rychlou akci, ale je z toho jen icing.
42:51'
Konstantin Okulov (CSKA Moskva) si sjel před branku, ale do střelecké pozice se nedostal, dobře si počínala obrana.
42:26'
Hostující celek rozehrává od své branky, ale domácí celek důrazně napadá.
42:07'
Na nějakou výraznější šanci ve třetí třetině momentálně čekáme.
41:26'
Jegor Jakovlev (Magnitogorsk) znovu individuálně dobruslil do útočného pásma, ale jen kotouč nahodil na branku.
41:01'
Jegor Jakovlev (Magnitogorsk) rozehrává od své branky, sledujeme aktivní hru Magnitky, ale po přechodu do útočného pásma se k zakončení nedostala.
40:25'
Sledujeme klidnější úvod hry ve třetí třetině, domácí celek nepřesně rozehrával od své branky, a tak se píská icing.
40:01'
Utkání pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Čtyři branky jsme viděli ve druhé třetině. Hostující celek se pokoušel dotahovat dvoubrankové vedení soupeře, což se mu dvakrát podařilo, ale stále vede Magnitka na svém ledě 5:3. Dvacet minut jí dělí od výhry.
40:00'
39:41'
Po chybě domácí obrany pálil Andrej Světlakov, jehož pokus skončil mezi betony brankáře Magnitky.
39:21'
Už pravděpodobně žádnou výraznější příležitost neuvidíme.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině. Domácí brankář musel být pozorný a dokázal si poradit se střelou soupeře.
38:57'
Juho Lammikko (Magnitogorsk) pálil z otočky, jeho pokus kryje brankář.
38:23'
Domácí celek se mírnému tlaku soupeře dokázal ubránit, ale následná akce k zakončení nevedla.
37:20'
Z ničeho nic se do střelecké pozice dostal hostující celek, ale vypálit nedokázal.
37:10'
Rána Magnitky od modré čáry byla nepřesná, následně Semjon Košelev (Magnitogorsk) trefil jen brankáře.
36:50'
Domácí se usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.
35:50'
Dobrá rána domácího hráče. Grigorij Dronov pálil od modré čáry, jeho projektil kryje přirpavený Vsevolod Skotnikov (CSKA Moskva).
35:22'
Sergej Plotnikov (Magnitogorsk) výborně vybojoval kotouč před brankou, rychle zakončoval. Vsevolod Skotnikov si dokázal bez výraznějších problémů poradit.
35:01'
Maxim Karpov (Magnitogorsk) si najížděl do dobré střelecké pozice, ale přihrávka spoluhráče byla vracejícím se obráncem zblokovaná.
34:11'
Jegor Korobkin (Magnitogorsk) pálil z dobré pozice před brankou, jeho pokus kryje Vsevolod Skotnikov. Buly před brankářem CSKA.
33:30'
Maxim Mamin (CSKA Moskva) se dostal do zakončení, z dolní hranice kruhu poslal kotouč příliš vysoko.
33:05'
Po krátké přestávce hra pokračuje dál. Nyní se hostující celek usadil v útočném pásmu, rána od modré čáry postrádala přesnost.
32:57'
Andrej Čibisov (Magnitogorsk) pálil od modré čáry, jeho pokus kryje hostující brankář. Komerční přestávka.
32:21'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, Sergej Andronov (CSKA Moskva) rozehrává od své branky, Sergej Plotnikov jej atakoval, ale vybojovat kotouč nedokázal.
31:11'
Jegor Jakovlev (Magnitogorsk) neudržel kotouč v útočném pásmu, a tak musí do střední zóny, odkud bude rozehrávat na spoluhráče.
30:47'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v tomto zápase i třetině, domácí celek vede o dva góly.
29:30'
Přesilovku domácí sice nevyužili, ale i tak se dokázali prosadit těsně po jejím skončení. Po výborné přihrávce poslal kotouč do odkryté části branky MAXIM KARPOV. Asistence: Sergej Plotnikov a Nikolaj Prochorkin.
28:06'
Tlak domácího celku pokračuje pokračuje dál. Jegor Jakovlev (Magnitogorsk) mohl zakončovat, ale rozhodl se pro přihrávku na spoluhráče.
27:52'
Domácí hokejisté se pokoušeli dostat kotouč za brankovou čáru, natlačili se před branku, ale gólmana prostřelit nedokázali.
27:29'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Nikita Korosteljov – 2 min., hákování).
27:12'
Postavení mimo hru a v něm hostující celek. Buly v neutrálním pásmu.
26:52'
Moskva to zkoušela středem hrací plochy, ale hostující celek se do výraznější střelecké pozice nedostal.
26:20'
Po krátké přestávce hra pokračuje dál, domácí celek se pokouší usadit se v útočném pásmu.
26:20'
Komerční přestávka.
26:03'
Je sníženo na rozdíl jediné branky, nyní už hosté dokázali využít přesilovou hru. Domácí nedokázali kotouč odehrát, toho využil ANDREJ LOKTIONOV a zakončoval do odkryté branky.
25:40'
Rána od modré čáry končí vedle branky, Jussi Olkinuora zasahovat nemusel.
25:23'
Polovina oslabení domácích je pryč, zatím CSKA na nějakou výraznější šanci čeká.
25:01'
Maxim Mamin (CSKA Moskva) se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu. Oba týmy střídají.
24:44'
Hostující celek má příležitost další přesilové hry, pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu.
24:23'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Andrej Nestrašil – 2 min., hákování).
24:16'
Moskva se pokouší rychle snížit, ale zatím čeká na nějakou výraznější šanci.
23:36'
Domácí celek si bere vedení o dva góly zpět. Do dobré střelecké pozice se dostal JEGOR JAKOVLEV. Přišpendlil kotouč do horního růžku ke vzdálenější tyči. Asistence: Arťom Zemčonok a Andrej Čibisov.
22:55'
Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Moskvy. Domácí celek se nemůže vrátit k aktivní hře z úvodu zápasu.
22:39'
Vstup do druhé třetiny se podařil hostujícímu celku, prosadil se a snížil na rozdíl jediné branky.
21:43'
Hostující celek se dostává do hry poněkud kuriózní brankou. MARIO KEMPE vyslal tvrdou střelu, puk se od mantinelu odrazil před branku a Jussi Olkinuora si kotouč bruslí srazil do své branky. Asistence: Nikolaj Goldobin.
21:12'
Jussi Olkinuora (Magnitogorsk) má na svém kontě další úspěšný zákrok.
20:52'
Jussi Olkinuora (Magnitogorsk) se vyznamenal dobrým zákrokem proti střele soupeře. Hostující hráč neuspěl.
20:16'
Velkou šanci měl hostující celek, Andrej Loktionov (CSKA Moskva) se dostal do střelecké pozice, poslal kotouč před branku, ale jeho střílená přihrávka končí nad.
20:01'
Utkání pokračuje druhou třetinou.
20:01'
Domácí celek byl v první třetině aktivnější, zaslouženě vede po první třetině o dva góly. Prosadit se dokázal také Andrej Nestrašil, který využil špatné rozehrávky CSKA.
20:00'
19:25'
Nyní se hostující celek usadil před brankou, Jegor Jakovlev (Magnitogorsk) tečoval kotouč, ale rána končí vedle branky.
19:11'
Jussi Olkinuora (Magnitogorsk) byl připravený a dokázal si poradit se střelou soupeře přes obránce.
18:48'
V poklidném tempu se dohrává úvodní třetina, domácí celek kontroluje hru.
18:16'
18:11'
Hostující rána od modré čáry končí vedle branky.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:24'
Magnitogorsk vyhazuje přes všechny čáry, a tak budou hráči Moskvy rozehrávat od své branky.
17:04'
Domácí celek se brání tlaku soupeře, Magnitka to zatím zvládá dobře.
16:32'
Výborný zákrok domácího brankáře, Jussi Olkinuora vytáhl střelecký pokus soupeře, který mířil do prázdné branky.
16:16'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Jegor Martynov – 2 min., nedovolené bránění).
15:01'
Tachir Mingačjov (CSKA Moskva) špatně rozehrál před svou brankou. Puk získal Taylor Beck, který prodloužil na ANDREJE NESTRAŠILA. Ten se dostal do dobré střelecké pozice, kterou rychlou střelou dokázal proměnit v gól. Asistence: Taylor Beck.
14:46'
Taylor Beck (Magnitogorsk) se pokoušel dostat do střelecké pozice, Semjon Košelev si vybruslil před branku, jeho spoluhráči neuspěli.
13:56'
Hosté se dostali do situace dva na jednoho, výborně zastavil přihrávku na volného hráče vracející se obránce, který zblokoval pas.
13:00'
Hosté to zkoušeli od modré čáry, tvrdá rána z první končí vedle branky.
12:45'
Pavel Karnauchov (CSKA Moskva) zkoušel tečovat kotouč před brankou, ale obrana si dokázala poradit. Následně brankář Jussi Olkinuora přerušil hru.
12:34'
Hraje se spíše ve středním pásmu, nyní se Moskva dostala do postavení mimo hru. Komerční přestávka.
10:44'
Jegor Korobkin (Magnitogorsk) se propracoval do střelecké pozice, ale jeho rána byla zblokovaná.
10:01'
Do divoké části první třetiny se dostáváme do její druhé poloviny, domácí celek vede o jednu branku a hraje dál aktivně.
06:31'
Přestřelka pokračuje dál, po dobré přihrávce Plotnikova se prosazuje JEGOR MARTYNOV. Asistence: Sergej Plotnikov a Nikolaj Prochorkin.
06:13'
Hostující celek bleskově dokázal vyrovnat. Chybu domácí obrany využil ke gólovému zakončení PAVEL KARNAUCHOV. Asistence: Klas Dahlbeck a Sergej Andronov
05:58'
Domácí celek se dostává do vedení, kotouč z předbrankového prostoru poslal do protipohybu brankáře ANDREJ ČIBISOV.
05:42'
05:37'
Andrej Loktionov (CSKA Moskva) zakončoval z dobré pozice, Jussi Olkinuora kryje jeho pokus.
05:11'
Mat Robinson (CSKA Moskva) pálil od modré čáry, jeho rána končí vedle branky, gólman zasahovat nemusel.
04:17'
Moskva hraje aktivně, pokouší se něco vymyslet na útočné části hrací plochy, ale střela přes obránce byla npeřesná.
03:44'
Maxim Mamin (CSKA Moskva) prohrál souboj o kotouč, a tak se směr hry otáčí. Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
03:07'
Domácí rozehrávají od své branky, pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu. Jegor Jakovlev nahazoval kotouč od modré čáry, jeho spoluhráči nic nevymysleli.
01:46'
Moskva rozehrává od své branky, zatím sledujeme klidnější úvod zápasu, ani jeden celek se do vyložených šancí nemůže propracovat.
01:25'
Domácí celek se nyní pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale do výraznější střelecké pozice se dostat nedokázal.
00:49'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
00:27'
CSKA rozehrává od své branky, Bogdan Kiselevič (CSKA Moskva) čeká na dostřídání spoluhráčů. Pak se hosté dostali do útočného pásma.
00:07'
Jussi Olkinuora (Magnitogorsk) musel jako první zasahovat, proti nebezpečné střele soupeře se dokázal dobře přesunout.
00:01'
Zápas začal. úvodní buly pro hostující hokejisty.
00:01'

Metallurg Magnitogorsk: Olkinuora (Košečkin) – Pašnin, Minulin, Dronov, Martynov, Zemčonok, J. Jakovlev, Va. Antipin – Karpov, S. Plotnikov, Prochorkin – A. Nestrašil, Beck, Košelev – Lammikko, Čibisov, Pesonen – Korobkin, Rožkov, Jurov – Švyrjov.

CSKA Moskva: Šaryčenkov (Skotnikov) – Rykov, M. Robinson, Samorukov, Dahlbeck, Ar. Sergejev, Kiselevič, Gološčapov, Blažijevskij – Goldobin, M. Kempe, Loktionov – Šalunov, Okulov, Mamin – P. Karnauchov, Andronov, Mingačjov – Korosteljov, Alexandr Popov, Světlakov.

Rozhodčí: Gašilov, Judakov – Viljugin, Zacharov.
Andrej Nestrašil (MAG), 21 zápasů, 4+4, 8 bodů.
Metallurg Magnitogorsk odehrál 14 zápasů s má 20 bodů. V tabulce Východní konference je Magnitka na páté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrála čtyři. Nestačila na Jekatěrinburg 2:3. Tým vyhrál nad Joroslavlí 4:3 v nájezdech, Nižněkamsk 4:1, Petrohrad 4:1 a Jekatěrinburg 4:3 v nájezdech.
CSKA Moskva je po čtrnácti zápasech na prvním místě Západní konference. Tým má bilanci 10-2-1-1 a získal 25 bodů. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál všechny v základní hrací ploše. Dinamo Rigu porazil kontumačně, Spartak Moskvu 5:4, Omsk 4:2, Dynamo Moskvu 2:0 a Ufu 4:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Metallurg Magnitogorsk a CSKA Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.