Soči - Magnitogorsk | ONLINE | 15.9.2020 18:30 | KHL 2020/2021 | ŽIVĚ | iSport.cz

KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Soči : Magnitogorsk - 15. září 2020   18:30

Ukončeno
Soči
Soči
0:1
(0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)

1:3 (SN)

Magnitogorsk
Magnitogorsk
' Karpov  
Soči
Sestavy:
Lassinantti (Treťjak) – J. Alexandrov (C), Rundblad, Miromanov, Pogorišnyj (A), Miščenko, Soljannikov, Sedov – Nilsson, Rubcov, Strömwall (A) – Karjalainen, Točickij, Šmeljov – Kolgotin, Padakin, A. Galimov – Starkov, Garajev, Petkov – Kukštel.
Rozhodčí
Bukin, Gašilov – Gorděnko, Sivov
Bolšoj dvorec sporta, Soči
1942 diváků
Magnitogorsk
Sestavy:
Olkinuora (Mojsejev) – Zemčonok (A), J. Jakovlev, Pašnin, Minulin, Dronov, N. Chlystov, Va. Antipin (A) – S. Plotnikov, Prochorkin, Karpov – Beck, Pesonen, Lammikko (C) – Mozjakin, A. Nestrašil, Potěchin – Čibisov, Korobkin, Švyrjov.
Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Dnešní duel sledovalo 1942 diváků.
Československá stopa v utkání

Do dnešního duelu nezasáhl nikdo z Čechů a Slováků.
Střely na branku: 23 – 29
Je konec! Metallurg Magnitogorsk nakonec zvládl duel v samostatných nájezdech. Za hosty totiž dokázali proměnit Prochorkin, Karpov a Lammikko. Za domácí se trefil pouze Šmeljov. Bonusový bod tak odjíždí do Magnitogorsku.
Konec zápasu.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Metallurg Magnitogorsk.
Autorem vítězné branky je MAXIM KARPOV!
Ansel Galimov si přehodil hůl do jedné ruky, ale neprocedil puk pod betonem brankáře.
Juho Lammikko se rozhodl pro ránu zápěstím a rozvlnil síť!
Sergej Šmeljov si krásně položil hostujícího brankáře a bekhendem zakončil do odkryté klece!
Maxim Karpov se dostal mezi kruhy a zápěstím trefil k zadní tyči!
Kirill Petkov se dostal moc blízko před brankáře a trefil vyrážečku!
Beck pro změnu zkusil štěstí střelou zápěstím, jenže minul branku.
Pavel Padakin se rozhodl pro bekhendový blafák, ale nedotáhl jej za beton brankáře.
Nikolaj Prochorkin se rozjel jako první a našel skulinku mezi betony brankáře.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani v prodloužení jsme se nakonec úvodní branky dnešního souboje nedočkali! O vítězi tak rozhodnou samostatné nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:28'
Maxim Karpov dostal přihrávku na levou stranu, přehodil si kotouč na forhend, ale jeho projektil skončil vedle vzdálenější tyče.
64:00'
Probíhá poslední minuta prodloužení!
63:35'
Michail Pašnin rozjel akci Metallurgu středem ledové plochy, jenže jeho pokus od modré čáry mířil daleko vedle branky Soči.
63:10'
Sergej Plotnikov se dostal k volnému puku na modré čáře, odkud střílel forhendem, jenže jeho pokus letěl mimo tři tyče.
62:21'
Domácí v plném počtu.
62:10'
Hosté znovu zakončili od modré čáry, jenže domácí brankář vytáhl vynikající zákrok levým betonem. Metallurg se drží v útočném pásmu.
61:20'
Domácí hokejisté se nyní dostali ke kotouči a dokázali vyhodit puk přes všechny čáry za branku Metallurgu. Hosté musí začít nanovo.
61:02'
Nikolaj Prochorkin střílel z levé strany útočného pásma, jenže jeho dělovka skončila v lapačce dobře postaveného brankáře.
60:21'
Vyloučení v týmu HK Soči (Malte Strömwall – 2 min., sekání).
60:10'
Soči uspělo na úvodním vhazování prodloužení. Nikdo v modrém dresu se nedostal do útočného pásma.
60:01'
Začalo prodloužení.
Střely na branku: 23 – 23
Třetí třetina končí! V základní hrací době jsme se nakonec nedočkali ani jedné branky. O vítězi tak musí rozhodnout prodloužení nebo následné samostatné nájezdy.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:35'
Marcus Nilsson si dal pozor na odražený kotouč a rozehrávkou o zadní mantinel dostal puk do bezpečí. Vše nasvědčuje tomu, že uvidíme prodloužení.
59:10'
Grigorij Dronov se po rychlém průniku dostal k odraženému kotouči a pokusil se o dorážku. Jeho dělovku ale Joel Lassinantti vykopl levým betonm.
58:27'
Sergej Mozjakin nahodil puk do útočného pásma od červené čáry, nicméně jeho pokus skončil na zadním mantinelu. Soči se v závěru musí bránit.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:28'
Domácí brankář si dal pozor na odražený kotouč a obránci mu pomohli vyhodit puk do bezpečí. Do konce základní hrací doby scházejí dvě minuty.
57:05'
Bogdan Potěchin si sjel na prudkou přihrávku mezi obránce, jenže jeho pokus forhendem skončil na betonu dobře postaveného brankáře.
56:28'
Andrej Nestrašil si sjel na přihrávku na levou stranu, nicméně jeho pokus skončil na betonu dobře postaveného brankáře. Gólman Soči dnes podává skvělý výkon.
56:07'
Jegor Korobkin střílel z pravé strany útočného pásma. Domácí brankář proti jeho zakončení povyjel a schoval puk mezi betony.
55:35'
Domácí brankář vyjel za svou klec a odrazem o mantinel vyhodil kotouč do středního pásma. Hokejisté domácího celku ustáli další těžkou situaci.
55:10'
Maxim Karpov nahodil puk od modré čáry před branku soupeře, nicméně nikdo z hostů se tentokrát nehnal za dorážkou a Soči se tak znovu ubránilo.
54:28'
Malte Strömwall se dostal do útočného pásma, jenže měl proti sobě přesilu obránců, kteří mu nedali prostor pro zakončení z levé strany.
54:00'
Rundblad se v rohu útočného pásma zbavil obránce a poslal přihrávku před branku domácího Soči. Nikdo v bílém dresu se však k jeho pobídce nedostal.
53:27'
Andrej Nestrašil dostal přihrávku na pravou stranu, dostal se na pravý kruh, nicméně jeho kličku skvěle přečetl Nilsson, který puk srazil k mantinelu.
53:07'
Soči se tlaku svého soupeře ubránilo jen za cenu vyhození kotouče přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Vhazuje se před brankou Soči.
52:35'
Metallurg znovu vyhodil kotouč obloučkem do útočného pásma. Nikdo v bílém se ale tentokrát nedostal do zakončení. Na úvodní branku už se čeká opravdu dlouho.
52:01'
Hostující brankář si dal pozor na nahození od pravého mantinelu a schoval puk do své lapačky. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
51:28'
Sergej Mozjakin objel branku domácího Soči, přihrál Mozjakinovi, který pálil z prostoru mezi kruhy, nicméně jeho pokus skončil těsně vedle.
51:00'
Stěpan Starkov se v útočném pásmu dostal k odraženému kotouči, nicméně jeho rána bekhendem mířila kolem branky a nikdo v modrém se už k puku nedostal.
50:25'
Michail Pašnin projel s pukem na hokejce ve velké rychlosti do útočného pásma, jenže hráči v modrém mu nedali prostor pro zakončení.
50:00'
Hosté v plném počtu.
49:35'
Hosté nyní získali odražený kotouč v obranném pásmu a bez problémů jej vyhodili přes všechny čáry za branku Soči. Přesilovka se chýlí ke konci.
49:04'
David Rundblad střílel po dobré přihrávce z levého kruhu, ale hostující brankář jeho dělovku příklepem vyrazil mimo tři tyče!
48:20'
Domácí se sice dostali do útočného pásma, jenže slabé nahození od modré čáry skončilo v lapačce připraveného brankáře.
48:00'
Soči si zahraje přesilovku. Plotnikov dostává dvě minuty za hákování.
48:00'
Hra je přerušena! Hned tři hráči se srazili v rohu obranného pásma. Nejhůře to odnesl Ansel Galimov, který zůstává ležet na ledové ploše.
47:41'
Sergej Šmeljov střílel z dobré pozice na levé straně útočného pásma, ale ani jeho rána nemířila mezi tři tyče. Hokejisté soupeře se totiž skvěle pohybují.
47:17'
Metallurg se dostal do útočného pásma, kde se do zakončení dostal Sergej Mozjakin, nicméně ani jeho pokus nemířil mezi tři tyče.
46:38'
Sergej Šmeljov se dostal do útočného pásma, nicméně jeho průnik skončil u mantinelu, kam jej přitlačil jeden z napadajících obránců Magnitogorsku.
46:10'
Marcus Nilsson se dostal do útočného pásma, nicméně jeho průnik skončil na těle prvního obránce v modrém dresu.
45:35'
Sergej Plotnikov získal odražený kotouč v útočném pásmu, nicméně zakončení forhendem prolétlo kolem přední tyče. Odražený puk poté získali zadáci Soči.
45:05'
Marcus Nilsson rozjel další akci Soči z obranného pásma. Domácí hokejista prošel do střelecké pozice, nicméně jeho pokus minul branku.
44:29'
Jakovlev si dal pozor na nahození domácího celku do útočného pásma a dal si pozor na sražený kotouč. Hostující obránce poté rozehrál na levé křídlo.
44:02'
Grigorij Dronov rozjel akci Metallurgu z obranného pásma, dostal se do pásma středního, jenže jeho přihrávka na levou stranu byla nepřesná.
43:28'
Michail Pašnin si dal pozor na rozehrávku z levé strany hrací plochy a dal si pozor na odražený kotouč. Domácí brankář puk odehrál k mantinelu.
43:02'
Magnitogorsk se vydal do dalšího útoku, jenže Sergej Plotnikov byl příliš rychlý a projel do útočného pásma ještě před kotoučem. Postavení mimo hru.
42:37'
Andrej Nestrašil střílel z pravé strany hrací plochy, odkud vyslal zajímavé zakončení příklepem, jenže jeho pokus skončil v lapačce brankáře.
42:20'
Matellurg se dostal do útočného pásma, jenže nahození z levého křídla skončilo před brankou, kam si pro něj doklouzal brankář domácího celku.
41:24'
Až nyní se do zakončení dostalo domácí Soči. Georgij Soljannikov se opřel do odraženého kotouče, ale jeho dělovka skončila těsně nad břevnem.
41:10'
Harri Pesonen dostal přihrávku do středního pásma, protečoval kotouč na Zemčonoka, který se dostal do útoku, jenže ani on nezakončil.
40:35'
Arťom Zemčonok dostal přihrávku do jízdy na pravou stranu hrací plochy, dostal se přes modrou čáru, jenže jeho dělovka skončila vedle vzdálenější tyče.
40:10'
Domácí Soči uspělo na úvodním vhazování dnešního souboje. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale na prudké nahození nikdo v modrém nedosáhl.
40:01'
Začala třetí třetina.
Další třetina začne přibližně v 20:09.
Střely na branku: 18 – 15
Druhá třetina končí! Ani v prostřední periodě jsme se úvodní branky dnešního souboje nedočkali! Domácí Soči po změně stran zvládlo navýšit tempo a tlačilo se do útoku. Hokejisté domácího celku ale recept na hostujícího brankářen nenašli. Po čtyřiceti minutách tak stále platí bezbrankový stav.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:27'
Jegor Jakovlev se dral do útočného pásma, nicméně při kličce na modré čáře zapomněl kotouč za sebou a už nedokázal zakončit mezi tři tyče.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:38'
Pavel Kukštel se dostal k odraženému kotouči v mezikruží, jenže jeho dělovka příklepem prolétla kolem levé tyče hostující branky.
38:05'
Bogdan Potěchin se skvěle postavil v obranném pásmu a zastavil Rundbladovu přihrávku z rohu útočného pásma. Hosté brání pozorně.
37:35'
Andrej Nestrašil dostal přihrávku do středního pásma, jenže si puk posunul mezi zadáky, kteří jej bez problémů dokázali od kotouče odstavit.
37:04'
Andrej Nestrašil se vrátil do obranného pásma a bez váhání jej odrazem o mantinel dostal do středního pásma. I ve druhé části kralují na ledě obrany.
36:25'
Hostující Olkinuara vyrazil proti odraženému kotouči a před napadajícím soupeři jej stačil odehrát mimo obranné pásmo.
36:05'
Hosté v plném počtu.
35:35'
Hosté se znovu během vlastního oslabení dostali do útočného pásma a málem se jim podařilo zakončit. Poslední přihrávku zastavil vracející se zadák.
35:10'
Grigorij Dronov vystoupil proti Alexandrovovi, který na poslední chvíli nahodil do rohu útočného pásma. Domácí stále čekají na zakončení.
34:25'
Soči se v úvodu početní převahy vůbec nedaří. Domácí hokejisté totiž předvedli nepřesnou kombinaci, po které hosté dokázali puk vyhodit přes všechny čáry.
34:05'
Domácí celek bude hrát první přesilovku! Dvě minuty za držení dostává Sergej Plotnikov.
33:10'
Nikolaj Prochorkin dostal přihrávku za branku soupeře, nicméně nikdo v bílém dresu mu nepřijel pomoci. Zadáci Soči tak stačili puk odehrát do bezpečí.
32:25'
Pavel Padakin se skvěle vrátil do obranného pásma a bez problémů jej odehrál do bezpečí. K jeho vyhození se dostal Kolgotin, kterému byla vystavena stopka na modré čáře.
32:10'
Metallurg se dostal do útočného pásma, nicméně nikdo v bílém se tentokrát nedostal do zakončení. Daniil Miromanov vybojoval puk u mantinelu a odehrál jej do bezpečí.
31:28'
Malte Strömwall se dostal k volnému puku na pravé straně útočného pásma a zakončil zápěstím. Hostující brankář si proti jeho ráně vychutnal snadný zákrok.
31:05'
Vadim Antipin číhal na přihrávku mezi kruhy, jenže obránce domácího celku před ním na poslední chvíli protečoval puk ven z obranného pásma.
30:34'
Joel Lassinantti si připsal dobrý zákrok proti ráně z mezikruží. Domácí brankář nízko letící kotouč viděl a bez problémů jej vykopl pravým betonem.
30:15'
Sergej Plotnikov projel s pukem na čepeli do útočného pásma, jenže střelou kolem obránce minul také branku domácího Soči.
29:38'
David Rundblad diriguje rozehrávku Soči, které se kombinací snaží otupit sílící tlak Magnitogorsku. Domácí se ale nejsou schopni dostat přes modrou čáru.
29:10'
German Rubcov dostal přihrávku do rohu obranného pásma, odkud okamžitě poslal kotouč na modrou čáru. Stále pokračuje bojovný duel.
28:45'
Metallurg se znovu usadil v útočném pásmu, jenže zakončení Andreje Nestrašila z ostrého úhlu nemohlo domácího brankáře překvapit.
27:28'
Nikolaj Prochorkin dostal přihrávku na levou stranu, jenže jeho nahození z úhlu domácího brankáře nemohlo překvapit. Soči se poté ubránilo zakázaným uvolněním.
27:10'
Nikolaj Prochorkin nahodil puk do rohu útočného pásma, nicméně nikdo v bílém dresu na jeho pobídku nedosáhl. Hráči Soči tak získali puk.
26:38'
Jegor Korobkin projel s pukem na čepeli do útočného pásma, nicméně jeho nahození skončilo v lapačce připraveného brankáře.
26:10'
Soči se dostalo po levém křídle do útočného pásma, jenže jediného hráče domácího celku doplnili jen tři hokejisté Metallurgu, kteří jej dostali pod tlak.
25:35'
Grigorij Dronov získal volný puk v rohu obranného pásma, jenže jeho vyhození obloučkem skončilo na holi prvního soupeře. Pokračuje bojovný duel.
25:10'
Soči se po delší době nastěhovalo do útočného pásma a rychlou akcí se domácí celek dostal do zakončení. Hosté si pomohli vysokým vyhozením.
24:29'
Magnitogorsk se dostal k volnému kotouči ve středním pásmu a dostal se s ním do útoku. Andrej Nestrašil sice předvedl hbitou kličku, ale sám se vyhnal mimo palebný úhel.
24:01'
Nikita Točickij střílel z dobré pozice na pravém kruhu v útočném pásmu, nicméně jeho dělovku hostující brankář dobře viděl a ukryl střelu do lapačky.
23:35'
Michail Pašnin získal odražený kotouč na modré čáře, rozehrál na levou stranu, jenže nikdo v bílém dresu na jeho pobídku nedosáhl. Metallurg ale hýří aktivitou.
23:00'
Taylor Beck si dal pozor na napadajícího soupeře a dokázal rozehrát na levou stranu ledové plochy. K jeho pobídce se nikdo v bílém dresu nedostal.
22:30'
Také domácí celek se nyní ubránil jen za cenu vyhození kotouče přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před domácí klecí.
22:00'
Hosté vstoupili aktivněji také do druhé třetiny dnešního souboje. Jenže nikdo v bílém dresu se zatím není schopen dostat do vyložené šance. Soči pokračuje v urputné obraně.
21:23'
Po dalším souboji ve středním pásmu vyskočil kotouč na střídačku domácího Soči. Čárový rozhodčí tak nařídil vhazování ve středním pásmu.
21:10'
Magnitogorsk se znovu vydal do útočného pásma, jenže přihrávka skončila na zakázaném uvolnění. Vhazuje se před hostující klecí.
20:35'
Jegor Jakovlev získal odražený kotouč na modré čáře, odkud jej bekhendem nahodil do útočného pásma, nicméně ani jeho pokus nebyl nebezpečný.
20:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování prostřední periody. Metallurg se ihned vydal do útoku, jenže nahození do útočného pásma získali domácí hráči.
20:01'
Začala druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 19:19.
Střely na branku: 8 – 14
První třetina končí! V úvodní dvacetiminutovce jsme se úvodní branky nedočkali. Hostující Magnitogorsk byl sice o něco aktivnější, ale ani jeden z týmů si nevypracoval vyložené možnost. Na ledě v první třetině dominovaly defenzivy. Do kabin se proto odchází bez branek.
20:00'
První třetina skončila.
19:15'
Dmitrij Kolgotin se dostal po levém křídle do útočného pásma, kde k němu přistoupil Arťom Zemčonok, který jej bez problémů odstavil od kotouče.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:27'
Sergej Šmeljov si sjel na přihrávku z levého rohu útočného pásma a bez váhání zakončil forhendem. Jeho pokus schoval hostující brankář mezi betony.
18:03'
Soči se usadilo v útočném pásmu, jenže domácí hokejisté znovu nedokázali zakončit. Zadáci Metallurgu nedávají soupeři moc prostoru.
17:35'
German Rubcov uklidnil rozehrávku Soči v obranném pásmu a počkal na kompletní vystřídání svých spoluhráčů. Čerstvé síly poslal na led i hostující kouč.
17:10'
Dmitrij Kolgotin se dostal do útočného pásma, jenže prováhal ideální možnost pro zakončení a obránce v bílém mu zamezil v zakončení.
16:37'
Soči se z tlaku hostujícího celku vymanilo jen za cenu vyhození kotouče přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Vhazování se vrátí před branku Soči.
16:15'
Metallurg se znovu usadil v útočném pásmu, kde rozjel rychlou kombinaci, jenže domácí obránce prudkou ránu od modré čáry zablokoval.
15:38'
Kolgotin se hnal za dlouhou přihrávkou do útočného pásma, jenže byl moc pomalý a hostující obránce před ním rybičkou vypíchl puk k mantinelu.
15:10'
Magnitogorsk se dostal do útočného pásma, jenže ani další kombinace nepřinesla hostujícímu celku nebezpečné zakončení. Domácí brankář nemusel zasahovat.
14:38'
Marcus Nilsson se pustil do souboje v obranném pásmu, vybojoval odražený puk a bekhendem jej poslal do středního pásma.
14:10'
Vadim Antipin dostal nabito na modrou čáru, odkud pohotově zakončil příklepem, jenže jeho dělovka skončila v lapačce připraveného brankáře.
13:45'
Harri Pesonen skvěle napadal rozehrávku Soči v jeho obranném pásmu. Nikdo v bílém dresu se však k odraženému puku nedostal. Hraje se dlouhou dobu bez přerušení.
13:10'
Taylor Beck dostal přihrávku na levou stranu, nicméně jeho pokus skončil na betonu připraveného brankáře. Střelci se v úvodu periodě zatím zastřelují.
12:39'
Andrej Nestrašil si sjel pro přihrávku do středního pásma, nicméně nikdo v bílém si nesjel na jeho sklepnutí k mantinelu. Soči tak může uklidnit hru.
12:05'
Sergej Šmeljov bojoval o odražený kotouč na modré čáře, jenže jeho pokus skončil na brusli napadajícího obránce. Hosté brání opravdu obětavě.
11:38'
Oleg Pogorišnyj dostal přihrávku na modrou čáru, nicméně jeho dělovka skončila na holeni prvního obránce v bílém dresu hostujícího celku.
11:10'
Marcus Nilsson dostal přihrávku na levou stranu, jenže jeho pobídka před branku skončila na holi dobře postaveného obránce Metallurgu.
10:38'
Andrej Čibisov poslal přihrávku na levou stranu, kam si nabruslil Sergej Plotnikov, jenže nikdo v bílém dresu se nedostal do zakončení.
10:10'
Metallurg se vydal do útoku po pravém křídle, nicméně nikdo v bílém dresu se tentokrát nedostal až do zakončení. Obrana Soči hraje na jedničku.
09:32'
Zadáci Metallurgu uklidňují rozehrávku v obranném pásmu. Oba trenéři mezitím poslali na ledovou plochu čerstvé síly.
09:08'
Sergej Mozjakin vypomohl obráncům svého celku, za brankou se prodral k odraženému kotouči a bekhendem jej dostal do středního pásma.
08:29'
Ivan Miščenko se na pravé straně útočného pásma dostal k volnému kotouči a napálil jej směrem na branku. Ani hostující brankář ale nemusel zasahovat.
08:10'
Jegor Korobkin se krásnou kličkou v rohu útočného pásma zbavil napadajícího soupeře a přihrál na modrou čáru. Další zakončení ale nepřišlo.
07:35'
Magnitogorsk se dere do útočného pásma, jenže Soči zatím brání opravdu skvěle a nepouští favorita do vyložených šancí.
07:05'
Beck si po rychlé kombinaci sjel na přihrávku z levé strany a sklepl kotouč přímo do betonu připraveného brankáře Soči!
06:35'
Metallurg se dostal do útočného pásma a domácí brankář musel znovu zasahovat. Finský gólman kotouč dobře viděl a bez problémů jej vykopl betonem.
06:10'
German Rubcov si sjel na krásnou přihrávku před branku, nicméně ve velké rychlosti nedokázal puk trefit ideálně a minul poloprázdnou branku!
05:35'
Daniil Miromanov rozjel akci domácího celku od branky Soči. Za jeho nahozením se vydal David Rundblad, ale zadáci Magnitogorsku měli k puku blíže.
05:10'
Soči se vydalo do útoku po levém křídle, jenže osamocený Stromwall neměl v bruslařském souboji s přesilou obránců nárok a o puk rychle přišel.
04:35'
Plotnikov dostal přihrávku do jízdy na modrou čáru, nicméně měl velké problémy se zpracováním a kotouč mu uskočil k zadákům domácího Soči.
04:10'
Taylor Beck získal kotouč na pravé straně ledové plochy, dostal se do středního pásma, jenže nikdo v bílém dresu mu nepřijel pomoci.
03:33'
Právě Plotnikov se po dalším útoku natlačil před domácí branku, jenže musel zakončovat v tísni a trefil beton domácího brankáře. Vhazuje se po Lassinantiho levici.
03:10'
Sergej Plotnikov získal volný kotouč v rohu útočného pásma. Hostující útočník poslal přihrávku mezi kruhy, jenže tam nebyl nikdo v bílém dresu.
02:28'
Jere Karjalainen získal kotouč na levé straně útočného pásma, dostal puk zadovkou na modrou čáru, jenže následná rána minula branku Metallurgu.
02:10'
Soči získalo kotouč v obranném pásmu. Domácí hokejisté se následně vydali do útoku, ale nikdo v modrém dresu se až do zakončení nedostal.
01:28'
První zákrok si připsal také domácí brankář Joel Lassinantti. Gólman Soči si dal pozor na zakončení z pravé strany a ukryl puk do lapačky. Vhazuje se po jeho pravici.
01:10'
Soči se dostalo do útočného pásma, jenže v rohu kluziště znovu uspěli hokejisté Magnitogorsku. Zatím se hraje hodně opatrně bez nějakých ostřejších soubojů.
00:29'
Jegor Korobkin si dal pozor na nahození do rohu obranného pásma Magnitogorsku. Hostující zadák se skvěle otočil a rozehrál bekhendem.
00:10'
Soči uspělo na úvodním vhazování dnešního souboje. Domácí celek se ihned vydal do útoku, jenže první akce skončila zakázaným uvolněním.
00:01'
Utkání právě začalo.
Ještě před úvodním vhazováním zazní ruská hymna.
Oba týmy už jsou na ledě. Soči bude hrát v modrém, zatímco hosté obléknou bílou sadu.
Úvodní sestavy:

HK Soči: Lassinantti (Treťjak) – J. Alexandrov (C), Rundblad, Miromanov, Pogorišnyj (A), Miščenko, Soljannikov, Sedov – Nilsson, Rubcov, Strömwall (A) – Karjalainen, Točickij, Šmeljov – Kolgotin, Padakin, A. Galimov – Starkov, Garajev, Petkov – Kukštel.

Metallurg Magnitogorsk: Olkinuora (Mojsejev) – Zemčonok (A), J. Jakovlev, Pašnin, Minulin, Dronov, N. Chlystov, Va. Antipin (A) – S. Plotnikov, Prochorkin, Karpov – Beck, Pesonen, Lammikko (C) – Mozjakin, A. Nestrašil, Potěchin – Čibisov, Korobkin, Švyrjov.

Rozhodčí: Bukin, Gašilov – Gorděnko, Sivov.
Češi a Slováci

Andrej Nestrašil (MET) – 5 zápasů, 3 body, 3 asistence
Vzájemné zápasy

Dnešní soupeři se spolu utkali před osmi dny. Metallurg doma zvítězil vysoko 6:0.
HK Soči

Domácí Soči je na tom o něco hůře. Celek z jihu Ruska sehrál čtyři duely ve kterých vybojoval jen dva body a má hrozivé skóre 4:15. Postupně totiž přišly porážky na ledě CSKA a právě s dnešním soupeřem. Poté Soči přehrálo Traktor Čeljabins, jenže v minulém utkání schytalo debakl 0:4 s Kazaní. Nejproduktivnějším hráčem je Miromanov, který má na kontě dva kanadské body za dvě asistence.
Metallurg Magnitogorsk

Hostující Magnitogorsk sehrál pět duelů v novém ročníku KHL. V pěti zápasech Magnitogorsk získal osm bodů za čtyři vítězství. Oproti jiným ročníkům je to tedy mnohem lepší vstup do sezóny. Metallurg si dokázal poradit s Kunlunem, Soči, Chabarovskem a Torpedem Nižnij Novgorod. Jediná porážka přišla v domácím duelu s Omskem, který Magnitka prohrála vysoko 0:4.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi HK Soči a Metallurg Magnitogorsk. Duel začíná v 18:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.


Články odjinud