KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Spartak Moskva : CSKA Moskva - 29. října 2020   17:30

Spartak Moskva
46:19' Širokov (Djuse, Fjodorov) • 47:47' Lehterä (Širokov, Djuse)
2:3
(0:0, 0:1, 2:1 - 0:1)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
22:02' Šalunov  (Kiselevič, Okulov) • 50:39' M. Kempe  (Slepyšev) • 62:20' Šalunov  (Okulov)
CSKA Moskva

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 3994 diváků.
Československá stopa v utkání

Július Hudáček (SPM) – 26 zákroků, 3 góly, 89,6%
Lukáš Radil (SPM) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:55
Robin Hanzl (SPM) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 21:16
Střely na branku: 30 – 29
Je konec! Prodloužení se nakonec lépe vydařilo hostujícímu CSKA. Rozhodující branku zajistil hostům po úseku v tlaku Maxim Šalunov! Hosté si tak upevnili první pozici Západní konference.
62:20'
CSKA právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! CSKA nakonec vítězí! Hosté uzamkli domácí Spartak před Hudáčkem. Konstantin Okulov našel přihrávkou na pravý kruh MAXIMA ŠALUNOVA, který uklidil puk do sítě! Asistence: Konstantin Okulov.
61:38'
Lukáš Radil vybojoval odražený puk na modré čáře a z otočky si pomohl přihrávkou na obránce. Spartak může uklidnit hru.
61:10'
Anton Slepyšev dostal přihrávku do útočného pásma, kde se kličkou zbavil obránce, jenže jeho slabou střelu Hudáček vyrazil.
60:23'
Na opačné straně dostal přihrávku před branku Tělegin, jenže kotouč mu v klíčovou chvíli přeskočil přes čepel!
60:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování prodloužení. Spartak se ihned vydal do útoku, ale obrana CSKA byla pozorná.
60:01'
Střely na branku: 29 – 28
Základní hrací doba je u konce! Spartak nakonec zabojoval a uhrál s CSKA alespoň bod. Domácí totiž bleskově dokázali otočit vývoj dnešního souboje. Za hosty ale vyrovnal Mario Kempe. O držiteli druhého bodu tak rozhodne prodloužení nebo případné samostatné nájezdy.
60:00'
59:31'
Po dalším závaru před brankou Spartaku se kotouč odrazil až do ochranné sítě. Vhazovat se tak bude po pravé ruce hostujícího brankáře.
59:00'
Jevgenij Kulik rozjel další akci domácích, po které z dobré pozice střílel Musin, ale hostující brankář jeho projektil vyrazil mimo tři tyče.
58:35'
Maxim Cyplakov se z pravého křídla prosmýkl do útočného pásma, jenže přihrávkou mezi kruhy neoslovil nikoho ze svých spoluhráčů.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:48'
Zachar Šablovskij nahodil puk ze středního pásma, ale ani jeho pobídka nenašla adresáta. Hráči CSKA v závěru brání pozorně.
57:10'
Nikita Pivcakin uklidnil rozehrávku domácího celku za Hudáčkovou klecí. Spartak se poté dostal do útočného pásma, ale brejk se domácím nepovedlo zakončit.
56:25'
Maxim Mamin se v útočném pásmu dostal k odraženému kotouči, jenže jeho dělovka skončila v lapačce pozorného Hudáčka!
56:12'
55:35'
Hráčům Spartaku se navíc podařilo vyhodit kotouč přes všechny čáry. Zatím sledujeme hodně slabou přesilovou hru CSKA Moskva.
55:10'
Arťom Sergejev střílel z pravé strany útočného pásma, nicméně jeho dělovka skončila na prvním obránci.
54:12'
CSKA z tlaku vytěžilo přesilovku. Dvě minuty za zdržování hry dostává Hudáček.
54:06'
CSKA nyní tlačí! Hosté se usadili v útočném pásmu, jenže nikdo v bílém se nemůže trefit mezi tři tyče. Domácí hokejisté už jsou ale hodně unavení.
53:38'
Bogdan Kiselevič uklidnil rozehrávku hostujícího celku za vlastní brankou. Hokejista CSKA následně rozjel Slepyševa, kterého obral první obránce.
53:10'
Pavel Karnauchov projel středem ledové plochy do útočného pásma a zaončil forhendem. Jeho ránu však Hudáček hravě schoval do lapačky.
52:35'
Arťom Sergejev dohnal nahození na pravou stranu útočného pásma a bekhendem přihrál před branku. Jeho pobídka však nenašla adresáta.
52:10'
Michail Juňkov se hnal za přihrávkou na pravou stranu útočného pásma, nicméně nikdo v červeném dresu se ke kotouči nedostal.
51:51'
Kempe dostal další přihrávku mezi kruhy, odkud střílel forhendem, ale obránce jeho dělovku srazil do ochranné sítě. Vhazuje se před Hudáčkem.
51:15'
Hosté nyní pouze vyhodili kotouč do útočného pásma a museli se rychle vracet zpátky. Naopak hráči Spartaku se tlačí do útoku.
50:39'
Je vyrovnáno! CSKA dokázalo bleskově srovnat krok! K odraženému kotouči se před brankou domácího Spartaku dostal MARIO KEMPE a pohotovou střelou vyrovnal! Asistence: Anton Slepyšev.
49:35'
Dmitrij Samorukov získal volný kotouč v obranném pásmu a pomohl si kombinací se spoluhráčem z defenzivy. Hostům zbývá posledních deset minut.
49:00'
CSKA se nyní usadilo v útočném pásmu a tlačí se do zakončení. Nikdo v dresu hostujícího celku zatím branku Hudáčka neohrozil.
48:40'
Mario Kempe rychle objel branku domácího celku a přihrál mezi kruhy. Hudáček ale ukázal fantastické čtení hry a vypíchl kotouč hokejkou.
48:20'
Spartak je nadále velmi ofenzivně nažhavený a tlačí se do útoku. Další prudká přihrávka však skončila zakázaným uvolněním.
47:47'
Spartak právě vstřelil branku!
Spartak nakonec bleskově otáčí stav dnešního souboje! Po sérii odrazů kotouče v útočném pásmu dostal přihrávku na pravý kruh JORI LEHTERA a dělovkou napálil puk do sítě! Asistence: Sergej Širokov, Emil Djuse.
47:10'
Spartak nadále pokračuje ve svém ofenzivním snažení. Hráči domácího celku se ve třetí třetině vyhecovali ke skvělému výkonu!
46:19'
Je vyrovnáno! Domácí Spartak se nakonec dočkal vyrovnání! SERGEJ ŠIROKOV dostal přihrávku před branku a přízemní střelou z otočky uklidil puk do sítě! Asistence: Emil Djuse, Arťom Fjodorov.
46:05'
Emil Djuse nahodil puk před branku CSKA, jenže nikdo v červeném dresu nyní neclonil. Hostující celek se zatím brání bez újmy.
45:31'
Arťom Fjodorov číhal na přihrávku na levý kruh, odkud pohotově střílel příklepem, ale ani jeho projektil nenašel cestičku mezi tři tyče.
45:10'
Jakov Rylov dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, odkud střílel forhendem, ale jeho dělovka byla nepřesná.
44:50'
44:05'
Až nyní hráči CSKA dokázali vyhodit kotouč přes všechny čáry za branku soupeře. Spartak musí rozjet novou akci až od Hudáčka.
43:35'
Emil Djuse nahodil puk od modré čáry na branku, ale hostující brankář jeho pokus skvěle viděl a ramenem vyrazil kotouč nad břevno klece CSKA.
43:10'
Spartak se ihned usadil v útočném pásmu, jenže ránu od modré čáry srazil obětavý zadák v bílém dresu k mantinelu.
42:50'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Michail Naumenkov – 2 min., sekání).
42:40'
Robin Hanzl získal volný puk v rohu útočného pásma a ihned přihrál před branku. Tam se však nepohyboval nikdo v červeném dresu Spartaku.
42:10'
Tělegin se po levém křídle dostal do útočného pásma a překvapivě vypálil na přední tyč. Hudáček ránu hostující hvězdy skvěle vyrazil.
41:35'
Kiselevič střílel od modré čáry. Hudáček měl sice dobře zakrytý výhled, ale nakonec našel kotouč ve své lapačce. Vhazuje se po pravici slovenského brankáře.
41:10'
Hosté se usadili v útočném pásmu a hledají si prostor pro zakončení. Nikdo v bílém dresu se zatím do kotouče neopřel.
40:29'
Hudáček si dal pozor na nahození a bez váhání odpálil kotouč daleko z obranného pásma. Hokejisté CSKA vlétli do závěrečné části aktivně.
40:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny. CSKA se ihned vydalo do útoku, ale s prvním nahozením si obrana Spartaku hravě poradila.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:08.
Střely na branku: 17 – 16
Druhá třetina končí! Po čtyřiceti minutách mohou být spokojenější hokejisté CSKA Moskva. Hosté totiž udeřilo po dvou minutách, kdy se prosadil Šalunov. Ve zbytku třetiny pokračoval hostující celek v aktivitě, jenže nikdo v bílém už puk do sítě nedostal. Hráči Spartaku poté nedokázali klec soupeře ohrozit.
40:00'
39:12'
Maxim Cyplakov se v útočném pásmu krásnou kličkou zbavil obránce a zakončil. Jeho dělovku však brankář CSKA vyrazil nad břevno!
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:35'
Hudáček musel znovu zasahovat! Slovenský brankář si dal pozor na ránu od modré čáry a schoval puk mezi betony.
38:10'
Klas Dahlbeck získal volný kotouč na levé straně, odkud zakončil, nicméně jeho dělovka v lapačce připraveného Hudáčka.
37:45'
Maxim Cyplakov se po pravém křídle dostal do útočného pásma, jenže bekhendem poslal kotouč do prostoru, kde nebyl nikdo v červeném.
37:10'
Jori Lehterä vybojoval volný kotouč na levé straně útočného pásma, jenže se nedostal k zakončení. Hráči Spartaku zatím hrají pozorně.
36:39'
Nikita Korosteljov se na pravé straně útočného pásma dostal k odraženému kotouči a zakončil. Jeho rána skončila na boční síti.
36:10'
CSKA se znovu vydalo do útoku, jenže nikdo v bílém se nedostal do zakončení. Hokejisté Spartaku tak získali puk pro sebe.
35:10'
Branka CSKA nakonec neplatí! Trenérská výzva odhalila postavení mimo hru!
35:02'
Hráčům CSKA se nyní vůbec nepovedl přechod do útočného pásma. Prudká přihrávka skončila na zakázaném uvolnění.
34:25'
Bogdan Kiselevič střílel od modré čáry, jenže jeho dělovka skončila vedle branky. K odraženému puku se však dostal Slepyšev.
34:10'
Hudáček si dal pozor na zakončení od modré čáry a bez problémů vyrazil kotouč mimo tři tyče. Hráči CSKA pokračují v aktivním přístupu.
33:35'
Domácí celek se nyní ubránil jen za cenu vyhození kotouče přes všechny čáry. Vhazovat se tak bude před Hudáčkem.
33:10'
Arťom Sergejev dostal prostor na pravé straně, odkud zakončil forhendem, ale jeho dělovka skončila v lapačce Hudáčka.
32:35'
Hudáček vyjel za branku Spartaku a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Hokejisté domácího celku se po delší době tlačí vpřed.
32:10'
Ilja Talalujev střílel od modré čáry, nicméně jeho nahození bylo hodně nepřesné a skončilo vedle branky CSKA.
31:35'
Domácí hokejisté si z tlaku svého soupeře pomohli jen za cenu vyhození kotouče přes všechny čáry za branku CSKA.
31:10'
Damir Musin získal volný kotouč v obranném pásmu a odrazem o mantinel puk vyhodil mimo obrannou třetinu. Spartak zatím hraje pozorně.
30:28'
Jori Lehterä se po pravém křídle prosmýkl až před branku CSKA, jenže pokus o bekhendový blafák se mu vůbec nepovedl.
30:05'
Alexandr Nikišin střílel od modré čáry, jenže jeho dělovka skončila vedle vzdálenější tyčky. Kotouč se od mantinelu odrazil k obránci soupeře.
29:24'
Kirill Maximov střílel od modré čáry, ale do jeho rány se postavil Emil Djuse, který puk srazil mimo obranné pásmo.
29:00'
Hudáček si dal pozor na další střelu od modré čáry a pravým betonem bez problémů vykopl kotouč někam k mantinelu. Led ve druhé části patří hostům.
28:29'
28:00'
Až nyní se hráčům Spartaku podařilo vyhodit puk přes všechny čáry za branku soupeře. Hokejisté domácího celku zatím brání velmi pečlivě.
27:25'
Hudáček se skvěle přesunul k levé tyči své branky a vyrazil dělovku z pravé strany do rohu ledové plochy. Hosté však nadále drží třetinu.
27:00'
CSKA se znovu usadilo v útočném pásmu, jenže nikdo v bílém dresu se do zakončení zatím nedostal. Kvarteto domácích hráčů hraje velmi obětavě.
26:29'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Robin Hanzl – 2 min., sekání).
26:10'
Emil Djuse dostal nabito na modrou čáru, odkud pohotově zakončil forhendem, ale jeho dělovku ukryl hostující brankář mezi betony.
25:39'
Zachar Šablovskij nahodil kotouč do rohu útočného pásma, kde se natlačil před obránce, jenže zadovkou neoslovil nikoho ze spoluhráčů.
25:10'
Sergej Andronov se prodral před branku Spartaku, kde si puk rychle přehodil na forhend, ale poslal kotouč vysoko nad břevno.
24:32'
Zachar Šablovskij se dostal po levém křídle do útočného pásma, nicméně jeho projektil skončil těsně vedle zadní tyčky.
24:10'
Nikita Pivcakin nahodil puk od modré čáry, jenže hostující brankář jeho pokus schoval mezi betony. Vhazuje se po levici brankáře CSKA.
23:35'
Jevgenij Kulik se dostal do útočného pásma, kde dojel své vlastní nahození, ale bekhendem už nedokázal puk vrátit před branku.
23:00'
Spartak se prakticky poprvé ve druhé třetině usadil v útočném pásmu, nicméně nikdo v červeném dresu se nedostal do střelecké pozice.
22:25'
Anton Slepyšev se dostal do útočného pásma, jenže jeho rána z levé strany skončila sražená v ochranné síti.
22:02'
Hosté se dostávají do vedení! CSKA sehrálo prakticky celou přesilovku v útočném pásmu. Po rychlé kombinaci dostal přihrávku na pravou stranu MAXIM ŠALUNOV a krásnou střelou poslal puk pod břevno! Asistence: Bogdan Kiselevič, Konstantin Okulov.
21:35'
Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za krosček dostává Jevgenij Kulik.
21:10'
Klas Dahlbeck získal volný kotouč v rohu útočného pásma a bekhendem přihrál na modrou čáru. Hráči v bílém nezakončili.
20:38'
Sergej Širokov napadal rozehrávku soupeře, jenže hokejisté CSKA si puk vyměnili hodně rychle a odehráli puk do bezpečí.
20:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. CSKA se ihned vydalo do útoku, ale nikdo v bílém dresu nezakončil.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:15.
Střely na branku: 10 – 8
První třetina končí! V úvodní dvacetiminutovce jsme sledovali obrovskou bitvu o každý metr ledové plochy. Hráči Spartaku byli sice o něco aktivnější, ale pořádnou šanci si nevypracovali. Naopak po chybě Hudáčka mohli skórovat hosté, jenže puk do branky nedopravili. Do kabin se proto odchází bez branek.
20:00'
19:35'
Andrej Zubarev dlouho váhal při rozehrávce a musel si pomoci nahozením do útočného pásma. Spartak vybojoval alespoň vhazování.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:38'
Emil Djuse bekhendem vrátil kotouč Musinovi, který následně založil novou akci domácího Spartaku. V první části na ledě kralují defenzivy.
18:10'
Maxim Cyplakov se vrhl do zakončení od mantinelu a obětavým pádem srazil kotouč k mantinelu. CSKA však drží útočné pásmo.
17:29'
Sergej Širokov se s pukem na čepeli vydal vpřed, nicméně jeho přihrávka na pravou stranu skončila u skvěle postaveného obránce.
17:05'
Jori Lehterä se dostal do útočného pásma, jenže proti sobě měl hned tři obránce, kteří jej bez větších problémů odstavili od kotouče.
16:10'
Konstantin Okulov dostal prostor na pravé straně útočného pásma a donutil Hudáčka k zákroku. Hra se přerušuje po dlouhých šesti minutách!
15:38'
Andrej Zubarev se probil přes modrou čáru, jenže v útočném pásmu se utopil v moři svých vlastních kliček a už nedokázal zakončit.
15:10'
Andrej Světlakov střílel z levé strany útočného pásma, nicméně jeho dělovku brankář soupeře bez problémů vykopl levým betonem.
14:35'
Nikita Pivcakin získal odražený kotouč za brankou Spartaku, ale nepovedlo se mu puk vyhodit za modrou čáru. Zatím sledujeme obrovskou bitvu.
14:05'
Jakov Rylov poslal přihrávku na útočnou modrou čáru, nicméně Maxim Cyplakov měl problém se zpracováním a puk mu utekl k soupeři.
13:41'
Maxim Cyplakov projel po levém křídle do útočného pásma, nicméně nikdo v červeném dresu jej nepřijel podpořit. Zadáci CSKA měli snadnou práci.
13:05'
Hudáček předvedl fantastický zákrok! Domácí brankář se skvěle přesunul v brankovišti a Těleginovu ránu z těsné blízkosti schoval do lapačky!
12:38'
Damir Musin poslal přihrávku na pravou stranu, kde byl Djuse, jenže ani jeho průnik do útočného pásma neskončil nebezpečným zakončením.
12:05'
Ivan Tělegin poslal přihrávku na útočnou modrou čáru, kde byl Mario Kempe, jenže druhého jmenovaného ihned atakoval obránce.
11:28'
Sergej Širokov získal volný puk v útočném pásmu a poslal jej před branku. Nikdo z domácích hráčů se však k jeho pobídce neprodral.
11:00'
Arťom Sergejev dostal přihrávku na modrou čáru, odkud zakončil forhendem, jenže jeho projektil o kousek minul vzdálenější tyčku.
10:24'
Okoluv se prohnal s pukem na hokejce do útočného pásma a nahodil jej na domácí klec. Připravený brankář Hudáček jeho pozdrav ukryl v lapačce.
10:00'
Hostující brankář si skvěle pohlídal mezírku u pravé tyče a udržel kotouč pod betonem. Vhazuje se po jeho pravé ruce.
09:32'
Michail Naumenkov bojoval o kotouč v rohu útočného pásma, kde neustál souboj s Cyplakovem a poroučel se k ledu.
09:05'
Hudáček si dal pozor na nahození do útočného pásma a u mantinelu schoval puk pod hokejku a málem se zapomněl.
08:24'
Hudáček napravil své zaváhání z předchozí akce a poradil si se zakončením Antona Slepyševa, jehož pobídku ukryl do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
08:05'
Ilja Arkalov se dostal do útočného pásma a vyzkoušel zakončení forhendem. Jeho dělovku ale srazil hned první zadák v bílém dresu.
07:22'
Hudáček vyrazil střelu z pravé strany jen do prostoru před sebou, kam spěchal Tělegin, ale zadáci Spartaku zaváhání svého brankáře napravili.
07:06'
Anton Slepyšev se dostal do zakončení z pravé strany útočného pásma, jenže jeho dělovku srazil obránce v červeném dresu do ochranné sítě.
06:55'
06:00'
Až nyní se hostům podařilo vyhodit kotouč ven z obranného pásma. Domácí Spartak tak musí rozjet útočnou akci ze své třetiny.
05:35'
Lukáš Radil ještě udržel puk v útočném pásmu, jenže se mu nepodařilo zakončit. Kvarteto hokejistů CSKA zatím podává parádní výkon.
05:10'
Emil Djuse dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, odkud zakončil příklepem, ale obětavý obránce CSKA jeho pobídku srazil do bezpečí.
04:55'
Domácí celek si zahraje první přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Okulov.
04:32'
Pavel Karnauchov znovu nahodil puk do útočného pásma, jenže za jeho pobídkou nyní nespěchal nikdo v bílém dresu. Spartak tak získal kotouč.
04:06'
Andrej Světlakov se po pravém křídle dostal do útočného pásma, jenže zakončení forhendem se mu nepovedlo a puk minul branku Spartaku.
03:28'
Klas Dahlbeck kouzlil s pukem na hokejce na pravé straně útočného pásma, jenže na jeho zadovku si nesjel nikdo z hráčů CSKA.
03:02'
Ivan Tělegin vyhodil puk z obranného pásma, jenže jeho pobídku nedohnal nikdo v bílém dresu CSKA. Domácí celek může uklidnit hru.
02:35'
Alexandr Šaryčenkov musel zasahovat až nyní! Brankář CSKA si dal pozor na střelu od pravého mantinelu a bez problémů schoval puk do lapačky.
02:10'
Zachar Šablovskij se středem ledové plochy dostal do útočného pásma, nicméně jeho střelu zápěstím srazil obránce někam k hrazení.
01:41'
Ivan Tělegin dostal prostor na levém kruhu, jenže jeho dělovka skončila na betonu připraveného brankáře.
01:05'
Domácí brankář Hudáček si dal pozor na nahození ze středního pásma a odehrál puk k mantinelu. Domácí hokejisté se mohou vydat vpřed.
00:32'
Pavel Karnauchov dostal přihrávku na pravou stranu, dostal se s pukem do útočného pásma, jenže jeho zakončení bylo velmi nepřesné.
00:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování dnešního souboje. Spartak se ihned vydal do útoku, ale nahození skončilo u obránce.
00:01'
Ještě před úvodním vhazováním zazní ruská hymna.
Oba týmy už jsou na ledě. Spartak bude hrát v červeném, zatímco CSKA oblékne bílou sadu.

Spartak Moskva: J. Hudáček (Truškov) – Rylov (A), Djuse, Kutějkin, Kulik, Zubarev, Pivcakin, Nikišin, D. Musin – Radil, Lehterä (A), Talalujev – Širokov (C), R. Hanzl, Fjodorov – M. Cyplakov, Juňkov, Zlobin – Šablovskij, Arkalov, Kotljarevskij.

CSKA Moskva: Šaryčenkov (Lars Johansson) – M. Robinson, Naumenkov, Dahlbeck, Samorukov, Kiselevič (A), Ar. Sergejev, Gološčapov – M. Kempe, Slepyšev (A), Alexandr Popov – Mamin, Okulov, Šalunov – P. Karnauchov, Tělegin, Andronov (C) – Korosteljov, Maximov, Světlakov..

Julius Hudáček (SPA) 10 zápasů, 4 výhry, úspěšnost 93,1%, průměr obdržených branek 1,97.

CSKA Moskva

Moskvané chytili úvod soutěže velmi dobře a jsou v současné době nejlepším týmem KHL. O favoritovi tohoto duelu je proto jasno. Po dvaceti jedna zápasech mají na svém kontě třicet čtyři bodů a vedou tabulku Západní konference. CSKA nemá takové problémy jako soupeř spíše naopak. Má totiž jednu z nejlepších ofenziv soutěže, jelikož nasázela čtyřiašedesát branek. Obrana patří k tomu lepšímu, jelikož inkasovala čtyřicet jedna branek. Z posledních tří utkání vyhrála Moskva dvě. Nejprve padla s Nižnim Novgorodem 2:3 v prodloužení, ale poté přehrála Minsk 5:1. V posledním utkání si Moskvané poradili s Kunlunem 3:2.

Nejproduktivnější hráči:
Konstantin Okulov – 16 bodů (6+10)
Maxim Mamin – 13 bodů (6+7)
Anton Slepyšev a Maxim Šalunov – 13 bodů (5+8)

Spartak si v této fázi soutěže asi představoval poněkud jinou pozici. Po dvaceti kolech má na svém kontě dvacet bodů a patří mu osmá pozice v rámci Západní konference. Moskvané mají jeden z těch méně produktivních útoků, který má na svém kontě 50 vstřelených branek. K tomu jich inkasovali rovnou osmapadesát, což je celkové skóre -8. To není rozhodně dobrá zpráva. Co se týče posledních pěti zápasů, tak Spartak zvítězil ve třech případech. Porazil totiž Minsk, SKA Petrohrad a Soči. V posledním utkání však nestačil na svém ledě na Čerepovec 3.4.

Jori Lehterä – 20 bodů (4+16)
Lukáš Radil – 13 bodů (11+2)
Sergej Širokov – 13 bodů (6+7)
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u dnešního utkání v rámci KHL! V tomto střetu se spolu podíváme na zápas mezi Spartakem a CSKA. Úvodní buly je naplánováno na 17:30 a my budeme u toho.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.