KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čerepovec : Čeljabinsk - 10. září 2021   18:00

Čeljabinsk

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Československá stopa v utkání

Adam Liška (CER) 1+0, 1 střela, čas na ledě – 18:57.

Tomáš Hyka (CLJ) 1+0, 2 střely, čas na ledě – 16:24.

Lukáš Sedlák (CLJ) 0+0, 11/15 vyhraných vhazování, 2 hity, čas na ledě – 17:13.

Roman Will (CLJ) výhra, 65 odchytaných minut, 1 OG, úspěšnost 96,43%.

Hity: 8 – 8
Je konec! Favorit dnešního utkání v podobě Čeljabinsku si nakonec veze bod navíc! Dnešní dramatické utkání došlo až do samostatných nájezdů, ve kterých se trefilo hned pět hokejistů. Tři z nich byli z hostujícího týmu, a to včetně Lukáše Sedláka a Tomáše Hyku. Druhý jmenovaný jen poslední nájezd, a tak je samozřejmě tím, kdo celé utkání rozhodl.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Traktor Čeljabinsk.
Autorem vítězné branky je TOMÁŠ HYKA, který si roztáhl gólmana domácího celku a poslal mu puk mezi betony.
64:40'
Tak to se nepovedlo. Hosté sice vyhráli vhazování, ale Tomáš Hyka poté poslal moc prudký pas na modrou, kde jej obránce Traktoru nedokázal zpracovat.
64:26'
Oddechový čas pro hosty.
64:26'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Konstantin Šostak – 2 min., podrážení).
64:04'
Čeljabinsk vybojoval kotouč v útočném pásmu, kde ještě kombinuje. Pár vteřin před koncem navíc vybojoval faul a bude ještě hrát přesilovou hru.
63:42'
Igor Geraskin se postavil k trestnému střílení. Na Willa chtěl vyzrát bekhendovým blafákem, ale nepovedlo se mu puk dostatečně zvednout!
63:42'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Vitalij Abramov – trestné střílení, podrážení).
63:10'
Po dlouhé době se Severstal dostal až do útočného pásma, kdy byl atakovaný i brankář. Vylučovat se ale nebude, Roman Will je zpátky na nohou.
62:20'
Čeljabinsk drží kotouč na svých hokejkách, ale je to velmi rozvážná kombinace. Naopak Čerepovec je připravený na modré, kterou brání.
61:40'
Samozřejmě se hraje tři na tři. Sergej Kalinin se rozhodl to vzít na sebe, ovšem jeho výpad a zakončení bekhendem ztroskotalo na domácím gólmanovi.
61:12'
Teemu Pulkkinen se ihned z trestné vydal do hry a už to vypadalo na přečíslení. Najíždějící spoluhráč to ale stáhl na střídačku, byl dlouho na ledě.
60:58'
Teemu Pulkkinen je na ledě!
60:10'
A už nám začalo i prodloužení! Čerepovec se ihned dostal ke kotouči a byl blízko vstřelení branky. Touš ovšem nakonec skončil těsně vedle levé tyče!
60:01'
Ani šedesát minut hry nám o vítězi nerozhodlo, a tak se podíváme na prodloužení. To začne domácí celek v přesilové hře, která bude trvat ještě minutu.
60:00'
59:46'
Nakonec jsme viděli svižný projektil od modré, který se ještě snažil tečovat Jegor Morozov. Kotouč ale nakonec zaduněl jen o zadní mantinel...
59:20'
Celkem slušnou možnost mají nyní domácí hokejisté, kteří hrají v samotném závěru početní výhodu. Navíc se rozestavěli v pásmu a kombinují rychlými pasy.
59:00'
Minuta do konce třetiny!
58:58'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Teemu Pulkkinen.
58:26'
Nikita Těrtyšnyj si sjel na vrcholek kruhu a chtěl vypálit přes obránce. Gólman by to sice měl celkem složité, ovšem hráč hostí obránce jen trefil.
57:50'
Nick Bailen mohl zkusit nějakou rychlejší rozehrávku, ale bylo vidět, že hlavně nechce chybovat... Po krátké kombinaci se však Traktor do pásma dostal.
57:16'
Poslední třetina se nám pomalu ale jistě začíná blížit ke svému konci. Stav je nadále 1:1 a vše nasvědčuje tomu, že dnes uvidíme i prodloužení či možná nájezdy.
56:29'
Teemu Pulkkinen to zkusil individuálním průnikem, jenže na zeď narazil kousek od modré čáry. Čerepovec tentokrát zvládl bránění bez nejmenších potíží.
55:38'
Albert Jarullin si netroufl na ránu od modré, přestože k tomu měl možnost. Na řadu tak přišel jeho spoluhráč, který vypálil. Konstantin Šostak má puk ve výstroji.
55:16'
Tentokrát se nepřesnou rozehrávkou prezentovali domácí. Navíc šla až z obranného pásma Severstalu, a tak je pískáno zakázané uvolnění a hra přerušena.
54:42'
Jeden z domácích hráčů se vydal napadat do útočného pásma, a to za branku Willa. Tam na něj ale byla přesila tří hráčů, která si s ním v pohodě poradila.
54:05'
Jegor Fatějev zavezl kotouč do útočného pásma, ale tam se hosté dlouho nevydrželi. Následovala totiž nepřesní přihrávka, načež puk vylétl z pásma.
53:45'
O něco více práce má v posledních minutách český gólman, ale nemusel řešit nějaké složitější situace. Zatím to vypadá, že duel nám dojde do prodloužení.
52:48'
O něco aktivnější směrem dopředu je domácí celek. Ten se nyní prezentoval dalším pokusem mezi tři tyče, se kterým neměl Roman Will žádné problémy.
52:14'
Ne, ani tato třetina nám nenabízí nějakou extra podívanou... Oba týmy vycházejí hlavně ze zabezpečené obrany a větší výpady dopředu nepodnikají.
51:35'
Makar Chabarov dostal nabito na modrou a vyslal tvrdou ránu. Po té vznikla menší mela před gólmanem, ale kotouč se nakonec odrazil těsně vedle tyče.
50:59'
Hokejisté v bíločerných dresech vybojovali kotouč v obranném pásmu, ale daleko se s ním tentokrát nedostali. To samé se ale dá říct také o jejich soupeři.
50:03'
Jeden z hráč hostů byl schovaný na útočné modré, kam mu byla adresována dlouhá přihrávka. Tu se mu ale napoprvé nepovedlo úplně zpracovat.
49:45'
Vhazování: 14 – 38!
49:27'
Po hodně dlouhém časovém úseku si na kotouč sáhl také český gólman, který ho raději podržel pod lapačkou. Vhazovat se tak bude po jeho pravé ruce.
48:55'
Čerepovec po dlouhé době opustil obranné pásmo a vydal se do toho útočného. Roman Will je v pozoru, ovšem zasahovat proti střele ještě nemusel.
48:16'
Ten se mu však povedlo ustát, a tak hostující hokejisté byli v útočném pásmu o několik sekund déle. Střela na branku z toho ale nakonec nerezultovala.
47:44'
Vladimir A. Tkačov zavezl kotouč do útočného pásma, konkrétně do pravého kruhu. Tam ale poté hodil otočku, dostal se k mantinelu, kde podstoupil souboj.
47:10'
Teemu Pulkkinen je hodně vidět v dnešním zápase, jen tomu chybí nadstavba v podobě branky. Každopádně střelecké štěstí dnes nemá asi žádný hráč.
46:58'
Komerční přestávka.
46:16'
Alexander Kirpičnikov je připravený na útočné modré, ale puk se k němu stále nedostal. Akce hostů navíc skončila poté, co puk opustil útočnou třetinu.
45:43'
Dlouho mu to však nevydrželo. Jegor Morozov se vydal napadat na druhou stranu hřiště, ale hráči v bíločerných dresech to ustáli, načež se vydali na střídačku.
45:05'
Vitalij Abramov byl s velkým náskokem u kotouče odraženého od mantinelu jako první. Čeljabinsk se tak bez větších potíží usadil v útočné třetině a kombinuje.
44:30'
Lukáš Sedlák přenechal puk Tomáš Hykovi, který hledal najíždějícího spoluhráče na ose hřiště. Přihrávka ale tentokrát nebyla úplně přesná.
43:59'
David Dumbadze se nejspíše zalekl startujícího soupeře, jelikož zbytečně kotouč odpálil podél mantinelu za branku Willa. Celkem laciná ztráta domácích.
43:20'
Velmi dobrou práci odvedl Vladimir A. Tkačov na útočné modré, kde dokázal obrat, respektive odpálit kotouč z hole soupeře. Následně se hra ale přerušila.
42:32'
Sergej Kalinin je na ledě!
42:08'
Až nyní se Severstal dostal do kombinace v pásmu, ovšem střela na Willa z toho nakonec nebyla. To by mohla být psychická vzpruha pro hostující celek.
41:45'
Čeljabinsk zatím hraje oslabení ve velké pohodě a Čerepovec si nevypracoval za celou dobu vůbec nic... Troufnu si říct, že hosté oslabení ustojí.
41:07'
Domácí celek sice hraje přesilovou hru, avšak na ledě to vůbec není poznat. Naopak do akce se hnali hosté, ale zakončení nešlo mezi tři tyče.
40:32'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Sergej Kalinin – 2 min., podrážení).
40:16'
A už se zase hraje! Zatím jsme se dočkali jen dvou branek, rozstřílí se ještě oba týmy? Nebo o celém osudu utkání rozhodne už jen jedna přesná trefa?

Hity: 7 – 5
Již jsou za námi dvě periody dnešního duelu, po kterých je stav vyrovnaný 1:1. Hostující hokejisté trochu ubrali nohu z plynu a Čerepovec měl celkem jasnou převahu, která skončila vyrovnávací brankou. O tu se postaral Adam Liška, který odrazil kotouč v brankovišti, přestože na to neměl ani trochu klidu.

Další třetina začne přibližně v 19:45.
40:00'
39:29'
Igor Geraskin se vydal za odraženým kotoučem od mantinelu za brankou českého gólmana. Obrana Čeljabinsku si však poradila a byla u touše jako první.
39:00'
38:13'
Tentokrát jsme navíc viděli nepřesnou rozehrávku na v podání hostujících hokejistů. Píská se tedy zakázané uvolnění a bude se vhazovat před Willem.
37:40'
Ne, v posledních minutách se na ledě v Čerepovci neděje nic ale vůbec nic zajímavého. Do kabin nejspíše půjdeme za stavu 1:1, snad se nám hra zlepší.
35:30'
No, druhá třetina se nám pomalu ale jistě blíží ke svému konci. Stav je zaslouženě vyrovnaný.
34:48'
Čeljabinsk se nyní drží na kotouči, konkrétně je to formace číslo dvě. Hosté v druhé periodě trochu upustili na svém tempu a nyní je proto stav srovnaný.
33:40'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Jenže ani to na udržení čistého štítu nestačilo, v domácí aréně je vyrovnáno! Skvělou práci odvedl v brankovišti ADAM LIŠKA, jenž dorazil odražený kotouč do branky. Asistence: Joonas Nättinen a Robin Press.
33:05'
Snad se nám hra trochu v následujících minutách ještě zvedne. Nyní sice drží kotouč domácí hokejisté, ale jednu z ran schytal obětavý Jegor Fatějev.
32:18'
31:56'
Oba týmy se nyní rozhodly pro střídání. Jevgenij Kulik následně zastavil prostrčení soupeře podél mantinelu. Nyní je střední pásmo velkou pastí pro oba.
31:21'
Čeljabinsk napadal v útočném pásmu, ale ke kotouči se nakonec nedostal. Nyní sledujeme trochu slabší pasáž hry, ani jeden z týmů nemá šance na skórování.
30:57'
Tentokrát musel Sergej Tělegin velmi rychle zpět do obranného pásma, kam se odrazil kotouč a Daniil Vovčenko za ním spěchal. Obránce hostí to ale stihl.
30:14'
Sergej Tělegin stihl zastavit kotouč ještě na útočné modré a poslal svižné nahození. To však zastavil jeden z trojice hráčů, kteří stáli přímo v cestě střely.
29:30'
Lawrence Pilut si sjel z pozice beka až na vrcholek pravého kruhu. Vyslal sice slušnou ránu zápěstím, avšak Konstantin Šostak sklapl své betony včas.
28:41'
Po velmi dlouhé době se hostující celek dostal také do útočného pásma. Hráči Čerepovce jsou aktivní v napadání a nedávají soupeři ani metr prostoru.
28:06'
Už je za námi skoro polovina dnešního duelu, který má celkem slušné tempo. Velké šance ale nevidíme. Snad se brzy dočkáme nějaké vstřelen branky.
27:33'
Alexej Byvalcev je na ledě!
27:09'
Tentokrát se Severstal dostal znovu k přihrávkám v útočném pásmu. Není z toho ale žádná střelecká pozice, která by měla Romana Willa nijak výrazně ohrozit.
26:27'
Adam Liška si najížděl na dlouhou přihrávku na modrou útočného pásma, ale byl dobře zablokován. Hosté následně vyhodili kotouč znovu do bezpečí.
25:54'
Domácí celek má k dispozici další přesilovou hru, podaří se mu ji tentokrát využít? Až po několika sekundách se Čerepovec dostal do kombinace v pásmu.
25:33'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexej Byvalcev – 2 min., držení hole).
24:55'
Čeljabinsk je nyní pod obrovským tlakem a nemůže se z něj za žádnou cenu vymanit. Následovalo proto jen další zakázané uvolnění hostujícího celku.
24:27'
Makar Chabarov udržel kotouč v útočném pásmu a nahozením se snažil najít někoho před brankou. Jeho pokus byla ale sražen soupeřem do rohu pásma.
23:20'
Joonas Nättinen se nám na chvilku objevil na modré, v pozici obránce. Jeho nahození sice nebylo nebezpečné, ovšem hosté následně puk vyhodili na icing.
22:38'
Michail Tichonov obešel rovnou dva napadající spoluhráče, ovšem dostal se úplně mimo střelecký úhel. Následně navíc kotouč po mantinelu vylétl z pásma.
21:54'
Ivan Jemec jen posunul kotouč za branku Willa, avšak tam nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.
21:17'
Nick Bailen byl pod velkým tlakem soupeře, přesto dokázal dostat kotouč do bezpečí. Následně druhá formace napadala, ovšem touš se jí nepovedlo získat.
20:45'
Rozhodčí nyní naprosto jasně hlásil teč někde ve středním pásmu, a tak se nemohlo pískat zakázané uvolnění. Čerepovec začíná ofenzivu od gólmana.
20:15'
A už nám odstartovala i druhá třetina dnešního duelu! Hosté budou jistě chtít navýšit svůj jednobrankový náskok, naopak domácí celek ho bude chtít zrušit.

Hity: 5 – 1
Je za námi první třetina, po které vede zaslouženě celek z Čeljabinsku. Traktor měl kotouč více na svých hokejkách, navíc byl rozhodně tím nebezpečnějším týmem. Nakonec se však ujala až střela Andereje Stase, jenž ji vyslal minutu před koncem periody. Čeljabinsk ještě mohl přidat jednu branku, avšak k tomu nakonec nedošlo.

Další třetina začne přibližně v 18:56.
20:00'
19:26'
A hosté mohli dokonce vést o dvě branky! Akci dva na jednoho však ukončila přihrávka na najíždějícího hráče, který nebyl puštěn k nějakému zakončení.
18:41'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Hostující celek jde minutu před koncem periody do vedení! Obránce Traktoru posunul bekhendem kotouč do středního pásma, kde byl Jegor Fatějev. Ten posunul kotouč do jízdy pro ANDREJE STASE, který prostřelil dosud bezchybného Šostaka v bráně. Asistence: Jegor Fatějev a Sergej Tělegin.
17:25'
Pěkná akce hostujícího celku! Vitalij Abramov možná měl pálit ze středu hřiště, ovšem chtěl celou akci ještě vyšperkovat pasem na najíždějícího spoluhráče. Ten těsně netrefil klec!
17:02'
Konstantin Šostak má zatím o něco více práce než jeho kolega na druhé straně. Znovu přerušil hru svou lapačkou, a tak se bude vhazovat po jeho levé ruce.
16:49'
Čerepovec se už hnal do přečíslení tři na dva, ovšem vše nakonec zhatilo písknutí sudího. Domácí hokejisté se totiž provinili brzkým přejetím modré čáry.
16:06'
15:41'
Nyní se druhá formace hokejistů v bíločerných dresech dostala do útočného pásma, ale ne na dlouho. O chvilku později už Konstantin Šostak hru přerušil.
15:03'
Traktor přežil kritickou situaci v podobě oslabení tři na pět a nyní může zase pomýšlet také na ofenzivu. K tomu je však důležité vybojovat kotouč od soupeřů.
14:40'
Tomáš Hyka je na ledě!
14:07'
13:50'
Nyní se však Čeljabinsku povedlo vyhodit kotouč do bezpečí a celá trojka mohla vystřídat. Za nedlouho se navíc na led vrátí Teemu Pulkkinen...
13:17'
Nyní čekají hostující tým velmi perné chvilky, jelikož se dlouho bude bránit ve třech proti pěti. Čerepovec navíc kombinuje v útočném pásmu nedaleko branky.
12:42'
Maxim Kolmykov je na ledě!
12:40'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Tomáš Hyka – 2 min., podrážení).
12:07'
11:52'
Tentokrát se domácí už osvobodili a hosté se rozhodli pro střídání. Následovala však naprosto zbytečná chyba a síly na ledě se nám vyrovnají.
11:19'
Čeljabinsk už nyní kombinoval, když na modrou dostal nabito Lawrence Pilut. Jeho bomba sice byla slušná, ale Konstantin Šostak kotouč betony vyrazil.
10:49'
Vladimir A. Tkačov nezachytil přihrávku na pravý kruh. Kotouč se odrazil k domácímu hráči, který se s tím nepáral a poslal kotouč za hostující branku.
10:42'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Maxim Kolmykov – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).
10:16'
Následovala rána od modré na druh straně, avšak ani zde nemusel brankář nakonec zasahovat. Tuto tvrdou ránu zablokoval jeden z obránců svou nohou.
09:47'
Nyní kombinovali domácí hokejisté v útočném pásmu. Makar Chabarov vyslal svižnou ránu od modré, ale český maskovaný muž nakonec zasahovat nemusel.
09:05'
Čeljabinsk zatím je o něco nebezpečnějším celkem. Nyní přišla trochu nepřehledná situace v brankovišti, kterou nakonec ukončil Konstantin Šostak.
08:16'
Velká šance hostujícího celku! Tomáš Hyka sebral kotouč ve středním pásmu a rozjel akci dva na jednoho. Následně posunul touš na Lukáše Sedláka, ovšem přihrávka na něj šla trochu dozadu, a tak český centr puk dobře netrefil.
08:02'
Nyní se nám už zase hraje v pěti na obou stranách. Severstal pokračuje ve hře s kotoučem, Roman Will nyní raději přikryl kotouč pod lapačku a přerušil hru.
07:26'
06:59'
Traktor zastavil akci soupeři už ve středním pásmu, ovšem kotouč se k hokejkám Čerepovce odrazil zpět. Domácí tak mohou ještě využít přesilovou hru.
06:14'
Jegor Rykov se neodhodlal k ráně od modré, až později David Dumbadze vypálil z hranice kruhu. Jeho rána byla sražena těsně vedle brány Willa.
05:58'
Celkem záhy vidíme přesilovou hru i na druhé straně. Čeljabinsku se povedlo po několika sekundách vyhodit a Čerepovec rozjíždí novou akci od gólmana.
05:26'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Teemu Pulkkinen – 2 min., sekání).
05:26'
David Dumbadze je na ledě!
04:58'
Lawrence Pilut posunul kotouč na pravý kruh, kde se k ráně z první odhodlal Vladimir A. Tkačov, jehož bombu z první chytil Konstantin Šostak do výstroje.
04:11'
Až nyní přišla rána od modré, kterou Konstantin Šostak neviděl úplně dobře. Zasahovat nemusel, jelikož rána byla sražena do ochranné sítě.
03:55'
Čeljabinsk vyhrál vhazován v útočném pásmu a kombinuje zde. Zatím jsme však neviděli žádný pokus, který by nějak více ohrozil domácího gólmana.
03:26'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (David Dumbadze – 2 min., držení).
03:08'
Teemu Pulkkinen si najížděl po pravé straně a dostal přihrávku podél mantinelu. Následně chtěl vypálit ránu zápěstím, ta byla zblokována obráncem.
02:21'
Kotouč se nám dostal mimo hrací plochu, a tak je hra již poněkolikáté přerušena. Následné buly vyhráli domácí hráči, kteří se ženou do útočné akce.
01:43'
Nyní k tomu bude mít trochu příležitostí. Domácí se prokombinovali až do útočného pásma, ovšem Čeljabinsk se během chvilky dostal ke kotouči.
01:14'
Hra se znovu vrací před domácí branku, jelikož Severstal znovu poslal kotouč jen na zakázané uvolnění. Defenziva si tedy zatím moc neodpočinula.
00:49'
Traktor dnes nastupuje v bíločerných dresech, zatímco jejich soupeři zvolili černožluté dresy. Hru nyní přerušil Konstantin Šostak, buly bude před ním.
00:32'
A dnešní utkání mezi Čerepovcem a Čeljabinskem právě odstartovalo! Favoritem jsou hostující hokejisté, podaří se jim tyto předpoklady naplnit?
00:01'

Severstal Čerepovec: Šostak (Šugajev) – Press, M. Tichonov, Stenqvist, Rykov, Čurkin, M. Chabarov, Rogov – Jo. Nättinen, Liška, J. Morozov – Rooba, Geraskin, Guslistov – Jemec, Vovčenko, D. Dumbadze – A. Alexejev, Mojsejev, Šiksatdarov – Kolmykov.

Traktor Čeljabinsk: Will (Garipov) – Jarullin, Pilut, Tělegin, Bailen, Karpuchin, Kulik, Kirpičnikov – V. A. Tkačov, Pulkkinen, Kalinin – Hyka, Sedlák, Těrtyšnyj – Byvalcev, Osnovin, V. Abramov – Stas, Fatějev, Kapustin – Gorjunov-Rolgizer.

Rozhodčí: Akuzovskij, Lavrentěv – Antonov, Galimov.

Adam Liška (CER) 3 zápasy, 0+1

Tomáš Hyka (CLJ) 2 zápasy, 2+4

Lukáš Sedlák (CLJ) 2 zápasy, 1+3

Roman Will (CLJ) 3 zápasy, 2 výhry, průměr obdržených branek – 2,59, úspěšnost zákroků – 91%.
Severstal Čerepovec

Čerepovec letos nevstoupil do sezóny zrovna ideálně, jelikož po třech kolech má na svém kontě jen dva body, což znamená jedenáctou pozici v Západní konferenci. Severstal odehrál první tři zápasy na domácím ledě. V prvním kole hostil velkého favorita v podobě SKA, se kterým padl těsně 2:3, načež přišla celkem jasná porážka s Minskem 1:4. Až v posledním duelu vybojoval dva body, když v prodloužení porazil Vladivostok.
Traktor Čeljabinsk

Čeljabinsk loni splnil cíl, který si dal před sezónou – postup do play-off. V tom sice vypadl v prvním kole, alespoň z toho byly ty vyřazovací boje. Traktor za sebou zatím letos má dva zápasy, ve kterých získal tři body. Nejprve bylo k vidění prodloužení na domácím ledě, ve kterém ale nakonec přehrál Novosibirsk. I duel ve finských Helsinkách došel do prodloužení, přestože Čeljabinsk prohrával 0:3. Nakonec z toho byl zisk bodu za prohru v prodloužení. V posledním utkání si Traktor zastřílel a v Rize zvítězil jednoznačně 6:1.
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u dnešního utkání v rámci ruské KHL! Spolu se podíváme na duel mezi Čerepovcem a Čeljabinskem. Úvodní vhazování je naplánováno na 18:00 a my budeme u toho.