KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čerepovec : Spartak Moskva - 2. listopadu 2021   17:00

Spartak Moskva
43:36' D. Višněvskij  (Jake Virtanen, Lehterä) • 57:10' Lehterä  (Heed, Jake Virtanen)
Čerepovec
Kulakov, Morozov – Lazarev, Šalagin
Ledovyj dvorec, Čerepovec

Československá stopa v zápase
Adam Liška (CER) 1+0, 3 střely, čas na ledě 15:23
Severstal Čerepovec nakonec tento zápas vyhrává po nájezdech, autorem rozhodujícího nájezdu je Vladislav Kodola.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Severstal Čerepovec.
Autorem vítězné branky je VLADISLAV KODOLA.
Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení výraznější šanci nenabídlo, a tak uvidíme nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v prodloužení.
63:36'
Ani jeden celek se nemůže propracovat do zakončení.
63:18'
Dmitrij Šugajev přerušuje hru, vhazovat se bude před brankou Čerepovce.
63:00'
Alexandr Chochlačov to vzal na sebe, ale akci nedokázal zakončit.
62:24'
Hostující celek se dostal do útočného pásma, ale nedokázal vypálit.
62:10'
Alexandr Chochlačov se k puku nedostal, píská se zakázané uvolnění.
61:40'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
60:01'
Ve třetí třetině padly tři branky, stav zápasu je vyrovnaný, a tak uvidíme prodloužení.
60:00'
59:43'
Adam Liška mohl vypálit, ale rána mu nesedla podle představ.
59:08'
Kirill Pilipenko pálil z ostré pozice, ale jeho pokus kryje brankář Moskvy.
58:50'
V poklidném tempu se dohrává třetí třetina.
57:10'
Spartak právě vstřelil branku!
Po krásné akci je vyrovnáno, Heed našel před brankou spoluhráče, a tak do prázdné branky poslal puk JORI LEHTERÄ. Asistence: Tim Heed a Jake Virtanen.
56:20'
Souboje o kotouč probíhají zejména ve středním pásmu.
55:30'
Andrej Loktionov pálil z dobré pozice před brankou, Dmitrij Šugajev byl připravený.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Domácí celek stále vede o jednu branku.
53:49'
Joonas Nättinen dostal hru do útočného pásma, první střela byla zblokovaná, následně Severstal přišel o puk.
53:10'
David Dumbadze se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu, ale rána od modré čáry byla zblokovaná.
51:10'
Hraje se spíše ve středním pásmu, mnoho šancí k vidění momentálně není.
50:37'
Moskva to zkoušela od své branky, ale k zakončení se nedostala.
50:01'
Spartak rozehrává od své branky, Andrej Loktionov to zkoušel individuálně, ale nedokázal vypálit přesně.
48:06'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Krásná akce domácích a Severstal jde do vedení. David Dumbadze se rozhodl pro přihrávku, puk převzal IGOR GERASKIN a jeho rána zapadla do sítě. Asistence: David Dumbadze.
47:25'
Komerční přestávka.
46:49'
Čerepovec rozehrává od své branky, následně je hra přerušená.
46:00'
Šest minut hry je pryč ze třetí třetiny, hra je přelévá ze strany na stranu.
45:09'
Stav zápasu je nyní vyrovnaný.
43:36'
Po rychlé akci je vyrovnáno, k odraženému puku se dostal DMITRIJ VIŠNĚVSKIJ. Jeho rána na vzdálenější tyč končí přesně v bráně. Asistence: Jake Virtanen a Jori Lehterä.
43:16'
Severstal rozehrává od své branky, při přechodu od modré čáry přišel o puk.
42:20'
Danila Kvartalnov rozehrával od své branky, následně se dostal do zakončení, ale trefil jen brankáře.
42:00'
Moskva rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
40:54'
Spartak rozehrává od své branky, Alexandr Bryncev čeká na dostřídání spoluhráčů.
40:01'
Utkání pokračuje dál, sledujeme klidnější pasáž hry.
40:01'
Po druhé třetině platí těsné vedení domácího celku, zatím jako jediný se prosadil Adam Liška. Čerepovec aktuálně vede 1:0.
40:00'
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:30'
Jake Virtanen pálil z mezikruží, jeho rána končí vedle branky.
38:03'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Michail Tichonov – 2 min., sekání).
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty. Hraje se přes tři minuty bez přerušení.
37:30'
Danila Kvartalnov byl v dobré střelecké pozici, jeho pokus končí vedle branky. Dmitrij Šugajev zasahovat nemusel.
37:00'
Dostáváme se finální fáze hry ve druhé třetině.
36:04'
Oleg Jevenko vedl akci svého celku, ale rána byla zblokovaná.
35:08'
Andrej Čurkin pálil z dobré pozice, jeho rána z ostré pozice končí mimo.
34:53'
34:14'
Přes pět a půl minuty se nepřerušovalo, sledujeme rychlý hokej, který mnoho šancí nenabízí.
34:00'
33:23'
Dmitrij Šugajev rychle rozehrává od své branky, jeho tým se dostal do útočného pásma.
32:40'
Nikolaj Timašov zavezl kotouč do útočného pásma, ale nedokázal nic vymyslet před brankou soupeře.
32:17'
Nyní se hraje ve středním pásmu, sledujeme klidnější pasáž hry.
31:27'
Spartak vyhazuje přes všechny čáry.
30:53'
Adam Liška byl volný před brankou, ale nedokázali k němu spoluhráči dostat puk.
30:23'
Joonas Nättinen se dostal do útočného pásma, Robin Press pálil od modré čáry, ale jeho rána byla zblokovaná.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v tomto zápase i ve třetině, domácí celek stále vede o jednu branku.
29:12'
Domácí celek hraje přesilovku, usadil se v útočném pásmu, ale rána končí vedle branky.
28:56'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Alexandr Nikišin – 5 min., faul kolenem + osobní trest do konce utkání, faul kolenem).
28:56'
Hra je přerušena, ve středním pásmu se strhla menší potyčka.
28:18'
Čerepovec se prosadil do útočného pásma, ale další střelecký pokus končí vedle branky.
27:22'
Domácí celek se dostává do vedení, po pěkné akci se prosazuje ADAM LIŠKA. Asistence: Joonas Nättinen.
27:00'
Další zakázané uvolnění a hra se vrací před branku Spartaku. Nikita Makejev mohl po vyhraném buly pálit od modré čáry, ale puk byl zblokovaný.
25:50'
Nikolaj Timašov byl u kotouče první, a tak se píská zakázané uvolnění.
25:20'
Andrej Loktionov to zkoušel individuálně, dostal se do zakončení, ale jeho rána končí vedle.
24:28'
Hraje se ve střední části hrací plochy, domácí se pokouší hrát aktivně, ale nedaří se vypálit.
24:15'
Alexandr Chochlačov se vrací do hry, sledujeme už hru pět na pět.
23:37'
Michail Mamkin se dostal do střelecké pozice, ale rána byla zblokovaná.
22:32'
Sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nikam nežene,
22:15'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Alexandr Chochlačov – 2 min., hákování).
21:18'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Dmitrij Šugajev – 2 min., podrážení).
20:52'
Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme hru pět na pět.
20:04'
Utkání pokračuje druhou třetinou, stále čekáme na úvodní branku.
20:01'
Mnoho hokejové krásy v první třetině nebylo, stále čekáme na první gól.
20:00'
19:24'
Sledujeme hru pět na pět. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
18:55'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Dmitrij Višněvskij – 2 min., podrážení).
18:50'
Čerepovec hraje zodpovědně.
18:30'
Přesilovku hraje hostující celek, ale vůbec se nemůže stabilně dostat do střelecké pozice.
17:29'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Nikolaj Timašov – 2 min., hákování).
17:00'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, na nějakou výraznější gólovou šanci čekáme.
16:53'
Alexandr Chochlačov se dostal do zakončení, jeho pokus kryje brankář.
15:16'
Dmitrij Šugajev musel zasahovat, po střele Nikolaje Čebykina přerušuje hru.
14:12'
Severstal se usadil v útočném pásmu, ale vypálit nedokázal. Spartak se dokázal osvobodit tak, aby z toho nebyl icing.
13:43'
13:10'
Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
11:41'
Adam Liška vedl zajímavou akci svého celku, ale v přesilovce se nedokázal prosadit.
10:25'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Ivan Drozdov – 2 min., hákování).
09:10'
Přesilovku nedokázal ani jeden celek proměnit.
09:02'
08:20'
Spartak hraje aktivně, Maxim Cyplakov to vzal na sebe. Jeho tvrdou ránu kryje Dmitrij Šugajev.
07:00'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Michail Tichonov – 2 min., držení hole).
06:14'
Hostující celek rozehrává od své branky, ale stabilněji do útoku se nedostali.
05:31'
Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není.
02:30'
Hosté rozehrávají od své branky, následně pálil Emil Pettersson, ale jeho projektil končí na mantinelu.
01:30'
Maxim Cyplakov se dostal do dobré pozice, ale jeho pokus kryje brankář. Buly před jeho brankou.
01:02'
Dmitrij Kugryšev se dostal v útočném pásmu do střelecké pozice, ale jeho rána končí vedle.
00:23'
Daniil Vovčenko to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se dostal nedokázal.
00:14'
Domácí hrají ve tmavých dresech, hosté oblékli bíločervené.
00:01'

Severstal Čerepovec: Šugajev (Šostak, Podjapolskij) – Press, Rogov, Stenqvist, Timašov, N. Makejev, M. Tichonov, Čurkin – Liška, Rooba, Joonas Nättinen – Pilipenko, Kodola, Vovčenko – Guslistov, D. Dumbadze, Geraskin – Dmitrij Moisejev, Jemec, A. Alexejev – Kolmykov.

Spartak Moskva: Dansk (Krasikov, Skovronskij) – D. Višněvskij, Ručkin, Heed, Nikišin, Bryncev, Mamkin, Savikov, Jevenko – Chochlačov, Loktionov, Jake Virtanen – Lehterä, Kugryšev, Širokov – Emil Pettersson, M. Cyplakov, Čebykin – D. Kvartalnov, Drozdov, Švyrjov.

Rozhodčí: Kulakov, Morozov – Lazarev, Šalagin.
Adam Liška (Čerepovec) 1+0, 3 střely, čas na ledě 15:23
Poslední vzájemný zápas se odehrál 3. října a domácí Spartak vyhrál 2:0.
Severstal Čerepovecodehrál 23 zápasů s bilancí 9-4-2-8 a ziskem 28 bodů. V tabulce Západní konference je na sedmé pozici. Z posledních pěti zápasů všechny vyhrál. Poradil si s Kunlunem 2:1, Rigou 2:0, Barysem 5:1, Ufou 3:2 a Novgorodem 2:1.
Spartak Moskva odehrál 24 zápasů s bilancí 9-4-0-11 a získal 26 bodů. V tabulce Západní konference je na osmé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Viťazem 5:2, Kunlunem 4:2 a Novgorodem 5:3. Tým nestačil na Soči 1:3 a na Jaroslavl 2:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Severstal Čerepovec a Spartak Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.