KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Nižněkamsk : Red Star Kunlun - 1. listopadu 2021   17:30

Nižněkamsk
Nižněkamsk
08:31' Miťakin (Klok, Chajrullin) • 21:57' Porjadin (J. Popov, Miťakin) • 31:31' J. Popov (Chajrullin, Klok)
3:5
(1:1, 2:1, 0:3)
Red Star Kunlun
17:25' Yip  (Tyler Wong, Fram) • 25:10' M. Abramov   • 46:15' S. Foo  (Sproul, Yip) • 47:32' Yip  (Werek, Lockhart) • 53:55' M. Abramov
Nižněkamsk
Andris Ansons, Anton Gofman – Daniil Zacharov, Arťom Savenkov
Něftěchim Arena, Nižněkamsk
1431 diváků

S konstatováním, že Red Star Kunlun poprvé od 9. října 2021 vítězí a ruší sérii osmi porážek v řadě, když povedenou třetí částí otáčí skóre z 2:3 na 5:3, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý.
Využití: 3-1.
Domácí tým překvapivě prohrává s Kunlunem, byť dnes třikrát vedl. Poprvé již v deváté minutě, kdy využil přesilovou hru Jevgenij Miťakin. Jenže ještě do přestávky dokázal srovnat Brandon Yip, který byl na brankovišti trestuhodně nepokryt.

Na začátku druhé části se domácí dostali znovu do vedení, když Pavel Porjadin z úhlu krásně trefil šibenici. Ačkoliv Kunlun vyrovnal dorážkou Michaila Abramova, v čase 31:31 Neftěchimik opět vedl a opět trefou z přesilovky, kdy střelu Chajrullina dorazil do sítě pozorný Jegor Popov. To ale bylo ze strany domácích vše.

V čase 46:15 se Spencer Foo na levém kruhu opřel do střely a využil první přesilovku hostí v utkání. O minutu a čtvrt později v signalizované výhodě Werek viděl na ose kluziště volného Brandona Yipa, který si přiklekl a znovu propálil Sudnicina. Razítko výhře Kunlunu po osmi porážkách v řadě dal Michail Abramov, který šest minut před koncem zakončil po přihrávce Wereka protiútok dva na jednoho. Domácí tak mohou hořce litovat nevyužité, téměř dvouminutové, přesilovky pět na tři z konce druhé části – 3:5.
59:37'
Ještě jedno vyloučení. Maxim Berezin jde usednou za spoluhráčem Šafigullinem za krosček a je zde přesilovka pět na tři, která pro hosty potrvá do konce zápasu.
59:23'
Hosté kombinují v útočném pásmu, při přesilovce se nikam neženou.
58:24'
Bulat Šafigullin zastavil rychlý protiútok Kunlunu vysokou holí a patrně zcela končí domácí naděje na dramatizaci stavu či vstřelení kontaktní branky. To již probíhají poslední dvě minuty zápasu.
58:18'
Pokus Bikmullina přes dva hráče vyrazil Smith před sebe, kde jej získali obránci Kunlunu.
57:32'
Hned poté měl další šanci ke snížení Pavel Porjadin, ale zblízka nedokázal překonat ve třetí třetině naprosto jistého Jeremy Smithe.
57:29'
Rána Jevgenije Miťakina z kruhů nebyla přesná, pro střelce první dnešní branky šlo o slibnou šanci.
57:10'
Nepřesné nahození Michaila Sidorova sbírají hosté a hned jedou s pukem na druhou stranu.
56:35'
Po buly se o střelu pokusil Marat Chajrullin, ale Jeremy Smithe nepřekonal.
56:34'
Ruslan Petriščev sice nyní tvrdým hitem poslal na led hned dva hráče soupeře, ale to je tak jediné, co ho v tuto chvíli může těšit. Následovat bude jen buly před Jeremy Smithem.
56:00'
Další minuta pro Kunlun ukrojena, navíc se nyní hraje za domácí klecí.
55:42'
Po zakázaném uvolnění Neftěchimiku se hra stěhuje před branku Sudnicina.
Dle statistik dnes nejtvrději vypálil obránce Kunlunu Nikita Chlystov, jenž vyslal projektil o rychlosti 147,3 km/h.
55:10'
Ačkoliv se hosté provinili ofsajdem, nemusí jim to vůbec vadit. K výhře jim chybí něco málo pod pět minut.
53:55'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Po buly domácí propadli na útočné modré a hosté šli do přečíslení dva na jednoho. Werek v něm výborně přihrál přes Ronalda Knota před branku na MICHAILA ABRAMOVA, který nelítostně zvedl puk nad natahujícího se Alexandra Sudnicina a přibližuje Kunluk k ukončení dlouhé série bez vítězství. Asistence: Ethan Werek.
53:40'
Jeremy Smith raději schoval nahození Rafaela Bikmullina ve své výstroji a pozastavuje hru. Pauza bude o něco delší, jelikož následuje komerční přestávka.
53:21'
V posledních minutách přikládají domácí pod kotlem a je jen záhadou, proč takto nehráli od začátku třetí třetiny.
52:55'
Marat Chajrullin obkroužil branku Kunlunu a poslal puk mezi kruhy na Pavla Porjadina, který ale nedokázal přesně zamířit.
52:16'
Takové náznaky faulů, jako nyní v útočném pásmu na Jegora Popova, již asi sudí pískat nebude. Pokračuje se dále a po kombinaci, která k ničemu nevedla, přichází Neftěchimik o pásmo.
51:44'
Domácí hráči jeli v situaci dva na dva a tohle byla rozhodně nadějná pozice, protože obránci hostí nebyli příliš v pohybu. Jenže všechno zkazila nepřesná přihrávka!
49:11'
Až nyní se domácí začínají probírat z dvou rychlých inkasovaných branek a opět se tlačí před branku Jeremy Smithe. Jen aby nebylo už pozdě.
47:32'
Hosté nejsou daleko k tomu, ab přerušili dlouhou sérii bez vítězství. Přesilovku k tomu ani nepotřebovali, protože hráli v signalizované výhodě. Werek přihrál přímo na střed útočného pásma pro kapitána BRANDONA YIPA, jenž si přiklekl ke střele a další tvrdou ránou nedal Sudnicinovi šanci. Asistence: Ethan Werek, Lucas Lockhart.
46:15'
Také potřetí v dnešním utkání dokázali hosté vyrovnat. SPENCER FOO se na levém kruhu opřel do přihrávky a ránou z první střílí svůj sedmý gól v letošní sezoně. Výborná práce hostí a jejich první využitá přesilová hra! Asistence: Ryan Sproul, Brandon Yip.
46:01'
Alexandr Sudnicin zahrál za brankou dobře s hokejkou a byť nevyhodil, přerušil hru.
45:40'
Domácí se krátce po buly osvobodili.
45:26'
Ansel Galimov oslabuje svůj tým a dává Kunlunu šanci na vyrovnáná. Dvě minuty za držení.
45:17'
Jegor Popov se mezi kruhy připravoval na střeleckou pozici, ovšem dlouho si chystal kotouč na střelu zápěstím a ten mu byl vypíchnut. Zpět k puku se chtěl dostat Ansel Galimov, jenž ale soupeře zbytečně fauloval přímo před zraky sudích.
44:46'
Úsilí Dana Sextona je zbytečné, píská se zakázané uvolnění.
44:34'
Jen co se Kirill Vorobjov dostal na levém kruhu trošku překvapivě k puku, ihned vystřelil a Jeremy Smith měl co dělat, aby kotouč vyrazil.
44:03'
Po buly sice Jason Fram získal puk, ten mu ale utekl za modrou a domácí se tak snadno na chvilku vymanili z tlaku.
43:53'
Patnáctistovkové návštěvě – s výjimkou fanoušků Kunlunu – se hra domácích nyní nelíbí a z hlediště se opět ozývá nesmělý pískot.
43:18'
Michail Abramov byl na poslední chvíli u levé tyče dostoupen Michailem Sidorovem, jinak by měl výbornou střeleckou pozici.
42:59'
Až nyní se domácí horko těžko osvobozují a posílají kotouč tak tak do středního pásma.
42:37'
Hosté jsou na úvod třetí třetiny lepším týmem a tlačí se za vyrovnáním stavu.
42:28'
Snadné nahození se stalo kořistí pro Sundicina.
42:08'
Tentokrát se již jednatřicetiletý Američan ke střele dostal a vzápětí si má co vysvětlovat domácí brankář se svými obránci, kteří nyní před jeho klecí dvakrát propadli.
42:00'
A nyní nechybělo moc, aby se v předbrankovém prostoru obtočil Cory Kane a dostal se ke střele.
41:34'
Hosté na chvilku kombinovali před brankou Alexandra Sudnicina, ale nic vážného z toho nevzniklo.
41:01'
Hodně nebezpečný pokus Brandona Yipa z levého kruhu jen těsně minul vzdálenější tyčku!
40:08'
Domácí sice vyhráli buly, ale hosté jsou krátce poté v plném počtu.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:22.
Statistiky po druhé třetině:
Druhá třetina je u konce a domácí jsou veselejší. Hned na úvod druhé periody dokázali jít využitou přesilovkou po parádní ráně Pavla Porjadina do vedení. Odpověď Kunlunu netrvala dlouho, ve 26. minutě bylo srovnáno po tom, co Michail Abramov s Luke Lockhartem dobře zapracovali v brankovišti po střele Wereka. Jenže čas 31:31 byl zatím rozhodujícím okamžikem zápasu. Domácí dali třetí branku a třetí z přesilovky. Chajrullinovu střelu ještě Smith vyrazil, ale Jegor Popov puk dorazil zblízka do sítě a celou situaci ještě jistil Pavel Porjadin. Domácí tak vedou 3:2, ale na konci druhé třetiny nevyužili téměř dvouminutovou přesilovku pět na tři!
39:40'
Tohle je klasický zámek, který produkuje pětice hráčů Nižněkamsku proti třem plejerům soupeře. Ale bez gólových šancí!
39:11'
Na vhazování byli lepší hosté a ti hned vyhazují kotouč přes všechny čáry.
39:07'
Stejně tak jako nyní. Buly následně proběhne po pravici Jeremyho Smithe.
38:57'
Nedobrá kombinace domácích končí vyhozením puku Kunlunu do středního pásma.
38:30'
I další buly vyhrála domácí komanda.
38:28'
Chajrullin dostal dobrou přihrávku mezi kruhy. Z první se opřel do střely, ale Jeremy Smith puk lapil. Navíc mu spadla helma a hra je přerušená.
38:08'
Další přesilovka pět na tři pro domácí za nedovolené bránění Nikity Chlystova. Ta bude téměř dvouminutová!
37:58'
Josh Nicholls dostává dvě minuty za zdržování hry – zašlapování puku.
37:58'
V situaci dva na jednoho vypálil z levé strany Dan Sexton a následně vznikla v brankovišti nepřehledná situace. Puk totiž vypadl Smithovi za jeho záda a směřoval za čáru, kde jej schoval do výstroje Josh Nicholls a Bulat Šafigulin už neměl šanci zakončit, navíc je posunutá branka. Domácí ale budou hrát za Nichollsův prohřešek přesilovku.
37:02'
Nyní sledujeme výborný hokej. Domácí si neporadili s protiútokem dobře, kličky jednoho z hráčů v tmavém na soupeře neplatili. A rázem šel do rychlého kontru Kunlun. Spencer Foo zkusil bekhendové zakončení na bližší tyč, ale mířil těsně vedle.
36:44'
Spencer Foo vzal při protiútoku tři na dva odpovědnost na sebe, ale nepodařilo se mu dostat puk mezi tři tyče a vzápětí musí hosté rychle zpátky.
36:06'
Ethan Werek si vybruslil z pravé strany na osu hřiště a jeho střela, která byla ještě tečovaná, měla dobré parametry. Sudnicin ale neméně dobře zasáhl a puk spadlý před jeho branoviště odklidili domácí obránci.
35:46'
Hosté se i nadále tlačí do branky a domácí si nyní důrazně koledují o třetí vyrovnání.
34:54'
Snaha hostí o třetí vyrovnání působila sympaticky a minimálně na třicet sekund měl Kunlun puk v útočném pásmu na holi. Ale žádnou těžkou střelu nevyprodukoval.
34:04'
Hráči v tmavém, tedy domácí, nyní zabojovali za svou brankou o kotouč. Když chtějí, jsou hokejisté Nižněkamsku lepším soupeřem, což by dle tabulkového postavení mělo být.
33:14'
Danila Popov na obranné modré výborně přečetl hru, jenže ke své smůle nebyl pochopen průnikovou přihrávkou a Neftěchimik přichází o kotouč.
32:19'
Lehké nahození Jegora Popova kryje Jeremy Smith, ale i tak mají domácí buly před brankou soupeře.
31:59'
Bulat Šafugullin krásně obkroužil branku a moc nechybělo, aby zasunul kotouč do sítě. V brankovišti pak ještě tvrdě pracoval Timur Chafizov a hned je z toho menší šarvátka, zatímco má brankář Kunlunu puk ve své moci.
31:40'
Oba týmy budou moct trošku spočinout při další komerční přestávce.
31:31'
Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Domácí dávají dnes svůj třetí gól v početní výhodě. Na pravém kruhu se do kotouče opřel Marat Chajrullin, jehož střelu ještě Jeremy Smith dokázal zneškodnit. Puk se ale odrazil do předbrankového prostoru, kde jej dorážel JEGOR POPOV a jeden z bránících hráčů Kunlunu možná ještě kotouč nadzvedl. Puk tak jako tak skončil v síti a to jej ještě jistil Pavel Porjadin. Asistence: Marat Chajrullin, Lukáš Klok.
31:20'
Až nyní, krátce po vyhození soupeře, se domácí usadili v útočném pásmu.
30:45'
Cory Kane si pomohl při průniku Čiviljova před brankou lehkým háčkem, což sudí viděl a dává domácím výhodu přesilové hry.
30:39'
Dobrá práce Čiviljova. Štírek v útoku Kunlunu si vyměnil puk s Popovem a i když z předbrankového prostoru nezakončil přesně, získal přesilovou hru.
30:11'
Ani toto nahození, nyní v podání Andreje Čiviljova, nenadělalo Jeremy Smithovi žádný problém.
30:00'
Polovina zápasu je za námi, skóre je stále nerozhodné.
29:34'
Timur Chafizov velice dobře projel po levé straně až téměř do blízkosti branky Smithe. Nahodil si kotouč na bekhend a takové střely mohou skončit jakkoliv, leč nyní gólman hostí chytá.
28:14'
Rozdíl několika bodů a skóre 2:19 z posledních tří venkovních zápasů Kunlunu nyní opravdu není vidět. Hosté hrají velmi dobře a pozorně v obraně.
27:39'
Lehké nahození nedělalo Smithovi žádný problém. Buly před svým brankářem zvládli lépe hosté a vyváží kotouč na druhou stranu.
27:08'
Domácí po vyrovnávacím gólu soupeře marně hledají cestu k Jeremy Smithovi, jenž nyní v brance Kunlunu moc práce nemá.
26:43'
Nepřehlednou situaci před svou brankou po střele Sproula a dorážce Spencera Foo vyřešil Alexandr Sudnicim podržením puku. Následná šarvátka už šla mimo něj.
26:23'
Sproul s Chlystovem za brankou dobře zabojovali o puk a rázem se hraje na druhé straně.
25:25'
Hra bude navázána po komerční přestávce.
25:10'
Po další střele Ethana Wereka z pravého kruhu bylo před Sundicinem pořádně živo. O rozruch se zasloužil Lockhart, který chtěl doklepnout puk do sítě. Ačkoliv se mu to nepovedlo, přes trojici domácích hráčů se dostal MICHAIL ABRAMOV, kterého nepokryli Šutov s Puzanovem a pod gólmanem dostrkal puk do sítě. Bez asistence.
24:53'
Dobrá střela Ethana Wereka od modré čáry nadělala Sudnicinovi, který toho moc neviděl, dost problémů.
24:15'
Na druhé straně se musel Nikita Chlystov rychle vracet při protiútoku Danily Popova. Forvard domácích byl nakonec zablokován.
23:37'
Hosté sice buly v útočném pásmu zvládli lépe, ale branku Sudnicina nikterak neohrozili. O kotouč totiž záhy přichází.
21:57'
Už to vypadalo, že se hosté ubrání a vyhodí puk. Jenže Nikita Chlystov přes Popova nevyhodil kotouč a ten se dostal na levý kruh pro PAVLA PORJADINA. Útočník Neftěchimiku poté nic nevymýšlel a z úhlu zamířil do vzdálenějšího horního růžku branky Smithe, který milimetrově přesně vymetl. Asistence: Jegor Popov, Jevgenij Miťakin.
21:10'
Hosté již hrají ve čtyřech.
21:00'
Jenže hostům se nyní podařilo vyhodit puk a z dvojnásobné výhody zbývá Nižněkamsku už jen deset sekund.
20:23'
Velká šance pro domácí hráče, kteří budou hrát dvojnásobnou přesilovou hru za hrubost Ryana Sproula.
Využití: 1-0.
První třetina je minulostí. Hosté na jejím začátku nevyužili v prvních sedmi minutách dvě přesilové hry a mohli toho litovat. Hned první přesilovka Nižněkamsku totiž skončila brankou, když Jevgenij Miťachin dobře tečoval střelu Kloka do horní části branky. Hostům ale inkasovaná branka paradoxně pomohla a v čase 17:25 dokázali vyrovnat. Fram našel na levé straně Wonga, který adresoval přihrávku před branku na Brandona Yipa. Kapitán hostí přes špatné bránění Petriščeva doklepl puk do sítě – 1:1: Do druhé části si domácí přenesou 70 sekund přesilovky pět na čtyři.
20:00'
19:58'
Ale kapitán Kunlunu Brandon Yip, jenž se zasloužil o vyrovnání, drží kotouč dobře u mantinelu.
19:42'
Před Smithem proběhne ještě jedno buly, domácí se snaží před odchodem do kabin ještě skórovat.
19:30'
Neftěchimik sice buly vyhrál, ale hosté se rychle osvobodili. Když pak Jegor Popov zavezl puk do útočného pásma, střelou z pravého kruhu si na Smithe nepřišel.
19:10'
Denis Osipov zahrál před svou branou vysokou holí. Domácí jednu přesilovku již využili, podaří se jim to samé v první třetině znovu?
18:59'
V ohlášené poslední minutě první třetiny vybojovali domácí hráči puk a hned se dostali před branku Jeremyho Smithe. A budou mít ještě výhodu přesilové hry.
18:44'
Domácím fanouškům se pochopitelně vyrovnaný stav nelíbí a už se z hlediště ozývá lehký pískot.
17:25'
BRANDON YIP dostal na území brankoviště přesnou přihrávku od Wonga a protože ho Ruslan Petriščev prakticky nebránil, nebylo pro tohoto veterána se zkušenostmi z NHL žádným problémem doklepnout puk do sítě. Asistence: Tyler Wong, Jason Fram.
16:46'
Buly v obranném pásmu domácí zvládli a už opět míří na zteč branky Jeremyho Smithe. Ten se dnes možná přes lepenou sestavu Kunlunu ještě může pořádně zapotit.
15:09'
Domácí tým se osvobozuje a je v plném počtu.
14:44'
A další šance hostí. Tentokrát se o střelecký pokus z osy hřiště pokoušel Nikita Chlystov, ale Sudnicin opět lapí. Tohle je asi zatím nejlepší přesilová hra Kunlunu z dosavadních tří.
14:20'
Do zakončení se na vrcholu pravého kruhu po dobré nahrávce dostal Ryan Sproul, ale trefil pouze připraveného Alexandra Sudnicina.
13:09'
Ale potřetí v první třetině se budou bránit i domácí. Danila Popov dostává dvě minuty za vražení na hrazení.
11:09'
Ansel Galimov se řítil sám na branku Jeremyho Smithe. Zkusil zakončit forhendovým blafákem, ale nepřehodil betony gólmana Kunlunu a domácí tak vedou stále jen nejtěsnějším náskokem.
10:00'
Polovina první třetiny je za námi, domácí jsou zatím lepším týmem, což před chvilkou ukázali v přesilové hře.
08:31'
Lukáš Klok dostal výbornou přihrávku na vrchol pravého kruhu od Chajrullina. Počkal si, až bude před brankou připraven na teč JEVGENIJ MIŤACHIN a jeho spoluhráč z útoku před brankou tečoval kotouč pod horní tyč. O vysoké holi nemůže být řeč a domácí ukazují hostům, jak se využívají početní výhody. Asistence: Lukáš Klok, Marat Chajrullin.
08:14'
Domácí budou mít výhodu první přesilové hry. Za nedovolené bránění jde ven Mikael Tam.
07:18'
Také druhé oslabení domácí zvládli a hrají v pěti.
05:18'
Ovšem nyní se budou muset domácí opět bránit. Andrej Čiviljov dostává dvě minuty za podrážení.
03:06'
Domácí ekipa oslabení ustála a hraje opět v pěti.
01:06'
Hned po 66 sekundách hry je vyloučen domácí útočník Rafael Bikmullin za krosček.
00:01'

Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Ozolin) – Knot, K. Vorobjov (A), Klok, M. Sidorov, Berezin (A), Petriščev, Puzanov – Porjadin, Miťakin, Chajrullin (C) – Chafizov, Šafigullin, Bikmullin – D. Popov, Čiviljov, D. Sexton – J. Popov, Ansel Galimov, Vladislav Šutov.

Red Star Kunlun: J. Smith (P. O'Brien) – Sproul (A), Chelios, Fram, Tam, N. Chlystov, D. Osipov – S. Foo, Yip (C), Tyler Wong – Nicholls, C. Kane (A), Werek – Yuen, J. Chu, M. Abramov – Riche, Lockhart, Squires.

Rozhodčí: Andris Ansons, Anton Gofman – Daniil Zacharov, Arťom Savenkov.
Československá stopa v týmech:
Lukáš Klok (NIZ): 22 zápasů, 17 bodů (5+12), nejproduktivnější obránce týmu
Ronald Knot (NIZ): 23 zápasů, 5 bodů (2+3)
Poslední vzájemné zápasy:
Kunlun – Nižněkamsk 2:4 (26.10.2021)
Nižněkamsk – Kunlun 5:1 (2.9.2021)
Nižněkamsk – Kunlun 7:1 (22.8.2021 – přátelák)
Nižněkamsk – Kunlun 5:2 (20.8.2021 – přátelák)
Kunlun – Nižněkamsk 5:6 (21.1.2021)

Poslední výhra Kunlunu nad Nižněkamskem a zároveň poslední výhra čínského týmu v Něftěchim Areně se datuje do 7.12.2020, kdy Kunlun na ledě soupeře vyhrál 5:4.
Red Star Kunlun:
Celek z čínského hlavního města patří i letos mezi nejhorší celky celé KHL. V tabulce Východní konference mu patří poslední 12 místo, když ve 23 zápasech získal pouze 12 bodů za 5 výher a dvě prohry za bod, k tomu zapsal 16 proher. Problémem týmu je obranná činnost, jelikož 89 inkasovaných branek je jednoznačně nejvíce z celé soutěže a činí průměr téměř čtyř obdržených gólů na zápas ku dvěma vstřeleným. Na výhru čeká Kunlun od 9.10.2021, v dalších osmi zápasech totiž prohrál a získal jen dva body. Zejména skóre z posledních tří venkovních zápasů je hrozivé – 2:19, k čemuž dopomohly porážky 0:8 v Jekatěrinburgu a 0:7 v Petrohradu.

Poslední zápasy Kunlunu:
Jekatěrinburg – Kunlun 8:0
Kunlun – Nižněkamsk 2:4
Spartak Moskva – Kunlun 4:2
Petrohrad – Kunlun 7:0
Čerepovec – Kunlun 2:1.

Nejproduktivnější hráč: Spencer Foo, 23 zápasů, 16 bodů (6+10)
Nejlepší střelec: Tyler Wong, 23 zápasů, 7 gólů.
Neftěchimik Nižněkamsk:
Domácí tým se nachází ve skupince týmů s 21 body, jenž se nyní nachází kolem posledního postupového místa do play-off, byť konec základní části je ještě daleko. Nižněkamsk získal 21 bodů z 23 zápasů za 9 výher a 14 porážek (tři za bod) při skóre 59:67. Deváté místo odpovídá i s ohledem na skóre, protože Nižněkamsk umí dávat branky, zároveň jich ale hodně dostává. V posledních pěti zápasech zapsal tři výhry a stoupá tabulkou výše.

Poslední zápasy Nižněkamsku:
Jaroslavl – Nižněkamsk 1:2 pr.
Novgorod – Nižněkamsk 6:3
Nižněkamsk – Dynamo Moskva 0:3
Nižněkamsk – Chabarovsk 3:2 sn.

Nejproduktivnější hráč: Marat Chajrullin, 23 zápasů, 21 bodů (13+8)
Nejlepší střelec: Marat Chajrullin, 23 zápasů, 13 gólů.
Dobrý den, ještě jednou vítejte u dalšího zápasu Kontinentální hokejové ligy. V rámci pondělního programu začíná od 18:30 v Něftěchim Areně zápas mezi domácím Neftěchimik Nižněkamskem, devátým týmem z Východu, proti nejhoršímu celku této konference Red Star Kunlunu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.