KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Novgorod : Vladivostok - 19. listopadu 2021   17:00

Novgorod
Novgorod
15:03' Čechovič (Ťanulin, J. Martynov) • 26:21' Ťanulin (Verjajev, Belevič) • 47:26' Miele (Agostino, Lennström) • 58:37' Ťanulin (Belevič, Verjajev)
4:1
(1:1, 1:0, 2:0)
Vladivostok
Vladivostok
07:15' Verba  (Sajustov)
Novgorod
P. Kočetkov (Murygin, Tichomirov) – M. Orlov, Pajgin (C), Lennström, J. Martynov, Marin, M. Fedotov, N. Děmidov – Agostino, Miele (A), Žafjarov (A) – Hrivík, Zaar, Čechovič – Belevič, Ťanulin, Verjajev – Ilja Fedotov, A. Michejev, Gončaruk – Urakov.
Fatajev, Ščernjov – Zacharenkov, Šeljanin
KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod
1600 diváků
Vladivostok
Nalimov (Serebrjakov) – Metalnikov, Chamidullin, Mozík, Šulák, F. Beljakov, Fazylzjanov, Palivko, Kolokolcev – Obidin, Lugin (C), Gračov (A) – Rihards Bukarts, Arťuchin (A), A. Garejev – Sajustov, A. Ševčenko, Verba – D. Iljin, Gutik, Indrašis.

Československá stopa v zápase
Marek Hrivík (N.Novgorod) 0+0, 3 střely, čas na ledě 14:50
Vojtěch Mozík (Vladivostok) 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:55
Libor Šulák (Vladivostok) 0+0, 5 střel, čas na ledě20:44
Torpedo Nižnij Novgorod vyhrává tento zápas díky skvěle takticky zvládnuté třetí třetině tento zápas 4:1. Hostující celek si vypracovat nějaké šance, ale proměnit je nedokázal.
59:50'
Hosté jsou sice v útočném pásmu, ale už nemají čas.
59:37'
Už se pravděpodobně nic nestane.
58:37'
Torpedo právě vstřelilo branku!
Domácí celek dává gól do prázdné branky, prosazuje se ARTUR ŤANULIN. Asistence: Andrej Belevič a Danil Verjajev.
58:15'
Zakázané uvolnění, buly před brankou Torpeda.
57:55'
Hosté hrají bez brankáře.
57:55'
55:20'
Pět minut se hraje bez přerušení, ale až nyní se Admiral dokázal osvobodit a dostat se do útočného pásma.
54:00'
Kenny Agostino hlídkoval před brankou, ale prosadit se nedokázal. Obrana si s jeho pokusem poradila.
53:32'
Domácím se podařilo usadit se v útočném pásmu, znovu se dlouhou dobu nepřerušovalo. Toto vyhovuje Torpedu.
52:44'
Fjodor Beljakov nedokázal z dobré střelecké pozice překonat brankáře, první ránu vyrazil, druhou nedovolila obrana.
51:41'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, sledujeme rychlý hokej, který musí i díky skóre domácí fanoušky bavit.
50:20'
Pjotr Kočetkov skvěle zastavil další akci soupeře. Hra je přerušená, komerční přestávka.
49:56'
Vojtěch Mozík se jako obránce prosmýkl do útočného pásma rychle vypálil. S jeho pokusem si celkem snadno poradil brankář.
49:19'
Zijat Pajgin obkroužil branku a rychle dostával puk do lepší střelecké pozice pro spoluhráče, ale rána byla nepřesná.
47:26'
Krásně sehráno a domácí celek navyšuje své vedení. Po pěkné spoluhráčově přihrávce se střelou z bezprostřední blízkosti ránou do horní části branky prosazuje ANDY MIELE. Asistence: Kenny Agostino a Theodor Lennström.
47:14'
Daniil Gutik to zkoušel individuálně, ale jeho pokus končí mimo.
45:36'
Alexandr Ševčenko pálil z bezprostřední blízkosti, ale brankáře překonat nedokázal.
45:16'
Zatím sledujeme klidnou hru ve třetí třetině, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat před branku soupeře.
45:00'
Daniel Zaar leží na hrací ploše a podle všeho má zdravotní problémy. Zdá se, že má trable s nohou.
44:37'
První přerušení hry ve třetí třetině, puk do výstroje ukryl domácí brankář.
44:00'
Čtyř minuty se hraje bez přerušení.
43:37'
Theodor Lennström si sjel do dobré pozice, rána se mu nepovedla, puk jen promáchl.
43:04'
Sergej Gončaruk rozehrává od své branky, při přechodu středního pásma byl zastaven obránci soupeře. Hra je tak přerušená.
42:10'
Optickou převahu mají nyní hokejisté Admiralu, kteří se však nemohou stabilněji propracovat v útočném pásmu do šance.
41:45'
Miks Indrašis pálil z dobré pozice na kruhu před brankou, ale domácí brankář celkem snadno zasáhl.
40:52'
Utkání pokračuje třetí třetinou, domácí hokejisté mají v jejím úvodu těsné vedení.
40:01'
40:00'
39:30'
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
39:08'
Vojtěch Mozík se dobře vrátil, a tak dokázal zastavit nebezpečně vypadající akci soupeře.
38:09'
Jegor Martynov a Kenny Agostino kombinovali v útočném pásmu, ale ani jeden z nich se nedokázal prosadit.
37:55'
Nikita Serebrjakov kryje kotouč, hra je přerušená, bude se vhazovat.
37:30'
Domácí se po rychlé akci sice dostali do střelecké pozice, ale rána na vzdálenější tyč končí vedle.
37:11'
Dinar Chamidullin se jako obránce vydal do útočného pásma, ale nedokázal od mantinelu zakončit.
36:12'
Marek Hrivík zakončoval ze zajímavé pozice, ale brankář si v pohodě dokázal poradit.
34:43'
Znovu sledujeme dlouhou pasáž bez přerušení, déle než tři minuty se nepřerušovalo.
34:22'
Danil Verjajev se dostal do útočného pásma, přihrávkou před brankou hledal spoluhráče, ale obrana si v pohodě poradila.
33:10'
Daniel Zaar byl před brankou, kde se pokoušel získat puk, ale nedokázal se prosadit přes aktivně hrajícího soupeře. Hostující obránce si počínal dobře.
32:06'
Domácí se dostali do útočného pásma, ale nedokázali po rychlé akci středem vypálit na branku.
31:30'
Admiral rozehrává od své branky, Jevgenij Gračov rychle zkoušel dostat kotouč do útočného pásma, ale píská se ofsajd.
31:12'
Komerční přestávka.
30:45'
Arťom Michejev připravil střeleckou pozici pro spoluhráče, ale ten z ostré pozice minul branku. Následně Nikita Serebrjakov přerušil hru.
30:21'
Hokejisté v bílém rozehrávají od své branky, následně se do útočného pásma dostal Daniil Gutik, ale před brankou o puk přišel.
29:08'
Dmitrij Sajustov a Jevgenij Arťuchin postupovali do útočného pásma, souboj o puk ale u mantinelu prohráli, a pak se ke kotouči dostalo Torpedo.
28:30'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet, ale k ohrožení branky senedostal.
28:00'
Nikita Serebrjakov vytáhl velmi dobrý zákrok, Jegor Martynov se dostal do zakončení, ale neuspěl ani on Kenny Agostino.
26:21'
Domácí celek se dostává po rychlé kombinaci do vedení, povedenou ránou se prosazuje z osy hrací plochy ARTUR ŤANULIN. Asistence: Danil Verjajev a Andrej Belevič.
26:16'
Skoro čtyři a půl minuty se nyní nepřerušovalo a hrálo se v dobrém tempu. Až nyní je hra přerušená před brankou Admiralu. Komerční přestávka.
24:36'
Kamil Fazylzjanov se jako obránce dostal hluboko do útočného pásma, ale jeho pokus byl zblokovaný.
22:34'
Vladivostok se nyní dostal do útočného pásma, rána byla zblokovaná. Sledujeme dobrou hru obou obran.
22:10'
Ilja Fedotov pálil z dobré pozice před brankou, jeho rána nebyla přesná, brankář zasahovat nemusel.
22:00'
Vyloučený hráč se vrátil do hry, a tak sledujeme hru pět na pět.
20:50'
Domácí celek pokračuje v aktivní hře v přesilovce, dostal se do útočného pásma, ale rána byla zblkovaná.
20:01'
20:00'
19:51'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Jevgenij Arťuchin – 2 min., nesportovní chování).
19:50'
Už se nic nestane.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:22'
Dinar Chamidullin mohl zakončovat, ale rozhodl se ještě pro kombinaci. Následná rána byla zblokovaná.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:23'
Libor Šulák se dostal do útočného pásma, ale nemůže se přesněji dostat do střelecké pozice, následně puk končí mimo hrací plochu.
17:03'
Přesilovku má nyní hostující celek, ale nemůže se stabilněji usadit v útočném pásmu.
16:25'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Nikolaj Děmidov – 2 min., hákování).
15:48'
Hra je přerušena, vhazovat se bude před brankou hostů. Domácí vybojovali buly v útočném pásmu.
15:03'
Až nyní se stabilněji dostali domácí do útočného pásma a padl gól. Po pěkné akci se před brankou k puku dostal IVAN ČECHOVIČ, který pohodlně zakončoval přes brankáře. Asistence: Artur Ťanulin a Jegor Martynov.
14:41'
Mnoho šancí v přesilovce k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
12:57'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Jevgenij Arťuchin – 2 min., vražení na mantinel).
11:53'
Dinar Chamidullin pálil jako obránce od modré čáry, ale jeho pokus kryje brankář. Následná dorážka nebyla povedená.
11:37'
Theodor Lennström pálil, další práce pro hostujícího brankáře.
10:03'
Theodor Lennström zkoušel vypálit z dobré pozice, ale nedokázal výrazněji ohrozit brankáře.
09:36'
Po krátké přestávce pokračuje hra dál.
09:25'
Damir Žafjarov pálil po rychlé akci, jeho pokus kryje Nikita Serebrjakov. Komerční přestávka.
08:44'
Andrej Belevič se dostal po pěkném přiťuknutí spoluhráče do zakončení, ale jeho rána blafákem končí vedle.
08:17'
Torpedo se pokoušelo nyní něco vymyslet v útočném pásmu, ale přes dobrou obranu se do šance nedostalo.
07:15'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Hostující celek se po rychlé akci dostává do vedení, po dobré přihrávce spoluhráče se střelou na vzdálenější tyč prosazuje MARK VERBA. Asistence: Dmitrij Sajustov.
06:27'
06:08'
Danil Verjajev obkroužil branku, ale jeho střelecký pokus končí vedle. Gólman zasahovat nemusel.
05:42'
Sledujeme klidnější pasáž hry, souboje o kotouč probíhají ve středním pásmu.
04:08'
Alexandr Ševčenko se zkoušel propracovat do střelecké pozice, ale domácí obrana ho nenechala vypálit.
03:42'
Leonid Metalnikov to zkoušel od modré čáry, Jevgenij Arťuchin tečoval kotouč před brankou, ale pokus končí vedle.
03:19'
Torpedo se usadilo v útočném pásmu, Ivan Čechovič čekal před brankou na přihrávku, ale nedočkal se.
02:35'
Kenny Agostino se propracoval do zakončení, a tak musel brankář Nikita Serebrjakov zasahovat. Dokázal si poradit.
02:15'
Puk vypadl z hrací plochy, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
01:50'
Pjotr Kočetkov musel zasahovat, do střelecké pozice se dostal Leonid Metalnikov. Hostující obráne vypálil, a tak musel brankář zasahovat.
00:48'
Domácí hrají v černém, hosté oblékli bílé dresy.
00:01'
Zápas brzy začne.
Vojtěch Mozík (VLA)
Libor Šulák (VLA)
Poslední vzájemný zápas se odehrál 2. října a domácí Admiral vyhrál 2:1.
Torpedo Nižnij Novgorod odehrálo 28 zápasů s bilancí 12-1-3-12 a získalo 29 bodů. V tabulce Západní konference je tým na deváté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tým tři. Poradil si s Jaroslavlí 3:2, Minskem 4:0 a Soči 5:1. Tým nestačil na Soči 0:2 a Ufu 0:2.
Admiral Vladivostok odehrál 29 zápasů s bilancí 5-1-5-18. Tým získal 17 bodů a v tabulce Východní konference je poslední. Z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. V nájezdech porazil Viťaz 1:0. Tým nestačil na Čeljabinsk 1:6. Nižněkamsk 2:5. Rigu 2:3 a Helsinky 1:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Torpedo Nižnij Novgorod a Admiral Vladivostok.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.