KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Novosibirsk : CSKA Moskva - 28. října 2021   14:30

Michal Čajkovský (SIB) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:25
Nikita Korotkov jako autor jediné branky v tomto zápase rozhodl o výhře Sibiru na svém ledě nad CSKA Moskvou 1:0 Domácí fanoušci se svými hráči slaví těsnou výhru.
59:50'
Vladislav Kameněv to vzal na sebe, jeho pokus kryje dobrým zákrokem domácí brankář.
58:33'
Hosté se dostali do útočného pásma, Sergej Plotnikov pálil, ale jeho pokus kryje brankář Anton Krasotkin.
57:30'
Mnoho času už hostující celek k dispozici nemá. Takticky hrají domácí velmi dobře.
56:44'
CSKA kombinuje před brankou, rána byla zblokovaná.
55:41'
Konstantin Okulov vedl zajímavou akci, následně pálil John Gilmour. Jeho pokus nebyl dobrý.
55:10'
Prochor Poltapov pokračoval v útočné akci, dostal se do střelecké pozice, ale rána mu nevyšla podle představ.
55:01'
Hostující celek má k dispozici přesilovou hru, Michail Grigorenko čekal na přihrávku, ale puk se k němu nedostal.
54:26'
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Nick Shore – 2 min., hození hole nebo předmětu).
54:14'
CSKA se usadilo v útočném pásmu, ale rána od modré čáry byla před brankou zblokovaná hostujícím hráčem.
53:15'
Oleg Li bojoval za brankou o puk, sice se k němu dostal, ale jeho přihrávka končí vedle.
53:00'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
51:25'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Domácí Sibir je momentálně k zisku bodů blíže.
51:23'
Komerční přestávka.
51:14'
Dostáváme se už do druhé poloviny třetí třetiny. Tři minuty se nyní hrálo bez přerušení.
50:48'
Oleg Li se dostal sám před branku, jeho bekhendové zakončení bylo dobré, ale trefil jen brankovou konstrukci. Jeho pokusu nechybělo mnoho.
49:15'
Hostující celek před brankou soupeře příliš dlouho nebyl, naopak přišel o puk, a tak se musel bránít.
49:00'
Moskva rozehrává od své branky a pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu.
48:26'
Diváci zde v Novosibirsku viděli úvodní branku zápasu, k jejich velké radosti se trefili domácí. Hosté nyní myslí na vyrovnání.
48:06'
Sibir právě vstřelil branku!
Je to gól, hokejová nuda končí. Dmitrij Ovčinnikov vyslal střelu na branku, puk brankáři vypadl, a pak mohl volný kotouč do odkryté části branky v pohodě poslat NIKITA KOROTKOV. Asistence: Dmitrij Ovčinnikov.
47:30'
Alexej Kručinin to zkoušel samostatně, ale svou zajímavou akci nedokázal přetavit ve výraznější šanci.
46:17'
Oleg Li zakončoval z ostré pozice, ale jeho pokus kryje brankář Komerční přestávka.
45:41'
Hraje se spíše ve středním pásmu, mnoho šancí k vidění není. Čekání na chybu pokračuje dál.
44:30'
Marsel Ibragimov rozehrává od své branky, čeká na dostřídání spoluhráčů. Následně sice dostal hru do útoku, ale k zakončení se jeho celek nedostal.
43:06'
Mnoho šancí v úvodu třetí třetiny k vidění není, sledujeme hodně takticky vedený zápas.
42:13'
Alexej Kručinin byl volný před brankou, ale spoluhráči k němu kotouč dostat nedokázali.
41:43'
Pokračujeme třetí třetinou.
40:01'
12:14, tak vypadá statistika střel na branku v tomto opatrném zápas. Po čtyřiceti minutách hry čekáme na velkou šanci a platí bezbrankový stav.
40:00'
39:40'
CSKA rozehrávalo od své branky, puk protečovalo do útoku, aby z toho nebyl icing.
39:13'
V poklidném tempu se dohrává druhá třetina tohoto zápasu, souboje o kotouč probíhají zejména ve středním pásmu.
38:00'
Oznámena byly poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:26'
Sergej Dubakin nahazoval kotouč na branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit. Na výraznější střeleckou pozici pěkně dlouho v tomto zápase čekáme.
36:25'
Oleg Li prodloužil puk do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing. Následně ale domácí o kotouč přišli, a tak mohou hrát znovu hosté.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, následně Nick Shore vyhodil přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
34:07'
10:11, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Sledujeme hodně klidné utkání.
33:45'
Moskva se nyní dostala do útočného pásma, John Gilmour marně čekal na modré čáře na přihrávku,
32:38'
Po krátké přestávce pokračuje utkání dál, stále čekáme na nějakou výraznější šanci.
32:21'
31:07'
Nick Shore musel akci zastavit, jinak by se dostal do ofsajdu, ale komplikovanou situací zvládl, puk dál má jeho tým.
30:09'
Sibir se pokoušel dostat do brejku, ale na poslední chvíli dokázala dobře zapracovat obrana hostů.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, stále platí bezbrankový stav.
29:10'
CSKA hraje nyní aktivněji, usadilo se v útočném pásmu, ale čeká na nějakou výraznější šanci.
28:49'
Tachir Mingačjov vybojoval puk, následně mohl pálit Klas Dahlbeck, ale jeho rána byla zblokovaná.
28:33'
Moskva se pokoušela něco vymyslet před brankou, ale domácí obrana byla připravená.
27:40'
Arťom Blažijevskij pálil a jeho pokus kryje poměrně snadno Anton Krasotkin.
27:10'
Arťom Blažijevskij hledal najetého spoluhráče, hosté se rychle dostali do útočného pásma, ale obrana si dokázala poradit.
26:50'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
25:41'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Vladislav Kotkov – 2 min., držení).
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Nikita Setdikov – 2 min., nedovolené bránění).
25:41'
25:00'
Nick Shore rozehrává od své branky, dostal se sice do středního pásma, ale následná přihrávka byla nepřesná.
24:17'
24:13'
Arťom Sergejev pálil z dobré pozice, jeho projektil končí vedle.
23:10'
Konstantin Okulov to zkoušel individuálně, dostal se až před branku, ale netrefil.
22:50'
Přesilovku nyní hraje hostující celek, který se usadil v útočném pásmu, CSKA dál kombinuje.
22:17'
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Michal Čajkovský – 2 min., hákování).
21:00'
Alexandr Šarov se usadil v útočném pásmu se spoluhráči, ale obrana si dokázala v pohodě poradit.
20:38'
Vypadalo to, že se bude vylučovat, ale nakonec vše řeší sudí domluvou, hra pokračuje dál pět na pět.
20:01'
5:6, tak vypadá statistika střel po první třetině. Ani jeden celek si výraznější šanci nevypracoval, a tak platí po dvaceti minutách bezbrankový stav.
20:00'
19:44'
Už se pravděpodobně nestane vůbec nic.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:39'
Michal Čajkovský rozehrával od své branky, v akci pokračoval Alexandr Šarov, který však před útočnou modrou přejít nedokázal.
18:00'
Sibir měl zajímavou pozici pro zakončení, ale rána byla před brankou zblokovaná obranou.
17:14'
Hosté se dostali do útočného pásma, následně pálil Pavel Karnauchov. Jeho rána končí vedle.
16:46'
Více než tři minuty se nyní nepřerušovalo, sledujeme klidnou pasáž hry.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, na nějakou výraznější šanci momentálně čekáme.
14:16'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Vjačeslav Litovčenko to zkoušel individuálně, ale ke střele se nedostal.
13:19'
12:44'
Sibir se dostal před branku, Nikolaj Děmidov pálil jako obránce od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná.
12:17'
Marsel Ibragimov rozehrává od své branky, následně jeho spoluhráči přišli o puk při pokusu o přechod do útočného pásma.
10:28'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, Moskva se sice dostala do útočného pásma, ale rána byla před brankou zblokovaná.
09:56'
Alexandr Šarov se propracoval do zakončení, jeho pokus bekhendem kryje brankář.
08:55'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím ale čeká na velkou šanci.
08:11'
Nikita Korotkov pálil z dobré pozice a Ivan Fedotov kryje jeho pokus. Komerční přestávka.
06:47'
Arťom Blažijevskij se dokázal dobře vrátit a zastavil útočnou akci soupeře, CSKA tedy může směr hry otočit.
06:27'
Jegor Milovzorov vrací hru za svou branku a jeho formace jde střídat. Na led míří odpočinutí hráči.
06:00'
Momentálně sledujeme hodně opatrný hokej, který mnoho vyložených šancí nenabízí. Hraje se spíše ve střední části hrací plochy.
04:26'
Domácí nyní rozehrávají od své branky, Denis Goluběv hledal spoluhráče, ale neměl komu přihrát. Sibir tak akci musel zbrzdit.
03:17'
Ivan Fedotov rozehrává od své branky, jeho tým rychle přenesl hru, ale CSKA nedokázalo vypálit.
02:40'
Hosté rozehrávají ve svém obranném pásmu, sledujeme nyní klidnější pasáž hry.
01:23'
Pavel Karnauchov to zkoušel individuálně, ale po jeho přihrávce nedokázal Matvej Guskov vypálit podle představ. Jeho rána byla zblokovaná.
01:03'
Hostující celek vstoupil do zápasu aktivně, vypracoval si v útočném pásmu první šanci, ale puk končí vedle branky.
00:14'
Utkání začalo, domácí hrají v modrém, hosté oblékli také tradiční bíločervenou kombinaci.
00:01'
Ještě před samotným zápasem zde máme informaci pro novináře. Zápasu bude přihlížet 3 140 fanoušků.

HC Sibir Novosibirsk: Krasotkin (Säteri, A. Achmetov) – N. Děmidov, Ilja Morozov, J. Alanov, Čajkovský, Jokipakka, N. Jefremov, K. Alexejev – O. Li, Česalin, Litovčenko – Šarov, Pjanov, Milovzorov – Kručinin, Setdikov, N. Shore – D. Ovčinnikov, N. Korotkov, Goluběv – Dubakin.

CSKA Moskva: Ivan Fedotov (Reideborn, J. Kiseljov) – N. Nestěrov, Blažijevskij, M. Ibragimov, Dahlbeck, Arťom Sergejev, Gilmour, Kaliničenko, P. Karnauchov – Okulov, S. Plotnikov, Kameněv – M. Guskov, Grigorenko, Chulapov – Andronov, Alexandr Popov, Poltapov – Kotkov, Mingačjov.

Rozhodčí: Gašhilov, Fraňo – Gordenko, Šeljanin.
Michal Čajkovský (SIB)
Poslední vzájemný zápas se odehrál 29. září a domácí CSKA vyhrálo díky brance Wallmarka 1:0 v prodloužení v čase 61:57.
CSKA Moskva odehrálo 23 zápasů s bilancí 9-5-1-8 a ziskem 29 bodů. Tým je v tabulce Západní konference na páté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Vladivostokem 2:1, 2:1 a Chabarovskem 4:3 v nájezdech. Tým nestačil na Spartak Moskva 3:4 v prodloužení a na Ufu 2:3.
HC Sibir Novosibirsk odehrál 22 zápasů s bilancí 7-1-3-11. Získal 19 bodů a v tabulce Východní konference je na osmé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Minskem 3:2, Čeljabinskem 2:0 a v nájezdech s Barysem 4:3. Tým nestačil na Omsk 3:4 a Viťaz 2:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí HC Sibir Novosibirsk a CSKA Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.