NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Columbus : Rangers - 11. listopadu 2018   01:00

Columbus
Columbus
19:24' Atkinson (Dubois, S. Jones) • 31:49' Dubois (S. Jones, Panarin) • 32:21' N. Foligno (Jenner, Nutivaara) • 36:03' Wennberg (S. Jones)
4:5
(1:1, 3:3, 0:0 - 0:0)

2:3 (SN)

Rangers
Rangers
05:54' Zibanejad  (Bučněvič, Naměstnikov) • 26:57' Bučněvič  (Vesey) • 28:30' Kreider  (K. Hayes, DeAngelo) • 39:07' Vesey  (K. Hayes, Shattenkirk) • ' Vesey
Columbus
Sutherland, Skilliter – Nowak, Nagy
Nationwide Arena, Columbus
18 384 diváků
Rangers
Georgijev (H. Lundqvist) – Skjei, DeAngelo, M. Staal, Pionk, Shattenkirk, Claesson – Naměstnikov, Zibanejad, Bučněvič – Kreider, K. Hayes, Spooner – Vesey, B. Howden, Fast – L. Andersson, Chytil, C. McLeod.

Ve druhé třetině se hostující celek dostal do dvoubrankového vedení. Trefili se Pavel Bučněvič a Chris Kreider. Domácí celek třemi góly v řadě získal vedení. Prosadili se Seth Jones, Nick Foligno a Alexander Wennberg. V poslední minutě třetiny dokázal hostující celek vyrovnat, z předbrankového prostoru pálil přesně Jimmy Vesey.

Ve třetí třetině ani prodloužení jsme gól neviděli, a tak rozhodovaly nájezdy. O výhře Rangers rozhodl Jimmy Vesey.
Tři hvězdy utkání:
1. Jimmy Vesey (NYR) 1+1, rozh. nájezd
2. Seth Jones (CBJ) 0+3
3. Pavel Bučněvič (NYR) 1+1
Československá stopa v utkání:
Filip Chytil (NYR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 08:14
V samostatných nájezdech zvítězil tým New York Rangers.
Bonusový bod získává hostující celek. Nájezd udělal JIMMY VESEY dobře, jeho ránu sice brankář Columbusu dokázal tečovat, ale puk končí v brance. Rangers vyhrávají.
Jimmy VESEY proměňuje.
Oliver BJORKSTRAND neproměňuje. Zkoušel bekhendový blafák, beton ale nepřehodil.
Kevin HAYES neproměňuje. Se štěstím nyní domácí brankář zastavil puk.
Anthony DUCLAIR neproměňuje. Domácí hokejista tak dlouho míchal s pukem, až nezakončil.
Ryan SPOONER neproměňuje. Hostující hráč trefil jen vyrážečku brankáře.
Pierre-Luc DUBOIS proměňuje. Počkal si na první pohyb brankáře, a pak poslal kotouč k tyčce.
Kevin SHATTENKIRK proměňuje. Střela nad beton a pod ruku skončila v brance.
Artěmij PANARIN neproměňuje. Střela po ledě mezi betony nebyla úspěšná.
Mika ZIBANEJAD proměňuje. Rychlá střele pod lapačku slavila úspěch.
Cam ATKINSON proměňuje. Povedený blafák.
Samostatné nájezdy začínají.
V prodloužení byl jednoznačně aktivnější domácí celek, ale ve finální fázi měl problémy s přesností střelby. Uvidíme nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:50'
Alexander Wennberg pálí mimo branku.
64:32'
Alexander Wennberg minul branku. Následně Artěmij Panarin ani nadvakrát nepřekonal brankáře soupeře.
64:00'
Probíhá poslední minuta hry v prodloužení.
63:55'
Artěmij Panarin neměl prostoru pro střelu, a tak musel opustit útočné pásmo.
63:40'
Obrázek hry je stále stejný. Domácí mají převahu, hosté výborně brání.
61:45'
Cam Atkinson udřel útočné pásmu, ke střele se však nepropracoval.
61:30'
Domácí celek kontroluje hru, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma.
61:00'
Zápas pokračuje prodloužením, Seth Jones rozehrává od své branky.
60:01'
Domácí celek byl sice ve třetí třetině výrazně aktivnější, ale rozhodnout duel se mu nepodařilo, a tak uvidíme extra hokej.
60:00'
59:12'
Cam Atkinson nedokázal z mezikruží trefit branku, jeho projektil končí mimo.
58:52'
Zach Werenski pálil z dobré pozice, brankář si dokázal poradit.
58:30'
Pavel Bučněvič a Vladislav Naměstnikov se dostali do útočného pásma, ke střele se nepropracovali. Směr hry se tak otáčí.
58:17'
Blue Jackets rozehrávají od své branky.
58:02'
Domácí celek má převahu, hraje aktivně, snaží se získat vedoucí branku v tomto duelu. Zatím ale marně. Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu.
57:20'
David Savard pálil z dobré pozice, brankář New Yorku byl pozorný.
57:00'
David Savard ani David Savard se do šance nedostali, dobře zapracovala obrana Rangers.
55:40'
Domácí rozehrávají od své branky, následně ovšem jen protečovali puk do útočného pásma. Oba týmy tak střídají.
55:01'
Columbus vyhrál buly v útočném pásmu, do výraznější střelecké pozice se ale nepropracoval.
54:44'
Komerční přestávka.
54:30'
Joonas Korpisalo rozehrává od své branky, Nick Foligno se pokoušel dostat do zakončení, ale puk nedokázal zpracovat.
54:00'
Dostáváme se do závěru třetí třetiny, zbytečně se nepřerušuje, sledujeme rychlou pasáž hry.
53:11'
Artěmij Panarin vedl útočnou akci svého týmu, do střelecké pozice se vinou obrany Rangers nedostal.
52:42'
31:17, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Střelecky jsou aktivnější domácí hokejisté, vedení se jim získat zatím nedaří.
51:35'
Mnoho velkých šancí momentálně k vidění není, převahu mají domácí hokejisté.
50:30'
Seth Jones pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná. Následně se z rychlé protiakce dostal hostující celek do postavení mimo hru.
50:15'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Anthony DeAngelo – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Riley Nash – 5 min., bitka).
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stav zápasu je stále vyrovnaný.
49:20'
Vladislav Naměstnikov si vybruslil za branku, pokoušel se kotouč dostat do lepší pozice pro spoluhráče. Puk ale získal domácí Ryan Murray.
48:56'
Hostující celek má momentálně převahu, ale nemůže se dostat do výraznějších šancí. Domácí obranné dvojice nyní podávají dobrý výkon.
48:14'
Jimmy Vesey pálil z bezprostřední blízkosti, jeho projektil zblokoval jeden z domácích beků .
47:54'
Jesper Fast se dostal do postavení mimo hru, komerční přestávka. Nyní sledujeme výrazně klidnější třetinu než tu předchozí.
45:36'
Boone Jenner se dostal do zakončení . Jeho ránu z první výborně zblokoval Neal Pionk.
45:02'
V této fázi zápasu na nějakou výraznější šanci zatím čekáme.
44:05'
Hra je nyní přerušena, kotouč vypadl z hrací plochy. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
43:00'
Mika Zibanejad se dostal do střelecké pozice, Joonas Korpisalo jeho ránu dokázal zastavit. Hra je tak přerušená.
42:22'
Domácí Seth Jones pálil z bezprostřední blízkosti, projektil postrádal přesnost.
41:30'
Nick Foligno zblokoval střelu soupeře, a pak opustil ledovou plochu a zamířil do kabiny.
41:13'
Vyrovnaný zápas pokračuje třetí třetinou, stav je aktuálně 4:4.
40:01'
40:00'
39:07'
Rangers právě vstřelili branku!
Drama pokračuje dál, je vyrovnáno. Hayes našel před brankou nepokrytého JIMMYHO VESEYE, který snadno prostřelil domácího brankáře. Je vyrovnáno. Asistence: Kevin Hayes a Kevin Shattenkirk.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:16'
Cam Atkinson měl před sebou odkrytou část branky, parádně ale zasáhl brankář Alexandar Georgijev.
37:43'
Parádní pasáž hry má za sebou domácí celek. Ten prohrával o dva góly, nyní už vede.
37:34'
36:47'
Přesilovka se Rangers vůbec nedaří, nemohou se dostat do útočného pásma stabilněji.
36:03'
Columbus právě vstřelil branku!
Dokonáno jest. Domácí otáčejí zápas a vedou. Neal Pionk namazal ve středním pásmu Jonesovi, který dostla puk do útočného pásma, a pak tvrdou ránou pálil přesně ALEXANDER WENNBERG. Asistence: Seth Jones.
35:34'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Pierre-Luc Dubois – 2 min., hákování).
35:30'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry.
35:11'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Blue Jackets.
34:30'
Nálada zde v hale je nyní úplně jiná, po rychlých gólech pomýšlí domácí celek ta otočení skóre.
34:13'
Komerční přestávka. Domácí celek prohrával o dvě branky, během 32 vteřin dokázal Columbus vyrovnat.
32:21'
Bleskově je vyrovnáno. Krásný blafák po rychlé akci svého celku předvedl NICK FOLIGNO. Asistence: Boone Jenner a Markus Nutivaara.
31:49'
Domácí celek snižuje na rozdíl jediné branky Tvrdou ránu od modré čáry vyslal Seth Jones. Před brankou kotouč nechytatelně tečoval PIERRE-LUC DUBOIS. Asistence: Seth Jones a Artěmij Panarin.
30:56'
Hra je nyní přerušena, domácí Joonas Korpisalo byl připravený, a tak dokázal snadno chytiti kotouč.
30:01'
Columbus se snaží hrát aktivně, jenže své šance zatím proměnit nedokázal. Navíc Rangers potrestali všechny chyby domácího celku.
28:30'
Domácí hráči to nyní za svou brankou sehráli špatně. Alexander Wennberg přišel o puk, a tak vznikla situace, kterou zakončoval CHRIS KREIDER. Ten byl úplně nepokrytý, a tak mohl poslat kotouč do branky. Asistence: Kevin Hayes a Anthony DeAngelo.
26:57'
Hosté se dostávají do vedení, situaci dva na jednoho vyřešil výborně Vesey. PAVEL BUČNĚVIČ přijal přihrávku a střelou přesně umístěnou vrací svému celku vedení. Asistence: Jimmy Vesey.
26:00'
Brandon Dubinsky se propracoval v předbrankovém prostoru do zakončení. Jeho ránu zblokoval obránce Rangers.
25:35'
Střelecky aktivnější je domácí celek, v tomto ohledu vede 15:9.
25:21'
Ryan Murray zakončoval od modré čáry, jeho ránu dobře viděl brankář, který mohl zasáhnout.
25:05'
24:45'
Mnoho šancí si v přesilovce domácí celek nevypracoval. Josh Anderson pálil z dobré pozice, Alexandar Georgijev byl pozorný.
24:24'
Anthony Duclair se dostal do útočného pásma, jeho rána byla před brankou zblokovaná.
23:45'
Hostující celek vyhazuje přes všechny čáry, Seth Jones musí od své branky.
23:05'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Brady Skjei – 2 min., držení).
22:48'
Zach Werenski rozehrává od své branky, následně Alexander Wennberg zakončoval. Jeho rána byla zblokovaná.
21:58'
Pierre-Luc Dubois se dostal do brejku, který ale neproměnil. Výborně zasáhl hostující Alexandar Georgijev.
20:44'
Zápas pokračuje druhou třetinou, stav zápasu je vyrovnaný.
20:01'
Sledovali jsem vyrovnanou první třetinu. Úvodní branku zápasu vstřelili hostující Mika Zibanejad, následně v poslední minutě třetiny v přesilovce vyrovnal Cam Atkinson.
20:00'
19:24'
Domácí celek využil přesilovou hru, a tak dokázal vyrovnat. Dubois našel zcela volného spoluhráče CAMA ATKINSONA, který si na puk počkal u tyčky a snadno zakončoval. Asistence: Pierre-Luc Dubois a Seth Jones.
17:58'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Lias Andersson – 2 min., podrážení).
17:30'
Střelecky je zápas vyrovnaný, oba celky vyslaly na branku soupeře sedm střel.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:16'
Filip Chytil se propracoval do střelecké pozice, jeho rána byla tečovaná do ochranné sítě.
16:00'
Buly v útočném pásmu Columbusu. Ke střele se nikdo z domácích nedostal.
15:45'
Alexandar Georgijev byl připravený, ale nakonec zasahovat nemusel, Brandon Dubinsky bekhendovou ránou nedokázal trefit branku.
15:01'
Joonas Korpisalo kryje střelecký pokus, Jimmy Vesey zakončoval z dobré pozice. Jeho ránu přes obránce domácí brankář dobře viděl.
14:33'
Sledujeme klidnější pasáž hry, optickou převahu mají hostující hráči, kteří se dostali do vedení.
14:29'
13:57'
Seth Jones se dostal při vlastním oslabení do střelecké pozice, jeho pokus končí mimo.
13:43'
12:49'
Brett Howden se propracoval do střelecké pozice, jeho rána však postrádala přesnost.
11:43'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Josh Anderson – 2 min., vražení na hrazení).
11:30'
Josh Anderson se vrátil do hry, nyní zakončoval domácí hráč.
10:45'
Alexandar Georgijev musel za svou branku, odkud rozehrával rychlou akci. Pavel Bučněvič se pokoušel dostat do střelecké pozice, jenže kotouč netrefil.
10:27'
Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
09:23'
Vhazovat se bude před brankou Columbusu. Joonas Korpisalo musel být pozorný.
07:40'
David Savard čekal na přihrávku na modré čáře, ale kotouč se k němu nedostal.
07:06'
Pierre-Luc Dubois zakončoval domácí akci, Alexandar Georgijev kryje jeho ránu.
06:52'
Komerční přestávka. Josh Anderson míří do zázemí stadionu, míří do kabiny.
05:54'
Hostující celek se dostává do vedení. Pavel Bučněvič se výborně probojoval před branku, následně přihrával MIKU ZIBANEJADOVI, který snadno zakončoval do odkryté branky. Asistence: Pavel Bučněvič a Vladislav Naměstnikov.
05:08'
Marc Staal to zkoušel od modré čáry, jeho rána byla ztečovaná mimo.
04:41'
Střelecky je aktivnější domácí celek, který vede v tomto ohledu 5:1.
03:55'
Kevin Hayes se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
03:36'
Artěmij Panarin hledal před brankou spoluhráče, přihrávka však postrádala přesnost.
03:00'
Vhazovalo se v útočném pásmu Columbusu, ten vybojoval kotouč, a pak mohl zakončovat Josh Anderson. Alexandar Georgijev byl pozorný, a tak přerušuje hru.
02:32'
Anthony Duclair nedokázal vypálit, následná rána Jonese od modré čáry postrádala přesnost. Domácí celek hraje aktivně.
02:03'
Domácí rozehrávali od své branky, kotouč byl protečovaný do útočného pásma, icing se nepíská.
01:30'
Brett Howden se pokoušel vybojovat kotouč v útočném pásmu. Následně pálil jeden z hráčů od modré čáry, jeho rána byla nepřesná.
01:10'
Oba týmy střídají, na ledovou plochu přicházejí odpočinutí hráči.
00:44'
Markus Nutivaara pálil od modré čáry, jeho rána ale postrádala přesnost.
00:12'
Zápas začíná. Josh Anderson se jako první dostal do šance, byl tísněn soupeři. Vypálit dokázal, a tak musel zasahovat Alexandar Georgijev.
00:01'

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Bobrovskij) – R. Murray, S. Jones, Nutivaara, D. Savard, Werenski, Harrington – Panarin, Dubois, Atkinson – N. Foligno, Jenner, J. Anderson – Hännikäinen, Dubinsky, Riley Nash – Bjorkstrand, Wennberg, Duclair.

New York Rangers: Georgijev (H. Lundqvist) – Skjei, DeAngelo, M. Staal, Pionk, Br. Smith, Shattenkirk – Naměstnikov, Zibanejad, Bučněvič – Kreider, K. Hayes, Spooner – Vesey, B. Howden, Fast – L. Andersson, Chytil, Lettieri..
Columbus Blue Jackets
V zatím posledním zápase vyhrál Columbus nad Washingtonem Capitals 2:1. Columbus má ve svých řadách momentálně nejlepšího hráče na světě. Podle novináře ESPN Grega Wyshynského jím je Zac Dalpe. Nejproduktivnějším hráčem je Panarim se sedmnácti body (5+12).
New York Rangers
V zatím posledním zápase hráli Rangers proti Red Wings. V prodloužení vyhrál Detroit, když Athanasiou vyrovnat a Larkin rozhodl prodloužení. Novinkou v klubu je fakt,že Boo Nieves byl poslán na farmu v Hartfordu, opačným směrem, tedy do hlavního týmu zamířil Lias Andersson.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League.V tomto zápase proti sobě nastoupí Columbus Blue Jsckets a New York Rangers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.