Pittsburgh - Kings | ONLINE | 16.12.2018 01:10 | NHL 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

NHL - NHL (základní část) -  ONLINE PŘENOS -  Pittsburgh : Kings - 16. prosince 2018   01:10

Ukončeno
Pittsburgh
Pittsburgh
06:58' Cullen (Rust, J. Johnson) • 13:04' Rust (Crosby, Guentzel) • 28:29' Pearson  • 63:59' Kessel (Malkin, Määttä)
4:3
(2:0, 1:2, 0:1 - 1:0)
Kings
Kings
23:22' Muzzin  (Kopitar, Iafallo) • 30:06' Luff  (Wagner, Doughty) • 52:30' Iafallo  (Kempe, Muzzin)
Pittsburgh
Sestavy:
M. Murray (DeSmith) – Riikola, Dumoulin, Oleksiak, Määttä, J. Johnson, M. Pettersson – Rust, Crosby (C), Guentzel – Kessel, Malkin (A), Aston-Reese – Sheahan, Brassard, Pearson – G. Wilson, Cullen, D. Grant.
Rozhodčí
McIsaac, Morton – Kovachik, Amell
PPG Paints Arena, Pittsburgh
18 627 diváků
Kings
Sestavy:
Quick (Petersen) – Doughty (A), Fantenberg, LaDue, Muzzin, Walker, Forbort – D. Brown, Kopitar (C), Iafallo – Luff, J. Carter (A), Leipsic – Toffoli, Kempe, Ščerbak – Amadio, N. Thompson, Wagner.
Přenos se aktualizuje automaticky

S konstatováním, že Pittsburgh zvítězil se s vámi loučím a přeji vám dobrou noc nebo dobré ráno, pokud zrovna vstáváte.
Československá stopa v utkání

Do utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.
Hvězdy utkání:

1. Phil Kessel (PIT) 1+0
2. Bryan Rust (PIT) 1+1
3. Alex Iafallo (LAK) 1+1
Prodloužení nabídlo strhující podívanou a oba brankáři se v nastaveném čase přetahovali o to, kdo vytáhne větší zákrok. Ovšem Matt Murray zlikvidoval dvě šance tváří v tvář útočníkům, čímž dopomohl týmu ke druhému bodu. V závěru pak přišla početní výhoda, kterou rozhodl Phil Kessel.

Střely na branku: 36:41.
Střely na branku v prodloužení: 3:4.
Konec zápasu.
63:59'
Pittsburgh právě vstřelil branku!
Hotovo, dobojováno! Jevgenij Malkin se snažil přihrát, ale kotouč byl mezi kruhy zastaven. Ruská hvězda ale situaci nevzdala a do kotouče píchla. Ke střele se poté dostal PHIL KESSEL, jenž ukázal, že se v takových situacích nemýlí. Asistence: Jevgenij Malkin a Olli Määttä.
63:25'
Oddechový čas pro domácí.
63:25'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Brendan Leipsic – 2 min., sekání).
63:10'
Sidney Crosby číhal u zadní tyče, kam také mířil puk. Ovšem domácí kapitán přihrávku už nečekal, a tak se od něj černá guma odrazila jen vedle pravé tyče.
62:26'
Alex Iafallo objel útočné pásmo a poté zakončil. Ovšem Matt Murray opět zasáhl. Hra se rychle přesunula před druhou z branek, kde Bryan Rust v dobré šanci přestřelil.
61:41'
Bryan Rust už mohl přihrávat před branku, kde číhal Sidney Crosby. Jenže prvně jmenovaný zkusil stahovačku, do které mu sáhl poslední bránící hráč.
60:56'
Jevgenij Malkin se doslova vykašlal na soupeře a pustil Los Angeles do přečíslení. Po prohození obránce se sám před brankou objevil Jake Muzzin, jenž stejně jako jeho kolega mezeru mezi betony gólmana nenašel.
60:19'
Přihrávku přes celé střední pásmo až na útočnou modrou čáru dostal Tyler Toffoli, jenž se hnal sám na brankáře. Hostující útočník se pokusil zakončit mezi betony, ale Matt Murray drží Pens ve hře o druhý bod.
60:01'
Začalo prodloužení.
Šedesát minut vítěze nenašlo, a tak duel putuje do prodloužení, případně nájezdů. Ve třetí dvacetiminutovce vyrovnal Alex Iafallo a rozhodl o tom, že každý tým zapíše do tabulky bod.

Střely na branku: 33:37.
Střely na branku v této třetině: 8:13.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:05'
Králové se rozestavili ve středním pásmu, kudy projel jako nůž máslem Matt Cullen. Ovšem jeho pokus od levého mantinelu vyrazil hostující gólman za branku.
57:08'
Jake Guentzel si najel mezi kruhy, odkud vyslala nebezpečný pokus. Jenže Jonathan Quick si připisuje do statistik další důležitý zákrok dnešní noci.
56:52'
Čtvrtá formace domácích se dostala do útočného pásma, kde se přihrávkou mezi kruhy prezentoval Derek Grant. Ovšem ten našel jen hráče v bílých dresech.
56:17'
Králové mohli dokonce převrhnou misky vah na svou stranu, ale Matt Murray byl proti. Domácí brankář pokryl střelu z bezprostřední blízkosti, ale také dorážku Tylera Toffoliho.
55:14'
Od mantinelu opět vystřelil aktivní Jake Muzzin, jehož pokus vyrazil domácí brankář před sebe. Následně mezi kruhy výborně zapracoval ještě Bryan Rust.
53:48'
Sidney Crosby už byl z ostrého úhlu, ale přesto zkusil zakončit na první tyč. Jeho pokus vyrazil hostující gólman ramenem k zadnímu mantinelu.
52:30'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Po využité přesilové hře je vyrovnáno! Adrian Kempe viděl na kruhu osamoceného ALEXE IAFALLA, jehož pokus z voleje letěl přesně mezi ruku a tělo přesouvající se ho brankáře. Asistence: Adrian Kempe a Jake Muzzin.
51:30'
Bryan Rust ušetřil několik cenných vteřin, když se s kotoučem dostal až do útočné třetiny. Domácí útočník se odhodlal ke střele, kterou ramenem vyrazil Jonathan Quick.
50:48'
Po vyhraném vhazování putoval puk od modré čáry na levou stranu, kde se nacházel Tyler Toffoli. Jeho svižný pokus pokryl domácí brankář, jenž poté ještě inkasoval sekeru od Jeffa Cartera.
50:39'
Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Garrett Wilson – 2 min., hákování).
49:54'
Za obranu si najížděl Phil Kessel, ale mezi kruhy skvěle zasáhl Jake Muzzin. Los Angeles Kingspoté jen posunuli hru do středního pásma.
49:13'
Ve třetí dvacetiminutovce sledujeme spoustu nahozeních, za kterými hráči obou celků jdou. Poslední akci takto založil Pittsburgh, ale po přihrávce rukou se hra bude stěhovat do neutrální zóny.
48:01'
Od levého mantinelu nahazoval puk před branku Jeff Carter, jenž nastřelil nohu Jamieho Oleksiaka. Od domácího obránce mířila černá guma na branku, ale Matt Murray byl opět v pohotovosti.
Střely na branku: 30:29.
47:06'
Přihrávku do druhé vlny dostal Austin Wagner, který zvedl hlavu a mířil do odkryté části branky. Jenže Matt Murray drží Tučňáky dál ve vedení a navíc přerušuje hru.
46:05'
Hraje se o střední pásmo a oba celky mají potíže s usazením v pásmu. Diváky zvedl až Juuso Riikola, který hitem poslal na mantinel Adriana Kempeho, jenž si po zákroku musel upravit helmu.
44:33'
Přihrávku přes celou šířku pásma dostal Drew Doughty, jenž z jedničky vypálil golfákem. Jeho pokus mířil do protipohybu Matta Murrayho, který semaforem zlikvidoval povedenou akci Králů.
43:58'
Nahození ze středního pásma zlikvidoval Matt Murray, jenž kotouč rychle vyklepal z lapačky. Za brankou si ho vzal Olli Määttä, jenž upaloval až do útočné třetiny.
42:39'
Králové jeli střídat, ale Penguins rychle rozehráli. Modrou čáru s pukem překonal Sidney Crosby, jehož pokus švihem nadělal brankáři obrovské potíže. Jenže i tentokrát si Jonathan Quick poradil a drží svůj tým ve hře o body.
41:56'
Od mantinelu si najel do levého kruhu Matt Luff, jehož pokus mířil k zadní tyči. Ovšem brankář Tučňáků puk dobře viděl a schoval ho do výstroje.
41:39'
Zach Aston-Reese už neměl sílu, a tak zvolil pouze nahození na branku. Oba celky využívají chvíle klidu ke střídání.
40:42'
Čtvrtá formace domáchc se mohla dočkat branky! Přečíslení zakončoval Derek Grant, jehož pokus vyrazil brankář nad sebe. Za dorážkou mířil Garrett Wilson, ale od puku ho odstavil bránící hráč, jinak by útočník Pittsburghu zakončoval do prázdné branky.
40:15'
Dustin Brown zadovkou přihrál na modrou čáru, kde se nacházel Drew Doughty. Jeho bomba ale skončila jen v lapačce Matta Murrayho.
40:01'
Začala třetí třetina.
Ve druhé dvacetiminutovce jsme sledovali vyrovnanou partii a za stavu 3:2 jdou do kabin spokojenější hráči Penguins. Los Angeles nejprve zásluhou Jaka Muzzina snížilo na rozdíl jediného gólu, ale poté zaúřadoval Tanner Pearson. Jenže do konce třetiny se trefil ještě Matt Luff, jenž dal výsledku současnou podobu.

Střely na branku: 25:24.
Střely na branku v této třetině: 13:9.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:14'
Tanner Pearson se mohl podruhé zapsat mezi střelce zápasu. Bývalý Král ujel spoluhráči a řítil se na brankáře. Ač atakován, tak se mu podařilo zakončit i zapsat dorážku. Ovšem Jonathan Quick se překvapit nenechal a zapisuje si dva zákroky betonem.
38:24'
Tak to byla neskutečná akce kapitána Tučňáků! Sidney Crosby se od mantinelu proháčkoval až před branku, odkud trefil břevno. Při Jonathanu Quickovi nyní stálo štěstí.
Střely na branku: 21:24.
38:04'
Phil Kessel přihrál na modrou čáru, kde už byl Olli Määttä. Jeho tvrdou ránu dobře viděl Jonathan Quick, jenž si do statistik zapisuje další zákrok.
37:16'
Elitní útočníci Penguins potřebovali vystřídat, a tak Jack Johnson neměl komu přihrát. Domácí obránce se vydal za červenou čáru, odkud puk posunul do pásma.
36:24'
Z ostrého úhlu vystřelil zkušený Matt Cullen, jehož pokus ramenem na první tyči vyrazil Jonathan Quick. V posledních momentech moc velkých šancí nevidíme.
35:22'
Z levé strany vyzkoušel pozornost brankáře Olli Määttä, ale neuspěl. Od druhého mantinelu se zase hnal před branku Bryan Rust, ale přes obránce nepřešel.
34:09'
Pittsburgh se sice usadil v útočné třetině, ale místo zakončení jsme sledovali jen přihrávky podél mantinelu. Poté se do útoku vydal Matt Luff, ale ani on se ke střele neprodral.
33:01'
Derek Grant nepřesně rozehrál, a tak musel poté zablokovat pokus z hole Dustina Browna. Puk zamířil do ochranné sítě, proto se hra opět přerušuje.
Dnešní utkání sleduje 18 627 diváků.
Střely na branku: 18:24.
32:28'
Domácí zadáci neměli komu přihrát, a tak Jack Johnson přejel červenou čáru a zvolil nahození. V posledních chvílích se hraje hodně ve středním pásmu.
31:20'
Tyler Toffoli už mohl přejít do pásma, ale netroufl si. Hostující útočník raději zvolil přihrávku zpátky na obránce a jel střídat.
30:06'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Rozdíl ve skóre je opět jednobrankový! Nejprve jeli hosté do přečíslení, které nevyužili. Následně se k odraženému kotouči dostal MATT LUFF, jenž přes Jaka Guentzela nedal šanci brankáři. Asistence: Austin Wagner a Drew Doughty.
28:29'
Pittsburgh právě vstřelil branku!
Vytrejdovali jste mě? Potrestám vás! TANNER PEARSON vybojoval kotouč a poté se vydal před branku, kde si zkušeně položil bývalého spoluhráče a střelou pod břevno zvyšuje vedení Penguins. Bez asistence.
27:53'
Sidney Crosby z pravé strany našel u zadní tyče Bryan Rust, jenž byl před brankou zcela osamocený. Jenže tvrdou přihrávku nezpracoval, a tak pochopitelně netrefil ani poloprázdnou bránu Los Angeles.
27:30'
Od modré čáry vypálil Olli Määttä, jehož pokus se snažil tečovat Jake Guentzel. Ovšem po teči zamířil kotouč jen do rohu hrací plochy.
Střely na branku: 16:21.
27:04'
Phil Kessel zvedl hlavu a viděl na druhém kruhu najíždějícího ruského hráče. Jevgenij Malkin se okamžitě opřel do kotouče, ale Jonathan Quick se stihl přesunout a zasáhnout betonem.
25:57'
Od levého mantinelu přihrával před branku Michael Amadio, z jehož hole skončila černá guma u brankáře. Penguins mohli přejít do protiútoku, ale nezvládli přechod přes střední pásmo.
25:09'
Do útočného pásma vjel Matt Cullen, který zadovkou našel jen soupeře. Kings se hnali do další útočné akce, ale jejich snažení zastavuje ofsajd.
23:22'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Krásná akce Králů končí brankou! Anže Kopitar dostal přihrávku, po které už mohl zakončovat, ale zvolil ještě luxusní posunutí na JAKA MUZZINA. Hostující obránce nedal brankáři šanci, protože jeho zakončení z voleje zamířilo do míst, kam se nemohl dostat. Asistence: Anže Kopitar a Alex Iafallo.
22:28'
Z rohu kluziště přihrával Nate Thompson, jenž našel na vrcholu kruhů Jeffa Cartera. Jeho zakončení z jedničky zamířilo opět jen do domácího gólmana.
21:46'
Sean Walker dvakrát střílel od modré čáry. Nejprve zamířil vedle a napodruhé si na jeho pokus počkal Matt Murray, jenž opět zakročil lapačkou.
21:08'
Jamie Oleksiak neměl komu přihrát, a tak poslal černou gumu do středního pásma. Los Angeles mohlo jít do otevřené obrany, ale ještě zacouvalo do vlastní třetiny.
20:35'
Jenže Králům se podařilo vyhodit jednou, ale také podruhé a početní výhoda domácího celku tak skončila.
20:10'
Pittsburgh dohrává na začátku druhé dvacetiminutovky přesilovou hru. Sidney Crosby vyhrál vhazování a Tučňáci se rychle ženou do třetiny.
20:01'
Začala druhá třetina.
Do utkání vstoupilo lépe hostující mužstvo, které ale kvůli Mattu Murrayovi nedokázal skórovat, a tak se v oslabení prosadil Matt Cullen. O druhý zásah Pittsburghu se postaral Bryan Rust, což hru rychle vyrovnalo. Los Angeles poté sice snížilo, ale pro ofsajd nemohla být branka uznána.

Střely na branku: 12:15.
20:00'
První třetina skončila.
19:37'
Od modré čáry se napřáhl Olli Määttä, jehož pokus brankáři vypadl. K dorážce se dostal ještě Jake Guentzel, jenž černou gumu zblízka poslal opět do Jonathana Quicka.
18:40'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Dustin Brown – 2 min., vysoká hůl).
18:17'
Nejprve puk mířil z rohu před branku, kde číhal Jake Guentzel. Ovšem Jonathan Quick do přihrávky sáhl a vyrazil ji mezi kruhy, kde se nacházel Bryan Rust, jenž v dobré situaci minul.
17:33'
S trochou potíží se Kings postarali o to, aby černá guma zamířila alespoň do středního pásma. Hostující celek situace využil a opět rychle střídá.
16:40'
Králové si vypracovali několik nadějných šancí, ale brankou končí ta nenápadná. Tyler Toffoli dostal přihrávku do pravého kruhu, odkud s přispěním obránce zamířil přesně do bližšího horního rohu branky. Ovšem domácí trenér požádal o pomoc video, a to rozhodlo, že se při překonání modré čáry jednalo o ofsajd!
16:18'
Od mantinelu před branku přihrával Drew Doughty, který hledal spoluhráče. Ovšem mezi kruhy se nacházela převaha Tučňáků, kteří si poradili.
15:18'
Ve středním pásmu zachytil puk Garrett Wilson, jenž ho předal na Matta Cullena. Autor úvodní branky zápasu přejel modrou čáru a donutil brankáře k zákroku.
Střely na branku: 7:15.
14:39'
Matt Murray teď snad ani neví, jak kotouč vyrazil, ale vysloužil si ovace ve stoje! Zakončení z levé strany vyrazil domácí brankář do druhého kruhu pro vhazování, kde se nacházel Nikita Ščerbak, jehož pokus mířil okamžitě k přední tyči. Ovšem Matt Murray se rychle přesunul a opět ochránil svou svatyni.
13:48'
Hostující celek vyhrál vhazování a okamžitě přišel pokus od modré čáry. Ovšem Matt Murray zakončení velmi dobře viděl a opět zasahuje.
13:04'
Pittsburgh právě vstřelil branku!
Jake Guentzel prodloužil z jedničky přihrávku na svého kapitána, který neváhal a našel spoluhráče. BRYAN RUST využil toho, že Jonathan Quick šel velmi brzo na led a střelou pod horní tyč jej překonal. Asistence: Sidney Crosby a Jake Guentzel.
11:45'
Další nebezpečně vypadající pokus vyslal z pravého kruhu Derick Brassard, jenž mířil ke vzdálenější tyči. Hostující brankář toho moc neviděl, jelikož mu dobře clonil Bryan Rust, ale přesto černou gumu nějak vyrazil.
10:38'
Los Angeles už mohlo vyhodit, ale zkoušelo to středem, kde stál Phil Kessel . Jeho zakončení po ledě vykopl ve složité pozici Jonathan Quick betonem.
10:02'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Brendan Leipsic.
09:51'
Mezi kruhy si najel Michael Amadio, jehož pokus mířil pod horní tyč. Jenže gólman Penguins vytáhl další velký zákrok ramenem a stále drží vedení svého celku.
09:02'
Od modré čáry vystřelil Derek Forbort, jehož pokus domácí brankář moc neviděl, a tak jej jen vyrazil před sebe. V předbrankovém prostoru se nacházel ještě Nate Thompson, jenž mířil k levé tyči. Ovšem Matt Murray byl opět ve střehu.
08:38'
K domácímu brankáři doputoval kotouč, který byl opět schován pod lapačku, jelikož na něj zle dotíral Anže Kopitar.
08:15'
O pár chvil později vystřelil ze stejného místa další hostující hráč, ale akce dopadla úplně stejně. Matt Murray si připisuje do statistik další jednoduchý zákrok.
07:52'
Do útočného pásma vletěl Nate Thompson, který se dostal k levému mantinelu. Z tohoto prostoru zakončil jen do lapačky gólmana Penguins.
Střely na branku: 3:5.
06:58'
Pittsburgh právě vstřelil branku!
Domácí celek udeřil v oslabení a dostává se do vedení! Do střelecké pozice se dostal MATT CULLEN, jehož zakončení švihem zamířilo na levé šibenice Quickovy branky. Asistence: Bryan Rust a Jack Johnson.
06:18'
V předbrankovém prostoru operoval Jeff Carter, jenž u levé tyče zakončoval do spodního rohu branky. Ovšem Matt Murray byl opět připravený.
05:30'
I díky rozhodčímu se Tučňáci zmocnili kotouče, který okamžitě letí až za branku Los Angeles. Podobně dopadlo také druhá útočná akce v této početní výhodě.
05:22'
Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Olli Määttä – 2 min., držení).
05:00'
Po nepřesnosti v rozehrávce Tučňáků se celkem snadno do pásma dostal Michael Amadio, jehož zakončení vyrazil Matt Murray.
04:28'
Domácí celek už je v plném počtu, a tak je stav stále bezbrankový. Od modré čáry nahazoval puk před branku Jamie Oleksiak, jenž našel soupeře v bílém.
03:19'
Polovina přesilové hry je pryč a kromě jediné střely se Králové nemohou usadit v útočné třetině. Pittsburgh výborně brání vlastní modrou čáru.
02:33'
Z vrcholu pravého kruhu vystřelil Drew Doughty, jehož pokus hrudí zastavil brankář Penguins. Následně se Tučňákům podařilo vyhodit a vystřídat.
02:19'
Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Derek Grant – 2 min., sekání).
01:48'
Do útočného pásma vjel Tyler Toffoli, jehož pokus domácímu brankáři vypadl vedle tyče. To nebyl nejjistější zákrok Matta Murrayho.
00:48'
Střelu od modré čáry se mezi kruhy snažil tečovat Zach Aston-Reese, ale jeho snažení končí zastavením kotouče. Ovšem z následujícího útoku Kings nic nevytěžili.
00:10'
Úvodní vhazování vyhrál hostující Anže Kopitar, a tak Králové mají právo prvního útoku. Ovšem nahození za branku zastavil Matt Murray.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Pittsburgh Penguins: M. Murray (DeSmith) – Riikola, Dumoulin, Oleksiak, Määttä, J. Johnson, M. Pettersson – Rust, Crosby (C), Guentzel – Kessel, Malkin (A), Aston-Reese – Sheahan, Brassard, Pearson – G. Wilson, Cullen, D. Grant.

Los Angeles Kings: Quick (Petersen) – Doughty (A), Fantenberg, LaDue, Muzzin, Walker, Forbort – D. Brown, Kopitar (C), Iafallo – Luff, J. Carter (A), Leipsic – Toffoli, Kempe, Ščerbak – Amadio, N. Thompson, Wagner.

Rozhodčí: McIsaac, Morton – Kovachik, Amell.
Československá stopa v utkání

Dominik Simon (PIT) 26 odehraných zápasů, 13 bodů (4+9)

Peter Budaj (LAK) 3 odchytané zápasy, 81,82 úspěšnost zákroků
Pittsburgh Penguins

Tučňáci odehrají druhý duel během čtyřiadvaceti hodin, v tom prvním přetlačili Pastrňákův Boston. Očekává se, že do brankoviště by se měl po absenci postavit Matt Murray, jenž vyléčil zranění v dolní části těla. Pokud se podíváme na tabulku Východní konference najdeme Pittsburgh na osmém místě, když získal čtyřiatřicet bodů. V posledních pěti zápasech získali domácí hráči sedm bodů, ale vítězství se střídají s porážkami. Také Penguins inkasovali přes sto gólů, ale na rozdíl od Králů se prosadili 106 krát. mezi zraněnými jsou Justin Schultz, Dominik Simon a Patric Hörnqvist, jenž by se měl brzy zařadit do sestavy.

Pittsburgh – Boston 5:3
Chicago – Pittsburgh 6:3
Islanders – Pittsburgh 1:2 po nájezdech

Nejproduktivnější hráči:

Sidney Crosby 34 bodů (15+19)
Phil Kessel 34 bodů (13+21)
Jevgenij Malkin 34 bodů (10+24)
Los Angeles Kings

Los Angeles sužují obrovské potíže se zraněnými hráči, vždyť na listině jich je hned osm. Speciální zápas měl prožít Carl Hagelin, jenž právě od Tučňáků do týmu přišel, ovšem trápí ho poranění kolene. Dále do zápasu nenastoupí Jack Campbell, Jonny Brodzinski, Kyle Clifford, Ilja Kovalčuk, Alec Martinez, Trevor Lewis nebo Dion Phaneuf. Ovšem pojďme na týmové výsledky, v těch jsou Králové nejhorším celkem v NHL. LA totiž získalo pouze čtyřiadvacet bodů a krčí se na posledním místě Západní konference. Hostující celek už obdržel 102 branek a ve statice střelených gólů je opět nejhorším mužstvem NHL, nasázel jich pouze dvaasedmdesát.

Columbus – Los Angeles 4:1
Buffalo – Los Angeles 4:3 po prodloužení
Detroit – Los Angeles 3:1

Nejproduktivnější hráči:

Anže Kopitar 20 bodů (8+12)
Dustin Brown 17 bodů (9+8)
Drew Doughty 17 bodů (2+15)
Vítám všechny fanoušky u nejlepší hokejové ligy, v dalším zápase se představí Pittsburgh Penguins a Los Angeles Kings. Speciální duel prožijí Tanner Pearson a Carl Hagelin, oba hráči se totiž stali nedávného trejdu zúčastněných celků.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.
Aktuální zápasy
Články odjinud