NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Arizona : Florida - 26. února 2020   03:00

Arizona
Arizona
14:16' Richardson (Hinostroza, Hjalmarsson)
1:2
(1:0, 0:1, 0:1)
Florida
Florida
31:03' Vatrano  (Hoffman, Ekblad) • 48:50' Hoffman  (Huberdeau, Barkov)

2. Brad Richardson (ARI) 1+0
Brad Richardson (Arizona) poslal domácí celek v první třetině při vlastním oslabení do vedení. Ve druhé části hry dokázal vyrovnal Frank Vatrano. Hostující celek ve třetí třetině dokonal obrat, když v přesilovce rozhodující branku vstřelil Mike Hoffman. Sergej Bobrovskij (Florida) sedmatřiceti úspěšnými zákroky dovedl Floridu k výhře na ledě Arizony 2:1.
59:50'
Posledních deset vteřin.
59:30'
Barkov dostal kotouč do útočného pásma.
59:20'
Erik Haula (Florida) zkoušel trefit prázdnou branku, což se mu nepodařilo. Píská se icing.
59:10'
Florida se sice brání, ale hodně aktivně napadá.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:35'
Oliver Ekman-Larsson (Arizona) se vrací až za svou branku, čas běží rychle.
58:10'
Colton Sceviour (Florida) měl před sebou prázdnou branku, ale trefit ji nedokázal.
57:59'
Nyní se hra hodně kouskuje, schází ji plynulost.
57:45'
Domácí celek hraje v šesti, Darcy Kuemper je na střídačce.
57:40'
Jordan Oesterle (Arizona) pálil od modré čáry, Sergej Bobrovskij viděl kotouč, a tak jej ukryl do výstroje. Komerční přestávka.
57:20'
Clayton Keller (Arizona) rozehrává od své branky, následně se dostal s kotoučem do útočného pásma.
57:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, Florida stále drží těsné vedení.
56:35'
Derek Stepan (Arizona) měl na hokejce vyrovnání, jeho rána z kruhu končí na betonu brankáře Floridy. Jeho spoluhráči vyhodili na icing.
55:36'
Alex Goligoski (Arizona) pálil od modré čáry jako správný obránce, ale jeho pokus zblokoval jeden z hostujících beků.
55:18'
Delší dobu se nyní hraje bez přerušení. Ještě by měla být jedna komerční přestávka.
54:30'
Darcy Kuemper (Arizona) vyjel ze své branky, rychle rozehrál, a tak mohli jeho spoluhráči pokračovat do útočného pásma. Coyotes moment překvapení nevyužili.
54:07'
Barrett Hayton (Arizona) pálil z bezprostřední blízkosti, jeho ránu vytěsnil mimo branku pozorný gólman.
53:34'
Klidnější pasáž hry narušil Jonathan Huberdeau, jehož pokus bez přípravy brankář Arizony dokázal vyrazit.
52:34'
Derek Stepan (Arizona) pálil nepřesně, jeho rána byla ztečovaná do ochranné sítě nad brankou.
51:34'
33:23, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Střelecky pasivnější hostující celek vede o jednu branku.
51:08'
Aaron Ekblad (Florida) pospíchal za kotoučem, aby se k němu nedostal soupeř. Hráč Floridy situaci zvládl, a tak se směr hry otáčí.
50:30'
Coyotes rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
50:07'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, hostující celek momentálně vede o jednu branku.
48:50'
Florida právě vstřelila branku!
Přesilovku dokázal hostující celek proměnit, ránou z první posílá Floridu do vedení MIKE HOFFMAN. Asistence: Jonathan Huberdeau a Aleksander Barkov.
48:35'
Přesilovku nyní hraje hostující celek, Mike Hoffman (Florida) dostal výbornou přihrávku, ihned z první pálil. Proti jeho střele se dokázal brankář přesunout.
48:02'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Oliver Ekman-Larsson – 2 min., podrážení).
47:40'
Jevgenij Dadonov (Florida) se probojoval až před branku, ale z bezprostřední blízkosti nezakončil dobře.
46:54'
Riley Stillman (Florida) pálil od modré čáry, jeho ránu kryje brankář Coyotes. Buly v útočném pásmu Floridy.
46:35'
Taylor Hall pálil z dobré pozice před brankou, ale hostujícího brankáře prostřelit nedokázal. Sergej Bobrovskij vytáhl výborný zákrok.
46:24'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
46:13'
Komerční přestávka.
45:24'
Riley Stillman (Florida) to vzal na sebe, vypálil a jeho ránu kryje brankář Coyotes. Darcy Kuemper (Arizona) přerušil hru.
45:00'
Aleksander Barkov (Florida) pálil z horní části mezikruží, Jeho dobrá rána jen o malý kousek minula branku.
44:25'
28:16, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, domácí hokejisté hrají lépe, mají převahu, ale stav je zatím stále vyrovnaný.
44:10'
Erik Haula (Florida) to zkoušel individuálně, ale výraznější šanci pro sebe nebo své spoluhráče nevypracoval.
43:33'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se momentálně nemůže propracovat do výraznějších šancí.
42:51'
Mark Pysyk (Florida) pálil a jeho pokus kryje brankář Coyotes. Buly před jeho brankou.
42:24'
Oliver Ekman-Larsson měl dobrou příležitost, dostal se do zakončení. On ani Clayton Keller nedokázali prostřelit brankáře soupeře.
41:43'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude v obranném pásmu Floridy.
40:55'
Zápas pokračuje třetí třetinou, střelecky nyní vede domácí tým 25:15.
40:01'
Frank Vatrano se jako jediný dokázal prosadit ve druhé třetině, a tak díky brankám Richardsona a Vatrana platí po dvou třetinách stav 1:1.
40:00'
39:30'
Už se pravděpodobně nic nestane. Mnoho šancí momentálně k vidění už není.
39:16'
Colton Sceviour (Florida) to zkoušel individuálně, dostal kotouč do útočného pásma, ale vypálit nedokázal.
39:05'
Sergej Bobrovskij (Florida) skvěle nyní podržel své spoluhráče. Oliver Ekman-Larsson (Arizona) měl před sebou odkrytou část branky, ale hostující brankář dokázal nadvakrát zlikvidovat jeho pokus. Hosty nyní podržel brankář.
38:13'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Floridy.
37:46'
Darcy Kuemper rozehrával od své branky, následně se Clayton Keller pokoušel dostat do útočného pásma, ale jeho akci zastavila nepřesná rozehrávka.
37:09'
Lawson Crouse (Arizona) zakončoval z bezprostřední blízkosti, jeho pokus ukryl do výstroje hostující Sergej Bobrovskij. Hra je tak necelé tři minuty před koncem třetiny přerušená.
36:16'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu. Brankáři mnoho práce nemají.
35:22'
Branka vypadla ze svého postavení, hra je tedy přerušená. Buly v útočném pásmu Arizony.
34:45'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, aktuálně je skóre vyrovnané.
34:41'
33:19'
18:14, tak vypadá momentálně statistika střel na branku.
33:10'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje, Jordan Oesterle hledal střílenou přihrávkou spoluhráče před brankou, ale domácí nedokázali zakončit.
32:10'
31:03'
Je vyrovnáno. Po rychlé akci puk získal FRANK VATRANO. Jeho rána ze střední vzdálenosti zapadla přesně pod horní tyčku branky. Asistence: Mike Hoffman a Aaron Ekblad.
30:11'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, domácí celek stále vede o jednu branku, střelecky vede 16:13.
29:54'
Darcy Kuemper přerušuje hru po střele Huberdeaua. Buly v útočném pásmu Floridy.
28:58'
Brad Richardson (Arizona) se dostal do brejku, sám mířil na brankáře, ale Sergej Bobrovskij byl pozorný a nenechal se překonat.
28:45'
15:12, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.
28:09'
Colton Sceviour (Florida) se po pěkné samostatné akci dostal až před branku, ale v rozhodující chvíli se nedokázal prosadit, kotouč mu sjel z hokejky.
27:41'
Darcy Kuemper rozehrává od své branky, Conor Garland se pokoušel dostat do útočného pásma, což se mu nepodařilo, hrát tak mohou hosté.
26:56'
Buly před brankou domácích, hostující celek hraje nyní aktivně, má převahu a snadněji se dostává do šancí.
26:28'
Domácí celek špatně rozehrál, píská se zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před brankou Arizony.
25:30'
Brett Connolly (Florida) pálil z dobré pozice, jeho ránu Darcy Kuemper dokázal vyrazit, a pak už hrála obrana.
25:00'
Pět minut z druhé třetiny je pryč a je patrné, že dnes uvidíme ještě vekou hokejovou bitvu.
24:37'
Florida nyní hraje aktivně, postupovala v situaci čtyři na dva. Rána však končí mimo branku, a pak už hrála obrana soupeře.
23:08'
Huberdeau s Barkovem kombinovali v útočném pásmu, ale výraznější příležitost si hosté vypracovat nedokázali.
22:55'
Obrovská šance pro hostujícího hráče, Riley Stillman (Florida) pálil z dobré pozice, jeho rána končí jen na tyčce.
22:04'
Conor Garland (Arizona) má na svém kontě další střelu, výborně zasáhl hostující brankář, který utěsnil prostor u tyčky.
21:43'
Mike Hoffman (Florida) pálil z dobré pozice, jeho pokus z horní hranice kruhu kryje Darcy Kuemper.
21:27'
Taylor Hall to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se dostat nedokázal.
20:38'
Domácí Vinnie Hinostroza se nyní dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
20:21'
Utkání, ve kterém jsme zatím viděli jedinou branku, pokračuje druhou třetinou.
20:01'
Brad Richardson (Arizona) se prosadil při vlastním oslabení, díky čemuž vede po první třetině domácí Arizona o jednu branku nad Floridou.
20:00'
19:58'
Ještě jedno přerušení hry a poslední buly první třetiny.
19:40'
Taylor Hall (Arizona) se se svým spoluhráčem dostali do situace dva na jednoho. Hall zakončoval, ale brankáře Floridy nepřekonal.
19:00'
Darcy Kuemper (Arizona) po klidnější pasáži hry raději přerušuje hru, přikryl kotouč. Vhazovat se bude před jeho brankou.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:38'
Florida rozehrává od své branky, následně se do šance pokoušel dostat MacKenzie Weegar. Vypálit však nedokázal.
16:35'
Mnoho šancí k vidění momentálně není, Lucas Wallmark (Florida) to zkoušel individuálně, ale v útočném pásmu se prosadit nedokázal.
16:18'
14:16'
Arizona právě vstřelila branku!
Při vlastním oslabení se domácí celek dostává do vedení. První střela byla zblokovaná, druhý pokus BRADA RICHARDSONA už byl přesný. Z mezikruží se dokázal prosadit. Asistence: Vinnie Hinostroza a Niklas Hjalmarsson.
13:43'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Barrett Hayton – 2 min., podrážení).
13:43'
13:25'
Aktivnější je nyní domácí celek, který má více ze hry, optickou převahu a má i více střel.
13:00'
Mark Pysyk (Florida) si najel do útočného pásma, ale přihrávku od spoluhráče nedostal.
12:26'
Dva domácí hráči se střetli u útočné modré čáry. Sledovali hru a vůbec si nevšimli, že se blíží střet.
12:00'
Osm minut hry zbývá do konce první třetiny, Florida se nyní usadila v útočném pásmu, ale zakončit nedokázala. Obrana Coyotes byla pozorný.
11:14'
Vinnie Hinostroza (Arizona) pálil rychle po přejetí modré čáry, jeho rána končí mimo branku, Sergej Bobrovskij zasahovat vůbec nemusel.
10:25'
4:4, tak vypadá statistika střel na branku, dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině.
10:00'
Sergej Bobrovskij (Florida) nyní podržel své spoluhráče. Domácí hráč se dostal před jeho branku, zkoušel blafák, ale trefil jen beton připraveného brankáře. Nick Schmaltz to byl, kdo zakončoval.
09:42'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže usadit v útočném pásmu.
09:14'
Mark Pysyk (Florida) se po přihrávce spoluhráče dostal do zajímavé střelecké pozice, ale k zakončení se šikovný hráč Floridy nedostal.
08:40'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.
07:14'
Coyotes ve středním pásmu o kotouč přišli, následně se Florida dostala do postavení mimo hru.
07:06'
Jevgenij Dadonov našel Barkova, jehož ránu bez přípravy kryje brankář Coyotes. Buly před jeho brankou. Buly vyhrála Arizona, a tak se směr hry otáčí.
07:00'
Sedm minut hry je pryč, domácí jsou střelecky aktivnější, v tomto ohledu vedou 3:2.
06:38'
Sergej Bobrovskij přerušuje hru, následovat tak bude komerční přestávka.
06:16'
Domácí brankář své spoluhráče nyní dokázal podržet, připsal si dva důležité zákroky proti střelám soupeře.
04:41'
Phil Kessel (Arizona) se dostal do velké šance, mířil sám na branku, ale gólmana prostřelit nedokázal. Sergej Bobrovskij dobře zasáhl proti střele po ledě.
04:13'
Colton Sceviour (Florida) to zkoušel individuálně, ale nedokázal si poradit s obránci soupeře.
03:46'
Christian Dvorak (Arizona) se dostal do útočného pásma, jeho rána byla zblokovaná vracejícím se obráncem.
03:30'
Ani jeden celek se nikam nežene, sledujeme klidnější pasáž hry, oba celky střídají.
03:02'
Jonathan Huberdeau (Florida) se pokoušel dostat do útočného pásma, ale domácí obrana si dokázala s jeho akcí poradit.
02:38'
Zatím vyslal hostující celek jedinou střelu na branku. Další šance jsme zatím neviděli.
01:35'
Florida získala možnost buly v útočném pásmu. Do výraznější šanci se nedostala.
00:25'
Domácí celek začal aktivně, Brad Richardson (Arizona) pálil z dobré pozice, ale jeho pokus dokázal vyrazil hostující brankář Sergej Bobrovskij. Následně Florida vyhodila na icing.
00:01'

Arizona Coyotes: Kuemper (Raanta) – Ekman-Larsson, Ljubuškin, Oesterle, Hjalmarsson, Ness, Goligoski – Hall, Dvorak, Schmaltz – Crouse, Stepan, Keller – Garland, Hayton, Kessel – Söderberg, Richardson, Hinostroza.

Florida Panthers: Bobrovskij (Montembeault) – Weegar, Ekblad, Yandle, Brown, Stillman, Strälman – Huberdeau, Barkov, Dadonov – Vatrano, Haula, Hoffman – Wallmark, Connolly, Saarela – Sceviour, Acciari, Pysyk.

Rozhodčí: Rehman, O'Rourke – Racicot, Murray.
Zápas brzy začne.
Mírným favoritem podle sázkových kanceláří je domácí tým.
Florida je v Atlantické divizi o dva body na čtvrté pozici, Arizona v Pacifické divizi je pátá.
Arizona Coyotes z posledních pěti zápasů vyhrála tři. Poradila si s Washingtonem Capitals 3:1, New Yorkem Islanders 2:1 a Tampou Bay 7:3. Tým nestačil na Dallas Stars 2:3 a na St. Louis Blues 0:1.
Florida Panthers z posledních pěti zápasů vyhrála dva. San Jose Sharks porazila 5:3 a Anaheim Ducks 4:1. Nestačila na Edmonton Oilers 1:4, Los Angeles Kings 4:5 a na Vegas 3:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Arizona Coyotes a Florida Panthers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.