Colorado - Dallas | ONLINE | 15.1.2020 03:00 | NHL 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

NHL - NHL (základní část) -  ONLINE PŘENOS -  Colorado : Dallas - 15. ledna 2020   03:00

Ukončeno
Colorado
Colorado
09:04' Zadorov (MacKinnon) • 15:27' Landeskog (MacKinnon, Graves)
2:3
(2:0, 0:1, 0:1 - 0:1)
Dallas
Dallas
29:54' Gurjanov  (Hintz, J. Klingberg) • 54:37' Dickinson  (Cogliano, Comeau) • 61:54' Lindell  (Pavelski)
Colorado
Sestavy:
Grubauer (Francouz) – E. Johnson (A), Girard, Makar, Graves, Cole, Zadorov – Rantanen, MacKinnon (A), Landeskog (C) – Ničuškin, Kadri, Burakovsky – Calvert, Bellemare, Nieto – Kameněv, Compher, Jost. Hlavní trenér: Jared Bednar.
Rozhodčí
Dan O'Halloran, Wes McCauley. Čároví: Derek Amell, Brandon Gawryletz
Pepsi Center, Denver
18015 diváků
Dallas
Sestavy:
Bishop (Chudobin) – J. Klingberg (A), Lindell, Heiskanen, Oleksiak, R. Polák, Sekera – Kiviranta, Seguin (A), Ja. Benn (C) – Pavelski, Hintz, Gurjanov – Radulov, Dowling, Janmark – Comeau, Dickinson, Cogliano. Hlavní trenér: Rick Bowness.
Přenos se aktualizuje automaticky

Československá stopa v utkání:

Pavel Francouz (COL) 0 minut, 0 zákroků, 0 gólů, 00,0%
Roman Polák (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:24
Andrej Sekera (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:09
Tři hvězdy utkání:

1. Esa Lindell (DAL) 1+0
2. Nathan MacKinnon (COL) 0+2
3. Ben Bishop (DAL) 41 zák., 2 góly, 95,3%
Statistiky: Střely na bránu: 43-30; Zablokované střely: 14-23; Vhazování: 46%-54%; Hity: 14-28; Přesilové hry: 0/2-1/3; Trestné minuty: 11-9.
Colorado mělo fantastický vstup do zápasu a během úvodní části si vytvořilo dvoubrankové vedení, jenže Dallas ve druhé i třetí třetině dokázal jednou skórovat a nakonec se mu povedlo dovršit obrat. V prodloužení se prosadil Esa Lindell. Oba týmy se v letošní sezóně střetly už počtvrté a všechny čtyři duely vyhráli Stars. Konečné skóre je. Colorado Avalanche 2 Dallas Stars 3.
Konec zápasu.
61:54'
Dallas právě vstřelil branku!
Joe Pavelski na pravém křídle vyhrál vhazování a ESA LINDELL toho poté parádně využil, když si najel na vrchol mezikruží a fantastickou střelou zápěstím poté nad lapačkou Philippa Grubauera vymetl pravý horní roh brány! Dallas tak dovršil obrat a znovu zvítězil! Asistence: Joe Pavelski.
61:43'
Dallas odpověděl střelou z pravého křídla, jenže Philipp Grubauer byl na přední tyči připravený a pokus z vrcholu pravého kruhu s mírný problémy podržel.
60:53'
Blake Comeau se dostal ke střele na levém křídle, jenže jeho prudká střela z úhlu minula bránu Philippa Grubauera a skončila poté na ochranném skle.
60:01'
Začalo prodloužení.
Hokejisté Colorada v dnešním zápase třikrát orazítkovali brankovou konstrukci a Dallas nakonec dokázal smazat dvoubrankové manko. O souboji rivalů tak bude muset rozhodnout prodloužení nebo nájezdy. Po třetí třetině duelu dvou rivalů. Colorado Avalanche 2 Dallas Stars 2.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:00'
Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
58:59'
Colorado mělo další šanci, když střelou z levého kruhu mohlo rozhodnout, věřte tomu nebo ne, kotouč ale opět skončil na brankové konstrukci!
58:35'
Dnešní utkání sleduje 18015 diváků.
57:17'
Avalanche se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a dlouhá kolmá přihrávka zamířila na zakázané uvolnění. Vhazování po pravici brankáře Philippa Grubauera.
56:02'
Nikita Zadorov na levém křídle vypálil od modré čáry a chtěl prudkou střelou zamířil do bližšího horního rohu brány, jeho pokus ale skončil na ochranném skle.
55:37'
Dallas se pokusil otočit skóre dnešního utkání, jenže jeho střela z levého kruhu pro vhazování skončila v lapačce připraveného brankáře Philippa Grubauera.
54:41'
Nahození Colorada z levého křídla bylo přizvednuto do ochranné sítě a následuje komerční přestávka. Dallas předvedl comeback a vyrovnal skóre zápasu na 2:2.
54:37'
Dallas právě vstřelil branku!
Útočník JASON DICKINSON si najel před bránu na zpětnou přihrávku Andrewa Cogliana zpoza levé tyče, a přestože vzápětí na první pokus Philippa Grubauera nepřekonal, poté se vpádu prosadil z dorážky! Dallas dovršil comeback a je srovnáno. Asistence: Andrew Cogliano a Blake Comeau.
53:54'
Vladislav Kameněv na levém křídle nabral obrovskou rychlost, jenže v blízkosti levé tyče nakonec ztratil kontrolu nad pukem a mezi betony Bena Bishopa nepřekonal.
52:34'
Následovalo nahození hostujících hráčů Dallasu, se kterým si Philipp Grubauer snadno poradil, a sevřel kotouč ve své lapačce. Hra byla vzápětí přerušena.
51:12'
Dallas odpověděl střelou z ostrého úhlu, ke které se dostal na pravém křídle, jenže puk skončil na vnějším oblouku brány Colorada a skončil poté za ní.
50:53'
Nikita Zadorov se mohl prosadit po střele z pravého kruhu, jenže John Klingberg puk na vzdálenější levé tyči rychle sebral. Následovalo zakázané uvolnění Stars.
50:14'
Philipp Grubauer si snadno poradil s nahozením Dallasu a po delší prodlevě na řadu nakonec přece jen přichází komerční přestávka. Skóre zápasu 2:1.
49:48'
Dallas čelí jedné obrovské šanci za druhou a nyní raději zpomalil hru za vlastní bránou, aby mohl v klidu vystřídat a jeho hokejisté si konečně trochu oddechli.
48:02'
Nazem Kadri vypálil na bodu levého kruhu pro vhazování a jeho pokus mířil k přední tyči, jenže Ben Bishop opět skvěle zasáhl a pravým betonem puk vykopl.
47:12'
Nathan MacKinnon nabral obrovskou rychlost a z levého křídla si sjel rychle před bránu, kde se pak snažil skórovat mezi betony Bena Bishopa, jenže brankář Dallasu ho opět vychytal! Skvělý zákrok.
46:19'
John Klingberg se dostal ihned po vhazování ke střele na bodu pravého kruhu a jeho pokus zápěstím byl jedním z domácích hráčů přizvednut do ochranné sítě.
46:13'
Philipp Grubauer si dokázal pokryt prostor u své levé tyče brány a volný puk raději zmrazil pod lapačkou. Po přerušení hry dostává prostor reklamní přestávka.
45:17'
Ian Cole vypálil bez přípravy na vrcholu pravého kruhu a Ben Bishop skvěle zasáhl levým betonem.
43:56'
Matt Calvert a Jamie Benn předvedli neskutečnou bitku, během které si vyměnili několik hodně tvrdých úderů a kapitán Dallasu svého soupeře srazil k ledu!
43:53'
Jamie Benn to teď provedl jako zkušený mazák, když se vyhnul pěstnímu souboji a v mezikruží napřáhl k rychlé střele zápěstím, kterou Philipp Grubauer zachytil.
42:46'
A ještě jedna příležitost Colorada, které touží po třetím gólu! Nazem Kadri si sjel z pravého křídla před bránu, kde se snažil skórovat mezi betony Bena Bishopa, jenže brankář Dallasu je sevřel!
42:27'
A další skvělá šance Avalanche! Nikita Zadorov mířil nádhernou střelou z bodu levého kruhu pro buly do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, jenže puk se od spodní strany horní tyče odrazil ven! Gól Colorada nyní visí ve vzduchu.
42:08'
Nathan MacKinnon se dostal ke střele v blízkosti levé tyče a rychle mířil k přední tyči, jenže Ben Bishop ho parádně vychytal pravým betonem!
41:32'
Jamie Benn fauloval ihned po buly a připravil svůj tým o přesilovou hru. Menší trest za nedovolené bránění.
41:28'
Erik Johnson vyhodil kotouč z levé strany obranného pásma přes ochranné sklo a byl vyloučen za zdržování.
41:05'
Colorado se rozhodlo pro jednoduchou hru, když od trestných lavic nahodilo puk za bránu Dallasu, kam se rychle vydal Ben Bishop a snadno rozehrál.
40:24'
Cale Makar vypálil od modré čáry a dobře mířil na lapačku Bena Bishopa, jenže jeho prudká rána byla přizvednuta těsně před bránou do ochranné sítě.
40:01'
Začala třetí třetina.
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 29-16; Zablokované střely: 8-13; Vhazování: 53%-47%; Hity: 8-17; Přesilové hry: 0/1-1/2; Trestné minuty: 4-2.
Třetí třetina začne přibližně v 4:55.
Dallas v průběhu druhé třetiny využil dvě přesilové hry, když se prosadili Alexandr Radulov a Denis Gurjanov, jenže úvodní gól Dallasu nebyl uznán kvůli postavení mimo hru poté, co hlavní trenér Jared Bednar skvěle vyhodnotil situaci a vzal si Coach Challenge. Skóre po druhé třetině je. Colorado Avalanche 2 Dallas Stars 1.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:16'
Philipp Grubauer dokázal udržet střelu Dallasu z ostrého úhlu u své levé tyče brány v náručí a po přerušení hry následuje krátká komerční přestávka.
39:00'
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:22'
Avalanche se vrátili do útočného pásma a v blízkosti levé tyče se dostali ke střele z ostrého úhlu, která skončila na výstroji připraveného Bena Bishopa.
37:58'
Valerij Ničuškin předvedl ve středovém kruhu pěkný oblouk a zavezl puk do útočného pásma, kde poté hledal Nazema Kadriho, který ho bruslí nedokázal zpracovat.
37:34'
Avalanche se nepodařilo rozehrát podél střídaček a proti domácímu týmu se tedy pískalo zakázané uvolnění. Vhazování po pravici brankáře Philippa Grubauera.
36:42'
Nikita Zadorov vypálil na ose útočného pásma od modré čáry a jeho rána mířila k levé tyči brány, jenže Ben Bishop opět skvěle zasáhl. Tentokrát svou vyrážečkou.
35:23'
Mikko Rantanen na pravém křídle vypálil bez přípravy a jeho rána z ostrého úhlu mířila k přední tyči, jenže Ben Bishop ji lapačkou vytáhl!
34:20'
Následovala střela Samuela Girarda, který na ose útočného pásma vystřelil od modré čáry, a jeho střela letící těsně nad ledem byla také zablokována.
33:49'
Nathan MacKinnon bez přípravy vypálil na bodu levého kruhu pro vhazování a jeho rána mířila pod horní tyč, jenže byla sražena za bránu Dallasu.
33:21'
Roman Polák fauloval v pravém rohu obranného pásma a byl vzápětí vyloučen na dvě minuty za podrážení.
32:59'
Colorado odpovědělo střelou z ostrého úhlu, která přišla na levém křídle, a Ben Bishop na přední tyči zasáhl hokejkou, kterou puk vyrazil do rohu ledové plochy.
32:26'
Dallas rychle otočil hru a na levém křídle se snažil prosadit Justin Dowling, jenže se ocitl v postavení mimo hru a útočné snažení Stars ztroskotalo.
32:16'
J. T. Compher odpověděl střelou z pravého křídla, jenže jeho pokus neměl potřebnou razanci a hostující brankář Ben Bishop si s ním snadno poradil.
31:58'
Miro Heiskanen vypálil ihned po vhazování od modré čáry, Philipp Grubauer ale předvedl krásný zákrok pro diváky, když kotouč ukryl po semaforu v lapačce.
31:54'
Joe Pavelski na levém křídle vyhrál závod o puk a bekhendem ho z nulového úhlu posílal před bránu, Philipp Grubauer ale zasáhl a zmrazil ho pod lapačkou.
31:01'
Ben Bishop si snadno poradil s nahozením Avalanche z pravé strany útočného pásma a ukryl puk v lapačce. Následuje krátká komerční přestávka.
30:44'
Valerij Ničuškin krásně vypálil z prostoru levého kruhu pro vhazování a jeho střela skončila na vzdálenější pravé tyči, od které se odrazila ven!
29:54'
Dallas právě vstřelil branku!
Dallas předvedl dvě nádherné přihrávky přes osu útočného pásma a po přihrávce z pravého křídla před bránou usměrnil kotouč do prázdné brány DENIS GURJANOV! Dallas využil přesilovou hru – 2:1. Asistence: Roope Hintz a John Klingberg.
29:16'
Dallas zavezl kotouč do útočného pásma a na levém křídle napřáhl k prudké střele, která byla nepřesná a z úhlu zamířila mimo bránu domácích Avs.
28:20'
Tyler Seguin vystřelil na vrcholu levého kruhu pro vhazování a dobře mířil k přední tyči, jenže Philipp Grubauer byl připravený a pravým betonem puk vyrazil.
28:16'
Mikko Rantanen fauloval a také on byl vyloučen za podrážení. Po komerční přestávce přesilovka Dallasu.
26:50'
Vyloučený Tyson Jost se vrátil zpět na led a Jason Dickinson mohl skórovat po střele z mezikruží, jenže brankář Philipp Grubauer zasáhl pravým betonem.
26:08'
Dallas vyhodil kotouč na zakázané uvolnění a J. T. Compher mohl skórovat po střele z pravého kruhu v oslabení, pozorný brankář Ben Bishop ale puk vyrazil.
26:02'
Dallas právě vstřelil branku, která však neplatí!
Alexandr Radulov dostal nádhernou diagonální přihrávku na bod pravého kruhu pro vhazování a střelou bez přípravy v přesilové hře skóroval do odkryté sítě, jenže hlavní trenér Jared Bednar si vzal Coach Challenge kvůli postavení mimo hru, které bylo potvrzeno! Gól Dallasu tedy neplatí.
25:52'
Tyler Seguin bez přípravy vypálil na vrcholu levého kruhu a Philipp Grubauer zasáhl pravým betonem.
25:40'
Avalanche zatím odvádí v oslabení fantastickou práci, když se jim dvakrát v rychlém sledu podařilo vyhodit podél trestných lavic. Další akci Stars zastavil ofsajd.
24:34'
Tyson Jost fauloval na středové čáře a byl vyloučen za podrážení. První přesilovka dnešního duelu pro Dallas.
23:39'
Andrew Cogliano se dostal po přihrávce zpoza brány do zakončení v blízkosti pravé tyče, jeho pokus byl ale zřejmě sražen mimo domácí svatyni.
22:52'
Nathan MacKinnon spěchal za nahozeným pukem podél trestných lavic a Ben Bishop se rychle vydal za svou bránu, aby těsně před ním rozehrál bekhendem.
22:09'
André Burakovsky na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu zápěstím a Ben Bishop nedokázal jeho pokus udržet v náručí, kolem něj ale nebyl nikdo z domácích.
21:08'
John Klingberg na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu, Philipp Grubauer byl ale na přední tyči připravený a levým betonem kotouč vyrazil za bránu.
20:35'
Jamie Benn nepřesně rozehrál podél trestných lavic, jenže puk byl tečován a domácí hokejisté o něj museli svést souboj v levém rohu obranného pásma.
20:19'
Jason Dickinson na pravém křídle vystřelil z úhlu a jeho prudká střela se od jednoho z hráčů Colorada odrazila do vzdálenějšího levého rohu ledové plochy.
20:01'
Začala druhá třetina.
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 16-4; Zablokované střely: 5-6; Vhazování: 58%-42%; Hity: 4-9; Přesilové hry: 0/0-0/0; Trestné minuty: 0-0.
Druhá třetina začne přibližně v 3:58.
Colorado vstoupilo do souboje rivalů s velkou motivací a od úvodních sekund utkání mělo převahu, ze které nakonec pramenily dva góly, když se v domácím dresu prosadili Nikita Zadorov a Gabriel Landeskog. Ben Bishop inkasoval obě dvě branky mezi betony. Skóre po první třetině. Colorado Avalanche 2 Dallas Stars 0.
20:00'
První třetina skončila.
19:04'
Joel Kiviranta bleskově objel bránu Colorada a u pravé tyče se snažil prosadit z otočky, jenže Philipp Grubauer byl připravený a jeho střelu úspěšně vyrazil.
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
17:43'
Mikko Rantanen se nyní dostal v blízkosti pravé tyče k bekhendovému zakončení, které skončilo na levém rameni Bena Bishopa, a puk zamířil za bránu Stars.
16:54'
John Klingberg na pravém křídle vystřelil od hrazení a jeho táhlá střela skončila na výstroji Philippa Grubauera, který puk nadvakrát zachytil. Komerční přestávka.
15:27'
Colorado právě vstřelilo branku!
Nathan MacKinnon na levém křídle skvěle zasekl kotouč a téměř od modré čáry napřáhl ke střele, která mířila pod horní tyč, ale do čepele hokejky clonícího GABRIELA LANDESKOGA se ze vzduchu odrazila mezi betony Bena Bishopa, a je to 2:0! Asistence: Nathan MacKinnon a Ryan Graves.
14:21'
Dallas se v rychlém sledu dostal ke třem střelám, jenže všechny tři byla zablokovány a Philipp Grubauer zatím počtvrté v dnešním zápase zasahovat nemusel.
13:54'
Jamie Benn už se na to nemohl dívat a na ose útočného pásma vypálil od modré čáry, Philipp Grubauer měl ale čistý výhled a mezi betony se překonat nenechal.
12:12'
Colorado vyrazilo podél trestných lavic do protiútoku tři na tři a J. T. Compher na vrcholu levého kruhu napřáhl ke střele, která byla sražena do rohu ledové plochy.
10:58'
Před bránou Philippa Grubauera vznikla nepřehledná situace, bývalý brankář Washingtonu ale kotouč našel a zmrazil ho pod lapačkou. Komerční přestávka.
10:34'
Ian Cole na ose útočného pásma vypálil od modré čáry a Ben Bishop vůbec nic neviděl, prudká rána obránce Colorada ho ale trefila do hrudí a puk skončil mimo.
09:46'
Mikko Rantanen rychle objel bránu Dallasu a v blízkosti levé tyče se chystal skórovat z otočky, jenže Ben Bishop dobře zasáhl a podržel kotouč v náručí.
09:04'
Colorado právě vstřelilo branku!
NIKITA ZADOROV na levém křídle bleskově zavezl kotouč do útočného pásma a poté ho z ostrého úhlu nahodil před bránu, kde se od hokejky Mira Heiskanena odrazil mezi betony Bena Bishopa – 1:0 pro domácí! Asistence: Nathan MacKinnon.
07:04'
Philipp Grubauer si snadno poradil s nahozením Dallasu ze středního pásma a ukryl kotouč ve své lapačce. Po přerušení následuje reklamní přestávka.
06:56'
Tyson Jost si najel na vzdálenější levé tyči na krásnou diagonální přihrávku z pravého křídla a tečí chtěl puk usměrnit do brány Dallasu, jenže ji těsně minul.
05:48'
Colorado do toho šlape opravdu pořádně a nyní přišla střela z levého křídla, Ben Bishop byl ale na přední tyči připravený a dobře zasáhl svou vyrážečkou.
05:16'
Domácí hokejisté vyhráli vhazování a na vrcholu pravého kruhu ihned vypálili, jejich střela vypadala hodně nebezpečné, Ben Bishop ale zasáhl pravým betonem.
05:08'
Erik Johnson na pravém křídle vystihl rozehrávku Dallasu a na bodu pravého kruhu se dostal ke střele, kterou Ben Bishop vyrazil, a zmrazil puk pod lapačkou.
04:10'
André Burakovsky na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a na přední tyči našel výstroj Bena Bishopa, který byl připravený a pravým betonem puk vyrazil za bránu.
03:00'
Colorado vstoupilo do zápasu pořádně zostra a vede na střely na bránu už 4:0. Domácí brankář Philipp Grubauer je zatím v bráně Avalanche bez práce a zákroku.
01:39'
A další šance Avalanche, kteří se tentokrát dostali ke střele na levém křídle, prudká rána z ostrého úhlu ale skončila na hrudi bezchybného Bena Bishopa.
01:01'
André Burakovsky na pravém křídle nabral velkou rychlost a v blízkosti pravé tyče zakončoval bekhendem, Ben Bishop ale zasáhl svým pravým betonem.
00:23'
Colorado otočilo hru a v pravém kruhu pro vhazování se dostal ke střele zápěstím Mikko Rantanen, Ben Bishop byl na přední tyči připravený a ukryl puk v lapačce.
00:01'
Kotouč dopadl na led a dnešní souboj rivalů z Centrální divize mezi Coloradem a Dallasem byl zahájen. Úvodní vhazování zápasu vyhráli hosté z Texasu.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Colorado Avalanche: Grubauer (Francouz) – E. Johnson (A), Girard, Makar, Graves, Cole, Zadorov – Rantanen, MacKinnon (A), Landeskog (C) – Ničuškin, Kadri, Burakovsky – Calvert, Bellemare, Nieto – Kameněv, Compher, Jost. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – J. Klingberg (A), Lindell, Heiskanen, Oleksiak, R. Polák, Sekera – Kiviranta, Seguin (A), Ja. Benn (C) – Pavelski, Hintz, Gurjanov – Radulov, Dowling, Janmark – Comeau, Dickinson, Cogliano. Hlavní trenér: Rick Bowness.

Rozhodčí: Dan O'Halloran, Wes McCauley. Čároví: Derek Amell, Brandon Gawryletz.
Československá stopa v utkání:

Pavel Francouz (COL) 19 zápasů, 568 zák., 42 gólů, 92,6%
Roman Polák (DAL) 25 zápasů, 0+4, +/- +5
Andrej Sekera (DAL) 41 zápasů, 2+5, +/- +9
Vzájemné zápasy

Dallas se potkal v letošní sezóně s Coloradem celkem třikrát a všechny tři vzájemná střetnutí dokázal vyhrát.
Dallas Stars

Do sestavy Dallasu se navrací obránce John Klingberg, který vynechal čtyři střetnutí poté, co utrpěl zranění v dolní části těla během zápasu Winter Classic na Cotton Bowl Stadium. John Klingberg znovu vytvoří obranný pár s Esou Lindellem, který mezi 30. prosincem a 10. lednem zaznamenal asistenci v pěti zápasech za sebou, a vytvořil tak svou nejdelší bodovou sérii v kariéře NHL. V bráně Dallasu by měl začít Ben Bishop. Stars vyhráli šest z posledních sedmi zápasů a proti Avs se jim daří.
Colorado Avalanche

V bráně Avalanche dnes s největší pravděpodobností dostane přednost Philipp Grubauer. Colorado se vrací zpět do akce po třech dnech volna a proti Stars bude usilovat o ukončení série tří porážek. Domácí hokejisté vyhráli pouze tři z posledních jedenácti střetnutí poté, co během předchozích jedenácti utkání vyhráli devět zápasů. Domácí Avalanche budou tradičně spoléhat na Nathana MacKinnona, který během posledních 6 duelů připsal deset bodů za stejný počet branek a přihrávek.
Colorado si užilo tři dny volna a po poslední porážce s Pittsburghem se podruhé v řadě představí v domácím Pepsi Center, kde nyní v souboji dvou rivalů z Centrální divize vyzve Dallas. Soupeři v Denveru zakončí sérii čtyř venkovních zápasů. Rozdíl mezi oběma týmy činí jeden jediný bod a domácí Avalanche mohou svého soupeře v případě dnešní výhry v základní hrací době přeskočit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.
Aktuální zápasy
Články odjinud