NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Dallas : Minnesota - 8. února 2020   02:30

Dallas
Dallas
15:28' Pavelski (Seguin, J. Klingberg) • 22:52' Gurjanov (Heiskanen)
2:3
(1:0, 1:2, 0:1)
Minnesota
Minnesota
28:25' J. Eriksson Ek  (Suter, M. Foligno) • 32:09' Donato  (Kunin, Fiala) • 59:34' J. Eriksson Ek  (Brodin, Greenway)
Dallas
Minnesota

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost.
3. Zach Parise (MIN) 0+0
Minnesota pokračuje ve velmi dobrých výkonech a navázala na své dvě předcházející výhry a sál se přibližuje k elitní osmičce Západni koference. Dallas sice vedl už 2:0, ale svůj náskok nejen, že neudržel, ale necelou půl minutu před prodloužením dokonce inkasoval rozhodující do
59:34'
Minnesota právě vstřelila branku!
Kdepak, žádné prodloužení! JOEL ERIKSSON EK se dokázal prosadit poté, co povyjel zpoza branky a zasunul puk k pravé tyči! Asistence: Jonas Brodin, Jordan Greenway.
58:47'
Oby týmy si vyměnily zblokované střely.
57:30'
Třetí třetina se pomalu blíží ke svému konci. Utkání míří do prodloužení.
56:07'
Hosté jsou v plném počtu.
55:17'
Dallas po vyhození Zuckera přichází o útočné pásmo.
54:07'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Kevin Fiala – 2 min., vysoká hůl).
54:03'
Po Fialově pokusu od levého mantinelu Bishop přerušuje hru. Komerční pauza.
53:47'
Také Bishop si zachytá. Dvě střely od modré vyráží.
52:59'
Dickinson se tlačil do střely v pravém kruhu, Dubnyk znovu zasahuje. Hostující brankář má teď plné ruce práce.
51:30'
Heiskanen bekhendovou střelou přinutil Dubnyka přerušit hru.
50:04'
Střela od modré čáry, Bishop vyráží pokus Zuccarella mimo svou branku.
49:40'
Poměr střel zní vyrovnaně 22-22.
49:02'
Zblokovaná rána Heiskanena hned po buly.
48:59'
Zakázané uvolnění Minnesoty. Třetí třetina je zatím nejméně akční z obou stran oproti prvním dvěma periodám.
47:09'
Dumbovu střelu od modré Bishop vytěsnil mimo tři tyče.
46:24'
Několik zblokovaných střel domácího týmu, Dubnykovi ohromně pomohla obrana, jež blokovala ony střely. Komerční pauza.
45:29'
Dubnyk chytá Hintzovu střelu zápěstím a po delší době přerušuje hru.
44:59'
Dickinson nenechal Spurgeona ohrozit Bishopovu klec a blokuje jeho střelu.
43:35'
Dubnyk si poradil s nepříjemnou a prudkou střelou od modré čáry.
42:18'
Wild zahráli na zakázané uvolnění.
41:31'
Stejně dopadla i sřela Kunina z okraje pravého kruhu.
41:00'
Zblokovaná dělovka Dumby končí v ochranné síti.
40:01'
40:00'
40:00'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Corey Perry – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Jordan Greenway – 2 min., hrubost).
39:15'
Ještě Pavelski to zkoušel od pravého mantineku.
38:36'
Dumba z pravé strany nutí Bishopa přerušit hru.
37:19'
Tentokrát se do útoku vrhli hosté, ale i střela Zuccarela končí v ochranné síti.
36:40'
Brodin srazil Gurjanovovu střelu až do ohranné sítě.
35:50'
Spurgeon vypálil už od modré čáry, Bishop jeho zakončení likviduje a přerušuje hru. Komerční pauza.
34:22'
33:39'
Domácí vyhodili puk přes všechny čáry. Dobře brání toto oslabení.
32:22'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Blake Comeau – 2 min., podrážení).
32:09'
Tohle si měl Ben Bishop pohlídat! RYAN DONATo střílel z pravého boku, z ostrého úhlu. Přesto puk dostal za záda domácího brankáře, který neutěsnil prostor v horním růžku na bližší tyči.Asistence: Luke Kunin, Kevin Fiala.
28:25'
Hosté poprvé udeřili a s trochou štěstí snižují. Suter chtěl zpoza branky nacentrovat před brankoviště, ale puk se zastavil už u JOELA ERIKSSONA EKA, který stál vedle branky Bishop. Hostujícímu útočníkovi se nakonec povedlo propasírovat puk do branky, když Bishop nezaregistroval puk a začal se brankovištěm přesouvat. Asistence: Ryan Suter, Marcus Folihno.
27:31'
Delší úsek bez přerušení je u konce. Nastává komerční přestávka.
25:55'
25:25'
Hartman napálil z pravého kruhu pouze boční síť Bishopovy branky. Hra se krátce poté přerušuje.
25:05'
Nyní už definitivně vyhazují puk přes všechny čáry.
24:47'
Domácím se povedlo vytěsnit hru do středního pásma.
23:55'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Andrew Cogliano – 2 min., sekání).
22:52'
Dallas právě vstřelil branku!
Byť se Eriksson Ek už vracel z trestné lavice, domácí stihli ještě jednu rychlou akci, při níž Heiskanen křižným pasem našel v pravém kruhu DENISE GURJANOVA, který ránou z první propálil brankáře Dubnyka. Asistence: Miro Heiskanen.
22:06'
Radulov vypálil od modré čáry, Dubnyk jeho střelu chytá a přerušuje hru.
21:02'
Pavelskimu se zpoza kruhů nepovedlo usměrnit puk na branku soupeře.
20:50'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Joel Eriksson Ek – 2 min., podrážení).
20:01'
Další třetina začne přibližně v 03:33.
V úvodní třetině utkání mezi Dallasem a Minnesotou padla sice jen jedna branka, ale střel bylo habaděj a rodily se zajímavé šance. Brankáři ovšem hrají v tomto střetnutí zatím hlavní roli a jen přesilovková dorážka Pavelskiho byla nad síly hostujícího gólmana.
20:00'
19:05'
Seguin zpoza pravého kruhu vypálil na Dubnyka, který jeho pokus vytěsnil mimo tři tyče.
18:16'
Faksa je zpět na ledě, pokračuje přesilovka Dallasu.
18:05'
Hra je přerušena kvůli posunuté brance domácích.
17:33'
Zucker z levého kruhu netrefil branku Dallasu.
16:30'
Hraje se ve čtyřech na obou stranách, ale že by se více prostoru na ledě podařilo některému týmu využít, se říct nedá.
16:16'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Radek Faksa – 2 min., hákování).
16:04'
Hra je přerušena, vhazuje se před brankou Dubnyka.
15:28'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Jonas Brodin – 2+2 min, vysoká hůl).
15:28'
Domácí využívají přesilovou hru a otevírají skóre zápasu! Střelu Seguina z levého kruhu vyrazil Dubnyk pouze před sebe, kde JOE PAVELSKI úspěšně dorazil kotouč za záda hostujícího gólmana. Asistence: Tyler Seguin, John Klingberg.
15:14'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Jared Spurgeon – 2 min., hákování).
15:04'
Nepříjemná střela z bekhendu, se kterou si musel Dubnyk poradit, šla navíc do protipohybu. Zvládl to, stejně jako pokračující akci, při níž puk nakonec končí v ochranné síti.
14:24'
Naopak Faksovu střelu z levého křídla už brankář Minnesoty drží u sebe a přerušuje hru. Komerční pauza.
14:04'
Hintzův pokus z pravé strany Dubnyk vyráží.
13:26'
Zucker nahodil puk už od červené čáry přímo na Bishopa. I toto bude počítáno jako střela.
12:45'
Hraje se delší úsek bez přerušení. Minnesota vede na střely 11-7.
11:56'
Dumba střílel z ostrého úhlu, Bishop musel vyrážet kotouč.
11:45'
První třetina plyne hodně rychle. Oba týmy se pokusily o útočné akce, ale byla z toho nakonec jen střela Greenwaye, která skončila navíc zcela mimo.
10:12'
Kotouč vyletěl až mezi diváky, komerční přestávka.
09:52'
Kunin se zpoza levého kruhu napřáhl ke střele, Bishop jeho pokus zlikvidoval a přerušil hru. Vhazovat se bude v obranném pásmu Dallasu.
09:30'
Postavení mimo hru domácích, vhazuje se ve středním pásmu.
08:15'
Minnesota vede na střely 8-7, převzala po skončení svého oslabení trochu taktovku a je více u puku.
07:06'
Greenway mezi kruhy vypálil na Bishopa, který přerušuje hru. Komerční pauza.
06:25'
Hraje se celkem rychlý hokej bez nějakého zbytečného a častého přerušování. Oba týmy se střídají v útocích.
05:03'
Cogliano střelou zpoza levého kruhu přinutil Dubnyka přerušit hru. Vhazuje se v obranném pásmu Minnesoty.
04:23'
03:46'
Zucker vyhodil puk přes celé kluziště až k brankáři Dallasu.
02:59'
Palba domácích pokračuje, Eriksson Ek si připsal dvě zblokované střely.
02:28'
Klingberg od modré a hned po něm Benn z prostoru před brankou. Obě střely dokázal Dubnyk vychytat.
02:23'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Luke Kunin – 2 min., hákování).
02:14'
Kunin se protlačil mezi kruhy, Bishop jeho zakončení zlikvidoval.
01:37'
Hra je přerušena ve středním pásmu, puk skončil na střídačkách.
01:24'
To Oleksiak už přinutil brankáře Dubnyka k zásahu. Střílel zpoza levého kruhu.
00:45'
Klingbergova střela zpoza pravého kruhu se proletěla pouze k zadnímu hrazení.
00:01'

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg, Heiskanen, R. Polák, Oleksiak, Johns – Ja. Benn, Hintz, Seguin – Janmark, Pavelski, Radulov – Cogliano, Faksa, Comeau – Gurjanov, Dickinson, Perry.

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter, Spurgeon, Brodin, Dumba, Hunt, Pateryn – Parise, E. Staal, Zuccarello – Zucker, Kunin, Fiala – M. Foligno, J. Eriksson Ek, Greenway – Donato, M. Koivu, Hartman..
Jedná se už o čtvrtý vzájemný zápas v této sezoně. V říjnu na svém ledě vyhrál Dallas, následně ovšem Minnesota přetavila dva domácí zápasy ve své výhry.
Wild aktuálně na osmé místo ztrácí čtyři body a povedlo se jim vyhrát poslední dva zápasy. Dobrou formu budou chtít potvrdit i v souboji s Dallasem, jemuž patří čtvrté místo na Západě, avšak po dvou výhrách podlehl New Yorku Islanders po prodloužení.
Dallas se v noci na sobotu střetne s Minnesotou, která je v pozicích, kdy se snaží vrátit do elitní osmičky Západní konference.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.