NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Toronto - 6. března 2020   04:30

Toronto
Andersen (J. Campbell) – Dermott, Holl, Marinčin, Barrie, Sandin, Liljegren – Hyman, Matthews, Marner – W. Nylander, Tavares, Clifford – Kerfoot, Kapanen, Engvall – F. Gauthier, Spezza, Malgin.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Toronto Maple Leafs: 36.
Utkání končí vítězstvím LA, které tak přidávají další vítězství a jen potvrzují zlepšenou formu. Naproti tomu pro Toronto je to druhá prohra v řadě, po předchozí třízápasové vítězné sérii.
V dnešním duelu kralovala na obou stranách defenziva. V zápase bylo k vidění i pár šancí, ale střelci v těchto situacích nedokázali uspět. Zápas tak ze hry gól nenabídl, rozhodly až nájezdy, v nichž byli úspěšnější domácí.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Los Angeles Kings.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani pětiminutové prodloužení nerozhodlo o vítězi, po rychlé úpravě ledu nás tak čekají nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:15'
Už se hraje ve třech na obou stranách, nyní ale nikdo nebude chtít riskovat.
64:00'
Poslední minuta prodloužení, ani z jedné šance gól nepadl, zápas tak opravdu spěje do nájezdů.
63:47'
William Nylander (Toronto) pláchl do brejku, je před brankou Kings, zkouší bekhendem přehodit pravý beton Quicka, což ale nedokázal.
63:30'
Stále se hra nepřerušila, po skončení oslabení Toronta, to znamená, že se hraje ve čtyřech na obou stranách.
63:03'
Adrian Kempe (Los Angeles) sám před brankou Toronta, Frederik Andersen jeho střelu vyráží.
62:31'
62:10'
Martin Frk (Los Angeles) si připisuje již třetí střelecký pokus, jeho dělovky ale buď končí vedle branky nebo na bránícím hráči... Andersen zasahovat ani jednou nemusel.
61:50'
Puk míří ze třetiny Toronta, které může prostřídat bránící trojici.
61:33'
Hostům se zatím, při tomto oslabení, daří zablokovávat střely soupeře.
61:20'
Drew Doughty (Los Angeles) pálí z pravé strany, Andersen vyráží nad branku.
61:04'
Martin Frk (Los Angeles) zachytil nepřesnou přihrávku Kopitara a díky tomu domácí získali útočné pásmo.
60:40'
Zach Hyman (Toronto) i při vlastním oslabení zaútočil, dokonce nadvakrát ohrozil Quicka, ten jeho střely vyráží.
60:31'
Oddechový čas pro domácí.
60:31'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (John Tavares – 2 min., hákování).
60:07'
Na úvod prodloužení zblokovaná střela Nylandera, která končí nad brankou Kings.
60:01'
Je to tak, gól v normální hrací době nepadl, zápas tak dospěl minimálně do prodloužení. V něm budou muset střelci obou týmů překročit svůj stín a konečně překonat gólmana. Je otázka, zda toho budou schopni, budou-li předvádět to, co doposud, pak nás čekají nájezdy...
60:00'
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny, utkání spěje do prodloužení.
58:44'
Jonathan Quick (Los Angeles) zasahuje po tečované střele Marnera, vypadalo to, že puk tečoval bránící Doughty.
57:50'
Jenže útočící Dustin Brown (Los Angeles) upadl v souboji s obráncem, takže hrají hosté, zákrok byl v souladu s pravidly.
57:32'
Kasperi Kapanen (Toronto) zastaven ve středním pásmu a útočit mohou domácí.
56:50'
Ben Hutton (Los Angeles) s pukem za vlastní brankou, kde vyčkává na dostřídání svých spoluhráčů.
56:18'
Třetí třetina spěje do svého závěru a vypadá to, že utkání skončí v normální hrací době fotbalově 0:0.
55:20'
Trevor Lewis (Los Angeles) nezachytil pas na útočné modré, hrají tak hosté.
54:32'
Kasperi Kapanen (Toronto) si nabruslil z pravé strany před branku, vypálil, ale branku přestřelil.
53:50'
Rasmus Sandin (Toronto) dlouho krotil puk na své holi, než vypálil, stačil ho zablokovat bránící hráč Kings.
53:15'
Diváci povzbuzují domácí tým, ale je to vyrovnaná partie, gól by mohlo vstřelit kterékoliv mužstvo.
52:15'
Martin Marinčin (Toronto) chtěl odpálit puk ze své třetiny, ale pouze nastřelil soupeře ve středním pásmu.
51:29'
Také Frederik Andersen (Toronto) zasahuje na druhé straně, ale stále to nejsou nějaké velké šance, pouze střely ze strany.
51:16'
Mitchell Marner (Toronto) prověřil Jonathana Quicka, ten jeho střelu vyráží.
50:22'
Začala již poslední desetiminutovka třetí třetiny, stále gól nepadl a nepadne ani nyní, při akci LA, která končí ofsajdem.
49:27'
Diváci pískají, rádi by se již také dočkali gólu, což se stále nekoná.
48:38'
Vhazování před Andersenem, kterého následně doslova porazila dělovka Kempeho.
48:08'
No, ani ve třetí třetině to nevypadá na nějakou gólovou nadílku... zápas tak může rozhodnout jediná branka.
47:35'
Králové útočí po levé straně, Michael Amadio zaváží puk do útočného pásma.
46:45'
Kyle Clifford (Toronto) bekhendem tečuje puk před brankou Kings, ale branku přestřeluje.
45:29'
William Nylander (Toronto) v podstatě jen poslal puk na branku Kings, Quick v pohodě chytá a přerušuje hru.
45:00'
Nikolaj Prochorkin (Los Angeles) ztrácí puk, ten ale vzápětí vybojoval Kurtis MacDermid, který ho dostal ze třetiny Kings.
44:41'
Auston Matthews (Toronto) prověřil Quicka, ten jeho střelu z mezikruží vyráží do rohu.
43:45'
Frederik Andersen (Toronto) zastavuje puk za vlastní brankou, pomáhá tak s rozehrávkou.
43:13'
42:38'
Auston Matthews (Toronto) zkusil sám projet do útočného pásma, což se mu ale nepovedlo.
42:20'
Toronto opět v útočném pásmu, ale Jonathan Quick (Los Angeles) zatím moc práce neměl.
41:52'
Drew Doughty (Los Angeles) ale nabral puk na hůl a poslal ho ven ze třetiny.
41:41'
Vhazování po pravici Quicka, puk získávají hosté.
41:13'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Adrian Kempe – 2 min., sekání).
40:54'
Frederik Andersen (Toronto) chytá střelu Huttona, od modré, hra přerušena.
40:38'
Domácí se od úvodních vteřin třetí třetiny ženou do útočení.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 6:21.
Také druhá třetina gól nenabídla a do kabin tak odchází oba týmy za fotbalového stavu 0:0. Lepší vstup do této části měli hosté, kteří si však nějaké vyložené šance vytvořit nedokázali. Stejné ale platilo i pro domácí, kteří vyrovnali hru zhruba po deseti minutách, ale ani oni Andersena příliš prověřit nedokázali.
40:00'
39:32'
Dva bývalí spoluhráči, Drew Doughty (Los Angeles) a Kyle Clifford (Toronto), svádí nyní souboj u mantinelu... to je asi tak všechno, co se událo ve třetině Maple Leafs.
39:18'
Uvidíme co nyní, kdy jsou domácí v útočném pásmu.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny a stále nepadl gól...
38:24'
38:14'
Posledních deset vteřin přesilové hry stráví hosté mimo obranné pásmo Los Angeles.
37:43'
Puk míří za branku Toronta, unavená bránící čtveřice Kings odchází střídat.
37:27'
Až John Tavares (Toronto) vypálil z mezikruží, ale jeho pokus zablokoval bránící Alex Iafallo.
37:15'
Mitchell Marner (Toronto) sjel blíže k brance, ale nevystřelil.
36:54'
Hosté mají na ledě elitní přesilovkovou formaci s Matthewsem.
36:38'
Toronto od úvodních vteřin v útočném pásmu.
36:24'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Drew Doughty – 2 min., podrážení).
35:58'
William Nylander (Toronto) vypálil z levé strany, Jonathan Quick (Los Angeles) ale máchl lapačkou a puk v ní ukryl.
35:50'
Trevor Moore (Los Angeles) upadl v útočném pásmu a dopředu jdou hosté.
35:09'
Anže Kopitar (Los Angeles) neudržel puk v útočném pásmu, znovu tento slovinský internacionál předvádí, jak se mu vůbec nedaří.
34:45'
Dělovka Seana Walkera (Los Angeles) končí na bruslích jednoho z bránících hráčů Maple Leafs.
33:40'
Vypadá to, že se Králové probudili a nyní se více tlačí do útočení, než v prvních zhruba deseti minutách druhé třetiny.
33:15'
Závar před brankou Toronta, který nakonec vyřešil Kyle Clifford (Toronto), který odvezl puk ven ze třetiny.
31:52'
Toronto s pukem ve vlastní třetině, hosté rozehrávají na pravou stranu.
31:18'
Martin Frk (Los Angeles) přihrává z levé strany před branku, kde ale nedokázal puk zkrotit Gabriel Vilardi.
30:26'
Jsme ve druhé polovině utkání, v němž stále čekáme na první gól, blíže k němu měli, v dosavadním průběhu druhé třetiny, hosté.
29:45'
Souboj o puk za brankou Jonathana Quicka, puk vybojovali hosté.
28:05'
John Tavares (Toronto) netrefuje z pravé strany branku Kings.
27:30'
Jonathan Quick (Los Angeles) nyní předvedl zajímavý výjezd z branky, kdy nakonec zavrávoral, upadl na led a pak měl co dělat, aby se včas vrátil do brankoviště...
27:08'
Toronto útočí po levé straně, puk míří za branku Kings, kde ho získává Drew Doughty (Los Angeles).
26:14'
Tyson Barrie (Toronto) to zkusil zápěstím, Jonathan Quick (Los Angeles) chytá a přerušuje hru.
25:38'
Povedený útočný výpad domácích, zakončení tečovanou střelou Browna, s níž si Andersen dokázal poradit.
25:10'
Toronto opět v útoku, bekhendová střela Hymana míří vedle branky Kings.
24:45'
Zatím ojedinělá útočná akce domácích, v dosavadním průběhu této třetiny, končí neúspěšnou střelou Amadia, z levé strany.
24:05'
Až za vlastní branku odcouval Rasmus Sandin (Toronto), odkud rozehrává.
23:35'
Toronto opět v útočném pásmu, po střele Marinčina, od modré, z levé strany, zasahuje Quick, který přerušuje hru.
22:55'
Frédérik Gauthier (Toronto) nezachytil přihrávku na útočné modré a hosté tak přišli o puk.
22:28'
Dustin Brown (Los Angeles) pouze odpaluje puk z vlastního pásma, Torontu vyšel vstup do druhé třetiny.
22:12'
Jonathan Quick (Los Angeles) zastavuje nahozený puk za vlastní brankou, domácí jsou při rozehrávce pod tlakem.
21:05'
Toronto ale udrželo útočné pásmo, Auston Matthews netrefuje branku z mezikruží a domácí poté dostávají puk ze třetiny.
20:50'
Kasperi Kapanen (Toronto) vybojoval puk v útočném pásmu, následuje nepřesná střela od modré.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 5:29.
Ne, gólu jsme se v této části zápasu nedočkali. Na obou stranách dominovaly obrany a hlavně dobře postavené branky. Skóre se nezměnilo ani při přesilových hrách, takže si musíme počkat na další průběh zápasu. Zatím je to celkem vyrovnané utkání.
20:00'
19:19'
19:00'
Poslední minuta první třetiny, puk míří až za branku Jonathana Quicka.
18:51'
A Andersen si poradil i se střelou Doughtyho, po níž hosté dostali puk ze třetiny.
18:30'
Králové již znovu v útočném pásmu, se střelou Kopitara si Frederik Andersen (Toronto) poradil.
18:10'
Drew Doughty (Los Angeles) neudržel puk na útočné modré, hosté ale tentokrát nestihli prostřídat.
17:45'
Králové ztrácí útočné pásmo, Adrian Kempe musí až za svou branku.
17:19'
A právě český forvard, který osamoceně bojoval za brankou, vybojoval faul a domácí si zahrají další přesilovou hru! Na trestnou lavici míří Timothy Liljegren za držení právě Martina Frka.
17:10'
Rozehrávka domácích, puk míří za branku, kde souboj podstupuje Martin Frk.
16:23'
16:08'
Branky jsou dne evidentně velice dobře postavené... stále čekáme na první gól.
15:41'
A také na druhé straně zazvonila branková konstrukce, to po střele Martina Frka!
15:18'
Kasperi Kapanen (Toronto) pláchl při vlastím oslabení, je sám před Quickem... a trefuje horní tyčku!
14:53'
Zach Hyman (Toronto) vyváží kotouč do středního pásma, jeho spoluhráči spěchají na střídačku.
14:23'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Martin Marinčin – 2 min., sekání).
14:14'
Adrian Kempe (Los Angeles) se dostal do brejku, z pravé strany ale netrefuje branku Maple Leafs.
13:41'
Frederik Andersen (Toronto) nadvakrát likviduje střelu Bena Huttona (Los Angeles), hra přerušena.
13:02'
Auston Matthews (Toronto) zachytil nahozený puk v útočném pásmu, ale znovu hosté branku neohrozili.
12:05'
Nicméně zatím ani Frederik Andersen (Toronto) neměl tolik práce, v brance Maple Leafs, není divu, že je skóre stále bezbrankové.
11:38'
Je to ale souboj v rohu, z něhož vychází jako vítězové domácí, stále tak platí, že Králové hrají v defenzivě zatím parádně.
11:25'
Pierre Engvall (Toronto) nastřeluje puk za branku Kings.
10:33'
10:20'
Tato přesilová hra se domácím vůbec nevydařila, Jonathan Quick (Los Angeles) čelil jediné střele.
09:40'
Auston Matthews (Toronto) pouze vyprášil betony Quicka, který chytá a přerušuje hru.
09:18'
Zatím nemusel Jonathan Quick (Los Angeles) zasahovat, při této přesilové hře hostů.
08:58'
Přesilová hra Toronta, John Tavares ale neudržel útočné pásmo.
08:33'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Trevor Lewis – 2 min., držení).
07:47'
Auston Matthews (Toronto) neprostřelil před sebou stojícího bránícího hráče a domácí poté vybojovali puk.
07:05'
Travis Dermott (Toronto) netrefuje z levé strany branku Kings.
06:35'
Trevor Moore (Los Angeles) nedokázal vystřelit z pravé strany, puk získávají hosté.
05:30'
I tentokrát se hosté ani nedostali ke střela, takže Jonathan Quick je zatím naprosto v klidu, v brance Kings.
05:10'
Toronto bojuje o puk v útočném pásmu, zatím se ale domácím v defenzivě daří.
04:10'
Anže Kopitar (Los Angeles) úplně snadno přišel o puk na pravém křídle.
03:45'
Vhazování po levici Andersena, puk vybojovali domácí, kteří hned zkouší střílet od modré, branku ale Kurtis MacDermid netrefuje.
02:58'
Frederik Andersen (Toronto) neudržel dělovku Prochorkina, ale pomohl mu spoluhráč, hra přerušena.
02:01'
Adrian Kempe (Los Angeles) a jeho pohotová střela od modré, kterou Andersen vyráží.
01:15'
Justin Holl (Toronto) nastřeluje puk do třetiny soupeře, je to ale pouze darování puku domácím.
00:38'
Rozehrávka domácích zpoza vlastní branky, puk získává za brankou Frederika Andersena Justin Holl.
00:01'

Los Angeles Kings: Quick (Petersen) – B. Hutton, Doughty, MacDermid, Walker, M. Anderson, Roy – Iafallo, Kopitar, D. Brown – A. Kempe, Lizotte, Frk – Moore, Vilardi, Lewis – Prochorkin, Amadio, Wagner.

Toronto Maple Leafs: Andersen (J. Campbell) – Dermott, Holl, Marinčin, Barrie, Sandin, Liljegren – Hyman, Matthews, Marner – W. Nylander, Tavares, I. Michejev – Clifford, Kerfoot, Kapanen – Engvall, F. Gauthier, Spezza.

Rozhodčí: Sutherland, Lee – Daisy, Nagy.
TORONTO MAPLE LEAFS
Toronto se ve Východní konferenci statečně pere o play off. Aktuálně mu patří osmá příčka s tříbodovým náskokem před devátou Carolinou. Ta má ovšem hned o tři odehrané zápasy méně, takže z tohoto pohledu je náskok Maple Leafs malý. V posledním ligovém duelu Toronto prohrálo 2:5 na ledě San Jose, čímž skončila třízápasová vítězná série. Stejná, jakou drží Králové z Los Angeles, bude Toronto katem série pro LA stejně, jako bylo v posledním zápase San Jose právě pro Maple Leafs?
LOS ANGELES KINGS
Králové jsou stále druhým nejhorším týmem základní části NHL, když horší je jen otloukánek ligy z Detroitu. Nicméně poslední výsledky dávají tušit parádní formu LA, když z devíti posledních zápasů hned šest vyhráli! Prohráli pouze dva zápasy, s Edmontonem 2:4 a s Coloradem těsně 1:2 na nájezdy. Jinak jsou ale výsledky Králů parádní, do duelu s Torontem jdou posíleni třízápasovou vítěznou sérií!
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části NHL, v němž LOS ANGELES KINGS přivítají na svém stadionu TORONTO MAPLE LEAFS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.