San Jose - Colorado | ONLINE | 9.3.2020 03:00 | NHL 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  San Jose : Colorado - 9. března 2020   03:00

Ukončeno
San Jose
San Jose
11:16' J. Thornton (E. Kane, Meier) • 23:41' M. Karlsson (Sörensen) • 59:16' Gregor (Meier, Labanc)
3:4
(1:1, 1:2, 1:1)
Colorado
Colorado
16:17' MacKinnon  (Landeskog, Compher) • 21:59' Landeskog  (MacKinnon, Naměstnikov) • 28:41' Naměstnikov  (Landeskog, MacKinnon) • 55:27' Donskoi  (Compher, E. Johnson)
San Jose
Sestavy:
M. Jones (Dell) – Burns (A), R. Šimek, Heed, Vlasic, Knyžov, Davidson – Gregor, Couture (C), E. Kane – Labanc, J. Thornton (A), Meier – Sörensen, Kellman, M. Karlsson – Noesen, Gambrell, Bergmann. Hlavní trenér: Bob Boughner.
Rozhodčí
Rooney, Meier – MacPherson, Tobias
SAP Center, San Jose
14 694 diváků
Colorado
Sestavy:
Francouz (Hutchinson) – Girard, Graves, E. Johnson (A), Cole, Barberio, Connauton – Naměstnikov, MacKinnon (A), Landeskog (C) – Donskoi, Compher, Jost – Ničuškin, Bellemare, Nieto – O'Connor, Dries, Kameněv. Hlavní trenér: Jared Bednar.
Přenos se aktualizuje automaticky

Československá stopa v utkání:

Radim Šimek (SJS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 23:14
Pavel Francouz (COL) 60 minut, 22 zákroků, 3 góly, 88,0%
Tři hvězdy utkání:

1. Nathan MacKinnon (COL) 1+2
2. Gabriel Landeskog (COL) 1+2
3. Joe Thornton (SJS) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 25-24; Zablokované střely: 18-11; Vhazování: 40%-60%; Hity: 37-21; Přesilové hry: 2/4-1/4; Trestné minuty: 8-8.
Nathan MacKinnon a Gabriel Landeskog režírovali návrat Colorada na vítěznou dráhu, když dnes oba dva vstřelili gól a přidali k němu shodně dvě asistence. Na třetí porážce San Jose v řadě se podílel český brankář Pavel Francouz a také útočník Joonas Donskoi, který skóroval do sítě bývalého zaměstnavatele. Konečný výsledek je. San Jose Sharks 3 Colorado Avalanche 4.
Konec zápasu.
59:16'
San Jose právě vstřelilo branku!
NOAH GREGOR si nyní najel na levém křídle na krátkou přihrávku od Tima Meiera a nádhernou střelou z vrcholu levého kruhu pro buly vymetl vzdálenější pravý horní roh brány! Naděje ještě žije – 3:4. Asistence: Timo Meier a Kevin Labanc.
59:00'
Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:13'
Ian Cole zasáhl za bránou do obličeje Evandera Kanea a dostal dvě minuty za vysokou hůl. Přesilovka Sharks.
57:58'
Martin Jones opustil bránu a zase se do ní vrátil, protože kotouč zamířil na zakázané uvolnění.
57:37'
Domácí Evander Kane na levém křídle nabral obrovskou rychlost, jeho následná střela z bodu levého kruhu pro vhazování ale skončila v lapačce Pavla Francouze.
57:05'
Marc-Édouard Vlasic na levém křídle vypálil od modré čáry a jeho tečována rána s příklepem minula vzdálenější pravou tyč brány hostujícího Colorada.
55:27'
Colorado právě vstřelilo branku!
JOONAS DONSKOI si parádně vyměnil puk s J.T. Compherem a po jeho bekhendové přihrávce z bodu levého kruhu v mezikruží usměrnil puk nad pravým betonem Martina Jonese k přední levé tyči! Asistence: J. T. Compher a Erik Johnson.
54:50'
Ve středním pásmu došlo k přihrávce rukou a po přerušení hry následuje další komerční přestávka.
54:34'
Pavel Francouz ukryl nahození San Jose v lapačce a hra byla přerušena. Colorado vede necelých šest minut před koncem utkání stále o jeden gól. Skóre je 2:3.
52:43'
Pierre-Édouard Bellemare vystřelil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování a jeho táhlý pokus poté skončil v lapačce Martina Jonese. Krátká komerční přestávka.
52:32'
Dnešní utkání sleduje 14694 diváků.
50:47'
Nathan MacKinnon na pravém křídle pronikl do pásma a z ostrého úhlu nebezpečně posílal puk před bránu San Jose, žádný z hostů se ale ke střele nedostal.
49:48'
Colorado čtyřikrát vyhodilo puk na zakázané uvolnění a Brent Burns teď na levém křídle vypálil od modré čáry, Pavel Francouz byl ale připraven a zasáhl vyrážečkou.
49:11'
Avalanche se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a pískalo se zakázané uvolnění, po kterém následovalo vhazování po pravici brankáře hostí Pavla Francouze.
48:51'
Pierre-Édouard Bellemare vypálil na ose útočného pásma od modré čáry a dobře mířil k pravé tyči, Martin Jones měl ale čistý výhled a zasáhl levým betonem.
47:05'
Vladislav Naměstnikov se vrátil z trestné lavice na led a Tyson Jost se dostal do zakončení u pravé tyče, Martin Jones ale našel puk v lapačce. Reklamní brejk.
46:14'
Hokejisté San Jose si vytvořili v rychlém sledu tři slibné střelecké pozice, jenže ani jeden pokus neskočil za zády pozorného českého brankáře Pavla Francouze.
45:20'
Matt Nieto odvedl na levé straně obranného pásma Avalanche skvělou práci, když vybojoval puk v souboji s Kevinem Labancem a o hrazení ho dostal z třetiny.
44:53'
Vladislav Naměstnikov zbytečně fauloval v pravém rohu útočného pásma Avalanche a byl vyloučen za držení.
43:02'
Dylan Gambrell mohl využít fantastické přihrávky od Joea Thorntona přes osu útočného pásma, jenže jeho střela z levého kruhu pro vhazování skončila na tyči a Pavel Francouz poté lapačkou odpálil puk do bezpečí! Málem smrtící přečíslení.
42:02'
Evander Kane mohl skórovat během oslabení, když se dostal ke střele v pravém kruhu pro vhazování, jeho střela zápěstím ale minula bližší pravý horní roh brány.
40:49'
Joe Thornton dostal 2 minuty za nedovolené bránění a Avalanche si zahrají třetí přesilovou hru za sebou.
40:43'
Sharks se dostali v úvodu třetí třetiny do zakončení na bodu levého kruhu pro vhazování, jenže jejich střela byla sražena mimo a Pavel Francouz tedy nezasahoval.
40:01'
Začala třetí třetina.
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 14-18; Zablokované střely: 15-7; Vhazování: 35%-65%; Hity: 24-14; Přesilové hry: 1/2-1/3; Trestné minuty: 6-4.
Třetí třetina začne přibližně v 5:02.
Domácí Melker Karlsson sice dokázal odpovědět na gól Gabriela Landeskoga, který krátce po přestávce otočil skóre na stranu Colorada, jenže v polovině duelu hostům vrátil ztracené vedení ruský útočník Vladislav Naměstnikov. Skóre po druhé třetině střetnutí v SAP Center mluví. San Jose Sharks 2 Colorado Avalanche 3.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:00'
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
37:35'
Vyloučený Melker Karlsson opustil trestnou lavici a hokejisté San Jose už brání ve čtyřech hráčích v poli.
37:01'
Brent Burns získal puk na levé straně obranného pásma San Jose a o hrazení ho nyní napálil až za bránu Pavla Francouze, který se ujal na straně Colorada rozehrávky.
36:53'
Avs budou hrát 42 sekund ve dvojnásobné početní převaze! Timo Meier dostal dvě minuty za hákování.
35:35'
Melker Karlsson dostal dvě minuty za sekání a Colorado si nyní zahraje v závěru druhé třetiny přesilovou hru.
35:26'
Samuel Girard se ocitl v levém kruhu pro vhazování ve slibné střelecké pozici, jeho střela zápěstím ale minula přední tyč sítě a skončila na vnějším oblouku brány.
35:12'
Tim Heed vypálil na bodu pravého kruhu pro vhazování, Pavel Francouz byl ale připraven a jeho prudkou střelu ukryl v náručí. Další zákrok českého brankáře.
34:34'
Útočné snažení Colorada na levém křídle zastavilo postavení mimo hru a po přerušení následuje další komerční přestávka. Hokejisté Colorada vedou 3:2.
33:25'
Colorado vystřelilo na bodu levého kruhu pro buly a Martin Jones sevřel táhlou střelu hostů v náručí. Po zákroku domácího brankáře následuje reklamní brejk.
33:13'
Hodně dlouho se hraje bez přerušení a ze zápasu uběhly další čtyři minuty. Hra se neustále přelévá ze strany na stranu a vypadá to, že hráči mají nekonečný dech.
29:13'
Timo Meier teď vypálil na bodu levého kruhu pro buly a jeho prudká střela s příklepem mířila za záda Pavla Francouze, kterého zachránila přední levá tyč! San Jose mohlo bleskově odpovědět.
28:41'
Colorado právě vstřelilo branku!
VLADISLAV NAMĚSTNIKOV si najel před bránu na přihrávku Gabriela Landeskoga z pravého kruhu a po rychlém převzetí puku poté kotouč zasunul z otočky do prázdné brány! Je to 2:3. Asistence: Gabriel Landeskog a Nathan MacKinnon. (2:3)
28:15'
Colorado nyní sice vyhrálo vhazování v útočném pásmu, jenže Evander Kane hostům kotouč na obranné modré čáře skvěle vypíchl a řítil se do samostatného úniku, v jehož závěru ztroskotal na lapačce Pavla Francouze! Fantastický zákrok.
28:05'
Martin Jones teď zmrazil puk u své levé tyče brány pod lapačkou a po přerušení hry přichází na řadu komerční přestávka. Oba týmy se prosadily dvakrát a je to 2:2.
27:41'
Tyson Jost se dostal ke střele mezi kruhy pro vhazování, Martin Jones byl ale pozorný a proti jeho prudké střele zápěstím dobře zakročil hrudí, kterou puk vyrazil.
26:05'
Timo Meier na levém křídle pronikl do útočného pásma a diagonální přihrávkou hledal Marca-Édouarda Vlasica, do jeho přihrávky ale vložil hůl jeden z hráčů Colorada.
24:49'
Vladislav Naměstnikov vypálil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování a Martina Jonese zachránila branková konstrukce! Utkání má veliké tempo.
23:41'
San Jose právě vstřelilo branku!
MELKER KARLSSON se řítil po nádherné kolmé přihrávce od Marcuse Sörensena sám na bránu a rychlou střelou zápěstím z mezikruží zamířil mezi betony Pavla Francouze! Domácí San Jose rychle vyrovnalo na 2:2. Asistence: Marcus Sörensen.
21:59'
Colorado právě vstřelilo branku!
Nathan MacKinnon předvedl mezi kruhy parádní stahovačku, po které se teď řítil sám na bránu, a přestože ztroskotal na hrudi Martina Jonese, z dorážky poté skóroval do prázdné sítě GABRIEL LANDESKOG a otočil skóre střetnutí! Asistence: Nathan MacKinnon a Vladislav Naměstnikov.
21:02'
Brent Burns na pravém křídle vypálil od modré čáry a jeho prudká střela s příklepem skončila v lapačce Pavla Francouze. Český brankář zatím chytá spolehlivě.
20:28'
Útočník Joe Thornton vystřelil na bodu pravého kruhu pro vhazování a Pavel Francouz předvedl skvělý zákrok pravým betonem, zatímco ránu Brenta Burnse vytáhl mimo s pomocí lapačky!
20:01'
Začala druhá třetina.
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 7-8; Zablokované střely: 9-6; Vhazování: 31%-69%; Hity: 14-11; Přesilové hry: 1/2-1/1; Trestné minuty: 2-4.
Druhá třetina začne přibližně v 4:08.
San Jose vstoupilo do utkání parádně, když v polovině úvodní části využil přesilovou hru Joe Thornton, jenže o několik minut později si poté zahrálo početní převahu Colorado a Nathan MacKinnon dokázal po nádherné kombinační akci vyrovnat. Skóre po první třetině tedy nyní je a zní. San Jose Sharks 1 Colorado Avalanche 1.
20:00'
První třetina skončila.
19:40'
Ian Cole fauloval za vlastní bránou Joela Kellmana a dostal v závěru úvodní části dvě minuty za hákování.
19:27'
San Jose na pravém křídle vypálilo z ostrého úhlu a pokusilo se získat ztracené vedení zpět, jenže se mu to nepodařilo. Pavel Francouz kotouč vyrazil za svou bránu.
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
17:47'
Joel Kellman na levém křídle objel dvojici protihráčů a z ostrého úhlu napřáhl ke střele zápěstím, Pavel Francouz byl ale na přední tyči připraven a puk ukryl v náručí.
16:17'
Colorado právě vstřelilo branku!
NATHAN MACKINNON si počkal na bodu levého kruhu pro vhazování na diagonální přihrávku od Gabriela Landeskoga a nádhernou střelou bez přípravy v přesilové hře vymetl vzdálenější pravý horní roh odkryté brány! Colorado vyrovnalo. Asistence: Gabriel Landeskog a J. T. Compher.
15:04'
Evander Kane dostal 2 minuty za krosček a tentokrát si po reklamní přestávce zahrají přesilovku Avalanche.
14:51'
Valerij Ničuškin se dostal v blízkosti pravé tyče do zakončení a Martin Jones nedokázal kotouč zmrazit pod lapačkou, Avalanche se ovšem k dorážce nedostali.
13:53'
San Jose nepřesně rozehrálo podél střídaček a dlouhá kolmá přihrávka zamířila na zakázané uvolnění. O 22 sekund později se situace opakovala. Další přerušení.
13:15'
Marc-Édouard Vlasic vypálil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování a pokusil se přidat druhý gól, Pavel Francouz toho v bráně moc neviděl, přesto kotouč vyrazil.
11:16'
San Jose právě vstřelilo branku!
Timo Meier vystřelil na vrcholu levého kruhu pro vhazování zápěstím a před bránou clonil Evander Kane, který kotouč ve vzduchu fantasticky sklepl na vzdálenější pravou tyč, kde JOE THORNTON z ostrého úhlu skóroval do odkryté brány hostů z Colorada! San Jose tak využilo úvodní přesilovou hru – 1:0! Asistence: Evander Kane a Timo Meier.
10:33'
Vladislav Kameněv dostal dvě minuty za nedovolené bránění a San Jose si zahraje po přestávce přesilovku.
08:52'
Noah Gregor mohl využít krásné přihrávky zpoza brány, jenže jeho střela z velké blízkosti zamířila do lapačky Pavla Francouze! Fantastický zákrok.
08:24'
Ian Cole na levém křídle pořádně práskl do puku a jeho rána s příklepem mířila do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, nakonec ale byla těsně před ní zablokována.
08:07'
Hokejisté San Jose otočili hru a po útočné akci tažené podél střídaček se ocitli v postavení mimo hru. Po přerušení hry následuje první komerční přestávka.
07:40'
Joonas Donskoi diagonálně přejel z levého křídla doprava a na bodu pravého kruhu pro vhazování napřáhl ke střele zápěstím, která byla těsně před bránou zablokována.
06:32'
Ryan Graves napřáhl na vrcholu levého kruhu pro vhazování k prudké střele s příklepem a Martin Jones šel na přední tyči rychle do kolen, aby puk vyrazil betony.
05:43'
Timo Meier na levém křídle zvedl hlavu a z ostrého úhlu napřáhl ke střele zápěstím, která na přední tyči skončila v lapačce Pavla Francouze. Snadný zákrok.
04:03'
Brent Burns na pravém křídle vystřelil od modré čáry a dobře mířil ke vzdálenější levé tyči brány Pavla Francouze, jenže jeho střela byla zablokována.
03:33'
Z utkání uběhly více než tři minuty a zatím se přerušovalo pouze jednou. Utkání má obrovské tempo a hra se přelévá v rychlém sledu ze strany na stranu.
01:52'
Matt Nieto předvedl obrovskou rychlost, když z pravého křídla přelétl ke vzdálenější levé tyči a z úhlu se snažil puk poslat do brány, jenže Martin Jones vleže fantasticky zasáhl pravým betonem!
00:36'
Joonas Donskoi se nyní dostal v prostoru mezikruží k dorážce po zablokované střele z vrcholu levého kruhu pro buly, Martin Jones ale sevřel betony a puk vyrazil.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns (A), R. Šimek, Heed, Vlasic, Knyžov, Davidson – Gregor, Couture (C), E. Kane – Labanc, J. Thornton (A), Meier – Sörensen, Kellman, M. Karlsson – Noesen, Gambrell, Bergmann. Hlavní trenér: Bob Boughner.

Colorado Avalanche: Francouz (Hutchinson) – Girard, Graves, E. Johnson (A), Cole, Barberio, Connauton – Naměstnikov, MacKinnon (A), Landeskog (C) – Donskoi, Compher, Jost – Ničuškin, Bellemare, Nieto – O'Connor, Dries, Kameněv. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Rozhodčí: Chris Rooney, Brad Meier. Čároví: Matt MacPherson, James Tobias.
Vzájemné zápasy

Oba týmy se potkaly v letošní sezóně NHL jednou a Colorado doma vyhrálo nad San Jose přesvědčivě 4:0.
Colorado Avalanche

Joonas Donskoi se vrátí v pondělí v noci do míst, kde odstartoval svou úspěšnou kariéru. Současný útočník Colorada působil v dresu San Jose od roku 2015 až do roku 2019 a během 283 střetnutí zaznamenal celkem 122 bodů, když vstřelil 45 gólů a připsal si 77 asistencí.
San Jose Sharks

San Jose bude chtít v zápase proti Coloradu ukončit sérii dvou porážek v řadě poté, co předtím třikrát za sebou vyhrálo. Joe Thornton nastoupí již ke svému 1635. utkání v NHL a v historické tabulce vyrovná na devátém místě Scotta Stevense. Vyhrají dnes Sharks?
Colorado se představí na začátku nového týdne v San Jose a v případě dnešní výhry se může v Centrální divizi dotáhnout na vedoucí St. Louis Blues, zatímco Sharks budou usilovat o ukončení série dvou porážek v řadě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.
Aktuální zápasy
Články odjinud