NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  San Jose : Rangers - 13. prosince 2019   04:30

San Jose
San Jose
09:13' Hertl  • 31:32' Couture (Meier) • 44:12' Dillon (Labanc, J. Thornton)
3:6
(1:0, 1:2, 1:4)
Rangers
Rangers
25:02' Fast  (Chytil, McKegg) • 27:56' Panarin  (R. Strome, Skjei) • 48:49' Zibanejad  (DeAngelo, Panarin) • 53:10' Zibanejad  (Kreider, Fast) • 56:49' Panarin  (Chytil, Kreider) • 57:36' Panarin
San Jose
Hebert, Pochmara – Mills, Berg
SAP Center, San Jose
16 381 diváků
Rangers
Georgijev (H. Lundqvist) – Skjei, Trouba, M. Staal, DeAngelo, R. Lindgren, Fox – Panarin, R. Strome, Kakko – Kreider, Zibanejad, Bučněvič – McKegg, Chytil, Fast – Haley, B. Howden, Br. Smith.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

New York Rangers: 30.
Skvěle odehranou třetí třetinou rozhodli hosté o výhře v tomto utkání. Žralokům tato část zápasu vůbec nevyšla, inkasovali v ní čtyři branky a připisují si tak již šestou porážku v řadě. V dresu San Jose snese přísné měřítko jen pár jedinců, zbytek týmu jakoby by do počtu. Navíc se Žralokům nedařilo v defenzivě, kde domácí kupili řadu chyb, zejména nedůrazem a minimálním nasazením v osobních soubojích.
Hosté hráli velmi dobře, po celou dobu zápasu to byl stejný výkon, kvalitní bruslení, dobrá střelba, podtržená výbornou hrou téměř všech lajn.
59:33'
Zápas se již dohrává, hosté se snaží udržet puk na svých hokejkách co nejdéle.
59:00'
Poslední minuta zápasu.
57:36'
Rangers právě vstřelili branku!
Není co řešit, ARTĚMIJ PANARIN si zapisuje hattrick, když ze středního pásma trefuje prázdnou branku domácích. Bez asistence.
56:49'
Domácí zkouší power play, branka zůstává prázdná.
56:49'
Nedůslednost obrany San Jose vede k dalšímu gólu hostů, kdy se po přihrávce Filipa Chytila dokázal prosadit z pravé starny ARTĚMIJ PANARIN, od kterého se zcela nepochopitelně odvrátil bránící Vlasic, takže útočník Rangers napodruhé již překonal Jonese. Asistence: Filip Chytil a Chris Kreider.
56:11'
55:55'
Žraloci stále v útočném pásmu, na ledě nechybí ani Tomáš Hertl, který se nyní nedokázal prosadit na levé straně.
55:35'
Joe Thornton (San Jose) nahazuje puk na branku, nikdo ale netečuje.
55:17'
Rangers dostávají opět puk ze třetiny a mohou střídat.
54:45'
San Jose v útočném pásmu, Brent Burns prováhal okamžik ke střele a poté přišel o puk.
54:11'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Kaapo Kakko – 2 min., podrážení).
53:45'
Žraloci se tak dostávají znovu pod nepříjemný tlak, kdy je velmi reálné prodloužení hodně nepříjemné série porážek.
53:10'
Hosté zužitkovali svou velkou převahu v posledních minutách hry a MIKA ZIBANEJAD dostává svůj tým do vedení, když prostřelil Martina Jonese střelou z levého kruhu pro vhazování. Asistence: Chris Kreider a Jesper Fast.
52:15'
Ryan Lindgren (NY Rangers) s pukem za vlastní brankou, oba týmy prostřídaly.
51:45'
Evander Kane (San Jose) zabojoval o puk v rohu, vybojoval ho, dobrá práce.. pak ale poslal zpětnou přihrávkou puk přímo protihráči...
51:15'
Filip Chytil (NY Rangers) z pravé strany posílá puk před branku, kam se ale nedokázal Pavel Bučněvič natlačit.
50:55'
Patrick Marleau (San Jose) dostal puk z vlastní třetiny, domácí mohou prostřídat.
49:52'
Joe Thornton (San Jose) tam ještě na střídačce vyřvává cosi na střídačku soupeře, pravděpodobně na DeAngela, který chytil Tomáše Hertla u branky Rangers.
49:47'
Alexandar Georgijev (NY Rangers) přerušuje hru, hned poté se před ním strhla menší potyčka, do které byl zapojený také Tomáš Hertl.
49:19'
Jacob Trouba (NY Rangers) trefuje od modré bránícího Joachima Blichfelda, který se skácel na led a poté odkulhal na střídačku.
48:49'
Hosté využívají přesilovou hru poté, co Martina Jonese trochu nachytal střelou z pravé strany MIKA ZIBANEJAD. Dobrou práci ještě odvedl i stínící Chris Kreider. Asistence: Anthony DeAngelo a Artěmij Panarin.
48:30'
Puk míří ze třetiny San Jose, až za branku Rangers, kde Alexandar Georgijev pomáhá svému týmu s rozehrávkou.
48:15'
Rangers v útočném pásmu, po vyhraném vhazování před Jonesem.
47:42'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Barclay Goodrow – 2 min., podrážení).
46:47'
Joe Thornton (San Jose) zavezl puk do útočného pásma, na pravém straně se dostal ke střele Tomáš Hertl, ale jeho střelu zblokoval obránce a puk zamířil za branku Georgijeva.
45:33'
Dylan Gambrell (San Jose) bojuje o kotouč v útočném pásmu, v rohu a je úspěšný.
44:30'
Jezdci s pukem ve středním pásmu, nepřesná rozehrávka a puk na chvíli získávají domácí.
44:12'
San Jose právě vstřelilo branku!
BRENDEN DILLON se již trefuje přesně, jeho dělovka z mezikruží zaplula vedle lapačky Georgijeva k tyči a domácí jdou do vedení. Asistence: Kevin Labanc a Joe Thornton.
43:32'
Rychlý průnik Erika Karlssona (San Jose), po pravé straně, následuje střela zápěstím a puk orazítkoval tyčku!
42:55'
Žraloci se ale nedostali přes střední pásmo, hrají tak hosté.
42:27'
Vhazování po pravici Martina Jonese, puk získávají domácí.
41:21'
Po střele Labanca přerušuje Alexandar Georgijev (NY Rangers) hru.
41:00'
Chris Kreider (NY Rangers) nezvládl rozehrávku ve středním pásmu, Filip Chytil čeká na levém křídle na přihrávku zbytečně.
40:32'
Artěmij Panarin (NY Rangers) zachytil rozehrávku domácích, přenechal Stromemu, který vypálil z mezikruží, obránce Burns sráží střelu do ochranné sítě.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 6:22.
Je za námi i druhá třetina tohoto pohledného zápasu, v němž již oba týmy vstřelily dva góly. Druhou třetinu vyhráli hosté, kteří se po gólech Fasta a Panarina dostali v rozmezí 26. a 28. minutě do vedení. Za domácí srovnal ve 32. minutě Couture. Zápas je to vyrovnaný a těžko odhadovat do poslední třetiny, který z týmů by mohl tento zápas nakonec vyhrát.
40:00'
39:10'
Patrick Marleau (San Jose) po pravé straně zavezl puk do útočného pásma, to ale bylo maximum, v podání domácích.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:40'
Puk za brankou Rangers, oba týmy střídají, hosté poté budou rozehrávat.
38:16'
Dobrou práci nyní odvedl před vlastní brankou Marc Staal (NY Rangers), který efektní zadovkou odehrál puk mířící na Georgijeva.
37:45'
Vhazování po levici Marina Jonese, úspěšnější jsou domácí.
37:20'
Kevin Labanc (San Jose) nedosáhl na pas na levé straně, ve třetině Rangers, hosté dostávají puk ze třetiny.
36:45'
Dlouhá rozehrávka domácích, puk končí v lapačce Georgijeva, který raději přerušuje hru.
35:56'
Jesper Fast (NY Rangers) zachytil přihrávku Meiera před branku Rangers.
35:29'
Poslední pětiminutovka druhé třetiny, domácí v útočném pásmu.
33:21'
Tomáš Hertl (San Jose) byl blízko druhého gólu v zápase, ale puk se pravděpodobně od horní tyčky odrazil zpět před branku.
32:48'
Rangers v útočném pásmu, ale hra je přerušena, bude se vhazovat po levici Martina Jonese.
31:32'
Alexandar Georgijev (NY Rangers) šel hodně rychle k zemi, na vlastním brankovišti, čehož dokonale využil LOGAN COUTURE, který jel ze strany na stranu a jakmile gólman Rangers ležel na ledě, pohodlně poslal puk přes něho do branky a je vyrovnáno. Asistence: Timo Meier.
30:43'
A po střele Kaneho musí zasahovat Alexandar Georgijev (NY Rangers), hra přerušena.
30:30'
Žraloci prostřídali, přesto se znovu usadili v útočném pásmu.
30:10'
Nakonec se mu nabídl Tomáš Hertl, takže domácí udrželi útočné pásmo.
29:48'
Veterán Joe Thornton (San Jose) vodí obránce za brankou Rangers, ale nemá tam žádnou podporu, v podstatě nemá komu přihrát.
29:15'
Jezdci ztrácí útočné pásmo, domácí se po levé straně, zásluhou Marcuse Sörensena, dostávají do třetiny Jezdců.
27:56'
ARTĚMIJ PANARIN využil toho, že se Martin Jones přesouval z jedné strany na druhou a nebyl tak úplně srovnaný na brankovišti, takže poslal puk mezi betony a ten skončil v brance, hosté otáčí skóre! Asistence: Ryan Strome a Brady Skjei.
27:40'
Další vhazování po pravici Georgijeva, které tentokrát vyhrávají hosté a dostávají puk ze třetiny.
26:34'
Vhazování po pravici Georgijeva, domácí získávají puk.
25:02'
Hosté vyrovnávají, Filip Chytil si na pravém křídle báječně povodil bránícího Gambrella, sjel si k brance a zpětnou přihrávkou na levou stranu vyzval ke skórování JESPERA FASTA, který této nabídky dokázal využít. Asistence: Filip Chytil a Greg McKegg.
24:21'
Dylan Gambrell (San Jose) netrefuje z mezikruží branku Georgijeva.
23:56'
Další pokus o rozehrávku v podání domácích, ti se nakonec po levé straně dostávají do třetiny Rangers.
23:27'
Evander Kane (San Jose) pokazil přihrávku a domácí tak ztrácí útočné pásmo.
23:08'
Puk za brankou San Jose, Martin Jones se zapojuje do rozehrávky svého týmu.
21:46'
Mario Ferraro (San Jose) nahodil puk na branku Rangers, kde ještě lehce tečoval Kevin Labanc, Alexandar Georgijev (NY Rangers) ale stihl zareagovat.
21:15'
Logan Couture (San Jose) zapomněl puk za sebou, při přechodu přes útočnou modrou a musel zařadit zpátečku.
20:35'
Chris Kreider (NY Rangers) vypálil od modré, jeho dělovka končí v rohu.
20:21'
20:01'
Další třetina začne přibližně v 5:28.
Je za námi poměrně zajímavá první třetina, která nabídla svižný a pohledný hokej. Oba týmy měly pasáže, v nichž měly převahu, ale ani v jednom případě se nejednalo o nějakou drtivou převahu, takže i skóre odpovídá tomu, co jsme sledovali na ledě.
20:00'
19:26'
Další puk míří ze třetiny Sharks, domácí se zatím velmi dobře brání při vlastním oslabení.
19:00'
Poslední minuta první třetiny, hosté v útočném pásmu.
18:40'
Tomáš Hertl (San Jose) vyhrál vhazování ve vlastní třetině, čehož domácí využili k tomu, že dostali puk ven ze třetiny.
18:21'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Melker Karlsson – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
17:43'
17:20'
Domácí bojují o puk v rohu, ale nakonec puk opouští třetinu Rangers.
16:47'
Hosté dostali puk ze třetiny a dokázali i vystřídat.
16:12'
Po střele Burnse, od modré čáry, se puk povaloval kdesi před brankovou čárou, hosté nakonec dokázali puk odehrát.
16:02'
Domácí od úvodních vteřin přesilové hry v útočném pásmu.
15:43'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Brady Skjei – 2 min., podrážení).
14:56'
Vypadalo to na snadný zákrok Martina Jonese, který ale nevěděl kde má puk. Obránce Sharks si ale všiml, že puk je za zády gólmana, před brankovou čárou, tak ho rychle odehrál do bezpečí.
14:31'
Tim Heed (San Jose) rozehrává z vlastní třetiny, přechod přes střední pásmo se ale domácím nevydařil.
13:35'
Na druhé straně se Logan Couture (San Jose) dostal ke střele, ale trefil jen před sebou stojícího obránce.
13:02'
Marc Staal (NY Rangers) nahazuje puk na Jonese, ten pravým betonem vyráží puk.
11:45'
Brenden Dillon (San Jose) nahodil puk na branku, v cestě ale stál obránce Rangers, který puk získal a dostal ze třetiny.
11:31'
Tomáš Hertl (San Jose) vybojoval puk za brankou Rangers a domácí tak zůstali v útočném pásmu.
10:22'
Gól Tomáše Hertla by mohl být velkou vzpruhou pro domácí tým, který je stále mírně pod tlakem, od vlastního oslabení.
09:24'
09:13'
Hosté nehráli přesilovou hru vůbec špatně, jenže gól nedali, navíc ho dostali, když po levé straně ujel TOMÁŠ HERTL, který poté z levé strany prostřelil Georgijeva přesně umístěnou střelou k tyči. Bez asistence.
08:45'
Mika Zibanejad (NY Rangers) ještě z posledních sil najel za obranu Sharks a byl sám před Jonesem, který ho vychytal.
08:33'
Brent Burns (San Jose) dostal puk alespoň do středního pásma.
08:17'
Chris Kreider (NY Rangers) si sjel před branku, kde již ale nedokázal zakončit.
08:02'
Až Kaapo Kakko (NY Rangers) přišel o puk a hosté poté i o útočné pásmo.
07:49'
Mika Zibanejad (NY Rangers) netrefuje branku Sharks, hosté udrželi útočné pásmo.
07:24'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Kevin Labanc – 2 min., příliš mnoho hráčů).
07:16'
Tomáš Hertl (San Jose) si sjel před branku, kde očekával přihrávku Thorntona, ta přišla, ale nepřesná.
06:32'
Zatím se hraje velice svižně, bez zbytečného přerušování, ale také bez nějakých velkých šancí, více ze hry mají přece jenom domácí.
06:05'
Jezdci ztrácejí puk ve středním pásmu, hrát mohou domácí.
05:15'
Anthony DeAngelo (NY Rangers) vybojoval puk za svou brankou.
04:15'
Vzápětí to individuálně zkouší také Timo Meier (San Jose), jehož bekhendovou střelu Georgijev vyráží.
03:46'
Tomáš Hertl (San Jose) nic nevymýšlel a vypálil z mezikruží, a to takovou silou, že odpálil hůl bránícímu hráči, každopádně puk končí vedle branky.
03:25'
Nahozený kotouč domácích nikdo nedojíždí, hrát tak mohou hosté.
02:40'
Posunutá branka za zády Georgijeva, bude se vhazovat ve třetině NY Rangers.
02:07'
Filip Chytil (NY Rangers) bekhendem netrefuje branku San Jose.
01:15'
Nepřesná rozehrávka Jezdců, je odpískáno zakázané uvolnění, hra se vrací před Georgijeva.
00:25'
Puk míří za branku San Jose, kde se o něj bojuje, hosté však neuspěli a musí ven z pásma.
00:01'

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Vlasic, E. Karlsson, Dillon, Burns, Ferraro, Heed – E. Kane, Couture, Meier – Hertl, J. Thornton, Labanc – Marleau, Goodrow, Blichfeld – Sörensen, Gambrell, M. Karlsson.

New York Rangers: Georgijev (H. Lundqvist) – Skjei, Trouba, M. Staal, DeAngelo, R. Lindgren, Fox – Panarin, R. Strome, Kakko – Kreider, Zibanejad, Bučněvič – McKegg, Chytil, Fast – Br. Smith, B. Howden, Haley.

Rozhodčí: Hebert, Pochmara – Mills, Berg.
NEW YORK RANGERS
Jak již jednou zmíněno, Jezdci z New Yorku jsou na tom v bilanci zápasů o něco lépe, než San Jose. Samozřejmě v poslední době, tedy v prosincových duelech. Jezdci totiž celkem pravidelně střídají výhry a prohry, na rozdíl od svého soupeře se ale nemohou pochlubit nějakou parádní vítěznou sérií, jako to pro Žraloky platilo v listopadu. Jezdci mají o bod více, než Žraloci ze San Jose, kteří mají ale o tři odehrané zápasy navíc.
SAN JOSE SHARKS
San Jose prožilo báječný listopad, kdy se mu náramně výsledkově dařilo. V období od 6. listopadu do 1. prosince vyhrálo jedenáct zápasů z celkových třinácti a začalo šplhat tabulkou Západní konference vzhůru. Domácí porážkou 2:5 s Washingtonem ale začala nečekaná série porážek, která aktuálně čítá již pět zápasů v řadě... nutno ale dodat, že čtyři z pěti porážek utrpěli Žraloci na hřištích soupeřů.
Půjde o souboj dvou týmů ze spodních pater svých konferencí. Konkrétně San Jose aktuálně okupuje až dvanáctou příčku, ovšem s nejhorší bilancí z posledních zápasů v celé konferenci! Stejná příčka patří také ve Východní konferenci Jezdcům, kteří však nemají tak špatnou bilanci, jako Žraloci ze San Jose.
Vítejte u dnešního online přenosu hokejového utkání základní části NHL, v němž SAN JOSE SHARKS přivítají na svém stadionu NEW YORK RANGERS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.