NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Toronto - 20. listopadu 2019   04:00

Vegas
Vegas
28:07' Glass (Pacioretty, Schmidt) • 48:07' Nosek  • 50:22' Mark Stone (Glass, Theodore) • 59:39' Eakin (Pacioretty, Marchessault)
4:2
(0:0, 1:0, 3:2)
Toronto
Toronto
47:26' Spezza  (I. Michejev) • 52:47' Hyman  (Spezza, Barrie)
Vegas
Toronto
Andersen (Kaskisuo) – Rielly, Ceci, Muzzin, Holl, Dermott, Barrie – Hyman, Tavares, Kapanen – A. Johnsson, Matthews, W. Nylander – I. Michejev, Spezza, Petan – N. Shore, F. Gauthier, Engvall.

Československá stopa v utkání:
Tomáš Nosek (VEG) 1+0, 1 střel, čas na ledě 10:11
Tři hvězdy utkání:
1. Marc-Andre Fleury (VEG) 31 zák., 2 góly 93,9%
2. Cody Glass (VEG) 1+1
3. Tomáš Nosek (VEG) 1+0
Marc-Andre Fleury byl v tomto zápase jedním ze základních stavebních kamenu úspěchu Vegas. Skvělé zákroky, klid v rozehrávce a jistota v bráně. Max Pacioretty vstřelil dvě branky.
59:39'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Do prázdné branky poslal kotouč po pěkném pasu spoluhráče CODY EAKIN. Asistence: Max Pacioretty a Jonathan Marchessault.
59:20'
Domácí celek se brání tlaku soupeře, zatím to zvládá.
57:25'
Vegas hraje hodně zataženě, Deryk Engelland (Vegas) tak tak zblokoval střelu soupeře.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:40'
Velkou šanci na vyrovnání mají nyní hostující hokejisté, kteří hrají přesilovku.
56:40'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Max Pacioretty – 2 min., sekání).
56:05'
Shea Theodore (Vegas) neudržel kotouč v útočném pásmu, a pak musel celou situaci skokem zachránit Marc-Andre Fleury (Vegas).
55:31'
Vegas se pokouší držet hru co nejdál od své branky, ale je jasné, že největší tlak na domácí teprve přijde.
55:12'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.
54:52'
Nick Shore (Toronto) pálil z dobré pozice, jeho rána končí nad brankou.
54:20'
Vegas se musí nyní hodně soustředit na defenzivu.
53:54'
Toronto momentálně hraje asi nejlepší pasáž v zápase, tlačí se do zakončení, chce vyrovnat.
52:47'
Toronto právě vstřelilo branku!
První rána se odrazila od brankové konstrukce, následně už domácí brankář na zakončení ZACHA HYMANA nedosáhl. Nyní svému brankáři nepomohli ani obránci. Asistence: Jason Spezza a Tyson Barrie.
Dnešní utkání sleduje 18.292 diváků.
52:01'
Minutu už domácí celek zvládl, další rána Nylandera končí nad brankou. Následně se John Tavares dostal do postavení mimo hru.
51:20'
Toronto se dostalo do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet. Auston Matthews byl volný před brankou, ale puk se k němu nedostal.
51:10'
Vegas vyhazuje přes všechny čáry.
51:01'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Ryan Reaves – 2 min., sekání).
50:22'
I druhou přesilovku domácí celek proměnil. Do šance se po výborném pasu dostal MARK STONE. Jeho rána zapadla přesně pod horní tyčku do bližšího rohu. Marc-Andre Fleury (Vegas) předvedl dva skvělé zákroky, a pak se prosadili jeho spoluhráči Asistence: Cody Glass a Shea Theodore.
50:10'
Domácí celek hraje další přesilovou hru, pokouší se něco vymyslet.
50:00'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (John Tavares – 2 min., hákování).
48:51'
Marc-Andre Fleury (Vegas) senzačně, dva zákroky proti Williamu Nylanderovi. Brankář Vegas hrdinou okamžiku.
48:39'
John Tavares měl na hokejce vyrovnání, ale výborně zasáhl brankář Vegas. Marc-Andre Fleury (Vegas) své spoluhráče podržel.
48:07'
Vegas vede, do brejku se dostal TOMÁŠ NOSEK. Rozhodl se pro učebnicový blafák, který byl úspěšný.
47:26'
Je vyrovnáno, hostující celek byl ve třetí třetině lepším týmem, vyrovnání je zasloužené. Veterán JASON SPEZZA vyslal tvrdou ránu, kterou umístil do horní části branky. Asistence: Ilja Michejev.
47:00'
William Karlsson (Vegas) nahodil kotouč na branku soupeře, na ledě byl dlouho, takže už nutně potřeboval střídat,
46:15'
31:21, tak vypadá statistika střel na branku.
45:33'
Cody Eakin (Vegas) pálil z dobré pozice, vylepšil situaci, ale brankáře neprostřelil.
45:21'
Hra se přenáší ze strany na stranu, diváci zde na Stripu sledují velmi kvalitní hokej a k jejich spokojenosti vede domácí klub o jeden ol.
45:13'
Frederik Andersen (Toronto) chtěl rychle rozehrát, ale vyhodil přes všechny čáry. Icing.
45:01'
William Nylander (Toronto) měl na hokejce vyrovnání, ale výborně zasáhl brankář Marc-Andre Fleury (Vegas), který drží jednobrankové vedení Vegas.
44:10'
William Karlsson (Vegas) hledal krátkou přihrávkou spoluhráče před brankou, ale puk nekončí na holi hostujících hráčů.
43:39'
Hraje se nyní ve středním pásmu, Jonathan Marchessault (Vegas) se pokoušel dostat ke kotouči, ale mají ho hráči hostujícího celku.
42:50'
Dobrá dorážka, ale Alex Tuch ani Max Pacioretty nedokázali dostat kotouč do brány.
42:35'
Tomáš Nosek se pokoušel vypracovat si střeleckou pozici, ale kotouč mu odskočil od hokejky.
41:44'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, Vegas stále vede o jednu branku.
40:50'
Zach Hyman (Toronto) a John Tavares (Toronto) se dostali do útočného pásma, ale zakončit nedokázali.
40:21'
Knights vstoupili do třetí třetiny aktivně, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře, zatím ale marně.
40:01'
103:21, tak dlouho drží brankář Marc-Andre Fleury (Vegas) čisté konto. Díky brance Cody Glasse vede Vegas 1:0. Domácí jsou také střelecky aktivnější 27:17.
40:00'
39:48'
Cody Eakin (Vegas) se propracoval do střelecké pozice, první střelu zastavil brankář Toronta. Domácí hráč se k dorážce nedostal.
39:26'
Už se pravděpodobně nic nestane.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:55'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Toronta.
38:34'
Frederik Andersen (Toronto) kryje ránu od modré čáry.
38:11'
Domácí celek se po delší době dostal stabilněji do útočného pásma.
37:43'
Marc-Andre Fleury (Vegas) výborně zastavil střelecký pokus, který vyslal William Nylander (Toronto).
37:19'
Morgan Rielly (Toronto) pálil od modré čáry, jeho rána končí vedle branky, puk byl možná tečovaný.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:35'
Domácí Mark Stone se pokoušel dostat do útočného pásma, ale ve středu hrací plochy přišel o kotouč.
36:11'
Jake Muzzin (Toronto) pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná. Následně pálil Alex Tuch (Vegas) a jeho projektil kryje Frederik Andersen (Toronto).
35:50'
Vegas hraje hodně aktivně, Cody Glass (Vegas) se málem dostal v útočném pásmu ke kotouči.
35:27'
Travis Dermott (Toronto) rozehrává od své branky, nikam se nežene, čeká na dostřídání spoluhráčů.
35:01'
Delší dobu čekáme na výraznější šanci v tomto zápase.
34:38'
Frederik Andersen (Toronto) raději přerušuje hru, rozehrávat nechtěl. Buly v útočném pásmu Vegas.
34:27'
Nyní se dokázal domácí celek osvobodit.
34:00'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, John Tavares (Toronto) hraje hodně aktivně, Toronto se nastěhovalo do útočného pásma.
33:45'
John Tavares (Toronto) pálil z dobré pozice, jeho rána končí těsně vedle branky.
33:18'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Domácí celek stále vede o jednu branku. Jake Muzzin (Toronto) pálil od modré čáry, jeho projektil kryje brankář.
32:59'
Komerční přestávka.
32:35'
William Karlsson (Vegas) dobruslil kotouč v útočném pásmu, Nate Schmidt (Vegas) pálil od modré čáry nepřesně.
32:12'
Cody Eakin hledal spoluhráče, Mark Stone však vypálit nedokázal. Pohledná akce Vegas bez střely.
31:45'
Jake Muzzin (Toronto) se dostal do problémů, ale domácí hokejisté nedokázali vybojovat kotouč.
31:07'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, Vegas stále vede o jednu branku. Muzzin pálil, jeho pokus byl zblokovaný.
30:34'
Jason Spezza (Toronto) se díky aktivní hře dostal v útočném pásmu ke kotouči, ale nezakončit podle představ.
30:07'
Toronto se nyní usadilo v útočném pásmu, jeho rána byla zblokovaná.
29:26'
Justin Holl (Toronto) udržel kotouč v útočném pásmu, následně ale jeho spoluhráči byly na ledě příliš dlouho, a tak šli střídat.
29:00'
John Tavares (Toronto) obkroužil branku, dostal se do střelecké pozice, ale jeho ránu vyrazil brankář.
28:07'
Domácí celek se dostává do vedení, střela Maxe Paciorettyho vypadla brankáři, a pak snadno dorážel CODY GLASS. Asistence: Max Pacioretty a Nate Schmidt (Vegas).
27:48'
Necelá minuta z přesilovky Vegas ještě zbývá. Hosté zatím brání dobře.
27:30'
Vegas hraje v přesilovce výborně, zatím má tlak, ale přesnější střelba schází.
27:06'
Shea Theodore (Vegas) pálil z dobré pozice, ale jeho ránu hostující brankář dokázal vyrazit.
26:37'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Justin Holl – 2 min., krosček).
26:37'
Ryan Reaves (Vegas) trefil z bezprostřední blízkosti brankovou konstrukci.
25:50'
Domácí hokejisté nyní hrají aktivněji, Nicolas Hague (Vegas) pálil od modré čáry, ale brankáře nepřekonal.
25:24'
Frederik Andersen (Toronto) si dokázal poradit s další střelou soupeře,
24:47'
Sledujeme aktivní hru domácího celku, další rána Vegas končí mimo branku.
24:11'
Jeden z hostujících hráčů se dostal do zakončení, jeho rána byla před brankou zblokovaná.
23:53'
Buyl v útočném pásmu Vegas.
23:36'
Marc-Andre Fleury (Vegas) sleduje situaci za svou brankou, následně Cody Eakin (Vegas) vypálil, ale brankář Frederik Andersen (Toronto) kryje jeho ránu.
22:41'
Ryan Reaves (Vegas) ani Shea Theodore (Vegas) nedokázali své velké šance proměnit. Ožívají fanoušci, kteří vytvářejí skvělou atmosféru.
22:23'
Buly v útočném pásmu Las Vegas. Domácí hráči nyní hrají lépe, ale schází přesnější koncovka.
21:49'
Toronto hraje nyní hodně zodpovědně defenzivně, Cody Glass (Vegas) to zkoušel individuálně, ale byl vytlačený do horní střelecké pozice. Jeho rána končí nad.
21:36'
Kotouč vypadl z hrací plochy, buly v útočném pásmu Vegas.
20:32'
Marc-Andre Fleury (Vegas) má kotouč za svou brankou, následně jeho spoluhráči dokázali kotouč dostat do bezpečí.
20:05'
Utkání pokračuje druhou třetinou, domácí celek začal aktivně. Frederik Andersen (Toronto) musel zasahovat.
20:01'
Po první třetině vede domácí celek střelecky 10:9, ale na první branku v tomto zápase čekáme. Vůbec poprvé neviděli zde na Stripu ve Vegas diváci branku v první třetině.
20:00'
19:40'
19:00'
Poslední minuta hry v první třetině.
18:46'
Tomáš Nosek (Vegas) byl sám před brankou, Theodore mu výborně přihrál. Ale českému hráči kotouč sjel z hole.
18:14'
Frederik Andersen (Toronto) musel zasahovat proti dobré střele soupeře.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:38'
Hra je přerušena pro zásah vysokou holí, buly před brankou domácího gólmana.
17:14'
Dlouho byli na ledě hráči Toronta, kteří tedy střídají.
16:53'
William Karlsson (Vegas) se sám dostal před branku, rozhodl se pro střelu, ale pálil vedle branky.
16:30'
Cody Ceci (Toronto) otáčí směr hry, následně se dostal do zakončení, jeho rána byla zblokovaná.
16:00'
Ozývají se domácí fanoušci, kteří ženou hráče Vegas do střeleckých pozic.
15:34'
William Carrier (Vegas) zakončoval rychlou akci svého celku, jeden z hostujících hráčů tečoval kotouč mimo hrací plochu. Buly před brankou Toronta.
15:11'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál první třetinou.
14:45'
Brayden McNabb (Vegas) sice o kotouč přišel, ale jeho spoluhráči pokračovali v akci. Nakonec hru přerušil hostující brankář. Komerční přestávka.
14:18'
Jonathan Marchessault (Vegas) se pokoušel získat kotouč ve středním pásmu, což se mu nepodařilo.
14:00'
Marc-Andre Fleury (Vegas) zrychlil rozehrávku svého celku, ale jeho přihrávka postrádala přesnost, a tak může hrát John Tavares (Toronto).
13:10'
Domácí rozehrávají od své branky, následně se Vegas dostalo do postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.
13:00'
Sledujeme rychlou pasáž hry, ani jeden celek vyloženě nedominuje.
11:44'
Marc-Andre Fleury (Vegas) se štěstím dokázal vyrazit kotouč po teči jednoho z hráčů Toronta. Následně Nosek dostal kotouč do bezpečí.
11:30'
Vegas rozehrálo špatně, a tak je z toho zakázané uvolnění.
11:16'
William Carrier (Vegas) byl sice před brankou, ale Noskovu nabídku nedokázal tečovat podle představ.
10:57'
Shea Theodore (Vegas) pálil z kruhu, jeho projektil kryje hostující brankář. Komerční přestávka.
10:25'
Ilja Michejev (Toronto) to zkoušel individuálně, ale přes obranu soupeře neprošel.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, Vegas rozehrává od své branky, na výraznější šanci v tomto mači zatím čekáme.
09:24'
Ilja Michejev (Toronto) se dostal do brejku, ale jeho zakončení po ledě nepřekvapilo brankáře soupeře. Na druhé straně měl šanciWilliam Karlsson (Vegas).
09:09'
Jonathan Marchessault (Vegas) hledal spoluhráče před brankou, ale neuspěl. Následně Toronto rozehrálo na icing.
08:43'
Mark Stone (Vegas) pálil z první, jeho rána postrádala přesnost, kotouč končí vedle branky.
08:22'
Toronto rozehrává od své branky, Vegas i hostující celek tak mohou v klidu vystřídat.
07:34'
Nyní jsou to také domácí hráči, kteří se dostávají do střeleckých pozic, ale na výraznější šanci domácí čekají.
07:15'
Alex Tuch byl hodně tvrdě dohraný, ale sudí nechává hru plynout.
06:51'
Toronto hraje nyní aktivněji, Vegas se musí bránit. Od modré čáry pálil Andreas Johnsson (Toronto), ale jeho ránu kryje Marc-Andre Fleury (Vegas). Komerční přestávka.
05:57'
Zach Hyman (Toronto) obkroužil branku, a pak také zakončoval. Jeho ránu vyrazil brankář Vegas před sebe a o zbytek se postarala obrana.
05:13'
Deryk Engelland (Vegas) rozehrává od své branky, pokoušel se o rychlou akci, ale neuspěl.
04:32'
Oba týmy střídají, kotouč mají hosté ve svém obranném pásmu.
04:13'
Jason Spezza (Toronto) pálil z dobré pozice, jeho ránu betony vyrazil brankář Vegas.
03:46'
Reilly Smith (Vegas) pálil z dobré pozice, jeho ránu vyrazil Frederik Andersen (Toronto) nad branku.
03:15'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene, sledujeme klidnější pasáž hry.
02:45'
Domácí se nyní dostali do útočného pásma, ale vypálit hráči ve tmavých dresech nedokázali.
02:13'
Ozývají se fanoušci Vegas, kteří ženou domácí hráče za první brankou v tomto zápase.
01:48'
Shea Theodore (Vegas) rozehrává za svou brankou, puk je následně ve středním pásmu, a tak mohou domácí hráči vystřídat.
01:31'
Max Pacioretty získal ve středním pásmu rychlost, ale spoluhráči na něho nedokázali dostat kotouč.
01:02'
Hostující celek začal aktivněji, další rána od modré čáry přišla, ale kotouč končí mimo branku.
00:35'
Zakázané uvolnění po špatné rozehrávce Vegas. Buly znovu před brankou Vegas.
00:25'
Marc-Andre Fleury (Vegas) musel zasahovat jako první, vhazovat se tak bude před jeho brankou. Hosté vybojovali buly v útočném pásmu.
00:01'
Buly mají domácí hokejisté.
00:01'
Vše je připraveno, jdeme na to.

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Hague, Theodore, Merrill, Engelland – Pacioretty, W. Karlsson, R. Smith – Marchessault, Eakin, Mark Stone – Tuch, Stastny, Glass – Carrier, Nosek, Reaves.

Toronto Maple Leafs: Andersen (Kaskisuo) – Rielly, Ceci, Muzzin, Holl, Dermott, Barrie – Hyman, Tavares, Kapanen – A. Johnsson, Matthews, W. Nylander – I. Michejev, Spezza, Petan – N. Shore, F. Gauthier..
Jedná se o druhý vzájemný zápas sezóny, ten první vyhrálo Toronto 2:1 v prodloužení.
Vegas táhne v posledních pěti zápasech W. Karlsson se sedmi body. Nate Schmidt vede statistiku přihrávajících hráčů, má čtyři brankářky. Stejný počet branek má W. Karlsson.
V posledních pěti zápasech je v dresu Toronta nejproduktivnějším hráčem A. Matthews s osmi body. Zároveň má nejvíce asistencí, hned sedm. Nejlepším střelcem je v poslední době Nylander se čtyřmi góly.
Vegas Golden Knights dokázali v posledním zápase vyhrát nad Calgary 6:0. Naopak Toronto nestačilo na Pittsburgh 1:6.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Toronto Maple Leafs.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.