Tak to je z tohoto naprosto strhujícího utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání sledovalo 17 565 diváků-
Neuvěřitelný zápas, neuvěřitelná série. Deset minut před koncem sedmého zápasu by si na Boston asi moc lidí nevsadilo, ale Bruins ukázali velkou sílu a dokázali utkání zvrátit.

Na jedné straně propukla obrovská radost, na té druhé utěšují hráči Maple Leafs zkroušeného Reimera, u kterého jsou i pod maskou vidět slzy. Torontu končí sezóna, Boston se může těšit na semifinále Východní konference.

Bruins právě vstřelili branku!
Obrat je dokonán, Boston vítězí! Reimer nedokázal udržet Seguinův pokus, puk se dostal k PATRICE BERGERONOVI a jeho dorážka končí za bezmocným Reimerem. Asistence: Tyler Seguin, Brad Marchand.
65:57
Seguin hledal Bergerona na brankovišti, Reimer vyrazil do rohu.
65:18
Hortonova bomba se nevešla mezi tři tyče, v TD Garden to jen zahučelo.
64:21
Další Seguinův pokus, tentokrát přesně doprostřed branky, Reimer si připisuje další zákrok.
64:03
Po pravé straně upaloval Seguin, jeho rána byla sražena mimo hrací plochu.
63:37
Grabovskij byl při svém pokusu o kličku poslán k ledu, ale vylučovat se nebude.
63:05
Prodloužení se hraje v obrovském tempu, od modré vystřelil Boychuk a Reimer měl co dělat...
61:55
Před Raskem bylo pěkně horko, Lupul si vyjel zpoza branky před gólmana a chytře mířil do horního růžku, jenže trefil Raska do ramene.
61:06
Jágr svým typickým způsobem vyvezl puk zpoza branky a sám se bekhendem rozhodl vystřelit na Reimera. Rána měla slušnou razanci, ale už méně přesnosti.
60:17
Hned první akce vypadala nadějně, mezi kruhy si najel Kuljomin, ale jeho bekhendový pokus šel vedle.
60:01
Začalo prodloužení.
Tak tohle vyvrcholení série, jak se patří! Ještě na začátku 50. minuty vedlo Toronto 4:1 a bylo blízko postupu. Jenže pak Boston zapnul na vyšší obrátky a výsledkem je stav 4:4 a prodloužení.

Ve 43. a 46. minuté dali Kessel s Kadrim dva góly a v Torontu před Air Canada Center vypukly velké oslavy. Jenže předčasně. V 50. minutě vstřelil branku naděje Horton, ale to hlavní přišlo při power play. v 59. minutě dorazil Chárovu ránu Lucic a o 31 vteřin později vyrovnal od modré Bergeron.

Toronto je dole a uvidíme, zda se z toho dokáže vyhrabat!

59:48
Toronto málem ztratilo zápas v normální hrací době! Před Reimerem se zničehonic objevil Peverley a jen díky tomu, že mu puk přeskočil hokejku, uvidíme prodloužení.
59:32
Zakázané uvolnění Bostonu, co vymyslí Toronto do závěrečných vteřin?
59:09
Neuvěřitelné!!! Boston dokázal vyrovnat!!! Chára před brankovištěm dokonale bránil Reimerovi ve výhledu a PATRICE BERGERON se od modré trefil naprosto přesně. Asistence: David Krejčí, Jaromír Jágr.
58:54
Rask je opět na střídačce.
58:38
Domácí si berou oddechový čas.
58:38
Je tu drama! Po Chárově ráně pokračoval útok Bostonu, před Reimerem se nejlépe zorientoval MILAN LUCIC a dostal puk do branky! Asistence: Zdeno Chára, Patrice Bergeron
58:32
Chára vypálil od modré a Kuljomin si málem srazil puk do vlastní sítě!
58:05
Rask je na střídačce, začíná power play Bostonu!
57:32
Kessel posunul puk do středního pásma, tohle hostům naprosto stačí.
56:26
Definitivu měl na holi Frattin, který získal na obranné modré čáře puk, vydal se do sóla, chtěl na Raska vytáhnout blafák, ale netrefil branku.
56:01
Lucic si u mantinelu doslova vychutnal Gunnarssona a čistým hitem jej tvrdě poslal k ledu.
55:26
Krejčí s Lucicem vybojovali puk v rohu a od Hortona se následně puk odrazil k Reimerovi, který jej pro jistotu přikryl lapačkou.
54:56
Domácí začínají utahovat šrouby, Toronto se už soustředí pouze na pozornou defenzívu.
53:44
Od modré nahodil Bartkowski, puk se dostal za branku, odkud poslal puk do brankoviště Seguin, ale nikdo nedokázal dorazit za torontského gólmana!
52:48
Pohotově pálil Hamilton, neméně pohotově vyrazil i Reimer!
51:39
Boston mohl pálit od modré, jenže Boychuk nedokázal rychle zpracovat puk a bekhendový pokus gólmana hostů neohrozil.
50:49
Po levé straně se o odpověď snažil Kessel, byl obrán o puk a dopředu jdou zase Bruins.
49:18
Boston se nevzdává, je tu ještě naděje na zvrat. Lucic objel branku, přihrál na volného NATHANA HORTONA, který z vrcholu levého kruhu propálil Reimera. Asistence: Milan Lucic, David Krejčí.
48:58
Reimer se překonává, před jeho brankovištěm vznikl obrovský závar, ve kterém se snažil o zakončení zejména Jágr, jenže Reimer i s Kadriho pomocí dokázal odolat a zalehl puk.
48:37
Jágr posunul na modrou na Bartkowskiho, Reimer vyrazil.
48:01
Domácí mají i trochu smůlu, Bergeron byl před Reimerem, ale bekhendem mířil nad.
47:27
A v TD Garden je ticho, jako v kostele...
45:29
Toronto právě vstřelilo branku!
Maple Leafs se dostali do brejku dvou na jednoho, Rask střelu Kessela ještě vyrazil, ale přímo na hokejku NAZEMA KADRIHO, který se už nemýlil! Asistence: Phil Kessel, Jake Gardiner.
45:08
Chára se dostal s pukem až za branku, našel pak Lucice, ten ztroskotal na Reimerovi.
43:07
Domácí mohli ihned snížit, Reimer už ležel na ledě, ale i tak dokázal máchnout lapačkou proti Thorntonově střele z mezikruźí.
42:19
Hosté jdou do dvoubrankového vedení! Po střele van Riemsdyka mohl už skórovat Kadri, jenže zblízka trefil tyčku a do odkryté sítě se trefil až PHIL KESSEL. Asistence: Nazem Kadri, James van Riemsdyk.
41:34
Po chybné rozehrávce se Bruins dostali pod tlak a blízko skórování byl Grabovskij. Rask ramenem vytěsnil puk nad branku.
41:12
Od modré to zkusil Bartkowski, jenže Reimer dobře viděl a schoval puk v lapačce.
40:45
K puku se chtěl dostat Jágr, ale Franson byl proti a dokonale jej odstínil.
40:08
Končí přesilovka Bruins, Lupul má trest za sebou.
40:01
Skončila druhá třetina a v ní padla jediná branka a to do sítě Tuukky Raska. Dnes podruhé se trefil Franson, tentokrát přesnou ranou od modré čáry. Pokračuje velice fyzicky náročný hokej, soupeři si nic neradují a nejdou pro tvrdý zákrok daleko. Zápas zdaleka není rozhodnutý, ve třetí třetině se máme na co těšit!

Střely na branku: 13:20
Zásahy brankářů: 18:12
Vyhraná vhazování: 29:7
Hity: 33:29
40:00
39:55
A opět kombinace těchto dvou útočníků Bostonu, Krejčí našel Marchanda u tyčky, ale Reimer odolává, rychlým přemístěním dokázal ucpat mezírky a zneškodnit tuto velkou šanci na vyrovnání.
39:30
Krejčí nahodil z levého kruhu na teč, blízko vyrovnání byl Marchand, ale Reimer se na brankovišti roztáhl a puk vyrazil.
38:52
Hosté se opět vysvobozují vyhozením přes všechny čáry.
38:30
Puk je u Raska, další akci rozjíždí Chára.
38:08
Boston si zahraje přesilovku, Joffrey Lupul podrazil Marchanda a míří na trestnou lavici.
38:05
Rask pro jistotu uklidňuje hru po nepovedeném nahození od modré čáry.
37:15
van Riemsdyk byl Kellym tvrdě sražen k ledu a i když má hostující hráč zakrvácený obličej, vylučovat se nebude.
36:54
Blízko hattricku byl Franson, od modré vyslal prudkou ránu a Rask musel zasáhnout svou rychlou lapačkou.
36:02
V levém kruhu byl chvíli bez dozoru Jágr a hned zkoušel střelecké štěstí – trefil boční síť.
35:14
Zmatky před Raskem, do brankoviště se natlačil Lupul, který i následně před domácího gólmana přepadl a srazil mu z hlavy masku. Vášně planou a Rask mu vrazil slušnou facku. Vše se obeślo bez trestů.
34:58
Hrajeme v pěti, Lucic se vrátil do hry.
34:27
Další tresty. Za vzájemnou potyčku zamířili vychladnout domácí Gregory Campbell a torontský Michail Grabovskij.
34:27
Od modré tvrdě pálil Grabovskij, Rask se štěstím chytil.
33:55
Boychuk za brankou srazil Reimera, pokračuje se ve hře.
32:58
Máme tu vyloučení, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Milan Lucic. Hosté tak hrají přesilovku, ale ani Phaneuf není zcela bez viny. On však může pokračovat ve hře.
32:15
Ofsajd hostů a v něm Komarov, který za sebou zapomněl puk.
31:07
Hamilton vyslal další pokus, tentokrát ale jeho nahození nadělalo před brankovištěm hodně zmatků a hostům docela dlouho trvalo, než vystrkali puk z pásma.
30:38
Od modré pálil Hamilton, Reimer dobře viděl a v poklidu chytil.
30:08
Grabovskij byl jako tank a i když si zřejmě trochu přidržel protihráče, dostal se k puku a teprve rychlý přístup Boychuka jej obral o možnou příležitost.
29:30
Hostům se teď vyplatil vysunutý forčekink, získali v útočném pásmu puk, Kuljomin bleskurychle objel branku a jen pohotový Raskův zákrok zabránil Torontu ve skórování.
29:06
Zakázané uvolnění hostů, hra se stěhuje před Reimera.
28:17
Jágr číhal u branky, dostal přihrávku zpoza branky, ale nedokázal zblízka protlačit puk za brankovou čáru.
27:29
Skvělý Raskův zákrok! Mezi kruhy byl zcela volný Gardiner, mířil do dolního rohu, ale Raskova lapačka se bleskové vymrštila a skryla vystřelený puk!
26:58
V rohu úspěšně obral Lupul o puk Boychuka, tomu ale přispěchal na pomoc Krejčí a opět vybojoval puk pro Boston.
25:48
Jenže je tu druhý gól Toronta! Hosté se dostali do pásma, zpoza branky se dostal puk až na modrou čáru, odkud vypálil CODY FRANSON a jeho rána schovaná za několik hráčů skončila v horním růžku Raskovy brány. Asistence: Clarke MacArthur, Michail Grabovskij.
25:23
Domácí se vrací k fyzicky náročnému hokeji, plnému soubojů u mantinelu.
24:23
Rychlý kontr Bostonu, Jágr posunul na levé křídlo, odkud z první vystřelil Bergeron. Reimer se stačil přemístit a vyrazil do rohu.
23:17
Tak tohle byla velice povedená rána z hole Frattina. Pálil přes Bratkowskiho a Rask měl co dělat, aby betonem vykopl do bezpečí.
22:33
Je to tak, Kadri je opět na ledě.
22:29
Hostům se podařilo vyhodit, tohle oslabení už zvládnou ubránit.
21:50
Od modré pálil Chára, ale minul. O pár sekund později posunul na Seguina a jeho bomba jen proletěla kolem Reimerovy klece.
21:08
Chárovi utekl puk do středního pásma a domácí tak musí začít od nuly.
20:33
Hned ze startu druhé tŕetiny tu je přesilovka pro Boston, dvě minuty dostal Nazem Kadri za nedovolené bránění.
20:01
Máme za sebou první dvacetiminutovku a k vidění byl velice rychlý, živelný hokej, který musel bavit. Domácí do něj vlétli jako vítr a úvodní minuty takřka nepustili Toronto k nějaké kloudné akci. Výsledkem pak byl i vedoucí gól z hole Bartkowskiho, který využil chybnou rozehrávku hostů a prudkou ranou otevřel skóre. Jenže toto vedení nevydrželo Bruins moc dlouho, v 10. minutě zblízka totiž vyrovnal Franson. pak se hra trochu uklidnila, žádný gól už nepřibyl, ale stále se hrál povedený hokej plný hitů.

19:54
Jágr byl zcela volný mezi kruhy, jenže jej nenašla přihrávka od levého mantinelu.
19:26
Grabovského střela na druhé straně byla velmi nepřesná, Rask mohl zůstat v klidu.
18:52
Boston teď honí puk po mantinelu v pásmu Maple Leafs, ke střele se však nedostává.
17:36
Lupul byl zcela sám v útočném pásmu Bruins, pokoušel se vymanit z obklíčení a vyslal na Raska bekhendový pokus z nouze. Minul.
16:51
Hra se po velice rychlém a živelném úvodu trochu zklidnila, oba celky, jakoby číhaly na ten správný okamžik k výpadu.
15:45
Liles dobře pokryl Kellyho a ten se tak nedostal k puku, který poskakoval u levé Reimerovy tyčky. Gólman Toronta pro jistotu přerušil hru.
15:14
Hosté opět zaútočili po levé straně, jmenovitě to byl Kuljomin, Rask jeho střelu zneškodnil pohotovou lapačkou.
14:09
Gardiner z levé strany vypálil velice nebezpečný pokus, puk jen prosvištěl těsně kolem Raskovy brány.
13:01
Několik nepřesných přihrávek z obou stran, puk létá vzduchem a ani jeden z týmů není schopen jen zkrotit.
12:23
Typická Jágrova akce, z pravé strany si sjel na střed a zápěstím vypálil projektil na branku. Reimer dobře viděl a jeho pokus chytil.
11:43
K odraženému puku se u levé tyčce dostával Komarov, ten mu ale nakonec přeskočil hokejku a Raska tak neohrozil.
10:55
Hosté mohli jít do brejku tří na dva, nepřesná zpětná přihrávka však tuto příležitost zhatila.
09:35
Hra však pokračovala v brankovišti před Raskem, kde se nejlépe zorientoval CODY FRANSON a svou dorážkou zblízka odčinil chybu při vedoucí brance Bostonu. Asistence: James van Riemsdyk, Dion Phaneuf.
09:31
Phaneuf vypálil od modré, Rask vyrazil.
08:49
Toronto se teprve teď definitivně usadilo v pásmu a roztáhlo útočné postavení.
07:41
Zdeno Chára si ale při Lupulově stíhání pomohl faulem a dostává dvě minuty za vysokou hůl.
07:41
Vzápětí však přichází chyba domácí obrany, Lupul se dostal do brejku, snažil se udělat Raskovi blafák, finský gólman ovšem vyrazil betonem!
07:23
Vedoucí gól nalil domácím ještě více sil a opět tlačí na hostující celek.
05:39
Obrovská chyba, kterou spáchal hostující Franson. Zadovkou naslepo doslova namazal MATTU BARTKOWSKIMU, který si sjel z modré čáry a bombou prostřelil Reimera! Bez asistence.
04:56
Bergeron dotíral u pravé Reimerovy tyčky, snažil se došťouchat puk za brankovou čáru, hostující gólman byl ale k tyčce doslova přilepený.
04:33
Střela Orra přes obránce mířila vedle, po teči skončil puk mimo kluziště.
04:00
Peverley se vrátil do hry.
03:53
Teprve v konci přesilovky se hosté dostali do tlaku a Liles jen těsně minul. Puk se šoural těsné vedle Raskovy branky, ale v brance neskončil.
03:00
Přesilovka Toronta je zatím bezzubá, naopak domácí pokračují v tvrdé hře u mantinelů.
02:00
Máme tu první tresty, na trestnou lavici zamířili Rich Peverley s trestem 2 minuty za podražení a 2 minuty za hrubost a hostující Nazem Kadri s dvouminutovým trestem za hrubost.
01:55
Toronto se prakticky ještě nedostalo z pásma, Boston začal ve velkém stylu.
00:47
Chvíli po něm mohl skórovat Jágr po Lucicově přihrávce, zblízka však Reimera neprostřelil.
00:20
Hned v úvodu vlétl do útočného pásma Krejčí, na levé straně měl spoustu času a prostoru a jen pozorný Reimerův zákrok neznamenal rychlý gól.
00:01

Boston Bruins: Rask (Chudobin) – Seidenberg, Chára, Boychuk, Hamilton, McQuaid, Bartkowski – Horton, Krejčí, Lucic – Seguin, Bergeron, Marchand – Jágr, Kelly, Peverley – Thornton, Campbell, Paille.

Toronto Maple Leafs: Reimer (Scrivens) – Phaneuf, Gunnarsson, Franson, Gardiner, Liles, O'Byrne – Kessel, Kadri, van Riemsdyk – Kuljomin, Grabovski, MacArthur – Frattin, Colborne, Lupul – Orr, McClement, Komarov.

Rozhodčí: O'Halloran, Watson – Kovachik, Heyer.
Oba týmy jsou již nastoupeny a před úvodním buly si poslechneme hymny, které již jako tradičně v TD Garden zazpívá Rene Rancourt.
Dobré, velice brzké ráno u vyvrcholení jedné z dramatických sérií 1. kola Stanley Cupu. Dnes se společně přeneseme do Bostonu, kde s místními Bruins změří posedmé síly mužstvo Toronta Maple Leafs.

Boston promrhal dva postupové mečboly, neboť v sérii už vedl 3:1 a měl výhodu domácího zápasu, jenže Toronto se vzepjalo, vyhrálo 2:1 a vynutilo si šestý zápas před domácími fanoušky.

Našlapaná Air Canada Center hnala své idoly na zteč a podařilo se! Na gól se čekalo až do 42. minuty, to otevřel skóre Phaneuf a když ve 49. minutě zvýšil na 2:0 Kessel, byly obrysy sedmého zápasu velmi zřetelné. Hostům už nepomohlo ani Lucicovo snížení a Maple Leafs tak tento "must win" zápas dotáhli do zdárného konce.

Teď už není prostor na chyby ani pro jeden tým, kdo prohraje, končí a může vyrazit na dovolenou. Očekává se elektrizující atmosféra a vy můžete být u toho. Zápas v TD Garden začíná v jednu hodinu ráno, takže nechoďte spát, přichystejte si kávu a sledujte náš onlajn!