NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Tampa : Boston - 6. května 2018   21:00

Tampa
Tampa
30:43' B. Point  • 34:00' J. T. Miller (Kučerov, Stamkos) • 58:31' Strålman (Hedman)
Boston

Děkuji Vám za pozornost a přeji úspěšný start do nového týden!
Lightning si tedy dnešní výhrou zajistili finále Východní konference. V něm narazí na lepšího z dvojice Washington Capitals, Pittsburgh Penguins. Stav série je zde zatím 3:2 pro Capitals.

Pro Bruins dnešním zápasem sezona 2017/2018 skončila.

Tampa Bay Lightning vs Boston Bruins 4:1
Lightning zvítězili v zápase číslo pět nad Bruins 3:1.

První branku utkání obstaral v poslední minutě úvodní periody pří přesilovce David Krejčí a hosté se tak dostali do vedení 1:0. Tampa byla ale v zápase o něco lepší a v průběhu prostřední periody skóre otočila. Prosadili se Brayden Point a při početní výhodě J. T. Miller. Bruins se ještě snažili v závěrečném dějství něco s utkáním udělat, vyrovnání se ovšem nedočkali. Postup Blesků pečetil gólem do prázdné klece Anton Strålman.
59:53'
Lightning vyhazují do střední třetiny a v toto utkání už zvládnou!
59:43'
Icing Tampy. Do konce však zbývá už pouze 16 vteřin a 8 desetin.
59:24'
Bostonu se nedaří dostat do útočného pásma.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny!
58:48'
Rask znovu opouští svou branku, Bruins to ještě zkusí v šesti.
58:31'
Tampa právě vstřelila branku!
Je zřejmě rozhodnuto! Opuštěnou klec totiž trefuje po buly od vlastní branky ANTON STRÅLMAN. Zkušený švédský bek se prosazuje letos v play-off poprvé, 3:1! Asistence: Victor Hedman.
58:27'
Rask zamířil na střídačku!
57:56'
Diváci v Amalie Areně už stojí na svých nohou.
57:42'
57:42'
Obrovská šance Bergerona a výtečný zákrok Vasilevského! Toto bylo pro Boston jedinečná příležitost na vyrovnání.
57:31'
Nepřesnosti Marchanda využil Hedman a znovu osvobodil svůj tým.
57:05'
Pastrňák vypálil z první, Vasilevskij vyrazil. Domácím se následně ještě podařilo vyhodit.
56:44'
3 minuty a 16 vteřin do konce třetí třetiny, 58 vteřin pak do konce trestu McDonagha. Vhazuje se ve střední třetině před střídačkou Bruins.
56:44'
Oddechový čas pro hosty.
56:44'
Ofsajd Tampy. Callahan však nyní sklidí na střídačce velkou pochvalu od trenéra.
56:37'
Callahan našetřil pár cenných vteřinek v útočném pásmu.
55:56'
Pastrňák tentokrát pálil z první, do jeho střely se ale obětavě položil Johnson.
55:51'
Pastrňák přihrával zleva mezi kruhy, kotouč byl ale sražen do ochranné sítě.
55:42'
Boston dostává k dispozici přesilovou hru! Podaří se hostům srovnat skóre?
55:42'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Ryan McDonagh – 2 min., podražení).
55:18'
Konec reklamní pauzy. Na buly po levici Andreje Vasilevského se sklání Point a Bergeron.
55:18'
Pastrňákův pokus z pravé strany, Vasilevskij pozorný. 4 minuty a 42 vteřin před koncem tu máme další reklamní přestávku.
54:20'
Hedman s pukem za vlastní brankou, oba týmy střídají.
53:05'
Další příležitost pro Pastrňáka, brankář Blesků vyráží.
52:56'
McAvoy to vymyslel moc pěkně a do šance se tak mohl dostat ještě Pastrňák. Vasilevskij ale ale vytáhl!
52:20'
Donato ztratil na vlastní modré kotouč, Gourde toho ovšem nevyužil.
52:00'
Hedman střílel od modré čáry nepřesně.
51:35'
8 minut a 25 vteřin do konce závěrečné periody. Paquette a Kuraly na vhazování po levici Tuukky Raska.
51:35'
Následuje reklamní přestávka.
51:35'
Kučerov nabil Stamkosovi, jeho ostrá rána končí v Raskově moci.
51:27'
Střela Ricka Nashe zblokována, na druhou stranu míří Kučerov.
50:48'
Bergeronovo nahození z velké vzdálenosti, Vasilevskij nemá problém vyrazit.
50:06'
Necelých 10 minut do konce třetího dějství. Lightning stále o krok vpřed.
49:56'
Střely na branku: 18 – 18
49:36'
Zakázané uvolnění Bruins.
49:03'
Hedman střílel od levého mantinelu, minul ale tři tyče.
48:40'
Touš opustil hrací plochu, vhazovat se bude před Vasilevskim.
48:36'
DeBrusk to na opačné straně kluziště zkoušel z úhlu, Vasilevskij vyrazil bez potíží betonem.
47:53'
McDonagh obdržel přihrávku od Stamkose. Jeho následná střela ovšem postrádala přesnost.
47:36'
Přichází icing hostů, hra se tak bude stěhovat před Raska.
47:13'
Zpět do akce. Vhazuje se mezi hole Pointa a Bergerona po pravici Andreje Vasilevského.
47:13'
Práce pro Vasilevského. Ruský brankář ve službách Lightning si ale střelu Cháry pohlídal. Proběhne první reklamní přestávka ve třetí třetině.
46:55'
Až nyní se podařilo vyhodit Donatovi. Hosté tak budou moci prostřídat své hráče.
46:42'
Lightning drží soupeře pod tlakem.
46:26'
Po bekhendové přihrávce Paláta zakončoval Point. Autor první branky Blesků ale trefil pouze pravý beton bostonského brankáře.
45:51'
Útočná snaha Bostonu neúspěšná, zkusit to tak mohou zase domácí.
45:21'
Ofsajd hostujících hokejistů.
44:56'
Prudká střela J. T. Millera, Rask vyrazil betonem.
44:51'
Střely na branku: 16 – 16
44:28'
Rick Nash to zkoušel od levého mantinelu z otočky, Vasilevskij ale mohl zůstat v klidu.
43:52'
Na druhé straně nahazoval před branku Point. Kotouče se však ujal Grzelcyk.
43:27'
Střelecký pokus Bergerona zblokován Callahanem.
42:42'
Paquette mohl poslat Tampu do dvoubrankového vedení! Rask se ale blýskl velmi dobrým zákrokem.
42:22'
Kučerov se tlačil před Raska, velmi dobrou defenzivní práci se ovšem předvedl Chára. Brankář Medvědů pak již jen přikryl touš pod svou rukavici.
41:19'
Vhazovalo se před zraky domácí střídačky.
41:17'
Od hole Killorna se puk odráží na lavičku domácích. Hra tak opět přerušena.
41:09'
Rick Nash nabral rychlost a následně to zkusil z ostrého úhlu. Gólman Tampy vyrazil ramenem do ochranné sítě.
40:36'
Marchand nabil McAvoyovi, Vasilevskij dokázal kotouč vytěsnit.
40:02'
Také třetí třetinu nám otevřelo buly mezi Pointem a Bergeronem.
40:01'
Hokejisté Lightning a Bruins jsou zpět na ledě Amalie Areny. Závěrečná dvacetiminutovka se rozeběhne za malou chvíli!

Trestné minuty: 6 – 8
Lightning jsou i nadále lepším týmem. V prostřední dvacetiminutovce se jim také podařilo otočit skóre ve svůj prospěch. Trefili se Brayden Point a při přesilové hře J. T. Miller. Domácí tedy jsou 20 minut od postupu do finále konference, Bruins zase 20 minut od konce sezony.
40:00'
39:57'
Po pasu od Paláta vystřelil zprava Kučerov a jen těsně přestřelil Raskovu bránu.
39:40'
Snažit se to napravit nyní chtěl Chára. Vasilevskij zapsal do statistik svůj třináctý zásah v utkání.
39:20'
McAvoy narazil ve střední třetiny na Strålmana. Útočná akce hostů se tedy nevyvedla.
39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta druhé třetiny.
38:33'
Na obou stranách můžeme nyní vidět hned několik nepřesností.
37:50'
Gourde vyhodil kotouč na další zakázané uvolnění Blesků.
37:27'
Tampa se provinila icingem, vhazovat se tedy následně bude před Vasilevskim.
37:08'
Hedman nyní dostal nabito od Killorna, Rask ale zasahovat nemusel.
36:50'
Střelecký pokus Hedmana od modré končí na zadním mantinelu.
36:20'
Stamkos chytře mezi kruhy na J. T. Millera, ten se ale ke střele nakonec nedostal.
35:48'
Palát přihrával před branku, spoluhráče ovšem nenašel.
35:06'
Lightning na ledě dominují. Do další šance se dostával Callahan, kotouč mu ale v rozhodující chvíli přeskočil hůl.
35:01'
Střely na branku: 14 – 13
34:35'
Hedman střílel z levé strany, puk minul jen těsně levou tyč Raskovy svatyně.
34:08'
5 minut a 52 vteřin do konce druhé třetiny. Vhazuje se po levici Tuukky Raska.
34:08'
V Amalie Areně právě probíhá další z reklamních přestávek.
34:00'
Domácí využívají přesilovku a jdou do vedení! J. T. MILLER si vyměnil kotouč s Kučerovem a následně jej poslal z první do sítě. Bývalý hokejista Rangers zaznamenává druhý gól v letošních bojích o Stanley Cup, 2:1! Asistence: Nikita Kučerov, Steven Stamkos.
33:42'
Bruins se podařilo vyhodit do neutrální zóny.
33:31'
Lightning si zahrají třetí početní výhodu! Vhazování po pravici Tuukky Raska.
33:31'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Patrice Bergeron – 2 min., podražení).
32:40'
Na ledě se nám to hodně přiostřuje. Paquette totiž čistě trefil Acciariho, bostonským se to ale vůbec nelíbilo.
32:19'
Vhazovalo se ve střední třetině před střídačkou hostů.
32:17'
Backes opustil led za pomoci svých spoluhráčů. Následně zamířil s maséry ihned do šatny.
32:17'
Hra opět přerušena. J. T. Miller totiž poslal k zemi tvrdým hitem Backese, který zůstává ležet na ledě.
32:05'
Rask přikryl kotouč po svou lapačku a hru tím přerušil.
31:33'
Krejčí byl v dobré pozici, aby vstřelil. Dobrou defenzivní práci ale odvedl Gourde.
31:03'
Pokračujeme. Vhazuje se mezi hole Cirelliho a Krejčího ve středovém kruhu.
31:03'
Zkušeného forvarda trefil nepříjemně kotouč do dolní části těla. Nás nyní čeká reklamní přestávka.
31:03'
Hra přerušena, na střídačku odjíždí v bolestech útočník Bostonu Rick Nash.
30:43'
Už to ale neplatí. Lightning totiž srovnávají na konci jednatřicáté minuty skóre utkání! BRAYDEN POINT se dostal mezi kruhy k odraženému kotouči a následně jej bekhendem zasunul za Raskova záda. Pro dvaadvacetiletého útočníka čtvrtá branka v play-off, 1:1! Bez asistence.
30:01'
Máme za sebou polovinu utkání. Bruins zatím vedou v Tampě díky trefě Krejčího 1:0.
29:56'
Střely na branku: 11 – 12
29:34'
Kotouč se dostal do brankoviště Tampy, kde jej rychle chytil do své rukavice Vasilevskij. Vhazovat se následně bude po jeho pravici.
29:25'
Hosté se snažili rychle zaútočit, dostali se ovšem přitom do ofsajdové pozice.
28:54'
Callahan projel s pukem do útočného pásmo, ke střele se ale následně nedostal.
28:36'
Touš si to namířil na střídačku Lightning. Vhazovat by se následně mělo ve střední zóně.
28:22'
Z levé strany střílel Donato, netrefil ale branku.
27:55'
Marchand se svou útočnou akcí neuspěl. Kupředu tak může Kučerov.
27:31'
Chyby Bergerona se snažil využít Johnson. Obránci Bostonu ovšem odvedli dobrou práci.
26:59'
Postavení mimo hru ze strany Tampy Bay.
26:46'
Chára vypálil od modré, Vasilevskij musel vyrazit.
26:18'
26:18'
Další útočná akce domácích končí ofsajdem. Proběhne reklamní přestávka.
25:47'
Callahanovu nabídku mohl tečovat Paquette, avšak neuspěl.
25:10'
Gourde v další dobré šanci, Rask nyní podržel své mužstvo.
24:51'
Střely na branku: 9 – 9
24:39'
Nebezpečnou střelu vyslal ze své hole Gourde. Rask se za kotoučem, který skončil mimo, jen otočil.
24:26'
Girardiho nahození bylo tečována, avšak mimo Raskovu svatyni.
23:39'
Ostrá rána McDonagha minula tři tyče.
23:27'
Johnson střílel z mezikruží, Rask vyrazil do rohu.
23:22'
Palát aktivně napadal rozehrávku Bruins a domácí se díky tomu dostali následně na puk.
22:30'
Cirelli se snažil natlačit před Raska, obrana Bostonu byla ovšem pozorná.
22:21'
Na opačné straně útočil Schaller. Puk nakonec skončil v ochranné síti.
22:12'
Další střelecký pokus Coburna, Rask ale mohl zůstat opět v klidu.
21:48'
Ihned po buly pálil Coburn, jeho střela byla ale zablokována.
21:45'
Kučerov zkusil štěstí z pravé strany, Rask neměl příliš práce.
21:01'
Nepřesná rozehrávka Strålmana, čároví jsou nuceni odpískat zakázané uvolnění.
20:48'
Bruins nahodili zpět do útočného pásma, následně však odcházejí vystřídat.
20:29'
Grzelcykovo nahození, Vasilevskij zasahovat nemusel.
20:01'
Obě mužstva jsou zpět na ledové ploše. Druhá perioda začne za několik málo okamžiků.

Trestné minuty: 6 – 6
V úvodní dvacetiminutovce byli o něco lepším týmem domácí Lightning, kteří na soupeře vlétli hned od první minuty. Branku se jim ovšem vstřelit nepodařilo. Bruins se podařilo dostat do hry díky přesilové hře 5 na 3. Tu ještě nevyužili. Klasickou přesilovku 5 na 4 ale pak vzápětí zhodnotil David Krejčí.
20:00'
19:59'
V poslední vteřině ještě střílel McAvoy, jehož pokus ještě tečoval Bergeron. Vasilevskij ale v tomto případě bez práce.
19:49'
Prudká střela Cháry od modré, gólman Blesků vyrazil a kotouč následně zamířil do ochranné sítě.
19:12'
Bruins právě vstřelili branku!
Hokejisté Bostonu využívají klasickou přesilovku 5 na 4 a otevírají tak skóre dnešního utkání! McAvoyovu přihrávku využil z levého kruhu pro vhazování střelou z první DAVID KREJČÍ. Pro českého útočníka třetí trefa v play-off, Bruins vedou 1:0! Asistence: Charlie McAvoy, Patrice Bergeron.
19:02'
Domácí ve čtyřech.
19:01'
Probíhá poslední minuta úvodní periody.
18:37'
McAvoy nabil Pastrňákovi, Vasilevskij vyrazil.
18:10'
Tampa znovu ihned po buly dostává touš do střední třetiny.
18:06'
56 vteřin přesilové hry 5 na 3 pro Boston! Vhazování po levici Andreje Vasilevského.
18:06'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Cédric Paquette – 2 min., podražení).
17:54'
Bergeron nezkrotil poskakující kotouč, Cirelli vyhazuje.
17:25'
Bergeron dostal touš na Pastrňáka, jeho střela z levého kruhu se ale neujala.
17:04'
Lightning dostávají ihned po buly kotouč pryč ze své obranné zóny.
17:02'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Dan Girardi – 2 min., nedovolené bránění).
16:57'
Bruins kombinují v útočném pásmu.
16:36'
Kuraly se vytočil s toušem před branku, Vasilevskij si ovšem svou pravou tyč pohlídal.
15:43'
Strålman pálil z pravé strany, Rask vyrazil vyrážečkou.
15:22'
Johnson se prezentoval dobrým hitem na Marchanda. Diváci mu za to aplaudují.
15:06'
Střely na branku: 6 – 4
15:00'
Boston vyhodil přes všechny čáry na zakázané uvolnění, vhazovat se tedy bude znovu poblíž Raska.
14:48'
Po Gourdeho dobré práci napřáhl od pravého mantinelu Coburn. Rask má puk ve své moci.
14:03'
Konec reklamní přestávky, na buly po levici Tuukky Raska se sklání Cirelli a Krejčí.
14:03'
Sergačjovova střela od modré čáry, gólman Bostonu má kotouč v lapačce. Na řadě je reklamní přestávka.
13:52'
13:28'
Branka za Raskem mimo své postavení, hra je tak přerušena. Do konce přesilovky domácích zbývá ještě 24 vteřin.
13:08'
McDonagh ztratil kontrolu nad pukem, Bergeron tak může pohodlně vyhodit.
12:46'
McQuaid se obětavě položil do rány Stamkose. Rask tedy zakročit nemusel.
12:04'
Přesilová hra Lightning 5 na 4 bude mít i nadále své pokračování.
12:04'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Victor Hedman – 2 min., držení).
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Brad Marchand – 2 min., nesportovní chování).
12:00'
Marchand a Bergeron to zkoušeli při vlastním oslabení, avšak neúspěšně.
11:52'
Vhazuje se po levici Tuukky Raska.
11:52'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (David Backes – 2 min., nedovolené bránění).
11:52'
Hra přerušena. Branka za Raskovými zády je totiž mimo své obvyklé postavení. Navíc budeme svědky druhé početní výhody Tampy.
11:50'
Bolts se dostali do situace 2 na 1. Killorn to vzal na sebe, na Raska si ovšem nepřišel.
11:31'
Icing Tampy Bay.
11:08'
Krejčí přihrával před branku na Donata, proti jeho dobré šance ale zakročil skvěle Vasilevskij.
10:33'
Střelecký pokus Marchanda zblokován Strålmanem, Vasilevskij tak bez práce.
10:19'
Zpět do akce, Johnson a Bergeron na vhazování po pravici Andreje Vasilevského.
10:19'
Holdenovo nahození od modré se snažil tečovat DeBrusk, Vasilevskij si ale celou situaci pohlídal. Pokračovat budeme po reklamní přestávce.
10:01'
Polovina první periody minulostí. Zatím hrajeme bez branek.
09:51'
Střely na branku: 3 – 2
09:12'
Ihned po ubráněné přesilovce soupeře vystřelil Rick Nash. Jeho pokus byl ovšem zblokován do ochranné sítě.
09:09'
08:41'
Nepřesná přihrávka od Pointa, Kuraly osvobozuje své mužstvo.
08:10'
Začíná druhá minuta z trestu McAvoye.
07:58'
Lightning v ofsajdu, hra je přerušena.
07:48'
Bruins vyhazují a mohou tak prostřídat svou čtveřici.
07:33'
Stamkos střílel z levé strany, Rask však připraven.
07:20'
Chárovi se nepodařilo vyhodit, domácí tak mohou kombinovat.
07:09'
Pojďme na to. Vhazuje se mezi hole J. T. Millera a Bergerona po levici Tuukky Raska.
07:09'
Po reklamní přestávce uvidíme první přesilovou hru Lightning v dnešním utkání.
07:09'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Charlie McAvoy – 2 min., krosček).
06:55'
Čároví pískají Tampě zakázané uvolnění. Hra se tedy přesune před Vasilevského.
06:35'
Palát trefil za Raskovou svatyní Cháru a sklidil za to v ochozech velký aplaus.
06:20'
Střela Coburna od modré nepřesná, Rask tedy zasahovat nemusel.
05:48'
Sergačjov nabíjel Kunitzovi, tomu ale střela nesedla.
05:43'
Na druhé straně zase zahrozil po Stamkosově přihrávce J. T. Miller. Rask jeho pokus schoval ve své výstroji.
05:31'
Od modré napřáhl prudce Kevan Miller, jeho střela ale skončila na zadním plexiskle.
05:04'
Úvodní minuty utkání jsou zatím v režii domácích Blesků.
04:46'
Střely na branku: 1 – 2
04:28'
Útočná snaha Krejčího neměla dlouhého trvání, kupředu mohou znovu domácí.
03:53'
Palát přihrával z pravého rohu před branku, avšak neúspěšně.
03:32'
Schallerovo nahození, Vasilevskij vyráží bez větších potíží před sebe.
03:02'
Coburn zkoušel své štěstí z levé strany, brankáře Bostonu ovšem neohrozil.
02:50'
Útočná akce Tampy Bay neúspěšná – čároví odpískali ofsajd.
02:16'
Následuje další zakázané uvolnění ze strany Bruins.
02:10'
Střelecký pokus Coburna zblokován McQuaidem, Rask tak bez práce.
01:50'
Svěřenci Bruce Cassidyho se opět provinili icingem. Vhazovat se tedy bude poblíž jejich brankáře.
01:40'
Lightning s toušem ve vlastní zóně, oba týmy prostřídávají své formace.
00:55'
Kučerov to zkoušel z pravé strany bekhendem, Rask vyráží.
00:41'
Hosté vyhodili puk na icing.
00:30'
Do první šance se ovšem dostali domácí. Střelecký pokus Strålmana zprava byl nejprve zblokován. K dorážce se ale ještě dostali Johnson s Palátem, Rask odolal.
00:06'
Buly pro Bruins, ti ihned nahazují do útočného pásma.
00:01'
Na úvodní vhazování se staví Brayden Point a Patrice Bergeron, jdeme na to!
Hymna je minulostí, utkání číslo pět mezi Lightning a Bruins začne co nevidět.
Obě zahajovací formace seřazeny na modrých čarách, diváci v Amalie Areně si vyslechnou americkou státní hymnu.

Z:11 REC:5-6 OG:31 PR:2.96 %ÚS:90.3 SO:0

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Domingue) – Hedman, Girardi, McDonagh, Strålman, Coburn, Sergačjov – J. T. Miller, Stamkos (C), Kučerov – Palát (A), B. Point, T. Johnson – Killorn, Cirelli, Gourde – Kunitz, Paquette, Callahan (A).

Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Chára (C), McAvoy, Grzelcyk, K. Miller, Holden, McQuaid – Marchand, Bergeron (A), Pastrňák – Donato, Krejčí, Rick Nash – DeBrusk, Kuraly, Backes (A) – Schaller, Riley Nash, Acciari.

Rozhodčí: Gord Dwyer, Chris Rooney – Brian Murphy, Michel Cormier.
Příjemný nedělní večer! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování pátého zápasu série mezi Lightning a Bruins. Bolts dnes mohou v případě výhry rozhodnout o svém postupu do finále Východní konference. Medvědi naopak budou bojovat o prodloužení série. Začínáme přibližně za 30 minut.

Tampa Bay Lightning vs Boston Bruins

Body: N. Kučerov (11) – D. Pastrňák (20)
Góly: N. Kučerov (6) – D. Pastrňák (6)
Asistence: B. Point (6) – D. Pastrňák (14)
Plus/mínus: D. Girardi (+5) – P. Bergeron (+7)

PR: A. Vasilevskij (2.33) – T. Rask (2.96)
%ÚS: A. Vasilevskij (92.3) – T. Rask (90.3)

(ATL1 vs ATL2)

Po úvodních dvou zápasech byl stav série nerozhodný, 1:1. Nejprve zvítězili Bruins vysoko 6:2, poté uspěli Lightning 4:2.

Třetí duel vyhráli opět hokejisté Tampy, 4:1, a ujali se tak vedení 2:1 na zápasy. Dvakrát se v utkání mimochodem prosadil český útočník Ondřej Palát.

Minulý zápas nabídl velmi zajímavou podívanou. Bolts se znovu dostali rychle do vedení 2:0, to ovšem tentokrát neudrželi. Boston totiž dokázal srovnat a po čtyřiceti minutách bylo srovnáno, 2:2.
Ve 47. minutě se prosadil při vlastním oslabení Patrice Bergeron a Medvědi v utkání poprvé vedli. 7 minut a 4 vteřiny před koncem závěrečné periody ale srovnal perfektní ranou kapitán Tampy Steven Stamkos.
Zápas tedy muselo rozhodnout prodloužení. V jeho čtvrté minutě zaznamenal vítěznou branku obránce Dan Girardi. Jeho Lightning tak ovládli oba zápasy na ledě soupeře a dnes na domácím ledě mohou rozhodnout o svém postupu do finále konference.

#7: ČT 11. 05. 2018, TBD – Amalie Arena:
Zdravím všechny příznivce ledního hokeje, vítejte při sledování play-off zámořské NHL! Druhé kolo vyřazovacích bojů nejlepší hokejové ligy světa nabídne dnes opět dva zápasy. Zde budete moci sledovat pátý zápas série mezi Tampou Bay Lightning a Bostonem Bruins. Úvodní buly bude v Amalie Areně vhozeno už krátce po 21:00! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.