Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou.
Toronto doma prohrává s Coloradem 1:2, jediný gól domácích dal Lupul, který srovnával na 1:1. Odpověděl tak na gól Sariche, branka Parenteaua z úvodu třetí třetiny už ale sestřičku na druhé straně nenašla, Colorado tak v souboji neporažených týmů vítězí.

Avalanche si dnešní triumf plně zaslouží, dnes byli lepším týmem v defenzivním duelu. Colorado povolilo Torontu totální minimum šancí, nebyl to ale žádný beton. Colorado aktivně napadalo a v útočné třetině bylo často velmi nebezpečné.
59:47
Varlamov drží puk, bude se vhazovat po jeho levici.
59:30
Bernier na střídačce!
59:15
Colorado drží puk zuby nehty v útočném pásmu...
58:50
Maple Leafs využili oddechový čas.
58:50
Bernier kryje střelu soupeře z mezikruží a puk podrží.
58:30
Colorado opět ubránilo obranné pásmo a šetří čas v útočném.
58:12
Colorado zdrželo několik sekund v útočném pásmu.
57:35
Toronto má útočné pásmo, nikoliv šance – zatím...
57:00
Toronto vybojovalo buly v útočném pásmu.
56:21
A stejná akce na druhé straně.
55:45
Nadějná akce hostů zastavena odpískaným ofsajdem.
55:30
Toronto chystá závěrečný nápor...
54:37
Bozak zakončil jen do Varlamova, oba týmy opět v pěti.
52:05
Toronto vytvořilo obrovský přesilovkový tlak, kterému pomohlo i zlomení hole jednoho z bránících hráčů Colorada. Hostům se ale po posunutí Varlamovovy branky daří hru přerušit.
51:24
Domácí drtí soupeře, zatím ale beze střelby.
50:18
Bozak tečuje nahození od mantinelu do branky, Varlamov vytáhl klíčový zákrok!
50:08
Sarich vyloučen za podražení.
49:53
Maple Leafs si jsou vědomi, že čas neúprosně ubíhá, domácí tak přidávají na útočné aktivitě. Varlamov vyráží nástřel z pravé strany.
48:45
Lupul pálí z voleje z mezikruží, branku ale těsně míjí!
48:14
Varlamov chytá Fransonovu střelu od modré.
47:38
Hosté výborně napadají ve středním pásmu, domácí Maple Leafs mají o to těžší probojovat se do útočného pásma.
45:53
Fanoušci v Air Canada Centre se snaží domácí tým vybudit, Toronto ale, s výjimkou první třetiny, dnes na útočné půli mnoho nepředvádí.
44:23
MacKinnonovi se nepodařilo tečovat střelu od modré, zasahuje tak Bernier.
43:26
Colorado vytváří další tlak, Bernier to dnes nemá lehké.
42:30
Colorado právě vstřelilo branku!
Toronto hodně lehkovážně propadlo ve středním pásmu a nyní na to doplácí. Únik dvou na jednoho končí gólem, po přihrávce McGinna se trefuje P. A. PARENTEAU. Gól musel posvětit videorozhodčí. Asistence: Jamie McGinn, Nathan MacKinnon.
41:05
Na druhé straně těsně přestřelil branku Tanguay.
40:44
Domácí evidentně chtějí napravit dojem z druhé třetiny a aktivně napadají v útočné třetině.
40:01
Ve druhé třetině bylo Colorado jasně lepším týmem, první se ale prosadili domácí. Na gól Lupula ale dokázal odpovědět Sarich, který překvapil Berniera přesnou střelou pod břevno.

Rozhodne tak třetí třetina, která začne cca v 2:59.
40:00
39:41
Už to vypadá, že se třetina dohraje v klidu.
39:00
Icing domácího týmu jen potvrzuje, jak špatně odehrálo Toronto prostřední část.
37:56
Van Riemsdyk to zkusil z levého kruhu, Varlamov srazil puk do rohu.
36:39
Zasloužené vyrovnání je tu. Colorado dlouze kombinovalo v útočném pásmu, když konečně přišla střelba, byla gólová. Z hodně velkého úhlu se z pravé strany střelou pod břevno prosadil CORY SARICH. Asistence: Steve Downie, Matt Duchene.
35:32
Bodie se pustil do bitky s McLeodem. Vyrovnanou bitku vítězí coloradský bitkař, oba míří na trestnou lavici.
35:30
Duchene s O´Reillym teď pořádně zavařili domácí obraně, Bernier ale bekhendovou střelu zblízka druhého jmenovaného dokázal opět pokrýt a stále tak drží naději na čisté konto.
34:24
Icing Toronta.
33:12
Toronto právě vstřelilo branku!
Hosté špatně rozehráli a jsou za to krutě potrestáni. První střelu Ashtona ještě Varlamov vyrazit dokázal, následnou dorážku JOFFREYHO LUPULA už však nikoliv. Asistence: Carter Ashton.
33:02
Lupul i Gunnarson míří vedle.
31:48
Je až neuvěřitelné, jak moc se Coloradu ve druhé třetině daří zastavovat domácí útoky ve středím pásmu. Bolland jako výjimka ale šanci pro spoluhráče nevymyslel.
30:23
Velký tlak Colorada, puk byl volně k dispozici před ležícím Bernierem, nikdo z hostů ho ale nedokázal dorazit včas.
29:40
Po Orrově chybě v rozehrávce se do zakončení dostal MacKinnon, jeho forhendovou střelu pod víko ale v klidu chytá Bernier.
29:27
Torontu se ale ve druhé třetině vůbec nedaří ofenziva, naopak Colorado svou ofenzivní aktivitou začíná domácí výběr pořádně zlobit.
28:32
Buly na druhé straně.
28:15
Bordeleau se natlačil do zakončení, následně je posunutá branka.
27:38
Formace Stastnyho držela řadu sekund útočné pásmo, Bernier ale zapeklitější situaci řešit nemusel. Do ofenzivy přecházejí domácí.
26:36
Domácí jeli v přečíslení tří proti dvěma, Bozak se ale jako finišující střelec do dobré pozice nedostal.
25:34
Avalanche ale nechtějí zůstat s aktivitou pozadu a kvalitně útočí, Bernier musí podržet další puk. Jaký to rozdíl, oproti loňskému Coloradu.
24:18
Buly před Bernierem.
23:50
Colorado hraje velmi zodpovědně, domácí dnes mají velmi odhodlaného soupeře.
22:56
Kessel mohl jít sám na branku, puk mu ale po prudší přihrávce ujel.
21:25
Další zásah Berniera, tentokrát proti střele od modré.
20:47
Duchenovu střelu z levého kruhu vyráží Bernier. Pohledné sólo hvězdy Colorada.
20:23
Toronto hraje stále v oslabení, nyní se daří vyhodit.
20:01
Zajímavá první třetina branku nepřinesla, některé šance však ano. Na domácích je znát zdravé sebevědomí, ani Colorado ale nehraje vůbec špatně. Potkávají se dva dosud neporažené týmy a je vidět, že si oba soupeři chtějí tuto statistiku udržet i po dnešku.

Druhá třetina začne cca ve 2:01.
20:00
19:54
Na trestnou lavici zamířil Gunnarson za držení.
19:45
Bernier vyráží nahození od modré.
18:51
Buly před Varlamovem.
17:58
Colorado zkouší zaskočit domácí, obrana Toronta dnes ale v obranném pásmu velmi pozorná.
16:37
Na hokejistech Maple Leafs je znát velké sebevědomí po třech úvodních výhrách, tým si je vědom bodového polštáře, který si v prvních duelech dokázal vytvořit. Přijde první branka do konce třetiny?
15:18
Obrovský tlak Toronta končí na Varlamovovi, který chytá Gardinrovu střelu z velké blízkosti do připravené lapačky.
14:22
Rychlý brejk domácích, Lupulovo zakončení z levého kruhu ale nebylo důrazné ani přesné.
13:53
A domácí gólman tentokrát hru raději přeruší.
13:30
Další nebezpečná akce Colorada, Downieho střelu z mezikruží vyráží Bernier.
12:42
Bernier v klidu chytá ránu Barrieho od modré. Přesilovky se zatím nedaří ani jednomu týmu.
11:50
Maple Leafs vyhazují až za branku Varlamova.
11:22
I Toronto půjde do čtyř, Gardiner je vyloučen za držení Landeskoga.
10:13
Avalanche nyní hrají velmi dobře, po skvěle sehraném oslabení dál napadají na útočné půli a dostávají domácí Toronto pod tlak.
09:26
Totálně prospaná přesilovka Toronta, domácí prakticky ani nebyli v útočném pásmu.
08:52
Přesilovka se Torontu absolutně nedaří, Colorado skvěle napadá a nepouští soupeře do pásma.