S konstatováním, že Columbus Blue Jackets sice ztratil ve druhé třetině dvougólové vedení, ale nakonec porazil Philadelphii na nájezdy 2:1 a celkově 3:2, se s Vámi loučí a hezkou neděli přeje Tomáš Lysý.
Československá stopa v utkání:
Jakub Voráček (PHI) 1+0, 4 střely, čas na ledě 19:18.
Radko Gudas (PHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:52.
Diváci: 14.030.
Zápas mezi Columbusem a Philadelphií je u konce. Začali jej lépe domácí, které v patnácté minutě poslal do vedení Brandon Saad. Na jeho trefu v přesilovce navázal dalším přesilovkovým gólem Ryan Murray, a to na konci druhého dějství. Hosté se však nevzdali. Scott Laughton v šestačtyřicáté minutě snížil a o devět minut později srovnal Jakub Voráček. Columbus poté nevyužil dvě slibné šance, proto šel západ do prodloužení. Rozhodovalo se nakonec až v samostatných nájezdech. V první sérii byl úspěšný Cam Atkinson, ve třet sérii srovnal Wayne Simmonds. Další čtyři hráči poté nebyli úspěšní a když na Brandona Dubinského v šesté sérii nenavázal Brayden Schenn, bylo jasné, že Columbus získá bod navíc.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Columbus Blue Jackets.
Autorem rozhodujícího nájezdu je BRANDON DUBINSKY, který v šesté sérii rozhoduje o tom, že Modrokabátníci berou z tohoto zápasu extra bod.
Brayden Schenn si na Joonase Korpisala nepřišel a je to jasné, Columbus bere výhru po nájezdech.
Columbus je blízko výhře, když šikovné ruce ukázal Brandon Dubinsky a překonal Masona střelou na bližší tyč – 2:1.
Matt Read neuspěl pokusem na pravý teploměr Korpisala, ten jeho střelu vyrazil betonem – 1:1.
Blafákem do bekhendu se neprosazuje ani Brandon Saad, který dnes otevřel skóre celého utkání. Mason je pozorný – 1:1.
Scott Laughton dnes zařídil snížení na 1:2, ovšem střelou do bekhendu mezi betony gólmana neuspěl – 1:1.
Nick Foligno vysoko přestřelil, Steve Mason ani nemusel zasahovat. Rozhodnout tak může Philadelphia 1:1.
Wayne Simmonds si dneska poseděl sedmnáct minut na trestné lavici, což jeho výkon nijak neovlivnilo. Krásně oklamal Korpisala a poslal mu navštívenku pod horní tyč- 1:1. Pokračuje se dále.
Nerozhoduje ani Alex Wennberg, který zblízka střelou zápěstím mířil vedle levého horního rohu, ale to bylo hodně těsné – 1:0.
Jakub Voráček si sjel před branku a mířil na pravý beton Korpisala, kde také puk skončil – 1:0.
Ryan Johansen před Masonem téměř zabrzdil a poté míchal s pukem a míchal, aby v rozhodujícím momentě poslal kotouč nad branku, neměl prostor na zakončení – 1:0.
Claude Giroux již dal 19 gólů z 55 nájezdů a dvacátý nepřidá, jeho najetí a zakončení do bekhendu Korpisalo vystihl, 1:0.
Cam Atkinson zahajuje nájezdy a parádně vymíchal Steva Masona – 1-0.
Samostatné nájezdy začínají.
Statistiky po prodloužení:
Góly: 2-2.
Zásahy gólmanů: 30-35.
V prodloužení měli lehce navrch hráči Columbusu, ale ani jednu ze svých šancí nevyužili. Litovat mohou hlavně přečíslení dva na jednoho, po kterém Johansen netrefil branku.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:25
Za domácí nyní hráli tři útočníci bez beka, ale Wennberg číhal u pravé tyče na dorážku marně a Foligno vzápětí netrefil branku.
64:14
Giroux získal mezi kruhy odražený puk, pohotovou střelu poslal vedle branky.
63:58
Murray mohl rozhodnout zápas, to by však z pravé strany musel nápřahem zamířit lépe.
63:23
Gostisbehere, Couturier a Luke Schenn si vyměňují puk, vzápětí se do hry dostává i Read a Giroux.
63:01
Puk je rázem u branky Philadelphie, která rozjíždí Gostisbeherem další útok.
62:48
Zakázané uvolnění Columbusu, následuje komerční přestávka.
62:38
Jakub Voráček obkroužil kompletně celé útočné pásmo. Vystřelit nedokázal, ve finále své akce byl na pravém kruhu zbaven puku.
62:07
Johansen si sjížděl s Calvertem k brance. Nakonec nepřihrával, vystřelil, leč poslal kotouč vysoko nad branku.
61:40
Prodloužení se hraje hodně opatrně, zatím byla k vidění pouze jedna střela na obou stranách.
60:39
Dubinského střelu kryje bez potíží Steve Mason.
60:18
Před branku Korpisala si sjížděl Del Zotto, ovšem neprosadil se.
60:01
Statistiky zápasu po třetí třetině:
Góly: 2-2.
Střely na branku: 34-31.
Zásahy gólmanů: 29-32.
Třetí třetina byla, bohužel pro domácí, na góly nejbohatší. Nejprve v šestačtyřicáté minutě snížil parádní ranou do levého horního rohu Scott Laughton, pět a tři čtvrtě minuty před koncem vyrovnal Jakub Voráček po hezké akci s Couturierem. Columbus měl po Voráčkově srovnání dvě velké šance, které však vyšly vniveč, takže dnes uvidíme minimálně prodloužení.
60:00
59:53
Puk je v hledišti, bude se vhazovat ve středním pásmu poblíž obranné modré domácích.
59:25
Voráček drží puk na levé straně, obtočil se kolem soupeře a pohotově vystřelil, leč mimo.
59:00
A od prodloužení nás dělí přesně šedesát vteřin.
58:32
Zápas pomalu směřuje do prodloužení. Columbus jen může litovat, že za stavu 2:2 nevyužil dvě velké šance.
57:22
Nahození Schultze za branku Korpisala získávají domácí, stejně tak o chvilku později a Falk za brankou uklidňuje své spoluhráče, nevyráží do žádného riskantního útoku.
57:10
Johansen ztratil po přejetí útočné modré kotouč.
56:56
Joonas Korpisalo neskutečně likviduje střelu Jakuba Voráčka, který se mohl stát hrdinou Philadelphie, jenže po skvělé přihrávce Del Zotta zblízka nepřekonal střelou mezi betony finského gólmana. A hned poté byl sražen jedním z hráčů Columbusu, ovšem faul se nepíská.
56:31
Voráček s Couturierem snaží získat kotouč v pravém rohu za brankou Korpisala, zatím neúspěšně.
56:12
Puk je opět před brankou Columbusu, kde se však Philadelphie příliš neohřála.
55:48
Cam Atkinson v obrovské šanci zblízka minul branku, někteří diváci již zvedali ruce nad hlavu!
55:32
Proutova střela od modré byla zblokována vedle.
55:08
Columbus si mohl vzít své vedení zpět. Ač byl Matt Calvert tísněn dvěma obránci, dostal se až před Masona, jenže střelou mezi jeho betony svůj tým do trháku neposlal, Steve Mason vyráží jeho pokus.
54:19
Philadelphia právě vstřelila branku!
John Tortorella se jen zlostně dívá ke stropu své arény. JAKUB VORÁČEK na modré přihrál Couturierovi a bleskově si najel na levý kruh, kam také dostal puk a střelou ke vzdálenější tyči možná posílá dnešní zápas do prodloužení, ale zcela určitě dává svůj třetí gól v sezoně. Asistence: Sean Couturier, Shayne Gostisbehere.
53:58
To přichází až nyní, jenže Prout zblokoval střelu Del Zotta a hned poté se Columbus osvobozuje.
53:20
Philadelphia má kotouč ve svém obranném pásmu, ale přes dobré napadání hostí se zatím nemůže dostat do pásma.
53:12
Vhazovat se bude tentokrát po levici Masona.
53:05
Buly po pravici Korpisala vyhrávají hosté, jenže krátce poté přichází o kotouč.
53:05
Obrovský závar před brankou Columbusu likviduje Joonas Korpisalo, který nedal nikomu z hostí možnost dorážky a stále tak drží svůj tým nad vodou.
52:38
Simmonds si nabruslil na pravý kruh, kam dostal přihrávku a kde byl zcela volný, jenže vůbec netrefil branku.
52:15
Hokej nahoru dolu pokračuje, na pozorné se musí mít Joonas Korpisalo, chce-li udržet svému týmu vedení.
51:58
Už se zase hraje před Masonem, na kterého nevyzrál a šestý gól v sezoně nepřidal Ryan Johansen.
51:14
Wennberg zblokoval tvrdou střelu Medveděva od modré. Domácí se krátce poté neosvobodili a Korpisalo se musel blýsknout i proti střele Laughtona, který je po snižující trefě ve střelecké formě.
51:05
Zakázané uvolnění domácího celku.
50:29
Neuvěřitelné. Saad mohl vstřelit svůj druhý gól v utkání, to by však zblízka musel dorazit kotouč nad ležícího Masona, což se mu nepovedlo.
50:07
Gostisbehere má puk za brankou Masona, jenže útok hostí skončil už ve středním pásmu.
49:39
Nyní již Columbus pásmo neudržel a po nahození Saada jde pětice domácích střídat.
49:19
Přesilovka Columbusu končí. Přesto domácí bojují za brankou Masona o puk.
48:48
Giroux vyhrál buly proti Dubinskému a kotouč je rázem za brankou Korpisala.
48:36
Nepřesný pokus Hartnella šel přesně na hůl Del Zotta, který ještě nestačil vyhodit. Vzápětí mířil vedle Alex Wennberg a po další střele domácích tečoval puk jeden z hráčů Flyers do ochranné sítě.
48:12
Střelu Johansena zneškodnil Mason a Philadelphia se poté osvobozuje.
47:19
A nedočká se jí ani nyní, naopak se při trestu Nicka Schultze bude muset bránit.

Na vyloučení: 4-8.
47:19
Zajímavé také je, že Philly hrála poslední přesilovku v čase 8:47. Již téměř čtyřicet minut tak čeká na další početní výhodu.
47:10
Po buly vyvážejí domácí kotouč před branku Masona.
Střely na branku: 29-23.
Zásahy gólmanů: 22-27.
46:54
Pokračovat se bude po reklamní přestávce.
46:38
Nyní asi čeká Columbus pravé peklo a Philadelphia se hned po buly dostává znovu před branku. Tentokrát se domácí ubránili a ač poslali puk do středního pásma, Letci znovu zavezli kotouč do pásma a Gostisbeherovu střelu musel zneškodnit Korpisalo.
45:32
Hosté jsou zpět v utkání. Zcela osamocený SCOTT LAUGHTON dává čtvrtý gól v sezoně, když vystřelil zápěstím z pravého kruhu a trefil se krásně do pravého horního rohu nad rameno bezmocného Korpisala, který navíc asi nic neviděl. Asistence: Matt Read, Nick Schultz.
45:06
Umberger získal kotouč a hned vystřelil, ovšem Fjodor Tjutin předvedl dobré bránění a zblokoval jeho střelu.
44:11
Philly hraje v plném počtu.
43:59
Wennberg ještě udržel kotouč na modré. V závěrečných sekundách přesilovky si Columbus vytvořil závar před Masonem, ze kterého však žádné výrazné ohrožení branky nevzniklo.
43:20
Wennberg má kotouč na pravém kruhu. U levé tyče gólmana nahrál Folignovi, jehož přihrávka podél brankoviště byla nepochopena a hosté se opět osvobozují.
43:12
Columbus zavezl kotouč k Masonovi, buly bude po jeho pravici.
42:48
Po neúspěšné Jennerově střele bekhendem se hosté osvobozují a posílají kotouč až ke Korpisalovi.
42:28
No tedy, puk po střele Atkinsona skákal v brankovišti, odkud jej stačil jeden z hostí odpálit do bezpečí.
42:11
Matt Read si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění brankáři ve hře.

Na vyloučení: 4-7.
41:55
Dalton Prout nevybojoval kotouč za svojí brankou, kde byl úspěšnější jeden z hráčů Philly. Luke Schenn se poté prezentoval tvrdou ránou od modré a na Korpisala naprosto zbytečně naskočil Matt Read, jenž trefil brankáře levým kolenem do masky. Domácí gólman je hodně otřesený.
41:51
Puk má ve své moci Joonas Korpisalo a bude se vhazovat před jeho svatyní.
41:28
Kdepak, ani tento útok hostí nebude úspěšný. Kotouč má Alex Wennberg, který vyzval ke střele Prouta, jehož pokus od modré vyráží Mason.
40:59
Dubinsky na okamžik vybojoval puk za brankou Philadelphie, kde si jej už bere do parády Brayden Schenn.
40:30
Třetí třetinu začínají lépe hosté, kteří se opět tlačí před Korpisala. Jeho výkon je ale zatím bezchybný.
Vyloučení: 4-6.
Také druhá třetina skončila výsledkem 1:0 pro Columbus a také druhý gól Modrokabátníků padl v přesilové hře. Dlouhá čtyřminutová výhoda se domácím vůbec nedařila, když se po pěkné přihrávce Foligna dostal ke střele z mezikruží bek Ryan Murray a zamířil parádně do levé šibenice.
Hned po odpískání konce druhé třetiny vidíme u levého mantinelu před brankou Masona menší strkanici. Vylučovat se asi nebude.
40:00
39:50
To byla obrovská šance. Wennberg střílel z levého kruhu a nescházelo moc, aby kotouč dorazil za záda Masona šikovnou tečí Boone Jenner.
39:34
Wennberg od modré pálil těsně vedle. Domácí však zůstávají u puku.
39:14
Simmonds, který je konečně na ledě, ztratil ve středním pásmu puk, což je voda na mlýn pro domácí.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:09
Columbus právě vstřelil branku!
Ač vypadala přesilovka Columbusu dlouho hrůzostrašně, nakonec je z toho gól. A vskutku parádní. Foligno našel pasem téměř zpoza branky z pravé strany mezi kruhy RYANA MURRAYE a domácí bek se trefil krásně do levého horního rohu branky. Asistence: Nick Foligno, Scott Hartnell.
37:52
Hartnell nezavezl kotouč do pásma, Murray jej má na obranné modré a neví, komu nahrát.
37:26
Columbusu se zatím čtyřminutová přesilovka vůbec nedaří, po buly ve středním pásmu je kotouč znovu vyhozen až k domácí svatyni.
36:38
No a zasahovat musel Joonas Korpisalo po tom, co jej nápřahem prověřil Michael Del Zotto.
35:53
Radko Gudas posílá kotouč přes všechny čáry až ke Korpisalovi.
35:37
Scotty Hartnell zaváží po levé straně úspěšně puk do pásma, jenže vzápětí domácí ztrácí kus černé gumy.
35:20
Zatím to tak nevypadá, Columbus hned po buly ztrácí útočné pásmo.
35:13
Vstřelí domácí po reklamní přestávce v přesilovce další gól?
35:13
David Clarkson signalizuje, že byl při útoku zasažen vysokou holí a sudí mu dávají za pravdu. R.J. Umberger tak musí na trestnou lavici, rovnou na čtyři minuty (2+2) a Columbus bude hrát dnes třetí přesilovku.

Na vyloučení: 4-6.
35:13

34:08
V pokračující akci míří střela Del Zotta od modré vedle.
33:58
Neskutečný zákrok nyní vytáhl Joonas Korpisalo po tom, co zblízka střílel jeden z hráčů Philadelphie, nejsem si jist, kdo to byl. Ovšem gólman Columbusu zachránil vedení svého týmu.
33:32
Medveděv za brankou přetlačil Johansena a dopředu může jít naopak Philadelphia.
33:06
Letci vyhráli buly a jdou dopředu, ovšem střela Schultze končí bez přičinění domácích v ochranné síti.
33:02
Hartnell střílel zblízka zápěstím a po dorážce Prouta vznikla před Masonem menší pošťuchovačka. Vyluočvat se nebude.
32:31
Gostisbehere také v dnešním utkání pálí od modré vždy jak může a nyní jeho pokus vyrazil Korpisalo.
32:14
Wennberg v rohu za svojí brankou přetlačil Girouxe, nicméně Philadelphia opět bryskně získala kotouč na své hole.
31:40
Buly po levici Korpisala vyhráli domácí a už jdou dopředu, ovšem kotouč ve středním pásmu ztratili po nepřesné rozehrávce Murraye.
31:39
Mezitím může sledovat, jak je střela Radka Gudase od modré zblokována do ochranné sítě.
31:15
Na trestné lavici stále sedí Wayne Simmonds, který dostal v závěru první třetiny hned sedmnáct trestných minut. Lavici hanby opustí až někdy na konci šestatřicáté minuty.
31:01
Po zakázaném uvolnění si Columbus bude moct na okamžik odpočinout, je totiž další reklamní pauza.
30:47
Joonas Korpisalo se zaskvěl proti střele Jevgejnije Medveděva od modré, tohle byl nepříjemný pokus ruského beka.
30:27
Gostisbehere ještě zachytili puk na modré, takže Philadelphia může zůstat v pásmu před Korpisalem.
30:05
Útok na straně Columbusu i poté akce hostí žádnou střeleckou pozici nepřinesla.
29:34
Při souboji za brankou Columbusu vyhrál Fjodor Tjutin přetlačovanou a už vyváží spolu se svými hráči kotouč.
28:36
A když už se hosté dostali za útočnou modrou, tak Connauton zblokoval střelu Couturiera.
28:15
Přesilová hra Columbusu zcela utlumila tlak Philadelphie. Korpisalo je zatím zcela v klidu, nemusel dlouho vytahovat žádný zákrok.
27:55
Po ofsajdu Brandona Saada, zatím jediného střelce dnešního zápasu, se bude vhazovat ve středním pásmu poblíž modré CBJ.
27:41
Modrokabátníci stále kombinují před brankou soupeře, jenže opět se nemohou dostat ke střele.
27:06
Domácí získali puk ve středním pásmu a ihned se dostávali před Masona, pozorná obrana hostí ale zatím nedovolila vyslat na svého gólmana dvacátou střelu.
26:38
Komerční přestávka.
26:13
Ovšem Modrokabátníci zůstávají za brankou Masona a snaží se o navýšení svého vedení.
25:52
Tuto přesilovou hru Columbus nevyužije, protože Philadelphia je v plném počtu.
25:44
Obrovský závar před svojí brankou likviduje Mason, kterému proti střele Saada pomohl dobrým blokem obránce Luke Schenn.
25:23
Columbus se drží před brankou Masona, ale finální přihrávka nebo dobrá střela zatím ne a ne přijít.
24:22
Scott Hartnell tvrdě vystřelil z mezikruží. Mason byl připravený a vzápětí posílají hosté kotouč až ke Korpisalovi.
23:51
Vyloučen je Claude Giroux (PHI) za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 4-4.
23:32
Další rychlý kontr Columbusu. Philadelphie je aktivnější, ale nedává si pozor na bleskové útoky domácích. Jeden z nich zakončil Karlsson bekhendovou střelou do Masona. Ale tato akce možná byla s ofsajdem, Jenner to měl totiž tak tak a Karlsson zřejmě přejel modrou v době, kdy byl Jenner kousek za modrou.
23:00
Před brankou Korpisala se k puku dostával Jakub Voráček, ale byl na hranici pravidel podražen obráncem a již nestihl lépe zakončit, gólman domácích si kotouč v pohodě sebral.
22:35
Až nyní se to podařilo. Atkinson provedl rychlý útok podél pravé strany a z pravého kruhu vystřelil zápěstím přesně do míst, kde se nacházel Steve Mason.
22:15
Domácí tým se vůbec nemůže dostat před Masona
21:40
Hosté jsou na začátku druhé třetiny aktivnějším týmem. Umberger mohl ohrozit branku, ale puk mu uskočil od hokejky.
20:55
Úvodní střelu druhé třetiny si mohl připsat Claude Giroux, ale z mezikruží vůbec netrefil branku.
Využití: 1-0.
První třetina je u konce. Viděli jsme zajímavý hokej. Philadelphia zahrála mizerně dvě přesilové hry, v jedné z nich mohla dokonce inkasovat, aby se poté prosadil v přesilovce Columbus. Nejprve domácí nevyužili obrovskou šanci, poté v oslabení neuspěli hosté v nájezdu dva na jednoho a v poslední vteřině přesilovky poslal Blue Jackets do vedení Brandon Saad přesnou a rychlou dorážkou. V závěru třetiny jsme viděli ještě pěstní souboje po Dubinského faulu kolenem, hodně to vřelo.
20:00
19:53
Jenner to zkoušel nadvakrát, střelou i dorážkou, ale nepřišel si na Masona.
18:46
Pojďme se podívat na tresty. Domácí Brandon Dubinsky jde ven na pět minut za pěstní souboj, stejně jako Wayne Simmonds. Za napadení dostává dvě minuty Matt Calvert (CBJ), stejně tak český bijec ve službách Philly Radko Gudas. Hostující Simmonds jde ven za dvě minuty za vyvolání bitky a deset minut osobního trestu si odpyká i za nesportovní chování. Další dvě minuty dostává i Brandon Dubinsky za faul kolenem, jenž všechny potyčky vyvolal.
18:46
Gudas v bitce vyhrál nad Calvertem, který je poražen. Dubinsky, který hodně nepříjemným zákrokem trefil zřejmě Simmondse, který rychle vstala rozdal si to s agresorem na férovku. Tento pěstní souboj ale neměl vítěze.
18:36
Couturierův pokus vyráží Korpisalo a po hitu Couturiera na Tjutina ve středním pásmu se to již pere.
17:45
Rychlý protiútok Columbusu. Foligno si se spoluhráčem sjížděl po pravém kruhu před branku Masona. Vystřelil, ovšem gólman hostí zachránil zákrokem pravým betonem svůj tým.
17:19
Shayne Gostisbehere to zkusil ještě jednou, tentokrát střelou, leč Korpisalo viděl přes val těl puk a vyrazil jej.
16:53
Hosté se znovu tlačili před Korpisala. Dvakrát to zkoušel nahozením Gostisbehere, ale ani jednou jeho pokus nikdo netečoval. Vzápětí jde puk ven z pásma Columbusu.
16:15
Medveděv se snažil na modré dostihnout puk, což se mu podařilo, ale poté o něj přišel, byl tlačen dvěma protihráči ven pásma a jednoho trefil.
16:00
Již třinácti střeleckými pokusy zaměstnali domácí Steva Masona. Jeden z nich skončil za jeho zády, takže Columbus vede čtyři minuty před koncem první třetiny o gól. Hra je prerušena, reklamní přestávka.
15:27
Další útok hostí rozjel Del Zotto a Voráček dostal puk k brance Korpisala, ale ani tato akce hostí nemá žádný výsledek. Columbus pozorně brání.
14:45
Hosté se na okamžik dostávali před branku soupeře, avšak ke střele se nedostali.
14:01
Přesně na konci přesilové hry se domácí poprvé prosazují. Connauton našel na pravém kruhu Dubinského, který vystřelil. Mason ještě stačil zasáhnout, ale puk vydoloval BRANDON SAAD a na jeho dorážku zblízka k pravé tyči již byl gólman hostí krátký. Asistence: Brandon Dubinsky, Kevin Connauton.
13:29
Columbus je v tlaku. Murray tečoval střelu obránce od modré vedle, domácí jsou stále před brankou, tohle je dobrá přesilovka.
12:42
Také Flyers mohli dát první gól v oslabení. Na Korpisala se řítil sám Vande Velde, jenž ještě přihrával spoluhráči, ale Pierre-Edouard Bellemare zblízka vůbec netrefil opuštěnou klec, puk mu uskočil od hole.
12:07
Domácí získali puk po buly. Tohle byla obrovská šance, ve které se octnul Alex Wennberg. Dorážel puk z levé strany zblízka do branky, ovšem Mason jej fantastickým zákrokem připravil o gólovou radost.
12:01
Pokračovat se bude až po komerční přestávce.
12:01
Také Columbus si zahraje přesilovku. Dvě minuty za hákování Ryana Johansena dostává Scott Laughton.

Na vyloučení: 2-1.
11:02
Domácí zůstávají u kupu a okupují prostor před brankou Philadelphie, ale střelecky zatím branku neohrozili.
10:47
Druhá přesilovka Philadelphie je u konce. Nebyla vůbec vydařená a hosté mohou děkovat svému gólmanovi, že v přesilovce neinkasovali.
09:43
Columbus se opět osvobozuje, ale tohle byla obrovská šance. Vyhozený puk získal Gregory Campbell a řítil se sám na Masona, ovšem střelou k levé tyči jej nepřekonal.
09:02
Columbus je v přesilové hře aktivnější, hosté se vůbec nemohou dostat před branku Modrokabátníků.
08:47
Další vyloučení a znovu na straně domácích. Na dvě minuty jde ven Dalton Prout za vražení na hrazení.

Na vyloučení: 2-0.
08:35
Střela Simmondse z levého kruhu nebyla povedená, Korpisalo nemusel zasahovat. Vzápětí je puk v hledišti, uvidíme komerční přestávku
07:21
Hraje se hodně dlouho bez přerušení. Zkusil to také Claude Giroux, hned po tom, co zavezl puk do pásma, ovšem mířil vedle a o chvíli později nebyl úspěšný ani Del Zotto, Korpisalo vyráží puk.
06:41
Zkusil to také Ryan Johansen, ovšem ani on zatím nedokázal odčarovat kouzlo Steve Masona. Zatím na něj mířilo pět střel, ale byly to rozhodně těžké zákroky, které si gólman hostí připsal.
06:24
Povedená střela Brandona Saada, který z velkého úhlu z pravé strany donutil Masona k dobrému zákroku. Columbus se stále drží v pásmu.
05:42
Domácí tým je v plném počtu.
05:40
Tak málem jsem to zakřikl. Při dělovce Medveděva dorážel zblízka Del Zotto, ovšem Korpisalo dokonale zavřel svatyni.
05:25
Zdá se, že tuhle přesilovku již hosté nevyužijí. Rozjíždějí poslední útok za svojí brankou.
04:45
Nyní se Philadelphia dostala za modoru, ale po nepřesné střele Gostisbehereho jde puk zase ven z pásma.
04:25
Hosté se nemohou dostat do pásma před Korpisala.
03:42
Po téměř čtyřech minutách uvidíme první přesilovou hru zápasu. Navrátilec do sestavy domácích Ryan Johansen podrazil Jakuba Voráčka a jde ven.

Na vyloučení: 1-0.
03:24
Zakázané uvolnění Philadelphie.
02:52
Columbus je stále v tlaku, další ránu si připsal Clarkson, ale i nyní byl Mason pozorný. No, domácí na svého soupeře úplně vlétli.
02:35
Velká šance domácích. Karlsson si sjel před branku a zblízka vypálil na Masona, který skvěle vyráží.
01:14
Zkusil to Atkinson, ovšem jeho střela zápěstím pro Masona nepředstavovala větší ohrožení.
01:05
Útok domácích končí na útočné modré, pískán je ofsajd. Hostující Raffl se předtím pokusil o střelu, která byla hodně nepřesná a Korpisalo vůbec nemusel zasahovat.
00:01

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (McElhinney) – Murray, Tjutin, Connauton, Prout, Falk, Boonarchuk – Jenner, Johansen, Foligno – Hartnell, Wennberg, Saad – Calvert, Dubinsky, Atkinson – Campbell, Karlsson, Clarkson. Trenér: John Tortorella

Philadelphia Flyers: Mason (Neuvirth) – Del Zotto, Gudas, Schultz, Medveděv, Gostisbehere, L. Schenn – Raffl, Giroux, B. Schenn – Voráček, Couturier, Simmonds – Read, Laughton, Umberger – Vande Velde, Bellemare, White. Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: Kowal, Leggo – Brisebois, McElman.
Michal Neuvirth (PHI)
16 záp., 93,5% úsp., 2,12 pr.
Jakub Voráček (PHI) 32 záp., 20 bodů (2+18)
Radko Gudas (PHI) 26 záp., 2 body (0+2).
Philadelphia Flyers:
Že by na tom Phllly byli nějak lépe, to se rozhodně říct nedá. Pokud je Columbus v Metropolitní divizi na posledním osmém místě, ani Flyers na tom nejsou nikterak dobře. Patří jim pátá pozice a v celkovém součtu to dává sedmnácté místo v celé soutěži se ziskem 34 bodů. Ač ještě není odehraná ani polovina soutěže a play-off je daleko, na postup nyní ztrácí Philadelphia čtyři body a vypadá to, že na pozicích nad/pod čarou se bude pohybovat i nadále.

Columbus Blue Jackets:
Modrokabátníkům se v letošní sezoně vůbec nedaří. Zkraje soutěže se od týmu pakoval kouč Todd Richards, který neustál příšerný vstup CBJ do soutěže. Pod Johnem Tortorellou se mužstvo přece jen trošku vzchopilo, ale i tak jsou Blue Jackets nejhorším týmem soutěže, když ve 34 zápasech nasbírali 27 bodů. Stejný bodový zisk má i Anaheim a Toronto.

Poslední zápasy Columbusu:
Arizona – Columbus 5:7.
Dallas – Columbus 5:1.
Columbus – Tampa 1:2.
Columbus – Islanders 2:3 pr.
Winnipeg – Columbus 6:4.
Dobrý den, ještě jednou vítejte u dalšího zápasu kanadskoamerické NHL. V předvánočním čase se v Nationwide Areně v Columbusu utkají domácí Blue Jackets proti hostům z Philadelphie Flyers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.