Z mé strany je to pro tuto chvíli vše, díky za pozornost a přeji krásný zbytek noci.
Jakub Voráček (PHI) 0+0, 1 střela, 2 zablokované střely, TOI 15:22
Radko Gudas (PHI) 0+0, 3 střely, 1 bodyček, 5 zablokovaných střel, TOI 23:10
Columbus Blue Jackets – Philadelphia Flyers 3:2sn
Branky a nahrávky:
59. Jenner (Jones, Saad), 60. Atkinson (Savard, Jones), rozh. náj. Jenner – 12. Giroux (Schenn, Schultz), 52. White (Schenn, Couturier).

Střely na branku: 53-33. Zablokované střely: 16-18. Bodyčeky: 23-12.
Columbus dotáhl obrat do zdárného konce. Až do posledních okamžiků se Philadelphia hnala za vítězstvím, ale riskantní hra Columbusu během oslabení i následné poslední minuty přinesla dvě branky, vyrovnání a nakonec vítězství po samostatných nájezdech.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Columbus Blue Jackets.
Autorem vítězné branky je BOONE JENNER!
Je tomu tak! Philadelphia se neprosadila ani v páté sérii, Bobrovskij vychytal pokus Couturiera!
Až naznačení BOONE JENNERA a následná klička do protipohybu vychází a Columbus je blízko druhého bodu!
Schennovu střelu z předklonu po kličce vykopl Bobrovskij betonem.
První nájezd v NHL absolvoval Bjorkstrand, ale ještě, než stihl zakončit, tak mu Mason vypíchl puk.
Ani Claude Giroux nedokázal vyzrát na brankáře a pokračujeme čtvrtou sérií.
Brandon Dubinsky sice překonal Masona, ale jeho střelu zastavuje tyčka!
To Sam Gagner nestihl ani zakončit, trochu neodhadl svou kličku a přepadl přes Bobrovskiho. Navíc neúmyslně kopl brankáře soupeře do masky kolenem.
Ani bekhendová klička Wennberga nepřinesla úvodní zásah v nájezdech. Mason si dokázal soupeře vybruslit.
Na druhé straně zkoušel pomalý nájezd s blafákem do bekhendu Cousins, ale puk projel jen brankovištěm.
První se ke svému nájezdu postavil Cam Atkinson, který si nedělal žádné starosti s kličkou a pokusil se prostřelit Masona mezi betony. Neúspěšně.
Samostatné nájezdy začínají.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:52
Tlak Flyers je zažehnán vyhozením přes všechny čáry.
64:37
Úžasný zákrok Bobrovskije, který vykopl betonem proti Simmondsově střele a stává se hrdinou okamžiku!
64:26
Giroux se v levém kruhu pro vhazování dostal k ráně z voleje, ale Bobrovskij byl již přesunut k druhé tyčce a střelu si pohlídal.
63:50
Columbus na úvod oslabení vyhazuje.
63:46
Voráček se prosmýskl mezi dvěma obránci a dostával se k zakončovací kličce, ale v tu chvíli si ho Jones nedovoleně přidržel a jde na trestnou lavici!
63:29
Saadovu střelu Gostisbehere sráží do ochranné sítě.
63:19
Zakázané uvolnění Columbusu.
63:00
62:49
Mason zachraňuje svůj tým ve hře, Dubinsky před brankou na něho nevyzrál! Následně ztroskotali i Saad s Murrayem.
Oddechový čas pro hosty.
62:36
Jones byl volný v pravém kruhu pro vhazování, ale jeho střelu měl Mason jako na podnose a vychutnal si zákrok lapačkou.
61:57
Gudas přebruslil celé kluziště a nahodil puk na Bobrovskiho. Ten stihl ale rozehrát.
61:50
Mason drží po střele Atkinsona puk na hrudi. Oddechový čas Columbusu.
61:25
Do slušně rozpohybované kombinace se vrhl jeden z bránících hráčů, který vyhazuje.
61:00
Uvidíme hru 4 na 3! Dvě minuty za hákování dostává Sean Couturier!
60:43
Hra se zase přesunula na druhou stranu, kde Bobrovskij raději drží puk ve výstroji.
60:30
Murray svou střelu neumístil mezi tři tyčky.
60:18
Voráčkovi ujíždí puk za branku Columbusu.
60:01
Začalo prodloužení.
O vítězi dnešního zápasu rozhodne prodloužení či samostatné nájezdy po úžasném comebacku domácího Columbusu!
60:00
Třetí třetina skončila.
59:52
Columbus právě vstřelil branku!
Neskutečné! Tak dlouho se Columbusu nedařilo prostřelit Masona a v samém závěru zápasu to zvládá dvakrát během minuty! Úspěšnou dorážku před Masonem dotahuje CAM ATKINSON, který se dostal k vyraženému kotouči! Asistence: David Savard, Seth Jones.
59:27
Columbus je už v šesti! Zahajuje útok ze své třetiny.
59:14
Klec Columbusu je opět prázdná!
Rozhodčí branku uznává a Philadelphia se potřebuje dostat do přesilovkového postavení a podržet puk.
Tak pozor, rozhodčí konzultuje situaci u videa. Kvůli možnému zahrání vysokou holí.
58:56
O zápletku máme postaráno! Hra bez brankáře při oslabení sbírá své ovoce! Obrana Flyers nechala trestuhodně před Masonem dva clonící soupeře a BOONE JENNER tečuje vysokou střelu Jonese. Asistence: Seth Jones, Brandon Saad.
58:52
Saadovu střelu dokázal Gudas zablokovat.
58:37
Simmonds vypálil přes celé kluziště, ale je z toho jen zakázané uvolnění.
58:32
Jenner dostal puk do útočného pásma a Bobrovskij rychle odbruslil na střídačku!
58:15
Hráči Columbusu se však nechtějí s tímto scénářem smířit, napadají útočící hokejisty a snažili se dostat do útočné třetiny, ale zastavilo je postavení mimo hru.
57:35
Hosté zakládají útočnou akci zpoza vlastní brány. Ale v podstatě jim stačí držet puk a přesilovku odehrát podél mantinelů.
57:27
Ale je po šancích na zvrat výsledku. Murray ve snaze udržet útočné pásmo přesekl soupeři hokejku a jde na trestnou lavici.
57:16
Murray střílí těsně vedle.
56:52
Columbus zkouší hru v šesti bez brankáře!
56:22
Jennerovu střelu z levého křídla dokázal Mason vyrazit, ačkoliv sám nevěděl jak. Puk se mu ztratil z dohledu.
55:49
Domácí v plném počtu. Navíc je hra přerušena a přichází poslední komerční přestávka.
55:34
Trochu ledabylost Flyers dostala do šance domácí tým, který i v oslabení šel do přečíslení, ale Masonova branka zůstala bez ohrožení.
55:09
Columbus vyhazuje.
54:45
Philadelphia v poklidu kombinuje podél mantinelů, do střelby se nežene, v podstatě sbírá čas.
54:07
Atkinson vyvezl puk až k obrannému pásmu soupeře.
53:46
Po přerušení hry od Masona se strhla strkanice před brankářem Philadelphie, do které trochu zbytečně agresivně najel Campbell a schytává za to dvě minuty za hrubost.
53:46
Výborná práce obránců Flyers, kterým se podařilo vypíchnout puk najíždějícímu Saadovi.
53:20
Čas nyní utíká Columbusu dvakrát rychleji. Navíc jejich útočnou snahu pozastavuje postavení mimo hru.
52:32
Murray nebezpečnou střelou protáhl Masona. Publikum se následně zlobí, vidělo faul na Karlssona v mezikruží. Rozhodčí však ne.
51:54
Philadelphia právě vstřelila branku!
Columbusu se sice podařilo vyhodit, ale hosté toho paradoxně využili k rychlému přechodu do útoku a rychlou kombinací s úspěšnou dorážkou RYANA WHITEA, který se dostal k vyražené střele od Chenna. Využitá přesilovka. Asistence: Brayden Schenn, Sean Couturier.
51:30
Philadelphia se musí vracet do útočného pásma.
50:44
Bude se vylučovat na straně Jackets. Dvě minuty dostává Boone Jenner za hrubost. Komerční přestávka.
50:38
Nahozený puk do pásma Flyers sbírá hostující obrana.
49:40
Dubinskyho střela byla zblokována vedle klece.
49:25
Postavení mimo hru Columbusu.
48:46
Tempo hry bylo mírně povadlé, ale o obrovské vzrušení se postaral Wennberg, který rychle nabruslil do útočného pásma, dostal do jízdy puk od Karlssona, ale svou bekhendovou kličku před Masonem nedotáhl a brankář hostí podržel těsné vedení!
48:02
Manning prudkou přihrávkou nenašel žádného ze spoluhráčů. Zakázané uvolnění.
47:54
Kotouč končí ve středním pásmu na střídačce.
47:27
A právě Raffl se dostal k odraženému puku, přebruslil celé kluziště, ale v souboji jeden na jednoho nedokázal Bobrovskiho prostřelit!
47:21
Jones se dostal do zajímavé pozice, ale svou střelou nastřelil jen Raffla.
46:25
Gagner se nerozpakoval a po přebruslení do útočného pásma okamžitě vypálil. Bobrovskij puk chytá. Komerční pauza.
45:58
Columbus až moc dlouhou hrál v útočném pásmu podél mantinelu a o možnost zaútočit přišel.
45:14
Hra je ve třetí třetině poměrně dost kouskovaná. Další přerušení přichází po zásahu Bobrovskiho, kterého nepokořil Giroux.
44:55
Puk vyletěl mezi diváky. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
44:48
44:37
Voráček šikovnou žabičkou vyslal Cousinse do útočného pásma, ale tomu ujel u mantinelu puk.
43:58
Couturier zkusil vypálit z nápřahu na Bobrovskiho, ale ten zůstává od první třetiny neprůstřelný.
43:04
Mason skryl puk pod lapačku a schoulil se, přičemž okolo něho šermovali hokejkou hned čtyři hráči.
42:48
Dlouhá přihrávka Columbusu svého příjemce nenašla. Zakázané uvolnění.
42:15
Savardovu pumelici vytěsnil Mason betonem.
41:59
Gotihesbehere trochu zabrnkal na nervy Masona, ale svou kličku za brankou dotáhl a zbavil se forčekujícího soupeře.
41:16
Girouxovo nahození Bobrovskij pozastavuje, ale okamžitě rozehrává.
40:50
40:40
A znovu, krátce po přechodu Columbusu do útočné třetiny.
40:26
Flyers se daří vytlačit puk do středního pásma.
40:06
Pokračuje přesilovka Columbusu, který rozehrává zpoza vlastní brány.
40:01
I ve druhé třetině byl mnohem aktivnější Columbus, který stanovuje poměr střel na 32-17. Vyrovnat se mu však nepodařilo, navíc přišel o Bolla, který za faul na Bellemara dostal trest do konce utkání.

Třetí třetina začne přibližně v 01:58.
40:00
39:43
Flyers vyhazují přes všechny čáry.
39:37
Dlouhé okupování útočného pásma chtěl zakončit střelou mezi kruhy Atkinson, ale netrefil se do klece!
38:53
Za hru vysokou holí, kterou sekl Manning Wennberga do obličeje, přichází přesilovka Columbusu.
38:37
Bobrovskij si dovolil rozehrát holí před najíždějícími hokejisty.
38:05
Rozehrávka Columbusu moc nevyšla, je z toho jen zakázané uvolnění.
37:28
Chaput vyslal do úniku Brandona Saada, který se ve snaze vyhnout obránci dostal až příliš do strany a nemohl tak využít tolik technických dovedností. S jeho střelou si Mason poradil.
36:27
Masonovi vypadl puk z lapačky, ale následně ho i přes dotírání Bjorkstranda dokázal schovat.
36:14
Gostisbehere do zkoušel hned po vhazování, ale střela se odrazila jen od zadního mantinelu.
36:10
Bobrovskij raději drží puk ve výstroji po střele Laughtona. Záverečná komerční přestávka.
35:14
Mezi kruhy si najel Couturier, dostal přihrávku, ale se střelou si neporadil a trefil se jen mimo.
34:46
Zakázané uvolnění Philadelphie.
33:55
Flyers se hnali do přečíslení 3 na 2, Voráček ještě před modrou přesunul hru na pravé křídlo na Reada, ale ten po přebruslení čáry nahazoval před bobrovskiho a puk jen proklouzal do levého rohu.
33:10
Zákrok večera předvedl Mason, který vyrazil jen před sebe střelu Saada z ostrého úhlu a k dorážce se dostal Campbell, proti němuž se Mason stihl přesunout a jeho pokus vyrazit do rohu!
32:38
Atkinson se po nabruslení za modrou čárou dostal k přihrávce od Dubinskyho a přinutil Masona k pozastavení hry.
32:10
Hned po vhazování se do střely opřel Streit, ale jeho pokus končí u brankáře domácích.
32:07
Až nyní vyčkávání přerušil Gotisbehere, jehož střela zaduněla o brankářovy betony. Ten drží puk ve výstroji. Komerční přestávka.
31:37
Kombinace hráčů Philadelphie v útočném pásmu připomíná přesilovku, ale žádná střela na Bobrovskiho stále nepřichází.
30:56
Puku se zmocnili domácí, ale ten vyletěl mimo kluziště. Komerční přestávka.
30:38
Tlak ze strany Philadelphie pokračuje.
30:04
Simmondsova střela proletěla těsně vedle klece Bobrovskiho.
29:27
Mason musel rychle do rozkleku, ale střelu najíždějícího Dubinskyho srazil do rohu.
28:59
Mason si pohlídal cestu puku, který doklouzal na zakázané uvolnění Columbusu.
28:26
28:20
Ještě tu bude jedno vhazování před brankářem domácích. Giroux si střelou z kruhu pro vhazování vynutil pozastavení hry.
27:59
Columbus znovu vyhazuje do středního pásma a přesilovka hostů se chýlí ke svému konci.
27:23
Readova střela zaduněla o beton Bobrovskije.
26:43
Atkinson se navíc zkoušel pustit do úniku, ale jeho střela musela přijít o něco dříve kvůli křížení vracejícího se obránce. Mason byl připraven.
26:24
Jenže Blue Jackets podruhé vytěsňují puk mimo ohrožení.
25:26
Začíná tříminutová přesilovka Philadelphie. Boll totiž obdržel pětiminutový trest ke svému trestu do konce zápasu.
24:41
Až nyní přichází první střela Saada, se kterou se musel popasovat Mason. Ale zvládl to. Vhazuje se po jeho pravici.
24:15
Hra ve čtyřech ukazuje opatrnou hru z obou stran.
23:26
Jared Boll dostane za napadení Bellemara trest na pět minut za napadení a zároveň osobní trest do konce utkání. Na druhé straně Ryan White dvě minuty za hrubost. Dvě minuty se tak bude hrát ve čtyřech.
23:26
23:26
Jak to vypadá s vylučováním. Boll odchází do šatny a pro dnešek skončil. Bellemara totiž zasáhl při hře bez kotouče a nevíc do něho najel s úmyslem ho sestřelit, povyskočil si a trefil ho do hlavy.
23:26
Gudase musel od Bolla odtrhávat okamžitě jeden ze spoluhráčů, Bolla si totiž natlačil na mantinel a nejspíš z něho chtěl vytřást duši. Od českého beka se ale právě toto očekává, ochrana a pomstění hvězd svého týmu, ve spojení s bráněním.
23:26
Na ledě se strhla velmi tvrdá mela, do které se zapojil především Radko Gudas proti Jaredu Bollovi. Boll totiž dost nešetrně sestřelil Bellemara a Gudas šel okamžitě svého spoluhráče pomstít.
23:04
Mason pozastavuje hru.
22:45
Voráček najížděl s pukem do chumlu před brankovištěm, ale střelu mu zablokovala brusle jednoho z hráčů.
22:09
Wennberg nedokázal přetlačit Hartnella u mantinelu a přišel o útočné pásmo.
21:31
Prudká rána Savarda od modré přeletěla branku Masona.
20:53
Nahozený puk do pásma domácích sbírá Savard a zahajuje útok Columbusu.
20:11
Giroux sice vyhrál buly nad Dubinskym, ale o puk se bojuje v rohu pásma Flyers.
20:01
Do pásma se domácí dostali, ke střele však již nikoliv. V první třetině sice Columbus přestřílel své soupeře 14-8, ale jedinou branku dosavadního průběhu dal po pěkné kombinaci před brankou Columbusu Claude Giroux.

Druhá třetina začne přibližně v 00:58.
20:00
19:47
Columbus se pokouší ještě o poslední útok.
19:16
Mezi kruhy se ke střele z voleje dostal jeden z hráčů Philadelphie, ale domácí brankář pohotově vykopl beton a puk vyrazil.
19:07
Puk vylétl mimo kluziště, bude se vhazovat před Bobrovskim.
18:31
Dubinsky sice dokázal prokličkovat s pukem až za Masonovu klec, ale tam o něho přišel. Dlouhá a těžká práce vyšla nazmar.
17:45
Snaha o dlouhou rozehrávku ze strany Columbusu přináší jen zakázané uvolnění.
17:08
Jones vystřelil jedovatou střelu od modré, ale Read před Masonem dokázal jeho pokus zablokovat.
16:47
16:37
Dlouho domácím trvalo, než se prosadí do útočné třetiny. Podařilo se to až ke konci přesilovky.
15:57
Columbus je znovu zahnán až za vlastní branku.
15:31
Wennbergovi utíká puk do středního pásma.
15:02
Murray vypálil z levého křídla prudkou střelu z nápřahu, ale puk neproletěl až k Masonovi.
14:47
Na dvě minuty za držení jde na trestnou lavici Michael Raffl.
14:41
Bude se znovu vylučovat na straně hostí.
14:05
13:54
Kotouč je pouze ve středním pásmu.
13:33
Saad si nebezpečně nabruslil do kruhu pro vhazování a jeho ránu zápěstím musel Mason chytat do lapačky.
13:13
Philadelphia vyhazuje přes všechny čáry.
12:40
Columbus drží útočné pásmo, ale prozatím si hráči domácích jen posílají puky po mentinelu.
12:05
Columbus má velkou šanci na vyrovnání. Dvouminutovou přesilovku dostává za faul Gotisbehereho na Saada.
11:42
Hostům se podařilo vytěžit z minima maximum. Zmatky v obraně Columbusu dostaly do šance CLAUDEA GIROUXE, který si najel před brankoviště a dostal přihrávku od Schenna. Puk z první poslal do síťky za Bobrovskim. Asistence: Brayden Schenn, Nick Schultz.
11:24
Puk je v ochranné síti za Bobrovskijem. Komerční pauza.
10:55
Další nápor Jackets, ale dobře zasáhnul Manning, který schytal během tohoto střídání dva puky do nohou.
10:05
Columbus drží dlouho útočné pásmo a ostřeluje Masona ze všech pozic. Často ale střely končí ještě před brankářem Flyers.
09:35
Jones nutí svou střelou od modré Masona k zákroku a zastavení hry.
08:48
Bellemare po přejetí útočné modré neměl komu přihrát a tak rovnou vypálil na Bobrovského, který raději puk podržel ve výstroji.
08:20
Další zákrok Masona a poměrně překvapivě jsou dnes mnohem aktivnější hokejisté Columbusu. Philadelphii trochu uniká úvod zápasu, ale v brance je prozatím drží Mason.
07:52
Bjorkstran objel branku, najel si do levého kruhu pro vhazování, zachytil přihrávku přes délku pásma a nebezpečně vypálil na Masona, který zastavuje puk ramenem.
07:21
Dostanou další šanci. Na útočné modré totiž Calvert neprotečoval puk a je z toho zakázané uvolnění Blue Jackets.
07:12
Hostům se usadit v útočném pásmu nepodařilo.
06:39
Atkinson přebruslil celé kluziště a z křídla poslal na Masona nebezpečně letící puk těsně nad ledem. Brankář Philadelphie podržel střelu ve výstroji. První přerušení a první komerční pauza.
05:51
Mason měl, co dělat, ale puk dokázal odrazit i proti dvěma pokusům soupeře. Dorážku Atkinsona vyráží do rohu.
05:07
Naopak Prout prověřil připravenost Masona.
04:50
MacDonald na modré čáře přenesl hru přes celé pásmo na Gagnera, ale jeho střela na Masona neprošla.
04:09
Stále se ještě nepřerušila hra, hraje se v obranném pásmu Philadelphie, která se snaží vyvést a vystřídat.
03:17
Schenn sice vybojoval v útočném pásmu nahozený puk, ale jeho pas na Schultze byl narušen jedním z domácích obránců.
02:32
Hraje se hodně dlouho bez přerušení. Zároveň ale jediná střela, která nyní byla vyslána, byla minela Radka Gudase.
01:21
A málem mezera v defenzivě právě přinesla tragédii na úvod pro hosty. Mason ale střelu Jennera, který se už napřahoval ke střele na prádnou branku, dokázal vytěsnit.
01:03
O puk se znovu bojuje za brankou Columbusu. Pro Flyers je dnešní zápas velmi důležitý, ale nesmí zapomenout na defenzivu.
00:14
Nahozený kotouč letí za branku Columbusu, kde ho pozastavuje Bobrovskij.
00:01

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Jones, Savard, Prout, Murray, Goloubef, Tjutin – Foligno, Dubinsky, Hartnell – Atkinson, Jenner, Saad – Bjorkstrand, Wennberg, Calvert – Campbell, Chaput, Karlsson.

Philadelphia Flyers: Mason (Stolarz) – Streit, Schultz, Gotisbehere, MacDonald, Gudas, Manning – Simmonds, Giroux, Schenn – Gagner, Couturier, Raffl – Read, Cousins, Voráček – White, Bellemare, Laughton.

Rozhodčí: Brian Pochmara, Kelly Sutherland – Michel Cormier, Tim Nowak.
Vzájemné zápasy:
06. 03. 2016 Philadelphia Flyers - Columbus Blue Jackets 6:0
20. 12. 2015 Columbus Blue Jacketsm- Philadelphia Flyers 3:2s
06. 12. 2015 Philadelphia Flyers - Columbus Blue Jackets 1:4
Domácí Columbus již sezonu dohrává, šance na postup do playoff je v rovině sci-fi fantazie a vlastně už po dnešku může přijít pověstná definitiva, která je však i všem v organizaci známá už delší dobu.
Situace Flyers vypadala dlouho beznadějně, ale z posledních deseti zápasů vydolovali hosté 15 bodů a jasně prokázali, že na postup mezi nejlepších osm mají. Velkou škodou pro ně je, že neprožili tak vydařenou první polovinu sezony.
Ačkoliv Philadelphia Flyers přišla o brankáře Michala Neuvirtha, kterého trápí zranění, rozhodně nevzdala boj o playoff a na osmou příčku, zajišťující účast ve Stanley Cupu, se teoreticky může dostat již po dnešním utkání s Columbusem. Pokud tedy vyhraje.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.