1. Kari Lehtonen (DAL) 34, zákroků, 1 gól, úsp. 97,1%
2. Tyler Seguiní (DAL) 2+0
3. Alex Goligoski (DAL) 1+0

Československá stopa v utkání:
Aleš Hemský (DAL) 0+1, 2 střely, čas na ledě 11:44.
Hvězdy tedy zvládly jako očekávaný favorit zápas s Columbusem, i když do poloviny zápasu byl stav vyrovnaný. Tři branky během čtyř minut ale rozhodly o osudu dnešního utkání a že se Dallas o body v domácím prostředí oloupit nenechá.
59:22
Dallas už jen dohrává dnešní zápas a vychutnává si poslední vteřiny vítězství.
58:01
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:26
Zakázané uvolnění na straně Columbusu.
55:19
Columbusu se ale přesilová hra vůbec nevydařila. Dallas je v plném počtu.
53:19
Poslední minuty se rozhodly Roussel (DAL) s Jennerem (CBJ) mna trestné lavici, když oba dostali pětiminutový trest za hrubost. Columbus si ale zahraje přesilovku, neboť je ještě vyloučen Seguin (DAl) rovněž za hrubost, tentokrát ale pouze na dvě minuty.
52:17
Od modré vypálil příklepem Prout, našel ale pouze beton Lehtonena.
50:43
Zakázané uvolnění Columbusu.
48:32
Calvert se dlouho pokoušel vmyslet něco v útočném pásmu, ale jelikož neměl podporu od spoluhráčů, tak nakonec puk dobrovolně vydal domácí obraně.
46:45
Columbus je kompletní.
46:00
Domácí se ale zatím nedostali vůbec do zakončení během početní výhody.
44:43
Nyní se ale bude muset bránit, poněvadž za hákování je vykázán Dubinsky (CBJ).
43:25
Columbus se ještě nevzdává, bojuje a tlačí se před Lehtonena.
41:47
Dallas právě vstřelil branku!
Dobrý vstup do třetiny domácích potvrzuje navíc gólem MATTIAS JANMARK, který využil volného prostoru a od mantinelu se dostal před McElhinneyho, jehož přehodil v poklidu bekhendem. Hostující gólman si tak ještě nesáhl na kotouč a už ho musí lovit z branky. Bez asistence.
41:34
Dallas začíná poslední třetinu v klidu a s rozvahou. Zatím nikam nespěchá a v poklidu kombinuje.
40:01
Sice dnes hraje nejlepší tým Západu proti nejhoršímu z Východu, ale na ledě rozdíl není vůbec znát. Columbus byl vyrovnaným soupeřem Dallasu a povedlo se mu také smazat manko díky využité přesilovce. Hvězdám vrátil ale vedení svým gólem Goligoski a navíc poté přidal dva zásahy během půl minuty Seguin a Hvězdy tak již naplno potvrzují roli favorita a do poslední dvacetiminutovky, která začne ve 4:30 půjdou s vedením 4:1.
40:00
39:05
Calvert mohl vrátit svůj tým částečně do zápasu, to by ale nejdřív musel proměnit svůj únik, který zlikvidoval skvělým zákrokem Lehtonen.
38:02
Columbusu se závěr periody nedaří. Nyní je vyloučen Hartnell za krosček.
36:56
TYLER SEGUIN přidává během půl minuty druhou branku v zápase. Tentokrát vystřelil z hranice kruhu zápěstím a to i přes obránce a překonal Korpisala střelou na bližší tyč. Asistence: Jamie Benn, Cody Eakin.
36:26
A právě jeden takový zakončil nyní TYLER SEGUIN, toho našel svou přihrávkou Klingebrg a domácí tahoun nejprve naznačil střelu a následně překonal zkoprnělého Korpisala. Asistence: John Klingberg, Kari Lehtonen.
36:08
Nyní se hraje hodně nahoru dolu a tento hokej se musí divákům líbit, protože po jednom zakončení přichází ihned protiútok od soupeře.
34:26
Calvert na druhé straně zamířil z otočky těsně vedle.
33:02
Puk v síti naopak v rychlém sledu skončil na druhé straně. Hemský od modré sice branku Columbusu netrefil, ale odražený kotouč se odrazil přesně do míst, do kterých najížděl ALEX GOLIGOSKI a ten neměl problém trefit odkrytou klec hostů. Korpisalo se natahoval marně. Asistence: Aleš Hemský, Valerij Nichuškin.
31:54
Před brankou Dallasu zůstal nyní osamocený Clarkson a jen díky pohotovému zákroku Lehtonena neprohrávají nyní Hvězdy na svém ledě 1:2.
31:06
Opět se hraje dlouho bez přerušení. Oběma celkům se v posledních minutách vytratila přesnost v zakončení.
30:00
Hostům se povedlo alespoň na chvíli dostat puk do středního pásma.
28:45
K Sharpovi se dostala krosová skákavá přihrávka, ale špatné zpracování mu zamezilo ve větším ohrožení Korpislala.
27:33
Columbus po vyrovnávacím gólu ožil a je rázem aktivnější než Dallas a hraje se více před Lehtonenem.
25:51
Zakázané uvolnění Blue Jackets.
25:39
Dallas se mohl rychle vrátit do vedení, ale dorážku Nichuškina z brankoviště dokázal neuvěřitelně Korpisalo vytěsnit nad břevno.
24:32
Columbus právě vstřelil branku!
Hosté rychle využívají přesilovku. Foligno přihrál zpoza branky Wennbergovi. Ten věděl přesně, co dělá a místo ukvapené střely se rozhlédl a prudkou přihrávkou našel SCOTTA HARTNELLA, jemuž stačilo pouze nastavit hůl, aby usměrnil míček do branky. Asistence: Alexander Wennberg, Nick Foligno.
24:06
První vyloučení zápasu obstaral Nemeth (DAL), jenž dostává dvě minuty za hru vysokou holí.
23:17
Hostující gólman raději přikryl kotouč před dojíždějícím Seguinem.
21:53
Hemský z ostrého úhlu nepřekvapil Korpisala.
21:20
Icing Columbusu.
20:01
Už to vypadalo, že se během prvních dvaceti minut gólu nedočkáme. Columbus se po opatrném úvodu oklepla a stačilo mu chvilka, aby svého soupeře přestřílel. Nyní má dokonce dvakrát více pokusů než Dallas. Šťastnější jdou ale do šaten domácí, poněvadž skóre zápasu otevřel v osmnácté minutě Oduya. Druhá třtina začne ve 3:33.
20:00
19:01
Poslední minuta první třetiny.
17:53
V závěru úvodní části se domácí dostávají do vedení. Obrana Columbusu nedokázala vyhodit kotouč po mantinelu a od něj ho přesně nahodil JOHNNY ODUYA, který zamířil přesně k tyči a navíc Korpisalo měl zrovna zakrytý výhled a proto pouze lapačkou máchl do prázdna. Bez asistence.
17:11
Série nepřesnosti u obou týmů vyústila v zakázané uvolnění od Blue Jackets.
15:08
Columbus se delší dobu nemůže dostat z obranného pásma. Korpisalo ale zůstává bez práce.
13:32
Přerušuje se až nyní po zakázaném uvolnění Dallasu.
13:00
Hra poslední minuty plyne, ale hraje se převážně ve středním pásmu.
11:28
Dubinsky to zkusil individuálně a z ostrého úhlu pořádně prověřil domácího brankáře.
09:31
Na obou stranách zastavilo postavení mimo hru nadějně rozjetou akci.
08:46
Columbus ožil a rázem už má dvakrát více střeleckých pokusů než Dallas.
08:30
Až nyní se domácí Hvězdy dostaly pod tlak a vše musel vyřešit až Lehtonen přikrytím kotouče.
07:31
Hosté strávili dlouhou chvíli v útočném pásmu, ale na ohrožení Lehtonena jim to stejně nestačilo.
06:07
Zakázané uvolnění na straně Dallasu.
04:37
Daleko více práce má ale na druhé straně Korpisalo. Zatím ale působí velmi klidně.
03:50
Domácí gólman musel poprvé zasahovat až nyní proti střele Calverta při akci dvou proti jednomu.
03:06
Obrana Dallasu funguje zápasu v úvodu skvěle a zatím nedovoluje Columbusu ohrozit Lehtonena.
01:35
První zákrok zápasu si připisuje Korpisalo po střele Benna.
01:20
Jennerova formace se pokoušela o založení útoku, ale zastavil je ofsajd.
00:42
První útoky na ledě nic nevymyslely, nastupují tedy ty druhé.
00:01

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Goligoski, Klingberg, Oduya, Demers, Nemeth, Jo. Benn – Ja. Benn, Seguin, Nichuškin – Janmark, Spezza, Eaves – Roussel, Eakin, Sharp – Moen, Fiddler, Hemský.

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (McElhinney) – Savard, Bodnarchuk, Johnson, Murray, Ťjutin, Connauton – Jenner, Johansen, Saad – Hartnell, Wennberg, Atkinson – Hartnell, Wennberg, Atkinson – Calvert, Dubinsky, Foligno – Campbell, Karlsson, Clarksoon..
Dallas Stars

Domácí celek je na tom přesně opačně. Hvězdy totiž vévodí nejen západní konferenci, ale celé NHL a na svém kontě mají celkem 46 bodů a druhý Washington ztrácí na něj dva body.
Domácí tým naopak stále doplácí na velmi nepovedený vstup do sezony, byť už bodové manko smazal. Pořád je ale na posledním 16. místě ve východní konferenci, i když už má stejný počet 25 bodů jako Toronto před ním. Na postupovou osmičku ztrácí momentálně Columbus devět bodů.

Proti Modrokabátníkům ale hovoří dva důležité aspekty. Z východu mají odehráno nejvíce utkání – celkem 32 a navíc budou v nejbližší době postrádat gólmanskou jedničku Sergeje Bobrovského, který se zranil minulý týden v utkání proti Los Angeles.
Příjemné středeční ráno. Bohaté menu hokejové NHL dnes zakončí zápas dvou odlišně postavených týmů. Dallas Stars přivítají na svém ledě Columbus Blue Jackets.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.