Sledovali jsme pohledné utkání, o zajímavé momenty nebyla nouze. Podle oficiální zápasu bylo na zápase 11 271 diváků. Což znamená, že by hala byla zaplněná z větší poloviny. Ze záběrů a fotek, které jsem mohl vidět, ale pochybuji, že by na zápase byla taková návštěvnost.

Ode mě je to vše, loučím se s Vámi a třeba už další noc opět u NHL na viděnou.

3. Linus Ullmark (BUF) 36 zák., 2 góly, 94,74%
Buffalo přežívá závěrečný tlak Floridy a vítězí. Panteři nedokázali předvést vyrovnaný výkon po celých 60 minut. A není to problém jen v dnešním zápase, tým prohrál šest ze sedmi posledních utkání. To Buffalo se i díky výhře dostává na bilanci 16 zápasů a stejný počet bodů. Po dlouhé době se tak dostává na úspěšnost 50 %. A pokud bude pokračovat ve výkonech z posledních zápasů, může to tak při nejmenším zůstat.
59:30
To byl pořádný tlak, Ullmark jen ležel, pomohli mu spoluhráči.
59:15
Kulikov pálí. Ullmark nevidí.
59:00
Poslední minuta, Florida ve středním pásmu.
58:32
Až teď si bere oddechový čas Florida. Omlouvám se za předchozí mylnou informaci. Na ledě nyní nebude chybět ani Jágr.
58:22
Opět Ekblad od modré, tentokrát střelu nikdo netečoval a Ullmark vyráží.
58:04
Luongo jede na svou střídačku, Florida to zkouší v šesti.
57:20
Huberdeau přichází o helmu, vylučovat se nebude. Buffalo jen vyhazuje tak, aby to nebylo zakázané uvolnění.
56:36
Smith byl blízko vyrovnání. Ve výborné pozici se ocitl před Ullmarkem.
56:00
Florida právě vstřelila branku!
Tak přeci jen máme zaděláno na napínavý závěr. Ekblad pálil od modré, těsně před Ullmarkem tečoval VINCENT TROCHECK. Na tohle švédský gólman nemohl zareagovat.
Asistence: Aaron Ekblad, Jussi Jokinen
55:40
Navíc se poslední minuty hodně bojuje o puk u mantinelu.
53:00
Gallant zkouší míchat sestavou. To nepřináší ale zlepšení do hry Floridy.
51:57
Kulikov střílí od modré, Ullstrom po delší době musel zasahovat.
50:40
Tohle Buffalu hraje do karet. Panteři jsou v posledních minutách bezzubí.
49:30
Výkon Floridy ale zase upadá. Takhle se k vyrovnání nepřiblíží.
48:30
Jágr zavezl puk do útočného pásma, ale pak se na něj vrhli protihráči.
47:31
Po komerční přestávce se nám hra hodně kouskuje.
46:53
Luongo musel likvidovat střelu od modré. Komerční přestávka.
46:25
A hned další.
46:18
Zakázané uvolnění Buffala.
45:00
Florida možná vstoupila do třetí třetiny dobře, ale to jí není platné. Ztráta se zvětšila.
43:38
Sabres právě vstřelili branku!
Přesilovka je nakonec úspěšná. SAM REINHART tečuje před Luongem střelu Ennise zpoza pravého kruhu. Buffalo jde do vedení o dva góly.
Asistence: Tyler Ennis, Rasmus Ristolainen
43:13
Buffalo se dostává pryč z útočného pásma. Přesilovka zatím neúspěšná.
42:18
První vyloučení Floridy. Kulikov za hákování Girgensonse.
41:30
Panteři pokračují pobytem v útočné třetině.
40:28
Útokem začíná třetinu Florida. Puk ale odrazem končí vysoko u stropu.
40:01
Statistiky po 2. třetině:

Střely na bránu: 24:13
Hity: 26:22
Vhazování: 19:16
Trestné minuty: 0:6
Ve druhé třetině jsme se už nenudili, velmi pohledný hokej zejména ze strany Floridy. K tomu 2 góly a 2 trenérské challenge. A nebýt challenge, góly by byli možná 3. Ale taky by mohl být celý průběh jiný, kdyby byl gól ze 14. minuty Buffalu uznán. Ostatně posuďte sami a podívejte se na průběh druhé třetiny v onlajnu. Florida předvedla mnohem lepší výkon, přesto stále prohrává, opět inkasovala na konci třetiny. I do poslední třetiny tedy půjde s mankem jedné branky.

Třetí třetina začne přibližně ve 3:36.
40:00
39:15
Jágr chtěl rychle odpovědět.
38:53
Tak přeci jen končí tlak gólem. CODY FRANSON střílí z levého kruhu. Gól ale padl po zásahu hokejky do obličeje domácího hráče, který tak nedokázal vyhodit.
Asistence: Carlo Colaiacovo, David Legwand
38:26
O'Reilly ve velké šanci. Luongo se pak dostal mimo branku a přišel o hokeji. Buffalo ale puk do branky nedopravilo.
37:27
Icing Floridy.
36:14
Kotouč končí v hledišti. Po komerční přestávce se bude vhazovat ve středním pásmu.
34:55
O puk se bojuje za zády Luonga. A vítězem tohoto boje je Jágr.
33:37
MacKenzie nepotrestal špatnou rozehrávku Sabres. Puk končí v ochranné síti.
33:10
Girgensons ve skvělé šanci, ještě lepší byl ale zákrok Luonga.
32:50
Larsson byl osamocen mezi kruhy, střílí nad.
32:15
Panteři tlačí. Buffalo tahá za kratší konec.
31:00
A Jágr se svou pětkou je při chuti. Další povedený útok.
29:47
Poslední 3 minuty byli opravdu zajímavé.. A šťastné pro domácí. Florida mohla prohrávat už 2:0, ale je z toho nerozhodný stav 1:1.
29:35
A rozhodnutí to nebylo snadné. Gól ale platí. Panteři se můžou už opravdu radovat.
29:35
A challenge uvidíme i na druhé straně. Bude se zkoumat kontakt Ullmarka s Huberdeauem. Rozhodčí zase čeká velmi těžké rozhodnutí.
29:35
JONATHAN HUBERDEAU překonává Ullmarka. Vše začala střela Jágra, po které vrátil puk před branku Bjugstad.
Asistence: Nick Bjugstad, Jaromír Jágr
28:47
Trocheck pálí, Ullmark vyráží.
28:14
Ullmark odolal dorážce. Dobrý začátek přesilovky.
27:56
A třetí přesilovka pro domácí. Girgensons si jde sednout za hákování Jágra.
27:36
Komerční přestávka. Kouč Holland je nyní oslavován i na sociálních sítích. Inkriminovaný moment se stal pro něj na vzdálenější čáře. Buď má skvělý zrak, nebo jen vsadil na instinkt. Každopádně za své rozhodnutí zaslouží pochvalu.
26:33
A gól neplatí. Tak to bylo výborné rozhodnutí domácího kouče.
26:33
Domácí kouč si ale bere challenge, před gólem viděl totiž ofsajd Buffala. A my ho vidíme na opakovaných záběrech také, byť velmi těsný. Počkejme si na oficiální rozhodnutí.
24:29
A při posledních zákrocích Ullmark zavadil bruslí o hokejku spoluhráče. Na střídačce je mu nůž kontrolován.
23:10
Pirri dorážel. Wilson měl i trochu štěstí.
22:30
Buffalo soupeře pustí jen do středního pásma, dál ne.
21:30
A Sabres jsou na začátku třetiny aktivnější.
20:31
Ennis zkoušel po průniku překvapit Luonga.
20:01
Statistiky po 1. třetině:

Střely na bránu: 8:6
Hity: 16:13
Vhazování: 11:10
Trestné minuty: 0:4
Sledovali jsme nezáživnou první třetinu. Po jedné tyčce na obou stranách. To byli jediné zajímavé momenty. Přesto jsme se nakonec dočkali branky. Brian Gointa pěkným gólem do šatny posílá svůj tým do vedení. Možná by byla spravedlivější remíza, ale díky této brance snad uvidíme zajímavější druhou třetinu.

Ta začne přibližně ve 2:38.
20:00
19:28
Moulson skvěle vybojoval puk za brankou a poslal ho před branku. Tam stál BRIAN GOINTA, který vymetá levou šibenici.
Asistence: Matt Moulson, Rasmus Ristolainen
18:58
Buffalo se dostalo po delší době do déle trvajícího útoku. Střela ale sražena do rohu kluziště.
17:45
Nějakou dobu jsme navíc neviděli střelu.
16:30
Nyní sledujeme nepovedené pokusy o útok na obou stranách.
15:40
Do útočného pásmu se Florida dostala lehce, ale myšlenka nepřišla.
14:49
Jágr a Kulikov se nedomluvili při přechodu přes modrou čáru. Ofsajd a komerční přestávka.
13:49
Vidíme ofsajdy na obou stranách.
13:11
Nicméně ani druhá přesilovka se domácím nedaří.
12:38
Teď už je to lepší. Jágr a Campbell si připsali střelecké pokusy.
12:11
První polovina přesilovky nepovedená. Panterům chybí pohyb.
11:11
Eichel se pošťuchoval s Jágrem. A je to právě mladý hokejista, který neudržel nervy, za to je potrestán. Florida si zahraje další přesilovku.
10:55
Jágr nahrál Huberdeauovi, ten objel branku a trefil tyč. Pěkná akce.
10:27
Moulson nahazuje na branku. Luongo chytá. Pokračovat se bude vhazováním po jeho levici.
09:28
Kulikov pálil z první. Ullmark na střelu viděl a chytá.
08:50
Campbell to vzal na sebe a netradičně se vydal do útočného pásma. Výlet zakončil střelou.
07:43
Tyčka a Luongo zabránili první brance. Z prvního pohledu to vypadalo na gól.
07:10
Oba týmy se pravidelně střídají na puku.
06:05
První komerční přestávka. Oba týmy nám nabídli jednu větší šanci.
05:04
Luongo chytá nahození od modré. Naštěstí ho nikdo netečoval.
04:46
Wilson se dostal do šance už po přesilovce. Ullmark naštěstí udržel puk pod sebou.
04:34
Hosté v plném počtu. Přesilovka se domácím nepovedla.
03:53
Hosté vyhazují po zásahu Huberdeaua do hlediště. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
03:28
Jágrovo pokus zablokován.
02:34
Pysyk seknul soupeře do nohy. Je prvním vyloučeným zápasu.
02:29
Pirri je prvním z domácích, který forhandem prověřuje Ullmarka.
02:06
Buffalo vyhrálo vhazování. Luongo raději chytil puk do lapačky.
02:02
01:06
Díky Jágrovi se dostala Florida do útočného pásma, z útoku nic nebylo.
00:30
Začátek nejistý z obou stran.
00:01

Florida Panthers: Luonog (Montoya) – Campbell (A), Ekblad, Mitchell (C) Gudbranson, Kulikov, Petrovic, – Huberdeau, Bjugstad, Jágr – Jokinen, Trocheck, Smith – Pirri, Bolland, Grimaldi – Howden, MacKenzie (A), Wilson

Buffalo Sabres: Ullmark (Johnson) – Gorges (A), Ristolainen, McCabe, Pysyk, Colaiacovo, Franson – Moulson, O'Reilly (A), Gionta (C) – McGinn, Eichel, Ennis – Larsson, Girgensons, Reinhart – Legwand, Schaller, Foligno

Rozhodčí: Martell, Pochmara – Racicot, Kovachik.
Změna v brance hostů. Začínat nebude Chad Johnson, ale Linus Ullmark.
Začínající brankáři:
FLA – Roberto Luongo
BUF – Chad Johnson

Jaromír Jágr (FLA) – 13 zápasů (7+5) +/-0
Oba týmy se tradičně potkávají často. Letos už to bude druhé vzájemné utkání. I první se hrálo na Floridě. V polovině října Panteři zvítězili 3:2 po dvou gólech Jágra a jednom Barkova.

Floridě se ale v poslední době moc nedaří, svůj podíl na tom má i absence Barkova, o kterého tým přišel ke konci října. Finský hokejista bude ještě minimálně týden chybět. Ale už začal s tréninkem na ledě. Panterům nějakou dobu chyběl i Jágr. Ten už je zpět, v posledním zápase s Calgary si připsal vítězný gól. Florida zvítězila po pěti porážkách.

To Buffalo je teď ve formě, z posledních pěti utkání hned čtyři vyhrálo. Díky tomu se zvedlo ze dna tabulky. A to se musí obejít bez zraněného Kana či brankářské dvojky Lehnera. Mladý tým se ale zlepšuje. Jack Eichel je silnější s každým dalším zápasem v NHL. Bouřlivák O´Reilly hraje velmi dobře, mladý finský obránce Ristolainen je také příjemným překvapením.

Florida je ale doma silná, nebodovala pouze jednou. Dnes s Buffalem ale Jágra a spol. čeká pořádná dřina. A nás snad napínavý zápas.

2. Robin Lehner – 1 zápas, 2,14 g/záp., 91,67 %
Dobrý den, dnes budeme sledovat zápas týmů Atlantické divize. Konkrétně souboj Florida Panthers - Buffalo Sabres. Obě mužstva dělí pouhý bod, čeká nás zajímavé utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.