Ode mne je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji dobrou noc, pokud však spát již nejdete, tak krásnou neděli.
Radek Faksa (DAL) 0+0, 1 střel, čas na ledě 11:38
Aleš Hemský (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:09
Jaromír Jágr (FLA) 0+1, 2 střel, čas na ledě 15:28
Tři hvězdy utkání:
1. Tyler Seguin (DAL) 2+2
2. Jamie Benn (DAL) 2+1
3. Aleksander Barkov (DAL) 1+0
Skončila poslední třetina utkání a zároveň i utkání samotné. Ve třetí třetině jsme mohli ihned z kraje vidět vyrovnání Jamieho Benna, poté následovala část mnoha šancí, včetně debutanta Radka Faksy. Další branky jsme se dočkali až v minutě sedmapadesáté, kdy se trefil Tyler Seguin a byla to branka vítězná, protože poté si trefil již jen Jamie Benn a zvýšil tak a zároveň uzavřel skóre na stavu 4:2 pro hostující celek.

Celkový počet střel:
Florida Panthers24 střel
Dallas Stars37 střel
59:42
Dallas právě vstřelil branku!
Vítězství hostujícího celku pojišťuje střelou do prázdné branky JAMIE BENN. Asistece: Patrick Sharp, Tyler Seguin.
59:09
Florida drží puk na hokejkách a snaží se něco vymyslet.
58:41
Florida hraje bez brankáře!
58:20
Další zákrok Luonga a přerušení hry. Tohle Dallasu vyhovuje, držet puk co nejdále od Lehtonena.
58:01
Luongo se výborně přesunul proti střele Spezzy v situaci 2 na 1 a podržel tak domácí ve hře o body v dnešním utkání!
57:48
Oddechový čas pro hosty.
57:44
Lehtonen si teď musí připadat jako na kolotoči! Huberdeau, Barkov a Jágr, tihle tři mu notně zamotali hlavu, ale on situaci ustál a drží Stars nad vodou.
56:58
Tři minuty před koncem jde Dallas do vedení! Klingberg v pádu vystřelil a TYLER SEGUIN stihnul tečovat puk před Luongem a poslat tak hosty do vedení 2:3! Asistence: John Klingberg , Jamie Benn.
Průběžný stav střelby:
FLA – 21
DAL – 31
56:26
Jokinen nahodil do pásma,bohužel pro domácí již před půlící čárou – icing.
55:43
Obrovskou skrumáž jsme teď mohli vidět před brankou Stars, bohužel pro domácí se nikomu nepovedlo dostat puk za Lehtonena!
55:07
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale ze hry mají více domácí.
54:44
Ofsajd hostujících Stars.
54:16
Obránce Panthers jen nahodil puk do pásma a šel střídat, Billadnova formace na ledě.
53:41
Pirri si chystal puk ke střele, ale byl o něj připraven.
53:33
Jágrova střela jen těsně minula branku Lehtonena!
52:49
Oduya střílel od modré čáry a Luongo výborně vykopl puk betonem.
52:44
Dallas opět uzavřel Floridu v pásmu.
51:57
Lehtonen pomohl obráncům s rozehrávkou a Dallas míří do útoku.
51:24
Jokinen vede útok Floridy středem hřiště.
51:01
Výborný zákrok předvedl Lehtonen proti střele Campbella do poloprázdné branky!
50:33
Dallas na chvliku uzavřel Floridu v její třetině, ale ta se po chvíli osvobodila.
50:28
Střelu z levé strany chytá Luongo a přerušuje hru.
50:08
Florida rozjíždí další útok po pravé straně.
49:39
Luongo výborně zasáhl proti Faksovi!
49:02
Luongo sice neviděl střelu Spezzy od modré čáry, ale výborně zasáhl.
48:30
Dallas se i přes Mitchellovu snahu dostal do útočného pásma.
48:19
Mitchell udržel puk v útočné třetině.
47:54
Janmark zavezl puk do pásma, přenechal jej Eakinovi a ten nechal vyniknout Luonga. Vhazování po jeho levici.
47:24
Jágr hledal přihrávkou Barkova před brankou, ale ten se k puku nedostal.
47:09
Jágr uklidňuje hru.
46:11
Faksa výborně udržel kotouč v pásmu, ale i přesto se Florida vzápětí osvobodila.
45:25
Velká šance první formace nekončí jen díky výbornému Luongovi brankou!
45:11
Jokinen ve snaze zastavit rozehrávku soupeře dostal kotouč opět mimo hřiště.
44:37
Kotouč potřetí v krátkém časovém sledu mimo hrací plochu. Vhazování ve středním pásmu.
44:21
Touš mimo hřiště, bude se vhazovat po levici Luonga.
43:51
Florida opět u vlastní brány.
43:30
Utkání se začíná přiostřovat.
42:40
Jokinen vybojoval puk ve středním pásmu a poslal jej do útočného pásma, kde operuje druhá formace Panthers.
42:32
Pirriho střela byla zblokovaná do zadního hrazení, odkud se odrazila přímo do rukavice Lehtonena.
41:46
Florida se snaží uklidnit hru, což se jí zrovna dvakrát nedaří.
41:11
Dallas drží Floridu v jejím pásmu i po skončení přesilovky.
40:50
A je vyrovnáno! Seguin našel JAMIEHO BENNA před brankou Floridy a ten krátkou kličkou poslal puk za Luonga. Asistence: Tyler Seguin, Jason Spezza.
40:36
Mitchell zblokoval střelu Spezzy a Jokinen vyhazuje.
40:04
Dallas rozjíždí útočnou akci po levé straně.
40:01
Tak a je za námi druhá třetina, která nám přinesla dvě branky do sítě Lehtonena a jednu do sítě Luonga. Nejprve se v jednadvacáté minutě prosadil Barkov, jehož branku posvětil až na výzvu trenéra Gallanta, který využil tzv. coach's challenge, o dvě minuty později se prosadil Pirri a účet druhé dvacetiminutovky uzavřel Seguin. Ke konci třetiny se strhla menší potyčka, díky které jsou vyloučeni Fiddler a Petrovic, navíc se nechal vyloučit Gudbranson, takže do poslední periody vstoupí Dallas s přesilovkou 4 na 3.

38:48
Vernon Fiddler a Alex Petrovic oba na dvě minuty za hrubost.
38:41
Střelu obránce Dallasu sice Luongo viděl, ale teč Fiddlera mu práci ztížila. Přesto puk drží ve své moci. Po přerušení se strhla menší potyčka, uvidíme jak jí sudí vyřeší.
38:24
Vhazování po pravici Luonga.
38:01
Hosté se ve snaze získat co nejlepší pozici ke střelbě sami vyhnali z útočného pásma.
37:39
Druhá formace vedená Bjugstadem opět motá hostující formaci.
37:15
První formace zatopila před brankou Lehtonena, ke kterému se po několika tečích kotouč nakonec dostal.
37:06
Dallas přidává na tempu, rád by ještě v této třetině vyrovnal.
36:17
Hemský založil útočnou akci Dallasu.
35:54
Lehtonen sice trošku krkolomně, ale přerušuje hru.
35:40
Třetí formace domácích bojuje v útočném pásmu.
35:31
Puk mimo hřiště, bude se vhazovat v útočném pásmu.
35:01
Bjukstad se hezkou kličkou zbavil jednoho obránce, ale vzápětí o kotouč přišel.
33:32
A další, Bolland nechtěl připouštět žádné šarvátky a "trmy vrmy" v obraném pásmu a poslal puk přes všechny čáry.
33:15
A opět tu máme icing v podání domácích, již třetí za minutu a pět vteřin.
32:51
Zvýšený tlak hostů řeší domácí obrana vyhozením na další icing.
32:34
Dallas si vytváří tlak v útočném pásmu domácích.
32:20
Icing domácího celku.
32:10
Až teď se puk pohyboval až moc nebezpečně okol brankoviště domácích.
31:45
Florida se snaží bránit svůj náskok, což se jí zatím daří, nepřipouští Dallas do větších šancí.
31:29
Jágr nachytán v ofsajdu.
30:44
Bolland se pustil do souboje s Hemským tím stylem, že jej poslal na střídačku Floridy.
30:16
Domácí se opět osvobozují a Jokinen může jít sám.
29:45
Hemského přihrávka vyhnala Dallas ven z pásma.
28:23
Na dvě minuty vyloučen Nick Bjugstad za držení Janmarka.
28:21
Dallas se osvobozuje, ale bude se vylučovat.
27:41
Čtvrtá lajna domácích si dokázala vytvořit tlak na branku v útočném pásmu a Dallas se nedokázal osvobodit.
27:17
Hráči Dallasu zvyšují svůj tlak na bránu Luonga.
26:31
Huberdeau nahrával Jágrovi, ale jeho přihrávku přečetl Patrick Sharp, který našel TYLERA SEGUINA za obranou Panthers a ten v samostatném úniku překonal Luonga přesnou střelou. Asistence Patrick Sharp.
25:58
Spezza nastřelil tyčku Luongovi brány!
25:40
Dallas si pomalu vytváří tlak v útočné třetině domácích.
25:33
Domácí špatně rozehráli a je tak pískán ofsajd.
25:10
Ani jeden z napadajících hostujících hráčů si nevšiml signalizovaného ofsajdu, který je tak i odpískaný
24:35
Výborný zákrok Luonga proti střele z mezikruží!
24:20
Dallas se dostal do útočného pásma a odstřeluje Luonga.
23:35
Dallas řeší tlak Panthers vyhozením na zakázané uvolnění.
22:07
Florida právě vstřelila branku!
Jokipakka propadl na modré čáře a dal tak možnost domácím jít do přečíslení 2 na brankáře, které řešil BRANDON PIRRI střelou mezi betony Kariho Lehtonena a dal tak utkání podobu 2:0. Asistence: Reilly Smith, Alex Petrovic.
21:59
Hráči Panthers jdou ve dvou sami na brankáře!
20:56
Jaromír Jágr sice nedostal puk do branky, ale vybojoval jej zpět pro Jonathana Huberdeaua, který jej předložil ALEKSANDRU BARKOVOVI a ten jej poslal za záda brankáře Lehtonena. Asistence Jonathan Huberdeau, Jaromír Jágr.
20:56
Rozhodčí si stále prohlíží videozáznam hry. Uvidíme jak rozhodne.
20:56
Hlavní trenér Floridy si vybírá možnost konzultace situace s video rozhodčím.
20:56
Branka nemůže být dosažena pro nedovolený kontakt s brankářem.
20:56
Hráči Panthers dostali kotouč do brány, ale jeden z hlavních rezolutně rozpažil.
20:52
Jágr trefil tyč odkryté brány!
20:24
Jágr u kotouče.
20:04
Panthers vyhráli vhazování a pokračují v přesilovce.
20:01
Vše připraveno, můžeme začít!
Je za námi první, bezbranková, třetina, ve které jsme viděli pohledný hokej nahoru-dolů, Do vedení mohli jít ihned v první minutě hosté, když se sám na Luonga hnal Patrick Sharp, ale nedokázal jej překonat. Další velkou šanci měl v šesté minutě Jágr, ale přestřelil branku Lehtonena. Mezi další velké šance by jsme mohli zařadit i šanci Bjugstada v sedmnácté minutě, když domácí forvard ihned po buly minul branku Lehtonena.